P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

#Real_Madrid

pracuje już prawie 3 lata w tej firmie, zapewniają odzież, dojazd, nocleg stawka spoko - nie ma na co narzekać Polecam wszystkim ^^

ziom

spoko firma, praca jest, kasa dobra i jak się nie chleje to idzie zarobić caly czas przyjmują, polecam !!

monti

Ogólnie polecam firme spanie jest, praca super, stawki dobre, gdyby nie problemy w domu cały czas bym pracował Polecam wszystkim !!!!!

Praca super trochę świata zwiedzone świetne warunki mieszkalne płaca na czas

nitownica

nie polecam pracowałem i płaca jest w złotych i nie zawsze ogarną fajne mieszkanie (usunięte przez administratora)

Wiecznie charujący ból istnienia

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Mam wygląd 2/10 a mnie przyjęli

siwy1010

Pracowałem z firmą "VOOS" w Belgi .Koledzy OK .Miła atmosfera.Polecam.

Warto spróbować odezwać się na ogłoszenie Monter konstrukcji stalowych, bo to sa dobre pieniądze na rekę

luki

jakie mniej więcej dadzą dla doświadczonego montera regałów?

Nowy w Voss

A to widzę że tak złe nie jest. A ile zarabiacie. Płacom wszystkie koszty. Jakie klimaty w Firmie?

Monter Voss

Najlepsza firma w której pracuje. Stawki lux i prezes spoko. Kasa dobra. A te oszołomy co tu głupoty piszom wiedzom czemu nie pracujom u nas. Szef szuka jeszcze około 50ludzi.

Napiszcie coś więcej o firmie Polomont. Ktoś tam pracował? Ile płacą i czy w ogóle płacą?

Ktoś słyszał o firmie Polomont z stg . Bo nie ma nigdzie opini na temat tej firmy? Szukają też montera konstrukcji stalowych ?

I po ile godzin dziennie się tam pracuje ?

Chcę dostać się do tej firmy. . czy ktoś napisze ile tam płacą co jaki termin wypłaty i jakie warunki ?

kkc

czy ktoś jeszcze pracuje w tej firmie ? czy ktoś wie coś więcej na temat wypłat czy dojazdów i zakwaterowania ?

Anonymous

Wysłać CV płaci za kwatery i dojazdy

Anonymous

Nie jest tak żle jak tylko dwie opinię a jaką stawką mieliscie na godzinę pracą i ludzie ok

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS