Opinie o 4F (OTCF S.A.) w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4F. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F w Olkusz

Danialll

Tak narzekacie że wam źle a większość z was nadal tam pracuje. Żenada

Lll
@Danialll

Bo nikt inny ich zatrudnić nie chce, taka prawda. Tylko ze woleliby siedzieć albo leżeć, tutaj zaczyna się problem...

Xx

Wiesz zawsze nie wiadomo kto dojeżdża ze wsi do tej pracy masz na myśli Wolbrom i Olkusz?

xX
@Xx

Ale Cię boli ten Olkusz i Wolbrom ;)

Olga
@Danialll

A ty jesteś może byłym pracownikiem firmy? Jakie warunki tam panują twoim zdaniem? Warto aplikować?

Mia
@Olga

Warto, jeżeli jesteś pracowita, można zarobić dobre pieniążki, ludzie piszą te głupoty z czystej zawiści i zazdrości, że zostali zwolnieni bo sie zwyczajnie nie nadawali. Są osoby które pracują już ponad rok i jakoś jeszcze nikt ich nie zwolnił ????

Morawiecki
@Mia

Jeżeli dla ciebie warto zasuwać na czterobrygadówce w magazynie w tej (usunięte przez administratora)atmosferze za 2700 na rękę to gratulujemy podstawy. Albo nisko się cenisz albo jesteś ćwierć mózgiem. Mamy niewiele więcej od minimalnej krajowej, a inflacja i ceny idą w górę, tymczasem info o podwyższeniu stawki nie ma ale za to normy idą w górę non stop. Po za tym sezon pickowy się zbliża więc powodzenia. Codziennie ludzie rzucają kamizelki i wypowiedzenia. Ludzi z doświadczeniem min. 3 miesiące którzy ogarniają więcej niż pik można na palcach jednej ręki liczyć na każdej zmianie, dlatego rekrutacja wciąż trwa i szkolą nowych pracowników gdzie się da. Ci i tak oczywiście w 90% tygodnia nie przepracują zwłaszcza jak na popki trafią bo panuje taka nagonka że szok, jakby ludzie mieli umrzeć bo dostaną paczkę dzień później. Brygadzista ma gdzieś uwagi liderów a "MISTRZOWIE" brygadzistów. Codziennie półki lecą na łeb i do tej pory Tomasz nie potrafi tego ogarnąć. Woda w dystrybutorach nadaje się do mycia auta bo do picia napewno nie. Ukraińcy ubliżają sobie wzajemnie zależy kto " spod której granicy" a z Polaków się śmieją. Jeżeli odezwiesz się że coś ci nie pasuje, z czymś masz problem, z czymś się nie zgadzasz bo masz takie prawo to każą ci spadać albo sami cię po kryjomu wyniosą z kwitkiem. W czym ta praca jest taka wspaniała? O nic się nie można doprosić chyba że po prostu liżesz (usunięte przez administratora) brygadzistów. Ci potrafią na nocce 4 razy iść po kawę i znikają na pół godziny a ty nie możesz w trakcie pracy iść na siku bo cię ścigają. Współczuję liderom na ich zmianie a zwłaszcza Ewelinie, Paulinie i Dorocie bo naprawdę odwalają kawał dobrej pracy wraz z chłopakami ( Maciejem i chyba Kamilem:) a mają ich uwagi i zasłużoną pracę głęboko. Zresztą wszystkich mi żal bo szacunku nikt nie ma do nikogo co doskonale tutaj widać i na FB i na Interii i na infopracy i wszędzie gdzie się da w internecie po kimś pojechać to po sobie jeździcie, a zwłaszcza ci zwolnieni pracownicy z łapanki których do tej pory (usunięte przez administratora) pieczę i mimo że wiem nie tylko ja że oberwało się niektórym nie słusznie to jednak sporą część to byli (usunięte przez administratora) lichwiarze i emeryci co więcej narzekali co ich nie boli niż pracowali. Dopóki kierownictwo tego magazynu zacznie myśleć logicznie i precyzyjnie a przede wszystkim szanować swoich ludzi dzięki którym mają stołki to będzie tragedia. A w szczególności pozdrawiam ciebie Tomasz bo wiem że czytasz reguralnie wpisy tutaj :) Przestań być (usunięte przez administratora) i zacznij po prostu rozmawiać z ludźmi a nie po kryjomu ich za wszary z magazynu wynosić. Pozdrawiam cieplutko

Anżela
@Morawiecki

Nie liczyła bym na to że coś się zmieni. Jakby miało cokolwiek się poprawić to już dawno wzięli by sobie to do serca. Tymczasem te mają twarde i szorstkie jak papier w kiblach. Bogu dzięki że już mnie tam nie ma

Kaczyn....
@Mia

Każdy z tych zwolnionych osób był pracowity ,ale młode co chodzą po magazynie i się lansują jest ok wytłumacz dlaczego zwolnili Oskara skoro taki pracowity był i nic go nie bolało ,chłopaka robotnego na stanowisku buhahaha , oczywiście te osoby to Wolbrom i Olkusz co pracują ponad rok bo to serce magazynu

Worek monszowy
@Morawiecki

Z łapanki to będą teraz ,młodzi co patrzą co by się ściemniać a nie narobić ich zabawy typu rzucanie nożem w kartony ,kopanie z buta w te pozal się Boże półki , wszystko mam nagrane więc nie pierd......ok farmazonów

Kow
@Worek monszowy

Natalka skończ już (usunięte przez administratora)Ty byłaś w tym zakładzie największym nierobem stąd miałaś dużo czasu na nagrywanie kolegów którzy byli tak samo "pracowici" jak ty dlatego o Ciebie i ich nie ma już w zakładzie. Pogódź się z tym w końcu bo widzę, że do dziś masz żal

Tylko

Młodzi do 26 roku że statutem ucznia studenta napewno zarobią więcej , przecież to jasne że firma ma z nich korzyść nie odprowadza składek ,co innego pracownicy po tym wieku ,więc nie drzyj japy bez nadgodzin może wam dorównamy, chore to że młodzi zarobią więcej od zwykłych pracowników

Ludzie jacy wy jesteście spier.doleni umysłowo. Zajmijcie się swoim życiem, wyjdźcie do ludzi, zróbcie coś dobrego, a nie gnij.ecie tutaj na tym goworku bo to się robi już nudne. Opisaliscie już chyba wszystkich możliwych.. jeszcze wam się nie znudziło? To jest strona dotycząca zakładu pracy, a nie tego kto z kim śpi, jak i ile zje. Pamiętajcie że nie jesteście anonimowi. Jesteście tchórzami którzy nie potrafią podejść i powiedzieć w twarz. Dziecinada i debi.lizm. musieliście bardzo lubić tą pracę skoro tak po niej szlochacie i nie możecie przeżyć tego, że nie nadawaliwaliscie się do niej dlatego zostaliście zwolnieni, trzeba mieć dryg i ruchy a nie narzekać że nogi bolą i w plecach was łupie. Młodzi widocznie się nadają skoro jeszcze pracują . Nie pozdrawiam.

Kucyk

Ciebie łupie w innych narządach ,dla jasności nie o plecy chodzi ,widać masz talent dryg i ruchy w innych rzeczach dlatego się nadajesz

Nik

magazyn rozwija sie w dobrym kierunku

Czy to zart?

Kto zajmuje się rekrutowaniem na stanowisko brygadzisty? Ta osoba chyba musi często chodzić do cyrku, skoro takiego pajaca wybrała.

?

A kogo wybrali??

Nicki
@Czy to zart?

Podzielam opinie, niech zrobią coś z nim bo takiego klauna to jeszcze nie widziałam. Zero jakiegokolwiek profesjonalizmu czy zaangażowania, a jedyne co go interesuje to (usunięte przez administratora) na magazynie, a co lepsze nie kryje się z tym. Jak to dziecko ma być brygadzistą to lepiej się zwolnić...

Gimbus
@Nicki

Tam same dzieci na stanowiskach .Kiedyś był taki program Domowe Przedszkole ,to ich liga .Starszych mają za nic ,nie to pokolenie żeby podobać się tym szczy .....lą ,oni muszą być otoczeni ludźmi w swoim wieku i naiwnymi gąskami co im donoszą .Ogolnie magazyn ,wzoruje na młodzieży co ma siano w głowie ,lub sieczkę ,jeszcze tak dennej pracy jak z nimi na żadnym magazynie nie było ,takie kozaki co się z choinki zerwali

Bandziorek
@Nicki

Tam sami (usunięte przez administratora),tyle robotnych ludzi zwolnili ,była segregacja kto im pasuje ,kto ma swoje zdanie ,są profesjonalistami w kółku wzajemnej adoracji .Cóż dzieci zero doświadczenia , szkół nie pokończyły a dostały stanowiska , żeby po gimnazjum czy podstawówce być na świeczniku śmiech na sali ,widać w szkole byli tacy słabi że im się uczyć nie chciało ,teraz myślą że świat zwojują .Odradzam tam pracę ,bo to bez przyszłości i umowy na stałe .Jeśli byłeś w więzieniu też możesz się zatrudnić ,przyjmą cię bez niczego to jedyny magazyn co nie wymaga zaświadczenia o nie karalności ,tylko pamiętaj by donosić

Maska
@Gimbus

Ale się zes li jak to młodzi i starzy ;)

Kin
@Maska

I starzy i młodzi widzą, że klaun chce tylko pozaliczac wszystkie laski. Co i rusz gada, opowiada, podrywa, a ze jest podobno przystojny, to mu to uchodzi plazem. Szkoda ze do roboty nie jest taki chetny jak do rozmow z kobietami. Naprawde nie bylo inych kandydatek/kandydatów? Gratuluje tym, ktorzy go zatrudnili. Chcieliscie nowego Karola, to macie nowe ch.. wie co.

Leopold
@Czy to zart?

Mieliśmy już jednego barana za brygadzistę, to zatrudnili kolejnego. Póki co nowy zachowuje się tak samo jak stary. Chyba hr lubi takich. To jak, za trzy miesiące będzie kolejny?

@Kin

Ciebie st.ara ru.ro na pewno by nie zaliczył dlatego jesteś tak sfrustrowana i wylewasz tutaj swoje wypociny ? Współczuję Ci tak nudnego życia, musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. I nie odpisuj sobie sama na komentarze : D

Szczera
@Kin

Niech Marcin się zastanowi która dziewczyna mu się tak naprawdę podoba .Czy Sylwia ,Dorotka ,a może Magdalena? Z tego co mi wiadomo to lubi czarne dupeczki .

Edi
@Leopold

My chcemy Artura za brygadzistę .

Szczera
@Kin

Człowieku ile w tobie nienawiści .Już cię nie podrywa bo ma inną łaskę to się mścisz na nim i go obgadujesz .Weź się za robotę bo samo się nie zrobi ...A tak w ogóle co sadzicie o osobach z rsa? Albo kpka?czy są wydajni ?

@Szczera

Niezła próba zmiany tematu :)

Haha
@Szczera

Marcin, przecież sam możesz sprawdzić czyjąś wydajność. Zapytaj jakiegoś prawdziwego brygadzisty jak to się robi. Mówisz, że już mnie nie podrywa bo ma inną laskę - i to ma dobrze świadczyć o człowieku który pracuje tydzień? :D Świetne, świetne. :D

Niezle

Mam nadzieje ze nauka idzie ci lepiej niz zgadywanie.

Kikut
@.

Mnie nie musi nikt zaliczać ,bo tylko ty wypinasz du...pe w tych czarnych getrach ,ale nikt cię nie chcę pomimo twojego wieku ,biedna singielka co poluje na facetów i nic z tego nie wychodzi ,czekasz na księcia? W tych rajtuzach jak Robin Hood .A nudne to masz ty skoro jesteś laska na raz ,bo poważni faceci się tobą nie interesują

I coś Ci jeszcze powiem.Wez się lepiej do roboty zamiast oczerniac ludzi na necie.Nie masz nawet odwagi się przedstawić bo jesteś mała (usunięte przez administratora)

Kierownik Salonu

Zacznę od swojej opinii dotyczącej początku rozmów z firma. Generalnie pierwsza rozmowa odbyła się telefonicznie i przebiegła bardzo przyjemnie Pani z działu HR powiadomiła mnie, że w ciągu tygodni umówi kolejny etap rozmowy już z kierownikiem regionalnym. Niestety w ciągu kolejnych dwóch tygodni nie otrzymałem żadnej informacji. Napisałem więc maila i tutaj po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na zasadzie, że oczywiście wszystko się przedłużyło (przecież ciężko jest zadzwonić do kandydata i poinformować samodzielnie- jeżeli umawia się na kontakt w ciągu tygodnia). Przechodząc dalej sprawa została skierowana do innego członka zespołu HR- rozmowa umówią w ciągu 2 dni (jednak czułem, ze jest ona już wymuszona przeze mnie). Przy kolejnym etapie już z regionalnym kierownikiem dostałem informacje, ze do końca przyszłego tygodnia dostanę informację o rozstrzygnięciu. Oczywiście informacji nie było w ciągu kolejnych 10 dni po upływie terminu na odzew. Sam musiałem się o nią upomnieć raz pisząc maila w tej sprawie (brak odpowiedzi). Drugi raz bezpośrednio dzwoniąc do rekrutera i dopiero uzyskując informację. Nie polecam marnować czasu na rekrutację, bo podejście zespołu HR do kandydata jest tragiczne. Najgorzej przeprowadzona rekrutacja w jakiej uczestniczyłem

Dało się wyczuć, ze inny kandydat jest już wybrany

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierownik Utrzymania Ruchu
SMART-HR
Mądry

Oskarek się doigrał w końcu otworzyli oczy i dali wypowiedzenie, oby otworzyli też oczy na innych (usunięte przez administratora)

Tiki
@Mądry

Co innego łazić po magazynie gadać ,stać ciągle a teraz jak miał się wziąć za robotę to co mało wydajny ,no cóż kariery nie zrobił

PoProstuKtoś
@Mądry

Jak już chcesz wszystko wiedzieć i być to wystarczy spytać a nie siać plotki jak mochery przed blokiem, bo to co (usunięte przez administratora)to aż ręce opadają. Ludzie jak wam jest tak źle to po(usunięte przez administratora)tu jeszcze pracujecie. Zgadzam się z niektórymi opiniami odnośnie zakładu bo niestety wiele rzeczy jest robionych od (usunięte przez administratora) strony a przez zwolnienia mamy po 3 razy więcej roboty a wynagrodzenia niektórzy nawet mniejsze niż były przez co sama zastanawiam się nad zwolnieniem. Ale co was obchodzą sprawy innych pracowników. To jest portal do recenzji pracodawcy a nie Messenger. Jesteście sami sobie winni że jest jak jest bo zamiast się wspierać to jeden drugiemu patrzy na ręce i obgaduje w półkach. Standardowo " kozak w necie = (usunięte przez administratora) w realnym świecie. Zamiast siać propagandę to idźcie wkoncu do kierownictwa grupą i wyjaśnicie co trzeba. A jak nie to są odpowiednie instytucje i sposoby żeby wkoncu w tej firmie pracowało się każdemu po prostu dobrze. I zacznijcie się szanować bo bez tego nie ma nic a atmosfera przez co poszczególnych gagatków jest gęsta że można nożem ja kroić.

Tytan
@PoProstuKtoś

Pracodawcę przede wszystkim tworzą tam ludzie którzy tam pracują ,i nami poniewierają .Pracodawca pewnie nie ma pojęcia co się dzieje czy widziałaś kiedyś żeby góra wyszła do pracowników haha ,grunt żeby się kręciło i rachunek na koniec miesiąca mu się zgadzał a jakim kosztem? Że masz trzy razy więcej roboty ,cóż jeśli pozwalasz na to i się zgadzasz twoja sprawa

Nuda
@Mądry

A co już znudził Kamilowi jak poprzednia liderka ,im ciężko otworzyć oczy ,inni liderzy zapierdzali, tylko mu pozwalali na wszystko ,wieczna bajera ,stanie z Paulina ,bajera z gościem z wypisu nigdy rączek nie pobrudził praca ,a już jak się prowadził z Nicole po magazynie bo każdy go tu zna i szanuje

Ahahaha
@Tytan

Spokojna robota pod dachem, nikt nie wymaga niczego ponad wykonywania prostych czynności w określonym tempie - źle. Jak się ma 50+ lat i do niczego się nie doszło, cóż...może pora się zastanowić co poszło nie tak?

Trudne sprawy
@PoProstuKtoś

Zacznijmy od tego kto tam kogo wspiera?? Iść do kierownictwa i zgłosić problem i tak ci zrobią na złość .Szanować chyba cię poniosło ,tam masz wydajność a nie szacunek ,bo oni nie dostaną premi .Idź do nich o umowę to cię oleja ,a potem wyprowadza z hali ,bo znajdą nagle tysiąc powodów do zwolnienia ,idź lepiej na fotel do psychiatry po tej pracy

@Ahahaha

Zastanów się jak ty będziesz w tym wieku i co ci pójdzie nie tak ,zobaczymy jak ty dojdziesz ,obyś się nie wspierał lekami z apteki

Piksele
@Ahahaha

Chyba śnisz ,lub miałeś nocny koszmar i splules poduszkę od tej fantazji

????

którzy super ci donosiciele ?czy brygadzisci co cię (usunięte przez administratora)z dnia na dzień

Oszukuja

Na wszystkim ,ludzi mają za nic , potrafia zrobić takiego walka że ty jesteś zero .Takie pytanie czemu na DJK ludzie odrywają cenowki?

XxxtopwojxxxPL33
@Oszukuja

Ponieważ są tam ceny euro. A że jesteśmy w Polsce to odrywają i zostawiają Polską cenę

Pod
@XxxtopwojxxxPL33

Kaczy... Inflację ,rząd ,czy przez swoje straty ustalają nowe

Tak lekka

Oby cię pudło z trzeciej półki z tym napchanym towarem nie przygniotło ,waży z 50 kg i wszystko tam masz od majtek po okulary ,bluzki ,kurtki itd 309rzeczy w jednym pudle ,paranoja . Ciekawe ile by zebrał kierownik antresoli w godzinę w tym chlewie,no Damian dawaj przykład pracownika nie stój tak przy tym laptopie

Cyrkowiec

Wspomnij o tym że dużo osób zwolnili ,starszych co robili same nocki jak również młodszych co mieli małe dzieci i rodziny na utrzymaniu ,a zostawili więzienie ,singli i leserów .

Żal.pl

Panie kierowniku Pan jest ci..pa a nie facet.I zarządza pan burdelem.

Rech rech haha
@Żal.pl

Jak tam? podobno nie ma kim robić , oszczędności bo jedna osoba ma robic za dwóch ,zwolnijcie więcej osób ten magazyn zszedł na dno ,jak Titanic ,a ci chodzą za pracownikiem że mała norma weźcie baty i ich poganiajcie jak murzynow w czasach niewolnictwa

Małgorzata
@Rech rech haha

To ile osób ostatnio zwolniono?

To

Nikogo.

Tip top
@Małgorzata

Prawie wszystkich z agencji poza paroma wyjatkami

Magazynier
@Żal.pl

Ten magazyn to jeden z takich Jak Zostać Gangsterem..Przyd....pasem ,Donosicielem ....Kablem ,smarują równo jak łańcuch w rowerze .Jeden drugiemu patrzy na ręce i kto ile zbiera

Weronika
@Tip top

To ile to w rzeczywistości osób wyszło?

Kympym
@Weronika

Na magazynie przed zwolnieniami pracowało łącznie ponad 700 osób. Po zwolnieniach zostało ich niecałe 400.

Nieznajoma

To co dzieje się na sorterze bujdy na kółkach po prostu, chłop co sam musi latać i ogarniać dwie strony na tyle roboty to naprawdę żal. Zróbcie coś a nie stójcie i się patrzcie

Arkadio
@Nieznajoma

weź się do roboty i pomóż.

Co ty gadasz
@Nieznajoma

Przecież nie było pracy że tylu zwolnili ,ale dziś przyszli nowi to wam pomogą....

Pulower
@Arkadio

Ale kto ma się wziasc do roboty ,bo pracownicy większość robi,reszta bajera z liderami brygadzistmi by się nie narobić i zyskać w ich oczach oddanie donosząc...co by oni mieli pracę ,tam szybko spadniesz na dno najpierw jesteś lizus dadzą ci wyżej a potem zdegraduja ,a Kamilek chyba nabuzowany że jego koledze kubkowi dali na mistrza a sam stoi w miejscu

Mops
@Arkadio

Ich pomoc jest taka jak w tych instytucjach , żaden nie ruszy(usunięte przez administratora)a ,tylko pogania ,wola stać patrzeć się i z ludzi robić bydło ,jak szkop ,może jak Hitler , strój roboczy powinien być w pasy

Aha
@Mops

To po cholerę tam pracujesz jak Ci źle? Zmuszają Cię, mrugnij dwa razy jeśli tak.

Mnie akurat zmuszali
@Aha

Do wyniku ,tylko szkoda że towaru nie było w półce a oni olewka

Skończ pan
@Aha

Przestań (usunięte przez administratora).W życiu byś nie wyrobił normy na ecomie bądź na antresoli a masz najwięcej do powiedzenia.Na dziale kowe siedzą lesery z 3 procentowa norma i nikt ich z pracy nie wyrzucił.Wiecznie niezadowolone (usunięte przez administratora) ,które mają problem ,że muszą pracować .Pozdrawiam Mariolke.Jakbyscie ludziom pozmieniali działy okazałoby się ,że ci którzy wylecieli z pracy są najlepsi.Ale wolicie leserów po układach....dlatego wasz koniec jest blisko....

Zaduma
@Skończ pan

Teraz nawet nie mają czasu szkolić nowych na sorter ,wypis ,trzeba poświęcić czas a on leci , ludzi co umieli pokazali im wyjście za bramkę ,brawo dla was ,uczciwych zwolnić ,a tyle kradzieży żeście mieli zero nauczki oby nowi wam wynosi wszystko co się da haha

Garb
@Skończ pan

Kiedyś(usunięte przez administratora)dało się wyrobić i ich zostawili ,bo ciągle walki robili i kręcili największe zlecenie żeby paście zostawić takim paszteta jak my co byli do zwolnienia i ciągle pretensje nie da się szybciej?Dobrze wiedzieli że to braki i nie znajdziemy tego ,a pomimo tego kazali nam szukać i tracić czas. Teraz nagle to zmienili na jedną linię , widać czytacie to forum bo kiedyś 60 koszulek było wydajność teraz jest liczona jako jedna linia ,skąd ta zmiana? Pozbyliscie fajnych robotnych ludzi ,zostawiliscie swoich przy.... pasów ,oraz Ukrainę co teraz musi robić po 10 godzin

Killer
@Garb

Dla mnie takie ciągle ogłaszanie się magazynu o pracę, świadczy tylko o nim że coś jest nie tak ,jakoś inne firmy nie ogłaszają się tyle? Tylko tu ciągle te agencję naganiaja ludzi wejdź na ogłoszenia o pracę pełno tego i co im obiecujecie pracę pod firmę czy szczerość że jak nie będzie zamówień wy......lot

Paulina

Warto najpierw dotrzeć do źródła i zapytac jaka jest prawda, a nie smarować glupot

Źródło
@Paulina

Już dawno wyschło ,tak jak zatruta Odra ,nikt się nie przyznaje do zanieczyszczeń,tak samo tu

Skończ pan

Jeżeli praca w tej firmie zależna jest od mistrzów a nie od realnie wykonywanej pracy to może zwolnijcie dział HR i niech mistrzowie przyjmują pracowników w biurze pod biurkiem.Bedzie szybciej....

HR
@Skończ pan

Oni rekrutują ,ale reszta zostaje w ich rękach mistrzów ,brygadzistow ,itd sroki zostawić ,kukułki do zwolnienia .Gremliny z Olkusza i okolic nie do ruszenia .W czerwcu tyle osób zwolnili ,a teraz nabór ,kogo wy chcecie jak ciągle zmieniacie system ,warunki ,wyniki oraz system pracy

Halo.

Co chwilę ktoś mdleje z duchoty. Po kogoś znowu przyjechała karetka, a jedyne na co można liczyć wraz ze wzrostem temperatur, to wzrost norm. Jeśli macie jakieś alternatywy, to pracę w tym magazynie traktujcie jako ostateczność. Nikt się tu wami nie przejmie, a jeśli szukacie stabilizacji to się rozczarujecie.

@Halo.

Kierownictwo i Brygadziści mają (usunięte przez administratora) na wszystko: dla nich liczy się tylko norma i plan do zrealizowania. Co z tego że jest upał, duchota ludzie mdleją ( szczególnie na antresoli) ty biegaj jak (usunięte przez administratora), szukaj braków a ty nie masz czasu nawet isć i napić się wody( która jest takiej jakości że nawet krowy by nie chciały jej pić) staniesz na chwile lub podejdziesz do wiatraka czy pójdziesz do wc to już tragedia bo masz brak aktywności na skanerze 2 minuty. Brakuje ludzi do pracy bo pozwalniali część osób, poprzerzucali osoby na inne działy i zmiany a teraz płacz bo nie ma osób co ogarniają wypis, sorter, antrresole ty rób za trzech a o dniu wolnym zapomnij bo "nie ma kto cię zastąpić" ich stała śpiewka tak jakby to cię najwięcej cię obchodziło.

Big Ben

A czemu pozwalali bo im nie pasowali ,ot cała fizjologia ,oni myślą że jak przyjdą nowi to zostaną hahaha ,zobaczą jak to wygląda i zobaczą ich tyle co zeszłoroczny śnieg ,tym bardziej że to nie pewna praca a przez miesiąc na umowę zlecenie łatwo to jeb...nąc i już nie przyjść ,bez informowania tych wrzodów , najpierw szkolili obiecywali złote góry a potem wyj...bali za burtę to ich sposób na naiwniaków ,jeśli brakuje to niech brygadzisci wezmą się za robotę a nie tylko poganiać ludzi ,co wam rączki odpadną czy się przemeczycie ,chyba że chodzi o waszą premię i stanowisko że się nadajecie by z ludzi zrobić smalec

Neo=nówka
@Halo.

Bo to jak (usunięte przez administratora) nachapac się kosztem człowieka ,a jemu zwalają pracę ponad normę ,same (usunięte przez administratora),siedzą przed tymi kompami nie wierzę że ciągle sprawdzają bo mają czas na net , filmy i inne (usunięte przez administratora),i kogo wy szukacie ludzi czy maszyn do tego pierdzidołka ,mamy znosić wasze humory ,(usunięte przez administratora) ,kobietami poniewieracie ,a wy ile macie lat szczeniaki i wy będziecie kiedyś starsi ,i myślicie że do końca życia będzie w tym magazynie kiedyś i was wymienia na nowsze modele

Kabaret młodych panów
@Halo.

Już był taki z agencji co parę dni przepracowal ,potem co tydzień wolnego bo był przemęczony ogólnie młody chłopak ,a już zmęczony praca i życiem a starsi byli codziennie ,młodzi są teraz wypompowani i wygodni nie ta praca to inna

Lepiej nie będzie..
@Big Ben

Pozwalniali bo firma ma 6milionow strat a jeszcze rok się nie skończył.Wynajeli nowy magazyn,powstawali maszyny ,które się psują i pozatrudniali masę specjalistów za kupę kasy ,którzy naprawić tego nie potrafią Twierdzą że to wina pracowników bo (usunięte przez administratora).....xd żeby ukraść towar za 6 milionów trzeba by było wywozić go tirami.puknijcie się w łeb....zarządzać nie potraficie,przetrwoniliscie mnóstwo kasy i powinniście za to wylecieć na zbity pysk ale na razie wylatują za to pracownicy.....

Jarek
@Lepiej nie będzie..

Bo tych co nie kradli wywalili na bruk ,ale mają słabość do leserów ,smarowideł ,lalek i pustaków jaki rząd taki magazyn

Żarek
@Lepiej nie będzie..

Ta firma na nic nie ma pieniędzy ,co najwyżej na wyższe stanowisko ludzi gniotów , nawet półek nie potrafią zrobić porządnie , wszystko się wali a oni nie potrafią pomyśleć logiczne by zrobić inaczej , lepiej stabilniej ...tylko napchać do oporu bo wynik ,kurtki ,powpychane pogniecione razem ze 200 -stoma innymi rzeczami ,a potem zwroty ,potem to wina pracowników jak większość rzeczy na tym magazynie ,teraz objazd bo zagrożenie ,wy naprawdę nie potraficie tym zarządzać ,dziady jakich mało , magazyn się wali ,umowy co miesiąc z niepewnością następnego miesiąca ,praca tylko dla zdesperowanych lub małolatów na garnuszku rodziców ,tak żeby zarobili na swoje przyjemność i , ewentualnie jak stracą pracę to i tak będą mieli byt zapewniony ,ty jeśli masz rodzinę na utrzymaniu nawet tam nie startuj

Jaja
@Lepiej nie będzie..

Mnie rozbawiło to że dali mi skaner z niedziałającym wyświetlaczem i pytali czy mam dobry wzrok ,nikt nie potrafił tego naprawić nawet specjalista informatyk no haha , dopiero taki chłopak podszedł i zrobił co specjalista nie jest Więc samo świadczy jakie barany i osły są na tych stanowiskach

Żal.pl

Uważacie się za mistrzów logistyki a podstawy procesu was przerastają.Macie taki (usunięte przez administratora) ,że słów brak.Umiecie manipulować zleceniami to wprowadźcie limity produktów w lokacjach.Na dolnych pułkach najwięcej na górnych najmniej .Jak w jednej lokacji może być 300 produktów ?przecież to jest realnie nie możliwe.pozniej pikerzy szukają towaru po całym magazynie bo brakuje 50sztuk.Kto wrzuci 300 sztuk do jednej lokalizacji?wiadomo że nie da się tego zrobić więc wbija że jest a wjebuje gdziekolwiek gdzie jest miejsce.Zacznijcie kontrolować podstawy a później wymagające wyników.Bo (usunięte przez administratora) u podstaw powoduje kolejny (usunięte przez administratora) .Ty napompowany kierowniku Miloszku zamiast grać sobie w tenisa w czasie pracy weź się do roboty w końcu ku..wa.Nie dałbyś rady regału skręcić ale jesteś wielkim macho .życzę ci żeby ten regał spadł ci kiedyś na łeb jak spada codziennie pracownikom.

Cwaniak
@Żal.pl

I kto odda urlop lub zrezygnuje na rzecz tej wspaniałej firmy ,jeśli tak chodzą i proszą co panowie brygadzisci bardzo się boicie o swoje premię hahahaha

Pokemony
@Żal.pl

A te dzieci co rządzą magazynem znają się chociaż trochę na tej pracy? Czy tak przez ustawki i znajomośći ja dostają ,bo tak jest zapalcie biały dym bo tych pracowników wybieracie jak Watykan Papieża .Widać było jedno sami swoi mają lepiej ,i są nie do ruszenia bez nagonki ,dać wam jeszcze piaskownice bo wasze zarządzanie to jeden wielki cyrk

Uwazaj
@Żal.pl

Tam trzeba uważać na wszystkich ,na samej antresoli zmienili system bo ludzie (usunięte przez administratora)80 koszulek ileś tam majtek ,skarpet itd w parę minut mieli normę bo wyrabiali oszustwem ,paście zostawiali bo jelenie do zwolnienia pozbierają ,żeby mieli pretekst do dania wypowiedzenia za niska wydajność przecież to wy nam ja stworzyliście celowo

Kierownik antresoli
@Żal.pl

Ja mam misję ,ty (usunięte przez administratora) ludzi zwolniles ,nawet Michał stracił przytomność na zmianie tak traktujesz ludzi

Garb
@Żal.pl

Ich wszystko przerasta,nawet ogłoszenia o pracę ,jeśli chcecie przez agencję zastanówcie się parę razy i przeczytajcie dobrze ogłoszenie PRACA SEZONOWA ,czyli nie wiąz przyszłości z tym magazynem ,jest praca jesteś ty ,nie ma -tobie też podziękują ,radzę szukać czegoś bardziej stabilnego i przede wszystkim normalnego

Uważaj
@Żal.pl

Na baby z firm zewnętrznych ,takie zakłamane i obiecują gruszki na wierzbie ,jak to wszystko pięknie przedstawiają na spotkaniu a pracowaliście chociaż jeden dzień na tym magazynie ? Macie z nas kasę dlatego swiergolicie wasze utarte mowy a rzeczywistość wygląda inaczej ,firma wam zglasza kto do zwolnienia i nawet nas nie uprzedzicie ,wy też jesteście za ludźmi haha ,wredne pindy z agencji ,też co innego mówią co innego robią

Neo-nowka
@Uważaj

Paniusiu z agencji takie pytanie od kogo masz wsparcie i pomoc? Jeśli nawet się później do was dzwoni o dzień wolny to was to nie interesuje i waszą odp pogadajcie z brygadzista ...bo już złapaliście ludzi na haczyk

Były Oww

Odradzam każdemu operatorowi wózka widłowego pracy w tej firmie. Każdy który się zatrudni w tej firmie jest pikerem który przeżuca kartony non stop. Żadnej rotacji pracy, przynajmniej tak jest na zmianie Maćka Grenia. Żaden hejt sama prawda. Pozdrawiam.

Egipcjanin

Potwierdzam sama prawda...

@Były Oww

Czego się spodziewać skoro ma on 3 pracowników których lubi a resztą będzie tyrał.

Kabel

To taki magazyn gdzie każdy ma swoich ludzi i faworytów ,obcy to dla nich dno

gren zje.
@Były Oww

No coz Gren to du.po właz.Ma ziomeczkow ktorym wszystko zalatwia.A wozkowi to piz.. powinni sie zebrac i zalatwic sprawe u Milosza raz a na zawsze.Tak jak go wyjeb... z poprzedniej firmy . Ale kazdy potrafi tylko gadac w tej firmie

Prosty
@Były Oww

No cóż. Jak się chodzi na siłkę i nabija mięśnie syfem, to później przezucic karton już trudno ????

Jest dobrze będzie lepiej
@Prosty

Sztucznie napompowana to jest połowa facetów w tej firmie.Naorawde myślicie ,że seksowny jest facet ,który nie potrafi używać śrubokręta?Przerasta was używanie linek do stabilizacji regałów ale muskuły macie ....Przerzucenie paru kartonów powoduje u was kontuzje na parę tygodni.Kobiety na niektórych działach przezzucaja codziennie o wiele więcej kg i się nie żalą ani nie płaczą.Wezcie się cip..ki do roboty bo wstyd.

Krzywy
@Prosty

A jak się czuje Oskarek po degradacji z lidera na pracownika ,wyrabia normę? Skończyły się jego bajery , nieróbstwo ,i powiedz mnie każdy tu zna i wie kim jestem hahaha a teraz kim jesteś?Wygrał lepszy co cię wygryzł ,szybko zacząłeś i spadłeś jeszcze szybciej ,skończyło się prowadzanie z faworytami i dawaniem im lżejszej pracy

Pajac
@Krzywy

A to już nie są murem za maskotką?teraz jest taki co nigdy nie ma kasy na papierosy tylko zebra od innych ,może na tym stanowisku się dorobi żeby miał swoje

Jo
@Pajac

Nie wierzę do czego można się przyczepić, co za karaluchy. xD

Samo życie
@Jo

Nie przyczepianie tylko same fakty ,jak to prawda boli

Morawiecki
@Były Oww

A ja odradzam każdemu pracę w tej firmie i teraz nie kłamie ,75 lini na antresoli gdzie musisz wszystko wyrzucić z pudełka -kipisz wszystko pomieszane nawet rozmiarami a lekkie to nie jest zwłaszcza dla kobiet jeśli masz ściągnąć pudełko z górnej półki z 50 kg waży ,i co na to pani z BHP? Kierownikowi antresoli też można to zgłaszać że nie ma ,ale on wie najlepiej stoi przy tym laptopie wszystkie rozumy świata pozjadal ,i się patrzy i rozkazuje ,jemu coś zgłosić to co innego ci powie ,a co innego zrobi , ciekawe ile by zrobił lini w godzinę chyba że by wybrał najlepsze zlecenie hahaha żeby mu ustawili na skaner i tam gdzie nie ma braków ,L4 by miał chyba na pół roku od tego dźwigania

Agencja
@Morawiecki

Już ruszyła z naborem osób naiwnych ,my Polacy mamy biegać ,Ukraina za nich kasa więc mają inaczej ,I tak długo nie zabawicie na tym magazynie ,umowa co miesiąc praca niepewna ,wykorzystują luki w prawie żeby ci z dnia na dzień podziękować ,jeśli szukasz stabilnej pracy to tu nawet nie aplikuj ,bo nie masz przyszłości ,szkoda twojego czasu i zaangażowania na tym magazynie

Śmiechy na sali
@Były Oww

Pracownicy agencji są potrzebni tylko na chwilę ,czyli jak jest praca i promocja bez tego ten magazyn nie istnieje ,nie będzie pracy i zamówień idziesz do pokoiku pod stołówkę ,zostaniesz z niczym bo nawet cię nie poinformują że danego dnia wylot ,na umowę pod firmę nie licz ,tam tylko swoi i znajomi plus zaklepane stołki ,tak że będziesz tylko na chwilę żeby zrobić im premię ,może na dwa miesiące o ile będą zamówienia ,a i jeszcze będą cię wołać i będziesz się spowiadał ile zebrałeś w tym sy....fie

Dziwny magazyn
@Były Oww

W czerwcu zwolnili tyle ludzi i pytanie do firmy , dlaczego? skoro teraz szukacie na gwałt ,wy nie możecie istnieć bez sensacji ?czy was to bawi ?

Co wy robicie
@Były Oww

Ludzie wekendowi przychodnia do pracy ,a potem jest problem z podpisem listy obecności ,to wy nie wiecie czy byli czy gubicie się w tym sy..fie ,tak trudno wam sprawdzić w systemie kto się odbija i jest czy to ponad wasze siły ? Czy taki tik-tok żeby nie zapłacić ? Wy sami nie wiecie jak się macie ,nic nie ogarniacie weźcie się w końcu za robotę a nie za pogaduszki i zapłacie pracownika tak jak przychodzą

Teraz wybrali jedna agencja
@Były Oww

Firme leasing i co dacie znać do firmy że nie przedłużacze umowy i oni do nas dzwonią ,na parę dni przed ? I jak mamy znaleźć inną pracę ? Lub każecie nam podpisać rozwiązanie umowy pod groźba?

To
@Co wy robicie

Firmy nie stać na elektroniczną rejestrację czasu pracy, niestety, to kosmiczna technologia.

Co tu jest grane

Jeżeli ,ktos z mistrzów bądź osób narzucających ta normę wykona ja w ciągu godziny to zwracam honor i już się nie odzywam.Mistrzowie do dzieła w końcu jesteście mistrzami w swojej dziedzinie......

O tak
@Co tu jest grane

Hahahaha, Mistrzami…. Dobre sobie, ciekawe jak się znaleźli na tej posadzie, bo sadze, ze nawet połowy by nie dali zrobić, w tamtym roku wielki mistrz Tomeczek numerował regały i nawet nie potrafi liczyć do 9 , bo pomylił się z numerowaniem a co dopiero zrobić to co prawnik z zagłębia, bo o tym dnie wolbromiu i Olkuszu nie wspomnę.

z Olkusza i Wolbromia
@O tak

a jakie dno z tego Śląska... pato,pato,pato

Małgorzata
@z Olkusza i Wolbromia

Czemu od razu wyzywasz ich od takich?

Kaprysy
@Małgorzata

Dwa najgorsze magazyny na tym terenie to OTCF i Portwest ,ciągle szukają pracowników i z jakiego powodu że nikt nie chce u was pracować ?że względu na znajomości? Oby dwa magazyny mają swoich wybrańców co dają pracę swoim i innym po znajomości

@Kaprysy

Ja napiszę tak ,dali ludzi na antresolę z ecomu żeby pomóc ,obiecali na miesiąc ,potem po nas chodzili i prosili się żeby pomóc .Ale wiedzieliscie wcześniej że jesteśmy do odstrzału ? Wybraliście tych co wam nie pasują . Następnie zebranie i rozdzielanie pracy na antresoli nam z ecom dawaliście najgorsza pracę i szukanie czegoś czego nie ma ,Kinga i jej ekipa mieli najlepiej zaraz info co co mają zbierać ,i gdzie iść ,nawet kartony im podstawili na piętro bo nam z ecomu nie , musieliśmy sami latać ,ten czarny pomocnik Michała , Mateusz taki wredny ,wsiok że każdego(usunięte przez administratora)panicz na włościach (usunięte przez administratora) miodem by posmarował kierownikowi na przerwie i się żali jak ma ciężko ,zawsze stoją w swoim kółku ,i opowiadania dziwnej treści ,co by się utrzymać ,tylko myślicie o sobie pacany bo o pracownikach nie ,wasze podejście nie ten to inny ,góra wybiera ile ludzi ma być do zwolnienia nas nie znają i wy robicie odrzut i czym się kierujecie, z ludzi robicie naiwnych czy frajerów i nam mówicie że góra wyznaczyła kto wam w to uwierzy ? przecież to wy wyznaczanie ludzi kto wam nie pasi ,tacy magicy co myślą że zaczarują ludzi(usunięte przez administratora)

Pustak
@Co tu jest grane

To tylko ludzie dzbany nic więcej w tym temacie ,chcecie zatrudniajcie się w tym magazynie bez przyszłości ,wasza sprawa , długo nie porobicie ,już zwolnili tyle dobrych pracowników ,może kilka miesięcy ,będą was zwodzić do końca ,co do umowy nic nie stoi na przeszkodzie by cię zwolnić wcześniej , nawet jak podpiszesz umowę na rok ,nie jesteś pewny czy zaraz coś nie wymyśla by cię zwolnić ,tam jest chory układ .Już szukają nowych wózkowych czyli wysoki skład ale czemu wam nie pasowałi obecni bo trzeba dać umowy ? ,Ja myślę że ten magazyn trzeba zgłosić do programu Uwaga

Kierownik

Ja wam obiecuje że wszystko weźmiemy pod uwagę ,zbieracie same buty i chodzicie po całym magazynie inaczej będzie liczone ,ty fagasie ryży weź się otrzasnij bo co innego mówisz do ludzi a co innego potem

Mistrz
@Co tu jest grane

Oni jeszcze mają pod sobą brygadzistów pos...ranych w pory i co mnie bawi na tym magazynie ich pytania i jak się wam u was podoba ? Otóż nie podoba bo zaraz nas wyj....cie,

Dawid

Cześć parę lat temu pracowałem przez kilka miesięcy w magazynie na ul.Garbarskiej w Wolbromiu lecz pojawiła się okazja wyjazdu na "zmywak" z której skorzystałem co oczywiście wtedy było dobrą decyzją po powrocie spróbowałem swoich sił w jednej z naszych fabryk lecz praca na produkcji przy maszynie to nie dla mnie. Mam pytanie z tego co się dowiedziałem cały 4F jest teraz w Czeladzi czy wielu pracowników zdecydowało się przejść razem z firmą? jak wygląda dojazd z Wolbromia lub Olkusza a także system pracy ( zmiany bo jak robiłem to było 8-16 ) oraz stawka dla nowo przyjętej osoby Pozdrawiam!

????
@Dawid

Przeważnie na 3 zmiany (ecom praca w weekendy do odbioru w tygodniu) , zwroty bodajże na 2 zmiany. Mogę się mylić. Dojazd busem, godzinę trzeba poświęcić w jedną stronę, przy piątku popołudniu czas się wydłuża ???? ale zawsze możesz jechać swoim autem ????

Tik
@????

Dojeżdżaj swoim na paliwo nie wyrobisz potem i tak cię wyhu.....ja jak większość pracownikow ,oni cenią tylko siebie czyli Wolbrom i Olkusz ,ty będziesz dla nich zerem , nawet jak będziesz się starał to dla nich nic nie znaczy ,mają swój świat młodych ty dla nich to dinozaur do zwolnienia

Wujek dobra rada

homini homini lupus......styl zarządzania oparty o wieczny wyścig szczurów prędzej czy później skazany jest na porażkę..Nie da się tego pogodzić z jakoscia i współpraca w zespole.Jezeli człowiek jest tylko tabelka w exelu grozi mu szybkie wypalenie zawodowe.Ludzie nie są robotami.Celowe zawyżanie norm prowadzące do sytuacji ,w której człowiek pracujący 8 h nie jest w stanie sprostać kryteriom jest patologia.Celowe zawyżanie norm ,które prowadzi do zabierania ludziom pieniędzy za ich pracę jest mega (usunięte przez administratora) .A patologie się leczy.Chciwosc jeszcze nikomu nie wyszła na dobre .Przez takie postępowanie stracicie niedługo dobrych pracowników i na magazynie faktycznie pozostaną tylko alkoholicy i (usunięte przez administratora)

Rzeźnik
@Wujek dobra rada

To nie jest normalny magazyn to jest ubojnia zwierząt ,zróbcie najpierw porządek w tym chlewie bo nic się nie zgadza w lokalizacji , dopiero później wymagajcie ,a jak wam zgłaszamy to zaraz coś wpadnie i tak stoimy

Papara11
@Wujek dobra rada

Dokładnie tak jest w otcf.

Oszukani
@Wujek dobra rada

Dla mnie tym magazynem rządzą błaźni ,każdy ma swoją specyfikę działania kogo wywalić ,(usunięte przez administratora)

Przestępca
@Wujek dobra rada

Widocznie im to pasuje i tego chcą ,na ecomie i tak cię wykorzystują bo niby cztery brygady a nie masz z tego pieniędzy ,możesz sobie dorobić pracując 10 dni pod rząd ,może by się zainteresował jakis inspektor pracy ze ludzi wykorzystują i im nie płacą za cztery brygady ,dadzą premię i zamknąć mordy to ich podejście ,to ciekawe ile z tego ma zarząd i inne osły

Pumpernikiel

Ja to bym się przysiadł i żarł razem z nim, może na to wino zaprosi?

Czuje się lekko poirytowany.

"Wymiata" to do Ciebie. Jesteś bardzo niedowartościowana skoro zaglądasz komuś do talerza i oceniasz, czy danej osobie dane jest zjeść w spokoju posiłek. Może spotkałaś się z odrzuceniem? Fajnie, że jesteś taka towarzyska i zamiast skupić się na swoim talerzu, to przy*dalasz się do czyjegoś. Usiądź w swojej grupie wzajemnej adoracji *bo tak wnioskuję po tym, że jedzenie w samotności jest czymś złym według Ciebie* i skup się na ziemniaczkach. Tak samo nie zagląda się komuś do kieliszka. Bolą cię cztery litery, bo nie zostałaś zaproszona na wyżej wspomniane trunki? Kup sobie litra i sama wypij. Nie powinno obchodzić Cię, co człowiek robi po pracy. Czy któryś z brygadzistów na ecom przyszedł kiedyś do pracy pijany? Bo ja takiego wątku nie kojarzę, a pracuję tu długo. Równie dobrze mogą wiadrami wlewać w siebie wysokoprocentowe płyny. Nie twój interes. Zacznijcie zajmować się sobą. Nie płotami. Tym bardziej nie takimi, które nawet nie mają sensu. Czujesz, że brygadzista źle tobą zarządza? Zmień zmianę, albo dział. Moze gdzieś indziej będzie lepiej. Tylko wiesz co? Zmianę zmienisz, a swojego ubytku w intelekcie już nie. W żaden sposób nie bronie tu żadnego z brygadzistów, to tylko bardzo złożona analiza powyższego wpisu. Jest on bezsensowny i nic nie wnosi do jakości pracy. No chyba, że jedzenie w samotności brygadzisty Patryka aka "to" sprawia, że nie jesteś w stanie wyrobić normy. Wtedy trzeba już się leczyć :D

Pick
@Czuje się lekko poirytowany.

Na tych ziemniaczkach dla bydła czy dla świń? Oczywiście że złe zarządzają ciekawe czemu w DHL mu podziękowali za pracę

Papuga
@Czuje się lekko poirytowany.

Kto jest nie dowartościowany to jest ,cóż nikt nikomu nie zabroni spojrzeć w talerz ,tak samo jak zwolnić przez swoje widzimisię bo ten mu nie pasuje ,ten się odzywa ,ten ma swoje zdanie ,nie pasuje jak ryba na stołówce lub zupa szczawiowa z jajkiem .Nie pitol swoich farmazonów o kółku wzajemnej adoracji bo dobrze wiemy kto je ma i z kim ,tacy erotycz....ni że muszą mieć świeży towar jak na tych półkach co by się wam nie zawaliło wszystko . Jakość pracy pozostawia wiele do życzenia ,no chyba że jesteś ich jamniczkiem ,dobrze wiemy że oceniają co innego niż zaangażowanie w pracę

Jo
@Wujek dobra rada

po co pracować w firmie która wam nie odpowiada? niektórzy muszą być mocno zdesperowani i przyciśnięci do muru skoro nie potrafią się zwolnić. p0laki robaki i karaluchy.

Piorun
@Czuje się lekko poirytowany.

Dobrze że ty masz intelekt pierwsza klasa ,jaka normę można wyrobić skoro jest dużo braków i dają ci resztki ,no odpowiedź na to pytanie dobrze wiemy że potem wołają ludzi i im zarzucają mała normę to skoro posiadasz ponad przeciętna inteligencję to skąd mamy wziasc towar i zlecenia? I z ludzi robią (usunięte przez administratora) ,?Można zgłaszać ale ich to bawi ,zaraz poczekajcie lub układanie w półkach ich strach ruszyć tak napchane że nawet kartonami zabezpieczone co by się nie wysypały ,rusz raz wszystko się zawali ,tylko dla swoich laska i zrozumienie bo jakoś nikogo nie zwolnili z tych wsi dlaczego to lepsza rasa ludzi czy już kółko wzajemnej adoracji

Firma
@Jo

Jej nie odpowiadają ludzie ,a nie kto jak pracuje

Pumpernikiel
@Pick

No ciekawe czemu, może nam powiesz skoro wiesz? xD No chyba, że to tylko twoje domysły są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jego dziewczyna
@Czuje się lekko poirytowany.

Tej chorej normy gdzie nic nie ma i brak zleceń , i mają swoich że szukają tych braków ,może przez złodziejstwo jest brak w tych półkach ,jeśli brakuje majtek , skarpet i nawet jeden wyszedł w czterech parach spodni zaprzeczysz?spójrz na wekendowych pracowników co im ciągle piszą żeby nie przychodzili ,to skąd normalny pracownik ma wyrobić? twoje IQ pozostawia wiele do życzenia

Serial
@Wujek dobra rada

Kto oglądał sqiud game na Netflix ,ten kierownik z antesoli jest taki sam ,zróbmy zabawę inni do odstrzału ,

Anonimowy6-9
@Wujek dobra rada

Jak się chce to się da zrobić normę

Ha
@Anonimowy6-9

Tak (usunięte przez administratora)jak wpadnie zlecenie to każdy się rzuca i wybiera tam gdzie jest np 60 koszulek ,80skarpet jedynki są zostawiane i tym sposobem można nabić wydajność ,a potem inni muszą szukać tych resztek jednej góra pięć koszulek

Dziwny
@Wujek dobra rada

Ten magazyn , dlaczego ludzi z agencji zwolnili natychmiast, a pod firmę co byli z polecenia dali umowy ...czyli jest praca dla wybranych? Czy tylko tak dla złagodzenia tej sytuacji a potem ich wyprowadzicie z hali za byle co ,aby znaleźć pretekst do zwolnienia .Np narkomanki mogą pracować bez konsekwencji dopóki nie przyjedzie policja i pogotowie o ZK nie wspomnę

Cóż
@Wujek dobra rada

Tam mogą pracować ludzie co mają wyroki za pobicia ,rozboje i napady i są na zwolnieniu warunkowym to ich kryteria

Wielka sciema
@Wujek dobra rada

Jeśli zatrudnisz się przez agencję jesteś pogrążony , agencja na spotkaniu przedstawia ci jak to wszystko fajnie wygląda z każdym można się dogadać i idą ci na rękę , otóż nie traktują cię jak gów...no i mogą w każdej chwili wyprowadzić z tego magazynu bo coś nie pasuje wiek ,wygląd ,swoje zdanie .Ten magazyn obsługuje wiele agencji co by się panie z HR nie przepracowały .I jak to super przedstawiają na spotkaniu rekrutacyjnym to potem ani słowa ci nie pisna że jesteś do zwolnienia a na bank wiedzą wcześniej bo by już nie przyjeżdżały z gotowymi umowami o rozwiązaniu o pracy ,tylko z pracownika robią de...biła , ewentualnie dzwonią do ciebie po skończeniu dniówki żebyś więcej nie przychodził , zależy jaka agencja .Taki magazyn dla dzieci które rządzą i starsi kierownicy niby nimi rządzą bo mają sieczkę w glowie

Chory magazyn
@Wujek dobra rada

Jak można napisać do wekendowych pracowników że jest praca i żeby przyszli w wekend ,skoro za parę godzin piszecie że jednak odwołane ,wy jesteście mądrzy? Dzieciaki? Ten magazyn to jakis kogucik ,sami nie wiecie jak rządzić ,banda gowniarstwa

Magik

Słowa takie jak Tragedia i Żenada najlepiej opisują ten magazyn.

Jest dobrze będzie lepiej
@Magik

Nie ma co się przejmowac praca i tak nam gó..o płacą.My udajemy że pracujemy oni udają że nam dobrze płacą i się kręci .

Ona35

Witam pozdrawiam szczupłego pracownika OTCF w czeladzi. :) fajny jesteś. Pracujesz na rano w tym tygodniu.

Hym
@Ona35

Za mało informacji. Dużo jest szczupłych. ????

Pan Karzeł

Pan Karzeł znany w środowisku Ecomowskim jako Yoda co chwile wymyśla jakiś nowy genialny pomysł jak tu utrudnić wszystkim życie. Kompletnie nie liczą się z pracownikiem i traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Umowy są przedłużane ostatniego dnia miesiąca i do końca pracownik nie jest informowany czy jeszcze będzie tam pracować czy nie. Normy wyssane z palca przychodzi jakiś agent specjalnej troski z góry i wykonuje dane zadanie w optymalnych warunkach przez max godzinę, i na tej podstawie wyliczają norm dla wszystkich. Ale już totalnym absurdem jest to ze za prace w systemie 4 brygadowym dostaje się normalną stawkę a to co kiedyś było premią za weekendy jest premią za wydajność. Jest to pierwszy taki magazyn z takim syfem i bałaganem nigdy nic nie ma, albo jest znacząca różnica fizycznego towaru do tego w systemie. W skrócie przechodzimy cały magazyn z otwartym zamówieniem norma leci, towaru nie ma i na skanerze widnieje to jako bezczynne stanie. I w taki oto sposób zaoszczędzona premia wydajnościowa. Oczywiście dla pracodawcy.

Ojciec chrzestny
@Pan Karzeł

Dla nich to nic nie znaczy ,jesteś pionkiem w ich grze ,traktują cię jak nie pełnosprawnego umysłowo jak pracownicy na tej ochronie z grupą inwalidzką ,to że nie ma towaru to twoja wina i szukasz tego przez 15 minut ,zaraz cię udu.....więc lepiej to pominąć , pierwszy raz widzę taki magazyn z takim syfem -notorycznymi brakami i kradzieżą i że na ludzi spychają swoje błędy ,bawcie się dzieci dalej w tym gów......nie .A ile ludzi zwolnili z Wolbromia i Olkusza ,czy to jakaś (usunięte przez administratora) nie tykalna...

Uczciwy pracownik
@Pan Karzeł

A jeśli do nich podejdziesz i zgłaszasz problem to zaraz co jest ,i pytasz o wydajność to w ciągu dniówki trzy razy cię oleja ,przyjdź później ,i że się nie interesujemy nasza wydajnością słowa też kierownika z antresoli Damiana ,ty jesteś jakiś psychol sam się gubisz co mówisz ,bo jeśli pracownicy zgłaszają ci problem ty na nich sik prosty ,tak się boisz o swój stołek że robisz z ludzi (usunięte przez administratora) ,tylko stoisz i klikasz a przy zwolnieniu zamykasz ten ryży ryj i każesz mówić brygadziscie

Jarek
@Pan Karzeł

Ten magazyn to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie na rynku pracy ,dla swoich mają busy i autokary przenieśli się ze wsi tutaj a dla nas z okolic zwolnienia . pracodawca jest tylko łaskawy dla swoich ,na waszych wioskach już były zajęte parcele na wybudowanie nowego magazynu ,tylko Czeladź i nami pomiatacie?

Krasnal
@Pan Karzeł

Pan karzeł jest specyficznyna osoba ,razem z tym misiem yogi co tylko mecze mu w głowie ,oni się liczą ale ale jak powie karzeł tak ma być jego ludzie ze wsi święte krowy ,czcij je jak w Indiach i składaj im pokłon pajacu

W11
@Pan Karzeł

Bardzo nie pewna praca ,jak na te czasy lepiej się tam nie zatrudniać

Odwołana zmiana

Na wstępie zaznaczę, że jeśli chcecie przyjść tu pracować na weekendy to możecie szukać innej pracy, bo nawet w weekendy nie znajdzie się tu dla was żadna praca. Najpierw napiszą Wam, żebyście się zapisywali na cały miesiąc z góry najlepiej, po czym wyślą 3 takie smsy pod rząd, że wasza zmiana została odwołana, bo nie mają zapotrzebowania na weekendowych pracowników. Cyrk. Następnie, za dwa dni wyślą wam smsa o godzinie 13:30, że jednak mają ogromne zapotrzebowanie i możecie przyjść jeszcze dzisiaj na popkę (14-22). Jeszcze większy cyrk. Wiadomo, nikt nie każe nam na siłę tu przychodzić, ale żeby tak traktować pracownika to jest wstyd po prostu. Niby ten sam magazyn, te same zadania, a na każdej zmianie obowiązują zupełnie inne zasady. Na jednej zmianie trzeba się wpisać na dwie listy obecności i od razu wziąć skaner (żeby go oddać po 10 minutach, bo jednak wyślą cię na DKJ), a na drugiej trzeba czekać w długiej kolejce, żeby ów skaner dostać. Na wypisie na jednej zmianie wytłumaczą Ci, że naklejki przykleja się w tą stronę, a na drugiej zmianie się okaże, że jednak w drugą. Rzeczy w półkach nie ma, idzie się przez cały magazyn po 1 rzecz, szuka w tym burdelu, w tych rozwalonych półkach, które zaraz się przewrócą i się okazuje, że jest brak i nikogo to nie obchodzi, a norma leci. Ciekawym zjawiskiem jest też brak zamówień, przez który nie ma zajęcia i nie jest powiedziane co trzeba robić w zastępstwie, a gdy tylko brygadzista zobaczy kogoś przez sekundę stojącego w półkach i nic nie robiącego (bo nie ma co robić o ironio) to od razu jest mowa, że oni nierobów nie potrzebują i jak ci się nudzi to możesz iść do domu. Na koniec zmiany trzeba odczekać 10 minut na odprawę, żeby usłyszeć tylko czy cel na dzień został wykonany czy nie. Później przejść przez cały magazyn i odstać kolejne 10, jak nie 15 minut w kolejce, żeby przejść przez ochronę. O ochronie w tej firmie to trzeba by było napisać osobny post, bo jest tak śmieszna. Na tylu pracowników jest jeden guzik do kontroli, a powinny być co najmniej 3. Wychodząc z firmy 20 minut po zakończeniu zmiany nie dostaniemy ani złotówki, bo po co, przecież nikomu się nie śpieszy na autobus czy żeby odebrać dzieci ze szkoły. Generalnie odradzam tam pracy, jeśli chce się być szanowanym i traktowanym z godnością pracownikiem.

E-com

Jednym dział gdzie pracuje się w weekendy, jest lato a mamy grafikowi jeden dzień wolny później praca i tak w kółko,. Potrzebujesz wolne i chcesz dać wczensiej o tym znać , ich to nie obchodzi ,bo nie zmieniają grafików ani nie ustawiają pod nas , w każdej innej firmie gdy pracownik potrzebuje jakiś dzień wolny i da. Się wczensiej znać to. Jest to uwzględnione a tu nikogo nie obchodzi że masz np lekarza , ślub itp E-com nie ma kiedy robic nadgodzin , bo jak jedna sobotę się przyjdzie to robisz 10 dnia. Z rzędu,inne działy w weekendy mogą przyjść dorobić a my niby premia 500 zł za to że chodzimy w weekendy. Teraz dali normę i nie ważne czy masz weekendy czy nie , premia jest uzależniona od normy . To ja się pytam co dostaniemy za to że jako jedyny dział musimy chodzić w weekendy do pracy ,naprawdę klient. Nie może poczekać 2 dni dłużej . I najważniejsze byłaby praca na poniedziałek, wtorek a nie że trzeba szukać pracy w pracy to jest dopiero hit .

Hmm
@E-com

Otóż nie jako jedyny dział macie bez sensu grafik w weekendy, pozdrawiam.

Piecyk
@E-com

Fala 28.06.2022 13:46 @XxXtopwojxxxPL33 Jest fala upałów i ich to nie obchodzi ,róbcie tam normę nawet jakby pot wam się lał po (usunięte przez administratora)grunt że wyższa sfera chłodzi się pod wiatrakami ,a oslabnij i idź na zwolnienie już cię nie ma ,ty masz latać biegiem taki maraton wam robią ,możecie śmiało startować w igrzyskach ,jakiś tam medal zdobędzie bo już was wytrenowali ,tylko w sporcie nie szukacie tych szmat na tym wysypisku (usunięte przez administratora) gdzie jest wszystko pomieszane i tracicie czas ,młode panienki choć mają słaba wydajność i L4 to jest to co lubią brygadzisci mają do nich taki pociąg i słabość że im wszystko wybacza i przymkną na to oko ,zawsze je wytłumaczą i wstawia się za nimi .Tak samo jak Olkusz i Wolbrom to jest taki (usunięte przez administratora) ,ale prezes ma zawsze rację ,jego ludzie nie dostaną zwolnienia

Zostaw merytoryczną opinię o 4F - Olkusz

• Jak się pracuje w 4F?

Zobacz opinie na temat firmy 4F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 188, z czego 30 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F?

Kandydaci do pracy w 4F napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F