Opinie o Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych Montana S.A. w Katowice

counter
2 8 9 5 1
Jogi Nowy wpis

@Tomex Może praca akurat w tej firmie komuś nie odpowiada ale przecież firma jest bardzo dobrze oceniana więc trudno zrozumieć ten wpis.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych Montana S.A.? Chętnie zatrudniają?

Tomex Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Witam bylem na probkach tam, zaoferowali stawke 15zl na reke czyli 19brutto, zrobilem spoine doczolowa, pytali o rysunek techniczny i samodzielna prace na jego podstawie z zakresu montazu i spawaniu spoin pod badania, oraz czy pale papierosy. Jest to wyzysk i praca za najnizsza krajowa, bo od stycznia, najnizsza to 19brutto.

Andrzej K. Nowy wpis

Jakaś porażka. Firma jeszcze nigdy na czas nic nie zapłaciła. Tam panuje polityka niepłacenia. Trzeba mieć sporo zdrowia, żeby wyciągnąć swoje ciężko zarobione pieniądze. Nie polecam !

Tak1Nie2

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Katowice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aleks

Mam wrażenie, że generalnie jest to bardzo fajna praca Montana S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych to znak jakości

Tak9Nie
marcin

jak najdalej od tej niby firmy jeden wielki syf

Tak13Nie1
wolny

(usunięte przez administratora) lepiej szukać pracy w innym miejscu.

Tak15Nie
kris
@wolny

Pracowało mi się tam super z małymi wyjątkami. Pozdrawiam dział mechaniczny (automaty) i panie z biura które tak sumiennie obliczały Nam godziny.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych Montana S.A. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad