CENTROSTAL Szczecinek S.A

Szczecinek

Opinie o CENTROSTAL Szczecinek S.A

Klijent

Centrostal już nie istnieje tam jest EUROWIA

nbjmk

@ Były pracownik. - mnie bardziej interesuje jak sie tam pracuje, czy jesteś zadowolony czy też nie? mozesz podac trochę wiecej szcegółow - takich jak dotyczacej atmosfery - czy jest ona w maire wporzadku, czy niekoniecznie ? bede wdzięcznaza informacvje

Jurek

Chce się przyjąc do pracy w centrostalu ale opinia jest beznadziejna .Co robić?

Były pracownik.
@Jurek 24.08.2016 22:45
Chce się przyjąc do pracy w centrostalu ale opinia jest beznadziejna .Co robić?

Witaj! Chcesz zatrudnić się w Centrostalu w Szczecinku, w Szczecinie czy w Bydgoszczy? Na jakie stanowisko?

antoni

A ja jak kupuje to zawsze ssą ludzie pod wplywem........

znajomy

Jakie jaja?

mira

To ja niewiedziałam że sekretareczka taka ,atak miło się uśmiecha.

A KK to ONA zwolniła

BYŁY WIELBICIEL

najlepszą pracę ma sekretarka, jak za starych dobrych czasów więcej jej nie ma niż jest, no ale za to mniej odpowiedzialności i więcej przyjemności ...

MARS

a pro po S. blondyneczko nie daj się wkręcić drugi raz ... szkoda CIE

Pilnować swego tyłka

Ma i to ROLNICZĄ

Piotr

oj tam, oj tam 10 tys dla prezesowej to dużo?. A suwnicowy i hakowy to mają szczaw na placu i mirabelki u sąsiada przy płocie zakładu. Trzeba się było uczyć i mieć maturę jak prezesowa . Kto ma szkołę ten ma lżej, lenie.

Zainteresowany
@Piotr 09.06.2016 00:20

Suwnicowy i hakowy nie muszą mieć matury – to pracownicy fizyczni i mają znać swój fach. Gdyby wszyscy się uczyli i mieli maturę tak jak Pani prezes to wszyscy byliby prezesami! Wszystkich pracowników trzeba szanować. Jeżeli pracują w tej firmie to znaczy, że są potrzebni. Ktoś kto pisze , że pracownicy fizyczni nie muszą właściwie zarabiać ponieważ – cytuję: „A suwnicowy i hakowy to mają szczaw na placu i mirabelki u sąsiada przy płocie zakładu” jest moim zdaniem osobą, której też wykształcenia brakuje i dobrego wychowania. Wnioskuję, że autor tego tekstu jest z najbliższego otoczenia Pani prezes i to smuci dodatkowo. Ten przykład pokazuje jakimi ludźmi otacza się Pani prezes. Nic dziwnego, że firma Centrostal ma kłopoty skoro firmą zarządza osoba , która może pochwalić się tylko maturą. Wykształcenie rolnicze ni jak ma się do stanowiska, które wymaga obszernej wiedzy z wielu dziedzin nauki.

ksiegowy

W szczecine wzrost jest tylko kasy niema.Drogi towar kupują tylko ci ktorym nikt nie chce sprzedać

klient

Odnoszę wrażenie, że na Centrostal narzekają tylko Ci, którym brakuje zapału do pracy. Są w Centrostalu Tacy, którym chce się pracować, potrafią pracować i odnoszą sukcesy. Takim przykładem jest Pani Dyrektor ze Szczecina. Odkąd wzięła oddział w Szczecinie pod swoje skrzydła widać wzrost sprzedaży. Oddział się rozwija i zatrudnia nowych pracowników.

dzwig

Centrostal to bogata firma skoro prezesi zarabiają krocie a dzwigowemu i suwnicowemu płaca najniższą krajową( usunięte przez administratora )

Ilona

A co z Grzegorzem o nazwisku jak jeden z polskich wieszczów, wywalony?, że informatyka nowego poszukują? Robotę bierz jak kasa się zgadza. Pensje płacą na czas, roboty nie dużo raczej bo ludzi i sprzętu coraz mniej.

adamc

Pracować w tej firmie to jest odwaga patrzeć jakie cyrki odchodzą i kierownictwo doskonale wie o wszyskim i nic nie robi.Ja dlatego odszedłem.

kandydat

Ja bardzo prosze o napisanie cos konkretnego o Centrostalu bo mam propozycje pracy na stanowisko informatyka i się wacham. Pozdrawiam iproszę o powage.

krzysiek

prezesowa już na wylocie za straty, bo firma dogorywa

kupiec

Nowa władza niech sprawdzi usługi i transport to zemdleje ze szcześcia że tak jest.

roman

Jeszcze jest kila orłów którzy strzelali do starych oddanych pracowników maskując przy tym swoje ciągoty do machlojów i alkocholizmu. Myślę że NOWA WŁadza zorientuje się szybko .Tylko czyszczenie kadry może uzdrowić firme.

dada

na dniach główna księgowa została prokurentem samoistnym i wszysko może podpisywać w imieniu firmy, wszelkie papiery. Dyrektorka handlowa nowiutka ze Śląska. Obecna prezes przed objęciem stołka przez lata była kierownikiem a potem dyrektorem handlowym więc na handlu powina się znać. Widać jednak właściciel zorientował się w końcu, że jest jak goryl we mgle i znalazł alternatywę, do podpisywania papierów i ogarniania handlu. Trochę późno bo włożonch kilku milionów w dokapitalizowanie i zatowarowanie, może przez nieudolne zarządzanie już nie odzyskać. W tej sytuacji o ile pani prezes ma aparycję modelki to może będzie jej dane pełnić funkcję paprotki w gabinecie. Jeżeli jednak modelką nie jest powinna mieć w pogotowiu karton pod biurkiem. Idzie nowe, może firma rozkwitnie i powstaną miejsca pracy. Centrostal musi przetrwać , a załoga mieć pracę.

rysiek

oj nie ładnie Ewa tyle flaszek razem rozpracowaliście a jako prezeska wyrzuciłaś chłopa na pysk !

alicja

Pracujący z oddaniem od 20 lat (usunięte przez administratora). (transport, logistyka zaopatrzenie) wycięty, na bruku. Ciekawe kto kolejny na liście nowej dyrektor handlowej (usunięte przez administratora)ze śląskiego nadania. A pani prezes wszystko skwapliwie przyklepuje licząc, że pozostanie przy stole. Jednak wiele wskazuje na to, że lada moment znajdzie się w menu.

kadrówka

Podwyżki dla swojaków i gumowych uszu.

Elka

Zakład jest nie mily dla klijentów same gbury ale niema wyjscia jest tylko jeden.Kierowników niekompetentych jak mrówek.Nie polecam.

Elka

Poznania też niema i Koszalina a i Bydgoszczy i chyba Szczecina

kandydat

Szukam w Gdyni Centrostalu Szczecinek i niema .Czy to firma już upadła .

kandydat

Szukam w Gdyni Centrostalu Szczecinek i niema .Czy to firma już upadła .

Bogusia

Zaprosiłby ale kasy nie ma na tylu gości bo mu Oskar P. nie oddał. Wiara pamięta, czas nadejdzie.

basia

centrostalowska prezes. poprzednio pani kierownik to się zna na asortymencie ale nie ma pojęcia o handlu, całą kariere wypisywała faktury dla tych co za komuny prosili się o towar i tą czyność myli z handlem, który jest sztuką nawązania relacji z klientem i zaspokajania jego potrzeb. Jak komuna upadła to fakturowała klientów których zdobywał przebojem najlepszy w historii firmy prezes Śliwiński. Rządy zaczła od wyrzucenia, zapewne w ramach eliminacji potencjalnej konkurencji trzech, wieloletnich, doświadczonych i zasłużonych w rozwoju firmy dyrektorów z Bydgoszczy, Gdyni i Szczecina. Wpompowanych milionów przez nowego właściciela nie potrafiła jak widać wykorzystać do odbicia się i rozwoju tylko przejadła na bieźące utrzymanie. Szkoda zwykłch pracowników bo teraz los firmy niepewny, chyba że właściciel się ocknie, że kiepsko obstawił i zamiast fakturzysty zartudni do zarządzania prawdziwego menagera. Centrostal 3maj się !

combo

Jakby by to była firma kant to nie dała by tyle kasy do przejedzenia przez nieudaczników, to raczej charytatywna firma jest.

Porcelanowa 25 Katowice to firma Kant

Montana to Poland Alloys

roman

A może pralnia pieniędzy bo gamoniom nie daje się się tyle kasy

oskar

I prezes ( usunięte przez administratora ) pracowała w eurostalu i chodziło tylko okase i niebawem zrobi to samo co ww Józef w i Komorniczy wstyd Borys

małgorzata

Ale faktem jest że obecna prezes Chrzanowska rządzi od trzech lat i w tym czasie dostała od nowego właściciela Montana SA z Katowic na rozwój i ratowanie firmy ponad pięć milionów w dokapitalizowaniu spółki i kredycie kupieckim. Wszystko to krew w piach. Stara prawda mówi, że jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie idzie to nie wymienia się łóżek tylko ....

małgorzata

Koszalin o prace dzwonić do przekręta Józefa W firma JW bo to on przekręcił centrostal szczecinek wraz z klika nr tel 583550715 prosić szefa Józefa W zrobił to wraz z komornikiem Borysem i kliką z centrostalem szczecinek

małgorzata

Jeszcze tylko Szczecin i Szczecinek zaorać. Reszta na emerytury. A prezesowa wyłączy światło.

robokop

oddział handlowy Centrostalu Szczecinek w Koszalinie w likwidacji, załoga od września na wypowiedzeniu. Ciekawe gdzie później zgaśnie światło. Szkoda ta firma to kawał historii, może się jeszcze wybronią, powodzenia

krulec

planeta małp czyli gorylica i spółka

oskar

To chyba napisała sekretarka która ma zaciecie do rządzenia i kablowania wyżej.No i lubi kolegów,nawet przesadnie.Sama słodycz....

kurtyzana

Ja pracuje w tej firmie i jest fajna atmosfera koledzy są mili i można sie znimi bliżej zaprzyjażnic.

były pracownik

Pracowałem w tej firmie i ogólnie mogę powiedzieć,że to był mój zmarnowany czas.Kolesiorstwo, donosicielstwo i chaos na magazynie.Kolegów wspominam źle,kierownictwo źle z wyjątkiem jednego wspaniałego człowieka(usunięte przez administratora). Moje doświadczenie w tej firmie w Szczecinku dotyczą starego Centrostalu który znajdował się przy ul. Waryńskiego.

mały

w ciągu ostatniego roku odeszło z firmy około 50 osób, zostało jeszcze około 50 i pracuje, poza nieliczną "elitą", za niewiele więcej niż najniższa krajowa.

wieloletni

" " " wieloletni " " " tzn ilu letni, może 3 ( słownie : trzy ) czy może więcej, a może mniej ???

ostatnio odszedł z firmy wieloletni główny księgowy, a to daje do myślenia.

Michał Kształtowniki g/w

współpracuję z tą firmą od wielu lat (oddział Gdynia) obecnie ze Szczecinkiem i muszę stwierdzić że poprawili relacje z klientami. Widocznie restrukturyzacja wyszła im na dobre, chociaż żal pracowników z Gdyni. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

anonimek

jako ostatni to chyba został przyjęty do pracy syn obecnej pani prezes.

firma raczej wbija się w dno, sprzedaży brak, pomysłów też.

Asteia

punkt handlowy w Gdyni likwidowany, ciekawe kiedy upadnie cała firma

ogar

oddział w poznaniu upadł ludzie na bruk zostali wyrzuceni trochę szkoda ?

Zostaw opinię o CENTROSTAL Szczecinek S.A - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTROSTAL Szczecinek S.A