Opinie o 4F (OTCF S.A.) w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4F. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F w Olkusz

XxXtopwojxxxPL33

Magazyn jest super ludzie również Wiadomo, nie zawsze uda się zrobić co trzeba zrobić. Ale pamiętajmy żeby się szanować

Mental czy body?

@ProWojKoks

Mental wiadomo duchowe na P i ogień

Stefan
@XxXtopwojxxxPL33

Jak jest super to mnie podniosłeś na duchu bo chce tu aplikować. Powiesz czy trzeba mieć uprawnienia na wózki żeby się dostać? Czy mogę taki kurs już zrobić podczas zatrudnienia?

@Stefan

Bez uprawnien cie przyjmią na spokojnie. Jeżeli chodzi o uprawnienia to jak się sprawdzisz może Ci zrobią polecam z całego serduszka firmę

Rysik

Nie polecam tego magazynu do pracy ,nie dadzą ci umowy ,tylko na okres próbny ,lub co miesiąc potrafią cię w ciągu dnowki wyprowadzić z magazynu i zwolnić bez okresu wypowiedzenia ,tak że zostaniesz bez niczego ,traktują ludzi jak bezwartościowe (usunięte przez administratora) ,chyba że jesteś z Olkusza lub Wolbromia wtedy jesteś nie do ruszenia , ewentualnie kablem wtedy cię wezmą pod firmę .Jeśli nie ma zleceń od sklepów i klientów to i tak twoja wina bo winę zwalą na ciebie że jesteś nie wydajny ,ogólnie banda pustaków i (usunięte przez administratora) kieruje tym magazynem ,jeśli chcecie podjąć pracę i zostać z niczym to się głęboko zastanówcie nad zatrudnieniem w tej kiepskiej formie Ferdka

Nie licz

Na zatrudnienie pod firmę bo to nie realne ,no chyba że jesteś ich ziomkiem ,będą cię zbywać przez trzy miesiące ,lub bedziesz potrzebny na sezon ,zresztą ta firma nie istnieje bez promocji ,jeśli nie ma jesteś nie potrzebny

Ramparampa

Zamiast zwalniać ludzi zmieńcie lepiej designera tych ciuchów bo ładniejsze są na targu u bułgarow.Kto wam to kupi w takich cenach?Szmaty z poliestru z krojem worka na ziemniaki.Tacy wykształceni a nieczgo się nie potraficie nauczyć.......Panie prezesie proszę zejść na ziemię.

Wolfenstein

Praca w detalu w biurze jako specjalista? Ktoś może coś powiedzieć? Zarobki, kierownictwo?

Eh

Wszyscy piszą o Kamilu i Kubie a na naszej zmianie jest jeszcze jeden brygadzista warty uwagi. I to nie takiej pozytywnej. Chodzi mi o brygadzistę Michała (i to nie tego z antresoli ;) ). Jako jedyny brygadzista na proste pytania odpowiada "nie wiem", "poszukaj sobie", "znajdź", "może gdzieś jest", "idź pożycz" itd. Dlaczego człowiek z takim podejściem dostał takie stanowisko? Zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Polecam wziąć się za robotę a nie oglądać za dziewczynami. Nikt się nie będzie tygodniami prosił o proste rzeczy. I nie licz na poparcie kiedy pójdzie petycja o zamianę brygadzisty.

Rampampam
@Eh

Bardzo dobrze napisane, MW jest mistrzem w wyręczaniu się innymi. Sam nic nie robi tylko łazi bezsensu po magazynie i zagaduje pracowników, zwłaszcza dziewczyny i stoi z nimi po pół h. Uważa się za wielkiego brygadziste a nawet nie umie załatwić prostych rzeczy. Niech się zajmie w końcu robotą albo niech zmienią brygadziste.

Em
@Rampampam

Ludzie długo nie wytrzymają na zmianie z takim osobnikiem jak Michał. W końcu ktoś poruszył tu jego temat, więc i ja się dołączę. Mam nadzieję, że góra faktycznie czyta te nasze stłamszone wypociny i postanowi wyciągnąć konsekwencje w stronę brygadzisty. Nie jest to osoba traktująca pracę poważnie. Zawsze ma czas, żeby pogadać o niczym, ale kiedy pracownicy go o coś proszą to spotykają się z odpowiedzią, że albo nie ma teraz czasu, albo żeby sami coś sobie załatwili. Ciągle brakuje skanerów, kartonów, czasu. Myślę, że na takim stanowisku, jakie teraz ma Michał, wypada zadbać o ludzi i o to, aby ich praca była wydajna. Jak pracownicy mają dokończyć wyjazd, kiedy ciągle są braki w podstawowych narzędziach pracy. Nie wystarczy przyjść i powiedzieć, co jest do roboty. Czasem wystarczy ściągnąć kartony z wysokiego składu, albo udać się z prośbą do innych działów/brygadzistów. Czy ogląda się za dziewczynami? Nie wiem. Ale skoro ktoś to poruszył, to pewnie jest coś na rzeczy. W końcu gdzieś musi znikać kiedy nie ma go godziny . Z całym szacunkiem, ale ten czas mógłby poświęcić na spełnienie próśb, które wnosimy do niego tygodniami. Ciągle zbywanie ludzi będzie miało swoje konsekwencje, więc warto się nad tym zastanowić. A jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to warto o nich wspomnieć. Może Michałowi się trochę przejaśni, że to co robi jest zwyczajnie nieodpowiednie.

@Eh

Przestańcie siać ferment i gownoburze.Na całym magazynie brakuje nowych skanerów a na starych nie da się pracować bo wiecznie się wieszają,wypadają z nich baterie i gubia zasieg..Wystarczy ,że jeden ogarnięty człowiek wziałby te stare skanery ,dokupił do nich odpowiednie baterie(których już pewnie nie produkują)i naprawił ,urwane tylnie zaciski .Za brak kartonów odpowiedzialni są mistrzowie ,którzy odpowiadają za zaopatrzenie magazynu a nie brygadzisci....i dobrze o tym wiecie....ale lepiej jest wypisywać bzdury i niszczyc psychicznie młodego człowieka ,który dopiero zaczyna i stara się jak może.Popatrzcie w lustro...Trochę kreatywności,nikt wam pod nos niczego nie podstawi bo to nie przedszkole.Pozdrawiam fajne osoby ze zmiany a zawistne żmije radzę omijać .....Jest Pan dobrym brygadzista i ogarniętym gościem proszę się nie przejmowac głupim pierdololo

Ah
@Eh

Moim zdaniem Michał to świetny brygadzista a na jego zmianie są osoby, które chcą go się pozbyć a sami usciasc na jego miejscu .Niektórzy to tak się wczuwają w swoje role liderów że zatrzynaja strasznie gwiazdozyc .

Ed

Mądrze napisane . panie Michale proszę się nie przejmować tymi hienami .Niech pan uważa bo ma pan wokół siebie dużo nie życzliwych osób którzy uśmiechają się do pana i słodzą a za plecami obgadują i donoszą do Miłosza . Proszę się nie dać .

Em
@Ed

Mam wrażenie, że Michał sam sobie na te komentarze odpowiada. Kto zwraca się do niego "Pan"? Wszyscy jesteśmy na tzw. "ty". Też nie mam pojęcia kto go broni, skoro wszyscy za jego plecami sami się nagadują, jaki to on jest zły. Co do kartonów... One są. Wystarczy je ściągnąć lub przywieźć, a skanery miesiąc muszą czekać, aby je opisać. Jako pracownicy dobrze widzimy te błędy w organizacji i zarządzaniu. Na to stanowisko powinna być zatrudniona o wiele bardziej odpowiedzialna osoba i nie chodzi tu o jego "zastępce". Niech każdy swoje zdanie wyraża jak chce, ale mam nadzieję, że zrobią to osoby pracujące z Michałem. Nie kumple, którzy i tak będą mu słodzić. Michał jest świetny jako kolega, ale brakuje mu umiejętności w zarządzaniu ludźmi.

@Em

Proszę więc zamiast oczerniac w internecie brygadzistę puścić anonimowa ankietę pod tytułem:Czy chcesz zmiany brygadzisty?Nikt się nie musi podpisywać.Osoby na zmianie i dwie proste odpowiedzi: Tak albo Nie.Sprawa się wyjaśni.Po raz kolejny powtarzam ,że każdy wyraża opinię za siebie.To że Ty uważasz ,że wszyscy myślą tak jak Ty jest błędne.I nie ,nie jestem Michałem.Zwracanie się do przełożonych na Pan podczas rozmowy o nich bez nich jest wyrazem kultury osobistej.

@Em

Twój problem polega tylko na tym ,że nie wiesz kim ja jestem ale ja wiem kim Ty jesteś.Wylacz lokalizację w urządzeniu;-)

Ela
@Eh

Smutne to co piszesz ile w tobie musi być zawiści i mega bardzo złych emocji .Nie potrafisz nad nimi panować to widać . Twoim umysłem zawladnela duża chęć i chciwość posiadania innego stanowiska .To przykre jak obrażacie Michała która jest naprawdę bardzo miłą osobą i pomocną .Dba o pracowników nie robi im utrudnień i zawsze wysłucha .pomoże znaleźć dobre rozwiązanie aby firma nie była stratna .Zachęca i dopinguje aby wynik zawsze był wykonany nawet ponad normę

Arkadio
@Ela

Dopinguje, z popcornem w dłoni!

XxXtopwojxxxPL33

Jutro piątek życzę wam udanego weekendu a dla tych co pracują spokojnej zmiany :D Miłego dnia

Kierownik Salonu

Zacznę od swojej opinii dotyczącej początku rozmów z firma. Generalnie pierwsza rozmowa odbyła się telefonicznie i przebiegła bardzo przyjemnie Pani z działu HR powiadomiła mnie, że w ciągu tygodni umówi kolejny etap rozmowy już z kierownikiem regionalnym. Niestety w ciągu kolejnych dwóch tygodni nie otrzymałem żadnej informacji. Napisałem więc maila i tutaj po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na zasadzie, że oczywiście wszystko się przedłużyło (przecież ciężko jest zadzwonić do kandydata i poinformować samodzielnie- jeżeli umawia się na kontakt w ciągu tygodnia). Przechodząc dalej sprawa została skierowana do innego członka zespołu HR- rozmowa umówią w ciągu 2 dni (jednak czułem, ze jest ona już wymuszona przeze mnie). Przy kolejnym etapie już z regionalnym kierownikiem dostałem informacje, ze do końca przyszłego tygodnia dostanę informację o rozstrzygnięciu. Oczywiście informacji nie było w ciągu kolejnych 10 dni po upływie terminu na odzew. Sam musiałem się o nią upomnieć raz pisząc maila w tej sprawie (brak odpowiedzi). Drugi raz bezpośrednio dzwoniąc do rekrutera i dopiero uzyskując informację. Nie polecam marnować czasu na rekrutację, bo podejście zespołu HR do kandydata jest tragiczne. Najgorzej przeprowadzona rekrutacja w jakiej uczestniczyłem

Dało się wyczuć, ze inny kandydat jest już wybrany

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Olkusz
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
XxXtopwojxxxPL33

Życzę wam wszystkim miłego dnia! :`}

XxXtopwojxxxPL33

Proszę przestać szerzyć mowę nienawiści Szanujmy się Bądźmy dla siebie mili

@XxXtopwojxxxPL33

Na to już za późno. XD Weszliśmy na wojenną ścieżek...

@XxXtopwojxxxPL33

Na mowę nienawiści zawsze odpowiem mową nienawiści, dlatego je*** ku***, co hejtują, pozdro wojowniku.

@...

Zakopmy topór wojenny Nie trzeba być niemiłym

@XxxtopwojxxxPL33

Drogi wojowniku ja bym zakopał, ale nie topór...

Ktoś-coś

Długo myślałam czy dać opinie, ale nie mogę się powstrzymać. Jeśli chodzi o dział ZWROTY to jest jakaś porażka oczywiście chodzi o brygadzistke M. W niczym Ci nie pomoże zwala wszystko na innych, jak już o coś ja spytasz to z wielką łaska Ci odpowie, ale i tak że nic z tego człowiek nie rozumie. Albo boi się o swoje stanowisko i nie chce pomoc albo taka po prostu jest. Ktoś zgłasza problem ale i tak wydaje mi się że to wyżej nie jest przekazywane. Jedna zmiana musi po sobie sprzątać a druga ma wyrąbane. Trudno współpracować z kimś takim

Coś-ktos
@Ktoś-coś

Chciałem cos dodać na temat pani brygadzistki Moniki, nigdy nie wiesz w jakim humorze przyjdzie do pracy a i tak w 90% zawsze jest w złym humorze. Lepiej nie podchodzić bo ci coś odburknie pod nosem. Jak podeszłem zapytać o coś A ona w tym czasie rozmawiała z kierownikiem to (usunięte przez administratora) o mało do (usunięte przez administratora) mi nie wlazła- taka miła... kierownik musi częściej przychodzić na nasz dział. przy odprawach nigdy nic nie przekazuje, jakbyśmy nie dowiedzieli się od innych zmian to nic byśmy nie wiedzieli. Jedyna osoba która o wszystkim wie jest jej przyjaciółka. Ogólnie dramat ze współpracą z tą panią. Moim zdaniem i nie tylko, jest to za młoda osoba i kompletnie nie potrafi rozplanować pracy a o zarządzaniu nie ma pojęcia. Proponuję przyjrzeć się bliżej tematowi.

Cała prawda
@Coś-ktos

Cała prawda, trzeba by jeszcze na przykładach podać co to jest za człowiek. Ale myślę sobie że kierownik powinien bardziej zainteresować się i pogadać z pracownikami. Napewno dużo ciekawych rzeczy mógłby się dowiedzieć... powiem w jednym zdaniu" kompletny brak szacunku do pracownika" to jest Cała prawda o pani BRYGADZISTCE Monice.

Tom

Dział realizacji. M.W. to najgorszy brygadzista. Dostał zmianę, ale nie potrafi zarządzać ludźmi. Fajni pracownicy tracą motywację do pracy przez kiepskiego brygadzistę, który nie ma czasu dla swoich ludzi, ale zawsze znajdzie pół godziny na rozmowy o bzdurach ze starymi znajomymi. Potrafi krzyczeć na pracowników i obgadywać za ich plecami. Przykro się patrzy jak dobrzy ludzie zaczynają myśleć o zmianie pracy przez kiepskie zarządzanie. Chodzi po magazynie, wszystkim na wszystko narzeka i rozsiewa plotki, z których oczywiście wynika tylko to, że on jest super, a wszyscy inni do niczego. Falszywy człowiek, najpierw obgaduje brygadziste z antresoli, potem tam chodzi i rozmawia jak z kumplem. Ma również swoich ulubieńców którym pozwala na wszystko, niezależnie od ilości skarg. Zdecydowanie nie polecam tej zmiany. Artur i Szymon są świetni, komunikatywni i profesjonalni. M.W. nie pasuje do nich w najmniejszym nawet stopniu. Tym bardziej szkoda, że praca sama w sobie w porządku, bardzo fajni ludzie, w większości pozytywni i pomocni.

Florek
@Tom

Spokojnie naprzeciwko otwiera się nowy magazyn to tylko kwestia czasu jak ludzie zwieja ,bo już dość takiego traktowania ludzi

@Tom

Twoja opinia jest wysoce subiektywna.Piszesz o tej zmianie więc domyślam się ,że tam pracujesz .Szkalowanie swojego brygadzisty nie wyjdzie Ci na dobre.Byc może takie zdanie posiadasz tylko ty i parę osób na zmianie ,które są wysoce konfliktowe i próbują rządzić.Pisalbys tak samo o każdym brygadziscie ,który nie robi tak jak Ci pasuje.Zmienic pracę możesz zawsze,może to Ty jesteś problemem nie inni?Może zapytaj o opinie o brygadziscie najpierw innych a później się wypowiadaj.Pan Michał jest dobrym brygadzista,przyjaznym ludziom ,który nigdy nie robi nikomu żadnych problemów.Wykonuje swoją pracę należycie,nie gorzej niż inni.Twoja chora ambicja i zazdrość nie pozwala Ci na sytuację spojrzeć trzeźwo.Nie pozdrawiam.

@Tom

Gdybyś spadł/spadła z poziomu swojego Ego na poziom swojej inteligencji to byś się zabiła.

@Florek

Droga wolna ale później nie płacz ,że praca za ciężka i kręgosłup siada.Nigdy ciężkiej pracy nie poznałeś.Tam ludzi z wiecznym L4 lepiej traktować nie będą .Nikt nie będzie za Ciebie robił.

Tom

Michał nie robi nikomu problemów, dlatego właśnie wszystko potem tak wygląda. Nie ma skanerów, ktore byly przypisane do naszego działu? "to idź sobie poszukaj". Nie ma kartonów i nie można pakować towaru? "idź zobacz może jednak gdzieś leżą". Nie ma wypelniaczy do kartonów? "nie wiem gdzie mogą być". To jest nasza praca! A brygadzista ma rozwiązywać problemy, a nie kazać je rozwiązywać pracownikom Niestety ciężko o jakieś pozytywne opinie o nim. Kiedyś był bardzo w porządku ale zmienił się jak został brygadzistą, nie radzi sobie w ogóle.

Tereska

Pan Michał nie ma chorych ambicji. Prawdziwy porządny obywatel. To oni są problemem nie inni. Strasznie konfliktowe jednostki. Pozdrawiam serdecznie. Smacznej kawusi, szczególnie dla Pana Michała. Dużo zdrowia i wytrwałości w dalszej drodze zawodowej.

Paula

Przestańcie pisać za mnie pisać jakieś komentarze jako niby ja to już nie pierwszy raz .ludzie chorzy jesteście i powaleni.A jak taka jesteś mądra to czemu wszystkich nie pozdrowilas dodając nazwiska co nieznasz mądralo!!!!!!!!

Ty

Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego w tej pracy ludzie są traktowani jak z niższej półki, jeśli dzięki nam osoby z wyższego stanowiska maja prace. Rzucają po różnych działach jak zwykła szmatę, dają kobiety na antresole, chodź dobrze wiedza, ze kartony są tak dopełnione i ciężkie, ze czasem facetowi trudno go ściągnąć a jak ma zrobić to kobieta? Zero zrozumienia ze strony brygadzistów szczególnie zmiana Kamila i Kuby, oboje siedzą nic nie robią, chodzą po magazynie z telefonami w ręku w czasie dniówki chodzą sobie na kantynę po kawe, czemu sobie robią dodatkowa przerwę jeśli powinnismy być traktowani na równi i mieć przerwę tyle samo. Liderzy tez powinni się zająć praca a nie chodzić za pracownikami i mówić, żeby szybciej robili, niech sami wezmą skaner i popracują, jeśli jest nadmiar pracy. W tej pracy nikt nie szanuje pracownika. Szkoda, ze kierownicy to czytają i nie spojrzą na kamery jak pracownicy wyciskają siódme poty i są tylko krytykowani ze strony brygadzistów , którzy nie wiem jakim cudem dostali się na te stanowiska jeśli się na nie nie nadają. Proszę zróbcie coś, żebyśmy się czuli dobrze w tej pracy. Miejmy nadzieje, ze w końcu żółte kamizelki i niebieskie poniosą konsekwencje swoich czynów

Ubek
@Ty

I ta ich maskotka która łazi za tobą bo brygadzista ma urodziny i czy się składasz ,ty się weź za robotę bo inni liderzy zapieprzaja a nie twórz kalanderza imprez i nagabywuj pracowników o składki

@Ubek

A Ty sie bierzesz za robotę? Jakbyś pracował, to byś nie miał czasu się rozglądać kto co robi. Nikt nikogo nie nagabuje. Nie chcesz,- nie dokładasz się. Robicie aferę, jakby haracz zbierał...

Pogloska
@Ty

Podobno Kamil krążą takie plotki dał na antresolę tych co nie trawi i mu działają na nerwy i mieli być do zwolnienia

Ttt
@Pogloska

Jemu jak powie młoda laska że nie idzie bo się tam gubi jest spoko plus donosi ,zacznijcie szanować ludzi bo wasz denny monolog na odprawie nie musimy się lubić tylko szanować nic nie wnosi puste słowa ,i nie dziwię się że wszyscy z was się śmieją

Weżniepierdol
@Pogloska

Zwolnić to Kamilek może swoją stara z gotowania mu rosołu. O zwolnieniach decyduje kierownik na podstawie osiąganych wyników.

Doktor
@Weżniepierdol

Wystarczy spojrzeć na niektórych ludzie po wyrokach dziary i kreski na oczach a potem że towar ginie ,ale są ślepi że tego nie widzą weźcie od nich świadectwo o nie karalności ciekawe ile z nich przyniesie

Gienek
@Weżniepierdol

Za to jego ludzie z Olkusza i Wolbromia są nie do ruszenia ,oraz wybrane osoby co do nich latają z każdą (usunięte przez administratora)

@Ttt

Oni szanują ludzi. To, że Ty nie szanujesz ich, ani pracy, to Twój problem. Nie podoba Ci się jak tutaj jest, to się zwolnij. To jest najlepsza praca jaką miałam. Plus na zmianie Kamila, Kuby I Patryka pracują najlepsi ludzie. I z brygadzistami I z liderami można się dogadać. Ale najwidoczniej tutaj się wyżywają Ci, którym się w pracy nudzi, bo nic nie robią, albo po prostu nie mają własnego życia. #muremza maskotką

...

Złożyć, to Ty się możesz w pół. Zazdrościsz, że Tobie prezentu nikt kupić nie chce? To zastanów się nad sobą. Albo pracuj, żeby dostać awans I wtedy się podwładni złożą. O ile Cię będą lubić. Ale patrząc na Twoje podejście to ostro wątpie...

Bzdury
@...

Możesz dać cała premię ,oni napewno odpłaca ci tym samym dokup jeszcze od siebie słoik miodu

Bob budowniczy
@...

Możesz w podziękowaniu postawić pomnik w centrum miasta ewentualnie sypać płatki róż pod nogi ubek zawsze pozostanie ubekiem

Hiena
@Ty

Oni to nigdy nie odbierają telefonu ani SMS , jeśli chcesz coś zgłosic no chyba że od swoich , dopiero na zebraniu ci strzelą litanie i święte słowa Kubańczyka nie musimy się lubić tylko się szanujmy i kogo to się tyczy buhaha bo napewno nie was macie ludzi za nic ,że też góra się tym nie zainteresuje ,nadajecie się ale to wypasu owiec wysoko w halach.Dzis to przeszliście samych siebie i to zastraszanie ludzi

Xjtsn

Jeśli ta firma jest taka zła, to czemu tam dalej pracują osoby, które wielce tu narzekają? Bo nie ma to sensu.. ???? Z taką firma, trzeba krótko pozbierać dowody, i zgłosić ja do odpowiednich urzędów ;) jak przyjdzie ktoś "zatrudniony" jako normalny pracownik robiąc kontrolę to się zesrają jak się okaże wszystko to jak pracownicy są tam traktowani ;) Pozdrawiam! ????

Nadgodzinki oddają mocno

XxXtopwojxxxPL33

Fajny ten magazyn tego typu

Xxx

Jeszcze jak

@XxXtopwojxxxPL33

Zmiana Kuby/Kamila/Patryka najlepsza, dobra robota panowie!

Joker
@Marcin

Chyba w twoich snach to tylko dzieci co się bawią w zarządzanie ,zero szacunku dla ludzi ,dla swoich faworytów owszem

posejdon
@Joker

a wynik to może ty wykręcasz leniu?

Lolek
@posejdon

Twoje 3000 tysiące przy 700 tysiącach innych działów wygląda słabo...zejdź na ziemię ....

@Joker

No jeśli Ty chamsko podchodzisz do nich, to nic dziwnego, że odpowiadają tym samym. Ja nigdy nie mam problemu nic załatwić, a faworytem nie jestem. Jak tylko człowiek ma problem, to chłopaki starają się pomóc. Ale jeśli ktoś się (usunięte przez administratora)w robocie I myśli, że brygadziści I liderzy są od spełniania zachcianek no to... Sounds like a you problem...

@Lolek

Czemu porównujesz wyniki różnych działów? Różne działy zajmują się różnymi rzeczami, ergo- mają różne wyniki I normy...

Bolek
@Lolek

@Lolek Wiesz, że napisałeś o 3 milionach przy 700 milionach? Zasada jest taka, jak piszesz 3000 to już nie piszesz ''tysiąc'', w szkole cię tego nie uczyli?

Bolek
@Bolek

Znaczy 700 tysięcy dobrze napisałeś, brawo.

Profesjonalista.

Pracując już w wielu magazynach mogę napisać ,że wszędzie jest podobnie.Jak brygadzista kogoś zna ,bądź lubi to jest inaczej traktowany niż reszta.Kloci się to z prawem pracy o równym traktowaniu pracowników.To niby Polska firma a zaczyna się zachowywać jak Amazon.Zle traktowanie pracowników, plus wygórowane normy których nie da się osiągnąć pracując z niekompetentnymi osobami.Kobiety pracujące na działach gdzie dźwiga się ponad ustalona normę BHP i mężczyźni ,którzy stoją przed monitorem i się temu przyglądają.Rozne działy to inna sprawa bo są działy "lepsze " i "gorsze".Na gorszych działach pracuje się w weekendy na lepszych nie .Ludzie z lepszych działów robią sobie nadgodziny na gorszych zarabiając fajna kasę,na "gorszych"nie ma takiej szansy bo grafik jest jak na 4 brygadowce ale 4 brygad brak.Jest łamane prawo pracy o równym traktowaniu pracowników po raz kolejny.Zmiencie to bo zainteresują się Wami odpowiednie instytucje.

Korniszon
@Profesjonalista.

Kamil kobiety ma za nic u niego tylko młode ,starsze to won z jego zmiany

Plandeka

Pan K z antresoli lider bardzo miły nie będę mówić imienia ale każdy wie że dobrze robi robotę

XxXtopwojxxxPL33

Maskotka z Ecom bardzo miły i pomocny lider wyrozumiały bardzo serdeczny

Zeus

Gorąco polecam magazyn, a zwłaszcza dział ECOM. Wykwalifikowana kadra, dobra atmosfera.

Globetroter
@Zeus

Pozdro dla maskotki

Maja

Cały ten "magazyn" to jedna wielka kpina. Kilka dni temu się zwolniłam i to była chyba najlepsza decyzją w moim życiu. Nie polecam!!

A może pani K zajmie się pracą? Wszyscy pracują, a jak zamówień i pracy nie ma to jej szukają tylko nie ona. Może wkońcu zajmiesz się czymś innym niż wchodzenie w (wiadomo co) P (tu też wiadomo o kogo chodzi). My chodzimy na pik i antresolę albo latamy ze szczotką a paniusia stoi w telefonie nad brygadzistą i robi wszystko, żeby nie robić nic. Szkoda bo na pierwszy rzut oka P wydawał się okej i go lubiłem a teraz nie ma z nim o czym porozmawiać. Chyba, że o pannie K.

Kinga

Witam , na wstępie chciałabym podziękować za pierwszą opinie od Ciebie na tej stronie na mój temat , to bardzo miłe że myślisz o pracy i o mnie nawet poza jej godzinami . Niestety to że zostałam zastępca lidera jest tylko kwestią tego że wykorzystałam szanse nowego magazynu który szukał osób które chcą pracować są pracować są komunikatywne i ogarnięte . Ja tą szanse wykorzystałam i jestem w stanie teraz pomoc każdemu kto ma problem jak tylko mogę. Moją winą jest to że dosyć szybko ogarnęłam system który tu funkcjonuje ? Nie wiec taka opinia jak najbardziej nie jest trafna. I uwierz bez żadnego problemu chodzę zbierać i sprzątać na miotle jak zostało to napisane. Pozdrawiam:D

@Kinga

Chyba za żadko tu zaglądam. Kim jesteś? Bo nie pannom K z postu wyżej. Musiałem źle się wyrazić skoro pomyślałaś o sobie. Pozdrawiam.

X

A można po polsku?

Seba

W słownik zajrzyj

Krystyna

Chyba nie zbyt precyzyjnie napisałeś o kogo chodzi lub może taka sytuacja nie miała miejsca?

Zostaw merytoryczną opinię o 4F - Olkusz

• Jak się pracuje w 4F?

Zobacz opinie na temat firmy 4F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 30 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F?

Kandydaci do pracy w 4F napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F