Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

Szyfonowy

Popieram. Składnia zdania i sens poniżej poziomu. Nie zasługuje na takie stanowisko.

Dkj
@Szyfonowy

Najlepsze jest to ze lepiej od niego wie wszystko jego lejdis ktora nim zarzadza. Co do skladania zdan do oczywiscie jąka sie nie milosiernie hahaha

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnmm
@Dkj

Do miana "lejdis" to jednak sporo brakuje... nie musze chyba komentowac dlaczego bo kazdy doskonale wie w jaki sposob sie zachowuje...

Cukierek
@Szyfonowy

To szczera prawda

Ja.
@Cukierek

Prawda która w oczy chyba kuje :)

Luki

Trzeba mowic jasno i głośno w tym roku CCIG obnizylo mnozniki godzinowe i ucieli prowizje na utrzymaniu ! nie zachecajcie ludzi do pracy bo to skandal co sie tu robi!!!

A n A a A t A a

Śmieszne i żałosne jest to co się tam dzieje pewien manager ma takie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ze chyba osoba bez żadnego doświadczenia dała by lepiej radę , to raczej rządzenie a nie zarządzanie ! Coaching jak to nazywa nie ma z tym nic wspólnego ! Zamiast zajmować się swoimi prywatnymi sprawami i paleniem E papierosa popracowały trochę z zespołem , mam wrażenie ze "coachingi" to raczej luźne rozmowy z dziewczynami .. może szuka dziewczyny ???? Wyglada to żałośnie Panie M ..:/

prawie wezgłowy nik
@A n A a A t A a

Nie ma Mickiewicza i Nie ma 3 metrowego PsychoMiłosza XD

Johny

Odpychające te komentarze za mało pozytywów na złożenie cv. Dwóch znajomych pracuje w jakimś cc na zagórskiej, Callcoś tam. Twierdzą że jest nieźle.

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Widzę że komuś bardzo zależy żeby wkręcić ludzi ze jest tu super i jest lepiej niż kiedyś, porównanie stawki godzinowej że jest większa niż kiedyś he już mówię. CCIG laski nie robi ze podniosło stawkę godzinową bo jeżeli chcą być firma istniejąca na rynku to taki ruch musiała zrobić, więc proszę nie robić jakiś porównań dla ludzi młodych którzy potrafią logicznie myśleć. Porównanie mozecie zrobić na prowizjach gdzie te są dramatyczne i każdy pracownik który dużej tu pracuje powie i potwierdzi to co ja mówię. To jest śmiech na sali że za umowę możecie mieć nawet 0,42gr . Ale zawsze trafi się jakaś osoba z firmy podająca się za pracownika żeby opisać jakie super są warunki. Ktoś chce się dowiedzieć jak się pogorszyło, jakie ciśnienie jest teraz i jakie gorzej płacą za umowy . Zapraszamy do starych pracowników oni powiedzą Wam prawdę. Stawka godzinowa na rynku to 13zl brutto. Laski nie robią. Pamiętajcie Ludzie! Pozdro dla kumatych! PS. Kiedyś nie było miejsc wolnych teraz robią akcje poleceń gdzie płacą ludzia za to że przyprowadza innych. To jest porównanie co się dzieje. A miejsc bardzo dużo wolnych. Śmiech na sali i tyle.

Doswiadczony Pracownik

@Alicja oczywiście, że są gorsze. Widać to po wypłatach miesięcznych jakie przychodziły w tamtym roku, a jakie w tym roku. Większa stawka za godzinę jest tylko dlatego, bo ustawa weszła i to obowiązek jest dla takich korporacji jak ta. Natomiast prowizje są niższe i przy końcowym rachunku zarabia się mniej. A biorąc pod uwagę stawki kilka lat temu, a teraz to już w ogóle kosmos. Dawniej można było wyciągnąć konkretne pieniądze, a teraz przy większym wysiłku godzinowym zarabia się mniej.

Stary Wyga

Pracuję w CCIG od 2013 roku jako konsultant. Jeżeli przykładasz się do pracy a nie przychodzisz na zasadzie byleby jak najszybciej wyjsć, to żadne nieprzyjemności Cię nie czekają. Bardzo regularne wypłaty, nigdy się nie zdażyło opóźnienie choćby 1-dniowe. dla studenta wydaje mi się, że to bardzo dobre pieniądze. Praca na pewno lepsza niż w sklepach w galerii, gdzie stoi się 9-10h i składa ciuchy. Grafik naprawdę elastyczny, jeżeli się deklaruje Ok. 30h tygodniowo łącznie z sobotą to nie ma żadnego problemu, z 1-2 tygodniowym walacjami lato-zima tez nie ma problemu. Jak zachlasz i napiszesz jak człowiek ze zachlales ale te godziny które miałeś byc w pracy dorobisz tez nie masz żadnych problemów. Polecam tą pracę każdemu, naprawdę warto spróbować. A najlepiej jest u MICHALINY WOLSKIEJ na utrzymaniu indywidualnym. Menagerka taka że na rękach nosić, najlepsza!

Alicja

@doswiadczony pracownik, wcześniej już toczyła się dyskusja na ten temat ale nikt nie wspominał, że zmieniły się warunki pracy. Na goworku jest wywiad z ludźmi, którzy pracują w Call Center Inter Galactica i tam piszą, że za każdą godzinę jest 10 zł brutto plus premie i prowizje, czy to się zgadza?

n
@Alicja

Teraz jest lepiej, 13 zł brutto + premie i prowizje w zależności od projektu

Doswiadczony Pracownik

Niestety, ale warunki w firmie zmieniają sie na coraz gorsze. Teraz zarabia się mniej i zachęca się starych konsultantów do odejścia z firmy tymi smiesznymi warunkami. Jedyne plusy w tej firmie to atmosfera oraz managerowie. Dogadac sie idzie, a temu komu sie nie udaje dogadać to nie mial doswiadczenia nigdy z inną pracą i strzela fochy jak się mu zwroci uwagę na wykonywanie swoich obowiązków. Ale to nie managerowie się liczą dla pracownika tylko pieniądze. Dlatego radzę uciekać stąd jak najszybciej, a osobom szukającym pracy rozważyć inne oferty.

Kaśka

stawki coraz mniejsze, wymagania wieksze, porażka. Na szczescie są inne firmy w Kielcach!

KONSULTANT

Pracowałem z Boro ok 3 lata ,ale nie mogę podzielić opinii ze to burak. F acet zna się na swojej pracy jak malo kto w CCIG.Duzo wymagał to prawda , wyniki jego zespołu przemawialy same za siebie.Można człowieka oszkalować bo nie głaszcze po główce jak mama ,to życie ,widocznie jeszcze nie nadajesz się do pracy .Takie zarzuty anonimowe powinny być ścigane. POZDRAWIAM

kumaty

To co tu sie dzieje to..... (lepiej nie komentować) robiebie z ludzi idiotów , robienie z konsultantów idiotów. I wmawianie ze sie da i kolo sie zamyka. a pieniadze marniutkie. Jak tak dalej bedzie to zobaczycie co tu sie bedzie dzialo. Juz mowi sie jaka tu jest patologia. Obudzicie sie z reka w nocniku od razu i serio wam to mowie.

Takie tam podśmiechujki

CCIG to już nie to samo pozdrowienia dla kumatych starych dawnych pracowników :)

Alicja

@Menagerka co prawda nie wiem konkretnie o jakim poście mówisz, ale z forum mogą być kasowane tylko te komentarze, które naruszają jego regulamin. Jest on dostępny w zakładce na dole strony. Dlatego ważne jest, aby np. Wyrażać swoje zdanie na wszystkie tematy poruszane na wątku bez obrażania innych użytkowników, czy też pracowników firmy.

Dział HR CCIG

takie sytuacje są niedopuszczalne. Bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres hr@ccig.pl - chcemy jak najszybciej rozwiązać sytuację, ale bez konkretnych informacji nie mamy takiej możliwości. Liczymy zatem na kontakt, po którym wszystko zostanie wyjaśnione. Z góry dziękujemy. Dział HR CCIG.

Alicja

@3lata, rzeczywiście, takie podchodzenie do sprawy jest domeną młodego pokolenia ale nie można też traktować wszystkich tak samo. @pracownik, dziękuję za sprostowanie, to na pewno dla poszukujących pracy bardzo istotne informacje.

Proszę nie wprowadzać w błąd pracowników CCIG! wymagane jest 21h godzin w tygodniu. Jezeli ktos Wam powie wiecej to oszustwo pracuje tu 4 lata i tyle jest wymagane. Jak ktorys manager powie Wam wiecej prosze zglosic sie do pracownikow ktorzy dluzej pracuja i Wam powiedza. Managerowie czesto dodaja sobie u mowia wiecej ile jest wymagane . Wiec jeszcze raz powtorze 21h na tygodniu jest wymagane nie wiecej!

Alicja

Czyli raczej @knos, jest to praca stała dla osób bez zobowiązań? Rozumiem, że dla studenta deklaracja odnośnie umowy i dyspozycyjności może być trudna, jednak dla osób w pełni zaangażowanych to akurat plus. Daj znać, czy dobrze myślę? Dla osób poszukujących pracy w Call Center Inter Galactica to dość istotne kwestie.

3lata
@Alicja

Nic dziwnego że takie wpisy się tu pojawiają. Ze źle, niedobrze, że wymagania... Do pracy w ccig coraz częściej przychodzą osoby które mają problem z tym, żeby wytrzymać godzinę bez używania telefonu, które są w szoku że w budynku jest zakaz używania epapierosa czy nie rozumieją jak przełożony może wymagać AŻ 25 godzin!! w pracy tygodniowo. jak ktoś chce przyjść do pracy, to pracuje, zarabia, uczy się, wyciąga wnioski i dogada się z przlozonym który docenia jego prace bo jest człowiekiem a nie tyranem. Ale jak ktoś przychodzi i myśli że firma go będzie po stopach całować za 20% czasu połączeń, dwukrotnie przekroczona przerwę, brak wyników sprzedażowych i roszczeniową postawę to po miesiącu zostanie zwolniony albo nie wytrzyma tej 'presji' o której tu często mowa ( bo jak można wymagać żeby nie korzystać z telefonu przez całe pięć godzin szkolenia?) i sam odejdzie A jak odejdzie to wejdzie na forum i pisze takie farmazony że się śmiać chce... Ze przełożony krytykuje na forum... Ze tak bardzo poniża... Ze presja, wymagania.. Pracuje w ccig trzy lata. Znam ludzi którzy pracują jeszcze dłużej. I jeśli przełożona coś krytykowala to tylko rzeczy związane z pracą ( na przykład przekroczona przerwę czy za niski czas połączeń). Sama robię dobre wyniki ale nie najlepsze i nigdy nie miałam problemu żeby dogadać się z grafikiem wziąć wolne... Ale może jestem jedną z ostatnich osób z tego pokolenia które przychodzą pracować a nie si (usunięte przez administratora) Może poprostu pracuje bo muszę się utrzymać, a nie tak jak młodsi koledzy i koleżanki - chce zarobić żeby wydać na ciuszki w galerii czy imprezy, bo na resztę mama daje. Fakt, że tu już nie zarabia się tak jak kiedyś, i wszędzie są cięcia - osoby takie jak ja pracujące długo odczuwają to najbardziej i z tym się zgadzam. ale jak ktoś pisze takie pierdoly o krytyce na forum, poniżaniu, wymaganiom, o tym że nikt go nie docenia itd to musicie wiedzieć że pisze to 17 latek który najprawdopodobniej przeżył szok bo pierwszy raz w życiu ktoś od niego coś zaczął wymagać. Pozdrawiam

kons

Pracy zdecydowanie nie polecam, grafik elastyczny tylko z nazwy, bo prawda jest taka że nie możesz pracować tak jak chcesz tylko tak jak Ci ustali to menadżer, najczęściej nawet bez wysluchania tego że nie możesz np w dany dzień pracować po południu. Wymagania są bardzo duże co do osób które pracują tydzień lub dwa bo przecież ludzie pracujący kilka lat podpisują umowy więc Ty też już powinieneś. Poza tym pretensje roszczone do pracowników nie na osobności, tylko na forum, pomijając już fakt o chamskich komentarzach i ciagłych pretensjach ze strony menadżerki.

Alicja

@student możesz napisać, jak oceniasz pierwsze dni pracy w Call Center Inter Galactica? To bardzo ważny czas z punktu widzenia pracownika. Czy przeszedłeś jakieś szkolenie stanowiskowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica