SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Marek Anruszewski

Polecam pozycjonowanie w tej firmie. :)

Januszek

Polecam pracodawcę!

Pablito

Polecamy całą ekipę SM seomotive :)

Betonex Radom

Polecam wykonanie strony internetowej, szybko i sprawnie. Nie tak tanio ale solidnie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Waldek Martyniuk - Stoldrew

Polecamy firmę, chłopaki wykonuja dobra prace

Dyrektor Techniczny KaxPol Sp. z o.o.

Polecam firmę z zakresu linków sponsorowanych AdWords. Mają pierwszy miesiąc bez prowizji, po którym można zrezygnować z obsługi. Współpracujemy już od 7 miesięcy z bardzo pozytywnymi efektami. Z wyrazami szacunku,

Arturo - LuxLed

Witajcie chłopaki! Polecam firmę! :)

Andrew

Z tego co wiem cały czas można aplikować na biuro@seomotive.pl

CEO ArtEngine Andrzej Wartkowiak

Firma godna polecenia, zachęcam do skorzystania z ich usług.

Justyna

Polecam pozycjonowanie wizytówki w Google Mapy. Tak jak obiecali, jesteśmy w czołówce. "klub fitness radom" - Justfit to my. :)

Artek - sexshop69 Łódź

Fachowcy godni polecenia

Artemis Studio Urody - Marzena

Polecamy prowadzenie Funpage. Firma bardzo zaangażowana w rozwój profilu, odpowiadają na pytania klientów - bardzo rzeczowo i profesjonalnie

F.H. Jowita

Od wpłaty zaliczki do przesłania projektu strony minęło 7 dni. Na prawdę jestem zaskoczona takim ekspresowym tempem. W końcu firma, która klienta traktuje jak człowieka. Polecam każdemu.

Angelika - Studio Uroda Radom

Obsługuje nas przemiły Pan, zawsze chętny i pomocny. W razie potrzeby nawet podjeżdża do nas do salonu, żeby porozmawiać. Firma jak najbardziej kompetentna i godna polecania każdemu. Nie muszę się martwić o pozycję w Google, jestem bardzo, bardzo zadowolona.

All Made Up - Rafał

Polecam firmę z zakresu linków sponsorowanych. Tani, a profesjonalnie. :)

Sklep Alex

Jesteśmy nowym sklepem z żywnością organiczna. Firma seomotiv obsługuje nas kompleksowo z zakresu pozycjonowania, linków sponsorowanych, facebooka i google+. Efekty są zadowalające, Klientów przybywa, za chwilkę zrobimy sklep internetowy. Z chęcią potwierdzę referencje telefonicznie. Pozdrawiam Panie Pawle. :)

Polecam, praca dobrze płatna w miłej atmosferze. Elastyczny grafik, można studiować dziennie :)

Ze względu na to, że nie można usunąć komentarza, chciałbym sprostować swoją wypowiedź, którą pisałem pod wpływem emocji. Z Firmą faktycznie już się rozstałem, natomiast nie powinienem pisać w ten sposób gdyż otrzymałem takie wynagrodzenie na jakie się umówiliśmy na rozmowie kwalifikacyjnej i podczas podpisania umowy. Wszystko jest ok, pozdrawiam ~Przemek

Maciej

Praca super, atmosfera jeszcze lepsza, wypłata bardzo dobra, nigdy nie narzekałem

Nie traćcie czasu, szkoda nerwów i czasu na tą firmę.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google