Foodcom S.A.

Opinie o Foodcom S.A.

Pracowity

Szczerze polecam, jak ktoś jest ambitny i chce pracować to na 100% będzie zadowolony. Ja pracuję w Foodcom już dosyć długo i nikt mi głowy nie urwał, sali tortur też nie widziałem :) jak wynika z niektórych wpisów. Faktycznie widziałem już kilka osób które myślały że wysiadując przy kawie 8 godzin spełnią się zawodowo. Pewnie większość negatywnych wpisów to Ci rozczarowani. Pomijając opinie leserów, firma warta polecenia nawet bardzo. Aaa i jeszcze jedno, kawa naprawdę pyszna :)

Trader 10 kat doświadczenia

Zdecydowanie polecam. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, prowizje dla traderow najlepsze na rynku! Pracowałem w dwóch konkurencyjnych firmach wcześniej bez porównania. W Foodcomie wszyscy znają swoje cele i tworzymy kolektyw. Śmieszą mnie opinie ludzi którzy nie przeszli przez sito interview. No cóż, nie kazdy się do tej roboty nadaje. Wymaga ona umiejętności improwizacji i sprytu a rozmowy klasyfikacyjne sa tak skrojone żeby tych mniej pewnych siebie odsiac. Nie traktujcie tego personalnie- szukajcie innej pracy.

Pan Jacek

Ostrzegam potencjalnych Kandydatów przed stratą czasu na udział w rekrutacji. Chyba, że lubicie rozmowy na poziomie pyskówki z chamusiem w sandałkach i krótkich portkach. Mogę jedynie potwierdzić poniższe opinie. Nie ma w nich ani odrobiny przesady..

@Pan Jacek

No to żeś grubo poleciał z tą opinią. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś na rozmowie rekrutacyjnej wdawał się w pyskówki z kandydatem. O co konkretnie chodziło, bo jestem bardzo ciekawy.

Zadowolony
@Pan Jacek

Chyba byłeś na rozmowie w innej firmie:D W życiu szefa nie widzieliśmy w firmie w sandałkach i krótkich spodenkach!

Blondi
@Pan Jacek

Jak najbardziej wszystko prawda. Śmieszne ze we wszystkich odpowiedziach szef sam usprawiedliwia swoją firmę bo co ma innego do roboty. Wiadomo ze nie nasra sobie w gniazdo. Każdy jest tu na celowniku Thats all

zewnętrzny obserwator

Odradzam współprace z tą firmą. Zarządzana przez apodyktycznego prywaciarza, który nie ma szacunku dla ludzi a szczególnie dla swoich pracowników. Mała rodzinna firemka, gdzie wszystko robione jest po układach. Możesz wylecieć raz dwa za najmniejszy błąd. Na pewno nie jest to stabilny pracodawca. Poniżające traktowanie pracowników. Unikajcie jak ognia, bo czekają Was same niemiłe przeżycia zawodowe. Dodatkowo nieskie place w porównaniu do konkurencji.

Handlowiec Stacjonarny

Bardziej to wyglądało jak autopromocja niż rozmowa rekrutacyjna. Opowieści o kosmicznych zarobkach brzmiały słowo w słowo jak z ust założyciela firmy (filmik na YT) Pani rekruterka jak i pani z HR opowiadały o tym samym próbując zachęcić „marchewką” w postaci premii od zakupu i sprzedaży, bo ta stawka 10% z których odliczą „opłaty administracyjne” i używanie telefonu, przysługuje tylko wtedy jak samemu się kupi taniej i drożej sprzeda. Bazy klientów brak, trzeba samemu ją budować

Czemu pan chce u nas pracować? Ile pan ma klientów z którymi jest stała współpraca? Największa sprzedaż? Największa sprzedaż w przeliczeniu na TIR? ????

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Natalia

Witam, czytałam wątek i tak się zastanawiam.. może jednak znajdą się jakieś plusy z pracy w Foodcomie? Może są tutaj jakieś zadowolone osoby z pracy i mogłyby się wypowiedzieć jak to z ich strony wygląda?... ktoś, coś?

@Natalia

Hej! A więc ja polecam. Młody, międzynarodowy zespół. Możliwość szlifowania języków, szczególnie angielskiego. Co chwila słychać włoski, niemiecki itp z idealnym akcentem :) Kawa z ekspresu z wyborem chyba 5 rodzai mleka :P Od zwykłego po roślinne. Herbaty w dużych ilościach, a nawet Yerba Mate. Lunche firmowe raz na miesiąc. Całym zespołem robimy ankiety gdzie wybieramy co chcemy zjeść i gdzie. Jest wsparcie, szkolenia i podwyżki jeżeli ktoś się stara :) Myślę, że warto aplikować :)

Tak :)

Miałam zaproszenie na rozmowę, ale po przeczytaniu wszystkich negatywnych opinii zrezygnowałam. Dobra decyzja?

dobra

FOODCOM S.A.
@andrzej

Znałaby Pani odpowiedź, gdyby Pani przyszła :)

@Kandydat

Po co marnować swój czas, lepiej w tym czasie odpal telewizor i szczerze mówię więcej się nauczysz:)

Osama bin alahadin

Bardzo

trader

Pracuje tu od dwóch lat. Atmosfera jest gorąca, ale dotyczy to tylko traderów. Czego można się spodziewać skoro cały czas negocjujemy. Finanse czy logistyka pracują w innych pomieszczeniach, więc ich to nie dotyczy. Zajęcia sportowe, lunche w piątek czy wyjazdy na Fuerte pozwalają się odstresować. Nie ma co złośliwie komentować, jeśli się ma słabe nerwy ;)

@trader

Dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowlony ze współpracy. Wierzymy, że wspólne wyjścia lub wyjazdy incentive budują dobre relacje i działają pozytywnie na współpracę. Dokładamy wszelkich starań, by atmosfera w Firmie była jak najlepsza. Jesteśmy również otwarci na sugestie i pomysły - zapraszamy do kontaktu osobistego lub mailowego na adres e-mail foodcom@foodcom.pl. Pozdrawiamy

Gruby Dil
@Foodcom S.A.

:D mistrz. Nie ma jak pisać pozytywny komentarz jako pracownik i od razu na niego odpisywać jako pracodawca ;). Nawet minuty odstępu nie było.

@Gruby Dil

Obawiamy się, że nie do końca rozumiemy Pana zastrzeżenia, chętnie jednak skonsultujemy ten problem jeśli skieruje się Pan na adres mailowy firmy: foodcom@foodcom.pl Pozdrawiamy

@Gruby Dil

Z takimi umiejętnościami trzeba się urodzić... To nie dla zwykłego człowieka :)

hahahahahahahaaa psychopaci myślą inaczej

Zaskoczony

Pomimo wszystkich opinii tutaj zebranych zdecydowałem się pójść na rozmowę o pracę do firmy Foodcom S.A. i chociaż nie otrzymałem pracy, to miałem dobre wrażenia związane z rekrutacją. Pani która ze mną rozmawiała była bardzo uprzejma.

@Zaskoczony

Bardzo się cieszymy, że w ramach obowiązków nadal trzeba pisać pozytywne komentarze. Mam nadzieję, że nikt się na ten nie nabierze.

Dodatkowo, trzy głosy na "pomocne" w 30 minut od wpisu, macie rozmach

Zaskoczony
@andrzej

Po prostu uważam, że nie ma co robić złej opinii firmie. Tym bardziej, że tutaj wyraźnie przewija sie tylko kilka sfrustrowanych osób.

@Zaskoczony

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że miło wspomina Pan rozmowę kwalifikacyjną. Staramy się, by była prowadzona na jak najwyższym poziomie. Prosimy pamiętać, że nie wykluczamy kontaktu w przyszłości. Mamy nadzieję, że będzie Pan brał udział w kolejnych procesach rekrutacyjncyh i uda nam się nawiązać współpracę. Serdecznie pozdrawiamy

@andrzej

Szef w formie, ale i tak były najlepsze ogólny mail że trzeba napisać pozytywną opinie o firmie i to polecenie służbowe.... Teraz z rozrzewnieniem wspominam ten czas:) Groźby zwolnienia jednej osoby do końca tygodnia, rozmowy one to one że za dużo zarabiamy... I ta biała skoda z polmleku:) to były czasy:)

Jakub
@Zaskoczony

Czy to żart? Długo tam pracowałem. W tej firmie nie ma nic profesjonalnego. 3 dyrektorów. chmmmmmm tylko 3 osoby komentują tutaj pozytywnie? co za żart!

Najlepsza !!!!!!!!!:)

FOODCOM S.A.

Zarzuty są bezpodstawne, argumenty nieuzasadnione. Ocenianie kogokolwiek jako "buca" świadczy o Pana kulturze. Każdy nowy pracownik otrzymuje materiały do nauki. Jeśli ma jakieś wątpliwości lub pytania, ma wyznaczony czas na szkolenie z każdym pracownikiem po kolei. Prezes również nie ma problemów z udzielaniem pomocy, ale trzeba się po nią najpierw zgłosić.

JW

Ten sprzęt do biura to też smiech na sali. Gdy przyszedłem dostałem biurko z odkręconym blatem, który podnosił się za każdym razem, gdy się oparłem. Podobny problem był ze znalezieniem niepołamanego fotela, a także ze znalezeniem przedłużacza. W kuchni ciągły brud i każdy kąt zawalony kartonami, których nikt nie wynosi. Więc wrażenia estetyczne to kolejna rzecz, która powinna odrzucić od tej firmy.

@FOODCOM S.A.

"Masz tu stronę internetową, ucz się ....Masz tydzień a potem masz przyjść i mi coś sprzedać..."

hahahaaahaaa taaaaaa Jestem tak szczęśliwy że już tam nie pracuję

Pracowałem w firmie Foodcom przez jakiś czas i całą pewnością mogę powiedzieć, że w firmie można się wiele nauczyć. Jak i również ześwirować. Problemy z komunikacją, szkoleniami są na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) Żeby nie kłamać - są też osoby, z którymi współpracuje się miło i przyjemnie, aczkolwiek te nie mają przebicia. Nie polecam nikomu. Moje sugestie dla Foodcom S.A.: Zmieńcie podejście do pracownika i usprawnijcie procedury w firmie

Iwona

Wspominasz w swoim komentarzu, że w firmie Foodcom występują problemy ze szkoleniami - o czym dokładnie mówisz? Czy firma nie prowadzi takowych szkoleń, czy są one organizowane z niewielką częstotliwością. A może mówisz o jeszcze jakiejś innej sytuacji, która to wydarzyła się jedynie raz? W razie wątpliwości warto wyjaśnić zawsze kwestie problematyczne z pracodawcą. Takie działanie skutkuje zwykle pozytywnym zakończeniem dla obu stron. Myślałaś, by tak uczynić? Napisałeś jednakże, że w firmie można się wiele nauczyć - jakie umiejętności masz na myśli? Mówisz o typowo branżowych zadaniach, czy raczej o rozwijaniu zainteresowań? Tak czy inaczej - miejsca pracy, które pozwalają rozwijać się swojemu pracownikowi są nieocenionym dobrem. Nie sądzisz?

Dziękujemy za Pana wpis. Cieszymy się, że dzięki pracy w naszej firmie mógł Pan zdobyć wiedzę. Niepokoją nas jednak stawiane zarzuty. Jako firma ceniąca rozwój oraz zdolności każdego pracownika, za cel postawiliśmy sobie tworzenie dobrej atmosfery i warunków zatrudnienia. Ważna jest dla nas każda sugestia. Chcemy zbadać poruszaną kwestię, dlatego bardzo prosimy o kontakt pod adresem foodcom@foodcom.pl, w celu poznania szczegółów. Pozdrawiamy serdecznie

@Iwona

W tej firmie nie istnieje dział szkoleń a szkolenia same w sobie polegają na nauce wszystkiego ze strony internetowej która i tak nie jest aktualna.... Jak można wyjaśniać problemy z pracodawcą który o zarządzaniu firmą nie ma pojęcia.... Szkunek i komunikacja to cechy które powinny być motywem przewodnim dobrego managera... A tam nie ma żadnej z tych rzeczy, są tylko pielgrzymki do pokoju zwierzeń i atmosfera ciągłej tajemnicy.... Zachęcam do zapytania się dlaczego szef został zwolniony z Interfood i uwaga spojler alert nie nie zwolnił się sam.... Nie jestem sfrustrowanym były pracownikiem , po prostu chce uchronić innych od popełnienia największego błędu w ich życiu czyli pracy w tej firmie...

Zgadzam sie.Zgadzam się całkowicie. Wskaźnik zatrzymania pracowników w Foodcom wynosi mniej niż 1% !! Zgadzam sie. Musimy uchronić innych od popełnienia największego błędu

Łukasz

Pracowałem przez 18 miesięcy w Foodcom. Firma umiera. Kiedy tam pracowałem, właściciel i dyrektorzy prosili pracowników o tworzenie fałszywych komentarzy online, ponieważ nikt nie chce tam pracować. Nikt nawet nie chce przyjść na rozmowę kwalifikacyjną. Foodcom jest na czarnej liście na całym świecie przez swoich dostawców i klientów. Firma ma okropną reputację. Nie płacą swoim klientom ani dostawcom. Nielegalna działalność jest normalna w Foodcom. Ponadto właściciel jest psychopatą. @pracodawca . Rozwiązania?)) Jestem bardzo ciekawy

Jakub

Żartujesz? Atmosfera jest toksyczna, a Aleks jest maniakiem. Pracowałem tam przez 6 miesięcy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Foodcom S.A.?

Dyrektor Handlowy

Ci Aleksander ta Lidera..., Pamiętaj Lider jest tylko jeden Aleksander:)

Feliks

@Były pracownik Gdyby tak było to na forum mielibyśmy masę wpisów a tu cisza!!!

Pracuję w Foodcom od jakiegoś czasu. Uważam że negatywne opinie nie odzwierciedlają atmosfery w firmie. Co Prawda czasami jest nerwowo, ale bez przesady !!! Jeśli ktoś myślał że będzie pił kawę i odbierał telefony co jakiś czas, nic dziwnego że jest zawiedziony. To nie jest praca dla osób biernych, którzy chcą wysiedzieć 8 godzin i podbić kartę :) Trzeba coś od siebie dać, tak samo jak w innych firmach. To chyba normalne. Nikt tu nie wymaga cudów, jedynie zaangażowania co się opłaca bo można zarobić dobre pieniądze. Co prawda, na rozmowie kwalifikacyjnej Prezes obiecywał sporo... czytając opinie, łączyło mi się to w nieciekawą całość. Nic bardziej mylnego....przyznaję że dotrzymał wszystkich obietnic. a nawet więcej. Z czystym sumieniem mogę polecić Foodcom jako pracodawcę !!! Dodam jeszcze tylko że nikt mnie nie prosił o pozytywną opinie a już na pewno nikt mi nie kazał, co było sugerowane w wcześniejszych wpisach. Pozdrawiam

Dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się widząc, że osoby pracujące w Firmie wykazują się dużym zaangażowaniem i chęcią do działania. Z największą przyjemnością nagradzamy za takie nastawienie. Pozdrawiamy!

Silnie zasugerował do napisania pozytywnej opinie tego słowa tutaj szukamy:) Mi też obiecywał sporo i nic bardziej mylnego nie dotrzymał niczego:) Zmiana stanowiska i rejonu działania co miesiąc nie motywowała do pracy....

Dlaczego od miesiąca, pozycja firmy tak urosła. Z oceny 2/6 do 4/6, liczba głosów podwoiła się w ciągu miesiąca i poznikały nieprzychylne opinie. Proszę o wyjaśnienie tego fenomenu. Skąd wzieło się nagle tyle entuzjastycznie nastawionych osób, gotowych wystawiać pozytywne opinie i około 70 dających maksymalne oceny? Proszę o wyjaśnienie tu na forum.

@Andrzej

Firma wychodzi naprzeciw negatywnym opiniom, które pojawiały się na portalu gowork.pl. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że opinie wystawiane przez dwie czy trzy osoby niesprawiedliwie psują obraz firmy na forum. W związku z tym postanowiliśmy, korzystając z możliwości które daje portal, zarchiwizować wszystkie odpowiedzi, które są niezgodne z regulaminem. Okazuję się, że osób, które są zadowolone z pracy w firmie oraz tych, które wspierają jej rozwój jest znacznie więcej niż tych którzy chcieliby jej zaszkodzić. Staramy się walczyć z tzw. hejtem w sieci pokazując jak naprawdę działa firma i jak zmienia się starając się być jak najlepszym środowiskiem pracy. Jesteśmy bardzo młodą firmą i dlatego chętnie wysłuchujemy wszystkich sugestii i porad, które mogą usprawnić jej działanie. Jesteśmy otwarci na rozmowy dlatego zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: foodcom@foodcom.pl Pozdrawiamy

@Foodcom S.A.

Nadal nie tlumaczy to ponad 70 głosów na maks w ciągu 1 miesiąca. Proszę sie ustosunkować do tego.

@andrzej

Szanowny Panie Andrzeju, Biorąc pod uwagę ilość Pracowników firmy oraz liczbę Partnerów z którymi współpracujemy, ilość głosów, które otrzymaliśmy nie jest nadzwyczajna. Zapraszamy do zapoznania się z statystykami firmy, które umieszczone są na stronie firmy www.foodcom.pl. Gdyby miał Pan jakiekolwiek wątpliwości dotyczące poparcia firmy czy jakichkowliek innych kwestii to zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: foodcom@foodcom.pl. Pozdrawiamy

@Foodcom S.A.

5 pracowników i może max 20 partnerów... Statystki są niestety przekłamane...

Była pracownica

Wymagająca, ale bardzo dobrze płatna praca. Młody zespół.

@Była pracownica

Cieszymy się słysząc dobre opinie! Wierzymy w naszą firmę i jesteśmy mocno zaangażowani w jej rozwój. Pozdrawiamy!

aGabrysiak

Polecam firme wspopraca z ni na najwyszym poziomie!!!

@aGabrysiak

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy dumni z tego, że współpraca z nami jest oceniana w superlatywach. Pozdrawiamy!

Mat

Super firma. Jak sie starasz to można bardzo dobrze zarobić. Polecam.

@Mat

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinie! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy. Uważamy, że najważniejsza jest zawsze motywacja i dlatego to właśnie za motywację najchętniej nagradzamy naszych Pracowników. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcom S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Foodcom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcom S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 32 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foodcom S.A.?

Kandydaci do pracy w Foodcom S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foodcom S.A.