Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

YEN

Witam do O.N.A dostałem informację zę mogę pracować 1 sobotę w miesiącu po 8 h czyli na rekrutacji kłamią !!!!

Yen

Kto został menagerem zespolu ktory ma pracowac od 8.20 do 16 tem 28+ Kielce

Kochaś

Kocham CCIG!!!!! Tylko potraficie hejtować...

xxzczszdscz

Na początku zapowiadało się spoko, że fajna atmosfera i tak dalej, ale jak przyszło co do czego to 'kierowniczka' dzieliła konsultantów na kategorie. Jak ktoś jej się nie spodobał to od razu pod górkę. Pierwszy dzień na telefonie miał wyglądać inaczej (błąd który był efektem działania trenera na szkoleniu, nie powiedział o niektórych rzeczach i w efekcie na 'odbiorze' kilka osób wyleciało do domu, żeby mieć 'czas się podszkolić'). Później rozmowy sterowane i kierowniczka, która do ciebie mówi co innego, a jak masz z nią rozmowę to ma coś innego. Generalnie nie jest kolorowo. Sama praca, po tych przebojach nie była zła, ale jeśli ma się możliwość na inne zajęcie to radzę wybrać drugą opcję,a nie coś takiego. P.S i wymaganie żeby zakładać kolejno konto w banku, bo 'mamy z nim umowę' jak najbardziej dla mnie nie do przyjęcia. Po co komu 2 konta, skoro ma już jedno, a kolejne to obciążenie finansowe. A możesz podać kogoś z rodziny pod warunkiem, że jesteś współwłaścicielem :/ Wrocław - NIE POLECAM

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Witam, chciałbym sie zapytać jak to jest z tym grafikiem, ponieważ nie mogł bym pracować w soboty, a poważnie zastanawiam sie nad aplikacją. I drugie pytanie, czy jesli planuje pracować tylko przez 2 - 3 miesiace to warto sprobowac I czy idzie zarobić przyzwoite pieniądze?

O.N.A.
@Zainteresowany

Musisz wyrobic 18 godzin miesięcznie w soboty - albo dwie po 9h, albo trzy po 6h i nie ma zmiłuj.

TDK

CCIG - bardzo dobra praca dla młodziaka, który chce dorobić, czasem wymaga stalowych nerwów. Osobiście polecam biznesówkę, bo i kasa większa, a managerowie wyrozumiali, nie ma większych problemów z grafikiem, szkolenia bardzo rzetelne (mimo tego, że da się pożartować), dział HR bardzo prężny, wszelkie akcje na mieście itp. Wracam po rocznej przerwie i nie żaluję :)

JKra

Polecam prace u MS. Jest dobrym menadrzerem. Bardzo szanuje swojich konsóltantuf.

xyz

Piszę tu ze względu na moje doświadczenie w CCIG. Biznes ! W.W ! najlepszy manager na całej lokalizacji! Dziewczyna wie jak pracuje się z ludźmi! Dla dobra zespołu jest w stanie wiele poświęcić.Dla mnie jest niezastąpiona i NIKT jej nie dorówna. Mam nadzieje że gdy kolejny raz wrócę do CCIG dołączę do jej zespołu bo z nikim tak świetnie nie pracuje się jak z tą osobą :) pozdrawiam cały biznes.

Kus...

Pod taką parówą jak ty,. co kradnie ludzi to nie trzeba :)

obiektywny

A ja nie polecam pracy u MŚ, śmieje ferment w zespole, nic nie robi tylko łazi bez celu po sali....odradzam jego zespół!!! Zero profesjonalizmu

@obiektywny

Uuu widzę że ekipa Telepromo kopie dołki :) Heheheh pozdro Papi!:)

Werka

Mowa o tzw managerce ktora z ta nazwa nie ma nic wspolnego bo pasuje do niej bardziej (usunięte przez administratora) nas konsultantow traktuje jak scierwo ktore trzeba do konca wycisnac z umow i te ciagle straszenie planem naprawczym jest bardzo slabe.mysli ze caly swiat kreci sie wokol niej i ma chore jazdy i mysli ze kazdy ja obgaduje. Juz nie mowie o tym ze o wszystko jest zazdrosna, nienawidzi dziewczyn ktorym podobaja sie ci sami chłopcy. A jak nie dostala jakiejs tam nagrody (bo pewnie jej sie nie nalezala, to plakala jak dziecko). Zero profesjonalizmu, wszedzie kreci afery .Ciesze sie ze juz tam nie pracuje. Nie polecam pracy u pani w.w.

optumalnie_w_dol

Firma która schodzi całkowicie na psy. Informacja że w związku z tym że dajemy rabaty będziemy mieli mniej płacone to już kolejny cios poniżej pasa. Zabierajcie jak najwięcej ile tylko się da :)

konsultant11112

Ta firma schodzi już na psy, układy i układziki. Bardzo interesujące jest to, iż na utrzymaniu na być nowy lider jeszcze AC nie było a już wszyscy wiedzą że pan D.B awansuje. żenada żenada.. i jeszcze raz żenada..

j@siu

Nie polecam, no chyba że lubicie wciskać staruszkom telefony po 200zł i abonamenty na 2 lata.......

do Pati

Pani Pati -- to Ty jesteś kobietą i przeszedłeś? Widać, że komentarzami ludzi, którzy nawet nie umieją określić płci nie warto się przejmować...najpierw dowiedz się jakiej jesteś płci, a dopiero później zachwalaj CCIG i ciśnij na konkurencje..Panie Menagerze..

pati

Totalny syf, przeszedłem do Ccig i nie żałuje... Wypłata na czas, normalne warunki, fajna stawka ponad 8zł. Geneo - nie poleceń!!!!

Słyszałem, że nie jest fajny

Ma XX

Cześć, od jutra zaczynam pracę w CCIG w zespole Mateusza, możecie coś powiedzieć jak tam jest? grafik, premie, atmosfera itp ? :-)

Dobry gościu

Jeśli masz podany grafik a nie wywiążesz się z niego to możesz spodziewać się naliczenia kary grafikowej. Pozdro

ja.
@Dobry gościu

Nie ma czegos takiego jak kara grafikowa. To sprytna sztuczka którą straszą naiwniaków. Pracuje tu dwa lata i co nieco sie dowiedziałam juz o tym.

mam dość

Hej Wszystkim! Jestem na miesięcznym wypowiedzeniu w CCiG, zostało mi trzy tygodnie jeszcze wypowiedzenia do 26.03.2016, jednak mam już dość psychicznie tej pracy. Moje zapytanie jest więc takie co się stanie jeśli jednak odejdę wcześniej bez słowa, mam już grafik złożony na przyszły tydzień.. Jakieś kary za zerwanie umowy? Problemy?

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica