Opinie o 4F (OTCF S.A.) w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4F. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F w Olkusz

Diabeł

Większość przychodziła do pracy , robiliśmy co na kazali i gdzie dali ,no ale na głupotę ludzką nic nie poradzisz i ich wyniki bez zamówień ,przecież skoro są na takich stanowiskach to jednk myślą ,ale okazuje się że nie, są jak ślimaki które trudno zniszczyc bo zawsze cię podgryza ,lub jak(usunięte przez administratora)Turkuć Podjadek wygryzie ci korzeń i zostaniesz z niczym ,myślę(usunięte przez administratora)

Pick

Teraz każdy ma wszystko umieć to cię zostawia i na każdym dziale być wydajnym ,ich nie interesuje że są rodziny na utrzymaniu ,tylko młode du...py,wniosek taki jeśli jesteś po 40 roku życia nie zatrudniaj się tam bo i tak nie masz przyszłości i to młode na stanowiskach cię zniszczy ,oni robią taki casting jak top model same Tyszki , oczywiście ich przydupasy mogą robić co chcą i wiecznie gadać w alejkach lub przysypiać na sorterze ,latać za sobą bo się poczuło miętę ,ale to jest dozwolone ,cóż prawo młodej natury .A starszych wyruchać na szaro

Maja

Powiedzieli flaczego Cię zwalniają??

Powiedzieli
@Maja

Że za wydajność ,co jest dziwne bo przez miesiąc byłam w pierwszej dziesiątce ,ale potem kazali zbierać braki i paście przez co nie wyrobiło się normy ,ale przecież niby to rozumieli chyba że zacieki haczyk żeby się przyczepić ,jeden dzień na czarno na liście wydajności i wylatujesz

Spoko
@Powiedzieli

Mnie tez zwolnili za wydajność, mimo, ze na piku miałam jedna z największych norm w tej firmie, gdy im to uświadomiłam, zaczęli wymyślać nie stworzone bajki, szkoda strzępić ryja, na takich nieudczanikow, przynajmniej teraz wiem, że nie warto się poniżać dla kogoś takiego jak brygadzisci w tej firmie, którzy nie wiem jakim cudem znaleźli się na tym stanowisku.

Analityk

Tak to jest że młodych na utrzymaniu rodziców zostawiają ,a tych co mają rodziny na utrzymaniu jako bezwzględni ludzie zwalniają o ile można ich nazwać ludźmi

Baśnie
@Spoko

To tak jak z baśni Andersena , zawsze coś wymyśla , przecież to brygadzisci typowali ludzi na antresolę do zwolnienia szkoda że nam wcześniej nie powiedzieliście że jesteśmy do zwolnienia i ta przemowa że nikt nikogo nie będzie zwalniał ,a jednak ta lista istniała tylko robiliście z nas kretynów ,ludzie by mieli czas szukać innej pracy ,a nie tak z dnia na dzień ,jesteście bez sumienia obyscie się smażyli w piekle

Pini

Już widać jak młodych wołają do robienia nowych półek , kopną z buta i się wszystko zawala a towar na ziemi lub walną ręką , naprawdę macie ubaw na tym żałosnym magazynie i jak to potem segreguje ? jeszcze Oskar się z wami bawi . Paulina zrezygnowała bo ja gnębili ,i ciągle dostawała od nich zj.....bki ,ciągle coś nie tak nawet jeśli jej ludzie zgłaszali problem szła powiedzieć ,wy naprawdę jesteście psycho i ta zmiana ,ale teraz macie takie bulgoczące i speleniace coś.A to ciasto co dawał swoim to było wiadomo kogo zostawi bo tylko ludzia z jego okolic ,bardzo zawistny brygadzista że robi segregację wśród swoich ,a my z Zagłębia gorsi czy ci nie pasowało ,ale najlepiej ci pasuje donosicielka i ludzie z ZK baw się dalej mały koreczku z wada wymowy

Bajka

Obiecali wszystko .i to ich sciemnianie i (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora)dobrze wiedziałeś kogo oddać na antresolę a nam powiedziałeś że to rozkaz odgórny i oni nas wybrali haha masz nas za (usunięte przez administratora) ,i my się z nim znamy ? Przecież sam na szybko z (usunięte przez administratora)wyznaczyłes kto wam nie pasuje . oczywiście(usunięte przez administratora)nie został wyznaczony tylko ludzie z agencji

Gang

Może ludzie z Olkusza i Wolbromia napiszą czy zostali zwolnieni?

z Olkusza i Wolbromia
@Gang

Sami sie powoli zwalniamy :) bierzcie sobie ten magazyn i sobie sklad Węgla mozecie otworzyć tam.Do roboty sie nie nadajecie no moze nie liczne osoby.

Krecik

Ten magazyn to jedna wielka farsa i nie porozumienie na rynku pracy ,smarki bawią się w zarządzanie

Maszyna
@z Olkusza i Wolbromia

Kto się nadawał do roboty to go zwolnili ,ogólnie magazyn opiera się na młodych leserach z którymi można pobajerzyc ,na skład węgla się nie nadaje bardziej na wysypisko (usunięte przez administratora) z recyklingu

As
@z Olkusza i Wolbromia

Zyski tego magazynu ,jesteś 40+ do zwolnienia , najlepiej zatrudnić status ucznia , studentów bo wtedy nie płacą podatków ,oraz Ukrainę ,wy nas Polaków macie za (usunięte przez administratora)? Żeby w swoim kraju nie mieć pracy bo trzeba zastąpić Ukraina która i tak ma na was(usunięte przez administratora) ,robicie loterię ludzi ? ,Może będziemy ciągnąć losy kto zostanie ... wszystko macie ukartowane i o wszystkim wiecie kto ...kiedy...i jak ...gracie swoje role do końca ,niby nieświadomi a potem nas wyprowadzicie z hali żeby podejść pod biuro i ,z satysfakcja dajecie wypowiedzenie

I dobrze

Że już nie przychodzisz ,zwiększyli normy w tym (usunięte przez administratora) i system i co to da ? Że nikt nie będzie (usunięte przez administratora) teraz jak tyle ludzi zwolnili przez swoje widzimisię ,część sama się zwolnila bo to chory magazyn ,normy i tempo

Pier....dolenie

A fakty mówią same za siebie , czemu ludzi z polecenia zatrudnionych w kwietniu zostawili , żeby im się kasa zgadzała za polecenie pracownika ,on musi to odpracować że polecający dostał za to pieniądze ? Agencję wyj.....bali a teraz nie ma ludzi do pracy ,zwiększanie norm ,okres urlopowy ,niektórzy sami się zwalniają bo nie wytrzymują tego tempa ,i to tłumaczenie do lidera że nie zebrałeś ,ale czego jak w tym bagnie nic nie można znaleźć

Zubr

Pamiętaj przyszły pracowniku ,jeśli zatrudnisz się przez agencję pierwszy miesiąc robisz za free umowa zlecenie ,potem ci dadzą comiesięczne umowy ,ale i tak nie wiesz kiedy wylecisz ,a agencja i tak to zlewka ,nie ty to następni ,zwolnili tyle ludzi w czerwcu a a lipcu już szukają nowych ?

I tak trafi na najgorszy dział czyli ecom ,gdzie się robi na okrągło niedzielę , sobotę tak jak cztery brygady tylko nie ma za to płacone ,ani nie ma jak zrobić nadgodzin ,lepsze stanowiska już zajęte i nie możesz sobie wybrać działu ,tylko przez agencję zostanie ci ta paść

@Krecik

Tak bawią się w zarządzanie tak żeby się nie narobić. Pomiatają ludźmi a sami bawią się telefonami słuchają muzyki mówię o liderach po co ich tyle jest tylko do ozdoby

Spadek na dno
@Lalala

Już jeden lider spadł ,a taki był mądry , biały człowiek ciągle na bajerze ciekawe ile porobi i jaka będzie miał wydajność

No widzisz

Jak to się odwraca ,firma cienko przedzie ,jeszcze poszerzyli magazyn(usunięte przez administratora)...a teraz tam skupisko zwrotów ,jest takie powiedzenie ,kto wyżej (usunięte przez administratora).....niż (usunięte przez administratora),tak to się odbija za krzywdę innych,a teraz zatrudniacie ludzi na umowę zlecenie ,ale czemu ?Przecież taki casting robiliście ,i wycinanie z tektury kto może z kim współpracować a teraz zatrudniacie kogo popadnie nie mowa o pracownikach bo wiemy że Ukraina i więźniów zawsze ,ale na stanowiska takie barachło denne bez kompetencji z własnym światopoglądem i kuplostwem

Czy w 4F możliwa jest praca na podstawie B2B?

kekeke

Tak, jako magazynier na B2B.

ffrg

czy ktos wie cos na temat nowego brygadzisty lukasza z antr? skad on sie wzial w ogole?

Weronika

padło pytanie o samo sobie pochodzenie brygadzisty i właśnie jestem ciekawa. jakie warunki muszę spełnić, żeby mieć pewność, że otrzymałabym taką posadę? prowadzone są jakieś statystyki? ilu brygadzistów teraz pracuje tak w sumie? i co z dalszą karierą?

Weronika

aha, ja mam na myśli konwencjonalne sposoby, jakieś być może ustalone na papierze, nie opracowano takich przez te lata prowadzonej działalności? a procedury jakieś są? pracownicy muszą je na pamięć znać?

Nikt

Niektóre dziewczyny taka kręcą afery że szok .Knują obgadują robi się to już żałosne i śmieszne .

Ten cały
@Nikt

Magazyn to szok , zwalniać z dnia na dzień ,kumplostwo ,znajomków,rodzina,a już zła karma wraca ze nie ma trzech zmian ,obraca się przeciwko wam za zwolnienia uczciwych ludzi bez znajomości jakim sugeruje się ten magazyn i jeszcze gorzej wam życzę

Nie polecam, sklep stacjonarny 4F a to coś to dwie różne sprawy. Do sklepow stacjonarnych to się umywają. Zamówiłem 2 bluzy, opłaciłem. Czekałem 7 dni na zamówienie którego się nie doczekałem wiec zadzwoniłem z pytaniem co się dzieje, dostałem info ze zamówienie nagle nie jest opłacone, wiec wysłałem pieniądze drugi raz. Na infolini byłem zapewniony ze dwie bluzy są dostępne i będą spakowane jak tylko dotrą pieniądze. Po 3 dniach dowiaduje się ze jednej z bluz nie ma i nie będzie po prawdopodobnie jest uszkodzona ????. Pani na infolini strasznie niemiła, wchodziła mi w słowa, nie przejmując się tym ze wystawie opinie negatywna. Zapytałem o rabat, oczywiście jednym uchem wpadło, drugim wypadło.(usunięte przez administratora)

Kierownik Salonu

Zacznę od swojej opinii dotyczącej początku rozmów z firma. Generalnie pierwsza rozmowa odbyła się telefonicznie i przebiegła bardzo przyjemnie Pani z działu HR powiadomiła mnie, że w ciągu tygodni umówi kolejny etap rozmowy już z kierownikiem regionalnym. Niestety w ciągu kolejnych dwóch tygodni nie otrzymałem żadnej informacji. Napisałem więc maila i tutaj po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na zasadzie, że oczywiście wszystko się przedłużyło (przecież ciężko jest zadzwonić do kandydata i poinformować samodzielnie- jeżeli umawia się na kontakt w ciągu tygodnia). Przechodząc dalej sprawa została skierowana do innego członka zespołu HR- rozmowa umówią w ciągu 2 dni (jednak czułem, ze jest ona już wymuszona przeze mnie). Przy kolejnym etapie już z regionalnym kierownikiem dostałem informacje, ze do końca przyszłego tygodnia dostanę informację o rozstrzygnięciu. Oczywiście informacji nie było w ciągu kolejnych 10 dni po upływie terminu na odzew. Sam musiałem się o nią upomnieć raz pisząc maila w tej sprawie (brak odpowiedzi). Drugi raz bezpośrednio dzwoniąc do rekrutera i dopiero uzyskując informację. Nie polecam marnować czasu na rekrutację, bo podejście zespołu HR do kandydata jest tragiczne. Najgorzej przeprowadzona rekrutacja w jakiej uczestniczyłem

Dało się wyczuć, ze inny kandydat jest już wybrany

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierownik Utrzymania Ruchu
SMART-HR
Szkoda słów

No to leci opinia o OtCf a tak naprawdę o przełożonych Jeśli jesteś za bardzo wykształcony a chcesz tam pracować to się nie przyznawać to jest pierwsza firma jaka poznałem takich ludzi się tam zwalnia żebyś stanowiska nie po nich nie objął ???? Żenada myślę że właściciel nie jest świadom co się tam wyprawia bo nie dopuściłby do czegoś takiego Mydła oczy żeby się starać to przyjmą pod zakład guzik prawda nieliczni tego dostąpią Bardzo nieprofesjonalne jest sposób zwalniania robią to z dnia na dzień mimo że ktoś ma umowę z agencją podpisana na dłużej..Nie l się bo i tak wcześniej zwolnią tak z dnia na dzień a najgorzej jak wymyślają przyczynę bo ostatnio zwolnili kogoś niby za niedyzpozycyjnosc mimo że ta osoba była bardzo pracowita i miała wysoka wydajność także nie wiadomo jakie czynniki mają na to wpływ...Maja swój klan i nikogo z ulicy do niego nie wpuszczają . Praca jest i ciężka i lżejsza zależy od działu. Ja zwalniam się za miesiąc bo mam coś lepszego na oku i profesjonalne podejście pracodawcy do pracownika ....Nie zostanę tu ani minuty dłużej ....Do nowych którzy znajdą tu zatrudnienie przyjdź i sam się przekonaj .

Mirek82

Dawno mnie tu nie było ale widzę ze opinie są codziennie aktualizowane :) na szczęście gowork w 4f przy porannej kawie jest zawsze updatowany przez kolegów i koleżanki:) Ostatnio dotarła do mnie info o pewnym starym już królu zdetronizowany z reszta ze swojego (usunięte przez administratora) p.Miłoszu:) Tutaj chciałem podziękować władzom OTCF ze wreszcie ktoś przejrzał na oczy i odebrał mu rządy, ale chyba władze firmy nie mają wystarczających informacji gdyż ten pan kręci sobie swoj własny (lub z kimś znanym wam tez z OTCFu) interes na boku m.in. Magazynowanie towarów czy wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Wystarczy wpisać LPiBECO i każdy może poczytać i skorzystać z ich usług. Czyż to się nie kłóci z wykonywanymi przez z niego obowiązkami zawodowymi???? Myśle ze pora zakończyć ciepła posadkę w 4f i niech jego firma zarobi na jego ZUS i resztę składek. Na otcf dorobił się wystarczająco $ i wrogów tez hihi:D

Blabla

Jak wygląda praca na dw ? Jacy ludzie? Jaka atmosfera pracy?

@Blabla

Osobiście nie polecam, najgorszy i najcięższy dział. Zakłamane kierownictwo które najpierw ci dziękuje za wykonana prace i zaangażowanie, po czym odjebie ci z premii kasę. Nie wykonalne normy które maja na celu udupienie pracownika z kasy, naprawdę chciałabym zobaczyć jak kierownictwo samo je wykonuje. Dźwiganie po kilkanaście kilogramów dziennie, aż ci plecy siada. Kolesiostwo, jesli nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) brygadzisce czy mistrza, jesteś gorszym sortem. Podsumowując Wszystko zależy na która zmianę trafisz, na jednej jest lepiej na drugiej gorzej. Wyścig szczurów abyś tylko wyrobił normę, liczy się ilość a nie jakoś. Jeśli masz słabszy miesiąc możesz pożegnać się z premia lub nawet dostać wypowiedzenie na „słaba wydajnosc”

@Xyz

Brak różnorodności pracy, działasz tylko na jedym stanowisku, a później się dziwisz dlaczego masz aż tak słaba norme. Skoro niektóre osoby potrafią przez cały miesiąc siedzieć na Bombeyu na gorze i (usunięte przez administratora) na tacki, a taki Kowalski robi na każdej strefie, podwinie mu się noga, czy ma słabszy miesiąc i jesteś takie 500 zł w plecy. Naprawdę mnie dziwi jak niektórzy ludzie wyrabiają normy, skoro to zwykle nieroby, ale kolesiostwo z brygadzista musi być :)

Yyy
@Xyz

Nawet jeśli masz słabą normę te (usunięte przez administratora)... potrafią obronić swoich co im tiutiaja to jakiś chory magazyn i ludzie tam zarządzający ,inni mogą stać i gadać ,a nowi .... Zresztą nie rozumiem ciągle siedzą przed laptopem ,nawet jeśli jest sytuacja kryzysowa potrafią rzucać ubraniami w ludzi na sorterze ,a sami nie wezmą się za robotę .Oglądają filmiki ,mecze itd i takie (usunięte przez administratora)są na stanowiskach . Gratulacje dla firmy doboru ,ale jak to mówili na rekrutacji to ich ludzie z Olkusza i Wolbromia .

Ich faworyci
@Xyz

To ludzie z wyrokami oraz swoi ,może się boją że ich zaciukaj....albo nie udają że nie wiedzą że mieli wyroki

……

Hej. Chciałam się dowiedzieć czy sa aktualnie przyjecia? Jestem zainteresowana praca. Dziękuje i pozdrawiam :)

Zwykły robol

Zgadzam się z przedmówcami że jest dyskryminacja 40+jeżeli chodzi o wyższe stanowiska rzadko się to zdarza niestety.. Ludzie ciekawi i różnorodni .Brakuje mi w tej pracy takiej pogody ducha u niektórych Jeden uśmiech tyle może zrobić wiele a niektórzy mają miny jakby za kare przyszli.Przy przemieszczaniu z lokacji do lokacji przydałoby się uprzejme przepraszam...Zarobki w firmie najniższą krajowa +premie .Nie wszyscy są zatrudnieni na umowę pracują też na zlecenie pod agencjami Czasem się zdarzy że zakład ich przejmuje .Agencyjne nie mają premii za wydajność pracują tak samo ja pracownicy Ot Praca na magazynie jest na niektórych działach lżejsza na innych cięższa .Przelozen(chodzi mi o brygadzistów)i są różni jedni mają manie wyższości inni nie zależy na którą zmianę trafisz i dział I ciekawa wisienka na torcie doszły mnie słuchy od jednego z nas że wśród nas pracuje audytor wewnętrzny koleś babeczkę rozpoznał bo jak pracował w pewnym zakładzie to ich przygotowywała do audytu zewnętrznego.Szefunio był zachwycony bo wszystkie niezgodności laska wskazała i zniwelowali w mig przed audytem zewnętrznym czy jak to się nazywa .Mowi że to ona chyba że siostrę bliźniaczkę ma i....Ma zamiar do tej babki podejść i zapytać wprost bo nie dowierzał że tu pracuje jak (usunięte przez administratora) tylko inne zmiany mają ale nie będzie jej działu wskazywał widocznie jakiś interes ma że wybrała ten magazyn może się dokształca w ten sposób w jakim temacie .Juz widzę HR jak przetrzepuja po tym wpisie siwi no chyba że pod agencja jest to szukaj wiatru w polu..Tak poza tym praca w firmie nie jest zła zależy od punktu widzenia i położenia tak jak i w innych firmach.. Wszędzie wpisy i negatywne i pozytywne ot cały nasz kraj.

fvvrdv

Nawet nie wiem od czego mam zacząć. Przyjmując się tutaj moja nadzieja była na najwyższym poziomie. Nowy magazyn, nowi ludzie - sztos. Patrząc na wasze (usunięte przez administratora) ogłoszenia o pracę chce mi się śmiać. Możliwość rozwoju oraz awansów? Przepraszam bardzo, ale pracuję w tej firmie od prawie 2 lat, (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) i co widniało na umowie? Dodatkowe 100 zł. Brutto. Już mogliście sobie darować. Kierownicy oraz mistrzowie obiecują gruszki na wierzbie, a później, żeby nie było problemu to po prostu robią Ci pod górkę albo (usunięte przez administratora) z wypowiedzeniem. Ci wszyscy liderzy pożal się Boże... szkoda mi ich strasznie, bo nie dostają za to ani złamanego grosza. Nie mówiąc o ecomie, który rządzi się swoimi prawami, mimo że jest chociażby w tym samym budynku i pod tymi samymi prezesami. Praca lekka dla kręgosłupa ta? Powiedzcie mi ile osób zwolniło się stamtąd albo bierze co chwile L4, bo nie wyrabia. Kręgosłup siądzie 25-latkowi, a nie mówiąc już o facecie 40-letnim. Jedzenie na stołówce jest beznadziejne. Mięso mielone w czwartek jest zrobione z tego samego mięsa co pulpety, które były w poniedziałek. Nie będzie to zdziwieniem, jeśli okaże się, że tam tylko zmielonego psa z budą brakuje. Porcje małe i po prostu ohydne, a nawet może i stare. Gdyby Magda Gessler tam weszła to byście mieli rewolucje... Ludzie nie są głupi, a mają po prostu nadzieję, że w końcu zjedzą coś normalnego. Jedyny plus tej całej kuchni jest takie, że można zjeść coś TROCHĘ ciepłego. Zawsze to milej na żołądku, aczkolwiek bądźcie gotowi na spotkanie z toaletą w przeciągu 10 minut. Mistrzowie dopieprzają się w jaki sposób powinno zamykać się kartony, w jaki sposób oddawać je na przenośnik i w jaki sposób zbierać. Na prawdę? Czemu wy nie widzicie większych problemów? Takich jak np. to, że nie ma taśmy klejącej, nożyków, rękawiczek... podstawowe rzeczy do pracy, które pracodawca nie jest w stanie zapewnić pracownikowi. Z tego co wiem to nowa Pani kierownik zrobi porządek z mistrzami, którzy srają w portki. Bardzo dobrze. Może weźmiecie się w końcu do normalnej roboty, bo patrzenie w tabelki Excela nie jest niczym ambitnym. Przestańcie maltretować tych biednych brygadzistów. Większość z nich na pewno byłaby bardziej człowiecza, gdyby nie wy - wielcy mistrzowie, którzy (usunięte przez administratora) wiedzą na temat swojej pracy. Posłuchajcie czasem swoich pracowników, a może wyjdziecie na dobre, bo koledzy i koleżanki z tej firmy to najlepsza rzecz, która mnie tu spotkała. Reszta do (usunięte przez administratora), pozdrawiam!

Na nic nie ma
@fvvrdv

Już nie wspomnę o ubraniach roboczych ,których brak ,każdy tam chodzi jak chce , głupie baby ,z bluzkami do pępka chcą uwodzić brygadzistów , mistrzów ...nawet jak mają żony ,aby nasycić wzrok.Taka40, wam nie da takiego widoku , dlatego je zwalnianie

@Na nic nie ma

a co z jakimś regulaminem wobec tej wspomnianej odzieży roboczej? w jaki sposób jest ona w nim ujęta i jakie konsekwencje powinny wynikać z braku dostosowania się w tym zakresie? są w nim jeszcze jakieś inne zasady, które są poniekąd naruszane? kto jest odpowiedzialny w firmie za to by się do nich stosowano?

Haha
@Weronika

Tam nic nie ma , odzież? Masz swoją ,nie wspomnę o tym że nawet pracy nie ma . Ciągle sprzątanie lub inna praca,nikt już nie zamawia takich ubrań w takich cenach jak ma ten magazyn .Teraz to się utrzymuje Action,Kik, Pepco.bo mają tanio .Oni myślą że będzie jak rok temu nadgodziny ,pracujące wekendy i ludzie będą kupować przy tej inflacji ,jak mają mają kredyty i inne zobowiązania.Bluze za 350 ,albo zwykła koszulkę jak że szmateksu za 100 to wola wydać na jedzenie .Poza tym wywalacie ludzi na gwałt ,macie swoich koników i znajomków nawet jak im każecie bzdury robić bo nie ma tej pracy zostają ,dla innych nie ma litości zwłaszcza z agencji taki magazyn i taka beznadzieja

Bardzo źle wspominam pracę na magazynie. Niesprawiedliwe traktowanie pracowników - Ci, którzy byli bliżej z brygadzistami czy mistrzami (te często wspominane w tutejszych opiniach tzw. pupilki) mieli sporą taryfę ulgową, czyli nielimitowany czas rozmów i odpoczynku. Dla tych, którym pot lał się z czoła od szybkiego tempa pracy i nogi wchodziły do tyłka, nie było opcji o chwilowym odetchnięciu czy rozmowie ze współpracownikiem, a jeśli już do tego doszło to zaraz zjawiał się nadgorliwy mistrz, który zaganiał "leniwych" do pracy. Druga sprawa to te nieszczęsne, mało ludzkie normy - idealna okazja do pozbawienia pracowników premii. Na magazynie często są czystki wśród pracowników, argumentowane tym, że nie ma pracy na taką ilość ludzi więc zwalnia się tych wartościowych, z którymi dobrze się współpracuje i trzymają dobre wyniki, żeby za chwilę zatrudnić ludzi z agencji, a najchętniej Ukraińców, z których firma ma benefity. Ponadto, pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, żeby brygadzista nie pracował razem z innymi. To chyba nie powinno tak wyglądać, ponieważ pomijając funkcję nadzoru brygadzista ma także funkcję pracownika fizycznego - na magazynie osoby obejmujące to stanowisko siedzą całą zmianę przed laptopem, nawet w sytuacji, gdy każda para rąk do pomocy byłaby na wagę złota. Będąc szczerym - omijałbym to miejsce szerokim łukiem.

xd

Kiedy zostaną naprawione bramki wejściowe? Żebyśmy nie stali w kolejce po x minut w kolejce?

@xd

I co rozbudowali magazyn i teraz lipa ,roboty nie ma dają cię gdzie mogą oczywiście tych z umowami pod firmę ,dziwię się że agencję pracują z takimi (usunięte przez administratora)....bo ty masz nokaut.Przemial straszny ,to praca dla takich dzieci ,nie takrujcie jej poważnie jeśli szukacie czegoś stabilnego

Pajac
@xd

Tak naprawią jak samych siebie,czasem się stoi w kolejce do życia a nie do bramek

@xd

Ja proponuję założyć zrzutkę na zrzutka.pl,???? każdy pracownik wpłaci po 1zł to będzie na naprawy bieżące.???? zrozum! Jest inflacja! Firma jest za biedna na naprawy i godne podwyżki dla pracowników!????????????????????????

Weronika

Ty proponujesz zrzutkę a sama firma co na to mówi? Wprost już ktoś pytał o ten problem czy może w ostatnim czasie to omawiali? jak w sumie problemy się tutaj rozwiązuje? Jakieś większe niż te bramki występowały w ostatnim czasie?

Czemu nie ma pracy dla pracowników weekendowych?

kekeke

bo mają umowy zlecenie i są wykorzystywani sporadycznie, proste

Czyli tylko
@kekeke

Do wykorzystania na tym nędznym magazynie ...to naprawdę sukces ,i bardzo miło z ich strony że czasem się zgodzą na pracę ludzi z umowami zleceniami .Widać roboty jest od (usunięte przez administratora)....to czemu firma ciągle zebra o ludzi z agencji tak dla jaj ,czy jej widzimisię .Dramat robią z ludzi (usunięte przez administratora)....

Mnie bawi
@kekeke

Ten magazyn zabawka z ludzi , jesteś uczniem ,studentem magazyn nie płaci podatków.Z Ukrainy ma dotacje .Z grupa orzeczenie o niepełnosprawnosci jak najbardziej , małolaty bez szkoły u nich jak najbardziej a sa wyżej niż ty z wyksztceniem

Weronika

Odpowiedzą może być to, że zamówień nie ma czy coś? Pytasz czemu nie ma dla nich pracy czyli oni są na końcu hierarchii? ale płacą tak samo? ilu ich docelowo wcześniej było potrzebnych?

eM.

Dzień dobry. Miałam kiedyś propozycję pracy na magazyn w Czeladzi, niestety nie zapisałam nr telefonu do rekruterki, a widzę, że są obecnie przyjęcia. Czy macie może kontakt do kogoś kto rekrutuje w Czeladzi? Pozdrawiam

Tak
@eM.

Damian z antresoli rekrutuje ...potem cię wywali na zbity pysk bez żadnych skrupułów ,jeszcze uda głupa i głuchoniemego ,obyś się posr...na rzadko przy tym laptopie

Rekrutuja
@eM.

Sami (usunięte przez administratora),bez szans na umowę inna niż agencyjna i i oby szybko się ich pozbyć ,ludzie bez szacunku do samych siebie liczący na dobrą pracę ,pamiętaj jedno długo tam nie zabawisz bo skąd tyle ogłoszeń ,czyli coś nie tak

Cwaniak
@Tak

Kierownik antesoli Damian robi co chce zwalnia dobrych ludzi w zamian zatrudnia rodzinę ,to jakiś cyrk co on tam wyprawia

@Cwaniak

Skoro już tak piszesz... To na jakie stanowisk zostały przyjęte tu jakieś nowe osoby i ile ich miałoby być? I czemu tamci ludzie zostali uznani za dobrych, efektywni jacyś? to czemu ktoś miałby dziękować za współprace takim osobom?

Korniszon
@Weronika

To zapytaj Damiana ,czemu zwalnia ludzi z agencji a zatrudnienia rodzinę

Nie udawaj głupiej
@Weronika

Dobrze wszyscy wiemy że tam trzeba mieć plecy i rodzinę oraz znajomych co cię chronią ,nagle stara baba się pojawiła ,pieszczoch kierownika z antresoli ,do innych miał pretensje ale że nie było roboty i chodzili na zwroty to dla rodziny jest praca

Weronika

Aż tak w temacie to jeszcze nie jestem. Piszesz coś na temat norm. Do których stanowisk to odnosisz i jakie tak właściwie obecnie występują? Da się to do czegoś porównać, żeby ktoś niezorientowany jeszcze miał jakieś wyobrażenie?

W11
@eM.

Jak jesteś łebkiem do 26 roku życia że nie płacą za ciebie podatków to się tam zatrudnij szybko cię nie zwolnią ,taka korzyść z ich strony .Co innego starszy pracownik ,robi nie stoi na bajerach jak młode to i tak cię nie docenia przy zwolnieniach sugerują się właśnie wiekiem i oszczędnością.Swoja droga kto teraz przy tej inflancki kupi ci takie ubranie za taką cenę ,ten magazyn istnieje dzięki zniżka i uczniami studentami .Przez agencję możesz porobić ,miesiąc ,dwa ale raczej nie licz że cię firma przejmie ,prędzej cię zwolnią niż dadzą umowe ,poszukaja następnych na kilka chwil.Nie radzę wiązać przyszłości z tym magazynem .Co innego rodzina wystarczy wziąć przykład z kierownika antresoli Damiana ,zatrudnił spokrewnioną akurat dziwnym trafem na swój dział a innych zwolnił ,i co zabronił jej mówić że to rodzina . Ogólnie co nowa pani Dyrektor na poczyniania Damiana ,jemu tak wolno czy się jakoś wytłumaczy i wyłga z tego swoim kłamstwem ,że może ma inne nazwisko ...i to ma być kierownik , wszystko tam fałszywe i kryją siebie nawzajem

Najlepsze
@W11

Jest to że straszą ludzi o prawdzie i kto to pisze , bójcie się Wy , że prawda wychodzi na jaw o was i waszych działaniach .Chcecie nam (usunięte przez administratora)zamknąć waszym straszeniem ,ci co się nie boją pójdą i zeznają za co żeście ich zwolnili bez konkretnej przyczyny

@W11

hoho jakiś specjalista od podatków się pojawil:D weź się doedukuj bo wstyd...Jakoś sporo osób firma przejmuje i to w różnych działach, ale najwyraźniej masz słaba wiedzę na ten temat, wylewasz swoje gorzkie żale a nawet nie wiesz jakie satowisko ma Twój przełożony. Pewnie Jeates jedna z tych niesłusznie zwolnionych za super wyniki, wielka szkoda aż się łza w oku kreci ????????????. Tylko dziwne że odkąd nie ma Tych super ambitnych i wydajnych praca idzie dużo lepiej a i atmosfera zdrowa. Nic się nie martw do zamiatania chodników Cię wezmą i docenią:D

Hop hop
@Xyz

Jak to prawda zabolała,przecież to prawda ,następczyni rządu (usunięte przez administratora)i małego się wypowiedziała ,a w jakim wieku przyjmuje ? Zdrowa atmosfera hahaha ,a co to jest satowisko jakaś Religa (usunięte przez administratora)? A jeastes co to jest najpierw wytrzeźwiej ,potem pisz racjonalnie

ratatuj
@Cwaniak

może coś więcej na ten temat się wypowiesz jak taka/taki odważny/odważna jesteś ?

Dziwne
@Xyz

Że dla ludzi weekendowych,nie ma pracy aż łza się w oku kręci czy to cyrk ,czemu ich nie bierzecie chociaż dwa razy w miesiącu ?umowy mają podpisane a wy robicie cyrk i problem ?swoich dajecie ? Robicie rolki ...ogłoście jasno ludzia że nie na pracy a nie trzymać ich w zanadrzu do nie wiadomo kiedy

Nik

Nie polecam pracy w tej firmie! Zero szacunku do pracownika, zwolnienia z dnia na dzień z pretekstem „słaba wydajność” „redukcja etatów” „słabe dogadywanie z zespołem” Człowiek (usunięte przez administratora) z dnia na dzień, aby wyrobić ta „chora” normę po czym dostaje wypowiedzenie. Atmosfera robi gęsta, bo nie wiesz czy akurat ty staniesz się tym kozłem ofiarnym. Wywalacie ludzi którzy się starają, a zostawiacie nierobów, którzy chowają się po alejkach. Dobre podejście

Wizjer
@Nik

Każdy to widzi ale firma i tak olewa pracowników ,kto mądry zostawia ludzi z dnia na dzień bez pracy ,jeśli mają rodziny na utrzymaniu ,jesteście chorzy i bezwzględni ,i ten kierownik antresoli Damian to jest tak fałszywy człowiek i dwulicowy życzę ci wszystkiego najgorszego

Peryskop
@Nik

I z premedytacją wyznacza osoby żeby zbierali braki których nie ma ,musisz wyrzucić wszystko z pudła żeby poszukać tej jednej rzeczy zróbcie najpierw porządek a potem oczekujcie wyników ale po co najlepiej stać w kółku wzajemnej adoracji ,i naśmiewać się z ludzi kogo wywalić i po co ta mowa trawa my to bierzemy pod uwagę to po co wysyłacie na inne działy jako wsparcie skoro potem jesteśmy na zero ,ale było żeby zgłaszać problemy i taki cyrk robicie macie ludzi za głupków czy nie pełno sprawnych umysłowo . Zastanówcie się przyszli pracownicy czy naprawdę warto tu podjąć pracę ,bo zostaniesz z ręką w nocniku ,teraz na topie Ukraina bo mają z nich dotacje Polak to teraz we własnym kraju jest traktowany jak ścierwo

@Nik

Mnie najbardziej bawi że zostawiają tych co wyszli z więzienia i mają długi komornicze ,takich pracowników wam potrzeba pokłony

@Nik

Najlepiej wybrnol Kamil ,dał ludzi na antresolę którzy mu nie pasują żeby nie było na niego że ich zwolni ,taki chłopczyk który mówi nerwowo i chaotycznie jego kubasek z tyłkiem jak miś yogi i sepleniący lider

Imi

Dokładnie tak, a później afera na cały magazyn ze ginie towar i pieniądze z szatni

Ignacy
@Nik

Kwestia czasu i zacznie się robota, bo przecież teraz jest „przestój” Nowa rekrutacja ludzi, którzy przyjdą na 2-3 dni, a później uciekną, nieliczne osoby zostaną na pare miesięcy. Zamiast wysłać na przymusowe postojowe, skoro tej roboty nie ma na tyle, wola zwolnić a później na chama szukać nowych „Ukraina bardziej wydajna oraz lepsza” Ale spokojnie, kwestia czasu i będą przyjęcia na magazyn obok, tam mogą bardziej docenić niż tutaj

Tik tak
@Nik

Oni nie zwolnią koleżanek , kolegów , donosicieli ,więc łatwiej zwolnić obce osoby które robią więcej niż oni .Dam przykład brygadzista z Ukrainy długi chudy ,ciągle lata za jedną Ukrainka wiecznie ma czas na pogaduszki z nią i stoją w alejkach ,swoją drogą jak można z takiego lesera zrobić brygadziste ,ale pazerna firma że ma z nich pieniądze przymyka na to oczy czyli co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie

Hhh
@Ignacy

Dobrze napisane może tam docenia ludzi ,bo tu to jakiś magazyn farsa ,bawią się tobą jak w kotka i myszkę ,czyli była ta lista że tyle osób do zwolnienia i po nam mydliscie oczy żeby nie siać paniki ,objezdzajcie więzienia i bierzcie do pracy bez karalności oraz ćpunów co potem przyjeżdża policja i pogotowie

@Ignacy

Zobaczą jak to wygląda to sami uciekną tym bardziej że na początku będą mieli umowę zlecenie ,a nikogo nie bawi umowa o pracę co miesiąc i bycie w niepewności czy przedłuża ,bo pod firmę zapomnij

Korek
@Nik

Też nie polecam wam moi drodzy pracy w tym magazynie .Pracownicy z agencji których rekrutują mają z was z kasę i mówią jak to fajnie wygląda idą ci na rękę i można się dogadać z każdym brygadzista ,jedno wielkie kłamstwo .Ogólnie nigdy ci pójdą na rękę i jeszcze udu...pią a powiedz swoje zdanie już cię nie ma ,ludzi potrafią wyprowadzić w środku dniówki nawet o 2 w nocy i jak masz wrócić do domu . Agencja i zlecenowka pierwsi do zwolnienia ,mówią żeby się szanować ale czy oni szanują nas ? Zastanówcie się ludzie czy naprawdę chcecie tu pracować bo nie nie zna się dnia ani godziny

Maroko
@Wizjer

Chorzy i bezwzględni to jest mało powiedziane. Kierownik antresoli śmieszne. Jaki tam z niego kierownik. Przyjęli go żeby zrobił czystkę, wyciągał od pracowników informacje a potem wykorzystał przeciwko nim. Właśnie od niego się zaczęło

Antresola
@Nik

Ludzie z ecomu zostali wysłani na ten dział bo podobno nie ma pracowników ,i co z tego wyszło , dlaczego ludzi z ecomu traktowaliscie jak pluskwy i dawaliście najgorsze zlecenia od początku wiedzieliscie że są do odstrzału ,a swoim najlepsze ,już każdy widzi że ten czarny byczek lata za Kinga

Pryyy
@Nik

Najgorszy magazyn na tym obszarze

Podziekowanie
@Nik

Dla tego magazynu za natychmiastowe zwolnienie ,bez szansy na znalezienie czegoś innego i okresu wypowiedzenia dzięki wam moja rodzina została bez środków do życia ,ale napewno was to bawi zero w was człowieczeństwa

Wolyn
@Podziekowanie

Dobrze że kokardkę mają i łączą się w bólu z Ukrainą ,bo Polaków mają za nic

Klamcy
@Nik

Do (usunięte przez administratora)z antresoli dlaczego kłamiesz jak wyprowadzasz ludzi ze idą na chwilę pod kantynę i że zaraz wrócą i tak ten Damian pomiata tobą jak psem już nie raz mówiłeś że ciągle daje ci (usunięte przez administratora)

Młody
@Nik

Polecam napisać do głównej siedziby inspekcji pracy i do góry zarządu niedługo posypią się sprawy za te zwolnienia i trzymanie ludzi co nic nie robią góra będzie zmuszona zareagować

@Nik

O cała prawda, zwolnili większość osób z ta sama tandetna śpiewka, tylko strasznie dziwi mnie to jak mogą zewalniac osoby, które na prawdę pracują i przychodzą do tej pracy a nie siedzą i chowają się w alejkach? Dla mnie strasznie nie zrozumiałe. Bo osoby, które są zwalniane przyszły tu zrobić swoje i wyjść a (usunięte przez administratora) przyszły dla fun i nagaduja na innych na lepsze stanowisko a brygadzistów ten fun kręci? Po co założyliście kamery? Przecież tam wszystko widać kto co robi, ale po co patrzeć? Lepiej słuchac idiotów.

???
@Nik

Ciekawe jakie umowy ma Wolbrom i Olkusz bo napewno nie takie śmieciowe jak my z Zagłębia

Podsumowanie
@Nik

Jeśli liczysz na stabilne zatrudnienie w tej firmie to się mylisz drogi pracowniku ,co innego Wolbrom i Olkusz ,jeśli masz rodzinę na utrzymaniu to nie podejmuj tu pracy bo nie będziesz znał dnia ani godziny ,umowa zlecenie też podpisujesz a czasem jesteś raz na miesiąc bo ci odwołają przez następne tygodnie , ogólnie magazyn jedna wielka klapa ,brak mądrych ludzi do kierowania tym syfem

Pip
@Nik

Praca dobra dla studentów , uczniów ,i młodych co mieszkają z rodzicami za nich składek nie odprowadzają tak samo jak mają dotacje za Ukrainę która i tak jest słaba , mogą robić co chcą bo magazyn ma z nich korzyść.Ale jesli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem z rodziną na utrzymaniu nie zatrudniaj się tam ,bo zostaniesz z ręką w nocniku ,nigdy nie dostaniesz umowy o pracę ,raz co miesiąc i oni nie wiedzą czy przedłuża tak że jesteś ciągle w niepewności ,a jeśli jesteś z polecenia na 3 miesiące ale też nie wiesz do końca tych miesięcy ,bo ci powiedzą w ostatniej chwili .

Ściśle grono
@Nik

Ja również nie polecam ,otóż wytłumaczę dlaczego ,jeśli koleżanka zaniesie twoje CV z polecania i obiacaja ci gruszki na wierzbie i jak to jest wspaniale to się grubo mylisz ,potrafią tą osobę co zaniosła twoje CV zwolnić ,żeby już nie miała umowy o stałą pracę i ty wskakujesz na jej miejsce6(potem możesz mieć do niej pretensje co ci poleciła) ,porobisz pół roku może trochę dłużej i już że trzeba ci dać umowę pod firmę ,dłuższą np na pół roku ,będą robili wszystko żeby dawać ci słabe zlecenia i mają czarno na białym że jesteś słaba ,nagle cię zawołają i nie masz już pracy

Ojciec chrzestny
@Nik

Przecież ten krąg Olkusz i Wolbrom to jakaś (usunięte przez administratora) nie do ruszenia

Bernardyn
@Nik

Tam się nigdy nic nie zmieni ,oni mają swoje wizje ,masz robić nawet jak są braki ,brak zleceń i wtedy wina twoja że nie ma towaru , kiedyś było inaczej w każdym pudełku był jeden towar teraz zrobili śmietnik i się z tego śmieją ,że cię wykorzystują do szukania tego i nie martw się my to rozumiemy . Kiedyś był taki pracownik Andrzej ,ale też im się nie podobało że ich klepie i piszę na pudełkach brak towaru też go wywalili ,jak można mówić że ktoś jest obrzydliwy ? Albo starszy w okularach wy jesteście gorzej niż podgatunek ludzi ,odradzam tam pracę ,bo nie będziesz znał dnia ani godziny .Teraz ogłoszenia że szukają wózkowych ,ale co tamtych zwolnili bo musieli by dać inna umowę jesteście żałośni

Limo
@Nik

To ogólnie to jest magazyn bez przyszłości i bez nadzieji ,na lepsze jutro ,umowy co miesiąc do końca nie wiesz czy dostaniesz ,ludzie z Wolbromia i Olkusza mają stałe umowy ,tylko tobą pomiatają jak szmat....Agencja to jest dla nich ktoś kto musi wyrobić im premię ,ba jeszcze się tłumaczyć przed tymi władcami a już trafić na zmianę Kamila.D. to mogiła ,to jakaś szopka a nie praca

Lol
@Nik

Ale się już obudzili i zmienili system ,szkoda że teraz jak ludzie brali najlepsze zlecenia ,80 koszulek 30 majtek czyli Ukraina i swoi ,teraz zrobili jedną linię ,i ci co zbierali te ostatki zwolniliscie za słaba wydajność ?kpina !To po kazaliscie nam to zbierać i nawijać nam makaron na uszy ,chore zarządzanie i magazyn ,ja nie wiem kogo wy szukacie na te stanowiska magazyniera ,ale w was nie ma człowieczeństwa tylko tabelki ,wyniki ....tak bardzo boicie się o swoje stołki że przez nas pracowników nie dostaniecie premi ,ruszcie cztery litery jak nie ma ludzi i poszukajcie tego towaru którego nie ma

@Nikt

Zgadzam się z tym trzymają nierobów

.....mua
@Nik

Nie oni zostawiają sobie foczki ,co im wchodzą do (usunięte przez administratora) Siedzą na biurku ,jakby mogły to na kolanach u brygadzistow ,chociaż jedna u Michała myśli że jest piękna i go zdobędzie a wygląda jak małpka z zoo ,i ta twoja mina bezcenna na innych ,tobie z tym ryjem nawet chirurg plastyczny nie pomoze ,taki morawiecki we wczesnych latach

Podziały na swoich
@Nik

Mnie dziwi jedno dlaczego ci ze wsi mają autokary na dojazd do pracy i nie dojeżdżają sami jak wszyscy na tym magazynie ,to jacyś bogowie ,może zrobicie dojazd dla wszystkich nie tylko dla waszych .Czyli dzielicie ludzie na kogoś i na coś

weteran
@Peryskop

święta prawda a jak zgłosisz że czegoś nie ma to pretensje że komuś prace znalazłeś....zamiast się cieszyć ze sie chce porządek zrobić to lepiej jak (usunięte przez administratora)

Puk puk
@Nik

I kto będzie zamawiał ubrania w takich cenach przy takiej inflacji? Może raz na jakiś czas .

...

Dział e-com pracuje 7 dni w tygodniu , wszystkie weekendy mamy pracujące , naprawdę tak ciężko zrobić 2 /2 żebyśmy chociaż te dwa mieli wolne , każdy inny dział ma wszystkie wolne , w czym my jesteśmy gorsi ? Czemu jak schodzimy z nocki o 6. W sobotę musimy iść w niedzielę na popke, co mamy z życia ? Nic a później 6 dni pracy pod rząd nie jesteśmy robotami , a jak chcemy chociaż jeden weekend mieć wolny to Mistrz z wielką łaska mówi że coś pomyśli. Zapomnieli już Panowie Mistrzowie jak to jest , jak byliście brygadzistami to tak narzekaliscie że pracujecie w weekendy .a teraz wyżej sracie niż (usunięte przez administratora) macie . Nie dziwi was dlaczego tyle osób się zwolnilo i zamiesza kolejne . Zacznijcie szanować swoich pracowników .

Arkadio
@...

Postem na goworku raczej niczego nie zmienisz.

....m

. .

Ale kto się wstawia? Czyżby jakieś starcze omamy?

Dokładnie
@Paweł

Starcze omamy to ma Patryk z Kamilem ,wysłali 15 osób na antresolę na miesiąc do pomocy ,dziwne że mówili co innego a potem w ciągu dwóch tygodni ich zwolnili ,co wam nie odpowiadało w tych osobach że są po 40 ,czy że wam rozwalają półki jak to twierdzi Patryk na spotted Będzin ,bo młodzi donosząc pracują wzorowo ,tylko my starsi robimy wam pod górkę i niszczymy półki hahaha ,a najlepsze jego słowa że magazyn nie spełnił naszych oczekiwań .Jakich bo zawsze robiliście problem ,z wolnym z grafikiem ,jesteście tak zakłamani i fałszywi że szok ,tych co daliście na antresolę to od początku było wiadomo że do zwolnienia ,też mam dużo filmików jak młodzi pracują i kopia w półki albo z buta biorą , gratulacje dla was deb.....li

Dokładnie
@Dokładnie

ale kto napisał że półki niszczą ludzie 40+ bo nie umiem znaleźć

@Arkadio

A jak mam zmienić ? Odezwiesz się to mają cię w. (usunięte przez administratora) i jeszcze się pogorszy lub do zwolnienia idziesz

...

Do młodej osoby to napisał czytanie trudna rzecz, przecież był filmik jak mlodzi przewracają polki

Pozytywny PR

Witaj "Brygadzista", jest nam przykro że posiadasz wyłącznie negatywne doświadczenia związane z pracą na naszym magazynie. Niemniej zachowaj proszę osobiste animozje dla siebie. Pozdrawiamy, Pozytywny PR

Ha
@Pozytywny PR

Tobie przykro to jakiś kabaret czy praca ,zachować to mogę coś miłego a nie pracę u was ,umowy co miesiąc ile się popracuje i czy za chwilę nie wyleci z hali ,ciągle kogoś wyprowadzaliscie ,wy ciągle nic nie wiedzący ,wasz upór w daniu wolnego ,wasze namowy kogo zwolnić oprócz kabli i tych co wam dają .....kupowanie wam prezentów z okazji urodzin ,i dawanie listy kto się złożył ,dawanie ciast swoim bo inni to gorszy gatunek jedna brygada ale Kamilek zrobił taki podział na lepszych i na szmat.....y dla niego bez znaczenia ,i te ogłoszenia o pracę coś nie hallo z tym magazynem że znów potrzebują na ile? Kogo znowu wywalicie ? Ludzi co wam nie odpowiadają wizualnie czy jak coś się do was odezwia i zwrócą uwagę ? Bo u was jest zawsze potem ....pracujemy nad tym ...idź rób nic się nie martw ...my to rozumiemy ...a potem spadaj za bramkę

Vvv
@Pozytywny PR

Patryk napisz tu na forum kto ci rozwala te półki? Bo tu piszą że my tchórze na forum ,może tutaj się wypowiesz a nie na spotted Będzin i że zaraz zwalnianie,napisz kogo widziałeś i złapałeś na tym

Murawiecki
@Vvv

Może te 15 osób co dał z kamilosem ,niby na miesiąc na antresolę rozwalały mu magazyn ,plus inne co robiły same nocki i pod osłoną ciemności działały na jego szkodę hahahahaaa

Pet
@...

Tam jak odmówisz czegokolwiek to cię pożegnają jak tą grupę Ukraińców ,Tam się nigdy nic nie zmieni i nikt im nie będzie kupował takich ubrań za takie ceny ,inflacja rośnie zarobki w miejscu ,robią przeceny ale zbytu nie ma ,są tańsze sklepy z ubraniami .Oni myślą że są królami a pracownik to ich własność i popychadło

@Dokładnie

Masz filmiki?Wysyłaj na Wieliczkę niech się góra dowie co się dzieje

Kiedy
@...

Zaczną szanować pracowników u nich jest olewka podejście nie ten to inny.Zimno ale (usunięte przez administratora).bo nie ma ściany A że się zwolnili widać mają dość (usunięte przez administratora)..bo ile można ,może sami się uprzedzili przed zwolnieniem z ich strony ,dobrze że oni (usunięte przez administratora).grzeją i się z was śmieją

pola
@Kiedy

zimno to na zmianie Ewelinki na mojej jest ciepło bo potrafią grzanie załączyć i nie otwierać rolet z tej strony ha ha

Maja
@pola

Zacznijmy od tego że ogrzewanie nie powinno być w ogóle wyłączane. Na hali jest zimno, trzeba pracować w kurtkach i jest niewygodnie

Co to za magazyn
@Kiedy

Że non stop są ogłoszenia o pracę?

@...

Może by góra by wzięła udział w programie Kryptonim Szef ,to by się przekonali jak to wygląda i co wyprawiają na dole pupile i jak traktują ludzi

XxXtopwojxxxPL33

N(usunięte przez administratora)

Czy każdy pracownik 4F (OTCF S.A.) otrzymuje umowę o pracę, czy są stanowiska gdzie należy spodziewać się umowy zlecenia?

Beka

Jeśli chcesz się zatrudnić przez agencję umowa o pracę co miesiąc ,lub umowa zlecenie .Jeśli jesteś z polecenia umowa próbna ,ale i tak tam są kontakty kto kogo ,faworyci , ulubieńcy znajomi ,znajomi znajomych tak że ty z ulicy będziesz (usunięte przez administratora) , ewentualnie za jakiś czas do zwolnienia jak nie będziesz potrzebna i nie będzie zamówień pozbędą się ciebie z dnia dzień nieważne jaką masz umowę ,tam tylko klika się liczy i obrona swoich wg nich wzorowych ludzi co mogą wszystko -moga cię tak zgnić że nie podlega to dyskusji

XD
@Beka

I oni standardowo polecieli w "H". dopiero wywali z końcem roku ludzi ze niby redukują zatrudnienie a teraz znowu rekrutują. Takiej desperacji w cięciu kosztów nie widziałem, o ile rzeczywiście o to chodzi a nie jest to uboczny efekt " genialnego zarządzania" pracą w tym zakładzie karnym

V
@XD

To jakiś chory magazyn i ludzie najpierw dają pracę za chwilę jej pozbawiają , zresztą już wiele osób pisało że tak będzie... to nie jest praca dla poważnych ludzi .Nie ufajcie temu magazynowi za nic bo was wywołują .Pamiętajcie jesteście potrzebni jak są zlecenia ,nie ma zleceń nie ma was z agencji

Judasz
@XD

Potrafią zadzwonić do baby z agencji żeby zaraz szykowała dla was rozwiązanie umowę o pracę , oczywiście ty o tym nie wiesz na koniec dniówki cię zawołają .Tam zawsze redukcja kto im się nie podoba ,a potem nowe ogłoszenia

bez komentarza

wczoraj już chwile po 22 cuciliście dziewczynę, która to była jej nocka, szósta? A ile ma jeszcze do zrobienia, kolejne sześć czy siedem, bo następna sobota też wpisana pracująca?

zawiedziony
@bez komentarza

Przecież tam liczą się tylko cyferki na koncie i zyski. Pracowników macie w (usunięte przez administratora) niech pracują w zimnie i hałasie po kilkanaście dni z rzędu no i najlepiej jakby jeszcze 10 godzin zostali. Kierownictwo tylko patrzy ze śmiechem niczym snajper z antresololi 4 a wy jeszcze się cieszycie z że wykonaliście ponad plan jakbyście coś z tego mieli, bo o premii takiej jak rok temu to możecie pomarzyć. Nigdzie nie widziałem takiego upodlenia pracownika.

Małgorzata
@zawiedziony

Wspominasz o zimnie i hałasie to aż ciekawi mnie o jakich wartościach mówisz? Spełniaja chociaż normy BHP?

Ogólnie
@Małgorzata

Pani z BHP ma wyjebie....pozbyli by się jej jak innych niewygodnych pracowników ,tak ma ciepłe kapcie , funkcje i pracę ,co mówi na szkoleniu to nie ma prawdy z rzeczywistością ,nie słucha pracowników tylko u niej ważne buty robocze ,tak jak mówiłaś że jesteś farbowana blondi sztuczna inteligencja i chyba to prawda ,przecież musisz mieć na życie i na to auto co dojeżdżasz do pracy bo jakbyś była za ludźmi to zaraz by ci zrobili aut ,tak to przymykasz oczy bo na bank masz wytyczone wytyczne z góry

Hmm
@zawiedziony

Na antresoli też nie ciekawie ,już Damianek pozbył się Michała ,ciągle miał do niego sapy ,stoi ten Ogr i upadła ludzi ,ten (usunięte przez administratora) sam nie wie kogo tam chce .Ten człowiek wogole nie szanuje ludzi ,nie szanuje ich pytań i obiecuje coś co potem obróci się przeciw tobie .Już każdy z pracowników mówi że po co ty stoisz przy tym laptopie jak każdy wie co robi,ale ty wprowadzasz głupoty które nic nie wnoszą ,poza zwolnień ludzi i przy zwolnieniu też siedzisz jak trusia przed tym laptotem a brygadzista musi mówić ,zwala czarną robotę na innych i myśli że jest czysty np Jestem Bogiem , kiedyś to wróci do ciebie (usunięte przez administratora)

Ogłoszenie
@Hmm

Już szukają nowego kierownika ,oby na antresoli bo ten nadaje się do wydawania papieru toaletowego ,zero podejścia do ludzi ,rozmowy ,,,notoryczne okłamywanie ,ten (usunięte przez administratora) nawet nie słucha ludzi co do niego mówią , ogólnie to gratulacje dla firmy że wybiera takich cham.....za kierowników

Rampampam

Apeluję do Dawida i Miłosza bo wiem, że czytają tutejsze wypociny. Zróbcie coś z ludźmi na zmianie Kamila i Kuby. Mam tutaj szczególnie na mysli to gówniarstwo, które pracę ma dupoko w głębie (myślę, że wiadomo co mam na myśli), stoją sobie w kilkuosobowych grupkach między regałami albo teraz między paletami pod wysokim składem i ani myślą pracować. Chcesz mieć co robić na wypisce albo sorterze? Trzeba sobie zbierać samodzielnie bo królewny (Ada i jej banda) nie raczą zrobić tego, co brygadzista zleca. Cwaniary dostały umowę o pracę i myślą, że są nietykalne i wszystko im wolno. W dodatku z racji na wiek, dostają kasę większą niż ci, którzy zapierniczają. Dlatego proszę chłopaki, zróbcie w końcu porządek na tej zmianie bo odechciewa się pracować. Nikt nie wytrzyma długo w takiej atmosferze i bałaganie. Nikt też nie będzie pracował za dwoje dostając jedną wypłatę. Pozostanie albo przejście na inną zmianę albo wypowiedzenie, bo co z tego, że praca fajna i w miarę lekka, skoro ludzie do chrzanu.

Ada
@Rampampam

No hej :) skoro jesteś taki mądry ze piszesz tutaj moje imię zapraszam dzis do rozmowy ze mną o godzinie 21.50 jestem na magazynie dzies pozdrawiam ;*

Haha
@Ada

Ilość reakcji mówi sama za siebie

Turi
@Rampampam

Skoro czytają te wypociny niech zajmą się tymi dwoma częściami od roweru którzy wszędzie chodzą razem. Tfu! Brygadziści jak z koziej D… Im wolno 8 godzin siedzieć obok siebie i pod biurkiem miziać się kolanami. Sam nie moge zamienić słowa choćby przelotem z innymi pracownikami, bo zaraz zwracają na to uwagę (o ile nie zajmują się prywatnymi sprawami) Po kawusie co chwila to już norma nie wspominając o papierosku. (Dodatkowo 30 minut przerwy ) O ile mogę zrozumieć, ze będąc na wyższych stanowiskach wolno im więcej to bez przesady. Pracowałem na innych magazynach, doświadczenie magazynowe mam prawie 20 lat i przełożeni odwalali tam robotę + nadzorowali nasza prace. Tutaj płaca im za co?! Za pierdzenie w stołek?! Smieszkowanie i oglądanie meczów w trakcie pracy? Byłem na innych zmianach i takich akcji jak na tej u Kamila nie ma. Smiech na sali. I ci tfu liderzy w żółtym co im do głowy uderzyło za mocno. Myślą ze są kimś wielkim dobre sobie. Szczególnie ta chuda blondyna niby wszędzie jej pełno a jak potrzebujesz pomocy to w dobre między alejkami prowadzi rozmowy z ,,wybranymi”. Ah bym zapomniał chcecie mieć dobrze w tej pracy? Uśmiechajcie się do brygadzisty, nawijajcie makaron na uszy wtedy będzie wam wolno wszystko chociaż na awans nie licz, chyba ze jesteś sąsiadem brygadzisty. Kierownictwo powinno zobaczyć i docenić ludzi którym zależy na pracy, robia swoją robotę dobrze i sami dążą do tego żeby czegoś się nauczyć. Nie dziwi mnie w cale ze po kiblach się ludzie chowają skoro nikt nic tam nie robi i zarabia tyle samo to gdzie tu sprawiedliwość.

Magazyn@pracownik
@Rampampam

Ada to pryszcz przewodnik to Natalka tyle że ma l4 to dopiero zryty człowiek.Świeta prawda co napisałaś (eś) o tym wszystkim .Dużo by tu jeszcze wymieniać nazwiskami co jak robią

Magazyn@pracownik
@Turi

A z wypisywania to jedna nostop toaleta i z dwdzieścia minut spędzanie w niej co najmniej kilka razy na dniówke tego też niewidza.

Ada
@Magazyn@pracownik

O (usunięte przez administratora) szkoda ze nie umiecie powiedzieć tego do nas tylko tu pod śmiesznymi nazwami piszecie czekałam wczoraj i nikt nie podchodzi No nie wiem czy się boicie czy Ci się dzieje ale zapraszam na rozmowę ;*

Rampampam
@Magazyn@pracownik

Natalia to swoją drogą, bo dojrzała kobieta a zachowanie czasem jak w przedszkolu. Zwłaszcza jak zaczyna z siebie wydawać bliżej nieokreślone dźwięki albo jak zaczyna nagle wrzeszczeć. Jak widać cała banda się dobrała idealnie. Szkoda tylko, że zapominają, że są w pracy a nie na placu zabaw. Może jak panna A. trafi na bardziej wymagających brygadzistów i zostanie odcięta od przyjaciółeczek, zacznie się zachowywać właściwie, wszak podobno zostaje przeniesiona na zmianę Pauliny i Mateusza.

Patrycja
@Ada

Jakie to piękne, ze wszyscy troszczą się o każdego tylko nie o siebie. Może gdyby każdy zajął się sobą byłoby inaczej? Widać jak pracujesz skoro wiesz kto ile w toalecie siedzi, z kim kto rozmawia, kto jak pracuje. To musisz być świetnym pracownikiem. Zajmijcie się wszyscy swoimi sumieniami a nie innych - tyle. Gdybym była kandydatem do pracy i weszła sprawdzić opinie - zobaczyłabym prywatne wylewanie szamba podając przez anonimów imiona- wybuchnelabym śmiechem i olała taka robotę. Dramat. Podstawówka ! Pierwszy raz w życiu mam odczynienia z takimi toksycznymi ludźmi. Ptaki do własnego gniazda nie sr@j@. Pozdrawiam mimo wszystko, życzę Wam abyście wyczyścili własne sumienia w tym nowym roku :)

Xd
@Patrycja

Bo to prawda

Pracowniikk
@Ada

Ada tak wprawdzie mówiąc,po co ktoś ma do Ciebie podchodzić i dyskutować skoro swoim zachowaniem pokazujesz poziom? Niech to dotrze do Ciebie,że jesteś nielubiana (usunięte przez administratora)która obrosła w pióra,ale może siedzisz na (usunięte przez administratora) jak Ci zmiany zamienia,wkoncu będzie trochę spokoju. Jeszcze pora zrobić coś z krzykliwa Natalia,ale to chwila moment i będzie z głowy. Pozdrooo

Filozof
@Rampampam

Są małolaty księżniczki blondi z motylem na szyji ,ryza co ciągle siedzi w kiblu i piszę SMS i jakie ważne sprawdzają listę obecności to jakieś wasze faworyty czy ulubienice

Titanic
@Turi

Wy szykujcie kasę bo brygadzista ma urodziny i lider was nakłania na składkę na prezent dla niego ,zalosne tak chodzić po ludziach ,to każdy jak będzie miał urodziny nawet pracownicy to się składacie ,czy maskotka chce przylizac cztery litery

Kopa
@Titanic

A Ty gdzie włazisz? Pewnie między alejki, żeby nie widzieli, że się odpierdalasz? Chcesz się z "maskotką" Zamienić? Jestem ciekaw ile byś wytrzymał...

Kopa

Tak się skupiasz na tym, której formy użyłem? Szkoda, że na pracy się tak nie skupiasz, tylko na pisaniu farmazonów...

były gracz
@Rampampam

(usunięte przez administratora) przede wszystkim a najbardziej przez dredziaka nie polecam

Będzie Pan zadowoliny

Dajcie spokój z tą firmą. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najgorszy pracodawca w tej okolicy- delikatnie mówiąc. Kadra która zarządza tym cyrkiem i tymi małpami to Żenada, Dno, Rynsztok, i jedno wielkie nieporozumienie. Polecam omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam.

Jeżyk
@Będzie Pan zadowoliny

To już wprowadzili 4brygady na antresoli ,ale co to nie ma ludzi do pracy ? To pajacu Damianku zwalniaj więcej ,a potem na gwałt szukacie przez 5 agencji i to jest Super Godny i Zaufany Pracodawca hahaaaa

Anżej

Dokładnie a teraz płacz że przed świętami nie ma kim robić

Poligon
@Anżej

Te że mają mistrzów nie muszą tak gnoic ludzi ,patrys i dekiel ,sami sobie winni kto wyjeb... Ludzi ze swojej ekipy na anterole i obiecywali cudy jak ich zwolnili a niech płaczą ,może do więzienia zajrzą i kogoś zwerbuja bo to ich faworyci

niemłoda
@Poligon

ale to Ty płaczesz, ludzi na ecomie jest aż za dużo, elo.

Jamnik
@niemłoda

Skoro jest za dużo to czemu ciągle ogłoszenia o pracę , oczywiście przez agencję żeby potem ich wywalic

Elo ,elo
@niemłoda

Nie ma to jak zatrudnić ludzi na chwilę a potem wymarsz ,Elo i to jest godny pracodawca Elo

Klawisz
@Jamnik

Ogłoszenie o pracę szukają brygadzisty ,ale czemu dotychczasowi się nie spisali ,czy co kto komu nie odpowiada jak pracownicy?a może ludzie mają was dość ,bo jesteście jak prosty....dużo obiecujecie mało dajcie

Zostaw merytoryczną opinię o 4F - Olkusz

• Jak się pracuje w 4F?

Zobacz opinie na temat firmy 4F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 30 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F?

Kandydaci do pracy w 4F napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F