Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

Czekam na Boże Narodzenie :)

Ja niestety również nie mogę powiedzieć pozytywnej opini na temat gwiazdy z utrzymania indywidualnego - Justyna W. Proponuję aby akurat dla niej na wejście kupowono Snickersa bo bardzo gwiazdorzy. Mało wie jak powinno pracować się z ludźmi, zero kompetencji. Jej codzienna mina w moim przypadku od razu powoduje u mnie niechęć do tej pracy. Jak masz jakieś problemy gwiazdko to może zmień pracę i nie przekładaj swojego życia prywatnego na atmosferę w pracy. Bo to że sobie nie radzisz świadczą zwolnienia, rotacja w zespole i to że nawet tak niskiego celu nie potrafisz wypracować. I menager powinien potrafić radzić sobie w trudnych momentach a nie wysługiwac się chłopakiem. Może pora na złożenie wypowiedzenia.

Jan

Ostrzegam nowe osoby niech nikt nie idzie na utrzymanie do managerki Justyny ona nie realizuje celu nic nie zarobicie.

Stary pracownik
@Jan

A co ma cel menagera do zarobków konsultanta? Konsultant pracuje sam na siebie.

Janek
@Stary pracownik

Taki stary z Cb pracownik widać że siedzisz za godziny jak i ona. Logiczne najlepszy zespół ma bazę a nie abonamenty po 10 zł. K... Wie jak takich traktować. Logiczne dobry zespół zarabia a słaby traci pracowników.

Cccc i wielkie G
@Janek

Dokładnie racja ona nigdy nie zrobiła celu bo nie ma kompetencji. Wszyscy chwala Dawida. Siada na słuchawkę sama bo nie może wyegzekwowac nic od pracowników w innej korporacji to wstyd ciekawe z jakiego loginu dzwoni

Justynka
@Cccc i wielkie G

Ta pseudo menagerka, nie ma poziomu i żadnego autorytetu u ludzi. Jeśli myśli ze zwalnianiem ludzi komuś zaimponuje i zyska powaznie to jest w dość dużym bledzie.

Bogdan

Abstrahując od dyskusji na temat atmosfery, kompetencji przełożonych i ogólnych warunków pracy na indywidualu, wypowiem się o pracy na biznesie. Moim zdaniem praca jest godna polecenia, bo w Kielcach trudno znaleźć miejsce, gdzie przychodząc bez doświadczenia i wykształcenia, masz możliwość zarobienia 3000 do ręki przy naprawdę niewielkim wkładzie (mam oczywiście na myśli pracę jak na normalnym etacie, czyli ok. 180 godzin miesięcznie), gdzie dodatkowo siedzisz wygodnie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Poza tym kontrahenci często organizują konkursy, w których może wygrać i konsultant i zespół, dzięki czemu są możliwości organizacji konkretnej integracji :) szczególnie polecam zespół Biegana, w którym atmosfera moim zdaniem jest mega w porządku, a wiadomo że kiedy pracujesz z ludźmi, którzy nie tylko wymagają, ale też oferują coś od siebie, to aż chce się przyjść do pracy mimo ciepełka na zewnątrz :)

B2B
@Bogdan

Jak dobrze że odchodzę za 2 miesiące, ogólnie nie polecam. Starasz się jesteś top 3 w zespole każdy na Ciebie patrzy z góry, nie starasz menager się na Ciebie wydziera

Alicja

Główny wątek forum, jakim powinno być pisanie o samej firmie jako pracodawcy gdzieś zniknął. @Yyy, @Ari, pisanie na temat poszczególnych pracowników niewiele wnosi do rozmowy i nie daje odpowiedzi na to, jak teraz wygląda sama praca, atmosfera i inne rzeczy.

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Zniesmaczony

Dlaczego nikt nie zrobi porządku z menagerką Patrycją J z drugiego piętra? kazdy słyszy jak msciwie na przerwie rozmawia i obgaduje innych. Dlaczego taki człowiek jest managerem? jak tak wygląda profil lidera to żal! Cały czas słychać jak narzeka, jak ma dość tej pracy, jak nie wytrzymuje z przełożonym, jak szuka innej pracy. Człowieku to sie zwolnij, a nie wiecznie na przerwach musimy słuchać jak wszystkich nakręcasz .

@Zniesmaczony

To oznaka tego, że jest normalnym człowiekiem, niestety nielicznym który pracuje w tej firmie :) Nikt normalny tam już nie wytrzymuje, a tylko czekać aż będzie zamknięcie tego całego (usunięte przez administratora) :)

Żenada
@Zniesmaczony

Akurat z nią porządku robić nie trzeba, świetna menagerka ale również osoba, pomaga we wszystkim, dba o pracowników, pomaga w pracy idzie się z nią dogadać w wielu rzeczach i przedewszytkim jest kompetentna - ogromna wiedza, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, nie tak jak nowi ,,menagerowie’’, a z takim przełożonym mało kto by wytrzymał

@Zniesmaczony

@zniesmaczony widocznie nie pracowałeś nigdy z Patrycja J dlatego piszesz te głupoty. Natomiast ja w porównaniu do Cb mialam ta przyjemność pracowania z nią w jednym zespole, była moja managerka i uważam, ze jest świetnym liderem, z którym zawsze można się dogadać, zawsze pomocna w stosunku do swoich konsultantów, motywowala nasz zespół do pracy, kompetentna osoba. I jakoś nigdy nie słyszałam aby kiedykolwiek narzekala na swoją pracę. Zawsze będę ja mile wspominała jako świetną managerke

Konsultant
@Zniesmaczony

Jak nie znasz kogos to sie nie wypowiadaj. Nie chcesz nikt Ci nie każe słuchać skoro to nie z tOBĄ rozmawia. Jakbyś pracowal z Panem K to bys innaczej mówił, a nie oczernial porządnego menadżera, zawsze pomaga swoim konsultantą i nie tylko. Porządek to trzeba z tOBĄ zrobić a nie z Patrycja

@Zniesmaczony

Najlepsza menadżerka na 2 piętrze, we wszystkim pomoże, konultanci nie mają żadnych zastrzeżeń, nie dość że jest kompetentna i ma pojęcie o tym co robi, czego ewidentnie brakuje nowymi wspaniałym menadżerą zatrudnionym przez 'wspaniałego' Pana K. Ma jeden z lepszych timów, świetne wyniki, potrafiła stworzyć tim w którym ludzie świetnie się dogadują i dobrze im się pracuje. Zna się na swojej pracy i ma świetne podejście do ludzi, jest obiektywna, miła i pomocna. Zastanów się człowieku nad tym co piszesz, bo nie znasz osoby, sposobu w jaki pracuje, a się wypowiadasz . Żenada .

@Aaaa
@Zniesmaczony

Jak nie chcesz słuchać co mówi to się poprostu odwal, każdy ma prawo miec gorszy dzień. Patrycja J jeden z najlepszych managerów w całej lokalizacji, wspiera , pomoże, a przedewszystkim nie traktuje konsultantów z góry jak niektórym się zdarza.

nie_pozdrawiam_zniesmaczonego
@Zniesmaczony

Człowieku, skoro tak bardzo przeszkadza ci praca menadżeki Patrycji J, to zamiast wylewać swoje żale pod anonimem to powiedz jej to prosto w twarz. Patrycja to bardzo dobra menadżerka, ten kto z nią pracował lub pracuje to wie. Jest wyrozumiała, potrafi pomóc jeżeli ktoś ma z czymś problem i zależy jej na tym, żeby jej konsultanci zarobili jak najwięcej a nie patrzy tylko na siebie, w przeciwieństwie do niektórych. Jestem pewna, że gdy odejdzie, to za nią odejdą lepsi konsultanci.

@nie_pozdrawiam_zniesmaczonego

Jasne Patrycja zamiast pisać pod różnymi nickami to lepiej daj sobie spokój, wszyscy wiemy jak przejelas najlepszych konsultantow po managerze Piotrku Ł. I dlatego były super wyniki. Wiele razy na przerwie obgadujesz swojego przełożonego, tak się robi? Jesteś managerem i brak Ci profesjonalności. Jesteś managerem i nie powinnaś nakręcać konsultantów bo to jest żenujące. Szczerze nie pozdrawiam tego człowieka. Jak masz posadę managera to lepiej zajmij się pracą a nie wiecznie narzekaniem i nakręcanie innych ludzi! Jeszcze raz brak Ci PROFESJONALNOŚCI !!!!

@Zniesmaczony

@zniesmaczony mysle, ze Patrycja ma lepsze zajęcia niz pisanie pod różnymi nickami jak to ująłes ;) ponadto Patrycja tworzy świetny zespół, który sie razem integruje i atmosfera w zespole o tym swiadczy. Myślę, ze te posty piszesz z czystej zazdrości nic więcej, no cóż kazdy jest inny. A co do nakrecania to owszem Patrycja nas nakręca, ale do pracy zeby każdy mógł zarobić. Nie zniechęca nas do tej pracy a wręcz przeciwnie. A jak czytam te Twoje wypowiedzi to się zastanawiam czy mam się śmiać czy płakać :) pozdrawiam

nie_pozdrawiam_zniesmaczonego
@Zniesmaczony

to, że Patrycja objęła dobry zespół po Piotrku Ł. raczej nie świadczy o braku profesjonalności. I to nie ona zadecydowała o tym, tylko shift. Także zamiast okazywania tutaj bólu (usunięte przez administratora) to idź na AC, zostań menadżerem i pokaż jak wygląda "profesjonalna praca menadżera".

@Zniesmaczony

Żałosny jesteś człowieku. Zobacz sobie w statystyki i wyniki, jakie wyniki robią konsultanci, którzy nie są ze 'starej' jedynki. Twoje chore, durne wywody nie trzymają się kupy. Nie rozumiem, co chcesz osiągnąć swoimi durnymi i ograniczonymi, jak Twój mózg wywodami. Pewnie żałośnie próbujesz się dowartościować kosztem osoby Patrycji. To jest dopiero profesjonalizm i postawa godna polecenia. Z zażenowaniem czytam Twoje 'mądrości', szkoda że nie masz zielonego pojęcia o sposobie w jaki pracuje Patrycja i pracy Jej zespołu. Zresztą jakie pojęcie może mieć osoba oczerniająca kogoś bezpodstawnie z anonima. Gorące pozdrowienia za odwagę . Twój brak profesjonalizmu, głupota wrodzona, zakłamanie i ograniczenie są wręcz śmieszne.

Apropo profesjonalizmu
@Zniesmaczony

Tak się składa że Patrycja wyniki miała odkąd pamiętam, zanim przejęła zespół P. Ł... Pisać pod różnymi nickami? Skoro tak pomyślałeś/-aś to chyba Tobie brakuje profesjonalności.. Widać że zespół stoi za nią murem, a wiesz dlaczego? Bo nie dość że pomaga, jest wyrozumiała to na dodatek potrafi stanąć w obronie zespołu i nie podporządkowuje się Panu K. Czasem trzeba troszeczkę pomyśleć zanim się coś napisze.. Tym bardziej, że jak widać nie znasz jej nawet dobrze i tego jak było wcześniej. A jeżeli nie wierzysz to spytaj Pana K., napewno pokaże ci statystyki z miesięcy pracy w starym zespole.. Nie pozdrawiam.

@Apropo profesjonalizmu

Kolega/Koleżanka ma problem z myśleniem, nie wymagajmy od Niej za dużo, bo znowu się zniesmaczy..

Stara konsultantka
@Zniesmaczony

Jako stara konsultantka, która pracowała z Patrycja J, stwierdzić, ze jedynie jej osoba i sposób prowadzenia teamu przez nią sprawiał, ze chciało się pracować w CCIG. Mimo, ze dopiero zaczynała prace jako menager to zawsze służyła pomocą, traktowała nas jak znajomych a nie woły do pracy, ale tez potrafiła zwrócić uwagę kiedy wymagała tego sytuacja. Świetny człowiek, który patrzy na coś więcej niż własny interes w przeciwieństwie do niektórych.

Monia
@Zniesmaczony

W 100% zgadzam się z opinią "zniesmaczony" pracowałam z Patką długi czas. Niestety lubiła obgadywac innych i ma długi język, to jest jej duży minus bo jako managerka powinna nas motywować do pracy, a nie nakręcać na swojego przełożonego. To jest praca i tak jak powiedziałeś brak jej profesjonalnosci w tym co robi, bo jest w końcu managerem i tak nie powinna się zachowywać

@Zniesmaczony

Oczywiście że Zniesmaczony ma rację. Nikt nie powinien na przerwach nakręcać innych na swojego przełożonego. A jak jej się pracą nie podoba to drzwi są otwarte. To jest praca a nie przedszkole.

Radzę zająć się praca A nie oczernianiem Patrycji

@Konsultankta:)

Gdyby P.J była tak dobrym menagerem już dawno byłaby Seniorem, bo tu się awansuje za wyniki. Może gdyby był konkurs na obgadywanie szefa to by go wygrała. Nie mam nic do niej, ale prawda ze dostała najlepszy zespol na ut, ale teraz gdy odeszli starzy zawodnicy ze„ starej jedynki” to nagle wyników brak? Przypadek? Gdzie te umiejętności?

Iwona
@Zniesmaczony

Skończmy tą, do niczego nie prowadząca zabawę. Znieszmaczony masz prawo wyrazić swoją opinie, szanujemy, podszywanie się pod innych - nie do końca, z tego co się orientuje nie o to chodzi w tej stronie. Spora cześć zespołu stanęła za swoją menagerka bo każdy wie w jaki sposób pracuje.

Aaaa
@Konsultankta:)

Nie wiem kim jestes @Ari , ale jesteś co najwyżej na poziomie gówna w sedesie podszywajac sie pod konsultantów z zespołu od Patrycji.

Prawdziwa "Monia"
@Monia

Gratulacje inteligencji. Widzę że jak prawda nie wystarcza to trzeba się podszywać pod konsultantów. BRAWO Dla twojej informacji jeszcze pracuje w ccig to po pierwsze i nigdy w życiu nie powiedziałabym na Patke złego słowa bo nie mam jej nic do zarzucenia. Pośmialiśmy się, pożartowaliśmy także możesz wracać do pracy ;) Profesjonalny pracownik musi dawać przykład całej lokalizacji :) pozdrawiam "cieplutko"- dla ciebie Pani Monika

Konsultankta:)

Znów powiało zazdrością. Szkoda mi czasu na zbędne dyskusje z Tobą. Kto Patrycje zna i z nią pracuje wie jakim jest człowiekiem i dobrym liderem.

@Prawdziwa "Monia"

"Nick" krótko zwięźle i na temat. Cała prawda. Pozdrawiam

Luki

Brawo dla chłopaka "Nick" tym komentarzem poprostu zrobił konkretne podsumowanie xD

Zajmij się sobą :)
@Zniesmaczony

@zniesmaczony Dlaczego nikt nie zrobi porządku z tobą?Zajmij się swoim życiem widać nie masz nic ciekawszego do roboty. Zazdroscisz jej wyników bo ty nic nie osiągnąłeś. To że ma najlepszy zespół to jej zasługa bo sobie to wypracowała. Obgaduje innych, dobre. A nawet jeśli to ma do tego prawo, jej życie jej sprawa. Ty nawet nie masz do kogo jej poobgadywać dlatego piszesz tutaj bo jak widać nikt cie nie chce słuchać. Niby taki mądry jesteś, a nie masz odwagi iść do niej i jej tego powiedzieć prosto w oczy a jak nie możesz Patrycji słuchać to nie słuchaj. Jak masz problem to wyjdz. Nikt nie bedzie za tobą płakać. Podszywanie sie za ktoś to już jest naprawdę słabe. Na nic innego cie nie stać. Nie ma nikogo innego kto by cie poparł dlatego tak robisz. Patka nikogo nie nakręca, chociaż nie. Nakręca nas i mobilizuje do pracy widać nie miałeś z nia styczności. Zawsze można z nią porozmawiać i z chęcią udzieli pomocy. I nie mów jej jak sie ma zachowywać, co robi źle bo nie masz do tego prawa a jak tobie sie nie podoba wyjdź nikt cie tu nie trzyma. Wyniki Patrycji to jej sprawa i całego UT1 na pewno nie twoja. Zazdrościsz jej tego co osiągnęła poprostu. Przyznaj to

Tuko

Polecam prace u Patrycji

@Zajmij się sobą :)

Widze że bardzo chcesz wybielić swoją koleżankę. Która niestety z 30razy została przyłapana na tym jak obgaduje i najeżdża na swojego przełożonego. Czy Ty rozumiesz sens mojego pierwszego postu? Ale sprecyzuje bo widzę że masz klotopy z czytaniem ze zrozumieniem. Słyszeliśmy jak nakręca innych na swojego przełożonego. Tak się robi? Tak się zachowuje lider zespołu? To jest postawa godna naśladowania? Skandaliczne zachowanie. Dlugi jęzor robi swoje i duża liczba konsultantów słyszała co ona wygaduje. Szacun dla Kacpra że ona jeszcze pracuje za to co robila.

Lizusek
@Zniesmaczony

Widać że ktoś chce bardzo wejść w cztery litery panu K.

@Zajmij się sobą :)

Dziewczyna broni swoją koleżankę i mówi ze Zniesmaczony nie ma odwagi podejść i powiedzieć prosto w twarz . A czy Twoja koleżanka ma odwagę podejsc i powiedzieć prosto w twarz swojemu przełożonemu? Pfffffff tak jak obgaduje go na przerwach. Weź skończ zmieniać temat tylko poprostu jej trzeba skrócić język. To jest manager i niech się tak nie zachowuję.

@ari Twoja bezczelność mnie powala

@Konsultankta:)

To nie było bezczelne tylko stwierdzenie faktu. Zniesmaczony ma w 100% rację wiem że prawda czasem boli no ale cóż. Trzeba się zmienić i żyć dalej. Popełniła błedy trudno. Trzeba się przyznać i tyle

Logiczny konsultant
@Ari

I w koncu ktoś powiedział prawdę. Wiedziałem że to się nie spodoba ludzia. Zamiast narzekać Patrycja na swojego przełożonego, zajmij sie swoją pracą, a nie opowiadaniem na przerwach do innych o Kacprze. On jest jaki jest. Ale Ty jesteś managerem powinnaś zacisnąć zeby i pracować, a nie na głos opowiadać o nim na przerwach. Tak się składa że też miałem ta przyjemność usłyszeć jak wyrażasz swoją opinie. I powiem Ci tak, powinnaś być konsultantem, a.nie managerem jak.tak się zachowujesz.

Wojteklizus
@Logiczny konsultant

Skoro jesteś tak zażenowany i zniesmaczony postawą KONKRETNEJ osoby, czemu nie zwrócisz jej uwagi ? czemu nie powiadomisz o tym swojego przełożonego ? Czemu jesteś taki bierny ? Nie potrafisz spojrzeć komuś w oczy i szczerze mu powiedzieć co o nim myślisz ? Myślę że pisanie takich komentarzy na goworku jest oznaką braku posiadania wszystkich tych kompetencji o których z taką łatwością piszesz. Ocenianie zacznij od swojej osoby

Logiczny konsultant
@Wojteklizus

A dlaczego ona nie powiadomi dyrektora lokalizacji? Dlaczego nie powie Kacprowi prosto w twarz? tylko go obgaduje? I nie potrafi jemu spojrzeć prosto w oczy? Skoro ok.6-7 osób pisze że tak robi to coś jest na rzeczy.

Zajmij się sobą :)
@Ari

Mówicie na Patrycje a wy robicie tak samo a nawet jeszcze gorzej. Więc nie mówicie o dobrym i złym zachowaniu

@Zajmij się sobą :)

To skoro Patrycja robi tak samo jak my czyli źle jak mówisz. A Wy mówicie że ona jest taka super. Czyli sobie zaprzeczanie ????????????

Yyy
@Ari

Ari, nie Wy mówicie, tylko Patrycja mówi, ewentualnie Patrycja z drugiego telefonu, ewentualnie Patrycja z komputera, ewentualnie Patrycja z laptopa służbowego :)

Adammalysz

Super firma, pozdro adzik

Robertlewandowski
@Adammalysz

Dzięki Rafał Gręda za pozdrowienia też lubię nasza firmę

Obczajcie profile kadry zarządzającej CCIG na portalach goldenline lub linkedin. Założenie fejkowego konta i uśmiech na gębie gwarantowany. Wpisują sobie kompetencje i umiejętności wyssane z palca, no ale to teoretyczna konkurencja na rynku pracy, więc może te umiejętności i przebytą ścieżkę kariery w tak poważnym korpo należy traktować nad wyraz poważnie. Piereszy lepszy pracownik w powaznej firmie chowa Was do kieszeni doświadczeniem, przyzwoitościa i zachowaniem taktu, a przedewszystkim kulturą i obyciem.

To jq

No ciekawe jaką Ty jesteś konkurencja na rynku pracy skoro w tak poważnym korpo nie poradziłeś sobie nawet na słuchawce, jakie Ty sukcesy napiszesz- Mój największy sukces to anonimowo pojechałem managerom na Go Worku, jestem superm. Spokojnie, myślę, że nie będziesz z menagerami konkurował o stanowisko pracy- Są pewnie bardziej ambitni niż ty

@To jq

Skąd sformułowanie, że nie poradziłem/am sobie na słuchawce? Ja takiej informacji nie podałem/am, a może zajmowałem/am inne stanowisko?

To jq

Po tonie Twojej wypowiedzi widać, że żadnego innego stanowiska nie zajmowałeś. Co najwyżej zakompleksiony, słaby konsultant, który chciał być menagerem, ale brakło umiejętności i ambicji- tyle.

@To jq

Jeśli myślisz, że objęcie stanowiska menagera w CCIG leczy ludzi z kompleksów to składam broń i kończę przepychanki słowne. Fanatyzm szczurolandii jest zbyt głęboko w Tobie zakorzeniony, żeby spojrzeć na to realnie, że praca tam nic Ci sensownego nie daję jeśli chodzi o kompetencję czy doświadczenie.

To jq

Tak, tak- jasne, że składasz broń, to wychodzi Ci najlepiej. Może jeszcze załóż sobie profil na golden line albo linkedin- Pracodawcy już czekają na ciebie- Twoją ogromną wiedzę doświadczenie i chęć do pracy. A skąd Ty możesz wiedzieć jakie doświadczenie i kompetencje to daje... Wracaj do swojego stanowiska i dalej mów że się nie da.

Tuko

Polecam prace u Patrycji

Zaraza

Niech ten cały Pan K nie oczernia swoich menagerow i nie wypisuje bzdur bo wiadomo ze to on. I tak wszyscy którzy coś znaczą odchodzą, mysle ze niedługo będzie oprócz Pana szifta, menagerem i konsultantem w jednej osobie!

Stary konsultant

W tej firmie powinni przydzielać specjalny dodatek do pensji za pracę z tym Outboundem i komputerami. To jest jakaś masakra.

Kinia

Już myje ząbki :)

Konsultantka

Prawda jest taka że ta firma schodzi na psy...Pamiętam czasy kiedy konsultanci zarabiali po 5-6 tysięcy. Dziś niestety nie docenia się najlepszych. Atmosfera na utrzymaniu jest tragiczna. Pracują tam naprawdę osoby które nie mają wyjscia. Jeśli sytuacja się nie zmieni to nie wróżę firmie przyszłości. Najlepsi menagerzy albo odeszli albo pan K ich wyrzucił. Nowi menagerzy nie mają podstawowej wiedzy na temat ofert, a co dopiero mówić o zarządzaniu zespolem. Przykro sie na to wszystko patrzy. Kiedyś wszystkie boksy były zajęte a teraz?muszą zatrudniać osoby niepełnoletnie albo powyżej 26 żeby zapełnić pustki A i tak jest pełno miejsc.

zawiedziony

Z dnia na dzień coraz gorzej ...nikt tu się z człowiekiem nie liczy.Nawet menagerowie rozkładają ręce i myślę że ktoś powinien zainterweniować,skoro dyrektora nie interesuje co się dzieje na projekcie.To moze Wrocław ,może tam należy uderzyć? Może ktoś tam zainteresuje się co się dzieje w Kielcach?Jak traktuje się tu konsultantów ?Jaka panuje tu atmosfera?Ijak to wszystko tak naprawdę wygląda?

Nieznajomy

Shift nawet nie wie co to dobra atmosfera w pracy. Myśli że jest na wyższym stanowisku niz konsultanci czy menedżerowie, niestety lecz prawda jest inna bo to my budujemy wszystko tutaj a on tylko jest od spacerowania na środku ze swoim wiecznym plecaczkiem życia. Tak naprawdę (usunięte przez administratora) wie jak się każdy stara a rozmowy i tak odsłuchuję te najgorsze. Niech zacznie szanować ludzi z szacunkiem a nie patrzeć na nas z góry tak jak to robi do tej pory.

Nierówny innym

UT- brak zasad! To ze cele są nierówne i jeden zespol dzwoni jedno inny drugie to luz. Doszło to takiej hipokryzji ze w jednym zespole są gorsi i lepsi konsultanci jedni dostają bazę inni nie maja co dzwonic, a cel jest taki sam dla każdego. Jeśli nie sprzedajesz według określonego przez Szifta skryptu to nie będziesz dzwonił... bo tak, bo mu się tak podoba. Prawda jest taka ze każdy szuka już innej pracy ponieważ normalny człowiek nie jest w stanie tu wytrzymać. I dobrze jak wszyscy odejdziemy to może sam szift będzie dzwonił te cudowne bazy i zobaczymy co to znaczy zbijanie obiekcji????. Pozdrawiam

Pracownik Ccig

Witam. Jestem konsultantem od wielu lat i to co było kiedyś a teraz.. Nie ma co porównywać, kiedys była to jedna wielka rodzina, szło się do pracy z uśmiechem na twarzy, lepsze zarobki, bez stresu. A teraz.? Wyścig szczurów, premie albo dostaniesz albo nie, shift który traktuje Menagerow jak popychadla a konsultantów jeszcze gorzej,nie zwracając uwagi na to że to jednak my robimy wyniki, podpisujemy te wszytkie umowy za które on dostaje pieniądze. Idąc do pracy teraz zastanawiasz się czy przypadkiem nie Twój ostatni dzień, bo sprzedasz ofertę nie taką niż powinieś. Traktuje nas jak w przedszkolu, wymyśla pisanie jakiś skryptów i jeszcze na dodatek nie daj boże żeby to napisać w pracy przy bokach bądź żeby przypadkiem nie było to wydrukowane, tylko ma być własnoręcznie. ( bo my nie mamy co robić w domu po ciężkim dniu w pracy... ) - żenada. Nic dziwnego że ludzie odchodzą. Na ogłoszeniach w internecie piszą że świetna atmosfera, zarobki - ja się pytam gdzie to wszystko!? Może i kiedyś tak było za czasów P. P, bo ona normalne pochodziła do nas konsultantów i Menagerow i wyniki były robione. To nie normalne że konsultanci jak widzą szifta to chowają się nagle w boksach, bo boją się że zaraz do nich podejdzie i się o coś doczepi albo coś powie. Mam nadzieję że w końcu ktoś te wszystkie opinie odczyta z góry i coś z tym zrobi. Jest nas coraz więcej którzy tak uważają. Pozdrawiam

K.J
@Pracownik Ccig

Zgadzam się z tym, juz dawno coś powinno być z tym zrobione. Szkoda tylko TM którzy są pod nim wyobrażam sobie jaki to jest stres mieć za szefa kogoś takiego bez jakichkolwiek ludzkich uczuć. Czekać tylko jak odejdą najlepsi jak W. G, P. B, P. R. Sam kiedyś myślalem żeby isc na ac bo pracuje w tej firmie ponad 5 lat i byłem na kilku projektach, ale patrząc na naszego shifta odechciewa się w ogóle tutaj pracować

Koniec
@K.J

Nie trzeba długo czekać kiedy odejdą bo już wszyscy mówią ze trzech liderów z utrzymania złożyło wypowiedzenie. P.B. M.W. P.R. takie dobre menagerki, które pracują najdłużej..

...
@Koniec

Shift rujnuje tą firmę! Do czego to doszło żeby najlepsi liderzy i konsultanci odeszli. Wszyscy powinni się zebrać i nie przyjsc dzień dwa do pracy, może by zrozumiał jak ważna rolę pełni w tej firmie konsultant i TM i okazałby choć trochę szacunku

Brokuł Bartek
@Koniec

Dziewczyny odchodzą i przyjdą znowu same świeżaki. Co to jest call center czy biedronka? ????

Xpracownik

Wiele osób w końcu napisała jak jest naprawdę w tej firmie. Brawo!!!! Szkoda tylko że nic pewnie nie zmieni się po tych opiniach, a szkoda bo naprawdę kiedyś było inaczej. Shift to jedno ale osoby nad Nim zapominają że to konsultanci tworzą tą firmę, później dopiero menagerzy i osoby wyżej. Więc jeżeli dyrektorzy maja gdzieś to że wiele doświadczonych osób rezygnuje z pracy przez jedną osobę, no to może pora coś zmienić. Może w końcu głośno ktoś się odezwie bo jak długo będzie jak jest.? W firmie od wczoraj mówi się o opiniach które mówią jak jest naprawdę. I może skoro teraz tak wiele osób to czyta może pora w końcu powiedzieć nie. Kilkudniowy sprzeciw wobec temu jak jest i parę godzin mniej w grafiku nikomu nie zaszkodzi a może szefostwu wyżej przypomnij się że każdy jest człowiekiem i oczekuje normalnego traktowania i godziwego wynagrodzenia, bo obecne traktowanie i premie to śmiech na sali.

Takie życie
@Xpracownik

Ja myślę że dopiero teraz bedzie widać czy firmie faktycznie zależy na swoich pracownikach czy nie. Jeśli dalej nic sie nie zmieni to chyba wszystko bedzie jasne - Pan szift dalej bedzie sie przechadzal po pietrze jakby byl conajmniej wlascicielem calego CCIG, zatruwal wszystkim zycie i wymyslal coraz to nowe pomysly jak zdolowac konsultanta - Albo po prostu powie, ze jak Ci sie nie podoba to mozesz zmienic prace. W kielcach jest kilku sziftow- a kazdy jakos moze po ludzku podejsc do czlowieka- szkoda ze ten z Utrzymania nie zdazyl sie tego przez 2 lata nauczyc...

@@@@

E tutaj to nic nie da piszemy wyżej ????

Ulubieniec

pracowałem na projekcie utrzymanie indywidualne za czasów Panowania opisanego niżej shifty. Nigdy wczesniej nie spotkałem osoby która z taka pogarda traktowała by inna osobę, a jednoczenie tak niekompetentnej. Niestety miałem ta przyjemność z ta osoba rozmawiać... Wolałem odejść niż dalej tam pracować. Byłem bardzo dobrym konsultantem, motywowały mnie wszystkie chociażby najmniejsze konkursy ale niestety nalezalem do grupy „ulubieńców” Shifta, i za każdym razem było coś ze mną nie tak, mimo ze uwarzam ze takich konsultantów jak ja jest niewielu...odradzam utrzymanie indywidualne, chyba ze ktoś jest masochista :-)

Upadek

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że osobą odpowiedzialną za upadek utrzymania, bo tak to trzeba nazwać jest tylko i wyłącznie Szift. Dziwi mnie to, że Dyrektor woli patrzeć jak odchodzą doświadczeni konsultanci i menagerowie zamiast pozbyć się tylko jednej osoby, która to totalnie rozwala. Za chwilę okaże się, że nie będzie miał tu kto pracować. Nikogo to chyba specjalnie nie zaskoczy. Panie Dyrektorze - czas spojrzeć prawdzie w oczy i usunąć przyczynę (podpowiem, bo chyba nikt tego nie dostrzega: Szifta). Nie będę pisać, co myślę na temat Szifta, bo nie da się tego ubrać w słowa na poziomie... Ale chyba nie znam osoby, która może powiedzieć cokolwiek dobrego na temat tego "człowieka" (cudzysłów nie jest wstawiony bez powodu). Bilans strat dla firmy jest chyba wystarczająco duży, aby wreszcie ktoś zrobił z tym porządek.

Konsultant
@Upadek

Pracuje tu rzeczywiście na utrzymaniu jest coraz gorzej, pieniądze coraz gorsze, potrzeba zmiqny W.G na shifta!

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica