Opinie o ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. w Bydgoszcz

Krzysztof

Zgadzam się w pełni z wszystkimi negatywnymi opiniami. Firma wyjątkowo zdzierająca z ludzi pieniądze, pracownicy bardzo napastliwi całkowity brak wyrozumiałości dla klientów. Omijać firmę bardzo dużym łukiem. Pomimo dowodu w postaci godziny zakupu na paragonie oraz prośby o sprawdzenia monitoringu wjazdu i wyjazdu z parkingu przy ul. Chodkiewicza pracownik wystawił wezwanie do zapłaty 130 zł. Brak możliwości o rozmowie reklamacyjnej Reklamacja tylko przez e-mail. Firma wyjątkowo pazerna na łupienie klientów.

Julia
@Krzysztof

Dokładnie mam ta sama sytuacje dzisiaj :)) zdzieracze kasy

Krzysztof Nowy wpis

Julia Nowy wpis
@Krzysztof

Dokładnie mam ta sama sytuacje dzisiaj :)) zdzieracze kasy

Czy w ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. zatrudniani są obcokrajowcy?

Rafał Nowy wpis

Tak, nie ma żadnego problemu, grunt to znajomosc języka polskiego

Boguśka

Hej, widziałam w ogłoszeniu dla pracownika myjni dopisek o tym, że wymaga się od kandydata uśmiechu i poczucia humoru. To dotyczy także relacji w zespole? Chce sobie dorobić a liczę na fajna wakacyjna prace. integracje jakieś organizujecie?

Kaja Nowy wpis
@Boguśka

Chodzi o uśmiech do klienta, aby nie byc smutasem i zniechęcać klientów

Wychodzi na to ze jestem nastepnym oszukanym na oplate parkingowa Przyjazd do Centrum Zabaw i Trampolon Park 17 na ul Chodkiewicza w Bydgoszczy z czteroma nastolatkami to wyzwanie wic chwile zeszlo zanim dotarlismy do parkometru bo odrazu dzieciaki udaly sie do parku 17 a tu nispodzianka wezwanie do zaplaty na 130 zl Wezwanie wystawione o godzinie 16;57 a paragon z Park17 17;05 a to tego trzeba dodsc to ze w Park 17 tez jest parkometr z ktorego mozna korzystac Rozmowa z panem parkingowym to masakra on ma to gdzies a jak poprosilem o nr do jakiegos biura to powiedzial ze da mi nr ale na jego budke parkingowa a innego nie dostane a co do reklamacji to mam sobie ja zlorzyc do jakiejs skrzynki na drzwiach Wyludzaja pieniadze od ludzi i to na masowa skale i czas juz to zglosic na policje

Do tego jeszcze brak jakichkolwiek informacji w jakich godzinach pracuje biuro tej pseudo firmy i nr telefonu tez brak

Brałeś udział w rekrutacji do ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Agatka

Ciekawe co się miało kryć za tym stwierdzeniem, że firmą powinny się według kogoś zająć odpowiednie służby? Ja tam wolę konkret z odpowiednim argumentem / przykładem, bo inaczej nigdy nie wiem o co chodzi. to jakie teraz stawki mają tu na myjniach? Ktoś kiedyś wspominał o ofercie na TIR. Ale bez podania zarobków

Odradzacie tylko ten dział reklamacji w tym roku czy jednak pracę na parkingu również? Pokazała mi się oferta na jego obsługę, myślę czy by nie aplikować. w widełkach podają kwoty 27 – 29 zł. te +2 zł za jakie zasługi można mieć?

Dawid

Jedna wielka masakra i (usunięte przez administratora) pieniędzy na parkingach, 80zł kary za niespełnia 10min spóźnienia(nie zdążyłem wykupić biletu, ponieważ miałem dwójkę dzieci) nie zdążyłem dojść do parkometru a już mi włożył mandat za pióro wycieraczki, mandat który ledwo zdążył wydrukować, (usunięte przez administratora), reklamację z automatu odrzucają i nie dajcie się omamić śmierdzącemu pracownikowi, że w ciągu godziny jak się uiszczy opłatę 80PLN to zwrócą różnicę BO TAK NIE JEST, jedna WIELKA MASAKRA, nie polecam !!!

Poszkodowana
@Dawid

Dokładnie(usunięte przez administratora) pieniądze odrzucają reklamację to się w glowie nie miesci jak można tak okradac ludzi.

Czy firma ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Norbik

Znalazłem na olx ofertę pracy na myjni TIR. W opisie stanowiska jest m.in. praca dwuzmianowa, od 8.00 do 15.00. To znaczy, że jedna zmiana to mniej więcej 3,5h (plus ewentualna "zakładka")?

Magda

Nie polecam. Czuje się oszukana. Człowiek jest uczciwy, spóźnia się do samochodu na parkingu zaledwie kilka minut a tu od razu wezwanie do zapłaty w kwocie 80zł. Reklamacja oczywiście odrzucona. Parkometr pobrał kasę 3,50 i nie oddał pomimo tego, ze nie policzył ani minuty płatnej a jedynie bezpłatna godzinę !! Oby zarządzający ta pseudo firma udławili się pieniędzmi biednych ludzi! Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Jaki jest wkład kierownictwa ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Anty Majson

Firma z praktykami złodziejskimi, oszukująca zarówno pracowników, jak i klientów. Omijajcie ich z daleka albo działajcie wbrew ich złodziejskim praktykom. Każdy ich pracownik jest przez nich okradany. To nowobogaccy, którym słoma z butów wystaje . Tacy są najgorsi. Zamiast pójść tam do pracy, jedzcie nawet suchy chleb, tylko nie tam.

Mirek

Witam proszę tą opinie wrzucić na facebooka tej firmy gdzie większa rzesza ludzi będzie mogła to przeczytać pozdrawiam serdecznie gazeta "Skarga"

@Mirek

Ostatecznie sugestia została zrealizowana i był jakiś konkretny efekt czy jednak wyszło, że nie było tego typu potrzeby? Gdzie są obecni pracownicy?

Klient

Ta myjnia to jakiś żart,pracownicy ,pomywacze,to są tu chyba za kare ! Po godz 16 tej faktury już nie wystawią,tylko chcą maila ,gdyż faktury nie ma komu wystawić . Myjący nie mają pieniędzy do wydania chcą by biegać i rozmieniać im pieniądze ,albo płacić kartą. Na poczet że się przyjechało umyć auto zawsze im brakuje suwenirów ( piwa bo tym jak mają to dysponują ) Reasumując nasuwa się pytanie ,czy ta spółka jest dla ludzi,czy odwrotnie? Ogólnie nie polecam ja zaś będę omijał ich szerokim łukiem. Firma (usunięte przez administratora)

@Klient

Ciekawa bym była czy faktycznie postali klienci mają identyczne spostrzeżenia i czy ich liczba się zmniejszyła. Ktoś z obecnie zatrudnionych się odniesie? Dostajecie tu wgl jakieś napiwki jeśli dobrze ogarnięcie temat?

Klient

Ludzie omijajcie tą ,, firmę '' szerokim łukiem!! Wchodzę dzisiaj do tego obskurnego biura na myjni na terenie PKS przy ulicy Toruńskiej w celu umycia ciężarówki. Mówię dzień dobry a pracownik do mnie: przeglądy obok... Ja mówię, że chcę umyć auto.. a ten: opłaca się w taką pogodę?! K.... ręce opadają.. I jeszcze na koniec moje pytanie, czy fakturę dostanę ? Nie! On nie jest od wystawiania faktur!! Takiego (usunięte przez administratora) to ja jeszcze nie widziałem. Nie polecam!!

Jakie są warunki zatrudnienia w ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O.?

Mariusz

Warunki zatrudnienia sprzed 10 lat stawka za r/g niższa niż najniższa krajowa sądząc po wielu negatywnych opiniach ta firmą to jakiś żart szukają (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)pieniądze a sami właściciele rozbijają się furami za 300 baniek żenada stanowczo odradzam wszystkim tam podejmować pracę chyba że ktoś jest (usunięte przez administratora)to ok

Captur

25.06 zaparkowałem auto na terenie obok marketu Stokrotka przy ulicy Chodkiewicza, 1 parą kół na jezdni a drugą na chodniku. Miejsce parkowania znajduje się między przejściem dla pieszych a tablica inf umieszczoną na budynku marketu. Ponieważ pan parkingowy uznał , że jest to także teren parkingu poprosiłem o przedstawienie schematu,rysunku na dowód, że jest to faktycznie teren parkingu . Oczywiście nic takiego nie zobaczyłem natomiast pan stwierdził, że mandaty wystawiane za parkowanie w tym miejscu Szef uznawał za "słuszne"!!!. Jeśli udostepnicie Państwo dokumentację z której jednoznacznie będzie wynikało, że miejsce gdzie zaparkowałem istotnie jest Waszym parkingiem to oczywiście wniose opłatę w przeciwnym razie nie. Proszę o kontakt na adres jg536@wp.pl.

Damian

Witam co do firmy Anpol to polecam zmienić pracowników dzisiaj miałem nieprzyjemna okazję porozmawiać z bardzo nieuprzejmą spoconą kobieta " wielką panią ochroniarka czyli zwykłym cięciem parkingowym na dworcu PKS w Bydgoszczy rynsztokowy język i straszenie policja to szczyt szcytow .

@Damian

Ale czemu do takiej sytuacji doszło tak właściwie? Bo chyba zgubiłam kontekst i nie rozumiem skąd tu nagle straszenie policją, za co?

Po prostu nie wierzę...

...co to za firma jest. Przychodzę na umówioną godzinę, a przede mną 5 osób no ale dobra... czekam, czekam na swoją kolej. Widzę, że już jedna osoba rezygnuje haaaa. No, ale wreszcie się doczekałem... wchodzę do tego ich śmiesznego biura aby porozmawiać w sprawie tej super-mega-giga pracy, a ta baba mi oferuje 14,50 zł za godzinę haaaaaaaaaaaaaa i jeszcze się smuci na to czy taka praca by mi odpowiadała Cyrk. NIE POLECAM.

@Po prostu nie wierzę...

Ale czemu nie przeczytałeś wcześniej opinii tutaj? Wiesz, że już rok temu ktoś pisał właśnie o takiej stawce? Ogólnie to udawałeś zainteresowanego, żeby tej Pani przypadkiem nie było smutno? :(

@Irena

Nie mam czasu czytać każdej opinii tutaj. Zainteresowanie i stawka jaką oferują? Jakiś to się nie klei xD

Mirek
@Po prostu nie wierzę...

Kolego masz rację miałem do czynienia z tą super mega giga firmą stawki głodowe a prezesi firmy rozbijają się merolami za 250.000, kierownicy nie interesują się pracownikami mają wyje.....bane na sprawę organizacji pracy a wymagania mega giga ogólna ocena miernota. Nikogo nie namawiam do pracy gdzie raki zimują a ta kobieta co z Tobą rozmawiała to zero pojęcia o stawkach obecni na rynku pracy.Chcesz być Łoś to się zgłoś.

Irena

Nie masz czasu, żeby czytać każdą? A gdzie Ci się tak śpieszy tu jest ich z max 40. ;p Jakoś mało wiarygodna ta Twoja rozmowa, skoro taki nieprzygotowany idziesz. ;)

Egon

Panowie i Panie zanim coś o kimś opinie opowiecie przedstawicie sami o sobie pomyście Bo łatwo jest Oceniać a czy sami Byście byli wstanie W rydzach utrzymać 50 osób i każdej Pomóc doradzić co nie krzykiem bo krzyczy Tchórz!

Zostaw merytoryczną opinię o ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O.?

ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 14 ocen.

ANPOL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SP.Z O.O.