opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wedding.Pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 47 ocen
Opinie o pracy(217)
Dodaj opinię
Opinie o usługach(52)
Opinie o pracy(217)
Dodaj opinię

Opinie o usługach(52)

Logo
  • Kariera
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social Media

Kariera

Nasza oferta

Kontakt

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o usługach firmy Wedding.Pl Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o usługach firmy - Wedding.Pl Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Subscribe
Nie przegap nowości o Wedding.Pl Sp. z o.o.!

Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

Email
Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

ReviewUserIcon
janusz

12.04.2024 08:24

Inne

Super portal weselny maja tu wszystko gorąco polecam
ReviewUserIcon
Nielubiewedding.pl

11.10.2022 20:45

Były pracownik

Bardzo naciskają na podpisanie umowy i zapewniają stały dochód z licznych zleceń. Warto jednak faktycznie dokładnie ją przeczytać przed podpisaniem, ponieważ umowa ta nie pozwala na jej rozwiązanie w ciągu roku od podpisania, choć podczas rozmowy telefonicznej z firmą zachęcają nas „wypróbowaniem” i „płatnościami miesięcznymi”. Przy pominięciu opłaty dostajemy maila z groźbą o windykacji przez zewnętrzną firmę. Brak możliwości zerwania wspomnianej umowy, niezależnie od przyczyn chęci zakończenia „współpracy” z portalem Nie polecam, a wręcz odradzam
ReviewUserIcon
Jolanta

12.10.2022 09:41

Inne

Mam to samo. Żadnych zleceń, nawet kontaktów z potencjalnymi klientami - zero ????‍???? nie wiem jak to możliwe I muszę płacić przez rok.
Company logo
Wedding.Pl Sp. z o.o.

08.11.2022 16:53

Pracodawca

Dzień dobry! zapraszam Panią do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez mail: [email protected]. Nasz doradca sprawdzi Pani wizytówkę biznesową i doradzi jakie działania Państwo mogą podjąć, aby zwiększyć liczbę klientów. Pozdrawiamy! zespół Wedding.pl
ReviewUserIcon
Asia

07.11.2022 12:28

Inne

Nie polecam , (usunięte przez administratora) .
ReviewUserIcon
Nie polecam

26.10.2022 15:03

Inne

(usunięte przez administratora) ze umowa jest na 12 miesiecy - nie wspomina ze sie automatycznie przedluza co jest napisane drobnym druczkiem na umowie, ktora mignie ci tylko podczas klikania jej potwierdzenia. Jest to dosc mylace zwlaszcza ze sprzedawca zapewnie, ze jest tylko na 12 mc i koniec kropka. Mysle ze to po prostu strategia firmy, zeby naciac ludzi ktorzy nie czytaja umow do konca i wierze konsultantowi.. poza tym juz poza abstrahujac - pakiet silver, sporo zapytan i 0 słownie ZERO zlecen. nie ma sensu sie w to bawic, lepiej juz te kwote przeznaczyc na pozycjonowanie strony na google chyba.
ReviewUserIcon
Zuzka

07.10.2020 20:37

Pracownik

Tak czytam, czytam i szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć w to co widzę. Zajmuje się reklamą, a w sierpniu tego roku brałam ślub. Piszecie wszyscy na temat tego, że nie ma żadnych zleceń z portalu i nie zarabiacie, a pieniądze płacicie. Umowa, z której nie da się wyjść. Sądami straszą, windykacja. Zero kontaktu z ich strony. Ja zadaję sobie jedno pytanie - kto finalnie rozmawia z klientem, wy czy ta firma? Nie ma umów bo nie potraficie dogadać się z parą młodą. Ta firma nie zrobi roboty za Was moi drodzy :) Jak każdy inny portal (nie tylko ślubny) ma za zadanie wypromować Was na ich platformie. Jeśli Wasz profil nie wygląda dobrze to wiadomo, że ta Para Młoda nie napisze i nie zadzwoni. Piszecie tutaj, że fejkowe konta do Was piszą - w kwietniu tego roku szukałam fotografa, kamerzysty i dj - wysłałam na prawdę dużo zapytań i od wielu osób nie dostałam żadnej odpowiedzi - pytałam o wolny termin na sierpień tego roku... Telefon też nie każdy chyba chce odbierać :) Umowa na zawsze? Nie sądzę. Na pewno obowiązuje jakiś okres współpracy. Czy po upływie tego okresu da się wypowiedzieć umowę? Tak - z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Sprawdziłam w regulaminie. Zauważyłam też, że jeśli ktoś wstawia pozytywną opinię to na dole pojawia się wiele smutnych minek w ocenie. Jeszcze chwila a utopicie się w swoim jadzie. Ciężko Wam chyba pojąć, że ktoś jest zadowolony ze współpracy z nimi - moim zdaniem wynika to z faktu, że myśleliście, że oni odwalą całą robotę za Was. Trzeba odróżnić marketing od sprzedaży. W kwestii marketingu radzą sobie dobrze - pokazują się w wielu miejscach - facebook, instagram, i są na pierwszych stronach w wyszukiwarce. Sprzedaż waszych usług to wasza sprawa i wasz interes. Nie możecie mieć pretensji, że nie potraficie dogadać się z parami młodymi. Czy zanim wylaliście tutaj to wiadro jadu to przejrzeliście te swoje profile? Jakie macie tam zdjęcia chociażby? Łatwo jest szukać winy w kimś, a nie w sobie. Ja miałam okazję zapoznać się z niektórymi profilami i szczerze mówiąc dziwię się, że ktoś może nie zdawać sobie sprawy jak źle wygląda ich profil. To chyba normalne, że pary młode w takich miejscach podejmują decyzję żeby zadzwonić czy napisać jeśli profil im się spodoba. Dziwią mnie te komentarze, w których ktoś mówi, że podpisał i musi zapłacić. No shit, Sherlock... To chyba oczywiste, że jak coś dostajemy ( w tym przypadku chodzi o MARKETING - podkreślę, bo widzę, że tu nie każdy wie jakie zadanie ma ten portal) to trzeba za to zapłacić. Chyba też chcielibyście otrzymać kasę za wykonanie przez was zlecenia ślubnego, czy nie? Oni zajmują się PROMOCJĄ W INTERNECIE, a nie podpisywaniem za was umów z klientami. Dla tych którzy nie wiedza, na takich portalach nikt nie odwali za was czarnej roboty, musicie się trochę wysilić :) I jeszcze jedna kwestia - czytanie umów. Strasznie bawi mnie fakt, że ktoś pisze ja nie wiedziałem, nie przeczytałam, nikt mi nie powiedział. A to podczas tych rozmów nie zadajecie pytań? Nie czytacie tych umów? Te komentarze położyły mnie na łopatki. Wielu z was ma własne firmy, jesteście prezesami tych firm - jak ktoś, kto ma własną działalność może używać takich argumentów. Opinie z wulgaryzmami pozostawię bez komentarza - dziwi mnie, że poważni, dorośli ludzi mający swoje biznesy wypowiadają się jakby byli z rynsztoka... Jeśli macie taki sposób bycia jak tutaj prezentujecie, to ja się nie dziwie, że ciężko wam zdobyć jakiś zlecenie. Nie jestem pracownikiem tej firmy. Chociaż wiem, że króluje tutaj przekonanie, że jeśli ktoś mówi o nich pozytywnie to MUSI NIM BYĆ, innej opcji nie ma.
ReviewUserIcon
Justine

23.03.2022 20:14

Kandydat

Głos rozsądku :)
ReviewUserIcon
ewa_rych

18.10.2022 06:10

Inne

Ja odpisuje na każdą wiadomość od trzech miesięcy było ich aż trzy ,wizytówka wypełniona w stu procentach ,klienci wogole nie piszą i jest to prawda ,tak umowa jest zawarta na rok albo dwa bez możliwości jej zerwania ! Chyba że zamkniesz działaność ,zapewne aby pisać takie milusie słówka dla nich pracujesz .
ReviewUserIcon
Uls

07.10.2022 15:12

Inne

Bardzo nie polecam. Fakt, podpisuje się umowę, ale obiecanki podczas jej podpisywania są nie z tej ziemii. Dzwoni sam szef i zapewnia o mleku i miodzie płynącym. W ciągu 12 miesięcy brak JAKIEGOKOLWIEK zapytania, a ofertę mamy naprawdę niezłą, na innych portalach nie mamy takiego problemu. Próbowalismy zakończyć umowe wczesniej, ponieważ zmieniły nam się okoliczności w firmie, ale nie było w ogóle rozmowy. Pracowałam kiedyś dla innej platformy, i tam podchodziliśmy do klienta po ludzku, umowa była umową ale nie oznaczała "wyroku". Tutaj nie ma kompletnie podejścia ludzkiego, będziecie tylko numerkiem. Podsumowując, pieniądze wyrzucone w błoto.
Company logo
Wedding.Pl Sp. z o.o.

17.10.2022 16:31

Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Niezależnie czy jest to opinia pozytywna czy negatywna jest ona dla nas ważna. Zapraszam do kontaktu z nami poprzez maila: [email protected]. Nasz doradca sprawdzi Pani wizytówkę, jej statystyki oraz doradzi w kwestii zwiększenia atrakcyjności wizytówki i tym samym zwiększenia liczby zapytań ofertowych ze strony Par Młodych. Pozdrowienia, Zespół Wedding.pl
ReviewUserIcon
adnim.33

26.08.2022 11:14

Inne

Dzień Dobry. Chciałabym się dowiedzieć od Państwa którzy współpracują z Wedding.pl, czy ta współpraca faktycznie przynosi korzyści. Od jakiegoś czasu szukam rozgłosu swojej początkującej firmy w branży ślubnej i trafiłam na tą stronę, nie mogę ukryć zaciekawiła mnie współpraca ale chciałabym mieś pewność czy faktycznie przynosi korzyści. Czytając wiele wypowiedzi opinia jest podzielona, stąd moje pytanie do przedsiębiorstw współpracujących z firmą.
ReviewUserIcon
Klient

21.09.2022 12:54

Inne

Zdecydowanie nie polecam osobiście miałem usługe,,reklamę"która nic nie przynosiła a zapytania o zlecenia na obsługe wesel jak się okazało wysyłane były z tego samego komputera -dziwne .Nawet z rozwiązaniem umowy był problem .Obecnie sprawa jest w Sądzie ponieważ Weding wystawił mi faktury za okres za który już nie korzystałem z reklamy
ReviewUserIcon
Klient

21.09.2022 12:56

Inne

Zdecydowanie nie
ReviewUserIcon
Zniesmaczony klient

08.01.2022 11:53

Inne

Porażka totalna. Rozmowa z "przedstawicielem" przez tel ale obiecanki każdego miesiąca spływają oferty choćby się waliło i paliło... Rzeczywistość 2 oferty po telefonach do "przedstawiciela" się pojawiły i znowu spokój.(usunięte przez administratora)... a spróbuj nie zapłacić "haraczu" to u windykacji lądujesz. Pięknie namawiają ale brak wywiązania się z ich strony z zapewnień i umowy
Company logo
Wedding.Pl Sp. z o.o.

12.01.2022 13:03

Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię, która jest dla nas cenna. Bardzo nam przykro, że ma Pan takie odczucia we współpracy z nami. Jeśli nie jest Pan zadowolony oraz oczekiwałby Pan więcej wiadomości to zapraszamy do kontaktu poprzez mail: [email protected] wówczas możemy popracować nad jakością wizytówki, aby wzbudzała większe zainteresowanie od stron Par Młodych. Chętnie porozmawiamy bezpośrednio i postaramy się pomóc, dlatego zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół Wedding.pl
ReviewUserIcon
Magdalena Wedding.pl

09.06.2020 09:31

Inne

Szanowni Państwo, w imieniu spółki Wedding.pl chciałabym podkreślić, że firma prowadzi działalność gospodarczą zgodnie z prawem, z poszanowaniem praw klientów oraz użytkowników serwisu. Działamy w oparciu o ogólnodostępny regulamin oraz wewnętrzne procedury i zasady. W związku z powyższym nie zgadzamy się na anonimowe i bezpodstawne opinie i wpisy obecne w serwisie Gowork.pl, które naruszają dobra osobiste spółki i jej dobre imię. Jeśli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie działania serwisu, regulaminu, współpracy, etc. to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem - [email protected]. Prosimy o przesłanie wiadomości, które pozwolą nam indywidualnie zweryfikować Państwa ewentualne roszczenia. Z poważaniem, Magdalena Wójcik
Company logo
Wedding.Pl Sp. z o.o.

05.11.2021 12:54

Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za wpis. Bardzo proszę o bezpośredni kontakt z nami poprzez mail: [email protected], celem zweryfikowania zaistniałej sytuacji. Chętnie ją wyjaśnimy, gdyż wiadomości do naszych partnerów biznesowych są wysyłane tylko od Par Młodych poprzez naszą stronę internetową. Pozdrowienia, Zespół Wedding.pl
ReviewUserIcon
Paweł

14.11.2021 22:36

Inne

Moze dlatego, ze konkurencja pisze anonimy? Ja mam dzialalnosc, ktora jest od 4 lat i na poczatku jak zaczynalem to konkurencja napisala na moj temat wszedzie zle opinie. W google, na facebook i nawet tu. Najgorsze sa anonimy.
ReviewUserIcon
Chicago

20.10.2021 13:36

Inne

Dzień dobry. Jako przedsiębiorca, którzy korzystał z WEDDING.PL wystawiając tam swoje usługi (usunięte przez administratora). Oferowałem Samochody do Ślubu w mojej okolicy. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Abonament na 12 miesięcy. Nie zapłaciłem jednej Faktury, bo zapomniałem lub nie zauważyłem, kolejne już były płacone nikt się ze mną nie kontaktował. MAIL, TELEFON, LIST. (usunięte przez administratora) Wtedy to WEDDING zgłosił mnie do firmy, która zajmuje się windykacją zamiast po prostu po ludzku przypomnieć mi o opłatności (zaznaczam, że zdecydowaną większość RAT przed jak i później miałem opłacone) Koszt Faktury(usunięte przez administratora), jak chcesz wstąpić to jesteś "gość" każdy jest dla Ciebie jak Anioł. Jak chcesz odejść to się dobrze zastanów. (usunięte przez administratora)
Company logo
Wedding.Pl Sp. z o.o.

20.10.2021 19:15

Pracodawca

Dzień dobry, przeczytaliśmy Pana opinię i jest nam przykro, że ma Pan takie odczucia. Mamy jasno określone zasady procesu windykacji, których trzymamy się. W sytuacji kiedy partner biznesowy ma nieopłaconą fakturę, w pierwszej kolejności osoba z naszego zespołu kontaktuje się z nim i przypomina o płatnościach. Kiedy mimo przypomnień nie otrzymujemy płatności, dalsze postępowanie windykacyjne jest prowadzone ze strony firmy windykacyjnej. Jeśli w Pana przypadku nie wyglądało to w taki sposób to chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o tej sytuacji, dlatego też zachęcam Pana do kontaktu z nami poprzez mail: [email protected], celem wyjaśnienia. Pozdrawiamy serdecznie!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Zostaw merytoryczną opinię o Wedding.Pl Sp. z o.o.

Stanowisko
* Treść odpowiedzi

0/5000

Ocena pracodawcy
​
* Moja opinia jest
​
* Mój status
Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...