Opinie o 4F (OTCF S.A.) w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4F. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F w Olkusz

Wszytskiedzialy

Dlaczego nikt nic nie robi z pewnymi dziewczynami na ecomie? Ile osób jeszcze musi chodzić na skargi żeby firma faktycznie zaczęła działać a nie jedynie straszyła? Dziewczyny bo dorosłe kobiety by się tak nie zachowywały upokarzając innych czując się z tym bezprawnie :) rozumiem, że lizanie odbytu brygadziście pozwala na takie sytuacje? Nie wspominając o tym, że niektórzy ryczą i chodzą na skargi właśnie na tą grupę dziewczyn aby zmienić dział a później umawia się wraz z nimi na wspólne imprezki, hipokryzja.

toxic
@Wszytskiedzialy

Laska tak fałszywa jak jej 100 tysięcy kupionych followersow na insta razem ze swoją świtą wiecznie naburmuszone, niezadowolone ze wszystkiego. Tak toksycznych i zawistnych osób nie spotyka się na co dzień. Ciekawe kogo i w jaki sposób muszą jeszcze upokorzyć, żeby ktoś faktycznie się za to wziął :) ile już było rozmów dyscyplinujących? Jak długo będziecie udawać, że nic złego nie robią bo się wkupują w łaski ? :)

Bardzo źle wspominam pracę na magazynie. Niesprawiedliwe traktowanie pracowników - Ci, którzy byli bliżej z brygadzistami czy mistrzami (te często wspominane w tutejszych opiniach tzw. pupilki) mieli sporą taryfę ulgową, czyli nielimitowany czas rozmów i odpoczynku. Dla tych, którym pot lał się z czoła od szybkiego tempa pracy i nogi wchodziły do tyłka, nie było opcji o chwilowym odetchnięciu czy rozmowie ze współpracownikiem, a jeśli już do tego doszło to zaraz zjawiał się nadgorliwy mistrz, który zaganiał "leniwych" do pracy. Druga sprawa to te nieszczęsne, mało ludzkie normy - idealna okazja do pozbawienia pracowników premii. Na magazynie często są czystki wśród pracowników, argumentowane tym, że nie ma pracy na taką ilość ludzi więc zwalnia się tych wartościowych, z którymi dobrze się współpracuje i trzymają dobre wyniki, żeby za chwilę zatrudnić ludzi z agencji, a najchętniej Ukraińców, z których firma ma benefity. Ponadto, pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, żeby brygadzista nie pracował razem z innymi. To chyba nie powinno tak wyglądać, ponieważ pomijając funkcję nadzoru brygadzista ma także funkcję pracownika fizycznego - na magazynie osoby obejmujące to stanowisko siedzą całą zmianę przed laptopem, nawet w sytuacji, gdy każda para rąk do pomocy byłaby na wagę złota. Będąc szczerym - omijałbym to miejsce szerokim łukiem.

Dzień dobry
@Brygadzisci

Już to było wiele razy było pisane ,że mają swoich ,faworytów na pogadanki,maskotki,lizusow,itd,bo jak z poza ich szeregu kuplostwa się odezwiesz zaraz cię zwolnią takie małoletnie (usunięte przez administratora) którym sodówka uderza do głowy,że się dostali awansik kablowaniem ,chory magazyn i chorzy ludzie

x d

Po co dostajemy te grafiki, skoro w ostatniej chwili zmieniacie nam całkowicie zmiany? Tu dwie zmiany , nagle za chwilę trzy ale jednak po tygodniu z powrotem wracają dwie , czy jesteście wogule poważni ? Ktoś tu w ogóle bierze pod uwagę, że ludzie mogą mieć, uwaga, jakieś życie prywatne ??? (usunięte przez administratora)

@Ten magazyn

A dalsze zasady? W ogóle czemu tak nagle sobie to zmienili? Ludzie i tak będą chętni na prace? Chyba ze jest jakaś rekompensata przy tym? To po jakim czasie jakaś normalną umowę się podpisze? I czy często teraz jest tak, że pracy nie ma?

Wszytskiedzialy

Panno Mal... Nowy wpis
@Wszytskiedzialy

Póki co tylko Ty chodzisz na skargi, wiem z wiadomych źródeł ???? nie pomyślałaś, że to o Ciebie chodzi o zmianę działu? Bo wiecznie narzekasz...widocznie z Tobą jest problem skoro Cię nie zaprosiły na imprezę i zazdrość ściska

Stop Nowy wpis
@Panno Mal...

Na skargi to zaraz mogę zacząć ja, osoba która to napisała a po cichu tylko obserwuje co się dzieje i tak okropnych osób poniżających i obgadujących innych nie widziałam od 3 lat w tej firmie.

Usuwanie Nowy wpis
@Panno Mal...

Dlaczego zostają usuwane niewygodne komentarze? Może w końcu osoby zarządzające tym cyrkiem zaczną działać z osobami które sraja do tego gniazda tworząc taką a nie inną atmosferę a nie usuwają komentarze, aby to oni przypadkiem nie polecieli ze swojego cieplutkiego stołka jakby przypadkiem ktoś z góry to zobaczył. (Tylko wtedy powinni zadać najważniejsze pytanie, gdzie były osoby wyżej postawione od zwykłego magazyniera aby to powstrzymać) Te osoby pisząc komentarz odrazu się przyznały i wiedziały dokładnie o kogo chodzi więc to chyba nie jest problem z osobą która napisała dany wpis a jednak z nimi.

toxic Nowy wpis

Kandydatka

Hejka, dziś dodano ofertę na stanowisko WEB Analyst. Na plus już dla mnie jest fakt, że to hybryda, bo do biura mam troszkę daleko. możecie mi napisać jakie są średnie zarobki na tym stanowisku bym wiedziała ile na paliwo zejdzie o ile by mnie przyjęli?

Jerzy dudek

Czy ktoś wie jaka jest umowa na start dla magazyniera w czeladzi dają tam umowę o pracę czy zlecenie

Anonimus

Nie polecam pracy w 4F Brodnica. Kierowniczka to tyran.Czepia się o wszystko.Nie wspomne już o (usunięte przez administratora) i zostawaniu po godzinach .Co chwila nowe obowiązki a czas Noe jest z gumy. Stres.Ogromna rotacja Średnio co 2 miesiące jest nowa osoba.Tragedia.

Kierownik Salonu

Zacznę od swojej opinii dotyczącej początku rozmów z firma. Generalnie pierwsza rozmowa odbyła się telefonicznie i przebiegła bardzo przyjemnie Pani z działu HR powiadomiła mnie, że w ciągu tygodni umówi kolejny etap rozmowy już z kierownikiem regionalnym. Niestety w ciągu kolejnych dwóch tygodni nie otrzymałem żadnej informacji. Napisałem więc maila i tutaj po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na zasadzie, że oczywiście wszystko się przedłużyło (przecież ciężko jest zadzwonić do kandydata i poinformować samodzielnie- jeżeli umawia się na kontakt w ciągu tygodnia). Przechodząc dalej sprawa została skierowana do innego członka zespołu HR- rozmowa umówią w ciągu 2 dni (jednak czułem, ze jest ona już wymuszona przeze mnie). Przy kolejnym etapie już z regionalnym kierownikiem dostałem informacje, ze do końca przyszłego tygodnia dostanę informację o rozstrzygnięciu. Oczywiście informacji nie było w ciągu kolejnych 10 dni po upływie terminu na odzew. Sam musiałem się o nią upomnieć raz pisząc maila w tej sprawie (brak odpowiedzi). Drugi raz bezpośrednio dzwoniąc do rekrutera i dopiero uzyskując informację. Nie polecam marnować czasu na rekrutację, bo podejście zespołu HR do kandydata jest tragiczne. Najgorzej przeprowadzona rekrutacja w jakiej uczestniczyłem

Dało się wyczuć, ze inny kandydat jest już wybrany

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Olkusz
logo firmy Inżynier Budowy- Elektrotechnik (Trakcje kolejowe)
Swietelsky Rail Polska
ex pracownik

Jeśli jesteś osobą co się stara i przykłada to nawet tam nie idź bo Cię i tak nie docenią więc szkoda twojego czasu i zdrowia.Jeśli natomiast lubisz wchodzić w (usunięte przez administratora) innym a skarżenie masz we krwi to się na pewno odnajdziesz.

@ex pracownik

A jak po prostu chcesz zarobić, to będzie ok? nie mowie by specjalnie się starać, bo piszesz wprost, że nie doceniają, czyli premii brak? na parę miesięcy będzie to ok robota? nie trudno się dostać?

Ok

Premia jest dla pracowników na umowę o prace. Zlecenie tylko nie ma.

@Ok

To od czego to zależy kto ma zlecenie a kto normalną umowę? Staż pracy na to wpływa? Coś jeszcze? czy czymś jeszcze oprócz tej premii różnią się warunki tutaj względem tych umów?

Obecny pracownik

Wreszcie! Pokłony ukłony podziękowania. Brawo dla HR i zarządu że wreszcie coś zrobiliście z Panem Miłoszem. Szkoda że tyle czasu wam to zajęło i tyle osób odeszło przez niego i straciło godność. Ale lepiej późno niż wcale. Na magazynie inna atmosfera inaczej się pracuje niektórzy bo jednak nie wszyscy poszerzy brygadziści itp przestraszyli się trochę i swoje ego schowali do kieszeni. Jednak zawsze w stadzie pozostaje jeden baran który się nie umie ugiąć. Niemniej dzięki w imieniu całego magazynu za usunięcie najgorszego człowieka z tej firmy.

Tam

Zawsze tak było ,pupile i ich arystokracja góra ,jeśli firma nie płaci za składki bo jesteś młodocianym pracownikiem do 26 roku ,starszych by od razu zwolni jak innych pracowników w czerwcu dobrych ,właśnie żeby ustąpić miejsca takim (usunięte przez administratora)

Jaka kadra

Oni są zaślepieni koleżeństwem ,nie każdy tak może ,u nich zawsze są ciężkie czasy ale nie dla wybranych , bardziej dla ludzi z agencji ...Ich chore obiecanki że przejdzie pod firmę hhha żart roku

Ja powiem tak

Czysta prawda jeżeli jesteś osobą z polecenia i koleżanka zaniesie twoje papiery CV do kadr to jesteś w stanie się utrzymać ,ale jeśli z agencji to już dla nich jesteś (usunięte przez administratora) na chwilę

Faktycznie tak jest, że ludzie w trakcie pracy na tych telefonach siedzą jak ktoś teraz niedawno zwrócił na to uwagę? Swoich prywatnych czy jednak służbowe tez można dostać? :D i w sumie serio nikt tego nie pilnuje? Jest zezwolenie?

Ciekawe

Ile teraz agencyjnych wyleci za byle bzdurę bo nie ma roboty

@Ciekawe

A w których miejscach nie ma tej całej roboty? ja widzę jakieś oferty na necie, wiec zastanawia mnie skąd taka sugestia, że już ludzie na umowach agencyjnych będą musieli odejść? oni maja w ogóle jakieś wypowiedzenia?

Czy zdarzają się nadgodziny w 4F?

To jak z ta atmosferą miedzy ludźmi w końcu jest? cos pisali kiedyś, że impreza miała być ale nie wyszło, a jakiś czas temu pojawił się komentarz o jakimś staniem murem za sobą i tak teraz się zastanawiam czy to każdego działu dotyczy? Wewnątrz oraz miedzy sobą jaki wychodzi teraz poziom zintegrowania?

Integracja

Haha dobre ,oni mają już między sobą i swoimi ludźmi nie licz że do nich dołączysz ,najwyżej co mogą ci dać to wywalenie z dnia na dzien

xd

Kiedy dostaniemy informację na temat wysokości premii za BF? Czy będziemy dwa tygodnie ciągiem z weekendem tyrać za dzień do odbioru w środku tygodnia?

Ululu
@xd

Będziemy tyrać za dzień wolny w tygodniu, firmy nie stać na dodatki względem pracownika :)

@Ululu

Jaki dzień odnośnie odbioru z tygodnia mieliście wtedy na myśli? Czy do jakieś odniesienie do 4-brygadówki? Ja akurat za biurem patrzę tutaj po komentarzach. Opiszecie o co chodziło i jak zostało to rozwiązane, bo ciekawa jestem?

X

Mamy w grafiku narzuconą pracującą sobotę i niedzielę i za to, zamiast odpowiedniej zapłaty, dzień do odbioru ustalony wg planera czasu pracy, oczywiście najchętniej w środku tygodnia zamiast w poniedziałek/piatek:)))

@X

Co to znaczy, że najchętniej? Wymusić mimo wszystko nie mogą? :D czy panuje tu może zasada kto pierwszy ten lepszy? Tak to działa? Z ludźmi można się w razie czego na spokojnie dogadać? Kultura pracy pod tym względem bywa w porządku? I ten cały planner to z jakim wyprzedzeniem będę znać? miesiąc przed?

Www

Brawo za odwagę! Ale zastanawiam się czy jesteście aż tak naiwni czy głupi. Myślicie, ze was wpis cokolwiek zmieni, ktokolwiek coś z tym zrobi? Z doświadczenia wiem, ze wszelkie skargi są zamiatane pod dywan. Miałam przyjemność współpracować z Miłoszem i nie jest aż takim tyranem jak opisujecie. Jedyna rzecz która zauważyłam, to ze zmienił się bardzo ale w negatywnym znaczeniu

patrick

Wspaniały człowiek to nie jest ale zdecydowanie ma charakter i moim zdaniem jest sarawiedliwy. Pracowałem u niego już w Olkuszu i jak coś było źle to przyszedł i (usunięte przez administratora) ale bywalo też tak, że chodziliśmy grupą żeby cos załatwił i często się udawało. Płaczą ci co im się nie chce pracować taka jest prawda i piszą w necie, bo wiedzą że gdyby gdzieś z tym poszli to by zaraz sparwdzili ich wydajności i by był wylot szybciej niż się wszystkim wydaje :D tak

Ось цей

@Pracodawca W tej Firmie jest strasznie duży (usunięte przez administratora) Potrafią siedzieć w domach i oglądać na kamerach co pracownik robi w danym momencie... ile razy chodzi do łazienki itp. itd. następnie potem jest wołany na dywanik do np. mistrza zmiany... Pan który robi grafiki... Człowieku pomyśl 3 razy zanim coś ułożysz w tym Microsoft Paint... Wszędzie są te "plakaciki" naklejone na filarach antresoli itp... o zakazach i nakazach... w tym jest jedno takie fajne że pracownik ma przychodzić trzeźwy i wypoczęty do pracy... Dzięki tym chorym grafikom człowiek chodzi do tyłu jak zombie. Były i są nadal sytuacje że mistrz zmiany chodzi i się klei do pracownic nie od dziś... Jak radzić sobie z kierownikiem/mistrzem zmiany który wypisuje do kobiet po godzinach pracy i jest natrętny? Idź do GÓRY poproś o pomoc, opisz sytuację Każdy w miarę normalny management rozumie, że reputacja firmy jest najważniejsza. Szczególnie teraz, gdy media nagłaśniają każdy przypadek molestowania seksualnego itp. Ogarnij się Panie Alvaro :)

x d

A jakie stanowisko jest odpowiedzialne za planowanie tych wspomnianych zmian? Pytam, bo ciekawi mnie o co chodziło z tymi prognozami, że mogły być tak nie trafne? były jakieś zmiany w biurze? Co do tych sezonów, o których piszesz to nie ma po prostu pracy na taka umowę? Ile wypowiedzenie trwa?

Jakie wypowiedzenie

Jak jesteś z agencji masz wylot zaraz ,bez niczego żeby sobie coś poszukać innego ,jeszcze cię zastrasza by podpisać papiery

Ten magazyn
@x d

Jest cały nie poważny ,teraz ruszył nabór z agencji ale już nie tak jak kiedyś że ci dawali umowę o pracę co prawda co miesiąc ale była ,teraz umowa zlecenie ,czyli jak nie ma pracy zaraz się ciebie pozbedna bez ceregieli .A co zrobicie z ludźmi po świętach jak co roku do (usunięte przez administratora) Zatrudnienie na chwilę co by pomogli tym co mają umowy pod firmę

@Ten magazyn

I co ci to da

Jak jeden błazen drugiego kryje ,góra myśli że jest fajnie a oni swoje ...jeden wielki burd... znajomki ,rodzina ,to jak w rządzie (usunięte przez administratora) wszyscy za sobą murem ,mają swoich i tego nie przeskoczysz

Czy w 4F występują paczki/bony świąteczne?

Ty się śmiejesz a święta już za pasem. Tak w sumie to sklepy są wtedy otwarte czy jak? Ciekawi mnie jak wtedy grafik się układa i jak zmiana byłaby płatna?

Szeregowy pracownik magazynu

Bycie KIEROWNIKIEM to nie tyko kompetencje. To przede wszystkim kultura osobista, szacunek do ludzi i dawanie dobrego przykładu. W pracy i poza nią. Jeśli tzw ,,kierownik,, po wyjściu z magazynu na tzw. mieście regularnie nie poznaje swoich podwładnych, chodzi z zadartym nosem, odwraca głowę, udaje że nie widzi i nie poznaje - wystawia świadectwo przede wszystkim sobie (ale tez firmie). I widocznie już nie pamięta ze sam zaczynał jako szeregowy wózkowy. Smutne.

Malwa
@Szeregowy pracownik magazynu

A wy po pracy też jesteście ogólnie jakoś zżyci? Robicie się jakieś integracje na własną rękę lub cokolwiek? ciekawi mnie aktualne zaangażowanie pracowników w budowanie wspólnej atmosfery. W pracy jeśli już dochodzi do konfliktów to rozwiązuje je kierownictwo czy raczej sami miedzy sobą ogarniacie temat?

Ktos

Teraz jeszcze zas chcą wprowadzać 3 zmiany

niemłoda
@Malwa

miała być impreza jak w zeszłym roku, nie ma budżetu

Agatka
@niemłoda

A czemu go nie ma? macie jakiś gorszy rok? Jest słabszy obrót? I tak poza tym to ile tego budżetu w praktyce potrzeba, wiecie za ile wcześniej imprezy były organizowane? I na co jeszcze idzie ta kasa tak w sumie?

Usuwanie
@:(

Nie wygodnych dla nich komentarzy ,to ich logika i podejście , wszyscy wiemy że to prawda ,macie swoich ludzi a nas z agencji traktujecie jak zło ,jesteśmy potrzebni na chwilę jak jest praca potem nas zwalniancie z przyczyn przez was wymyślonych ,to tylko o was świadczy jak traktujecie ludzi .I dajecie im do podpisania rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia ,bo ich zastraszacie.Siedzi kierownik i roześmiany brygadzista,to jest chore ,jesteście dno a nie magazyn,ludzi z wyrokami zatrudniacie

Chyba
@:(

Każdy złe wspominana ta pracę przez agencję ,jeśli potem ich zwolnili i wyrolowali.Prawda że mydlili oczy o przejściu pod firmę ... jesteście kłamcami i oszustami i jeszcze ten cyrk z waszej strony przychodzicie po pracownika i mu mówi mówicie że zaraz wróci .To Tylko świadczy o tym magazynie bo jak by było ok,to by nie było tyle ogłoszeń o pracę z każdej agenci

Ciekawe
@:(

Czy góra daje im wolną rękę tam na dole? Może by porozmawiali z ludźmi których zwolnili co dobrze robili i nie pasowali mistrza i brygadzista ? Ani razu nie zeszlisliscie i nie porozmawiali z ludźmi ,opieracie się tylko na tych zakłamanych na stanowiskach co wszystko przedstawia na swoją korzyść

Np
@:(

Zatrudnia ci taką Izabelle z bratem ,młodzi nie ma za nich podatku ,luz .... Z bratem chowali się po alejkach i ściemniało , gratulacje dla was że na to przymykacie oko ...bo magazyn się wzbogaci ze nie mają 26 lat a potem ich zwolnice ,jak już nie będą przydatni w waszym przedziale wiekowym .Ustawiacie się tylko po kosztach ludzi ,bo wam tak wygodne ,dno nie magazyn .Knujecie zwolnienia za plecami dobrych pracowników ,byle by zostawić tych z których magazyn ma jakieś dotacje , a w czym oni są lepsi ...że ....to (usunięte przez administratora) nie padnie . Omijać szerokim łukiem tych fałszywych ludzi .bo nic z tego i z tej pracy nie będzie

A dlaczego
@Np

Jak te młode powiedzą że nie chcą iść na wypis ,to dekiel ich nie daje? Bo z agencji musieli ,a to młode stado stało między alejkami i się świetnie bawili ,a Kamilek na to zlewka .To jak to jest u was młodzi na pierwszym miejscu takie macie polecenia z góry ,za Ukrainę kasa za młodych itd to po co żebracie o ludzi z agencji ,skoro zaraz ich się pozbędziecie

Tralala

A czemu zwolnili takiego wspaniałego człowieka haha z ADRAMU ? I głupi OTFC go wzioł pod skrzydła opieka jak MOPS ,oni to przygarniają ludzi po kontuzjach co w innych pracach byli denni ,z wyrokami ,młodych ,Ukrainę , ulubieńców .Nie rozumiem jakimi kryteriami ten magazyn się rządzi,im gorszy pracownik tym lepszy z którym można pobajerowac i liże im butki

Teraz
@:(

Nie masz umowy o pracę przez agencję ,tylko zlecenie .A jeśli przejmą cię pod firmę musisz mieć status ucznia ,lub studenta,bo nie płacą składek ,to chory magazyn i ich podejście .Starsze osoby omijać to szerokim łukiem ,bo to bez przyszłości i tak was zwolnią , kwestia czasu ,im są potrzebni małolaty

Weronika

to w zasadzie możesz to doprecyzować skoro tak już piszesz? nie każdy faktycznie jest douczony a ten sygnał o tym, że tylko małolaty podobno są potrzebne zaczyna zastanawiać... czyli należy brać poprawkę na pewne ruchy kadrowe czy jak na razie nie?

Czasem
@:(

Trzeba się zastanowić czy podjąć pracę w tym magazynie bez przyszłości i stałej pracy , zwłaszcza przez agencję ,zaraz cię zwolnią i będzie koniec balu panno (usunięte przez administratora).Oczywiscie kogo traktują niesprawiedliwie to kwestia dyskusji , zależy kto im pasuje -jest kolega ,znajomym itd ewentualnie donosicielem ,lizusem ,chorzy ludzie

Brygadzisci
@:(

Pracuje 4 lata i zastanawia mnie bardzo dlaczego pewne osoby zostały brygadzistami… byli zwykłymi pracownikami jak my i awansowali przez co prawie wszystkim pop ier… się w głowach. Nie szanują pracownikow albo maja na nich i prace totalnie olane. Większość nowych brygadzistow nie przejmuje się ani troche czy robota zostanie wykonana czy pracownicy są zadowoleni i czy dobrze nam się pracuje, przychodzą odwalić godziny i isc do domu. Kilku starych brygadzistow jeszcze ma checi i stara się ale to już długo nie potrawa patrząc na to jak opłacani są ci młodzi, bo ile można się starać jak nikt mie do cenią a nowy przyjdzie i za to tylko,ze jest z innej firmy ma lepiej niż doświadczony brygadzista

Dzień dobry
@Brygadzisci

Gówniara z antresoli

Nie polecam pracy w tym miejscu.Jeśli nie ma się znajomości to daleko się nie zajdzie.Nie obchodzi ich wykształcenie czy doświadczenie tylko czy donosisz na innych i przymilasz się do brygadzistów.Stąd niekompetentne osoby na wyższych stanowiskach,które nie potrafią rzetelnie pomóc.Przychodzisz do pracy i czekasz aż zakręcą kołem fortuny i powiedzą na jaki dział pójdziesz dzisiaj,bo musisz iść na wsparcie.Na antresoli teraz w te upały jest nieznośnie,nie da się tam oddychać a co dopiero pracować.Na piętro przydzielony jest jeden wiatrak,który jak łatwo się domyślić nie obejmuje całego piętra.A gdy zostaje to zgłoszone pracownicy otrzymują złotą rade,aby nosić drugi wiatrak na piętro.Analogicznie według wujka dobra rada pracownicy mają nosić na każde piętro ze sobą wiatrak i najlepiej wózek,bo na każdym piętrze go brakuje albo są po prostu niezdatne do użytkowania.Jest to prawie tak samo absurdalne jak normy,które na jednej zmianie się liczą a na drugiej nie.Nie jest wyczynem zrobić dobrą norme na antresoli,ale jedni są z niej rozliczani a inni nie.Równi i równiejsi.Pracownicy są zazwyczaj negatywnie do siebie nastawieni,oczywiście nie wszyscy.Niestety zdecydowana większość to ludzie którzy tylko myślą jakby ci tu utrudnić życie.Jest mała garstka osób,które są w porządku i nie szukają afer ani nie donoszą za plecami.Nie ma co tracić czasu i swojej cierpliwości na prace tam.

Wiele można powiedzieć o pracy w 4f. Praca w sklepie odzieżowym jak każda, może trochę kuriozalne standardy obsługi klienta ale ok. Jest jednak coś z czym nigdy nie spotkałam się w żadnym miejscu - stawianie klienta ponad pracownika. Przy każdej konfliktowej sytuacji, w której pracownik przestrzegał regulaminu narzucanego przez centrale, centrala stawała po stronie klienta robiąc z pracownika (usunięte przez administratora)na oczach wszystkich. Nie ma na to żadnego logicznego wytłumaczenia i jest to niesamowicie krzywdzące.

Zostaw merytoryczną opinię o 4F - Olkusz

• Jak się pracuje w 4F?

Zobacz opinie na temat firmy 4F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 30 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F?

Kandydaci do pracy w 4F napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F