Aktualności

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Nasi kierowcy w zakładzie w Łochowie zostali właśnie wyposażeni w ubrania robocze. Każdy z kierowców dostał: kurkę zimową z polarową podpinką, płaszcz przeciwdeszczowy, buty z tzw. "noskiem", które pozwalają na bezpieczne poruszanie się na budowie oraz gumowce. Mamy nadzieję, że ubrania będą służyły dobrze i sprawdzą się w codziennej pracy.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Z początkiem roku nowe oczekiwania i wyzwania.... Nie zwalniamy tempa, zaczynamy od szkolenia z obsługi klienta dla dziewczyn z BOK oraz innych pracowników administracyjnych, aby podnieść poziom naszej komunikacji z klientem. 

Dziewczyny, dziękuję za udział w szkoleniu. Było super!

Poniżej kilka fotek.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Idą święta, idą święta….

Jak co roku dzieci naszych pracowników dostały paczki świąteczne wypełnione smakołykami i słodyczami. O nas dorosłych firmowy Mikołaj również pamiętał, też dostaliśmy przyjemne prezenty, które już wpłynęły na nasze konta.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Grudzień zakończyliśmy ostatnią serią szkoleń - tym razem na wózki widłowe. W kursie wzięło udział łącznie 16 osób z naszych zakładów w Oświęcimiu oraz w Łochowie. 

Będziemy starali się, żeby rok 2018 również obfitował w kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje naszych pracowników.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Kolejne szkolenie za nami. Tym razem swoje umiejętności mogli podnieść głównie pracownicy produkcyjni, obsługujących ploter i konturówkę, dzięki szkoleniu z Autocada. Przy okazji skorzystały również osoby z Działu Jakości, czy Analizy Produkcji. Szkolenia odbyły się zarówno w naszym zakładzie w Łochowie jak i Oświęcimiu.

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

Po raz kolejny, w ramach integracji, Panie pracujące w Styropminie spędziły wspólnie czas na kolacji oraz na sztuce w teatrze. Wyjazd był udany. Atmosfera w autobusie SUPER jak zawsze. Dziękujemy wszystkim, którzy mogli uczestniczyć w naszym wyjeździe i do następnego razu!

Styropmin Sp. z o.o.
pracodawca

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego nasi pracownicy wychowujący dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym dostali dofinansowania do wyprawek szkolnych. Życzymy rodzicom udanych zakupów, a dzieciom radości na twarzy.