opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wedding.Pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 47 ocen
Opinie o pracy(217)
Dodaj opinię
Opinie o usługach(52)
Opinie o pracy(217)
Dodaj opinię

Opinie o usługach(52)

Logo
  • Kariera
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social Media

Kariera

Nasza oferta

Kontakt

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o usługach firmy Wedding.Pl Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o usługach firmy - Wedding.Pl Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Subscribe
Nie przegap nowości o Wedding.Pl Sp. z o.o.!

Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

Email
Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

ReviewUserIcon
Żuraw

21.07.2020 10:03

Inne

Jestem fotografem i klientem Wedding.pl od prawie roku. Nic się nie dzieje, nie ma zapytań od klientów, nie mówię o tym, że mają mnie brać, ale skoro moja wizytówka generuje (wedle konsultanta) ok 15 tys wejść tygodniowo i nie mam żadnego zapytania to coś tu, że się tak wyrażę, śmierdzi. W tym czasie na innych portalach (na których płacę dużo mniej) mam ok 5-10 zapytań w tygodniu. Chciałem rozwiązać umowę za porozumieniem stron, ale oczywiście Wedding.pl woli przytulić kilka groszy więcej niż wyjść z nieciekawej sytuacji z twarzą. Odradzam brać jakikolwiek płatny pakiet, a najlepiej nawet zakładać tam swoją wizytówkę. Pozdrawiam
ReviewUserIcon
fotografka

16.07.2020 07:58

Inne

Serdecznie nie polecam tego portalu - regularnie wydzwaniają i dziwna sprawa - po kazdym telefonie nagle "zapytanie od Pary Młodej", tak poza tym - śmiertelna cisza. Kiedyś sprzedawałam wiele lat w dużym banku i wyczuwam ściemę. Trenowali nas jak mówić to co klient chce usłyszec ;) Jeśli chcesz płacić za nic, to ten portal jest dla Ciebie. Ja najwięcej klientów mam z(usunięte przez administratora) - owszem, trzeba płacic i to sporo, ale płaci się PO realizacji, czyli jak już podpisze umowę z parę, nie płacę za obiecanki. To że działalność tego portalu przypomina sprzedaż garnków, foteli do masażu czy pościeli z alpaki:) to widać gołym okiem, szkoda tylko tych wszystkich fotografów świeżaków, którzy uwierzą w to, co pan przez tel. im powie. Jak ktoś tu zauważyl - to jest trudna branża i pieniądze nie spadają z nieba, trzeba na nie zapracować. Opinie mają złą, mam nadzieję, że więcej ludzi z branży się o niej dowie. I może nawet Państwo Lewandowscy w końcu się zorientują, że to wedding.pl nie gra fair play ;)
ReviewUserIcon
anonim

17.02.2020 13:11

Inne

(usunięte przez administratora)
ReviewUserIcon
Ślubna Scena

28.04.2020 08:46

Inne

Wywiązanie się z umowy to jest nie koniecznie przynoszenie "klienta w zębach". Wywiązanie się z umowy to: udostępnienie wszystkich możliwości reklamowych, które są w umowie jak np. ilość zdjęć, odświeżanie ofert, pozycje wyświetlania itd, itd. Branża ślubna to piękny ale i jednocześnie trudny rynek. Tutaj klienci (zarówno Pary Młode jak i usługodawcy) są bardzo specyficzni i często trudno im dogodzić. Budowanie firmy w oparciu o umowy, które są zagmatwane i "trudne w rozszyfrowaniu", nie wymagają wydrukowania, podpisania i odesłania sprawi, że klienci nie powrócą. Skutkiem tego łatwo można wywnioskować jak to się skończy... Życzymy dla Wedding jak największych sukcesów i rozwijania się w dobrym kierunku, gdzie klienci będą zadowoleni i chętnie do nich powrócą. Mamy nadzieję, że nie będą psuli rynku nieuczciwymi zachowaniami.
ReviewUserIcon
Rambo

02.06.2020 19:57

Inne

Niech niezadowoleni się zbiorą i zrobią porządek z tymi (usunięte przez administratora),bo firma tego tworu nie można nazwać.
ReviewUserIcon
anonim

19.05.2020 13:24

Inne

(usunięte przez administratora)
ReviewUserIcon
Sandra

29.05.2020 01:48

Inne

Ja mam duże problemy przez tę firmę , proszę o kontakt.
ReviewUserIcon
Sandra

29.05.2020 01:46

Inne

Czy ktoś z Państwa , miał sprawę w Sądzie , z powodu zgłoszenia przez firmę windykacyjną , z polecenia portalu Wedding.pl ?
ReviewUserIcon
Pajda

25.05.2020 13:08

Inne

Też nie zamierzam płacić , ktoś miał juz od nich windykacje ?
ReviewUserIcon
Pajda

04.05.2020 09:15

Inne

Witam , ja niestety zaliczam sie do tych naiwnych ;( zadzwonił Pan do mnie , pół godziny mówił słodkie słowa o tym jak zwiększy sie liczba klientów jeśli zatreklamuje sie na stronie , prosił o szybkie przelanie za reklama za rok 300 zł , uznałem ze w dzisiejszych czasach przy pandemii powinienem zainwestować , ostatnią kasę przelałem , po czym przyszła umowa i okazało sie że 300 przez rok co miesiąc, nie za rok , póżniej juz nikt nie chciał ze mną rozmawiać , ze zostałem wprowadzony w błąd , że miało byc na rok tak sie umawiałem z agentem , króttko mówiąc rzuciła słuchawka i ma mnie w (usunięte przez administratora) , podpisałeś płać . Z agentem też kontaku juz niema . Kientów z wedding.pl brak nawet jednego tel . Nie polecam , banda (usunięte przez administratora) , Ja. nie jestem w stanie płacić takiej kasy miesięcznie , bede musiał sprzedać aparat którym pracuje .
ReviewUserIcon
Pajda

07.05.2020 10:36

Inne

Miałam podobną sytuację, ale ostatecznie nie zaakceptowałam umowy. Pan Piotr bardzo nalegał żebym teraz opłaciła, jedyne 125 zł za rok. Rozmawiałam z kolegą z branży który ma pakiet i nie jest zadowolony, powiedział że to opłata miesięczna. (usunięte przez administratora)
ReviewUserIcon
Fotograf

07.05.2020 14:32

Inne

U mnie sytuacja wyglądała podobnie. Zadzwonił Pan z Wedding. Mówi jaka to ilość panien młodych do mnie pisze, ale nie trafiają wiadomości do mnie. Żebym opłacił 125 zł to będę miał promocje i możliwość pisania z klientami. Po opłacie okazuje się, że odzewu zero. Wizytówkę wypełniłem całą. Pies z kulawą nogą nie zagląda tam. Firma podobno idzie na dno z tego co widzę po forach fotograficznych. Naciągają, a później bronią się swoimi gadkami. Nie polecam
ReviewUserIcon
Adam

03.04.2020 14:28

Inne

Uwaga. Portal który (usunięte przez administratora) ludzi. Każe płacić za usługi które nie zostały wykonane. Odradzam.
ReviewUserIcon
Klaudia

25.04.2020 10:25

Inne

To prawda!!!
ReviewUserIcon
Henryk

24.04.2020 10:12

Inne

również zosatłem (usunięte przez administratora) , chetnie dowiem sie czegoś wiecej o tym pozwie .
ReviewUserIcon
anonim

20.04.2020 12:44

Inne

(usunięte przez administratora)
ReviewUserIcon
Ewelina

23.04.2020 13:13

Inne

mogę prosić o jakieś szczegóły? tez zostałam (usunięte przez administratora)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Zostaw merytoryczną opinię o Wedding.Pl Sp. z o.o.

Stanowisko
* Treść odpowiedzi

0/5000

Ocena pracodawcy
​
* Moja opinia jest
​
* Mój status
Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...