Opinie o Dawtona w Milejów-Osada

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawtona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Milejów-Osada

Anonin

Dla ludzi którzy chcą zacząć pracować w tej firmie. Jeśli chodzi o kierownictwo, dyrektor produkcji to człowiek który nie zna się na swojej pracy, potrafi tylko wymagać, a gówna z progu nie popchnie, nie ma pojęcia o tej pracy. Baby w czerwonych ubraniach plączą się po zakładzie nie robiąc nic. Brygadzistka brygadzistke chce przebić, żeby zrovic więcej niż poprzedniczka i się "pokazać".

Ładny

A.K zrozum wreszcie że nie jesteś gwiazdą.

Byly
@Ładny

Z papiezakow

sprawiiedliwosc

przyszla kryska na. matyska wreszcie?

Joanna
@sprawiiedliwosc

O czym piszesz? Może osoby, które pracują w Dawtona zrozumieją ten przekaz i wyjaśnią. Ja nie pracuję i chciałam dowiedzieć się od innych, na jakie zarobki nastawiać się u tego pracodawcy na produkcji.

bartek

W tej firmie pracują ludzie tak pomarszczeni umysłowo że co niektórym przydał by się psycholog , przynajmniej 3 razy w tygodniu . Dwulicowość, to tu jest na porządku dziennym!!!!!!!

P...
@bartek

Niektorzy 3 razy dziennie psychologa potrzebuja. Psychopaci i podpier..... Każdy wie o kim mowa

@P...

Ja nie wiem...

Ale o co chodzi???

Dariusz
@bartek

Przede wszystkim nie powinieneś nikogo obrażać, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem GoWork.pl, a ponadto, jest to forum publiczne, gdzie każdy ma wgląd. W jaki sposób w firmie objawia się wspomniana przez Ciebie dwulicowość? Czy w związku z tym atmosferę współpracy można ocenić jako trudną? Jaka jest Twoja opinia na temat wynagrodzenia i pracodawcy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Ludzie zważcie gdzie piszecie. Nie ma w Milejowie takiej firmy jak Dawtona... Jest firma powiązana z Dawtoną, jednak ma inną nazwę. Mianowicie ZPOW Milejów! Niektórzy nie wiedzą nawet gdzie pracują :D

Robin z Sherwood

W tej firmie lepiej nie mieć kolegów,tu są tylko dwu licowe (usunięte przez administratora)

@Robin z Sherwood

Naprawdę nie wiadomo o co chodzi czytając ostatnie wypowiedzi,konkrety ludzie,konkrety....

Leszek

Wystarczy zająć się swoją praca i robić to dobrze a zadowolonych pracowników będzie więcej!

Pg

I po takich wypisywaniach bzdur chcecie szacunku od kierownictwa?Smieszne. Problem nie tkwi w kierownictwie a zazdrosnych pracownikach którzy zamiast pilnowac pracy maca caly czas. Swoja nienawisc przeniescie na prace a firma bedzie bardziej wydajna

Trer
@Pg

Kierownictwo oj nie mogę.....

przepuklina kregosłupa
@Pg

szkoda gadać o was (usunięte przez administratora) zapytajcie czego tam nie pracuje

sprawiedliwa

Nie czepiajcie się E.G bo sami nie jesteście lepsi!wózkowy M.G też chodzi od działu do działu i każdego obmawia,sama słyszałam na temat elektryków,mechaników i innych,zupełnie jak jego żona którą zwolnili dzięki Bogu,a sama była zaniedbana jak to ze wsi.Jacy ludzie taki zakład-witamy w Milejowie!!!

Przyjaciel
@sprawiedliwa

Nikt się nie czepia E.G tylko jak można być tak fałszywym i dwulicowym że z Tobą rozmawia i jest wielką koleżanką a za plecami obrabia i się wyśmiewa.

njnh
@sprawiedliwa

a ty skad jestes z papierzaków slamsów czy małej wsi namapie nie ma

koncentrat

Ci wozkowi to

Miły pan
@sprawiedliwa

Odp się od M.G bura s...

K

Z byle powodu kierownikiem nikt nie zostaje i nie kazdy zostaje wiec zbedna ta glupia zazdrosc.

koperparepak
@K

a umowę jaką masz na jakim stanowisku

Kierowniczki a studia a matura a szkola buhhahhhha to kpina i brak slow

Aga

Kierownik jest po to by nadzorowac prace to logiczne a czy donosi na innych widocznie musi.

Znajomy

Tak tak to prawda te pseudo kierowniczki nic nie robią chodzą tylko do dyrekcji i pod każdego i każdemu d obsmaruja

OBSERWATOR

Przestrzegam każda osobę, która zastanawia się nad pracą w tej firmie. Każdy zdrowy na umyśle człowiek nie zdecyduje się na pracę w tym miejscu. Mobbing? Jest tu na porządku dziennym. Udowadnianie Ci jak bezwartościowym i bezmózgim idiotą jesteś - to również tutaj. Jeżeli chcesz zostać pozbawiony resztek godności - zapraszamy do Dawtony. Kierownictwo na poziomie poniżej dna, w zasadzie to go nie ma. Właściciele obiecują gruszki na wierzbie, super warunki, perspektywę awansu, a później mieszają Cię z błotem i pokazują jak bezwartościowym istnieniem jesteś. Ludzie są napuszczani na siebie, byleby tylko przysporzyć rozrywki Prezesom. ŻADNYCH BENEFITÓW, UBEZPIECZEŃ, WCZASÓW POD GRUSZĄ, DODATKÓW NA ŚWIĘTA, co najwyżej można dostać kopa w dupcię na rozpęd. ZERO współpracy między ludźmi, mnóstwo plotek i dziwnych niezrozumiałych sytuacji. Podsumowując, jeżeli chcesz stracić zdrowie psychiczne, nabawić się lęków, stracić poczucie własnej wartości, być oszukiwanym na każdym kroku i zyskać w pakiecie wizyty u psychiatry to tylko w Dawtonie! RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ ZANIM ZDECYDUJECIE SIĘ NA PRACĘ W TYM MIEJSCU

Jkijgy

Nie dlugo w tym zakladzie sie pozjadaja.... Wyscig kierowniczek ktora wiecej zrobi a same łażą i tylko wymagaja by wszystko bylo zrobione jak najlepiej nie biorac pod uwagę ze nie ma czym danej rzeczy wykonac... Jeszcze te tępe baby co niby nie obgaduja nikogo a smaruja wszystkim (usunięte przez administratora) wymyslajac przy tym nie stworzone rzeczy.... I ten biedny Tomus co sam nic nie robi a tylko do Wróbla chodzi (usunięte przez administratora) w tym nieswiadomie samego siebie....

Dariusz
@Jkijgy

Przypominam Ci o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - który wyraźnie zabrania podawania danych osobowych innych osób. Przełożeni mają obowiązek generować zyski firmy, więc nie powinno Cię to dziwić, ponieważ jeśli są osiągnięte dobre wyniki, pracownicy mogą liczyć na premie lub inne bonusy? Co sądzą o pracodawcy inne osoby zatrudnione w Dawtona? Zależy mi na rzetelnej i konstruktywnej opinii dotyczącej firmy.

Niejeden
@Jkijgy

Zawsze donosil i poza plecami obmawial to nie od dzisiaj. Na kazdego ma cos do powiedzenia a sam siebie nie widzi psychol

Wzwz

Dzięki Adamowi. W jeszcze ten zakład istnieje tak po za tym nie polecam oszustwo i podp się na wzajem ten to ten tamto

Neutralna

Czy w tej firmie są normalni ludzie czy same conusy????

Q
@Neutralna

Ale chodzi o rozum czy o wzrost?

@Q

O rozum, bo jeśli chodzi o wzrost to sama widzę że są tacy co nawet dziewczynom dziurki od nosa oglądają.

MASZ DYCHE
@Neutralna

WY SAMI SIE ZJECIE ZAL TAKIEJ FIRMY ZE MA TAKICH PRACOWNIKÓW

Kibol

Jak się dowiem kim jesteś, to Ci zrobię z (usunięte przez administratora) średniowiecze!!!!

operator
@Kibol

o kotłowy a moze serce wyrwiesz i do pupy wsadzisz

Kierownica

Dlaczego tak jest w tej firmie, że wszystko się psuje, a mechanicy reperują na 5 minut. I dlaczego w kotłowni jest słaba para lub w ogóle jej nie ma, a pan Wróbel wszystko zgarnia na produkcję.

piotrek

Tak stali pracownicy są traktowani najgorzej i najmniej zarabiają Ukrainiec ma więcej i w (usunięte przez administratora) ma wszystko a stali muszą odwalać czarno robotę za dziekuje

mam pole od tescia
@piotrek

pracy jest w ciul poco tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Milejów-Osada

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawtona