opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wedding.Pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 47 ocen
Opinie o pracy(217)
Dodaj opinię
Opinie o usługach(52)
Opinie o pracy(217)
Dodaj opinię

Opinie o usługach(52)

Logo
  • Kariera
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social Media

Kariera

Nasza oferta

Kontakt

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o usługach firmy Wedding.Pl Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o usługach firmy - Wedding.Pl Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Subscribe
Nie przegap nowości o Wedding.Pl Sp. z o.o.!

Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

Email
Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

ReviewUserIcon
uwagazlodziejskafirmanaprawdę

23.02.2021 15:31

Inne

Uwaga, ta firma to pospolici (usunięte przez administratora) i bandyci. 500 PLN za niewykonaną usługę rośnie w tydzień do 1500 PLN, doliczają sobie złodziejskie opłaty nie wykonując pracy zawartej w umowie z handlowcem. Proszę uważać - firma okrada swoich klientów, nie wykonując usług, które sprzedaje handlowiec.
ReviewUserIcon
anonim

15.01.2021 02:57

Inne

(usunięte przez administratora)
ReviewUserIcon
Felek

17.01.2021 11:18

Pracownik

Firma Indos, to to samo co Wedding, windykacja zastrasza ludzi, a potem przysyłają pisma, straszą Sądem, razem współpracują, ciesząc się przy tym, że tylu ludzi udało im się oszukać, no i przez to oni mają utrzymanie. Nie dajmy im satysfakcji, do dalszego oszukiwania.. Może w końcu przyjdzie taki czas, że dostaną za swoje!
ReviewUserIcon
Przemo 009

16.01.2021 21:12

Inne

Raz zapłaciłem 900 zł za to, że po prostu nie doczytałem regulaminu i stwierdziłem, że zawaliłem i myślałem, że już mam czyste sumienie ale.....po ponad pół roku Pan dzwoni do mnie i mówi, że znowu 900 zł do zapłaty. Ja mu mówię, że już zapłaciłem. On to sprawdza i mówi że mam rację i się dowie o co chodzi. Nie miałem wglądu do zaakceptowanego przeze mnie prawie 2 lata temu regulaminu. Pani Magda z wedding.pl zadzwoniła do mnie, że to , że zapłaciłem pierwsze 9 stówek to spoko ale jest jeszcze drugie. Poprosiłem Panią Magdę o przesłanie tej umowy, której nigdy nie dostałem a uważam, że takie dokumenty trzeba wysyłać po zaznaczeniu i zaakceptowaniu regulaminu. Tam dopiero zobaczyłem, że aby zakończyć współpracę z portalem to trzeba łaskawie in o tym napisać pomimo, że umowa jest na rok. Ja o tym nie wiedziałem i dlatego tak długo to się ciągnęło. Nie dostałem żadnej informacji ani zapytania od konsultanta, że np. kończy się okres umowy. Pomimo moich niedopatrzeń uważam, że firma nie działa fair wobec klienta i to jest sprawa dla rzecznika praw konsumenta. Na początku myślałem, że to ja tylko taki zamotany jestem przez ten cały portal ale widzę, że jest Was więcej.... Chętnie dołączę się do Was w sprawie pozwu. Pozdrawiam !
ReviewUserIcon
Paradys

24.11.2020 15:33

Inne

Firma Wedding.pl to największa mistyfikacja jaka istnieje na rynku. Sposób działania porównać można do "przedsiębiorstw", które organizują pokazy garnków, pościeli wełnianej, czy foteli masujących wciskając ludziom kit tzw. "chińszczyznę, za pieniądze 50 razy większe niż wartość rzeczywista. Po podpisaniu umowy na wszelkie sposoby utrudniają rozwiązanie umowy, wprowadzając klientów w błąd i dając nadzieję kolejnymi ustawionymi zapytaniami z których nic nie wynika. W ponad dwa lata firma przysłała/pośredniczyła w 50 zapytaniach, z których nie wywiązało się ani jedno wesele. Współczuję ludziom, którzy "muszą" tam pracować (nie wierzą, że ktokolwiek "chce"). Polecam dla pracowników "Poradnik dla akwizytorów".
ReviewUserIcon
...

02.12.2020 15:13

Inne

Każdy jedzie po tym wedding a jakoś nikt nie wstawił linka do swojejgo konta, czyżby działanie konkurencji?
ReviewUserIcon
kupkawielka

03.12.2020 13:33

Inne

Poczytaj sobie na fejsie w grupie - ślub i wesele o nich, są tam realni użytkownicy. Masz też opinie na innych stronach od klientów, którzy oceniają współpracę z nimi na podstawie faktów. Wystarczy poszukać w sieci!
ReviewUserIcon
Ann

18.11.2020 11:22

Inne

Również nie polecam współpracy z tym portalem! Bezsensowna strata czasu i dużych pieniędzy. Dodam tylko, że mam dalej reklamy w innych portalach, nawet bezpłatnych i tam jakoś znajdują się klientki.
ReviewUserIcon
anonim

25.06.2020 10:23

Inne

(usunięte przez administratora)
ReviewUserIcon
Magdalena Wedding.pl

25.06.2020 13:12

Inne

Dzień dobry, Jeśli współpracuje Pan/Pani z platformą Wedding.pl i jest "zawiedziony", serdecznie proszę o kontakt bezpośredni i imienny pod adresem [email protected]. Gwarantujemy, że postaramy się indywidualnie podejść do tematu, i odpowiedzieć merytorycznie na wszelkie pytania. Chciałabym jeszcze odnieść się, do komentarza dot. "odradzania i współczucia" zespołowi, który tworzy Wedding.pl. Pracuje w spółce już ponad 3 lata i z własnego doświadczenia, mogę powiedzieć, iż warunki pracy, relacje w zespole oraz aspekty rozwojowe, są bardzo zadowalające. Dziękuję za komentarz. I serdecznie proszę o kontakt, jeśli będziemy mogli w czymś pomóc. Pozdrawiam, Magdalena Wójcik
ReviewUserIcon
anonim

14.10.2020 08:55

Były pracownik

Tak piszą, prosimy o kontakt a jak już się człowiek skontaktuje t z uśmiechem powiedzą pocałuj nas w (usunięte przez administratora)
ReviewUserIcon
Tragiczna umowa i manipulacje

01.10.2020 15:47

Inne

Dzwonią do Ciebie i obiecują masę klientów, realia są takie że klientów brak a ty zostajesz z umową na lata "podpisana" jednym kliknieciem podczas rejestracji...
ReviewUserIcon
Sandra

01.10.2020 16:39

Inne

Dokładnie tak , najlepiej byłoby wogole z tego portalu zrezygnować , jak nie będa mieli klientów , to w końcu zamkną te obrzydliwą firmę i przestaną ludzi oszukiwać . Dziś (usunięte przez administratora) jest mnóstwo , ale oni już po prostu przeginają , w końcu powinna dosięgnąć sprawiedliwość ten portal !
ReviewUserIcon
Karyna

06.10.2020 18:18

Kandydat

(usunięte przez administratora) Skoro pomija Ciebie setki par młodych to zmień profesję. Zapisz się na kurs szydełkowania albo zostań statystką w paradokumencie. Nie nabijaj par młodych na swoje super usługi i nie oczerniaj portalu. Ja aplikowałam do nich i fajnie to wygląda w środku. Pełen profesjonalizm.
ReviewUserIcon
Ślubna Scena

01.06.2020 09:38

Inne

@PrasaRadioTelewizja post ciągnie się od 2019 roku. Czy zrobiliście coś z tym czy tylko nakręcacie liczbę wyświetleń? Dajcie znać co i jak z tematem bo jak na razie się okazuje to, że nic w tym kierunku nie robicie albo nie informujecie co robicie. Dużo osób jest zainteresowanych tym tematem a także dużo poszkodowanych. Co zrobiliście z tematem?- dajcie znać!
ReviewUserIcon
Sandra

03.06.2020 12:58

Inne

A może Pani ma kontakt do managera Państwa Lewandowskiej , lub jakiś adres e-mail ?
ReviewUserIcon
Jakub

02.10.2020 00:28

Inne

Witam, czy można się z Panią jakoś skontaktować? Chciałbym dowiedzieć jak zakończyła się ta sprawą gdyż u mnie podobnie
ReviewUserIcon
Fotografka

17.08.2020 14:56

Inne

Absolutnie nie polecam. Dopóki płacisz jest pięknie. Jak chciałam wypowiedzieć umowę trzy miesiące przed końcem z powodu koronawirusa to konsultant przekonywał mnie ze bez sensu to potrwa lepiej poczekać do końca umowy. Wiec straciłam czujność i już nie sprawdzałam, że i tak muszę wypowiedzieć, bo inaczej zostanie automatycznie przedłużona. I tak się stało. (usunięte przez administratora) zamiast wypowiedzieć 3 miesiące przed to teraz jeszcze płace dodatkowo za 3 miesiące. Reklamacja nic nie wniosła. Opisałam całe zajście i dostałam odpowiedz, że zgodnie z umową wypowiedziałam tego dnia wiec jeszcze będę płacić. Masakra. Zostałam wprowadzona w błąd przez konsultanta i teraz płace za to.
ReviewUserIcon
Agnieszka - mendażer hotelu

06.03.2020 18:06

Inne

Współpracuję z Wedding już 2 rok i każdego miesiąca mamy zapytania od użytkowników o wolne terminy na wesele, a takich już u nas co raz mniej. Wypełniamy środki tygodnia a profity są nieporównywalnie większe do tych sprzed lat. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby oferta na portalu była dobrze zrobiona i odpowiadać na pytania. Jeśli ktoś uważa, że pieniądze spadną z nieba podpisując jedną umowę to ma małe pojęcie o branży i może mieć pretensje tylko do siebie.
ReviewUserIcon
kiri

11.08.2020 21:55

Były pracownik

(usunięte przez administratora) Zajmij się wystawieniem faktur. Ja, Ty i klienci Wedding. Pl wiedzą, że ten produkt jest tak słaby, że telemarketerzy posuwają się nawet do oszukiwania klienta, bo muszą sprzedać. Może jedynie (usunięte przez administratora) jeszcze wierzą w produkt.
ReviewUserIcon
Ci

12.08.2020 10:04

Inne

Pani Agnieszko prosze w takim razie o link do Pani wizytówki chętnie sprawdzę jakiego hotelu jest Pani mAnagerem. Co do sali byłabym w stanie uwierzyć ale hotel? Myśle ze jeśli zarzuca Pani komuś małe pojęcie o branży to chociaż powinna się Pani pochwalić swoim pojęciem i umiejętnością prowadzenia wizytówek na tego typu portalach.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Zostaw merytoryczną opinię o Wedding.Pl Sp. z o.o.

Stanowisko
* Treść odpowiedzi

0/5000

Ocena pracodawcy
​
* Moja opinia jest
​
* Mój status
Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...