(usunięte przez administratora). Na początku mówił, że było zainteresowanie Panien Młodych, ale nie miały jak się ze mną skontaktować. Umiejętności perswazji i zgrabnego prowadzenia rozmowy, by odbiorca nie odebrał tego jako chamski marketing nie można zarzucić. Bez zgody próbował mnie naciągnąć na umowę zobowiązującą na rok za 150PLN/msc pod pretekstem samej aktywacji konta.
Nie dochodziły mi maile ze strony by potwierdzić konto, to próbowali mi wmówić, że to przez to, że wygenerowali mi umowę, i konto zadziała dopiero po jej akceptacji.
Kiedy napomknęłam, że innym mając bezpłatne konto wszystko działa, a ja go tylko proszę o wysłanie linka potwierdzającego konto darmowe, bo może być tak, że przez pierwszy miesiąc będę chciała testować. Na co Przedstawiciel, "to rozumiem, że nie jest Pani zainteresowana?", i się rozłączył...
Może potencjalnie byłabym zainteresowana płatną opcją, bo mam fajny pożądany na śluby samochód klasy premium, ale za te próby wrzucenia mi Umowy pod pretekstem aktywacji zwykłego konta.... raczej się nie zdecyduję.