Opinie o Dawtona w Milejów-Osada

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawtona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Milejów-Osada

brygadzistka Anka.K nie stabilna emocjonalnie zaczyna prace od ale jestem (usunięte przez administratora)zamiast od dzień dobry. Podła, fałszywa i dwulicowa dziewucha ze wsi uważająca się za siódmy cud świata, wygryzła każdą brygadzistkę która próbowała z nią pracować bo boi się tego,że jeśli przyjdzie ktoś nowy to będzie miał większe pojęcie o pracy niż ona. Nigdy nie potrafi powiedzieć pracownikom nic pozytywnego tylko zawsze mało i mało a sama rozsiądzie się w biurku jak krowa i siedzi albo brudny mopem trze jeszcze bardziej brudna pdłoge i uważa,że posprzątała

Do tego trzeba mieć jakieś umiejetnosci

Abc

Nie polecam odkąd nastał nowy dyrektor zakładu totalny bałagan nikt nic nie wie . Na Przyjmowali ludzi z kampol-fruit i nie tylko a starych pracowników wysyłają na urlopy bo nie ma dla nich pracy tak nie powinno być ...

Dziki
@Abc

Nie do końca z tym rządzeniem tak źle jest. Z Ostr idzie się dogadać i odzywa się normalnie jak do ludzi a drugi traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

HTYD

Jedyna osoba, która trzyma ten grajdołek przy życiu to sekretarka pani J. Kobieta z normalnym podejściem do człowieka i chyba jako jedyna się interesuje pracownikiem. Przychodzi i pyta czy pracownicy mają wodę i każe ją rozdać pracownikom, co wcale nie jest jej obowiązkiem, lecz obowiązkiem innych osób, które mają to w głębokim poważaniu. Brygadzistki i laborantki jakieś odklejone i niestabilne emocjonalnie. Prezesostwo do wywalenia. Laborantki pozamawiały sobie wygodne i przewiewne buciki i koszule dla siebie, bo elita nie będzie chodzić w ubraniach roboli, jak BHP wskazuje haha.

P
@Mała Mi

Czy brygadzista pracuje fizycznie? Z drugiej jednak strony brygadzista wykonuje też pracę fizyczną związaną z przedmiotem działalności danej firmy. Przykładowo, brygadzista produkcji lub magazynu może też odpowiadać za segregowanie paczek, wyładowywanie i załadowywanie towarów, składowanie produktów, zadania związane z obsługą taśmy produkcyjnej itp.

Ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Szukają kogoś teraz do pracy?

Jak długo trwa proces awansu w Dawtona?

Ja Nowy wpis

Możesz awansować na pomagiera pań z obcego kraju żeby mogły pracować 12h potrzebują polek żeby im uslugiwaly tak to każdy zrobi normę jak przynieś wynieś. A one mogą wtedy siedzieć na pudełkach i w telefonach

HTYD

Sęko
@HTYD

Atmosfera po (usunięte przez administratora).prawie wszystkie brygadzistki się (usunięte przez administratora)... Przaja dostają ruchów jak dyrektor się pojawia albo jedyne co potrafią to powiedzieć że za mało za wolno albo saszetka spada. Niech same pokażą jak się pracuje. W innych zakładach to rozdziela brygadzista pracę i sam pomaga a nie łazi.

@Sęko

W jakim zakładzie brygadzista pracuje na linii?

Mała Mi

Pracowałam w kilku zakładach i zawsze było tak,że brygadzista rozdziela pracę i sam staje do pracy, wypełnianie czegokolwiek należy do mistrza produkcji a nie do brygadzisty. Brygadzista to tylko zwykły robol ładniej nazwany.

@Mała Mi

W dalszym ciągu bez konkretów. W ..kilku.. zakładach ale jakich? Poproszę o nazwę firmy w której brygadzista pracuje na linii

np. w Herbapolu brygadzista/kierownik zmianowy zasuwa na maszynach :)

P Nowy wpis
@Mała Mi

Na jakie wsparcie w Dawtona mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Do tego trzeba mieć jakieś umiejetnosci

Pracując tu i czytając te głupoty, bo 80% to oczernianie jest mi po prostu wstyd. Nie podoba się, źle Cię traktują, droga wolna. Jesteśmy dorośli i takie sprawy które są tu poruszane załatwia się między sobą. Ale lepiej kogoś oczernić tu anonimowo niż mieć jaja i powiedzieć sobie prawdę w twarz. Nie podoba się zachowanie innych to proszę to zgłaszać do dyrektora, prezesa. Zazdrość i fałsz tyle .

Xyz

Oczekujesz od kogoś by się przedstawił a sam/a piszesz anonimowo? No jak nic zalatuje kimś "ze stanowiskiem". Była już jedna odważna co powiedziała,że ma w poważaniu wasze humory, na drugi dzień wyleciała z pracy.

@Xyz

Jestem zwykłym pracownikiem który był na wszystkich zmianach. I prawda jest taka że to ludzie sami sobie robią ten (usunięte przez administratora) Nikogo nie oczerniam i nie wypisuje głupot bo to świadczy tylko o człowieku. Zawszę będą spory, kłótnie, niedomówienia. Ale spędzamy tu sporo czasu więc takie zachowanie jak czytam powyżej jest naprawdę przykre. Widujemy się codziennie, mówimy sobie część a potem gdy nikt nie widzi piszemy naszej żale...Masz coś do powiedzenia to mów. Może zaboli, może otworzy oczy, może pomoże?

Abcd

Rozmawiając na takie tematy co jakiemu pracownikowi nie pasuje i przeszkadza można co najwyżej bardzo szybko stracić pracę a nie liczyć na rozstrzygnięcie sporu. Gdyby można było rozmawiać o wszystkim z wszystkimi pracownikami, kierownictwem itd nie byłoby to wszystko wypisywane na forum tylko napewno ktoś napisałby że można takie spory rozstrzygać na miejscu a nie jak jedna osoba napisala ze została zwolniona tylko dlatego że wyraziła swoje zdanie. Ja też nie jeden raz słyszałam od pracowników swoje zdanie po czym brygadzistki z marszu do dyrektora maszerowały podkablować co,kto, komu powiedział. W każdym kłamstwie jest ziarnko prawy więc z niczego takie opinie sie nie wzięły.

Sezon

Za chwilę zacznie sie sezon, będą dzwonić po ludziach których dopiero co zwolnili i błagać żeby wrócili. A w sezonie Panie "majstrowie" powinny zasuwać same za brak szacunku do pracowników, moje drogie Panie stanowisko powinno iść w parze z inteligencją i jakimś wykształceniem u was się to rozminelo całkowicie. Co przyjdzie jakas z pojęciem to robicie wszystko żeby uciekła w podskokach.

(usunięte przez administratora)brygadzistki niby przyjaciółki a jedna druga (usunięte przez administratora)o etykiety nie sprzątnięte czy źle umytą podłogę. (usunięte przez administratora)jakich mało. Omijać szerokim łukiem. Laborantki bez wykształcenia nadrabiające brak wiedzy krzykiem

Pani R.

Moze nie mam zbyt dużego doświadczenia zawodowego z racji wieku ale nie tak powinni być traktowani pracownicy. Pani E..... kierowniczka powinna być wzorem do naśladowania a nie przez większość swojej zmiany prowadzi swoje prywatne rozmowy. Widząc pracownika rozmawiającego przez tel w trybie natychmiastowym informowana jest dyrekcja o zaistniałej sytuacji. W regulaminie niestety nie ma wzmianki o rozmowach przez tel. Wiadomo, nikt nie przyszedł do pracy po to by sobie pogadać przez tel ale są sytuacje gdzie trzeba odebrać tel bo np dzwonią ze szkoły ze dziecko zachorowało. Najlepsza psiapsi Pani kierownik E... Pani Agnieszka jest w pracy po to żeby tam była. Posadę ma po znajomości bo o pracy w zakładzie nie ma zielonego pojęcia. Ilekroć by nie została zapytana o cokolwiek związanego z pracą odsyła dalej... Nie jest w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie o wykonywanej pracy...

Abc

Weronika
@Abc

Te urlopy są płatne ? I jak długo trwa taki przymusowy urlop? Ci nowi pracownicy wykonują pracę tych, którzy są na urlopie?

@Abc

To straszne że pracodawca wymaga od pracowników wykorzystania urlopów????????. Nowi pracownicy są niezbędni do właściwego działania firmy. Życie drodzy Państwo.

Dziki
@Abc

Etaty stałych pracowników w Dawtona to jedna wielka żenada. Jedni pną się do góry przez donoszenie, inni wykorzystują nieuwagę nowych pracowników w zamian dostając całkiem nieźle sumy premii. Brygadzistki również zapracowały na swoje stanowiska nie tak jak powinny. Przedewszystkim brygadzisyka Kaśka która swoją posadę dostała przez rozkładanie nóg przed odpowiednimi zarządzającymi. Gdyby mogła to oddałaby się całemu zakładowi tylko niektórzy mają trochę oleju w głowie i nie korzystają z jej darmowych usług. Nie tak powinna wyglądać rekrutacja do pracy.

Jeżeli chcesz normalnie żyć to unikaj pracy w Dawtona. Atmosfera poniżej zera. Kultura osobista pracowników, kierowników, brygadzistek, laborantek, dyrektora poniżej zera. Po pół roku pracy w tej firmie potrzebowal*m pomocy terapeuty by zacząć normalnie spać i nie budzić się z lękiem. Jedynie co wyniosł*m z tej firmy to, depresja, stany lękowe, bezsenność, obniżenie poczucia własnej wartości. To co tam się dzieje tego nie da się odzobaczyc. Żadnego pozytywnego słowa za wykonaną pracę. Ciągle tylko że mało zrobione, musisz szybciej, więcej. Panie laborantki albo tak wykończone ponadgodzinową pracą albo lubiące ten sport wciągały krechy, nagrywały i wrzucały do internetu. Pół zakładu wciąga, dyrekcja o wszystkim wie ale nic z tym nie robi. Liczy się jak najwięcej pracy. Mimo wszystko pracuj ile możesz, padniesz powstań i pracuj dalej. Panie laborantki bez odpowiedniego wykształcenia. Dwie mają średnie wykształcenie a reszta po podstawówce uwaza się za specjalistów od jakości. Zastanówcie się czy chcecie kupować produkty Dawtona. Nie wiadomo co się w nich znajduje... Pracę w tym zakładzie odradzam. No chyba że masz ochotę skończyć w psychiatryku to złóż CV.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dawtona?

W Dawtona nie ma normalnej atmosfery. Kierownictwo wymaga jak najwięcej od pracowników. Przyjmują pracowników na umowę, płacą akordowo a nie stawka godz tak jak informują przy podpisaniu umowy, po kilku dniach zwalniają ludzi. Brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Najlepiej gdyby pracownicy pracowali 24h na dobę.

Brygadzistka Pani Anna. To jest (usunięte przez administratora)która buczy bo jest jej ciężko bo jest sama a jak kogoś dostanie do pracy to robi wszystko żeby ta osobę zgnębić i wybić się na jej błędach. Sama z siebie nic nie potrafi ale zachowuje się jakby po zjadala wszystkie rozumy a rozumu jednak jej brak. O taka moja osobista sugestia Aniu nie jesteś tak (usunięte przez administratora) jak uważasz, jesteś zarozumiałym smakiem bez szacunku dla innych.

Czy aktualnie przyjmują nowe osoby do pracy w firmie Dawtona w milejowie?

Były pracownik produkcji1234

Premie dostają Ci którzy najwięcej donoszą. Bo te osoby które stają tyle lat na maszynach to najniższa krajowa.... Robota nie jest zła tylko są toksyczni ludzie.... Wyplata ostatnio była 13. .. Jeżeli ktoś się zdecyduje przyjść do pracy to trzeba być w 100% zdrowym ponieważ jak człowiek zachoruje to zwolnienia nie wchodzą w grę bo brygadzistki podpierniczaja do dyrekcji żeby zwolnił od razu bo jej się nie podoba lub zmiana zmiany... zresztą tam nikt nie może się pomylic ani nic bo zaraz jest wysyłany e-mail do wszystkich rządzących i cały zakład wie że coś się źle zrobiło... brygadzistek jest po 2 na zmiany a i tak ludzie wypisują kartki na palety i inne rzeczy za nie robią... bo one przepracowane. Nie polecam, zmarnowane lata tam w tym (usunięte przez administratora). Później człowiek psychicznie nie może dojść do siebie...

Witek
@Były pracownik produkcji1234

Potwierdzam taka prawda za dużo ludzi zawsze to po co przyjmują i zwalniają a w sezonie szukają i nikt nie chce przyjść bo każdy zna też zakład . Rządzonych od (usunięte przez administratora) I jeszcze większy bałagan jak był

Firma rekrutuje obecnie kogoś jako Młodszy specjalista ds. wsparcia IT (HelpDesk). W obowiązkach w ogłoszeniu napisali że to obsługa systemu Windows 7,8, 10, 11. Wiecie o co w tym chodzi, to tyle sprzętu jest do obsługi i każdy ma inny system? Skąd taka rozbiwżność tych wersji Windowsa?

Część

Wypłata czyli najniższa krajowa i 10 kasy niet po 20 niet bo przelew idzie

Halina
@Część

Często się zdarzają takie opóźnienia? Czy to może tylko jakiś wyjątek? A do tej najniższej są możliwe chociaż jakieś premie?

@Halina

Mi się nie zdarzyło opóźnienie, a premie są.

@12345

Niby to dobrze ale od czego to zależy, że jednym płacą tak a drugim inaczej? Od stanowiska? Jakie Twoje jest?

@Maria

Trzeba zapytać osoby, która te premie przyznaje, od czego to zależy. Ja nie wiem.

@12345

-jasne, a Ty którego stanowiska piszesz i jak praca na nim obecnie wygląda?

@Maria

Na produkcji nie ma jednego stanowiska. Rzucają Cię co chwilę na inne. Jest dużo rzeczy do robienia, najlepiej samemu to sprawdzić.

@12345

aha, a to ktoś umie pracować na każdym wobec tego? mam na myśli wydajność albo o czy może coś "popsuć", jak tu z odpowiedzialnością za takie przypadki sprawa wygląda?

@Maria

Tutaj cały czas się coś psuje. Masz umieć obsługiwać każdą maszynę na produkcji i robić resztę rzeczy poza obsługą maszyn. Na nocnej zmianie dodatkowo masz być elektrykiem i mechanikiem, bo ich na nocnej zmianie nie ma. Wszystkie negatywne opinie, które można przeczytać poniżej są niestety prawdziwe.

Klaudia

Witam, przychodzę z pytaniem, czy jest potrzeba nowych młodych pracowników w firmie Dawtona Milejów osada?

Czy można liczyć w Dawtona na prywatną opiekę medyczną?

Dagmara

Na Dawtonie można liczyc na (usunięte przez administratora) z prezesem, wypłatę nie do 10 a do 20,praca po 10-12 godzin (brak łudzi) i traktowanie jak do bydła

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Milejów-Osada

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawtona