TELZAS Sp. z o.o.

Szczecinek

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o TELZAS Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELZAS Sp. z o.o.

Sobol

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zakład, Prezes Socha tylko czeka żeby ogłosić upadłość i rozgrabić co zastało po postkomunistycznym zakładzie , popracujesz trochę to zrozumiesz

jeny

@ajnjn, rzadko kiedy podaje się konkretny zarobek, jaki czeka kandydata. Jeśli podoba Ci się oferta, tak jak mi teraz na inżyniera sprzedaży, to ślesz CV i czekasz na rozmowę. Tam pewnie wszystko powiedzą :)

admin

Znasz dobrze firmę TELZAS Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o TELZAS Sp. z o.o. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELZAS Sp. z o.o.