Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

Było - minęło

Ciężko porównywać dzisiejsze Utrzymanie do Utrzymania P.P. Jak z silnego, realizujacego miesiac w miesiac Projektu zrobić Projekt z którego Uciekaja konsultanci, a przyszli managerowie nie chca trafić po AC, to trzeba by zapytać Shifta UT. Shifcie- co o tym myslisz? Czy Twoim zdaniem kilkadziesiat osob to dalej za mało żeby zobaczyć ze jest problem ? Panie Dyrektorze może warto zwrócic uwagę na metody stosowane przez Shifta? Może warto coś zmienić, może warto kogoś wymienić zeby zaczęlo grać...? Tylko pytanie na kogo skoro najbardziej doswiadczonych juz nie ma albo za chwile odejda..

Zniesmaczony

Utrzymanie, na którym kiedyś pracowałem to było coś! Dobre zarobki, przyzwoite bazy, ludzkie podejście do człowieka. A dziś? Utrzymaniem włada PAN, który ma zawsze i we wszystkim rację. Pozbył się doświadczonych managerów, a zamiast tego otacza się młodzikami, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu i nie wiele wiedzą na temat ofert. PAN zastrasza konsultantów, ryje głowy biednym młodym ludziom. Wymagania, które kiedyś były stawiane po równo dziś są wedle uznania PANA. Jeden zespół zarabia na premiach, a drugiemu zostaje sama podstawa, bo PAN dla każdego zespołu wyznacza inne cele. A na to wszystko patrzy i daje przyzwolenie Pan Dyrektor. Panie Dyrektorze gdzie podziało się 5 czy 6 doświadczonych managerów, którzy odeszli z utrzymania w ciągu ostatniego roku??? Gdzie Ci wszyscy konsultanci, którzy pracowali w firmie po kilka lat? Nowa polityka firmy to zatrudnij, zryj głowę i wyrzuć jeśli człowiek nie będzie spełniał chorych wymagań PANA. Z całego serca nie polecam, ja też stąd uciekam i nigdy nie wrócę :)

@Zniesmaczony

Dokladnie

Rozczarowany

Z przykrością musze stwierdzić, że praca i zarobki w tej firmie już sie skończyły. Utrzymanie indywidualne - totalna porażka, człowiek który tym projektem kieruje nie ma zielonego pojecia o tym co robi. Cele nie adekwatne do tego co dzwonisz, czlowiek siedzący obok dzwoni tą samą oferte -sprzedaje połowe mniej niż Ty, on bierze pieniadze Ty nie, czemu? - bo tak, zero argumentów. Nie wiem jak sytuacja wygląda na innych projektach, ale drugie piętro omijaj szerokim łukiem. Kazdy konsultant z indywidualna chce przenieść sie na biznes- bo tam podobno normalnie da sie pracować. Indywidual za czasów P.P - to był prestiżowy projekt, na chwile obecną, nawet nikt nie chce zostać tam Managerem... Wszyscy Managerowie, którzy mieli coś w głowie dawno odeszli, badź odchodzą, rotacja na projekcie - masakryczna, ciągle słychać o odejsciach, zwolnieniach, atmosfera jest niestety beznadziejna. Obecna kadra zarządzająca- zastraszona i wykończona psychicznie. Szef projektu robi zebrania z managerami- gdzie my to słyszymy, żeby wszystkich zwalniać, konsultant sie nie nadaje - trzeba go zwolnić, nie robi tego- zwolnić nie robi tamtego- zwolnić...... porażka. Zostały mi jeszcze 3 msc pracy, nikomu tej pracy już nigdy nie polece, chyba że ktoś chce tak jak w podstawówce pisać wypracowania z tego jak rozmawiasz, bo shift sobie tego życzy, zero szacunku do ludzi. Kiedyś bardzo lubiłem tą prace, fajni ludzie, fajny zespół, atmosfera, pieniadze. DZIŚ-SZCZERZE- NIE POLECAM :(

Ewela

Sama prawda!

Aaa
@Rozczarowany

Shift projektu to jest żart. Młody, niedoświadczony chłopak który robi wokół mnóstwo zamieszania. Czasem przejdzie się po projekcie i wyciąga wnioski.. bo zjadło się cukierka przy komputerze, bo nie zbiło się obiekcji kiedy człowiek krzyczy do słuchawki. Beznadziejna armosfera, sprzedajesz 2x więcej niż inni ale zarabiasz tyle samo. Nie polecam. Drugie piętro to jakaś porazka... unikajcie Indywiduala !

Mska
@Rozczarowany

Popieram wypowiedź. Kiedyś praca tam to była przyjemność wspaniali ludzie i szefostwo 'ludzkie'. Obecnie zero szacunku do człowieka jesteś tylko liczba, wynikiem....atmosfera szkoda pisać...

Rozczarowana2
@Rozczarowany

Popieram w 100% !! Nic dodać, nic ująć!!

Zaniepokojony
@Rozczarowany

W końcu ktoś napisał prawdę! To co dzieje się na tym projekcie to normalnemu człowiekowi w głowie się nie mieści! Ciągle tylko słyszysz ze nie ma ludzi nie zastąpionych, że nikt Cię tu nie trzyma na siłę, prędzej czy później ta firma upadnie bo szacunku do pracy człowieka nie ma tu żadnego. Reka rękę myje shift czuje się bezkarny i może tak się czuc bo ma poparcie u dyrektora. Dziwię się że nikt do tej pory nie zainteresował się praca tego człowieka i tym co się dzieje na utrzymaniu indywidualnym na którym od pół roku nie są realizowane żadne cele... Z czegoś to wynika to nie wina konsultantów tylko ludzi którzy nimi kierują, a niestety kompetencji im brakuje. Pracy nie polecam, to nie te czasy że można sobie pozwolić na takie traktowanie czlowieka:#

@Rozczarowany

Zgadza sie. Aż dziwne ze zarząd nic z tym nie zrobi. Pewnie nie dochodzą do nich takie wiadomości a szkoda. Najwyższe stanowiska w Kielcach zajęte sa przez nieodpowiednie osoby ktore psują firmę. Cud i niedowiezanie czemu tam jescze pracują

Magda
@Rozczarowany

Ludziom tam pracującym nie chodzi przecież jedynie o pieniądze, ale także o uszanowanie, ludzką życzliwość, proste uznanie dla wykonywanej pracy. Tego szanowny szef indywidualna nie jest w stanie okazać.

Layla
@Rozczarowany

Niestety, ale tak właśnie zaczęła wyglądać tam rzeczywistość...

Stary Wyga
@Rozczarowany

Witam zgadzam sie z tą wypowiedzią. Pracowałem tam od 2010 roku gdy odchodziłem w 2017 miałem wrażenie że opuszczam tonący okręt. I Jak widać tak jest. Szkoda że ludzie którzy mogliby to zmienić nic z tym nie robią. Szkoda , że tak sie to potoczyło. Z roku na rok coraz gorsza kadra zarządzająca Menager nie robiący rok celu pracuje nadal bo jest przepraszam za słowo (przydupasem) shifta. Rozwój na projekcie ut mass stał sie żenujący. W dodatku kiedyś zarobki trzymały ludzi w CCIG teraz ludzie uciekają do konkurencji na infolinie. Wstyd. Za czasów P.P utrzymabie to był prestiż teraz to żenada. Pozdrawiam

Gosc
@Rozczarowany

Wszystko co tu czytam to sama prawda... w tych czasach czlowiek nie moze pozwolic sobie na takie traktowanie. Jestem numerem I niczym wiecej. Robiles cel przez caly rok, teraz Ci nie idzie wiec czlowiek do wymiany. Te wszytskie spolki spolczeki miedzy shiftem a menagerami ktorzy za przeproszeniem go**o robia a caly czas pracuja bo sa wlasnie przydupaskamk shifta. Nie wiem czy on tego nie widzi bo jest tak glupi czy to jedna z jego marnych gierek... zarzadzanke na 2 pietrze po prostu nie istnieje, to jest mentalnie przedszkole a konsultanci to zabawki. Zepsuje sie to do wyrzucenia...

Cala prawda!! Omijajcie to miejsce! Niczego sie tam nie nauczycie

@Rozczarowany

Zgadzam się z opinią co do każdego słowa, szukajcie sobie innej pracy, tą omijajcie z daleka.

Alicja

@Edek, ale cały czas pojawiają się nowe projekty, czy to nie wiąże się ze zmianą szkoleń? Przecież nie każda firma wymaga tego samego. A czy jest coś ponad stanowiskiem trenera, a czy można awansować, może w ten sposób trzeba patrzeć na pracę w Galactica?

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

konsultantT

dziwne ja tez bylem na szkoleniu z lodzikiem i bardzo mi sie podobalo jak zreszta calej grupie bo wlasnie oprcz tego ze byla ta oferta i stawki i inne rzeczy ktore musialy pewnie byc to dodwaal duzo rzeczy zeby bylo ciekawiej np historie z sluchawki z zycia jakies motywacyjne no i ja juz pracuje rok i bardzo dobrze to wspominam

qwerty
@konsultantT

Fenomen tej firmy polega na tym, że KAŻDY zaczynał od słuchawki. I ci, co się wykazali mogli zrobić coś więcej. Na przykład rozwijać się jako trener. I jego rolą nie jest się wykazać- bo już to kiedyś zrobił, tylko przekazać wiedzę.

Edek
@qwerty

"I ci, co się wykazali mogli zrobić coś więcej,Na przykład rozwijać się jako trener" weź się człowieku nie ośmieszaj takimi wypowiedziami. rozwijać się jako trener serio? co gość będący trenerem w ccig moze rozwinąć ? umiejętnośc robienia wody z mózgu przyszłym konsultantom co najwyżej. "I jego rolą nie jest się wykazać- bo już to kiedyś zrobił, tylko przekazać wiedzę." - jak to nie ? jego zadaniem jest właśnie wykazywanie się! pokazywanie "wiedzy" jak ty to ująłeś, po to aby być wiarygodnym w tym całym "szkoleniu".

Pedro

Słyszałem, ze firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie na jakie oferty pracy można liczyć?

Czasczasowinierówny

Ogólnie praca powiedzmy ze na plus. Nie ma co narzekać. Ale jednak niektórzy odnośnie prowizji i stawki godzinowej mają rację. Wszystko zmienia się na gorsze. Miało być fajnie gdyz miała zostać podniesiona stawka godzinowe, ok została podniesiona. Tylko ze wszystko kosztem tego ze ktoś kto nie będzie miał 80 h nie dostaje premii, mimo że będzie miał 80 h musi jeszcze się załapać na konkretny mnożnik. Troszkę śmiesznie to wszystko wygląda, nie mówię że ciężko się załapać na jakiś mnożnik aczkolwiek przy ofertach które sieć Orange proponuje swoim klientom to nie raz śmieszne. Bazują po dużej części tez nad tym ze łakomi żenujący konsultanci którzy chcą tylko pieniądze za głupie umowy potrafią klientom starszym schorowanym którzy nie korzystają z czegoś wcisnąć najdroższe rozwiązanie aby mieć prowizje z umowy. Nie mówię o wszystkich konsultantach lecz sporo takich jest.

xyzcvb

Pracowałem w ccig ponad 1,5 roku i na przestrzeni tego czasu każda kolejna zmiana, byla zmianą na gorsze. Większa stawka godzinowa - mniejsze premie, wychodzilo na to samo. Zmiany w systemie prowizyjnym, którego nawet menadzerowie nie byli w stanie wytlumaczyc konsultantom. To jak menadzerowie traktuja swoich konsultantów to tez niezla żenada. Za duzo nowych osob w teamie - tym dłużej pracującym, z doświadczeniem ucinaja grafik bo IM SIĘ CELE NIE SPINAJĄ i nie potrzebują, żeby ci doświadczeni siedzieli tyle w pracy. Idiotyczne motywowanie przy całkowitym braku potencjału w bazie czy klientach. Kim jest konsultant w ccig? Nikim, tylko tanią siłą roboczą. Menadzerowie nie zdają sobie sprawy z tego, ze bez ludzi oni tez zostaną bez pracy. Jakby to miała być jakaś praca marzeń. Menadzerowie nie mają możliwości wziąć kredytu, bo banki uważają ich stanowisko za niestabilne. Śmieszne, biorąc pod uwagę, że są to ludzie ok 30 ;) Możliwości rozwoju też praktycznie żadne. System motywacyjny przy naborze do rekrutacji jest taki, że obiecują dwie wypłaty miesięcznie - za godziny i za sprzedaż. Od stycznia weszła taka zasada, że jeśli nie wyrobisz mnożnika, zadnej premii nie dostaniesz. A i podejście klientów do sieci, którą ccig obsługuje, zniechęca. Codziennie słyszy się o tym, że kogoś oszukano, że coś jest nie tak, że "dajcie wy mi spokój (usunięte przez administratora) Kiedyś ccig było miejscem godnym polecenia, teraz wręcz przeciwnie. Nic nie idzie tam w dobrym kierunku. NIC

Gość z góry
@xyzcvb

Oj, nie zgodzę się, ponieważ firma gwarantuje: - dwie wyplaty w miesiacu, - elastyczny grafik, - ścieżkę rozwoju, - owoce co tydzien ZA DARMO, - atrakcyjny system premiowy, - jasne zasady premi za sukcesy - atmosfere bez korpo zasad, - pakiet szkoleń wdrożeniowych i ceryfikat, - kartę rabatową, Malo Ci ? Takiego pakietu socjalnego na kielckim rynku pracy nie znajdziesz. O ironio, kocham Cie.

@Gość z góry

1. Jeżeli chodzi o dwie wypłaty co miesiąc to zależy od bazy, a te zazwyczaj są słabe. 2. Jeżeli chodzi o elastyczny grafik to zależy od widzi mi się od managera. 3. Ścieżka rozwoju ( też mi argument, gdzie nie można dostać normalnej fajnej umowy tylko śmieciowa i to się nazywa ścieżka rozwoju śmiech na sali) 4. Owoce co tydzien za darmo ( hahahahhah tutaj to padłem ostatnio wszyscy mieli wyschnięte mandarynki i każdy pluł haha) 5. Atrakcyjny system prowizyjny (prowizje po 0.20gr albo po 3cos gdzie bez mnożnika się tych prowizji nie zarobi i tak) 6 jasne zasady premium za sukcesy ( też mi argument , trudno żeby były niejasne haha) 7 atmosfera bez korpo i zasad ( bez zasad kolejny sięga na sali. Trzeba wyjeżdżać w każdej rozmowę z propozycją oferty love i sprzedawać akcesoria, ale to nie są zasady przecież he) 8 pakiet szkoleniowych wdrozen ( nie wiem jakich chyba u Ciebie w głowie człowieku) 9 kartę debetowa gdzie nikt z tego.nie korzysta bo tam nie ma nic konkretnego. Człowieku takie kity to sobie możesz wciskać dziecia z przedszkola

Gość z góry
@Logiczny konsultant

Odsyłam Cię do słownika języka polskiego i zapoznania się z definicją slowa "ironia".

@Gość z góry

A ja Cie odsyłam do nauki i używanie skutecznych argumentów, bo tego Ci niestety brakuje. Jezeli myślisz ze masz przed sobą dzieci to się mylisz.

@Logiczny konsultant

"gość z góry " a ja Cię natomiast odsyłam do książek fantastycznych.

gość z góry
@Logiczny konsultant

Mistrzu, postaram się wytłumaczyć jak najbardziej łopatologicznie mój poprzedni post, tak abyś zrozumiał jego przesłanie. Wymienione "zalety" pracy w tej firmie miały uwydatnić jej złe podejście do pracownika i to jak mało ma do zaproponowania ludziom, którzy tam pracują.

@gość z góry

Wiec ja Mistrzu lopatologicznie odpowiedziałem Ci od razu i rozwinąłem każda cechę która wymieniłeś.

Trolololo

Nie polecam nikomu pracy w ccig jeden wielki (usunięte przez administratora) nikt nic nie wie a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek porady to i Tsk jej nie dostaniesz bo osoby ,które są nad tobą wiedza dokładnie tyle samo co ty czyli nic

Marek997

To dlaczego pracownicy nie zbiora się większością nie mówię tu tylko o tej lokalizacji nawet o innej/innych i poproszą o zwiększenie godzinówki? Można tak naprawdę by coś takiego zorganizować bo myślę że sporo mogło by być chetnych. Nikt nikomu nie robi łaski, z jednej strony pracownicy dla których (nie pisze o wszystkich) ewentualna strata pracy nie byłaby jakaś tragiczna w razie czego są inn.e punkty gdzie mozna pracować dzwoniąc. Z drugiej strony firma, gdzie jezeli odeszło by nagle 200 albo 400osob to myślę że ta liczba mogła by na głównych zarządcach zrobić wrażenie i mogliby coś zwiększyć. Z dnia na dzień tyle osób do pracy się nie znajdzie, widać że potrzebują ludzi bo bardzo dużo się słyszy o poleceniach ;)

@Marek997

Sluchajcie organizujemy coś takiego? Bo tak trzeba będzie zrobić . U nas w zespole wszyscy są chętni jak pisałem.

Ehhhhhhh
@Marek997

Nikt nigdzie się nie zbierze bo Polacy lubią okupację dlatego też wysprzedali prawie całą Polskę obcym i teraz u obcych za psie pieniądze tyrają a potem się dziwią , że śmieszne emerytury wychodzą itp. wyprowadzają poprzez wrzody pieniądze za granicę i wielce się cieszą , że dostają ochłapy od uni gdzie na zachodzie 4 razy jak nie więcej zarabiają i mają tej samej marki lepsze produkty , bo my Polacy mamy przystosowane żołądki do gorszych jakości produktów . Takie są korporację liczy się zysk i jak wcisnąć , nie ważną jaka firma , założę się że znaleźli by się ludzie i za 3 zł a jak nie to by Chińczyków albo Ukraińców sprosili bo i tak unia kazała w zamian za nie przyjęcie ludzi , ze wschodu . Pewnie by troszkę kaleczyli język ale po miesiącu płynnie by im szło. Teraz pracujemy na to aby inne kraje się bogaciły naszym kosztem . I ktoś powie zawsze można iść gdzieś indziej albo zamiatać ulice , sorry taka rzeczywistośc budują ludzie i nie dziwmy się , że jest jak jest skoro się mówi , że nie masz prawa rzadac bo to ty jesteś dla pracy a nie praca dla Ciebie , trochę jak z tekstem praca czyni wolnym .

@Ehhhhhhh

Chłopie piszesz tutaj takie pierdoły że masakra, a ogólnie wątek tyczy sie CCIG. To tak byś miał się wypowiedzieć o danym filmie, a Ty gadasz ogólnie o wszystkich filmach. Weeeeez.

Janek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników, nic nie mogę namierzyć.

@Janek

Tak, zawsze potrzebuje

Jutro idę na rozmowę do CCiG powie mi ktoś jak tam jest naprawdę

Nowa Aktywacja

Najbardziej smieszne na utrzymaniu sa dosprzedaze. W sensie takim, ze nie podpiszesz? To nie mozesz wprowadzac innych ofert jesli nie masz nowej aktywacji internetu. Jesli ktos wyzej i nie mowie tutaj o osobach z tej lokalizacji dowiedzialby sie o tym to zaprowadzilby porzadek, bo nie kazdy chce dodatkowy internet, a jak sprzedam oferte bez tego to zakaz wprowadzania umowy, KTORĄ SAM PODPISALEM Z KLIENTEM. Skandal, a pozniej dziwic sie czemu trudno jest znalezc osoby do tej pracy.

Nie można wprowadzac nez NA
@Nowa Aktywacja

u kogo tak jest?

@Nowa Aktywacja

z tego co wiem, każda firma ma obowiązujące normy w tym przypadku to SPLIT. nie ma wymaganego poziomu dosprzedaży nie ma możliwości wprowadzenia do systemu sprzedaży proste. Zapytaj menagera, napewno Ci wyjaśni, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Firma jak firma. Polecam osobom bez doświadczenia i nie mających dużej ilości czasu. Można dobrze zarobić jak się chce :)

Marek997

Czy nie uważacie że stawka na godzinę jest zbyt mała?

Taka prawda
@Marek997

Oczywiście że jest mała! Powinni zwiększyć stawkę do 16zl brutto za godzine. Oni maja tanią siłę roboczą do tej pracy, a umowy raja najgorsze!!!

artystakombinator

Mam wrażenie, że na tym forum najwięcej do powiedzenia mają osoby które nie potrafią dostosować się do pewnych zasad pracy panująch w ccig ( jak i w każdej innej firmie ), bądź zwyczajnie im się nie chce - nie wiem. Łatwo zauważyc, że ludzie którzy pracują sumiennie nie mają problemu ze swoimi managerami tudzież shift menagerami. Pamiętajcie kochani, nikt w internecie nie jest anonimowy. Pozdrawiam

Po temacie
@artystakombinator

'Nikt nie jest anonimowy.'.. Czyli tutaj wnioskuję że odezwał się ktoś kto zajmuje ciepły stołek i daje do zrozumienia że jest w stanie wyciągnąć konsekwencje jak dowie cię kto pisze. Zwrot 'kochani ' - typowy dla menagerów :D Każdy ma prawo się wypowiadać!!! Jeśli ktoś mówi że przełożony źle traktuje ludzi to trzeba coś z tym zrobić ! Jeśli komuś przeszkadza Muzyka z głośników która puszcza inna osoba to o tym ma prawo napisać i nie znaczy to że mu się nie chce pracować. Może ktoś pamięta czasy innego shifta i ma porównanie ? Może taki konsultant chce pracować ale lepiej się pracowało z kimś kto był bardziej doświadczony i dogadywał się z ludźmi, wiedział co powiedzieć i kiedy się wtrącić a kiedy nie. Osoby które pracują dłużej na prawdde pamiętają że kiedyś dało się przychodzić i wychodzić z uśmiechem, a teraz... Szkoda pisać. I tak nikt nic z tym nie zrobi . Najlepiej usunąć opinie i po temacie :)

Onaaa

Witam. Potrzebuje opinii takiej prawdziwej czy warto zlozyc do CCIG na przedluzanie umow ? Czy naprawde menadzerowie rzucaja obelgami jak tu niektorzy pisza? Cisnienie w pracy to jak wszedzie nawet w Mc (zrob to w pare sekund i tak by wszystko bylo idealnie ulozone) :D wiec do tego jestem przyzwyczajona, ale az takie problemy sa z dogadywaniem sie z menadzerami?

pomocny_człowiek
@Onaaa

Wszystko jest okej. Spiny z menago mają Ci, którzy mają problem z wypełnianiem swoich obowiązków i olewają wszystko a to jest praca - tu trzeba pracować. Pewnie, że warto. Atmosfera jest dobra tylko pracować trzeba:D jeśli Ci to nie przeszkadza to śmiało się zgłoś

@Onaaa

Polecam do teamu Biegańskiego ;)

@Onaaa

To prawda do Biegana najlepiej. Pracowalem z innym leaderem imam porownanie wiadomo wymagal swoje ale ma jednak pojecie o sprzedazy i z jego pomoca latwiej zarobic. Ludzie.i atmosfera.w.zespole super xd. Mysle nad powrotem i widze ze pracuje, to dobrze.

EWA

Czy ktoś mi powie dlaczego zniknęła opinia o shifcie z 2 piętra? Nikt nie widzi co on wyprawia z ludźmi którzy pod nim pracują? Traktuje wszystkich jak śmieci! Po co brał nowych ludzi na managerów jak pozniej ich wyrzuca?

Farba
@EWA

Ciekawe co na to HR? Chyba nic nie widzą bo to przecież aż piętro wyżej!

Pozdrawiam
@EWA

Zniknęła bo trzeba się uśmiechać i udawać ze wszystko jest super :) jednych wyrzuca inni sami odchodzą ... to tylko świadczy o jego braku dojrzałości w zarządzaniu

ssssss??
@Farba

A co ma do tego HR?? Oni zajmują sie rekrutacją konsulktantów. Za Shifta jest chyba ktoś inny odpowiedzialny.?

Myślący
@ssssss??

Ruszyli byscie troche glowami - jak ktos tu o kims pisze i mozna go rozpoznac usuwaja, bo forum dba o polityke ochrony danych - to oczywiste jak slonce! A jak macie jakies zarzuty to zgloscie go do HR. HR nie musi byc wszechwiedzacy... myslicie ze jak napiszecie na zewnetrznym formu będzie ok? A moze tak zglosic to wewnątrz firmy?

Myślący

ssssss??
@Myślący

HR nie jest wszechwiedzący , ale przecież akurat w tej sprawie znają wszytko od poczatku... sami miedzy soba nawet rozmawiaja na ten temat... zreszta- menagerowie, hr, trenerzy, sekretariat- wszyscy rozmawiaja! znaja sie i kolezensko wymieniaja sie informacjami... prosze mi tu nie sciemniac ze hr nie wie co i jak... tym bardziej ze to tez ludzie ktorzy maja znajomych wsrod konsultanow.......

Fiat
@ssssss??

Oni wszystko wiedzą ale nikt z nim nic nie zrobi

Ręcznik
@ssssss??

Ważne ze zarabia, nie ważne jak traktuje ludzi. Dyrektor nic nie widzi? Wątpię.

Anonim.

Witam, byłem na rozmowie rekrutacyjnej, wypełniałem pismo gdzie podawałem dane (imię , nazwisko, wiek itd) Ale musiałem też podać pesel, nr dowodu. Po co CCIG takie dane?

anonymus
@Anonim.

A jak myślisz w jaki sposób forma podpisze z Tobą umowę?

Najlepszy

Jak jestescie leniami i wam sie nie chce pracowac to nie zarabiacie kasy. Ja pracuje 3 lata byly miesiace ze mi sie nie chcialo i bylo po 2.5 klocka ale takto na lajcie spokojnie mozna 3 albo 4 wyciagnąc. Jak wam sie niemchce pracowac i dzwonic albo sie nie nadajecie to sobie znajdzcie inna prace a nie napierdalajcie na ta firme. Praca jest jaka jest na pewno nie jest zla. Po prostu sa slabi ludzie ktorzy dostaja pieniadze od rodzicow albo im nie zalezy i nie sa nauczeni pracy i tutaj placza i maja zale.

@Najlepszy

Jaknsie chce pracowac tonsie robi po 800 zeta prowizjii do tego po 180 h i ma sie co najmniej 4 kola. 180 h to normalny etat a jak robicie po 80 godzin to czego sie lajzy spodziewacie? Ze po 3 tysiace dostanieciem gratuluje inteligencjii

Logika
@Najlepszy

Słuchajcie to pisała osoba z działu HR zeby wybielic firme. Chcecie dowiedziec sie wszystkiego ze szczegółami, zapraszam do starych konsultantow oni Wam wszystko powiedzą. Pozdro dla kumatych

@Najlepszy

No to powiedz lajzo jak się nazywasz i my podejdziemy do Ciebie i zobaczymy po ile masz godzin rejestrowanych co miesiąc i czy masz po te 180 h i czy jesteś wiarygodna osobą. Ułatwienia Ci i powiem że sciemniales bo i tak się łajza nie przyznasz. Pisał to na bank jakiś manager lub ktoś z firmy.

1 pietro miejsce 142 zapraszam

Czekam cierpliwie :)

ioioio
@Najlepszy

zapomniałeś dodać, że siedzisz tu codziennie :)

@ioioio

1 piętro miejsce 142 blisko ludzi z HR i wszystko jasne dlaczego poszła dobra opinia. Hahaha dramat. Tyle w temacie...

D...
@Piotr

Niestety zawsze tam siedzi i robi te godziny, bo ma 'znajomego' managera

@D...

No tak :D Przecież obcy manager nie pozwoli zrobić godzin :D Dlaczego tak trudno Wam zrozumieć, że w tego typu pracy wynagrodzenie zależy głównie od zaangażowania? :) Poza tym to, że Wam nie wychodzi nie znaczy, że wszyscy mają tak samo. Może po prostu nie nadajecie się do tej pracy? Nie wszyscy muszą. Tylko w takim razie zmieńcie zajęcie. Po co się tak męczyć?

@Monika

Czyli chce Monika powiedzieć że teraz jest lepiej albo tak samo jak kiedyś? :D parę pytań pomocniczych. Zmniejszyli prowizje? Ludzie odchodzą z tej pracy?

@Luki

Nope. Odniosłam się do tej konkretnej dyskusji, nie do porównania warunków dziś - poprzednie lata. Dalej w tym temacie, zawsze były osoby, które dobrze zarabiały oraz takie, którym w ogóle nie szło. Bez względu na prowizje. "Najlepszy" napisał tylko, że dalej da się dobrze zarabiać. Jaki widzicie problem w tym, że ktoś po obniżeniu prowizji dalej może mieć dobrą kasę? :P

@Monika

Monika dyskusja sie toczy caly czas o warunki i to jak sie pogorszylo, a on robi jakies porownania przy 180h ale przeciez to jest praca dla studentow i wiekszosc nie da rady tyle godzin przepracowac , a jak ktos mniej pracuje od niego bo w koncu to jest praca dla studentow i ten czlowiek nie rozumie ze niektorzy nie dadza rady tyle pracowac to ublizy ludzia. To jest typowy burak ktory ma legitke ze szkoly policealnej i sapie sie i porownuje sie do studentow ktorzy ciezko wykonuja swoja prace na studiach . Po drugie wczesniej jakos byly dobre opinie to sie wiaze z tym ze ludzie widza ze byly lepsze warunki niz wczesniej a teraz jest kaszana i prawdy sie nie ukryje. Jeszcze pare miesiecy temu obnizyli mnozniki godzinowe, a teraz obnizyli prowizje na utrzymaniu. Skandal i pozniej sie dziwic ze ludzie maja takie opinie jakie maja, a jeden czlowiek sie znalaz ktory nie studiuje tylko ma jakas pseudo policealna szkole gdzie wgl nie chodzi do niej. Porownanie robcie logiczne!!!

Student Dzienny
@Luki

Proszę Cię nie kłam, nie jest problemem wyrobić większa liczbę godzin nawet jak się studiuje dziennie. Kwestia czy sam się utrzymujesz i musisz na siebie zarobić czy mamusia dalej dokłada do Twojego życia i pakuje w Ciebie słoiki z jedzeniem. W innym wypadku nawet i student dzienny jest w stanie wyrobić więcej godziny i więcej zarobić jeżeli traktuje tą prace jako stałe źródło utrzymania a nie tylko dodatek żeby starczyło na dyskoteki i tanie piwo na imprezach.

greg

Ile ludzi tyle opinii, ja nie narzekamn na ccig, jest fajnie i spoko mozna zarobic tylko trzeba chcieć!

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica