Adres: ul. Komedy 2/3, 02-517 Warszawa

3 178 124 5 1

Opinie o Foodcom S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Feliks

@Były pracownik Gdyby tak było to na forum mielibyśmy masę wpisów a tu cisza!!!

TakNie

Pracowałem w firmie Foodcom przez jakiś czas i całą pewnością mogę powiedzieć, że w firmie można się wiele nauczyć. Jak i również ześwirować. Problemy z komunikacją, szkoleniami są na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) Żeby nie kłamać - są też osoby, z którymi współpracuje się miło i przyjemnie, aczkolwiek te nie mają przebicia. Nie polecam nikomu. Moje sugestie dla Foodcom S.A.: Zmieńcie podejście do pracownika i usprawnijcie procedury w firmie

Tak3Nie2
Iwona
@Były pracownik

Wspominasz w swoim komentarzu, że w firmie Foodcom występują problemy ze szkoleniami - o czym dokładnie mówisz? Czy firma nie prowadzi takowych szkoleń, czy są one organizowane z niewielką częstotliwością. A może mówisz o jeszcze jakiejś innej sytuacji, która to wydarzyła się jedynie raz? W razie wątpliwości warto wyjaśnić zawsze kwestie problematyczne z pracodawcą. Takie działanie skutkuje zwykle pozytywnym zakończeniem dla obu stron. Myślałaś, by tak uczynić? Napisałeś jednakże, że w firmie można się wiele nauczyć - jakie umiejętności masz na myśli? Mówisz o typowo branżowych zadaniach, czy raczej o rozwijaniu zainteresowań? Tak czy inaczej - miejsca pracy, które pozwalają rozwijać się swojemu pracownikowi są nieocenionym dobrem. Nie sądzisz?

@Były pracownik

Dziękujemy za Pana wpis. Cieszymy się, że dzięki pracy w naszej firmie mógł Pan zdobyć wiedzę. Niepokoją nas jednak stawiane zarzuty. Jako firma ceniąca rozwój oraz zdolności każdego pracownika, za cel postawiliśmy sobie tworzenie dobrej atmosfery i warunków zatrudnienia. Ważna jest dla nas każda sugestia. Chcemy zbadać poruszaną kwestię, dlatego bardzo prosimy o kontakt pod adresem foodcom@foodcom.pl, w celu poznania szczegółów. Pozdrawiamy serdecznie

@Iwona

W tej firmie nie istnieje dział szkoleń a szkolenia same w sobie polegają na nauce wszystkiego ze strony internetowej która i tak nie jest aktualna.... Jak można wyjaśniać problemy z pracodawcą który o zarządzaniu firmą nie ma pojęcia.... Szkunek i komunikacja to cechy które powinny być motywem przewodnim dobrego managera... A tam nie ma żadnej z tych rzeczy, są tylko pielgrzymki do pokoju zwierzeń i atmosfera ciągłej tajemnicy.... Zachęcam do zapytania się dlaczego szef został zwolniony z Interfood i uwaga spojler alert nie nie zwolnił się sam.... Nie jestem sfrustrowanym były pracownikiem , po prostu chce uchronić innych od popełnienia największego błędu w ich życiu czyli pracy w tej firmie...

TakNie

Pracuję w Foodcom od jakiegoś czasu. Uważam że negatywne opinie nie odzwierciedlają atmosfery w firmie. Co Prawda czasami jest nerwowo, ale bez przesady !!! Jeśli ktoś myślał że będzie pił kawę i odbierał telefony co jakiś czas, nic dziwnego że jest zawiedziony. To nie jest praca dla osób biernych, którzy chcą wysiedzieć 8 godzin i podbić kartę :) Trzeba coś od siebie dać, tak samo jak w innych firmach. To chyba normalne. Nikt tu nie wymaga cudów, jedynie zaangażowania co się opłaca bo można zarobić dobre pieniądze. Co prawda, na rozmowie kwalifikacyjnej Prezes obiecywał sporo... czytając opinie, łączyło mi się to w nieciekawą całość. Nic bardziej mylnego....przyznaję że dotrzymał wszystkich obietnic. a nawet więcej. Z czystym sumieniem mogę polecić Foodcom jako pracodawcę !!! Dodam jeszcze tylko że nikt mnie nie prosił o pozytywną opinie a już na pewno nikt mi nie kazał, co było sugerowane w wcześniejszych wpisach. Pozdrawiam

Tak2Nie1

@Pracownik

Dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się widząc, że osoby pracujące w Firmie wykazują się dużym zaangażowaniem i chęcią do działania. Z największą przyjemnością nagradzamy za takie nastawienie. Pozdrawiamy!

@Pracownik

Silnie zasugerował do napisania pozytywnej opinie tego słowa tutaj szukamy:) Mi też obiecywał sporo i nic bardziej mylnego nie dotrzymał niczego:) Zmiana stanowiska i rejonu działania co miesiąc nie motywowała do pracy....

Tak8Nie

Najlepsza !!!!!!!!!:)

FOODCOM S.A.

Zarzuty są bezpodstawne, argumenty nieuzasadnione. Ocenianie kogokolwiek jako "buca" świadczy o Pana kulturze. Każdy nowy pracownik otrzymuje materiały do nauki. Jeśli ma jakieś wątpliwości lub pytania, ma wyznaczony czas na szkolenie z każdym pracownikiem po kolei. Prezes również nie ma problemów z udzielaniem pomocy, ale trzeba się po nią najpierw zgłosić.

JW

Ten sprzęt do biura to też smiech na sali. Gdy przyszedłem dostałem biurko z odkręconym blatem, który podnosił się za każdym razem, gdy się oparłem. Podobny problem był ze znalezieniem niepołamanego fotela, a także ze znalezeniem przedłużacza. W kuchni ciągły brud i każdy kąt zawalony kartonami, których nikt nie wynosi. Więc wrażenia estetyczne to kolejna rzecz, która powinna odrzucić od tej firmy.

Tak3Nie1

@FOODCOM S.A.

"Masz tu stronę internetową, ucz się ....Masz tydzień a potem masz przyjść i mi coś sprzedać..."

Zaskoczony

Pomimo wszystkich opinii tutaj zebranych zdecydowałem się pójść na rozmowę o pracę do firmy Foodcom S.A. i chociaż nie otrzymałem pracy, to miałem dobre wrażenia związane z rekrutacją. Pani która ze mną rozmawiała była bardzo uprzejma.

@Zaskoczony

Bardzo się cieszymy, że w ramach obowiązków nadal trzeba pisać pozytywne komentarze. Mam nadzieję, że nikt się na ten nie nabierze.

Dodatkowo, trzy głosy na "pomocne" w 30 minut od wpisu, macie rozmach

Zaskoczony
@andrzej

Po prostu uważam, że nie ma co robić złej opinii firmie. Tym bardziej, że tutaj wyraźnie przewija sie tylko kilka sfrustrowanych osób.

@Zaskoczony

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że miło wspomina Pan rozmowę kwalifikacyjną. Staramy się, by była prowadzona na jak najwyższym poziomie. Prosimy pamiętać, że nie wykluczamy kontaktu w przyszłości. Mamy nadzieję, że będzie Pan brał udział w kolejnych procesach rekrutacyjncyh i uda nam się nawiązać współpracę. Serdecznie pozdrawiamy

@andrzej

Szef w formie, ale i tak były najlepsze ogólny mail że trzeba napisać pozytywną opinie o firmie i to polecenie służbowe.... Teraz z rozrzewnieniem wspominam ten czas:) Groźby zwolnienia jednej osoby do końca tygodnia, rozmowy one to one że za dużo zarabiamy... I ta biała skoda z polmleku:) to były czasy:)

trader

Pracuje tu od dwóch lat. Atmosfera jest gorąca, ale dotyczy to tylko traderów. Czego można się spodziewać skoro cały czas negocjujemy. Finanse czy logistyka pracują w innych pomieszczeniach, więc ich to nie dotyczy. Zajęcia sportowe, lunche w piątek czy wyjazdy na Fuerte pozwalają się odstresować. Nie ma co złośliwie komentować, jeśli się ma słabe nerwy ;)

@trader

Dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowlony ze współpracy. Wierzymy, że wspólne wyjścia lub wyjazdy incentive budują dobre relacje i działają pozytywnie na współpracę. Dokładamy wszelkich starań, by atmosfera w Firmie była jak najlepsza. Jesteśmy również otwarci na sugestie i pomysły - zapraszamy do kontaktu osobistego lub mailowego na adres e-mail foodcom@foodcom.pl. Pozdrawiamy

Gruby Dil
@Foodcom S.A.

:D mistrz. Nie ma jak pisać pozytywny komentarz jako pracownik i od razu na niego odpisywać jako pracodawca ;). Nawet minuty odstępu nie było.

@Gruby Dil

Obawiamy się, że nie do końca rozumiemy Pana zastrzeżenia, chętnie jednak skonsultujemy ten problem jeśli skieruje się Pan na adres mailowy firmy: foodcom@foodcom.pl Pozdrawiamy

@Gruby Dil

Z takimi umiejętnościami trzeba się urodzić... To nie dla zwykłego człowieka :)

Andrzej

Dlaczego od miesiąca, pozycja firmy tak urosła. Z oceny 2/6 do 4/6, liczba głosów podwoiła się w ciągu miesiąca i poznikały nieprzychylne opinie. Proszę o wyjaśnienie tego fenomenu. Skąd wzieło się nagle tyle entuzjastycznie nastawionych osób, gotowych wystawiać pozytywne opinie i około 70 dających maksymalne oceny? Proszę o wyjaśnienie tu na forum.

@Andrzej

Firma wychodzi naprzeciw negatywnym opiniom, które pojawiały się na portalu gowork.pl. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że opinie wystawiane przez dwie czy trzy osoby niesprawiedliwie psują obraz firmy na forum. W związku z tym postanowiliśmy, korzystając z możliwości które daje portal, zarchiwizować wszystkie odpowiedzi, które są niezgodne z regulaminem. Okazuję się, że osób, które są zadowolone z pracy w firmie oraz tych, które wspierają jej rozwój jest znacznie więcej niż tych którzy chcieliby jej zaszkodzić. Staramy się walczyć z tzw. hejtem w sieci pokazując jak naprawdę działa firma i jak zmienia się starając się być jak najlepszym środowiskiem pracy. Jesteśmy bardzo młodą firmą i dlatego chętnie wysłuchujemy wszystkich sugestii i porad, które mogą usprawnić jej działanie. Jesteśmy otwarci na rozmowy dlatego zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: foodcom@foodcom.pl Pozdrawiamy

Tak2Nie1
@Foodcom S.A.

Nadal nie tlumaczy to ponad 70 głosów na maks w ciągu 1 miesiąca. Proszę sie ustosunkować do tego.

@andrzej

Szanowny Panie Andrzeju, Biorąc pod uwagę ilość Pracowników firmy oraz liczbę Partnerów z którymi współpracujemy, ilość głosów, które otrzymaliśmy nie jest nadzwyczajna. Zapraszamy do zapoznania się z statystykami firmy, które umieszczone są na stronie firmy http://www.foodcom.pl. Gdyby miał Pan jakiekolwiek wątpliwości dotyczące poparcia firmy czy jakichkowliek innych kwestii to zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: foodcom@foodcom.pl. Pozdrawiamy

@Foodcom S.A.

5 pracowników i może max 20 partnerów... Statystki są niestety przekłamane...

Aktualność
Zespół Foodcom S.A. dokłada wszelkich starań by zapewniać jak najlepsza jakość oferowanych produktów.
W bieżącym tygodniu otrzymaliśmy renomowany Certyfikat BRC. Jego standardy są ustalane przez specjalistów z różnych dziedzin przemysłu związanego z produkcja żywności. By otrzymać ten Certyfikat należy spełnić szczegółowe i rygorystyczne normy dotyczące jakości. Certyfikat jest cenioną marką na świecie.
Jakość produktów oferowanych przez Foodcom potwierdzona jest również certyfikatem Bio wydawanym przed organy Unii Europejskiej, który zapewnia, że produkty powstają w ponad 95% ze składników pochodzących z organicznych produkcji. Oznacza to też, że nie są nawożone syntetycznym nawozami oraz pestycydami.
Certyfikat GMP+ definiuje warunki związane z produkcja, przechowywaniem, transportem oraz sprzedażą produktów przeznaczonych do produkcji żywności dla zwierząt. Gwarantują one najwyższą jakość sprzedawanych wyrobów.

Aktualność
Przedstawiamy pierwszy odcinek podróży z Foodcom!
Będziemy prezentować ciekawostki o krajach, do których wybierają się nasi Traderzy.
W lutym pojadą oni między innymi do Portugalii, więc to właśnie o tym kraju opowiemy na początek:

•Portugalia ma te same zdefiniowane granice od 1139 roku, co czyni je najstarszym państwem w Europie.

•Większość serów produkowana jest z owczego lub koziego mleka i charakteryzuje się ostrym, intensywnym smakiem.

•Tradycyjne potrawy nie zawierają w przepisach sera, dlatego spożywany on jest osobno, przed lub po posiłku i stanowi formę deseru albo przystawki.

•Wśród tradycyjnych serów wyróżnić można queijo de Castelo Branco z górskiego regionu Beira Baixa oraz queijo da Serra da Estrela, wytwarzany na podpuszczce z karczochów.

•W lipcu 2017 r. Obowiązkowe stało się oznaczenie pochodzenia mleka na opakowaniach produktów mlecznych w Portugalii. Celem tego jest promocja portugalskiego mleka.

•W Portugalii dużą popularnością cieszy się tradycyjny islandzki jogurt – Skyr. Ze względu na niską zawartość tłuszczu i wysoki poziom protein przeszedł z małej niszy intensywnych użytkowników siłowni do coraz większej bazy konsumentów, którzy zdali sobie sprawę z jego zalet poprzez media społecznościowe.

•Wraz z rosnącym zainteresowaniem żywnością i doświadczeniami kulinarnymi wzmocnionymi przez pokazy gotowania w telewizji śmietana odnotowała znaczny wzrost popularności w 2018 roku.

•Azory reprezentują tylko 2,5% terytorium Portugalii, jednak odpowiadają za 30% ogólnej produkcji mleka.

•Wiele tradycyjnych wypieków powstało w klasztorach średniowiecza. Przygotowywane były przez zakonnice i mnichów i sprzedane jako sposób na dodatkowy dochód.

Aktualność
Wraz z Nowym Rokiem otrzymaliśmy wspaniałe wiadomości! Foodcom S.A. został laureatem prestiżowego rankingu "Gazele Biznesu" organizowanego przez Puls Biznesu.
W zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm zdobyliśmy rewelacyjne 4 miejsce w województwie mazowieckim oraz 17 w Polsce! Jest to niesamowicie wysoki wynik biorąc pod uwagę, że w notowaniu wyróżniono ponad 4,5 tysiąca firm.
Jesteśmy bardzo dumni oraz wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.❤️

Aktualność
Jesteśmy niesamowicie dumni mogąc pochwalić się artykułem, który ukazał się w najnowszej edycji Forbes Polska. Została w nim opisana nie tylko historia firmy, ale także innowacyjne modele biznesowe wprowadzone przez Foodcom S.A. – udostępnianie notowań produktów dostępnych w portfolio, ale także możliwość objęcia części udziałów przez Traderów. W artykule wytłumaczone są również mechanizmy kierujące rynkiem handlu nabiałem oraz idea promowania polskich produktów na Świecie.

Serdecznie zachęcamy do lektury artykułu!

Aktualność
W ubiegłym tygodniu odbyła się druga edycja Work Campu na Fuerteventurze. Podczas tego tygodnia znaleźliśmy czas na wszystko! W ciągu dnia pracowaliśmy, natomiast później korzystaliśmy z tego co oferuje wyspa. Odpoczywaliśmy nad basenem w przydomowym ogrodzie, odbywaliśmy wycieczki po Wyspie i smakowaliśmy lokalnych potraw. Znaleźliśmy też czas na lekcje surfingu, a także na koncert muzyki reggae na żywo. Zaskoczeniem był wieczór w którym nasi Traderzy popisali się umiejętnościami kulinarnymi przygotowując pyszne, świeże owoce morza. Po tym tygodniu wszyscy wrócili do pracy opaleni, wypoczęci i z nowymi siłami do pracy. Następny Work Camp planowany jest w kolejnym półroczu. Czas zabrać się do pracy, by zagwarantować sobie na nim miejsce!

Aktualność
Kontynuując naszą kulinarną podróż po świecie udaliśmy się do Korei. W restauracji KoreaTown mieliśmy przyjemność spróbować dań charakterystycznych dla tej części świata. Wsród nich były bulgogi czyli marynowana wołowina w łagodnym sosie, która znajduje się na 23 miejscu na liście najsmaczniejszych dań świata utworzonej przez CNN w 2011 roku według czytelników „World’s delicious foods”. Spróbowaliśmy także Yukgeajang – ostrej zupy z makaronem z batatów i paprocią gosari. Każde z dań podawane było z 5 przystawkami. Najciekawsza i najbardziej charakterystyczna przystawka dla tej kuchni to Kimchi. Jest to tradycyjne danie przyrządzane ze sfermentowanych warzyw – najczęściej kapusty pekińskiej i koreańskiej rzodkwi. Była to podróż niezwykle ciekawa, ponieważ kuchnia koreańska dopiero zyskuje na popularności w Polsce. Następny kierunek podróży jest już wybrany. Jedyne co możemy zdradzić to to, że dania tej kuchni znają wszyscy :)
Była pracownica

Wymagająca, ale bardzo dobrze płatna praca. Młody zespół.

@Była pracownica

Cieszymy się słysząc dobre opinie! Wierzymy w naszą firmę i jesteśmy mocno zaangażowani w jej rozwój. Pozdrawiamy!

Aktualność
Wychodząc naprzeciw sugestiom otrzymanym przez Współpracowników firmy przygotowaliśmy Welcome Book Foodcom S.A.! Jest on kompendium wiedzy stworzonym z myślą o nowych Pracownikach firmy. Znajdują się tam wszystkie informacje, które są niezbędne, by odnaleźć się w tradingu. Historia i opis firmy jest wprowadzeniem do świata branży mleczarskiej. Specyfikacje produktów pozwalają dogłębnie poznać przedmiot przyszłych negocjacji. Firmowe know-how umożliwia ugruntowanie swojej pozycji jako Trader. Natomiast krótkie zadania pozwolą sprawdzić swoją wiedzę i zweryfikować wszystko czego się dowiedzieliśmy.

Z całym Welcome Bookiem mogą zapoznać się tylko pracownicy firmy, ale możemy pochwalić się ciekawostkami o mleczarstwie, które  są w nim zawarte!
aGabrysiak

Polecam firme wspopraca z ni na najwyszym poziomie!!!

@aGabrysiak

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy dumni z tego, że współpraca z nami jest oceniana w superlatywach. Pozdrawiamy!

Mat

Super firma. Jak sie starasz to można bardzo dobrze zarobić. Polecam.

TakNie1

@Mat

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinie! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy. Uważamy, że najważniejsza jest zawsze motywacja i dlatego to właśnie za motywację najchętniej nagradzamy naszych Pracowników. Pozdrawiamy!

Aktualność
Jesteśmy dumni z tego, że Foodcom S.A. działa na rynkach globalnych. W związku z tym postanowiliśmy lepiej zaznajomić się z kuchniami całego świata, bo przecież naszą domeną jest branża spożywcza! Pierwszą kulinarną podróż odbyliśmy do Tajlandii dzięki warszawskiej restauracji Suparom Thai Food by Krittika Manoch. Mieliśmy przyjemność spróbować takich dań jak: pieczona kaczka w czerwonym curry, smażona wieprzowina z tajską bazylią i chili czy Tom Kha Kai Hot czyli ostro-kwaśnej zupy z kurczaka z mlekiem kokosowym. Kuchnia tajska jest jedną z najbardziej aromatycznych i pikantnych kuchni azjatyckich. Opiera się na łączeniu wszystkich smaków: ostrego, kwaśnego, słonego, gorzkiego i słodkiego. Stosuje się też szósty smak – tak zwany umami. To dzięki niemu potrawy nabierają niepowtarzalnego smaku.

Nasze piątkowe wyjście było świetną okazją, by nie tylko spróbować pysznych potraw, ale także by odpocząć po całym tygodniu pracy. Następnym razem będziemy dalej eksplorować azjatycką kuchnie. Którego kraju? Dowiecie się za miesiąc!
Tak3Nie

To nie jest miejsce dla lamusow. Jeżeli jesteś dobry to możesz się dużo nauczyć i zarobić dużą kasę.

paula95

Chciałabym pracować jako sales support, ale nie mam doświadczenia. Jest sens wyslac CV?

andrzej95
@paula95

Myślę, że nie ma sensu. Praca jest ciężka, stresująca i nikt Ciebie niczego nie nauczy, więc bez doświadczenia nie ma co próbować.

@paula95

Oczywiście, że jest sens! Praca u nas w firmie jest tak pasjonująca jak sam trading. Pomagamy naszym nowym kolegom i koleżankom wejść w świat pełen negocjacji, adrenaliny i nowych wyzwań. Dzięki sugestiom naszych pracowników opracowaliśmy dokument, który pomaga nowozatrudnionym osobom poznać swoje obowiązki. Do każdej osoby, która zaczyna pracę w firmie, wyznaczany jest Opiekun, który odpowiedzialny jest za wprowadzenie w życie firmy. By zacząć zapraszamy serdecznie do przesłania CV na adres foodcom@foodcom.pl. Życzymy powodzenia!

Aktualność
Fuerteventura to wyspa położona w archipelagu Wysp Kanaryjskich na Oceanie Atlantyckim. To właśnie wyjazdem do tego niezwykłego miejsca firma Foodcom S.A. już po raz drugi nagradza swoich najlepszych pracowników. Jest to wspaniała okazja by wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca oraz wzmocnić więzi z kolegami i koleżankami.

Skąd się wziął pomysł?

Firma Foodcom S.A docenia wysiłki osób szczególnie zaangażowanych w pracę. Ponadto, ceni sobie filozofię Business and Pleasure według której praca nie musi być tylko siedzeniem za biurkiem, a zadania można wykonywać z każdego miejsca na świecie połączonego Internetem.

Jak wyglądała pierwsza edycja?

Podczas pierwszej edycji nasi Traderzy pracowali nad basenem, natomiast w drugiej części dnia korzystali z wielu atrakcji jakie oferuje wyspa. Fuerteventura jest jednym z najbardziej znanych miejsc na świecie do uprawiania sportów wodnych takich jak kitesurfing czy surfing nie mogło więc obejść się bez lekcji tych właśnie dyscyplin! Wielką atrakcją był również rejs połączony z łowieniem ryb. Popołudnia uczestnicy Work Campu spędzali również na pustynnych przejazdach off-road, kolarstwie górskim czy smakowaniu miejscowych potraw i win.

Kolejne edycje!

Podczas kolejnej edycji do wcześniej wymienionych atrakcji dodamy safari, hiszpańską muzykę na żywo czy wizytę w aquaparku. Natomiast kierunek trzeciej edycji niech pozostanie jeszcze chwilę tajemnicą! Zdradzimy tylko, że będzie on równie ciekawy jak poprzednie – jak nikt umiemy łączyć przyjemne z pożytecznym!
Dyrektor

Dlaczego od momentu, kiedy firma wykupiła premium na gowork część opinii jest usuwanych

@Dyrektor

Firma Foodcom S.A. decyduje się archiwiziować jedynie opinie niezgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości lub dalsze pytania zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: foodcom@foodcom.pl Pozdrawiamy

Kandydat

Miałam zaproszenie na rozmowę, ale po przeczytaniu wszystkich negatywnych opinii zrezygnowałam. Dobra decyzja?

@Kandydat

dobra

FOODCOM S.A.
@andrzej

Znałaby Pani odpowiedź, gdyby Pani przyszła :)

@Kandydat

Po co marnować swój czas, lepiej w tym czasie odpal telewizor i szczerze mówię więcej się nauczysz:)

Dyrektor Handlowy

I kolejny pracownik zawinął się z Foodcom... Przypadek ? Nie sądzę :):)

Prawda w 100%

była pracownica
@Dyrektor Handlowy

Haha i tak długo był spokój :D

@była pracownica

To prawda:) Trzymali się mocno, jest nowa asystenta ale obstawiam że też raczej długo nie popracuje. Zrozumie szybko źle podjętą decyzję:)

była pracownica
@Dyrektor Handlowy

Będzie miała lekcje życia :D szkoda dziewczyny.

Tak2Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Foodcom S.A.?

Commercial Manager

I kolejny pracowników zrozumiał że to jednak nie miejsce dla niego .... Kurczy im się kadra oj kurczy... Niedługo sam Szef tam tylko zostanie ....????

Norbert

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

Obserwator

I kolejni pracownicy zrozumieli że to nie miejsce dla nich teraz tylko czekać, kto się nowy pojawi :) ciekawe ile się tam w totalu ludzi przewinęło.... Ludzie wszystko co tu czytacie to prawda.... 100 razy się zastanówcie zanim pójdziecie tam na rozmowę.

Tak8Nie

Dyrektor Handlowy

Była aystenta zarządu i nie ma asystentki zarządu:) Ciekawe teraz kogo przyjmą:)

Iwona

@Dyrektor Handlowy, jest to jakiś dowód, chociaż nie wiemy za co taki człowiek mógł zostać tak naprawdę zwolniony. Oczywiście nie staram się tutaj nikogo bronić, jedynie zauważam, że nie jest to taki prosty do wydania wyroku temat. @Rozbawiony, widzę, że masz podobne wnioski, jednak nic nie upoważnia Cię do obrażania drugiego człowieka na forum publicznym.

Dykrektor Handlowy
@Iwona

Rozumiem, że próbujesz merytorycznie podejść do sprawy ale ciężko mówić o tej firmie merytorycznie jeżeli to jest to temat który budzi bardzo dużo emocji.... Groźby, krzyk jest to najniższa forma zarządzania jaką kiedykolwiek widziałem.... Trzeba tam być i przeżyć to co my żeby zrozumieć o czym my na prawdę mówimy ....

Tak6Nie

Zostaw opinię o Foodcom S.A. - Warszawa