Aktualności

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

.
W ramach wsparcia lokalnych inicjatyw nasza firma wzięła udział w imprezie sportowej Mazowiecka Piętnastka w Mińsku Mazowieckim. 
Oprócz „biegu krawaciarza” nasi pracownicy przygotowali stoisko informacyjne dot. naszych produktów i doradzali zainteresowanym w sprawie zakupu styropianu. W załączeniu kilka fotek z wydarzenia.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

.
Drodzy Państwo
 
Odnosząc się do nieprzychylnych opinii, które ostatnio pojawiły się, chcemy podkreślić, że:


 • Wyniki naszej fabryki w Zielonej Górze są bardzo dobre, a wszystko to dzięki naszej załodze, która ciężko pracuje i daje z siebie bardzo dużo. Za co wszystkim dziękujemy.

 • Pan Marcin, który był Kierownikiem Zakładu wykonał kawał dobrej roboty i nikt nie kwestionuje jego zaangażowania. Mimo, że nasze drogi się rozeszły, to obydwie strony zachowują w pamięci dużo dobrych wspomnień.

 • Nieprawdą jest, że kolega z logistyki został kierownikiem produkcji. Nie było takich przesunięć kadrowych.

 • Nieprawdą jest, że przyjmujemy każdego „od ręki”. Jako pracodawca spotkaliśmy się niestety też z nieuczciwymi osobami, dlatego teraz jesteśmy ostrożniejsi. Natomiast dużym zaufaniem obdarzamy tych pracowników, którzy są z nami od dłuższego czasu.

 • Nasz Dział Handlowy ma się bardzo dobrze i nieprawdą jest, że odchodzi od nas handlowiec z Poznania. Wręcz przeciwnie, awansował na inne stanowisko i zmienia lokalizację. Dlatego szukamy zastępstwa na jego miejsce.


W naszej firmie pracuje bardzo dużo osób, którzy związani są ze Styropminem po 5 czy 10 lat i więcej. Dużo razem przeszliśmy i wierzymy, że wspólnie osiągniemy jeszcze wiele sukcesów.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

***
Zdecydowanie dużo się u nas dzieje:


 • Szykujemy się do sezonu i rekrutujemy do naszych zakładów w Łochowie, Oświęcimiu oraz Zielonej Górze (więcej szczegółów pod numerem telefonu 661 751 653)

 • Przeprowadziliśmy kolejne szkolenia dla Działu Sprzedaży

 • Wdrażamy program szkoleń produktowych dla Handlowców

 • Jesteśmy po remoncie recepcji w naszej głównej siedzibie w Mińsku Mazowieckim (zdjęcia wkrótce) Z DUMĄ CHWALIMY SIĘ, że

 • Wzięliśmy udział w Targach Budowlanych w Zielonej Górze. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia. Wszystkie prezentowane na stoisku przedmioty zrobione są ze styropianu. Były to dla nas super udane dwa dni targowe, mnóstwo emocji oraz pozytywnych opinii ze strony zwiedzających.


Dodam, że za sukcesem naszego udziału w Targach stoją:

 1. Liliana - nasz Regionalny Szef Sprzedaży, inicjatorka przedsięwzięcia

 2. Marcin - Kierownik Zakładu w Zielonej Górze, który wyciął wszystkie meble ze styropianu

 3. Renata - Kierowniczka Działu Kontroli Jakości, która wspierała nas merytorycznie i wspólnie z Lilianą odpowiadała na wszelkie pytania klientów


Całej trójce, dziękujemy bardzo za zaangażowanie. Wiemy ile włożyliście w to pracy, jesteśmy z Was dumni!

***

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Nasi kierowcy w zakładzie w Łochowie zostali właśnie wyposażeni w ubrania robocze. Każdy z kierowców dostał: kurkę zimową z polarową podpinką, płaszcz przeciwdeszczowy, buty z tzw. "noskiem", które pozwalają na bezpieczne poruszanie się na budowie oraz gumowce. Mamy nadzieję, że ubrania będą służyły dobrze i sprawdzą się w codziennej pracy.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Z początkiem roku nowe oczekiwania i wyzwania.... Nie zwalniamy tempa, zaczynamy od szkolenia z obsługi klienta dla dziewczyn z BOK oraz innych pracowników administracyjnych, aby podnieść poziom naszej komunikacji z klientem. 

Dziewczyny, dziękuję za udział w szkoleniu. Było super!

Poniżej kilka fotek.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Grudzień zakończyliśmy ostatnią serią szkoleń - tym razem na wózki widłowe. W kursie wzięło udział łącznie 16 osób z naszych zakładów w Oświęcimiu oraz w Łochowie. 

Będziemy starali się, żeby rok 2018 również obfitował w kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje naszych pracowników.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Idą święta, idą święta….

Jak co roku dzieci naszych pracowników dostały paczki świąteczne wypełnione smakołykami i słodyczami. O nas dorosłych firmowy Mikołaj również pamiętał, też dostaliśmy przyjemne prezenty, które już wpłynęły na nasze konta.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Kolejne szkolenie za nami. Tym razem swoje umiejętności mogli podnieść głównie pracownicy produkcyjni, obsługujących ploter i konturówkę, dzięki szkoleniu z Autocada. Przy okazji skorzystały również osoby z Działu Jakości, czy Analizy Produkcji. Szkolenia odbyły się zarówno w naszym zakładzie w Łochowie jak i Oświęcimiu.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Po raz kolejny, w ramach integracji, Panie pracujące w Styropminie spędziły wspólnie czas na kolacji oraz na sztuce w teatrze. Wyjazd był udany. Atmosfera w autobusie SUPER jak zawsze. Dziękujemy wszystkim, którzy mogli uczestniczyć w naszym wyjeździe i do następnego razu!

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego nasi pracownicy wychowujący dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym dostali dofinansowania do wyprawek szkolnych. Życzymy rodzicom udanych zakupów, a dzieciom radości na twarzy.