opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

5/5

Na podstawie 5 ocen z 3 miesięcy
Opinie(1113)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(1113)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconCCIG Group Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2011 21:28

    Inne

    Byłam dzisiaj na rekrutacji. Wow, dech mi zaparło. Przyszedł pan prowadzący hihi. Napakowany kolo z BMV tylko pasków brakowało. Wykład rodem z Amway\\\'a. Sposób wykładu ordynarny i arogancki ale nie ma to jak pewność siebie :) - gratulacje!!! Wizja przyszłości niesamowita. Albo czeka nas czarna dziura albo kraina szczęśliwości nic tylko walić jak w dym :) Tania tandeta rodem z hipremarketu. Na wysokości oczu wisi dziesięć przykazań ccig, które zacny kolo opowiada i wierzy w swoją boska moc. No a po wyjściu bańka prysła. Wystarczyło stanąć na schodkach przed budynkiem gdzie zacni pracownicy tłumnie jarają i opowiadają o wyzysku i krzywdzie, jaka ich spotyka. Wszystkich, którzy dali sie nabrać i pełnych desperacji pozdrawiam i życzę powodzenia.
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.06.2011 11:30

    Inne

    Troche brak konsekwencji widze w tej wypowiedzi, z jednej strony kazdy mowi ze nie ma pracy dla młodych osób takich jak ja a jak ktos daje możliwosć sie czegos nauczyc (nie wykladania towaru na półkach) to znowu żle...co w tym złego że chdze do liceum i chce pracowac??!!skoro jestescie takimi fachowcami to po co wyjezdzacie do Anglii robic w polu???Zamiast zatrudnić sie jako kierownik np. w biedronce(nic nie mam do tego sklepu) bo wg was macie do tego predyspozycje.Jednak idzcie tam na rozmowe to rzeczywistosc zgniecie wasze ambicje...Polecam większą rozwage i chec uczenia sie po szczeblach, skakajac odrazu na pierwsze piętro można sobie złamać noge...
    ReviewUserIcon
    ja

    10.06.2011 09:01

    Inne

    Kto chce znaleźć problem znajdzie go wszędzie :) Zawsze komuś coś nie będzie pasowało. Ludzie z takim nastawieniem nie osiągną niczego!
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    09.06.2011 14:32

    Inne

    Po kilku miesiąacach wpadłem na to forum, ale widzę, że nic sie nie zmieniło. W firmie przybywa angielojęzycznych stanowisk, które o niczym nie świadcza, a już na pewno o kompetencjach. Ktoś pisze, że to stanowiska dla osób ambitnych, stawiajacycch na rozwój. Nic bardziej mylnego. Zapewniam, że prawdziwe życie wygląda zupełnie inaczej, niż w CCIG Kielce na tzw. stanowiskach menadżerskich. To jest wypaczanie istoty bycia przełożonym, umiejetności kierowania zespołem, psychologii, i wszystkiego co wiąże się z kontaktami interpersonalnymi. Łapanka konsultantów - sięganie po drugoklasistów z liceum, to naprawde nie są realia poważnego rynku pracy. Ale cóż, bawcie się dalej i niech Wam sie wydaje, że to praca dla ambitnych. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    autentyk

    07.06.2011 22:10

    Inne

    Kilka slow prawdy. Pierwszymi osobami, z ktorymi spotykaja sie nowe osoby w firmie, swoista jej wizytowka jest naturalnie sekretariat. Szkoda, ze wypelniony przez zmanierowane, sfochowane i sztuczne panienki, ktorych z reguly nie ma, a gdy sa, zdaja sie byc obrazone na caly swiat i gadaja jak automatyczne sekretarki. Potem dzial HR - kopia sekretariatu, z tym ze z racji bardziej skomplikownej nazwy ze zdecydowanie wiekszym mniemaniem na swoj temat. Ostatnio znepotyzowany, ale coz. Potem kandydat ma szkolenia. Potem trafia na scenki [usunięte przez moderatora] i tu zaczyna sie Mexico. Wiekszosc [usunięte przez moderatora] to goscie ktorzy zarzadzania ucza sie na zywych przykladach. Osoby z podwalinami do tego stanowiska mozna zliczyc na palcach jednej dloni drwala ze srednim dosiadczeniem. Gdy sie czasem patrzy na to z boku, wydawac by sie moglo, ze firma z czasem awansuje ludzi najdluzszych stazem, ktorzy mieli wyniki na sluchawce, ale zaczeli tracic motywacje. Dajac im bodziec w postaci awansu, mozna ich zatrzymac na dluzej i wyssac do cna. Ci, co mieli zostac [usunięte przez moderatora], zostali nimi jakis czas temu (mowa o ludzaich, ktorzy sukcesorami w swoich teamach kilka (nascie) miesiecy. Teraz bierze sie z lapanki a Assessment Center to mydlaca oczy papka z pogranicza psychologii pracy, ktora ma stworzyc pozory profesjonalizmy dla obu stron - kandydatom wydaje sie, ze sa the best, bo przeszli, 'gora' ma zmotywowanych ludzi i przykrywke. Panstwo [usunięte przez moderatora], wiecej dystansu do siebie proponuje, pamietajcie, ze jestescie mocno obserwowani, a w czasach duzego rozwoju firmy na wasze miejsce jest co najmiej kilku chetnych. Kandydaci - lubicie prace z mocnym naciskiem na wynik i presje, ktora zalezec bedzie tylko i wylacznie od tego czy traficie na osobe kompetentna czy totalnego barana z zarzadzania - CCIG Kielce zaprasza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.06.2011 20:45

    Inne

    A ja znam mnóstwo osób, które pracują w firmie długo i mają o niej jak najbardziej pozytywną opinię. Jeśli chodzisz o [usunięte przez moderatora], to nawet nie masz zielonego pojęcia dziewczyno o czym piszesz... Większość z nich znam bardzo dobrze i wiem, jak ciężko pracowali aby dostać swoje teamy. Nawet nie zdajesz sobie sprawy co to jest np przejść przez AC[usunięte przez moderatora]. Tak naprawdę jest to praca dla osób, które chcą zarabiać, rozwijać się i są ambitne. A nie dla wiecznych studentów na garnuszku u mamy, którzy przychodzą dorobić tylko na wakacje, a potem płaczą na forum, że ktoś tutaj od nich czegoś wymagał. Witam w realnym życiu dzieciaki!
    ReviewUserIcon
    Podły konsultant

    27.05.2011 19:37

    Inne

    wredne HRki i Sekretarki...
    ReviewUserIcon
    qamka

    19.05.2011 05:55

    Inne

    Pracuję tu już prawie dwa lata i polecam. Macie płacone za wyniki waszej pracy, a te zależą tylko i wyłącznie od Was. Jeśli będziecie przychodzić ''na umowy'', a nie na ''godziny'', mniej narzekać i robić to co do Was należy to z łatwością wyciągniecie spokojnie (usunięte przez administratora) Skarżycie się na za duże wymagania?! Do cholery, to praca, a nie szkoła! Jeśli osiągnięcie celu minimalnego to dla Was wielki trud to zapraszam do pracy na kasę do hipermarketu...
    ReviewUserIcon
    obecny pracownik

    07.04.2011 00:35

    Inne

    Powiem tak mozna zarobic niezłą kase jeśli się chce jesli się (usunięte przez administratora) jestem zadowolony , negatywne opinie to opinie jak sądze pracowników o małych ambicjach . zgodze się że jest nacisk na p(usunięte przez administratora)za h na poczatek dla pierwszej lepszej osoby to jest optymalnie , jak ktos ma niezłą nawijke i potrafi rozmawiac z sensem to zarobi pożądne pieniadze.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Kielce

    CCIG Group Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    kosmo

    29.03.2011 23:25

    Inne

    Co wy wogole piszecie ze mozna tam zarobic i jest spoko ? takich BZDUR to dawno nie czytalam ! ja pracowlam tam prawie rok i z czystym sumieniem mowie i pisze ze jest to (usunięte przez administratora). Dzialaja troche jak mc donald's czyli - praca dla ludzi ambitnych. Dodatkowo od samego poczatku traktuja czlowieka jakby sie od znalazl w wielkiej rodzinie, czyli robia normalnie czlowiekowi wode z muzgu ! Na poczatku menagerowie zaprzyjazniaja sie z Toba i w prowadzaja Cie do rodziny, pozniej doprowadzaja do obledu. Mowia ze pieniadze oddaja za szkolenie dopiero po przepracowaniu 110 godzin, ale kto mowiac szczerze wytrzymuje tam az tyle ? dostaje sie oczywiscie premie za ilosc sprzedanych amonamentow, ale po co ? skoro i tak zabieraja to wszystko po wyplacie bo czesto ma sie duzo zwrotow. Nie ma mozliwosci nie porzyjsc do pracy, za to odejmuje sie gruba kase ... (usunięte przez administratora)ną robote, gdyż menager wymaga pracy a nie ciaglych zwolnien. Czesto i gesto do jednej osoby trzeba dziennie wydzwaniac minimum od kilku do kilkunastu razy dziennie ! baza jest nieczyszczona, a pracownicy musza obowiazkowo dzwonic do tej osoby ktora baza " wylosowala". Orange nie szacunku do swoich kliento i mowie to z pelna odpowiedzialnoscia ! Jesli klient mowi nie - a my dalej dzwonimy do niego to czy to jest szacunek ? kiedy naciagamy starsze schorowane osoby na wysokie abonamenty, tylko dlatego ze musimy ... czy to jest normalne ? I prosze nie piszcie takiech glupot, ze jak komu nie pasuje to niech zmieni prace, lub ze jak ktos odwazny niech sam powie to wlascicielom ... SA TO BZDURY ! kielce to nie wa-wa ze mozna przebierac w pracach, ale to nie znaczy ze jak sie idzie do takiej pracy to sie czlowiekowi nie nalezy szacunek i zdrowa atmosfera w pracy. Zdrowy czlowiek w chorych warunkach pracowac nie bedzie ! Ja w ccig przezylam koszmar ... zarobilam troche kasy, ale sporym kosztem psychicznym. (usunięte przez administratora). W koncu odeszlam z pracy, bo nie radzilam sobie glownie ze soba ... Ludzi strasznie cieszylo, to ze potrafilam siedziec placzac przy stanowisku pracy, a menagerke nakrecalo to(usunięte przez administratora) Teraz juz tam nie pracuje i czuje, ze zyje. Zastanowcie sie 2 razy przed wyborem takiej pracy, bo czasem lepiej mniej zarabiac ale pracowac w zdrowej atmosferze z przyjemnumi ludzmi. Trzeba sie szanowac, bo jesli Wy sami siebie szanowac nie bedziecie, to nikt Was szanowac nie bedzie !
    ReviewUserIcon
    minia

    29.03.2011 22:52

    Inne

    Powiem tak, praca jak kazda inna, mi tylko sie nie podoba nacisk na podpisanie umowy za wszelką cenę (mowie o telesales). Nieważne czy ktoś sobie życzy nową aktywację czy nie, ma byc wysłana i koniec kropka. W tej pracy najwieksza wysylke maja osoby ktore mijają sie z prawdą... i są za to wrecz wielbione ze wysłali kmiota. Niestety w kielcach dla studentow nie ma innej alternatywy. Polecam tą pracę dla osob ktore na wszystko maja [usunięte przez moderatora] i lubią cisnąć
    ReviewUserIcon
    I ja tez

    28.03.2011 21:01

    Inne

    Tak niema jak dobry wycisk :) Ciśnij ( a kogo sie ciśnie takie łuby co tu pisza że mało zarabiaja i ślimoki niemaja sie komu pożalić, takich sie juz ciśnie w szkole na przerwach :) haha jak mało zarabiasz to oczywista sprawa ze j(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.03.2011 20:45

    Inne

    Najwazniejsze żeby pamietac...... ciśnij ciśnij ciśnij Cisnij CIśnij CIśNIJ !!!!! Ciśnij Ciśnij !!!!!!!!!!!!!!!.... a kto mało zarabia ten zwykły szczur kanałowy..... ciśnij ciśnij!!!!!!! :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2011 21:08

    Inne

    anonim - 2011-03-19 18:42:09 Dajcie sobie spokój z tymi zbędnymi wpisami. Jak Wam się nudzi to wezcie się za robotę. Ile wam płacą za każdy post? Jak jesteś ciekaw co u [usunięte przez moderatora] to zapytaj go osobiście, napewno Ci powie. Nie no nie bede wczuwki przerywal wozonko musi zostac zachowane tak t z czego bedzie smiech?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2011 18:42

    Inne

    Dajcie sobie spokój z tymi zbędnymi wpisami. Jak Wam się nudzi to wezcie się za robotę. Ile wam płacą za każdy post? Jak jesteś ciekaw co u [usunięte przez moderatora] to zapytaj go osobiście, napewno Ci powie.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    18.03.2011 20:11

    Inne

    A co się dzieje z (usunięte przez administratora)Ponoć pyszy się okrutnie przed jakimś gościem co z nim przesiaduje. Nowa miłość w lokalizacji?
    ReviewUserIcon
    z zespolu IRENY!

    17.03.2011 11:17

    Inne

    Narzekacie na (usunięte przez administratora).. a przecież jest ktoś moim zdaniem o wiele gorszy - (usunięte przez administratora)Jej to już naprawde odwaliło... drze się na całą salę jak by nie wiem co chciała pokazać, później lata na przerwę (usunięte przez administratora)Wraca i znowu drze koparę - jak by to miało w czymś pomóc. Zero podejścia, nawet nie podejdzie, nie powie o co jej chodzi. Dla mnie to jest szczyt braku profesjonalizmu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2011 21:38

    Inne

    wiecie co a ja uwazam ze to wszystko zalezy od tego na jakiego menagera sei trafi... jak trafisz na fajnegio który ci pomoze to tak jak mowi milosz mozesz zarobic przy tym fajne pieniadze i miec satysfakcej z pracy. ja od niedawana mam nowa menagerke i jest super. potrafila pokazac mi naprawde fajne sposoby na poprawe moich rozmow i zmienila moje podejscie do tej pracy. teraz juz wiem ze nie oplaca sie przychodzic na godz a co najwazniejsze ona nie wymaga ode mnie dobrego wyniku tylko dobrych rozmow a jak gadam dobrze to i umowy sa i srednia:) P....-dziekuje ci za to. Jak chcecie wiedzxiec kto jest najlepszym menagerem w kielcach to wlasnie [usunięte przez moderatora] do niej ludzie przychodzcie!!!
    ReviewUserIcon
    Tomcio

    16.03.2011 09:52

    Inne

    Trzeba być głupim aby okłamywać klientów... to tylko kwestia czasu zanim taki przekręt wyjdzie na jaw i zajmie się tym UKE. A później grzywna lub ograniczenie wolności do lat dwóch dla konsultanta i kara finansowa dla firmy.

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.