Opinie o 4F (OTCF S.A.) w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4F. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F w Olkusz

XxXtopwojxxxPL33

Jako że jest fala upałów pamiętajcie żeby pić dużo wody. Warto się nawadniać Miłego poniedziałku

Fala
@XxXtopwojxxxPL33

Jest fala upałów i ich to nie obchodzi ,róbcie tam normę nawet jakby pot wam się lał po du....grunt że wyższa sfera chłodzi się pod wiatrakami ,a oslabnij i idź na zwolnienie już cię nie ma ,ty masz latać biegiem taki maraton wam robią ,możecie śmiało startować w igrzyskach ,jakiś tam medal zdobędzie bo już was wytrenowali ,tylko w sporcie nie szukacie tych szmat na tym wysypisku (usunięte przez administratora) gdzie jest wszystko pomieszane i tracicie czas ,młode panienki choć mają słaba wydajność i L4 to jest to co lubią brygadzisci mają do nich taki pociąg i słabość że im wszystko wybacza i przymkną na to oko ,zawsze je wytłumaczą i wstawia się za nimi .Tak samo jak Olkusz i Wolbrom to jest taki Pi.........s ,ale prezes ma zawsze rację ,jego ludzie nie dostaną zwolnienia

Pic

Wymienię wodę w dystrybutorach bo nie da się jej pić , a teraz jako firma macie obowiązek nam wodę zapewnić ,a jak nie dajecie w butelkach to kubeczki załatwić trzeba ale nie 3 tylko więcej . I coś z klima zróbcie bo jak dalej będzie tak gorąco to ludzie będą padać a nie pracować

Witam. Planuje sobie złożyć Cv na ten magazyn , oczywiscie nie zakładam że akurat rozpatrzą ją pozytywnie ale chciałbym poznać jak wyglada tam praca , jakie sa realne zarobki netto ?

jako tako
@Kandydat

Zależy na jaki dział. Najlepiej wózkowi ale robota monotonna i jest duże obciążenie psychiczne.2 Brygadzistów znaczy się dwóch osłów. Jeden cię podpierdoli do kierownika żeby się przypodobać(za to dostał stanowisko prowadzącego wchodząc mocno w dupkę kierownikowi teams to czerwony jest wręcz) a drugi też cię wykończy psychicznie cisnąć ci o normę :/ Ale kasowo się w miarę opłaca.

Hejka
@jako tako

Jeśli ktoś się zamierza przyjąć do wózkowych to warto mieć na uwadze że to picker na wózku. Nie jest jak pewnie mieliście w innych firmach że mało co pracy fizycznej, 90% to dźwiganie kartonów na wysokim składzie.

mamuśka

Z pomocą kolegi trafiłam w miejsce gdzie wyrzygujecie te swoje wypociny .Pracuj,szanuj,uśmiechaj sie bądź ludziem a będzie Ci dane . Choroba spotkać może każdego ,pokaż że potrafisz a nie będziesz (usunięte przez administratora) system się powalił ,odeszli cenni,dobrzy ludzie bez nich to już nie będzie ta sama antresola. Przemek brygadzista nie (usunięte przez administratora) prądem ,wystarczy być szczerym ,Majka robi swoją robotę - też byście robili na jej miejscu ...mam wrażenie ,że negatywne opinie wystawiają leserzy. Damian ,facet z którym można pogadać o pogodzie ale i o sprawach zawodowych czy osobistych jak z człowiekiem .Co wam nie pasuje ? 8 h pracy a czytam jakbyście życie tutaj przewalii???? atmosferę tworzą ludzie jak ktoś mądry napisał ,więc bądźmy ludźmi a nie pomiotami ,które mądre są tylko w sieci jako anonimy. Są owszem ludzie,którzy mocna mieszają ale to kwestia czasu .Praca to zadanie każdego normalnego ,dorosłego człowieka no chyba że ktoś woli zasiłek z mops o ile wgl go dostanie .Jedyne mam spostrzeżenie Gracjan zwolnij ,szkoda żebyś został tym"złym"nie zajmuje się plotkami i tworzeniem historii z (usunięte przez administratora) ,nad z nami elementem całości a wszystko ułożyć się dobrze .Nie chce tracić kolejnych dobrych koleżanek i kolegów ,czas najwyższy zachowywać się jak na dorosłych przystało .Dobrej nocki 4all

Pitolisz czy po trzy
@mamuśka

Twój bełkot trudno zrozumieć ,napisał dupoliz ,i raczej leser nie piszę bzdur że ludzie bez pracy zostali ,nas nawet zasiłku pozbawili ,franco

Byk
@mamuśka

A co mu takiego dobrego zrobiłaś że ..... trafiłaś za pomocą kolegi

Atmosfera
@mamuśka

Ty jesteś ograniczona umysłowo czy psychicznie? Atmosferę to tworzą mistrzowie ,brygadzisci i kierownicy plus liderzy dają ci zlecenia z brakami i jak masz szukać towar którego nie ma w półkach ,chyba ci półkule w mózgu nawaliły

Teraz to ty

Wyrzygujesz swoje

Egeszege
@mamuśka

"Więc bądźmy ludźmi nie pomiotami,które mądre są tylko w sieci jako anonimy"powiedziała ta ,która anonimowo się podpisała.Wez się nie ośmieszaj.

xXx
@Egeszege

Ludzie, tacy najmądrzejsi jesteście to trzeba było się uczyć, wykazywać i zasiadać w firmach jako kierownicy, a nie tyrać na magazynie (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Jupi
@mamuśka

Skoro najezdzasz na anonimowy to się ujawnij czy to dla ciebie za trudne?

Wryyy
@mamuśka

Mamuśka jeszcze karmi cycem dzieci i jej mleko się ulewa ,dawaj mamuśka jaki kolega ci pomógł ,skoro taka mądra jesteś?wypoc też swoje rzygowiny ,ale pewnie obleciał cię cykor i taka jesteś mądra

Sędzia
@xXx

Jakby wszyscy po znajomości zasiedli na wyższych stanowiskach co już tak jest ,to by nie mieli kim robić i pomiatać ,to grupa dzieci która rządzi tym magazynem ,kółka wzajemnej adoracji ,i ulg dla wybranych ,oni muszą mieć fajerwerki i młody towar z którym da się pobajerowac i na kim zawiesić wzrok ,ale wy też młodzi nie będziecie z czasem .Jeśli już wymagacie wyników to zróbcie porządek na tym magazynie pełnym haosu i nie porozumień że nic nie ma w danej lokalizacji i posylacie po kilka osób w to samo miejsce ,nad niczym nie panujecie nie ogarniacie ,5godzin wam zajmuje wklejanie i ustalenie gdzie jest towar ,a co pracownicy mają na to powiedzieć że czekają wy nie robicie tego w parę minut a nam każecie ,i najlepiej system mnie wyrzuca i nie mogę ci dać pracy idź robić co innego

Kierownik Salonu

Zacznę od swojej opinii dotyczącej początku rozmów z firma. Generalnie pierwsza rozmowa odbyła się telefonicznie i przebiegła bardzo przyjemnie Pani z działu HR powiadomiła mnie, że w ciągu tygodni umówi kolejny etap rozmowy już z kierownikiem regionalnym. Niestety w ciągu kolejnych dwóch tygodni nie otrzymałem żadnej informacji. Napisałem więc maila i tutaj po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na zasadzie, że oczywiście wszystko się przedłużyło (przecież ciężko jest zadzwonić do kandydata i poinformować samodzielnie- jeżeli umawia się na kontakt w ciągu tygodnia). Przechodząc dalej sprawa została skierowana do innego członka zespołu HR- rozmowa umówią w ciągu 2 dni (jednak czułem, ze jest ona już wymuszona przeze mnie). Przy kolejnym etapie już z regionalnym kierownikiem dostałem informacje, ze do końca przyszłego tygodnia dostanę informację o rozstrzygnięciu. Oczywiście informacji nie było w ciągu kolejnych 10 dni po upływie terminu na odzew. Sam musiałem się o nią upomnieć raz pisząc maila w tej sprawie (brak odpowiedzi). Drugi raz bezpośrednio dzwoniąc do rekrutera i dopiero uzyskując informację. Nie polecam marnować czasu na rekrutację, bo podejście zespołu HR do kandydata jest tragiczne. Najgorzej przeprowadzona rekrutacja w jakiej uczestniczyłem

Dało się wyczuć, ze inny kandydat jest już wybrany

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierownik Utrzymania Ruchu
SMART-HR
Prostaki

W tej firmie przetrwasz jak chodzisz 7 dni w tygodniu i słuchasz sie w swoich podwładnych i nie masz własnego zdania! Jeśli jesteś chory, dla każdego to zrozumiałe, Zaraz wylecisz za frekwencję, jeśli masz odmiennie zdanie niż brygadzista również wylecisz, ale najlepsze jest to , ze jak włazisz w (usunięte przez administratora) lidera i brygadzista a najlepsze jak jesteś donosicielem to będą cię tam trzymać, to jest szkoła podstawowa czy praca? Nigdy ale to nigdy nie robiłem w tak żenujacej pracy jak w tej, wsioki się zjechały z Olkusza i wolbromia i myślą, ze wielkie państwo a słoma z butów każdemu wystaje, ale karma was wszystkich dopadnie, za to jak traktujecie ludzi i jesteście nie uczciwi, pamiętajcie nikt się mścić nie musi , ja wiem, ze do was to wróci z podwójna siła.

Wsiok
@Prostaki

Z Olkusza jest ślepy , kobiety z ZK przecież to widać na odległość że bez makijażu ma te dziary na oczach ,podejdź i zapytaj o nie karalność ciekawe czy ci dostarczy i taki brygadzista udaje mądrego a klapki na oczach

Pacynka
@Prostaki

Już obiecali jednej po gimnazjum brygadzisci że dadzą jej umowę o pracę

Puk puk
@Prostaki

No brygadzista z Olkusza bardzo cwany ,dzieciak z bogatego domu co bawi się ludźmi i robi segregację ty się nie pomyliłeś z powołaniem powinnaś pracować na wysypisku śmieci i robić odrzuty tu blachara ,tu nowe to się jeszcze przyda tu z więzienia a to uczciwe to wypad

Psychiatra
@Prostaki

Jaki był sens dawać umowy przez agencję na dwa miesiące ,skoro po 15 dniach żeście ich zwolnili ? Oczywiście Wolbrom i Olkusz jak nie ma pracy to co robią? To jacyś lepsi ludzie ? Kręcą się bez celu i stoją i wtedy wydajność się nie liczy bo takie fory im dajecie ,oby we wrześniu przyszli wam tacy pracownicy że zlewka jakie wy macie podejście i będzie latanie i nagabywanie i prośby o nadgodziny

Pankracy
@Prostaki

A potem stoją na przerwie i się śmieją co kto napisał i że są bogami nie do ruszenia

Kukła
@Prostaki

I tych dwóch co szuka braków na antresoli Kuba i Janusz ty masz uciekać z alejki jak oni idą bo zaraz drą ryje ,wy nie jesteście tu sami 15 razy posyłają was w to samo miejsce bo nie ma towaru , najpierw niech się określa w systemie bo nic im się nie zgadza i ciągle braki

Co wiecie o ludziach
@Prostaki

Mnie zastanawia jedna rzecz ,czym się kierujecie przy zwolnieniach ludzi którzy dobrze pracują nie biorą L4 ,przychodzą trzeźwi i nie kradną?

Prostaki
@Pacynka

Oni nawet obiecali tej patusce z więzienia umowę o prace? Chyba nie muszę pisać imienia , żeby było wiadomo o kogo chodzi? A jeśli chodzi o Nicolce , ze dostanie umowę , to tylko dlatego , ze wchodzi każdemu brygadziście tak w dupe, jest tak fałszywa osoba, ze ludzie nawet jej nie ufajcie, kilka razy słyszałem, co na was nagaduje, wszystko co jej mówicie odrazu leci do brygadzistów. Młoda myśli, ze wygrała top model a w lustrze się nie widziała , chwali się tatuażami a lepiej dziecko by je zrobiło, wstyd coś takie pokazać a dopiero się chwalić.

Sprzedawczyk

Przecież to ona Sprzedała Paulinę do Patryka

Ale curva kyrk

Mi się najbardziej podobało jak miało wszystko wyjechać do 19 i przyszli brygadzisci na chwilę pomoc na sorter to kuba brał ubrania z kuwet i rzucał w ludzi żeby szybko sortowali , naprawdę żenujące

Wypas

Pewnie jego praca to hobby i rodzice mu wszystko sponsorują ,nigdy nie zrozumie innego człowieka ,a gdyby był z biednego domu ? Nawet na rurki by cię nie było stać

Cyk

Ten jego ślub to jakaś farsa ,każdy wie że lata za Kamila z sortera i jeśli go zechce to odwoła,ale tam jest czas na bajere i slimaczenie

Krzyk mody
@Prostaki

A kto im będzie kupował ciuchy za taką cenę ,jeszcze takie (usunięte przez administratora) przy tej inflacji .Dajecie nam tylko bony za zakup tego badziewia ze zniżką ,nie ma bonów na święta ani socjalu, ani nawet wczasów pod grusza , strasznie biedna firma

O tak
@Wsiok

Gośka pokaż akt niekaralności.

Blond pustak
@Prostaki

Przecież to widać na kilometr że leserka jakich mało tylko obija się z Oskarem księciem który ubiera się na biało do pracy ,wiemy że się nie pobrudzisz bo nic nie robisz .Kiedyś kazali pudełka z butami sprawdzać , oczywiście ja ta przerosło , poskarżyła się i poszła na wypis,chłopaki jej wszystko załatwią ,nawet urlop jak jest skacowana po imprezie

kandydat

Są jakieś pozytywne aspekty tej firmy? Jak wyglądają relacje z kierownictwem?

Zwolniony za nic
@kandydat

Nie ma nic pozytywnego ,Pozatym że nagle cię zwolnią ,na relacje nie licz

Piąteczek piątunio Miłego weekendu

Mądrala

Cześć, podzielę się tu moją opinią na temat pracy w 4F - OTCF w Czeladzi. Przepracowałem ponad 2 miesiące od samego początku jak tylko ruszył magazyn. Zaczynając od rekrutacji która nie była od deski do deski tylko przebiegła sprawnie i w sympatycznym towarzystwie. Po dwóch tygodniach trafiłem stricte do Mateusza, który wytłumaczył prace i przekazał niezbędne informację - jak czegoś nie wiedziałem to bez problemu wytłumaczył - poprosił dziewczyny z Olkusza o przekazanie info [ pozdrawiam dziewczyny ;) ] Praca sama w sobie spoko i nie należy do mega trudnych, jak się używa mózgu to nie ma szans się czegoś nie nauczyć. Jeśli chodzi o fizyczność to jest po środku Ciężka -> OTCF -> Lekka. Dla osób w każdym wieku. Jak jest dużo zamówień to trzeba się narobić nie ukrywam, albo transferyy - śnią mi się po nocach ;D co do samego systemu trochę kuleje rzuca po lokacjach i często padają skanery(zawiasy itp) więc na to się przygotujcie. Liderzy bo w sumie jest ich kilku - pracowałem z Mateuszami no tak bo bym zapomniał do Mateusza dołączył drugi Mateusz ;p w porządku chłopaki jak się wykonywało to o co proszą to bez żadnych spin czy problemów czasami dawali w kość ale to pewnie sami musieli się wywiązać z zadań które przed nimi postawiono.. miałem jeszcze okazje popracować z Pauliną ogólnie wszystko ok raz tam miałem upomnienie ale to po moim błędzie… Jeszcze jest Kamil ale nie miałem przyjemności pracy z nim.. nad liderami są Mistrzowie Zmian (wiem śmieszne te nazwy tam mają) u nas był Tomek - wymagający i opie… nierobów bo powiem tak szczerze na całą zmianę ok. 30 osób to 10 się znajdzie co nie robi.. nie będę wymieniał z imienia :p Aaa jeszcze bym zapomniał mówię tutaj o dziale ECOM, a tych działów jest sporo. Kasa bo to w sumie większość interesuje - dobra jak odszedłem teraz to akurat podnieśli stawki na 21-25zl brutto. Nadgodziny dla chętnych jak się chce to można całkiem fajnie wyjść na koniec miecha ;) Niestety musiałem się pożegnać bo czas wrócić na studia. Podsumowując: Praca spoko nie taka zła jak ją malują ;) Jeśli traficie na ECOM do ekipy dwóch Mat’ów to nie będziecie żałować chciałbym mieć takich profesorów na uczelni ;D oby więcej takich Liderów. Pozdrawiam całą zmianę Kamila ciebie też ;)

Ram
@Mądrala

Elo fajnie napisałeś masz dużo racji z Mateuszami się ok pracuje są konkretni jeśli chodzi o Pauline porażka ta osoba nie powinna być na tym stanowisku co jest zawsze źle nie szkoli i mina wiecznie obrażona o cokolwiek się nie spytasz.Nie pochwali nikogo wiecznie krytykuje jest toksyczną osobą.Byle daleko od takich ludzi

Carlito
@Mądrala

W sumie krotka piłka , mam jedno pytanie moze sie orientujesz, jaka stawke dostaje na poczatek operator l WJO ? Bo ostatnio widzialem ogloszenie na takie stanowisko do Czeladzi .

Doktor skaner
@Mądrala

Taka firma i te skanery co nie działają i klejone na taśmę co by bateria nie wypadła śmiech na sali

Wacek
@Mądrala

Nie pojmuje jednego ,skoro brak towaru na danej lokacji ciągle to wisi do zbierania ,idzie pięć osób i szuka tego samego ,przez co traci się czas .Powinno być wbite brak towaru ,ktoś złe rozłożył ,lub jest w innej półce ,kto nad tym panuje? Ukraina rozkłada jak chce i to są efekty nie mieści się tu odbije dam w inną półkę przez co my mamy problemy ,zgłaszanie problemu -pracujemy nad tym i to jest praca z dzieciakami

To
@Wacek

Gdyby w systemie wyskakiwało że ktoś podjął próbę i oznaczył brak to w porządku. Natomiast w systemie takiej informacji nie ma, więc i tak trzeba kogoś sensownego wysłać by to zweryfikował.

Opinia
@Mądrala

Najgorsze w tej firmie jest to grafiki i ustawianie schodzisz w sobotę rano po nocce śpisz a w niedzielę masz na popołudnie ,to jakiś cyrk i nieporozumienie gdzie masz czas na wekend z rodziną , weźcie się zastanówcie nad tym ,cóż z tego że masz wolne w tygodniu skoro dzieci w szkole itd ,były ankiety na stołówce i tak owszem koliduje z życiem rodzinnym to jest jak cztery brygady bez dodatku chore ,inne działy mają wolne

xx
@To

Kiedyś była opcja zaznaczenia braku produktu, ale za robienie tego zawsze była zj eb ka. Potem usunęli tę możliwość całkowicie. Bez sensu, bo zdecydowanie ułatwiłoby to pracę, wystarczy tylko dopracować system i chcieć pomóc pracownikom, zamiast robić im pod górkę.

Tyle ludzi zwolnili a teraz przyjmują młodych....

Pamiętajcie aby się nawadniać ;) Woda zdrowia doda

Co tu jest grane

Reszta ludzi ,którym atmosfera zgnilizny się udzieliła kabluja jeden na drugiego jak szczury uciekające z tonącego pokładu,jeden po drugim.Zadnych zasad .Młode idiotki i stare rury walczące o posadę ,będące w stanie wymyśleć wszystko żeby tylko kogoś(usunięte przez administratora)Zal mi was.....na szczęście to (usunięte przez administratora)już mnie nie dotyczy.

Praca z wykorzystaniem
@Co tu jest grane

Z całego serca nie polecam wam tej pracy na tym magazynie ,ludzie zastanówcie się ,agencyjne i umowa zlecenie pierwsi do wylotu nigdy nie dostaniesz umowy o pracę stała Wolbrom i Olkusz to już wyższa sfera . kradzież tym magazynie jest ogromna najwięcej ginie skarpet i majtek ,lub potrafią wychodzić w czterech parach spodni ,oni nie potrafią zarządzać i zrobić porządku bo i tak winę zrzuca na ciebie ,szkoda pisać co się tam dzieje bo i tak nic z tym nie robia

Otóż to
@Co tu jest grane

Bo jeśli mają program pracowniczy ludzi z polecenia ,to tego co cię polecił to zwolnią ,a po paru miesiącach tego pracownika też zwolnią ,najwyszy okres pracy to tam do 6 miesięcy ,potem by ci musieli dać inna umowę ale nigdy na czas nie określony,zresztą tam jest kilka firm zewnętrznych co obsługuje ten magazyn , potrafią do ciebie zadzwonić po skończonej dniówce że masz już nie przychodzić

Co tu jest grane

Kierownicy nic o bożym świecie nie wiedzą ..od tego mają ludzi,którzy też nic nie wiedzą Absurd goni absurd .Lezcie sobie nadal najebani w biurze wasi przełożeni się ucieszą......Może chociaż jeden dzień popracujcie sobie na jakimś dziale i zobaczcie jak wygląda praca ludzi ,którzy na was robią.Mistrzowie prześcigają się w absurdalnych pomysłach patrząc na pracę z poziomu biurka.Niedlugo z dumy z własnych urojonych osiągnięć wybuchną ...Ogólnie wielką farsa i wstyd przed ludźmi ,którzy przyszli pracować....

Co tu jest grane

ECOM-100 produktów na godzinę.Norma.W zleceniach po max.10 produktów rozmieszczonych od alejki 01 do 89.Polowy nie ma w lokalizacjach.Na przejście z miejsca A na miejsce B schodzi z 5 minut,uwzględniając kolejki w alejkach i kulturę osobistą .Godzina to 60 minut,dzielone przez 100=6 minut na jedną rzecz .w zleceniu max.10 rzeczy=60 rzeczy na godzine normalnym tempem bo biegać po magazynie nie wolno!(chociaż niektórym na speedzie się udaje)rozpoczynając pracę jesteście na minusie -40 rzeczy.Swietnie.Puknijcie się kur...wa w łeb

Śmieszne

Tylko uważajcie po kim macie buty, bo osoby, Które są zwalniane muszę oddać nawet roczne buty używane, dla następnym pracowników haha, wstyd gorzej niż wstyd

4edu

Najśmieszniejszy i najmniejszy ten pseudo lider z antresoli ???????????????????????? że go trzymają ?

Młody

Najgorsza praca w moim życiu od atmosfery po zarząd na szczęście poszło już odpowiednie pismo do góry tak samo do inspekcji pracy głównej. Co tu dużo pisać Kobiety gorsze od mężczyzn z gołym tyłkiem bez stanika chodzą byle by tylko przypodobać się jakiemuś majstrowi by mieć łatwiej pełno związków a ci faceci tępi jak but laska owinie takiego pokazując cyca żeby mieć lżej i nic nie robić a ten już podjarany taka lodziarą w skrócie patologia kurestwo i nic więcej dobrych ludzi pracujących się zwalnia a tych obiboków trzyma mam nadzieję że ta firma niedługo upadnie.

@Młody

Najgorsza ta z antresoli co nie dawno została liderka obszaru ,zbiera Bombaj jak ona się slimaczy siada mu na biurku kiedy brygadzista rozdziela pracę ,lub na wózku zaraz obok niego jakby mogła to by weszła temu Michałowi na kolana, ewentualnie czeka na niego na jego krześle

Awansiara

Dostała bo widać że leci na niego ,a jak nie ma zamowien to co zbiera? siedzi i się kręci na jego krześle i wtedy ma wydajność hahahaha

Prawnik

Masz umowę o pracę ,zostajesz zwolniony nie podpisuj rozwiązania za porozumieniem stron.Nie dostaniesz nawet zasiłku.Pracodawca Cię zwalnia ,masz prawo się z tym nie zgadzać.Nie podpisuj,idź do sądu pracy.Masz prawo walczyć o swoje prawa!Powody tych zwolnień są absurdalne i niezgodne z prawdą .Walcz!

@Prawnik

Nie pracujesz na akord.Niech lepiej wasi prawnicy stworzą takie umowy na szybko bo do tej pory większość działów nie wie jakie maja normy.Jezeli nie poinformujesz pracownika jaka ma normę nie masz prawa jej wymagać.Najlepiej na piśmie.Jezeli go zwolnisz za normy ,o których nie wie...jesteście w czarnej dupie.Sad pracy się szybko rozprawia z takimi niedomówieniami.

@Prawnik

Ludzi jest więcej niż zarządu.Zacznijcie się lepiej z nimi liczyć bo was wywioza na taczkach.Jezeli to nie pomoże róbcie strajk.Jezeli jednego dnia nie przyjdzie do pracy nikt to będą mieli wielki problem i może sami się rusza chociaż nie potrafią nic .

Ply
@Prawnik

Przecież to zakłamani ludzie mówią jedno ,robią co innego np my rozumiemy że słabe zlecenia wpadają i nie ma zamowien , oczywiście bierzemy to pod uwagę że się tej normy wtedy nie da wyrobić ....i z dnia na dzień bez wypowiedzenia zostawiacie ludzi z niczym bez szansy szukania czegoś innego ,brawa dla was i waszą wielką klasę

Blabla
@Ply

Każdy rozumie ,że firma ma słaby okres i trzeba zredukować etaty.Ale nie wyrzuca się ludzi na bruk z łapanki.Gdyby powiedzieli ,że słuchajcie musimy was zwolnić bo nie ma pracy ale niedługo zaczyna się sezon i możecie przyjść ponownie nikt nie miałby z tym problemów.Ale zachowali się jak zwykle chamy bez kultury i o to chodzi.Ze potraktowali ludzi jak śmieci.

....
@Blabla

Mogli też jak nie ma pracy dawać urlopy bezpłatne ale po co

Pyk
@Blabla

I cię nie ma ,nie rozumiem jednego jeśli przez miesiąc wyrabiasz normę ,i masz premie za wydajność ,a nagle ci każą zbierać braki przez dwa dni i jesteś na minusie to odrazu cię zwolnią ,wy się leczcie w zakładzie zamkniętym dla obłąkanych , najpierw każecie ludzia tak robić ,to wasze celowe działanie ?

Zabawka
@Blabla

Dali z trzech zmian z ecomu na antresolę i co wszyscy do zwolnienia ,to było od poczatku ukartowane,ale jeszcze nas pocieszaliscie to tylko na miesiąc ,i po co te puste słowa , wiedzieliscie o tym od początku ,delka musi mieć młode (usunięte przez administratora)na swoim obszarze bo stare to aut

Kocyk
@Prawnik

I ty myślisz że góra się tym przejmuje że cię zwolnili ,ich to bawi ,mieli przez dwa dni zebrania z brygadzistmi i ustalali warunki co i jak zrobić ,a te młode łepki też się boją o swoje krzesła ,przenieśli się ze wsi do miasta jedna wielka klika

Moja przygoda
@Prawnik

Z tym magazynem ,jedno wielkie kolesiostwo wybieranie ludzi wizualnie którzy im się podobają nie to jak pracują , znajomości ,pryszczaci i sepleniący liderzy którzy nie dawno z pielucho-majtek wyrośli .Wysyłanie na inne działy ,jesteś na zero czyli na minusie ,czyli nic nie robisz bo i tak tego nie wyciągną takie ich ble ble a obiecują ci że mają wgląd jak pracujesz

Jola

Zgadzam się! A już nie wspomnę o tym że na ecomie na picku , jest taki chaos w półkach , że 15 minut zajmuję znalezienie tej jednej sztuki w 100innych rzeczach , a poźniej jest sprawdzana produktywność i wychodzi na to że mam ją bardzo słabą mimo tego ze sie staram pikować wszystko, a osoby które robią to byle jak produktywność mają wysoką, to jak to działa? Może liderzy obszaru na piku zamiast spacerować zrobiliby z tym porządek i uporządkowali by półki zgodnie z eanami? To nie problem jest w pracy ludzi tylko w organizacji firmy Bo żeby zrobić B trzeba najpierw zrobic A , a skoro firma nie ma organizacji to czego wymagacie od ludzi? …..

Uhuhu
@Jola

Widzę, że zaczyna więcej ludzi się wypowiadać prawda na temat tej firmy a raczej dna firmy! Nie zdziwię się, jeśli w końcu osoby Zbiorą się z dowodami, które poszczególne osoby maja i zgłoszą wyżej. Pamiętajcie kochani brygadziści kamizelki i posadę możecie bardzo szybko stracić.

Ustawiona

Najbardziej fałszywa jest ta młoda z ecomu bez szkoły że zmiany Kuby i Kamila każdego pod (usunięte przez administratora) i prowadzi się z liderem co jej urlop potrafi załatwić ,weź się lepiej za naukę po jesteś tylko po gimnazjum i myślisz że zrobisz karierę latając z jeziorem

Kryształ
@Uhuhu

Najlepsza Ewelina z wypisu ona chodzi po alejkach i sobie wybiera ludzi którzy mogą u niej być ,bardzo arogancka kobieta i pyskata ,jak kogoś nie lubi i nie toleruje to go nie weźmie i to ma być praca ,czy raczej przedszkole bo kogo lubię ,haftowana chusteczkę rzucę mu pod nogi

Haha
@Kryształ

Święta prawda niech się ktoś za nią wkońcu weźmie i zrobi z nią i liderem piku a jeszcze elita z olkusza .Oni są (usunięte przez administratora) ponad wszystko

Szok
@Jola

Najpierw trzeba zrobić porządek w tych półkach jest tyle napchane że strach to wyjąć ,a jeszcze się zawalają ,a gdyby się na kogoś zawaliły to kto jest winny ? Krzywe oklejone taśma i jest wymagana norma ,wiem prawda boli ale fakt jest faktem ,wymagacie cudów a nikt z tym nic nie robi najlepiej wymagać od pracownika

Bhp
@Szok

A gdzie jest pani z BHP ,oni tego nie widzą że to zagraża bezpieczeństwu a gdyby cię przygniotło i spadło np na ramię ?

Xcx

Z tymi myślami podejdź bezpośrednio a nie wypisujesz wypociny :) A mi przychodzi na myśl Że pustak od cegły się różni Ty należysz do pierwszej kategorii Pozdrowionka ❤️

@Ustawiona

Ty też byś się wziął za naukę, bo pisać nie umiesz. Interpunkcji nie znasz. Ciekawe co w pracy robisz, że wiesz co inni robią I kto z kim chodzi.

Haha

Mega napisane...brawo

Xxx
@Haha

Ty się weź lepiej za naukę polskiego, bo widzę, że coś słabo z tym u Ciebie kolego... Nawet zdania dokończyć nie potrafisz. Zazdrosny jesteś, bo pracować nie potrafisz/Ci się nie chce i na awans, ani szacunek przełożonych nie zasługujesz, więc postanowiłeś pluć jadem anonimowo? Może byś im w twarz powiedział, jacy to są źli ? Czy może odwagi masz tyle co zapału do pracy?

Ghg
@Xcx

No widać, ze tylko niedojrzałe dziecko mogło to napisać ????

Szkoła
@...

Ktoś przynajmniej skończył szkołę i ma wykształcenie ,a nie po gimnazjum karierę robi i kabluje

Pi

Kuba potrafi w pracy odpalic neta i sprawdzać wiadomości ,gdy podchodzi pracownik szybko klika minimilizacje ,on myśli że jest ktoś (usunięte przez administratora) i tego nie widzi taki zarobiony jest niby hahaha od ludzi wymagacie cudów a sami macie olewke i ubaw i jak wam się znudzi net w pracy to problem kogo by tu zwolnić

Segregacja
@Haha

Młoda robić jej się nie chce ,tylko patrzy ściemniać i chodzić z liderem i udawać że pracuje , dlaczego inni mają góry na tej zmianie? Tak samo jak te z sortera mają inną pracę slaba wydajność ,są ciągle zmęczone śpiące a pomimo tego brygadzisci przymykają oczy i je faworyzują ,wystarczy powiedzieć im że się zwolni i już im umowy pod firmę załatwiają

Konan

Jego ludzie z okolic jak są przypisani do danego punktu nie ruszy ich na inny dział , dlaczego to jakaś strefa nie do ruszenia bo innymi poniewiera ,to są ludzie i podludzie ,nie traktujesz wszystkich jednakowo tylko dzielisz lepsza lub gorsza kategoria , brygadzista powinien być sprawiedliwy ale w tym przypadku tak nie jest

Xxx
@Konan

Skoro "jego ludzie się nie ruszają że swoich działów" To wytłumacz mi jakim cudem np. Liderka dsp jak jest zapotrzebowanie to zapierdziela na piciu albo wypisie? Czy może ona nie jest "jednym z ludzi"?

Kucyk
@Xxx

Widzisz zapierdziela ,bo lider z ecomu nie ,czasem pójdzie na wypis ale słabo mu to idzie ,dziwne czemu inni liderzy robią równo a ten high life

@Kucyk

Lider piciu robi też na wypisie I na dokach jak jest potrzeb. Sam też nieraz zbiera. Ale najwyraźniej Ty tego nie widzisz, bo tylko masz nos w telefon I kombinujesz co by tu na kogo wymyślić. Byś zajął się robotą to by Ci się nie nudziło I może głupoty byś przestał pisać.

@Kucyk

A słabo to Tobie wychodzi obserwowanie komu by tu (usunięte przez administratora) obrobić, bo akurat jemu na wypisie idzie szybciej I lepiej niż niektórym, co tam stoją nacodzień

Paragon
@...

Jak im słabo idzie to do zwolnienia hahaha

Kulfon
@...

Lider wymiata ma najwyższą normę ,żart roku i co jeszcze napiszesz wazelino

@Kulfon

1) nie napisałem że ma najwyższa normę, nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twój problem 2) żartem jest to, że myślisz że ktoś się z tobą liczy

Ohoho
@Ustawiona

Mnie zastanawia jedno... Czy jesteś zazdrosny/a o nią, czy o niego... Bo inaczej czemu by Cię interesowało kto z kim się prowadzi? Jak któreś z nich Ci się podoba to podejdź i zaproś na kawę, bo obgadując ich na internecie to raczej nic nie ugrasz, przykro mi ????

Lol
@...

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? A kto się z tobą liczy jesteś tylko od zbierania odpadów na tym magazynie

Mini
@Pi

Jakbyś się skupiał na czymś innym poza "ojeju jaki jestem biedny, nie mogę się op@#rdalać, bo wymagają jakiegokolwiek zaangażowania w pracę" To byś zauważył, że różne działy/brygadzisci/liderzy porozumiewają się na laptopach przez wiadomości... Wam ludziom serio się nudzi w robocie jak nic nie robicie, bo czepiacie się tego, że np. Kuba jest "non stop na telefonie" Albo na laptopie... A jak inaczej mają sprawdzać, czy towar dołożony, jakie są inne lokacje w których można szukać braków w zamówieniu, albo po prostu czy potrzeba więcej ludzi np. Na wypisie? Jakby z każdą sprawą biegali osobiście, to też by było źle, bo "nigdy ich nie ma jak ich potrzeba"... Weźcie się ogarnijcie, a nie czepiacie każdego...

@Lol

Nieee... Nie jestem sprzątaczką... Wtedy musiałabym Ciebie zebrać...

Pryy
@Mini

To na Onecie też się da sprawdzić co się dzieje na magazynie ,lub interi no szok

Pyk
@Mini

Nie bądź śmieszna , braków jest masakra i jeden zwala winę na drugiego idź zgłoś do kontroli żeby nie siedziały bezczynnie ,wogole kto to rozkłada że tyle brakuje ,czy potrzeba ludzi ?to ich sprawa kto im nie pasuje to dowidzenia a potem tragedia jak wejdzie promocja i że wszystkich działów ściągają

Bhp

Ta pani tylko pilnuje żeby pracownicy mieli buty robocze nic innego ,a to że walą się półki ma wyj....ne nikt nigdy jej tam nie widział ,są wzmacniane linkami hahaha ,niech idzie taki pracownik i go przygniecie i kogo wina nasza bo wywalał wszystko żeby znaleźć towar i te palety co stoją bo już w kartonach się nie mieści krzywe jak wieża w Paryżu chory magazyn ,jeden z najgorszych w okolicy

Śmieć

Daliście nam zamówienia z samymi brakami co wiąże się z tym że nie było możliwosci uzyskania normy (powód zwolnienia słaba wydajność) a na czym ją mieliśmy uzyskać....

Jarosław
@Śmieć

Bo oni tak rządzą tym magazynem ,jak ta partia z dnia na dzień cię zaskoczą zostawia tylko swoich ,to było celowe działanie żeby się do czegoś doczepić i mieć pretekst , naprawdę traktujecie ludzi bez szacunku oby się to kiedyś na was nie odbiło a zróbcie grila i swietujcie tryumf za zwolnionych

Dziwak
@Śmieć

Przyjdą nowi we wrześniu ,też im nie wyrobią normy bo dostaną słabe zlecenia i też ich wywala i taki kołowrotek ,i bardzo dobrze że was (usunięte przez administratora) bo uczciwy pracownik dla was nic nie znaczy

Kalesony
@Śmieć

Dobrze ze swoim młodym laska jak zagrożą że się zwolnią to odrazu im mówią że dostaną umowę pod firmę

Pędzel
@Dziwak

Zostawcie tych co wam pół magazu wynoszą i towar w kiblach pochowany

Szczęśliwiec

Poszerzyłem grono szczęśliwców zwolnionych, tak szczęśliwców bo praca na tym magazynie to jedno wielkie gówno. Wyprzedzili mnie raptem o tydzień bo sam bym się zwolnil. Pracownika mają za nic i nieważne czy robisz normy , czy pracujesz za trzech i że dzięki tej " wspaniałej lekkiej pracy" podupadasz na zdrowiu. Masz jeb....ać. Nikt cię nie doceni, o awansie zapomnij. Tak jak we wcześniejszych wpisach ktoś trafnie zauważył Wolbrom i Olkusz jest nie do ruszenia. Pozatrudniali od marca nowych " liderów" " brygadzistów" " mistrzów" nienadających się na te stanowiska. Siedzą jak przykuci do tych foteli i rządzą jak królowie. A po przerwie i na koniec dniówki pokazują ci normy co byś wiedział czy jesteś wydajny czy nie. Chodzą tylko po tym magazynie i kukaja jak kto robi. A zapowiadało się tak miło Jednym słowem porażka. Powody do zwolnień ha ha ha. Coś musieli gadać cymbały. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka niestety nie. Życie.

Zostaw merytoryczną opinię o 4F - Olkusz

• Jak się pracuje w 4F?

Zobacz opinie na temat firmy 4F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 30 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F?

Kandydaci do pracy w 4F napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F