Foodcom S.A.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Wakacje jeszcze trwają, a wraz z nimi nasze wakacyjne staże! 

Chcesz sprawdzić się w pracy w handlu? Lubisz wyzwania i uczyć się nowych informacji? A może chcesz poćwiczyć swoje umiejętności językowe w międzynarodowym środowisku? 

Dołącz do nas! Nasze wakacyjne staże to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej przygody zawodowej w świecie handlu! Jesteśmy liderem na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Szukamy ludzi chętnych do rozwoju swojego potencjału. Najważniejsza jest dla nas Twoja ambicja! 

Wykonaj pierwszy krok! Wyślij nam swoje CV i kilka słów o sobie na adres: rekrutacja@foodcom.pl.

Pracodawca

 Aktualność

Pracujemy nad User Experience!


User Experience to projektowanie, które jest zorientowane na użytkownika, bez względu na to, czy korzysta on z mobilnej, czy z desktopowej przeglądarki. Wdrażanie nowych rozwiązań jest jego nieodłączną częścią.


Wprowadzamy zmiany na naszej stronie internetowej, aby jak najbardziej ułatwić przeglądanie naszego portfolio produktów i ułatwić kontakt.  Dokładamy więc starań, aby realnie odpowiadały na potrzeby naszych partnerów biznesowych. 


Strona internetowa to wizytówka każdej firmy, zależy nam, aby korzystanie z niej było proste, łatwe i miłe dla oka. Każdego dnia nasz zespół dba o to, aby współpraca z Foodcom przebiegała sprawnie i profesjonalnie, na każdym etapie transakcji.


Odwiedź naszą stronę i przekonaj się sam!

Pracodawca

 Aktualność

Zajęcia sportowe FitProfit i dofinansowanie prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie to nie wszystkie benefity, na które mogą liczyć nasi pracownicy.

W Foodcom znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę, w zależności od preferencji pracownika oraz szkolenia i wsparcie onboardingowe które pozwolą bardzo szybko poszerzyć kwalifikacje.

Oferujemy atrakcyjne systemy premii uznaniowych oraz nagrody dla najlepszych handlowców w postaci WorkCampów, czyli wyjazdów, na których wielu z naszych pracowników mogło nauczyć się surfować! Oprócz tego jesteśmy częstymi gośćmi najważniejszych imprez branżowych i eventów.

Wyjazdy to tylko jeden z czynników, który pomaga zapewnić odpowiednią równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym pracowników. U nas nie istnieją nadgodziny, czy telefony poza godzinami pracy.

W naszym biurze, znajdującym się przy samym Rondzie Daszyńskiego, nie brakuje pysznej kawy, herbaty, yerba mate, czy zdrowych przekąsek. 

Nie zapominajmy jednak o najważniejszej zalecie - pracy w międzynarodowym zespole. Praca w Foodcom to praca, w której codziennie szlifujesz języki obce. Jest ku temu mnóstwo okazji na co dzień, jak i podczas firmowych lunchy czy Beer Friday. Nasz zespół stale się powiększa, więc dbamy o to, aby wszyscy mogli się zintegrować, a atmosfera w zespole sprzyjała współpracy.

Mamy w zanadrzu wiele pomysłów, które są w trakcie realizacji. Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Pracodawca

 Aktualność

Niezliczone możliwości wyjazdów służbowych

Nasi handlowcy wyjechali właśnie do Norymbergi, aby pojawić się na jednym z najważniejszych eventów w branży- BIOFACH and VIVANESS. Są to wydarzenia, na którym zarówno klienci, jak i dostawcy, czy producenci mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe i poznać najnowsze trendy w branży. 


Wykłady i wystąpienia dostarczają obszernych informacji na temat wielu sektorów, a prezentacje najnowszych nowinek technologicznych i dyskusje na temat zmian w branży pomagają w planowaniu przyszłych strategii biznesowych. 


Wyjazdy na wydarzenia branżowe i bycie aktywnym członkiem społeczności jest więc bardzo ważne, dlatego w Foodcom dbamy o to, aby nasi przedstawiciele pojawiali się na konferencjach i targach regularnie. Jest to świetna okazja do nawiązania współpracy, poznania ludzi z całego świata, ale również do integracji z zespołem. 


Oprócz krajów europejskich nasi handlowcy podróżują również w dalsze rejony świata - ostatnie wyjazdy do Maroka czy Dubaju były niesamowitą okazją do poznania partnerów biznesowych, ale także tamtejszej kultury i spróbowania lokalnych przysmaków.


Nasi pracownicy kochają podróżować, a my otrzymywać od nich zdjęcia z kolejnych wyjazdów. Nasze warszawskie biuro to idealna baza wypadowa do biznesowych podróży!


Jesteśmy zawsze w centrum świata!

Pracodawca

 Aktualność

Pracuj z ludźmi z całego świata!

Zatrudniamy osoby ponad 25 narodowości, co pozwala nam na sprawną współpracę z partnerami w ponad 126 krajach na świecie! Indywidualne podejście do klienta to domena naszych handlowców, którzy dbają o relacje biznesowe i stały kontakt, a znajomość wielu języków sprawia, że komunikacja przebiega sprawnie i bez komplikacji.

W firmie posługujemy się głównie językiem angielskim, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy lunchu poćwiczyć rozmowy w języku francuskim, hiszpańskim czy chińskim. Przechadzając się firmowymi korytarzami usłyszymy również hindi czy marathi, gdyż w zeszłym tygodniu przywitaliśmy w firmie grupę traderów z Indii!

Doceniamy nasz zespół i cieszymy się, że powiększa się on z miesiąca na miesiąc. Nie możemy doczekać się następnej okazji do bliższego poznania naszych nowych pracowników i wymiany doświadczeń z wizyt w najdalszych zakątkach świata. 

Chcesz pracować w firmie, w której nie istnieją bariery językowe? Sprawdź nasze aktualne ogłoszenia i aplikuj na wybrane stanowisko. 

Pracodawca

 Aktualność

W zeszłym tygodniu nasi handlowcy mieli okazję odbyć podróż służbową do Maroka. Był to pierwszy wyjazd do tego kraju, ale na pewno nie ostatni!
Maroko to szybko rozwijający się kraj, który oferuje wspaniałe możliwości biznesowe. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym krajem, jego ludźmi i ich gościnnością. 
Podróże służbowe to, to co lubimy — business i pleasure!

Pracodawca

 Aktualność

Zespół Foodcom S.A. dokłada wszelkich starań by zapewniać jak najlepsza jakość oferowanych produktów.
W bieżącym tygodniu otrzymaliśmy renomowany Certyfikat BRC. Jego standardy są ustalane przez specjalistów z różnych dziedzin przemysłu związanego z produkcja żywności. By otrzymać ten Certyfikat należy spełnić szczegółowe i rygorystyczne normy dotyczące jakości. Certyfikat jest cenioną marką na świecie.
Jakość produktów oferowanych przez Foodcom potwierdzona jest również certyfikatem Bio wydawanym przed organy Unii Europejskiej, który zapewnia, że produkty powstają w ponad 95% ze składników pochodzących z organicznych produkcji. Oznacza to też, że nie są nawożone syntetycznym nawozami oraz pestycydami.
Certyfikat GMP+ definiuje warunki związane z produkcja, przechowywaniem, transportem oraz sprzedażą produktów przeznaczonych do produkcji żywności dla zwierząt. Gwarantują one najwyższą jakość sprzedawanych wyrobów.

Pracodawca

 Aktualność

Przedstawiamy pierwszy odcinek podróży z Foodcom!
Będziemy prezentować ciekawostki o krajach, do których wybierają się nasi Traderzy.
W lutym pojadą oni między innymi do Portugalii, więc to właśnie o tym kraju opowiemy na początek:

•Portugalia ma te same zdefiniowane granice od 1139 roku, co czyni je najstarszym państwem w Europie.

•Większość serów produkowana jest z owczego lub koziego mleka i charakteryzuje się ostrym, intensywnym smakiem. 

•Tradycyjne potrawy nie zawierają w przepisach sera, dlatego spożywany on jest osobno, przed lub po posiłku i stanowi formę deseru albo przystawki. 

•Wśród tradycyjnych serów wyróżnić można queijo de Castelo Branco z górskiego regionu Beira Baixa oraz queijo da Serra da Estrela, wytwarzany na podpuszczce z karczochów. 

•W lipcu 2017 r. Obowiązkowe stało się oznaczenie pochodzenia mleka na opakowaniach produktów mlecznych w Portugalii. Celem tego jest promocja portugalskiego mleka. 

•W Portugalii dużą popularnością cieszy się tradycyjny islandzki jogurt – Skyr. Ze względu na niską zawartość tłuszczu i wysoki poziom protein przeszedł z małej niszy intensywnych użytkowników siłowni do coraz większej bazy konsumentów, którzy zdali sobie sprawę z jego zalet poprzez media społecznościowe. 

•Wraz z rosnącym zainteresowaniem żywnością i doświadczeniami kulinarnymi wzmocnionymi przez pokazy gotowania w telewizji śmietana odnotowała znaczny wzrost popularności w 2018 roku. 

•Azory reprezentują tylko 2,5% terytorium Portugalii, jednak odpowiadają za 30% ogólnej produkcji mleka. 

•Wiele tradycyjnych wypieków powstało w klasztorach średniowiecza. Przygotowywane były przez zakonnice i mnichów i sprzedane jako sposób na dodatkowy dochód.

Pracodawca

 Aktualność

Wraz z Nowym Rokiem otrzymaliśmy wspaniałe wiadomości! Foodcom S.A. został laureatem prestiżowego rankingu "Gazele Biznesu" organizowanego przez Puls Biznesu.
W zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm zdobyliśmy rewelacyjne 4 miejsce w województwie mazowieckim oraz 17 w Polsce! Jest to niesamowicie wysoki wynik biorąc pod uwagę, że w notowaniu wyróżniono ponad 4,5 tysiąca firm.
Jesteśmy bardzo dumni oraz wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.❤️

Pracodawca

 Aktualność

Jesteśmy niesamowicie dumni mogąc pochwalić się artykułem, który ukazał się w najnowszej edycji Forbes Polska. Została w nim opisana nie tylko historia firmy, ale także innowacyjne modele biznesowe wprowadzone przez Foodcom S.A. – udostępnianie notowań produktów dostępnych w portfolio, ale także możliwość objęcia części udziałów przez Traderów. W artykule wytłumaczone są również mechanizmy kierujące rynkiem handlu nabiałem oraz idea promowania polskich produktów na Świecie.

Serdecznie zachęcamy do lektury artykułu!

 

Foodcom S.A.