opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

5/5

Na podstawie 5 ocen z 3 miesięcy
Opinie(1113)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(1113)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconCCIG Group Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sylwia

    11.06.2014 15:08

    Inne

    Praca dla handlowca !!! [email protected]
    ReviewUserIcon
    przem.

    13.05.2014 19:31

    Inne

    Elastyczne godziny pracy, rozwój, kariera... to jakiś żart. klimatyzowane stanowisko - kpina. nowe kontakty dla wybranych. podpisujesz 6 umów potem okazuje się że połowę anulowano, dzwonisz tam a umowa już dawno podpisana. jesteś chory, np. masz żołądkówke wiesz że nie musisz iść do lekarza jeden dzien w domu wystarczy, naliczają kasę za każda minute której Cię nie było. wypadło Ci coś nieoczekiwanego - to samo... jeśli Team nie wyrabia normy jest spięcie na maksa, stres, przymuszanie do wciskania kitu... Ccig to [usunięte przez admina]młodych ludzi.
    ReviewUserIcon
    lola

    13.05.2014 12:30

    Inne

    Witam. Nie polecam CCIG... szkolenie spoko, trafiłam na właściwą osobę na właściwym miejscu. po zakończeniu szkolenia okazało się że musimy przejść następne i następne w godz jakie im odpowiadają a nie Tobie. studiując to troche problem bo przez szkolenia ominęlo mnie pare ćwiczeń i musiałam kombinować. po zakonczeniu szkolenia rozmowa z TM, która miała trwać ''chwilkę'' aby sie poznać. chłopak chciał zebym została do 20 mimo tego, że człowiek ma juz jakieś plany. odmówiłam więc kazał mi przyjść następnego dnia od konkretnej godz. powiedziałam, że mogę 2godz pózniej bo mam ćwiczenia które i tak juz pare razy olałam przez ccig... usłyszałam - to ty chodzisz na wszystkie zajęcia ??? musisz wybrać albo studia albo praca... i to własnie sa te elastyczne godziny pracy masz przyjsc i koniec maja w d... Twoje studia. na rozmowie kwalifikacyjnej podałam 3 dni kiedy mam czas pracować ale potem okazało się, że to kiedy ja chce się nie liczy. wiem ze sa TM, którzy są inni. jednego poznałam i był po prostu ludzki. natomiast ten o którym pisze to arogancki i nie szanujacy ludzi człowiek. współczuje ludziom którzy z nim pracują bo krzyk to jedyna forma dyscypliny. po rozmowach z nim wychodziłam wręcz roztrzęsiona. Jesli traficie do M.Ł to szczerze wam współczuje...
    ReviewUserIcon
    kaśka

    12.05.2014 14:36

    Inne

    Moim zdaniem praca jest w porządku. Pracowałam ponad pół roku i faktycznie trochę się zmieniło (tj.pogorszyło), ale wydaje mi się, że to nie jest wina samego pracodawcy a ofert jakie teraz ma sieć, nie oszukujmy się-do najlepszych nie należą. Trzeba liczyć na lepszą ofertę sieci :) Praca 6h 15min. można więcej. Nie każdy menager patrzy na konsultanta jak na liczbę. Oczywiście zależy im żeby każdy miał dobre wyniki- przecież pracuje się żeby mieć pieniądze. Ale TM też bardzo pomagają(przynajmniej ja na takiego trafiłam), nawet kilka razy powtarzają co trzeba poprawić, co jest nie tak itp. Atmosfera przyjazna, warunki pracy bdb. Wcale nie jest prawdą, że się klienta oszukuje, jeśli tylko potrafisz rozmawiać z ludźmi, wykorzystać wiedzę jaką Ci przełożony, trenerzy i bardziej doświadczeni koledzy przekażą nie ma możliwości, że komuś skłamiesz. Kolejna głupota jaką przeczytałam to baza, że niby wybrani dostają świeże kontakty. Stek bzdur. Dzwonisz to co dostajesz do przedzwonienia, tyle. Przerwa do 30 minut i nikt się nie będzie czepiać. Zarobki jak dla studenta też uważam za dobre. Wiadomo, przeciętne zarobki szału nie robią, ale na swoje wydatki zawsze się ma. Wypłata w każdy piątek- kolejny plus. Pół roku które uważam za bardzo mile spędzone. Polecam.
    ReviewUserIcon
    xyz

    11.02.2014 14:18

    Inne

    Jak jest teraz? Jakie sa projekty? Dla jakich firm wykonywane sa projekty? Prosze o informacje
    ReviewUserIcon
    materialista

    08.02.2014 13:35

    Inne

    @ktoś / a co ma się liczyć kawa, kawa, kawa czy znajomi, znajomi, znajomi ? Do pracy idzie się po KASĘ, KASĘ, KASĘ !! pozdrawiam pracujących dla pieniędzy :)
    ReviewUserIcon
    ktos

    31.01.2014 14:30

    Inne

    mam nadzieje ze czyta to ktos kto ma zamiar dopiero zaczac tam pracowac. Z calego serca odradzam. W firmie ccig liczy sie tylko kasa kasa kasa i kasa wogole na czlowieka nie patrza... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktoś

    22.01.2014 22:45

    Inne

    Ogólnie masz tak ze umowa zlecenie pozwala ci na jednodniowe wypow. czyli dzisiaj pracujesz jutro nie. Nie dostaniesz kary 47 gr za tydz gdzie cie nie ma w grafiku. oni wszyscy tam sciemniaja jak i klientom i nam rowniez pracownikom. Możesz dostać kare 47 gr ale jak jestes zapisana na dany tydzień.
    ReviewUserIcon
    beukot

    19.12.2013 18:30

    Inne

    Czy ktoś z waszych znajomych odszedł z CCIG olewając ten miesięczny okres wypowiedzenia? Jakie wiążą się z tym konsekwencje? Teoretycznie jest 47 gr za minute nieobecności i jakieś dalsze konsekwencje. Jak jest w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    pracownikkk

    02.12.2013 13:06

    Inne

    7 zł masz za godziny które spędziłeś w pracy. + premia za to co wypracowałeś sobie sam za podspisane umowy. + premia za realizacje celu + premia za konkursy(kwoty często zbliżone do podstawowego wynagrodzenia) = wynagrodzenie końcowe.
    ReviewUserIcon
    Zen

    27.11.2013 14:29

    Inne

    Mam pytanie, mianowicie słyszałem, że mówią iż stawka za godzinę wynosi przypuśćmy 7 zł. Czy jest to 7 zł za godzinę połączeń wykonanych, czy np. usiadłeś na stanowisku, i czy odbierają od Ciebie połączenia, czy też nie masz zagwarantowane to 7 zł?
    ReviewUserIcon
    wwww

    26.11.2013 19:49

    Inne

    Pracowałem tam i nie polecam. Świeże kontakty dostają wybrani, większość TM każe wciskać kity, koloryzować itp. żeby tylko wcisnąć umowę (szczególnie starszym osobom). I właśnie dlatego że ciągle dostawałem kontakty do osób, które od dawna nie przedłużały umowy i wręcz zmuszano do podpisywania umów dla ludzi niekorzystnych to zwolniłem się i nigdy więcej w takiej firmie nie mam zamiaru pracować. A ktoś jak chce niech pójdzie i zobaczy, jak będzie dobrym Pinokio to się utrzyma, a jak nie to sam odejdzie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.11.2013 09:25

    Inne

    Rekrutacja, proste spotkanie z osobą rekrutującą, zwykła rozmowa na podstawie której oceniają Twoje podstawowe umiejętności i zdolności. Sama praca ? Przyjemna, w dobrym towarzystwie w bardzo dobrych warunkach sanitarnych, premiowana wypłatą na którą sam pracownik ma wpływ. Zarobki od 1000 - 6000 zł ( zależy od zaangażowania w pracę )
    ReviewUserIcon
    magg5

    29.10.2013 14:45

    Inne

    a jak wyglada rekrutacja i praca jako telemarketer w ccig w Kielcach?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.10.2013 11:11

    Inne

    Czytam i nie wierze, wszystkie te wypociny pracowników którzy się dziwią że pracodawca ma pretensje jak nie przyjdzie do pracy a deklarował obecność(bo przecież utrzymanie stanowiska to tylko opłata za prąd ? ) W każdej pracy są ograniczenia w przerwach. Długość przerw jest utrzymana w normach BHP więc dlatego każdy pracownik ma po 25 min na 6,5h pracy... Wiec nie wiem po co pretensje o to że komuś za szybko przerwa ucieka. W innych pracach ludzie maja 30 min na 10-12h pracy. Co do opinii że firma idzie na dno... Dziwne opinie biorąc pod uwagę że lokalizacja kielecka w 4 lata potrafiła się rozwinąć do miana największej lokalizacji Call Center w Polsce a sama firma CCIG pojawiła się na szczycie najlepszych firm. To są już fakty poparte statystykami a nie opiniami byłych pracowników. Osobiście polecam CCIG, firma dająca prace ponad 600 osobom w samych Kielcach, nie wymaga doświadczenia za to daje możliwość jego zdobycia. Nie raz widziałem osoby co przychodziły i ledwo co umiały się odezwać w grupie, po jakimś czasie stawały się odważne, wygadane, umiały bronić swojego zdania. To jakby na to nie patrzeć, też zdobywanie doświadczenia poparte zarobkami spokojnie sięgającymi 2tysiecy dla przeciętnych oraz ponad 3tysiecy dla ludzi wiedzących po co tu przyszli.
    ReviewUserIcon
    pracownik02

    12.04.2014 10:07

    Inne

    Przepisy bhp przewiduja 5 min na kazda godz. pracy, nie wiem wsumie czy na smieciowatej umowie tez tak jest ale powinno, wiec nie 25min a 31,25min przysluguje. A co do jeszcze tych osob takich co nie umialy sie odezwac a nagle dzieki ccig staly sie odwazne, umialy swojego bronic to chyba dlugo nie popracowaly bo za kazdy sprzeciw w tej firmie grozi zwolnienie i trzeba siedziec cicho i sie na wszystko zgadzac jak sie chce pracowac...
    ReviewUserIcon
    PRacownik

    26.04.2014 14:14

    Inne

    Brawo, jak już jesteś taki obeznany w przepisach bhp to teraz potrenuj z matematyką, Jeżeli pracownik pracuje 6 h i przysługuje mu 5 min przerwy po godzinie pracy to z prostych wyliczeń wynika że (tu już Ci ułatwię liczenie: po 1h pracy - 5 min, 2h pracy - 5 min, 3h pracy - 5 min, 4h pracy - 5 min, 5h pracy - 5 min, 6h pracy - koniec pracy). Policzyłeś ? wyszło 25 min. Tu w firmie przysługuje 6,25% czasu pracy, więc automatycznie przerwa się wydłuża dla ludzi którzy pracują dłużej. Sprawa jest prosta, jest ogrom ludzi którzy tu pracują po 4-6 lat jako konsultanci i chwalą sobie tą pracę, inny którzy nigdy wcześniej nie pracowali odchodzą szukając lepszej pracy na kasie w tesco, w sklepie w galerii albo gdzieś na budowie. Potem wracają, szanując bardziej warunki pracy w tej firmie. Niestety każdy najpierw musi się przekonać o realiach panujących w rynku pracy żeby umieć docenić to co gwarantuje mu ta firma. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    nowy

    05.10.2013 23:02

    Inne

    Cześć wszystkim, chciałbym się dowiedzieć co to jest za projekt " Bazy Zewnętrzne", na czym tam polega praca i czy przełożeni są w porządku
    ReviewUserIcon
    xyz

    28.09.2013 16:58

    Inne

    A wiece może jak się na sekretariat dostać? Wydaje się być spoko pracą... Ja kiedyś pracowałam u blondynki na TSL i było ok nawet teraz jestem na innym projekcie i jest tak samo tylko kasa większa :)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.09.2013 16:46

    Inne

    Uwielbiam tą pracę i ten klimat, mam pracę w zawodzie ale i tak przychodzę do pracy bo uwielbiam moich znajomych i klimat jaki tu panuje! Jeśli chodzi o PANIĄ [usunięte przez administratora]- jest świetnym menadżerem i pisze świetne książki. Osoba która pisała fałszywe opinie mogła by ujawnić swoją tożsamość bo za szkiełkiem każdy jest mądry! Może zazdrościsz jej wyników i talentu? Team robi cele i większość jest zadowolona! Ta praca nie będzie się podobać osobom które siedzą i [usunięte przez administratora] krzesło! Jak ktoś dzwoni to zarabia i wszyscy są zadowoleni, pracownik z kasy a Menager z wyników. Odnośnie przerwy- pomysł na początku mi się nutę podobał teraz jest fajnie bo całym teamem można się pośmiać! Poza tym nie zapominamy o drużynie M&M!! Menadżerowie na piątkę! Pozdrawiam ludzi którzy myślą że pieniądze znajduje się na drodze albo zarabia się je leżąc przy boksie! Odnośnie [usunięte przez administratora]- może się nie będę wypowiadać
    ReviewUserIcon
    Kowal

    28.09.2013 16:38

    Inne

    Co kraj to obyczaj - ile ludzi tyle opinii; ludzie przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w CCIG. Macie jakieś kompleksy???!!! - jest przecież tyle firm które przyjmą Was z "otwartymi" rękoma a potem [usunięte przez administratora] i zostawią na bruku - droga wolna. Każdy jest kowalem swojego losu. GL ALL
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.09.2013 16:28

    Inne

    Pani [usunięte przez administratora] o której tu mowa jest bardzo dobrym menagerem który pomaga zawsze konsultantom a nie im przeszkadza! To że w teamie panuje miła atmosfera to akurat plus tej pracy, bo nikt nie lubi jak się nad nim stoi z "batem" .A [usunięte przez administratora] o której piszesz jako normalny menager? Fatalna pomyłka;))
    ReviewUserIcon
    jvkd'sfp

    18.11.2013 19:50

    Inne

    osoba niezrównoważona, desperat - to na przykład ty skoro takie głupoty piszesz.. nie podoba się? do widzenia? każda z osób nie została wybrana przez przypadek bo to nie jest losowanie multilotka za to ty chyba nie jesteś od tego by komentować tylko robić swoje. skoro tak ci źle to nie wracaj bo to nie jest miejsce dla takich jak ty - duzo masz do powiedzenia a wynik pewnie nędzny...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Kielce

    CCIG Group Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    gosc

    27.09.2013 20:41

    Inne

    hahaha. Prawda. Ja tez pracuje na tsl. Bylo 4 spoko liderow dwoch odeszlo do firmy konkurencyjnej i nagonka na nich i cala firme. nawet zebranie mialam w tej sprawie zeby do nich nie isc:D . tak naprawde kazdysie bal bo maja lepsze warunki ale malo osob przepuszczaja :( . Zostalo tylko dwoch w miare normalnych liderow ktorzy wiedza o co chodzi i dwojka dzieci co bawia sie w TM :) reszta to przypadki.... Plotki chodza ze juz niedlugo bo w takich waryunkach nikt nie wytrzyma. Moje kolezanka konsultantka nie chciala odchodzic z ccig tylko dorobic w EV. jak sie o tym dowiedziala kadra od razu zostala zwolniona. ludzie gdzie tu rozsadek. Ja odeszlam bo nie moglam pogodzic pracy z innymi obowiazkami ale gdybym miala wrocic zastanowila bym sie gdzie mi bedzie lepiej /chociazby przerwy na dzwonek -parodia . TM dra si o wszystko. jednym slowem cisnienie cisnienie cisnienie. nie wiem naprawde kto wybiera ta kadre w niektoryh przypadkach?ludzie zamiast dac kogos inteligentnego zrownowazonego psychicznie to jakis desperatow dajecie
    ReviewUserIcon
    marcinoo

    20.09.2013 13:14

    Inne

    Siema, a jak wygląda rekrutacja w CCIG ? ja mam pierwszą rozmowe w poniedziałek i nie wiem czego się spodziewać
    ReviewUserIcon
    Morgif

    12.09.2013 23:36

    Inne

    Czytam i czytam wasze komentarze i powiem szczerze że śmiać mi się chce z wielu postów. Nie wiem czego wy oczekujecie od takiej firmy jak CCIG. Myślicie że przyjdziecie do pracy każą wam się położyć, leżeć i jeszcze za to będą wam płacić? CCIG nie jest moją pierwszą pracą i wiem że może być i lepiej, ale może być i gorzej. Tutaj siedzisz sobie 6 godzin w cieple, wygodnie i gadasz do klientów, a nie musisz latać po sklepie lub magazynie non stop i przenosić towary, czy też na budowie/remoncie gdzie nosisz materiały, remontujesz, malujesz, albo układasz cegły. Byłem w wielu już pracach mimo że mam tylko 23 lata, ale pracuje już od 12 roku życia by sobie dorobić samemu, a nie liczyć na rodziców że mi dadzą pieniądze na moje specjalne potrzeby. Wystarczy zobaczyć że w moim rodzinnych województwie wiele osób pracuje z minimum i od tego jeszcze musisz odliczać podatek i dostajesz 60-70% tego co zarobisz na rękę, tutaj dostajesz 100% tego co wyrobisz. Płacą ci co tydzień, nawet jeśli mają opóźnienie, ale ważne że płacą i możesz studiować. Menadżerowie są różni, jak to ludzie, ale jakoś z dotychczasowych własnych doświadczeń i znajomych którzy tam pracują lub pracowali nie mogę powiedzieć że rzucają kary za byle co. Zrobicie błąd w czasie rozmowy czy oszukacie klienta to wasza wina, a nie ich. Przedłużycie sobie przerwę lub spóźnicie się do pracy? To wasza wina, myślicie że w zwykłej pracy po studiach nie będziecie karani za to? To się głęboko mylicie. Chcieli byście pewnie by ktoś wam płacił za nic? Idźcie na polityków, może zbierze się na tyle "mądrych" osób że was wybiorą do sejmu. Podstawą jest by szanować pracę i pracodawcę, a on będzie was szanować. Wszędzie tak jest, chociaż zdarzają się wyjątki nie powiem, sam miałem dwa takie przypadki gdzie mimo ciężkiej i dobrej pracy pracodawca nie chciał ci zapłacić albo płacił ci mniej niż się umówiłeś z nim. Tutaj w CCIG da się ze wszystkimi dogadać, jeśli robisz swoje i jako tako podpisujesz. Nie powiem czasem ktoś dostaje jakieś kary, ale to za coś co sam zrobił, a nie z widzi się menadżera. Tak naprawdę jeśli Team spada w średniej to kto pierwszy poleci? Menadżer bo on odpowiada za to by dopingować konsultantów do podpisywania, chociaż nie zawsze da się to zrobić jak wiadomo. Raz jest się w górze raz w dole jak to mówią.Sam pracuje na TSL'u i powiem szczerze że niektórzy wciskają kit ludziom, inni mają szczęście, a jeszcze inni (jak ja) umieją ubrać to co mają do sprzedania w odpowiednie słowa że raz na jakiś czas ktoś coś weźmie. Równie dobrze możecie "siedzieć" w sklepie i pracować na kasie lub na magazynie za minimum po 8-9 godzin i pewnie powiecie mi że ktoś mi zaraz powie że nie nadajecie się do takiej pracy? To znajdźcie sobie lepszą, a nie narzekajcie że jak źle tu jest. Ja się cieszę że znalazłem pracę która pozwala mi i pracować jak i studiować dzięki czemu nie muszę liczyć na to że rodzice będą mi dawać pieniądze na moje potrzeby ponad wyżywieniu, studiów i mieszkaniu. Ogólnie uważam pracę za CCIG za Dobrą, niezbyt ciężką, pozwalającą na studiowanie, nawet na studiach dziennych jeśli macie na tyle determinacji by dorobić sobie coś dodatkowego na życie. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.09.2013 20:13

    Inne

    Nie trzeba mieć koniecznie legitymacji studenckiej, może być z liceum, technikum czy nawet ze szkoły policealnej.
    ReviewUserIcon
    Lola

    20.08.2013 08:58

    Inne

    Pracowałam w CCIG w Kielcach jakiś rok czasu, jak dla mnie: zarobki dobre, praca pod względem fizycznym lekka, jedynie co jest męczące to nacisk ze strony menagerów itp. dla nich nawet jak się podpisze umów 5/5 to i tak powiedzą "zawsze możesz więcej" ja te umowy głównie podpisywałam nie dla nich tylko dla siebie, bo na nich dało się zarobić fajne pieniądze ale bywały też cieżkie dni kiedy naprawdę o jedną umowę trzeba było cały dzień się starać. I co wtedy...? Oczywiście już jesteś złym pracownikiem bo nie zrobiłeś wyniku. Nie odradzam, ale też nie polecam w superlatywach. Każdy musi sam spróbować. To nic nie kosztuję. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    bohme

    12.08.2013 20:24

    Inne

    tylko studentów, musisz mieć legitymacje studencką bez tego Cie nie zatrudnią, a jeśli już tam pracujesz to jest tak ze jak Ci się kończy ważność legitymacji w danym semestrze np pod koniec października a nie zgłosisz że masz przedłużoną legitymacje to automatycznie blokuje Ci się konto w intranecie
    ReviewUserIcon
    konsultant

    03.11.2014 10:38

    Inne

    Musisz być studentem lub gdzieś się uczyć - policealna lub jakas inna szkoła.
    ReviewUserIcon
    nina

    12.08.2013 14:08

    Inne

    a tam tylko studentow przyjmują czy tych co niestudiuja tez???????/
    ReviewUserIcon
    duzo

    08.08.2013 20:45

    Inne

    duzo
    ReviewUserIcon
    kasia

    07.08.2013 13:48

    Inne

    a ile obecnie w kielcach osób tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    onlyonelife

    02.08.2013 15:21

    Inne

    Hmmmm, pracuję w ccig długi czas. Nie polecam nikomu. Umowa zlecenie, [usunięte przez administratora]v, a jak nie możesz przyjść do pracy każą przynosić zaświadczenie lekarskie! A podobno luźny grafik:) Śmiech na sali!!!!!! Kolejna sprawa. Menagerowie. Toż to dopiero kadra zarządająca, osoby bez pojęcia, zawyczaj dostają stanowisko z układu. Bo brat, dobry znajomy albo jakaś rodzina:/ Tak wygląda awans w firmie. Praca, kariera, rozwój? Gorszych bredni nie słyszałam. Praca 7zł za godzine? no spoko, 45 zł dniówka. No rewelacja, ale należy liczyć się z karami, którzy menagerowie mogą ci dać, bo np mają zły dzień albo takie widzi mi się:/ albo przekroczenie przerwy 47gr minuta. Kariera? Wybij sobie to z głowy:P To słowo mnie bawi. Nie też to karierowicze z tych menagerów? Każdy na umowie zleceniu i (usunięte przez administratora) z tego ma. [usunięte przez administratora].Ale przynajmniej jest KIMŚ sam dla siebie, bo od niego coś zależy, a tak serio zależy od niego wielkie (usunięte przez administratora) Rozwój? Rozwijać można się w szkole tutaj można tylko popatrzeć na ten cyrk z bliska:) I conajwyżej cofnąć się w rozwoju. Jeśli chcesz przyjść w[usunięte przez administratora] jedną ręką trzymać papier a w drugiej trzymać bułkę, żeby tylko przerwy nie przekroczyć to zachęcam:) Nagonka na umowy, wiecznie mało. A najlepsze są wizytacje. Cała firma szaleje i ustawia wszystkich po kątach. To dopiero jest śmieszne:) Ale fakt tutaj nie szanuje się ludzi. Sama jestem na przerwach i słyszę rozmowę menagerów " Ty to jesteś za łaskawy, konsultanci to maszynki do robienia kasy" dokładnie takie zdanie usłyszałam. Nic tam nie znaczysz. Popełnij jeden błąd a będzie ci wypominany do końca pracy. aaaa... zapamiętaj zawsze jesteś do zwolnienia. Bo "rynek pracy jest tak duzy ze na twoje miejsce bedzie biło się 10 innych osób" Tak tez ostanio usłyszałam... [usunięte przez administratora]
    ReviewUserIcon
    UT

    30.04.2013 13:38

    Inne

    pracuje tutaj ponad rok czasu.. i naprawde co miesiąc jest gorzej.. jezeli chodzi o pensje nie ma co narzekac. przy 120h.. 2.000 zarabia sie bez problemu.. Lecz problem jest w tym. kiedys wymagano efektywnosc 0.6 i tyle.. teraz bez przerwy delta hr ecr delta hr ecp, za co tez obicnane są godziny.. od miesiaca akcesoria i leady za który mamy wielki [usunięte przez administratora] i naprawde zaczyna sie nacisk i to strasznie ryje głowe.... do lutego tego roku przychodzilo sie z przyjemnoscią. a teraz coraz czesciej słychac ze wszyscy powoli składaja wypowiedzenie. Co do ludzi są zajebisci, ale szczerze według mnie tylko jeden menager jest odpowiedni na tym stanowisku. Jako lider i jako człowiek. pozdrawiam byłych i obecnych 16, 24, 13, 35
    ReviewUserIcon
    były konsultant :D

    23.04.2013 12:06

    Inne

    to nie jest prawda że miesiąc chyba że zmienili umowe po świętach. Mnie chcieli wyrzucić bo nie wyrabiałem celu, więc gdy znalazłem inną robotę i gdy powiedziałem że odchodzę powiedzieli mi że nie mogę, co mi się śmieszne wydało. Powiedzieli że min 2 tyg wypowiedzenia że tak na umowie jest etc. więc gdy przyszedłem z umową i było coś o tych 30 dniach ale to umowa zlecenie jest więc możesz w każdej chwili i jedynie musisz przerobić to co jest zagrafikowany i Cię tyle tam widzieli. 0 kar i problemów. jedynie mi negatywną opinie wystawiła menagerka ale to już z zemsty raczej ale nie ma co płakać bo to jest dla nich, a inni nie mają dostępu do tego
    ReviewUserIcon
    RL

    21.04.2013 20:48

    Inne

    Słuchajcie, jak wygląda sprawa z zerwaniem umowy? Bo teoretycznie na umowie jest miesięczny okres wypowiedzenia, a więc jakbym chciał odejść to faktycznie od chwili gdy to zgłoszę muszę jeszcze miesiąc przepracować? Czy można się z nimi dogadać i jest to zerwanie umowy ze skutkiem natychmiastowym? I jeszcze jedno pytanie. Co w przypadku gdybym chciał odejść jeszcze przez rozpoczęciem pracy? Bo w tej chwili moja sytuacja wygląda tak, że umowa została podpisana przed świętami, a ja cały czas zaliczam jakieś [usunięte przez administratora] egzaminy i scenki i powoli tracę cierpliwość...
    ReviewUserIcon
    kon

    16.03.2013 11:41

    Inne

    Co wy za pierdoly opowiadacie. Mnie sie tu podoba i nie zmienilbym pracy na inna. Bedac studentem to idealna praca. Zarobisz a sie nie narobisz. Moze jest cisnienie na umowy ale w koncu za to sie zarabia - za umowy. A ludzie tutaj nie sa zli, jak komus sie nie podoba to niech sie zwolni a nie gada takie glupoty.
    ReviewUserIcon
    TOTALLY SHOCKED

    04.03.2013 15:15

    Inne

    najgorsza firma na swiecie, wykorzystują dzieciaki ktore nie zdają sobie sprawy w jakich warunkach człowiek powinien pracowac. mają minimalne płace, fatalna atmosfera, pomieszczenie nie przystosowane do takiej ilosci osob, beznadziejna administracja, nigdzie nie spotykane zwyczaje. pracują mlode [usunięte przez administratora] wymalowane ktore mysla ze bog wie co robią a nie mają pojecia o podstawowych sprawach. najgorsze są [usunięte przez administratora] na recepcji ktore nie są w stanie odpowiedziec na podstawowe pytania. innymi slowy placa minimalna wykorzystywanie dzieci i brak wykwalifikowanej kadry. kochani lepiej zatrudnic się w mc albo kfc;)) ponadto wysylają tak wazne dokumenty jak pit na maila, u mnie np takie wiadomosci od razu trafiaja do wiadomosci smieci, nikt nie zapytal czy aktualne,,,, no tak przeciez poczta polska wykonczylaby finansowe tak swietnie zorganizowaną jednostkę. jestem sfrustrowana obslugą i zarozumialstwem ''kadry'' dzieciaków ktore zielonego pojecia nie mają o niczym
    ReviewUserIcon
    Kaka

    28.02.2013 15:39

    Inne

    Moze ja cos powiem, tez tam pracowalem. Jeśli chodzi o CCIG to co kto lubi. Plusy sa takie ze 7zl na reke to duzo jak na Kielce, masz platne szkolenie jak za prace-nie wiem gdzie tak jeszcze jest( tylko musisz przepracowac chyba 110h), bardzo elastyczny czas pracy, tzn z poczatku cisna zeby chodzic jak najczesciej ale mowisz ze chcesz odejsc i ida Ci na reke :P chodzisz kiedy i ile chcesz. Jesli chodzi o atmosfere i zarobki to zalezy na jakiego menagera trafisz i na jaki ,,profil" czy dzwonisz do firm, czy np o przedluzenie umowy, czy np na pozyskaniu nowych klijentow-ja tu bylem, ciezko. Ja poprostu nie lubialem tej pracy z czasem bo po pewnym czasie uswiadamiasz sobie jak Ci nie idzie, czy nie chce sie ludzia narzucac, przekonywac i masz to w (usunięte przez administratora) Ale tak jak mowie wszystko zalezy do kogo dzwonisz i kto jest nad Toba- to jest podstawa do lubienia lub nie lubienia tej pracy, no a trzeba myslec logicznie ktos mi placi i chce zebym jak najwiecej zarobil dla niego, jak mi nie idzie to rozmowy-majace na celu pomoc. Z tym ze robi sie coraz gorzej z tym, ze jak pracowalem, zapilem sie jednego dnia mowie nie przyjde dzis, przyjde kiedy indziej-ok i tyle bylo, ale wprowadzili jak odchodzilem elektroniczne deklaracje czasu pracy, musiales sie zapisac na jakies konkretne stanowisko. nie przyszedles lub nie na tym kompie siadles to kary i to mnie wkurzalo, mialem wrazenie ze jak wszedzie szukaja kasy na slabo zarabiajacych pracownikach. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Madlen

    21.02.2013 21:14

    Inne

    Ludzie. Prawda jest taka, że innej pracy za takie pieniądze w kielcach nie znajdziecie ;) ( no chyba, że znajomości macie). Skończyłam ekonomie, teraz jestem na ostatnim roku studiów mgr na drugim kierunku i nawet praktyki bezpłatne ciężko w tej mieścinie znaleźć :P co dopiero mówić o pracy. Także albo sie weżmiecie do roboty na słuchawie i nie bedziecie użalać nad sobą i narzekac jacy to przełożeni są źli albo pakujcie walizki i na zmywak do Anglii .Niestety ale taka nasza rzeczywistość ;).
    ReviewUserIcon
    trafne

    21.02.2013 18:45

    Inne

    PROSTO - 2013-02-04 20:44:47 ta firma jest niesamowita, potrafi z człowieka wyssać całą energię. Pamiętam jak tu przyszedłem ponad rok temu - był mega spokój robiłeś swoje i miałeś za to kasę. Potem wymyślili podnoszenie długości umowy umowy, następnie walkę o hitrejt to nie koniec bo potem było ciśnięcie o deltę i [usunięte przez administratora] za to że nie była 20 % na plusie, teraz znów cisną o coś innego teraz cisną o akcesoria. [usunięte przez administratora] to mało ciekawe co bedzie następne. Takie badziewie mam sprzedawaźć za taką kasę, np. jakiś[usunięte przez administratora] pokrowiec musze wciskać klientowi za 25zł jak on normalnie kosztuje 6 zł. MASAKRA!! Kiedy to się skończy.. już chyba wiem... jak zmienię pracę:)) Luty to mój ostatni miesiąc w tym [usunięte przez administratora] pracyDaj spokój i nie marudź tylko sprzedawaj, kasa jest potrzebna na wypłatę choćby 12000 dla hr managerki i innych dyrektorów
    ReviewUserIcon
    PROSTO

    04.02.2013 20:44

    Inne

    ta firma jest niesamowita, potrafi z człowieka wyssać całą energię. Pamiętam jak tu przyszedłem ponad rok temu - był mega spokój robiłeś swoje i miałeś za to kasę. Potem wymyślili podnoszenie długości umowy umowy, następnie walkę o hitrejt to nie koniec bo potem było ciśnięcie o deltę i [usunięte przez administratora] za to że nie była 20 % na plusie, teraz znów cisną o coś innego teraz cisną o akcesoria. [usunięte przez administratora] to mało ciekawe co bedzie następne. Takie badziewie mam sprzedawaźć za taką kasę, np. jakiś [usunięte przez administratora] pokrowiec musze wciskać klientowi za 25zł jak on normalnie kosztuje 6 zł. MASAKRA!! Kiedy to się skończy.. już chyba wiem... jak zmienię pracę:)) Luty to mój ostatni miesiąc w tym [usunięte przez administratora] pracy
    ReviewUserIcon
    vip-u

    01.02.2013 22:50

    Inne

    tak jest konkurs w puszczaniu janków i kto więcej alertów dostanie[usunięte przez administratora] pieniadze naprawde dobre ale jakim kosztem[usunięte przez administratora] jakim kosztem czy warto sami sobie odpowiecie po 2 latach pracy .

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.