Opinie o 4F (OTCF S.A.) w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4F. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F w Olkusz

Rampampam

Apeluję do Dawida i Miłosza bo wiem, że czytają tutejsze wypociny. Zróbcie coś z ludźmi na zmianie Kamila i Kuby. Mam tutaj szczególnie na mysli to gówniarstwo, które pracę ma dupoko w głębie (myślę, że wiadomo co mam na myśli), stoją sobie w kilkuosobowych grupkach między regałami albo teraz między paletami pod wysokim składem i ani myślą pracować. Chcesz mieć co robić na wypisce albo sorterze? Trzeba sobie zbierać samodzielnie bo królewny (Ada i jej banda) nie raczą zrobić tego, co brygadzista zleca. Cwaniary dostały umowę o pracę i myślą, że są nietykalne i wszystko im wolno. W dodatku z racji na wiek, dostają kasę większą niż ci, którzy zapierniczają. Dlatego proszę chłopaki, zróbcie w końcu porządek na tej zmianie bo odechciewa się pracować. Nikt nie wytrzyma długo w takiej atmosferze i bałaganie. Nikt też nie będzie pracował za dwoje dostając jedną wypłatę. Pozostanie albo przejście na inną zmianę albo wypowiedzenie, bo co z tego, że praca fajna i w miarę lekka, skoro ludzie do chrzanu.

Ada
@Rampampam

No hej :) skoro jesteś taki mądry ze piszesz tutaj moje imię zapraszam dzis do rozmowy ze mną o godzinie 21.50 jestem na magazynie dzies pozdrawiam ;*

Haha
@Ada

Ilość reakcji mówi sama za siebie

Turi
@Rampampam

Skoro czytają te wypociny niech zajmą się tymi dwoma częściami od roweru którzy wszędzie chodzą razem. Tfu! Brygadziści jak z koziej D… Im wolno 8 godzin siedzieć obok siebie i pod biurkiem miziać się kolanami. Sam nie moge zamienić słowa choćby przelotem z innymi pracownikami, bo zaraz zwracają na to uwagę (o ile nie zajmują się prywatnymi sprawami) Po kawusie co chwila to już norma nie wspominając o papierosku. (Dodatkowo 30 minut przerwy ) O ile mogę zrozumieć, ze będąc na wyższych stanowiskach wolno im więcej to bez przesady. Pracowałem na innych magazynach, doświadczenie magazynowe mam prawie 20 lat i przełożeni odwalali tam robotę + nadzorowali nasza prace. Tutaj płaca im za co?! Za pierdzenie w stołek?! Smieszkowanie i oglądanie meczów w trakcie pracy? Byłem na innych zmianach i takich akcji jak na tej u Kamila nie ma. Smiech na sali. I ci tfu liderzy w żółtym co im do głowy uderzyło za mocno. Myślą ze są kimś wielkim dobre sobie. Szczególnie ta chuda blondyna niby wszędzie jej pełno a jak potrzebujesz pomocy to w dobre między alejkami prowadzi rozmowy z ,,wybranymi”. Ah bym zapomniał chcecie mieć dobrze w tej pracy? Uśmiechajcie się do brygadzisty, nawijajcie makaron na uszy wtedy będzie wam wolno wszystko chociaż na awans nie licz, chyba ze jesteś sąsiadem brygadzisty. Kierownictwo powinno zobaczyć i docenić ludzi którym zależy na pracy, robia swoją robotę dobrze i sami dążą do tego żeby czegoś się nauczyć. Nie dziwi mnie w cale ze po kiblach się ludzie chowają skoro nikt nic tam nie robi i zarabia tyle samo to gdzie tu sprawiedliwość.

@Rampampam

Ada to pryszcz przewodnik to Natalka tyle że ma l4 to dopiero zryty człowiek.Świeta prawda co napisałaś (eś) o tym wszystkim .Dużo by tu jeszcze wymieniać nazwiskami co jak robią

@Turi

A z wypisywania to jedna nostop toaleta i z dwdzieścia minut spędzanie w niej co najmniej kilka razy na dniówke tego też niewidza.

Ada
@Magazyn@pracownik

O (usunięte przez administratora) szkoda ze nie umiecie powiedzieć tego do nas tylko tu pod śmiesznymi nazwami piszecie czekałam wczoraj i nikt nie podchodzi No nie wiem czy się boicie czy Ci się dzieje ale zapraszam na rozmowę ;*

Rampampam
@Magazyn@pracownik

Natalia to swoją drogą, bo dojrzała kobieta a zachowanie czasem jak w przedszkolu. Zwłaszcza jak zaczyna z siebie wydawać bliżej nieokreślone dźwięki albo jak zaczyna nagle wrzeszczeć. Jak widać cała banda się dobrała idealnie. Szkoda tylko, że zapominają, że są w pracy a nie na placu zabaw. Może jak panna A. trafi na bardziej wymagających brygadzistów i zostanie odcięta od przyjaciółeczek, zacznie się zachowywać właściwie, wszak podobno zostaje przeniesiona na zmianę Pauliny i Mateusza.

Patrycja
@Ada

Jakie to piękne, ze wszyscy troszczą się o każdego tylko nie o siebie. Może gdyby każdy zajął się sobą byłoby inaczej? Widać jak pracujesz skoro wiesz kto ile w toalecie siedzi, z kim kto rozmawia, kto jak pracuje. To musisz być świetnym pracownikiem. Zajmijcie się wszyscy swoimi sumieniami a nie innych - tyle. Gdybym była kandydatem do pracy i weszła sprawdzić opinie - zobaczyłabym prywatne wylewanie szamba podając przez anonimów imiona- wybuchnelabym śmiechem i olała taka robotę. Dramat. Podstawówka ! Pierwszy raz w życiu mam odczynienia z takimi toksycznymi ludźmi. Ptaki do własnego gniazda nie sr@j@. Pozdrawiam mimo wszystko, życzę Wam abyście wyczyścili własne sumienia w tym nowym roku :)

Xd
@Patrycja

Bo to prawda

Pracowniikk
@Ada

Ada tak wprawdzie mówiąc,po co ktoś ma do Ciebie podchodzić i dyskutować skoro swoim zachowaniem pokazujesz poziom? Niech to dotrze do Ciebie,że jesteś nielubiana (usunięte przez administratora)która obrosła w pióra,ale może siedzisz na (usunięte przez administratora) jak Ci zmiany zamienia,wkoncu będzie trochę spokoju. Jeszcze pora zrobić coś z krzykliwa Natalia,ale to chwila moment i będzie z głowy. Pozdrooo

Filozof
@Rampampam

Są małolaty księżniczki blondi z motylem na szyji ,ryza co ciągle siedzi w kiblu i piszę SMS i jakie ważne sprawdzają listę obecności to jakieś wasze faworyty czy ulubienice

Titanic
@Turi

Wy szykujcie kasę bo brygadzista ma urodziny i lider was nakłania na składkę na prezent dla niego ,zalosne tak chodzić po ludziach ,to każdy jak będzie miał urodziny nawet pracownicy to się składacie ,czy maskotka chce przylizac cztery litery

Kopa
@Titanic

A Ty gdzie włazisz? Pewnie między alejki, żeby nie widzieli, że się odpierdalasz? Chcesz się z "maskotką" Zamienić? Jestem ciekaw ile byś wytrzymał...

Kopa

Tak się skupiasz na tym, której formy użyłem? Szkoda, że na pracy się tak nie skupiasz, tylko na pisaniu farmazonów...

były gracz
@Rampampam

(usunięte przez administratora) przede wszystkim a najbardziej przez dredziaka nie polecam

Będzie Pan zadowoliny

Dajcie spokój z tą firmą. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najgorszy pracodawca w tej okolicy- delikatnie mówiąc. Kadra która zarządza tym cyrkiem i tymi małpami to Żenada, Dno, Rynsztok, i jedno wielkie nieporozumienie. Polecam omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam.

Jeżyk
@Będzie Pan zadowoliny

To już wprowadzili 4brygady na antresoli ,ale co to nie ma ludzi do pracy ? To pajacu Damianku zwalniaj więcej ,a potem na gwałt szukacie przez 5 agencji i to jest Super Godny i Zaufany Pracodawca hahaaaa

Anżej

Dokładnie a teraz płacz że przed świętami nie ma kim robić

Poligon
@Anżej

Te że mają mistrzów nie muszą tak gnoic ludzi ,patrys i dekiel ,sami sobie winni kto wyjeb... Ludzi ze swojej ekipy na anterole i obiecywali cudy jak ich zwolnili a niech płaczą ,może do więzienia zajrzą i kogoś zwerbuja bo to ich faworyci

niemłoda
@Poligon

ale to Ty płaczesz, ludzi na ecomie jest aż za dużo, elo.

Jamnik
@niemłoda

Skoro jest za dużo to czemu ciągle ogłoszenia o pracę , oczywiście przez agencję żeby potem ich wywalic

Elo ,elo
@niemłoda

Nie ma to jak zatrudnić ludzi na chwilę a potem wymarsz ,Elo i to jest godny pracodawca Elo

Klawisz
@Jamnik

Ogłoszenie o pracę szukają brygadzisty ,ale czemu dotychczasowi się nie spisali ,czy co kto komu nie odpowiada jak pracownicy?a może ludzie mają was dość ,bo jesteście jak prosty....dużo obiecujecie mało dajcie

Zombie

Tam nikt nie ma pojęcia o niczym ,ja nie wiem czy oni naprawdę pracują czy tylko udają że coś robią .Dają ci zbieranie resztek a potem problem bo norma i do zwolnienia ale nie martw się bo my wiemy co robisz , zwłaszcza Damianek kierownik antresoli kiedyś karma wróci do ciebie jak traktujesz ludzi życzę ci wszystkiego najgorszego w te święta

Zawsze

Będą usuwać jak ludzi co im nie pasowali a robili normę . Będą zostawiać tych co im gruchały jak gołębie na dachu ,od razu (usunięte przez administratora).się pod siebie że donoszą i są zadowoleni że dzięki temu mają fory a innych(usunięte przez administratora) na zbity (usunięte przez administratora).Mniej dobrych osób=że oni mają pracę i są pod ich ochronka jest z kim pobajerzyc ,młode zawsze wiedzą jak się ustawić i co z kim ..i jak.... I komu smarować.....Tam ogólnie jest narada kogo się pozbyć kogo zostawić itd a potem szukacie frajerów na ten pozal się Boże magazyn przez tyle agencji

Kierownik Salonu

Zacznę od swojej opinii dotyczącej początku rozmów z firma. Generalnie pierwsza rozmowa odbyła się telefonicznie i przebiegła bardzo przyjemnie Pani z działu HR powiadomiła mnie, że w ciągu tygodni umówi kolejny etap rozmowy już z kierownikiem regionalnym. Niestety w ciągu kolejnych dwóch tygodni nie otrzymałem żadnej informacji. Napisałem więc maila i tutaj po kilku dniach otrzymałem odpowiedź na zasadzie, że oczywiście wszystko się przedłużyło (przecież ciężko jest zadzwonić do kandydata i poinformować samodzielnie- jeżeli umawia się na kontakt w ciągu tygodnia). Przechodząc dalej sprawa została skierowana do innego członka zespołu HR- rozmowa umówią w ciągu 2 dni (jednak czułem, ze jest ona już wymuszona przeze mnie). Przy kolejnym etapie już z regionalnym kierownikiem dostałem informacje, ze do końca przyszłego tygodnia dostanę informację o rozstrzygnięciu. Oczywiście informacji nie było w ciągu kolejnych 10 dni po upływie terminu na odzew. Sam musiałem się o nią upomnieć raz pisząc maila w tej sprawie (brak odpowiedzi). Drugi raz bezpośrednio dzwoniąc do rekrutera i dopiero uzyskując informację. Nie polecam marnować czasu na rekrutację, bo podejście zespołu HR do kandydata jest tragiczne. Najgorzej przeprowadzona rekrutacja w jakiej uczestniczyłem

Dało się wyczuć, ze inny kandydat jest już wybrany

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Olkusz
logo firmy Inżynier Budowy- Elektrotechnik (Trakcje kolejowe)
Swietelsky Rail Polska
xx

czy człowiek od układania tych śmiesznych grafików to się z głupim na rozum zamienił? dwa tygodnie popołudniówek i nocek ciągiem to dla was jest ok, gdy ludzie tutaj pracują od poniedziałku do piątku, a nie 14 dni ciągiem, na dodatek w tym okropnym zimnie? ktoś zacznie szanować w końcu pracowników i ich życie prywatne czy mamy zacząć szykować skargę do pipu?

@xx

Raczej trzeba dzwonić do PIP i to na potęgę, a co do faworyzowania pracowników to święta prawda. Jeszcze chwilę i będzie pracowała tam tylko Ukraina i te wieśniaki co ich dowożą za darmo. Pozdrawiam.

Egipcjanin 2

Nie płaczę tylko prawdę mówie.

@Egipcjanin 2

Święta prawda co do tych (usunięte przez administratora), a co z innymi pracownikami którzy dojeżdżają do pracy na swój koszt. Powinni dostawać rekompensate.

xx

Jeśli tobie odpowiada praca w tak naprawdę trybie czterobrygadowym za jakieś marne ochłapy w wysokości 500 zł brutto, gdzie nie możesz mieć życia prywatnego bo nie dostajesz w grafiku nawet dwóch dni weekendu wolnych, tylko wtorek a potem czwartek, i w dodatku latasz po magazynie bez ściany przy mniej niż 10 stopniach to pozostaje mi jedynie pogratulować, a tu w dyskusji nie chodzi o pracowników z Olkusza, tylko o brak szacunku dla wszystkich pracowników. Nie da się pracować w takich warunkach, możecie się dalej podśmiewywać z tych komentarzy, ale to wy najbardziej na tym tracicie, bo dajecie sobą wszyscy pomiatać.

Srovid 19
@Śmiech na sali

No właśnie, wożą ich za darmo, autokarami jakby byli na wycieczce, z drugiej strony trochę świata zobaczą, a co z ludźmi co dojechać muszą na własny koszt zero rekompensaty jakby nie widzieli problemu, przecież teraz paliwo jest drogie.

@Srovid 19

Ba Panie teraz wszystko jest mega drogie, powinni nam dawać dodatek paliwowy, albo wozić nas za darmo jak tamtych.

Małpia ospa
@Egipcjanin 2

Panie to jest dyskryminacja totalna. Taki zakład a nie traktuje ludzi jednakowo.

Pajac
@Srovid 19

Kiedyś tak wozili za Łokietka szlachtę do innego królestwa ,na szlaku orlich gniazd .Plebs ich nie interesuje niech zostanie ich ten cały Olkusz jak mówili na rozmowie swoi ludzie i Ukraina .Więc po co szukają ludzi na każdym portalu do pracy ,wasze królestwo nie wyrabia?

Karambaaa
@Małpia ospa

Wystarczy spojrzeć na Ewelinę z wypisu kiedyś była nikim ,teraz wielce lider i drze ryja na ludzi ,Upatrzyła sobie taką z kryminału i ja ciągle brała ma nos do ludzi haha ,innych uczciwych dyskminorowala bo wg niej się nie nadawali ale za krat jak najbardziej ,jak możesz chodźic po magazynie i wybierać ludzi którzy tobie się podobają

Ogólne
@Karambaaa

Kto ją wybrał na lidera przecież to się nie nadaje pyskate itd ,dla mnie mnie powinna być Ania to jest fajna kobieta wytłumaczy zawsze doradzi ,uśmiechnięta

Proszę o uczciwą prawdziwa opinie. Czy warto przyjść do firmy na DW i jaka kasa dla osoby z doświadczeniem? Jaka atmosfera? Jaki jest stosunek kierownictwa do pracownika? Z góry dziękuje :)

x
@Zainteresowany

nie ma znaczenia czy masz doświadczenie czy nie, nikt tutaj nie zapłaci ci za to więcej, dostaniesz tyle samo co wszyscy, a na początek i tak zlecenie. co do atmosfery - oczywiście zależy na którą zmianę miałxbyś trafić. na jednej ze zmian już chyba z szósty raz brygadzistę zmieniają. co do samej pracy też zależy jaki obszar, na sorterze bombay praca jak marzenie, wyciągasz ubrania z kartonu i rzucasz na taśmę, ale i tak wszyscy narzekają jak to ciężko nie jest, na innych zdarza się dźwiganie kartonów, plecy bolą, nogi bolą (bo buty robocze dostajemy najgorszej jakości), a kasa zupełnie nieadekwatna do kilogramów jakie musimy dziennie przerzucać. poza tym nie ma kartonów, więc nie ma w co pakować zamówień, nie ma taśmy klejącej, nie ma przyrządów do zaklejania, zdarza się też brak etykiet na naklejki wysyłkowe :D stosunek to zależy kto którą nogą wstanie, raz mówią „cześć” przy mijaniu się, a następnego dnia już się nie znacie na tyle, że to „cześć” odpowiedzieć :D

Bryyy
@x

Chyba że trafisz na daremnego kierownika antresoli ,który mija się z prawdą co innego mówi do pracowników co innego robi ,nic dodać nic ująć

Chyba
@x

Że masz cycki jak balony i (usunięte przez administratora) jak z teledysku ,co się brygadzisci ślinią i ich klakierzy , wtedy jesteś top ,dziwne że wybierają po 40 do zwolnień bo tych top model nie zwolnią pod żadnym pozorem

XYZZZZ
@Zainteresowany

Wszystko zależy na która zmianę trafisz, są równi i równiejsi. Jedni (usunięte przez administratora) cała dniówkę, a drudzy szurają nogami przez całe 8h i siedzą przy biurku po 45 min(czyt. Nocki) A i tak dostanę lepsza premie od ciebie :) „Mistrzowie” wspierają nierobów oraz przymykają oczy na prace poszczególnych osób Jedym pojadą po premii bo staniesz na 2 min, a z drugimi będą się śmiać i bajerować…

@Zainteresowany

Zatrudnia Cie agencja od Listopada do Grudnia. Na hali mega zimno, zbierasz rzeczy lub pakujesz towar do wysyłki a to wszystko za 21 BRUTTO. Szafek brak, więc musisz swoje rzeczy zostawić na szafkach tych co już długo pracują. Przerwy masz 30 minut z dojściem do JADALNI. Pracujesz 8 godzin i 10 minut a potem czekasz 15 minut w kolejce do kontroli. (usunięte przez administratora)

Hgh

Niedługo braknie chętnych do tej pracy. Ogłoszenia na każdym możliwym portalu i samo to świadczy o pracodawcy. Zwolnienia dobrych pracowników kompletnie bez powodu, zostają Ci którzy się podlizują. Na każdym kroku donosicielstwo. Wieczny brak podstawowych rzeczy do pracy . Tam nigdy nie będzie dobrze dopóki cała kadra zarządzająca się nie zmieni. Dobry pracownik to doceniony pracownik.

Lolo

Racja

Hmmm
@Hgh

Czasem myślę że te wytyczne co dostają od góry to zgodne z prawdą czy tylko nam tak mydła oczy ,bo jeśli to prawda to góra też jakąś ślepa ,jak można zwolnić osoby co mają frekwencję normę ,a zostawić młode co ciągle L4 ,pępek na wierzchu ,(usunięte przez administratora)

Barbara
@Hgh

To na jakiej umowie się tutaj pracuje skoro bez powodu można zwolnić pracownika? Jakich rzeczy do pracy brakuje?

Pick
@Barbara

Umowa przez agencję co miesiąc ,pod firmę tylko dla wybranych ,nie ma znaczenia jaka, jak im się nie podobasz w każdej chwili mogą rozwiązać takie ich kaprysy

Krol

A co lepsze nie przestrzega zasad BHP

Zzzz

My Artura nie oddamy ;)

Hheeheee
@Krol

Bezpieczeństwo hamuję pracę

Jak się pracuje na dziale zwrotów ?

Było Mineło

Po co te Żale nielepiej poprostu zmienić pracodawcę, przepracowałem 8 miesięcy od początku magazynu w Czeladzi przez ten czas system pracy został wywrócony do góry nogami z 3b zrobino bóg wie co,faworyzacja ludzi stała się normą,mobbingu również niezabrakło to miejsce nigdy się niezmieni bo tak jest zarządzane odgórnie,pracowników się okłamuje i manipuluje żeby ich na siebie szcuć,podobała mi się lista zobowiązującą pracowników do przyjścia w weekend do pracy bo 40osób nieprzyszło w Niedzielę a mieli to w Grafiku na umowie zlecenie????

Pyk
@Było Mineło

Dla mnie to jest chore pierwszy angaż przez agencję umowa zlecenie ,narobisz się i gwno.....zarobisz ,po miesiącu umowa o pracę co miesięczna ,szkoda że tygodniowej nie dajecie,a i tak informujecie agencję kto to zwolnienia z zaskoczenia dla nas ,zaraz się zjawia baba z rozwiązaniem umowy podczas trwania pracy ,jesteście dnem a nie pracodawcami ,bawicie się ludźmi ale to chyba wasza specjalność . Pomyśl 6razy zanim tu aplikujesz na rozmowie przedstawiają ci bajkę ,a potem umywają od tego ręce i jesteś w szponach tych małolatów co cię się zgnoj.....na każdym kroku i potem wywalą

Brawo
@Było Mineło

Że nie przyszli , ogólnie się nie dziwię tylko na ecom cztery brygady bez płacenia za to ,bo ludzie ciuchy muszą dostać... w lumpeksie są lepsze ,zawsze tam będą faworyzować swoich nic się nigdy nie zmieni ,mobbing to tam chleb powszedni .Góra to tam się pławi w kasie i nic ich nie obchodzi pracownik mają od tego takie zryte berety na dole w postaci brygadzistow , kierowników i tej całej wazeliny co się tym zajmują ,a oni myślą że są wybrańcami losu że mogą segregować ludzi jak odpady na wysypisku i przypodobać się górze jacy to genialni ,i pewnie każdego dnia odprawiają koronkę do matki Boskiej Częstochowskiej za fart że dostali stołki bez umiejętności ,kwalifikacji ,bo jak dwudziesto kilku latek może coś wiedzieć o zarządzaniu ludźmi.. raczej po studiach w tym zakresie nie są ,większość szkoła podstawowa ,gimnazjum lub margines społeczny

Bizon
@Brawo

I jak tam nowy nabór łosi ,już agencję uruchomione i za ile ich wywalicie?po sezonie? Z Adecco też szukacie ludzi na parę dni hahahaha co by wam zrobili inwenturke i porządek na kilka dni ,a co ludzi nie macie do takich prac czy nikt nie chce

@Bizon

Dokładnie potrzebni na listopad i grudzień i do domu.Przepracowalam tam 10 miesięcy istny gnój z ludźmi Olkusz i Wolbrom żądzą tak jest (usunięte przez administratora) od początku.Noi (usunięte przez administratora) i potpierdalacze acha zapomniałam o niedojebach co ich też pozostawiali ciul wie czemu nawet normy niewyrabiają.Pisze głównie o ecomie.Teraz ludzi potrzebują jak (usunięte przez administratora) pół magazynu pozwalniali.Nie polecam nikomu tej pracy.Traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) a szczególnie Damy z Olkusza i Wolbromia.

Zzz
@Magazyn@pracownik

Pomijam już fakt, ze zabierają ci premie za wydajnosc. (usunięte przez administratora) z miesiąca na miesiąc a nie jesteś w stanie dostać całości bo zawsze znajdzie się COŚ za co ci (usunięte przez administratora)

@Magazyn@pracownik

Olkusz i Wolbrom wkrótce się sami pozwalniają, wszyscy maja dość tego (usunięte przez administratora) który zaczyna się robić :)

x
@…

to oby się pozwalniali jak najszybciej, szczególnie że miewają po 30% wydajności i nie ponoszą żadnych konsekwencji:)

Ich faworyci
@x

Mają cokolwiek ponosić hahaha czują się tak bezpiecznie że pomiatają innymi ,co mogą oni to nie ty ,nawet jeśli chcesz urlop a koliduje to z nimi to oni dostaną dla ciebie nie ma szans ,zaraz ci to wytłumaczą ,czyli są królowie i pionki

Dzień dobry. Mam gorącą prośbę do osób decyzyjnych. Proszę zadbać o powietrze niezanieczyszczone spalinami i zapachami zza tymczasowej ściany. Nie tylko ja chcę pracować efektywnie, bez bólu głowy oraz obawy o swoje zdrowie. Liczę na poważne potraktowanie sytuacji zaistniałej podczas rozbudowy budynku.

Zainteresowana

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku kierownika sklepu. Jakie są zarobki? Warto składać CV?

Witam zastanawiam się nad aplikacjią na operatora wózka widłowego w otcf. Proszę o info jak wygląda praca w tej firmę na wózku, tylko szczerze.Z góry dziękuję za odpowiedz.

@Kandydat

Kolego , jeżeli interesuje cię praca pikera na wózku i przeżucanie ręcznie po 8-10 ton dziennie i twój kręgosłup to wytrzyma to polecam jak najbardziej. A jeżeli interesuje cię praca na wózku typu ściąganie czy wstawianie palet w regał to występuje to, może raz w tygodniu max. Także sam musisz podjąć decyzję co cię interesuje. Pozdrawiam...

Zastanow
@Kandydat

Się dobrze zanim podejmiesz tam pracę ,tam tylko dla swoich jest pod firmę ewentualnie jak są na L4 to przyjmują nowych ,potem się ciebie pozbędą jak worek (usunięte przez administratora) po sezonie , będziesz robił wszystko zapomnij że usiądziesz wygodnie na wózku , pierwszeństwo mają ich ludzie ,ty będziesz taka miotła

Bzik
@Śmiech na sali

Na samej antresoli brygadzista sam wrzuca towar na piętra ,ludzie mu są nie potrzebni stołek już obsadzony ma dwie roboty rozdzielanie ludzi ,kto co robi ... oczywiście (usunięte przez administratora) mają inne zadania niż ludzie z agencji,on na wózku i komitywa z kierownikiem kto do zwolnienia . Ogólnie praca wredna , pełna konspiracji i nawet nie wiesz kiedy cię wywalą tak dla zabawy z dnia na dzień , ewentualnie dadzą ci szansę żebyś popracował tydzień dłużej

@Kandydat

Z góry dziękuję za odpowiedzi, też tak słyszałem od znajomych, co tam pracowali

Śmiech na salu
@Kandydat

Jeżeli chcesz dzwigać 8-10 ton dziennie to polecam jak najbardziej, bo o wstaeianiu i ściąganiu pełnych palet jak to mówią na rozmowieo pracę to zapomnij. Wybór należy do ciebie. Polecam omijać szerokim łukiem tą firmę Ps. Piszę jeszcze raz bo usunęli mój komentarz

@Śmiech na sali

Najlepsze jest to że ile byś nie zrobił a im się nie podobasz to cię zwolnia za wydajność ,chociaż norme miałeś zrobiona (usunięte przez administratora)

Sovid 19
@Kandydat

Ten magazyn nie ma nic wspólnego z logistyką, jeden chaos, jesteś pikerem na wózku który przeżuca ręcznie kartony ponad 10 ton. Jak wytrzyma ci kręgosłup to polecam. Też ogólnie radzę omijać szerokim łukiem.

Bobek

Cześć są przyjecia do 4f Czeladź od razu pod firmę teraz ?

Kierownik budowy
@Bobek

Aktualnie nie, chyba że od tego tygodnia jest zmiana,bliżej Black friday pewnie będą, bo dużo osób się zwalnia w tym okresie

Tak
@Bobek

Od razu dostaniesz umowę będą cię klepać po plecach i gratulować jaki super gość im się trafił ,góra i brygadzisci zaraz ci załatwia umowę o pracę pod firmę

Xd

Przykład idealnego farmazona, nie wie kompletnie nic a pisze by napisać Niestety nawet na bieżąco nie jesteś Jak już chcesz coś napisać żeby się tym dowartościować to chociaż zbierz bieżące informacje A najlepiej jakbyś zajęło się swoim życiem i (usunięte przez administratora) się od osób 3 z daleka tfu!

Czy kiedyś nadejdzie taki dzień, że przyjdziemy do pracy i wszystko, co jest potrzebne do jej wykonywania po prostu BĘDZIE? Np. taśma klejąca, kartony w różnych rozmiarach, etykiety??? Doczekamy takiego momentu???

Eksperyment
@.

Jak zostawisz na środku magazynu banknot 100zł i paczkę taśmy firmowej i wrócisz w to miejsce po kwadransie to zostanie tylko stówa :(

gj

Pracowałem na różnych magazynach, ale tylko w tym potrafi zabraknąć najbardziej podstawowych i wydawałoby się oczywistych rzeczy: rękawiczki, nożyki, taśma klejąca i tutaj jeśli czytałaby to osoba z zewnątrz to myślę że nie uwierzyłaby, ale potrafi nawet zabraknąć nowych kartonów. Sytuacja na tym samym poziomie jak gdyby wejść do optyka po okulary i usłyszeć że wszystkie oprawki wyszły. Niemożliwe, a jednak. Przypuszczam, że wszystkie przenośniki, maszyny, automatyka czy nowa dobudówka nad którą swoją drogą prace zaczęły się chyba w najgorszym możliwym terminie kosztowały ciężkie miliony, a może warto przypilnować rzeczy podstawowych takich jak właśnie m.in. te nieszczęsne kartony.

Bryy
@gj

Ale ich to nie obchodzi ,jak coś to koło WC stoja z odzysku to idź sobie nazbieraj o ile ten donosiciel Ukrainiec który obsługuje zgniatarke nie doniesie na ciebie że stoisz na antresoli ,to jacyś chorzy ludzie z tej Ukrainy . Oczywiście on jak stoi i gada i lata za babami to jest git

Luckyluke

Potwierdzam! Trzeba w końcu zrobić z tym porządek! Jedni w tej firmie du.pczą małolaty a drudzy nie wiedza co jest w zakresie ich obowiązków!

XD

Aaa no witam, bardzo nam miłą za naszą opinie na temat naszej pracy. Niestety nie zgodzimy się z tym co jest napisane wyżej. Uważamy, że pracujemy tak, jak należy. Nikt z nas nie jest faworyzowany ani wywyższany. Jeśli chodzi o funkcje tzw. „Trenera” wypowiemy się krótko i na temat, tutaj mógł się zgłosić każdy. Zresztą, podejdź i powiedz wprost, a nie wypisujesz głupoty na nasz temat. Bo najwidoczniej świeżo zorientowaną osobą musisz być, skoro według ciebie nic nie robimy i chodzimy, jak nam się podoba. Bo raczej z tego co my wiemy, frekwencja jest taka jaka powinna być oraz wydajność. Może to ty potrzebujesz rozmowy z brygadzistą, pewnego wytłumaczenia ;)

????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

Zauważyłam, ze jest tak jak mówisz, ale niestety na układy nie ma rady. Nic nam i tak nie da mówienie czegoś na głos bo i tak nikt inny nie zwróci uwagi na te wpisy tutaj ????????‍♀️. Moim zdaniem powinnismy w końcu przestać być anonimowi i powiedzieć co myślimy do osoby która tego nie zignoruje.

Mózg heh

Naprawdę nie rozumiem, co chciałaś/eś - chodź bardziej stawiam „aś” osiągnąć tym komentarzem. Pracujemy na takim poziomie, że tutaj kwestia (według ciebie) znajomości z brygadzistą nie jest nam potrzebna, żeby pokazać, że stać nas na więcej. To, że potrafimy dobrze nawiązać kontakt z ludźmi jest samą zaletą, zwłaszcza w takiej pracy. Ty z kolei się spinasz, więc wywnioskować można jedno - toksyczność.. Nie lubię ludzi, którzy opisują głupoty na czyiś temat po to by się zemścić, ale z czasem karma wraca. Mam nadzieje, że komentarz dotrze. Miłego! :)

Puchacz

Ale to prawda zawsze miały lepiej ,nawet dawali im listę obecności do podpisu ,bo brygadzistą nie chciało się sprawdzać kto jest ,na wydaniach jak nie było pracy rzadko były ,zawsze we dwie nie do rozdzielenia ,bo innych potrafią(usunięte przez administratora)to jak to w końcu jest z wami brygadzistami, na innych kipicie a drugich faworyzujecie pomimo tego że stoją i gadają .One mogą siedzieć na koniec zmiany ale ty usiądź to zaraz zwrócenie uwagi ,więc nie piszcie bzdur bo to wszystko widać

Patryk

To taki człowiek ciastolina ,ludzik Plastuś każdy widział że je faworyzuje ich wpis tutaj to marna obrona ,Udaje kozaka dla innych a dla innych ciepłe kapcie ,idź zjedz coś lepiej bo nie długo paska nie dopniesz ps.oczywiscie one ci nie rozwalają półek haha

@Patryk

Ale musisz mieć żałosne życie ze pieczę cię fakt że ktoś wykorzystał swą szansę i zwiększa swoje kwalifikacje zawodowe a ty dalej nic nie osiągnąłeś. Może zamiast płakać na go worku to zapisz się do psychologa bo ewidentnie źle z tobą i nie mówię tego po złości jak ty :) Serio uważasz że tylko dlatego że masz 40+ lat to wszystko ci się należy? Bo co, bo jesteś pomarszczony i cię wszystko boli to każdy ma się nad tobą litować? To jest magazyn, nie stoisko z watą cukrową, tu trzeba PRACOWAĆ FIZYCZNIE, więc jeżeli masz problem z taką pracą to pora ja zmienić, nikt cię tu nas siłę nie trzyma :) A twój ból w siedzisku czy w kręgosłupie nas nie obchodzi bo lekarzem nikt z nas nie jest. Jeżeli faktycznie masz problem i swąd do kogoś to powiedz mi to w twarz, ich wybacz zapomniałem że cię wywali na bruk ciekawe dlaczego.... Jeżeli ktoś robi swoje i szanuję ludzi to od tak stołka nie traci. Następnym razem jak chcesz zabłysnąć to się brokatem posyp i wystaw na słońce, dotlenisz się, ochłoniesz, i może dojdziesz do tego co robisz źle zamiast pajacykować w internecie.

Bedoesiara

Jak byś uczciwie pracowała i szanowała kolegów z pracy to nie musiała byś się bać o pracę, zwłaszcza że jest deficyt ludzi. Dorota, Kasia, Ewa czy Paulina też już dziewczyny mają swoje lata, a cisną wynik i wnoszą sobą tyle pozytywnej energii, że aż się naprawdę miło pracuję w ich towarzystwie. Wiek to nie wymówka i skutek twoich problemów z dogadaniem z zespołem i w pracy tylko twoja podstawa?? Gwarantuję ci że jeżeli ją zmienisz to wszystkim w około będzie się pracować lepiej. Buziaki

Bryczką
@Bedoesiara

Dobrze że ciebie nie wywalili ,widocznie dobrze się sprzedajesz ,nie każdy posypuję się brokatem jak ty ,się zapisz do seksuologia ,zresztą taka małolata ma sieczkę w głowie typowe pustakowo , kiedyś i wy będziecie mieć 40+ to już du....mi nic nie osiągniecie weźcie się za naukę bo potem będziecie zcharowanymi sprzątaczkami

Kiedys
@Bedoesiara

I ty będziesz mieć żałosne życie ,narazie mieszkasz z rodzicami i wydajesz na siebie tatuaże itd ,zobaczymy za parę lat jak ci chłop narobi dzieci i ty będziesz mieć problemy z kręgosłupem i będziesz mieć ból w siedzisku ,tak że na tą chwilę dawaj z siebie co możesz żeby ciebie nie wywalili ,ty szanujesz ale tego komu możesz mieć góry i tanio się sprzedać

Dobrze
@Bedoesiara

Wszyscy wiemy że to Wolbrom i Olkusz i mają umowy pod firmę to nie muszą się martwić o byt ,a z agencji traktujecie jak Szma...ty na chwilę każdy wie że pójdą z czasem do zwolnienia a one zostaną .Już widać po ludziach co mają umowy co wekend dlaczego nie ma dla nich pracy ,tylko ciągle nie , skoro ludzie chcieli dorobić ?Po co te ogłoszenia .Latacie skarżyć i donosić a potem że nie ma ludzi ,wy powinniście się leczyć w psychiatryku bo dla nikogo nie jesteście fajnie nastawieni tylko żeby go się pozbyć ,abyście zachowali swoje stanowisko

Bedoesiara

Nim się wypowiedz to poczytaj sobie opinię tutaj. W większości są to bezpodstawne ataki i hejty na tle prywatnym przez tych właśnie "starszych ludzi" (bo nie będę wszystkich do jednego worka wsadzać ) którzy nie potrafią zdania poprawnie złożyć i obwiniają innych którzy coś osiągnęli z zazdrości ubliżając im i pisząc takie bajki że Andersen się chowa. Nie nie te "gówniarzy" tylko tę " mądre dojrzałe kobiety" i nie jestem tą osobą za którą mnie uważasz:)

Litosci

Jeśli naprawdę ludzie po 40 + plus chcecie tu pracować właśnie z takimi osobami ,którzy mają was za pomarszczonych .purchawy itd to się głęboko zastanówcie czy jest warto?stare szkapy to dla nich pośmiewisko ,szanuj się przyszły pracowniku i szukaj czegoś normalnego jeśli masz ambicje i chcesz pracować w dobrych warunkach bez nagonki dla ciebie..

:(:
@Litosci

Ale takie mają właśnie poszanowanie, ciekawe co zrobią jak sami będą mieć 40 haha

@:(:

No oczywiście Ale jak młode dziewczyny nazywacie (usunięte przez administratora) I że nogi rozkładają to jest fajnie. Żal mi was

@Litosci

Stare szkapy. A konkretnie te 2 które to jeżdżą tutaj reguralnie po Magdzie, Patryku i innych młodszych od nich dziewczynach i nie tylko za ich wygląd czy życie osobiste, co z pracą nie ma nic wspólnego.Ze nogi rozkładają, że półki kopią, a jak ktoś na nich naskoczy to płacz ???? jakie to nie są pokrzywdzone. Bez powodu nikt ich tak nie nazwał. Ja bym sobie nigdy nie pozwoliła żeby ktoś mnie (usunięte przez administratora) Nazwał albo moją mamę. Trzeba czytać ze zrozumieniem nim się chcę zabrać głos

:(:
@Bedoesiara

Czy ja powiedziałem ze rozkładasz nogi? Nie, wiec czytaj ze zrozumieniem, powtórzę po raz drugi. Nie wnikam w to, co kto i z kim robi. Twierdze tylko, że jesteście faworyzowane. A to jak odpisujesz innym też dużo świadczy o samym twoim sposobie bycia. Szacunek=szacunek. Zasłuż na niego, później go tez wymagaj. Nie zwalczaj ognia, ogniem bo guzik zyskasz.

Ratunku
@:(:

pomocy faworyzują pracowników pora się spłakać na goworku ahaha nawet mi was nie żal skoro pracują tam jeszcze takie ananasy co nie potrafią do brygadzisty pójść

Hehe
@Ratunku

Jaki magazyn takie opinie ....i po co do niego podejdziesz żeby cię zlał zawsze tak było

Wieśniak

A mi się nie podoba zachowanie Kamila dekla ,(usunięte przez administratora)podejście do ludzi i ich zgłaszanie problemów , dlaczego jesteś tak(usunięte przez administratora) jak ludzie cię o coś proszą,a już ten obrzartuch to jeszcze gorszy .Sprawia ci to radość dzielenie ludzi , kiedyś byłeś nikim

Antresolka

A ta z ryjem zbitego mopsa co wchodzi Michałowi .R.nie powiem gdzie... ślimaczy się do niego ,dostała koszulkę lidera ,to już może siedzieć mu na biurku ,na innych patrzy z góry,i ten jej krzywy uśmieszek na innych ,no jesteś tak piękna że klekajcie przed tobą narody . Jakby mogła to by mu zrobiła tego włoskiego l...pod biurkiem

Fakty tvn

Zawsze miały z górki ,jak to mówili brygadzisci zwłaszcza Patryk jak nie ma co robić to one muszą być na miejscu bo są nam potrzebne i nie będziemy ich szukać na tym magazynie ,no hahaha ,a wy układać w półkach ,a one siedziały i gadały ,to jak to to w końcu jest .Jedni mają luz -blues a inni nagonkę .Ich foczki zawsze będą miały lepiej

Persing

A do czego ci są potrzebne akurat te dwie ? Bo inne rozdzielaliscie i zwalniali bo gadały ,a tu wam nie przeszkadza że takie psiapsioly.Kazdy widział że my (usunięte przez administratora)a one siedziały i nagle norma się nie liczy ,widocznie dla wybranych nie ma tej wydajności i potraficie chronić swoich ,zawsze potraficie wybrnąć przed góra kto wam nie odpowiada ,jesteście tak fałszywi i dwulicowi że szok.Dziwie się że te agencja nagania wam ludzi do pracy tylko takie pytanie na ile? Bo zaraz żaby będą kumkac kto im się nie podoba a wy zaraz coś wymyślicie i oszukacie system ,lub stwierdzicie że takie osoby są właśnie potrzebne tylko dziwne że zawsze w waszym wieku . Np Kamil.D.zawsze podchodził do starszych i satysfakcja mówił co szybciej się nie da i miał z tego ubaw ,pomimo tego że robili skrupulatnie i szukali towaru w tym (usunięte przez administratora) .Najlepsze pracownicy na weekend praca na już i dla nich pracy nie ma od trzech tygodni

@Antresolka

Tak wiem o kogo chodzi No cóż poprzewracało się żółty zobowiązuje hehe

Kiedys

Ten Pateyk był nikim w ich oczach ,zawsze prowadzał się Kuba z Kamilem .Dekiel to już wszystkie rozumy pozjadal ciągle ma pretensje do starszych ,weźcie go zdejmijcie bo on się się wogole nie nadaje do ludzi

On

Ogólnie ma słabość do takich dziewczyn i do takich z wyrokami co by go nie pobili na mieście jak ja zwolni ,a mieszkają koło siebie

@Kiedys

Dziwne że każdy kto dobrze trzymał i gadał z panami niebieskimi z Ecom dostał jakiegoś kopniaka w górę żółtą kamizelkę lub kursik na koszt firmy Pan D.podejścia do ludzi niema kompletnie traktuje ich jak mięsko uważa że są tępakami a on wszystko wie najlepiej,powinien pracować zdalnie w piwnicy bez możliwości fizycznego kontaktu z ludźmi.

niemłoda

kiedy przez całe życie nic nie osiągnęłaś i zostaje Ci anonimowe obrażanie innych ludzi z pracy, haha. chyba jednak w życiu coś poszło nie tak skoro jedynie to wam zostało, przykre nie zamartwiajcie się, wam też podziękują.

Cwaniary

Całego magazynu widać że(usunięte przez administratora) ,do nauki nie miały głowy to pewnie starzy ich pogonili i matka (usunięte przez administratora),jak się nie chcesz uczyć to idź do roboty bo darmozjada nie będę trzymać .Teraz gimnazjum podbija świat ,wogole ile tam dziewczyn nieuków co chcą szybko zrobić karierę,jak z patologi a mądre jakby studia skończyły hehe ,za parę lat będą i tak nikim bo nawet zawodu nie maja

Było Mineło

Jako były pracownik Odradzam pracę w tym podlizusowie komu mogę niestety żal że Polska duża firma tak podchodzi do pracowników osobiście jeszcze z takim bur... jeszcze nigdzie się niespotkałem,jeśli ktoś myśli nad pracą w tym miejscu niech zastanowi się drugi raz.

Wafel
@Było Mineło

Cóż tak podchodzą zależy do kogo i do jakich (usunięte przez administratora) swoich do zaliczenia ,kogo wybrał dekiel z małym butem na antresolę ?samych starszych i młoda parkę bo go drażnili ,to ma być praca? Jeszcze pierd....Oli głupoty że na miesiąc ,wy nie możecie być szczerzy tylko robić ludzi w bambuko ,jeszcze wasz Oskarek łagodził sytuację i pytał się nas jak jest na antresoli i po co ten cyrk ,jego też pozbyliscie ,a liderem został taki wacik co nigdy nie ma fajek i pieniędzy . Ogólnie ten magazyn to jeden wielki Gnój .Pamiętaj że z agencji jesteś dla nich nikim ,tam tylko ich pupile z Wolbromia i Olkusza co potrzebują wsparcia żeby towar wyjechał ,nie ma pracy oni zostają a wy wylot a potem szukają następnych łosi na ....chwilo trwaj .....Kłamią ludzi do końca z umowami , lepiej rozgladajcie za czymś stabilnym bo tam tego nie ma ,zostaniesz na lodzie

XxXtopwojxxxPL33

Weekendzik l. ecymy pozdrawiam serdecznie miłej nocy ;^

Anżela

Lecę po popcorn i Coca-Cole bo widzę znowu się przedstawienie zaczyna. Ale przed tem zapytam. Co wam daje i jaki macie cel w ubliżając sobie wzajemnie i jaki ma to związek z pracą?

Popcorn
@Anżela

Nikt nie ma celu ,po prostu stwierdza się same fakty ,jaki związek ma to z pracą pytasz? Cóż jest podział i każdy to widzi .Przedstawienie piszesz ,tak jest na lepszych i gorszych , ulubieńców , faworytów itd .Co do ubliżania że nowi przyjdą i tak stare wygi je zjedzą bo coś się nie podoba ,przyjdzie taka Ewelinka i już foch dobrze nie przedszkoli a potem wyżywa się na ludziach .Praca ogólnie jest utrudniona jeden patrzy wilkiem na drugiego żeby nie był l.Kto lepszy ,nic ci nie pomogą .Następna sprawa kto płaci tej babie z BHP że nic nie robi z walącymi się półkami tylko pilnuje butów ,a jeśli komuś się zawali np na ramię to kto poniesie odpowiedzialność ? Pewnie pracownik bo kopał w półki ,weź kobieto coś zrób a nie bierzesz pieniądze za nic i olewasz to ,ty ogólnie nie dbasz o bezpieczeństwo pracowników tylko masz posadkę i boisz się żeby jej nie stracić .Stoisz przed wejściem i pilnujesz i już odbeniona robota wg ciebie ? Kamizelki nam daj obronne ,gdzie ty jesteś jak zawalają się półki i na antresoli przewyższa temperatura ,bo tam lampy i ludzie ledwo dyszą ,dobrze że wy w biurze macie wiatraki

Zostaw merytoryczną opinię o 4F - Olkusz

• Jak się pracuje w 4F?

Zobacz opinie na temat firmy 4F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 188, z czego 30 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F?

Kandydaci do pracy w 4F napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F