Dalbet Sp. z o.o.

Szczecinek

Opinie o Dalbet Sp. z o.o.

Tadeusz

Piękną historię ma Dalbet . Szkoda, że pracownicy nie pamiętają i nie szanują tego czego się firma dorobiła. Pozycja i doświadczenie w branży ma bardzo duże znaczenie. Ale chyba narzekających nigdy nie zabraknie.

AAAA

Witam.Moje słowa kieruję głownie do ludzi którzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania a ich głównym zajęciem jest narzekanie.Pracuję w tej Firmie od kilku lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że to jedyna Firma jak do tej pory w której czuję się dobrze,jestem zadowolony (na) z wynagrodzenia ,oraz pracy i i panującej tu atmosfery.Niektórzy tak bardzo kochają narzekać,że wypadało by ich witać słowami:dzień dobry co u Ciebie złego...Szef jest człowiekiem wymagającym,ale chyba nic w tym dziwnego.jest mądrym,wyrozumiałym człowiekiem,przymyka oczy na wiele rzeczy,można by wymieniać wiele jego pozytywnych cech,wspomnę jeszcze o tym że jest wrażliwym człowiekiem i pomaga innym,Nie powiem na Szefa złego słowa choć miewa gorsze dni jak każdy z nas.Na koniec dodam tylko....Szukajcie we wszystkim plusów i cieszcie się z drobnych rzeczy zamiast narzekać,a poczujecie co to szczęście...Zanim zaczniecie oceniać kogoś,upewnijcie się że sami jesteście idealni...

stankii

widze ze ich najnowsza oferta pracy jest na stanowisko Learning & Development Manager w Krakowie podobnie jak na innych stanowsikach u nich tutaj tez trzeba znac jezyk angielski nawet ogloszenie w takim jest

LALAL

Drodzy przedmówcy,nikt wam w tej firmie pracować nie każe!!!Pamiętajcie...Wszędzie dobrze gdzie Was nie ma!!!

lalalal

Drodzy przedówcy nikt wam w tej firmie pracować nie każe!!Pamiętajcie...Wszędzie dobrze gdzie was nie maaa!!

toya

Zgadzam się z przedmówcą wyżej pracowałem w tej firmie zwolniłem się sam,miałem już dość panującej w tej firmie atmosfery i braku szacunku do człowieka za wykonaną pracę.BRAK ORGANIZACJI,BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW,TOTALNY WEWNĘTRZNY CHAOS,CHODŹ NA PIERWSZY RZUT OKA DOBRZE ZKRYWANY Z CZASEM WYCHODZI SZYDŁO Z WORKA,WYPŁATA Z OPÓŹNIENIEM,SŁABE ZAROBKI.Pracując w tej firmie szczerze mówiąc nie zauważyłem jej pozytywnych stron,zapewne one już dawno odeszły w niepamięć w latach świetności tej firmy.BRAK SŁÓW.Nie polecam nikomu omijacie ten zakład na dobre wam to wyjdzie.

byly

pracują po 20 lat stare wyżeracze co już nie mają się gdzie podziać i do niczego innego nie nadają!! Młodzi uciekają po co najmniej dwóch latach,

złote

Dalbet(DEBET).Pewność i zaufanie(PEWNE MASZ ZADŁUŻANIE) W EMERYTACH SIŁA!

drodzy ilo, pol, iski, okil, xx, obserwator, olaro i inne podwinięte kity zapraszam do Dalbet , szczekać każdy kundel potrafi , ja tam pracuję ponad 20 lat i nie oglądałem się na małe pieski , facet rządzi i ma jaja ponad 30 lat próbował i próbuje z takich nierobów jak wy coś zrobić.Stańcie do roboty z szefem we wszystkim was zagnie , bo on zapieprzał kiedy wy szczekaliście i szczekacie . Kity podwinąć i po kuroniówkę

vicer

Dobrze przedmówca określił to firmę Dziadbet bo to jest naprawdę wielkie dziadostwo.

gizmo

Wystarczy zobaczyć kto tam pracuje na sprzęcie i samochodach ciężarowych. Sami emeryci i renciści, którzy dorabiają do swoich świadczeń. Młodzi tam przychodzą, lizną doświadczenia i uciekają z Dziadbetu jak najdalej!

iski

Najpierw same obietnice jak to w Dalbecie cudnie jest potem jak już Cię złapią na haczyk wykorzystają do cna i kopną w tyłek dalej szukając kolejnych jeleni ;-( Koszmar i tyle

lolek

Czarna lista to prawda tak jak napisał przedmówca. Wszystko sie zgadza. Jeśli ktoś nie wierzy może sie przekonać tam wciąż poszukują ludzi do pracy.

ukryty

Nie piszcie bzdur!

pol

Dalbet na czarnej liście pracodawców ze Szczecinka

ilo

istne wariactwo nie firma nie polecam

.;;;

smutna firma i smutni jej ludzie ... przykre to i tyle dla szukających pracy omijajcie Dalbet szerokim łukiem

fyl1

jeden wielki koszmar, szkoda czasu .... na Dalbet

ta

Andrzej
@ta 12.01.2015 08:29
Dalbet to paranoja nie firma, tak samo jak i wszyscy pracujący tam kierownicy i pseudodyrektorzy zmieniąjący się w mgnieniu oka...

A masz coś do zwiazkow zawodowych oszołomie jeden

vajzer

Jeżeli "ktoś" ma nijakie podejście do pracy to dostaje nijaką pensje.Dbanie o sprzęt jak o nowy ok ,a czy "ty" niszczysz to co twoje ? chyba nie!!! PRAWDA JEST TAKA ŻE NIKT NIE NARZEKA TAK JAK POLACY... strajkujcie narzekajcie jeszcze k... związki załóżcie ""nieroby"" Nasi Ojcowie nie narzekali,a mieli gorzej.

karu

Szkoda czasu i szkoda słów. Jednym słowem wielkie dziadostwo. Pan P. uważa, że ludzie i tak za dużo u niego zarabiają no tak najlepiej to byłoby pracować za darmo.... wtedy może zaczęli by szanować pracowników bo jak do tej pory to mają ludzi za nic. Koszmar nie firma.

rico

Pracuję w niej 23 lata prawdą jest że nierobów nie lubią za kradzież na zbity pysk wywalają . Pracuje tam ponad 100 osób i wielu z nich ponad 10 lat . W sprzęt włożyli ogromne pieniądze to wymagają. Pojedzcie polskie nieroby za granicę tam zobaczycie co to praca i odpowiedzialność za sprzęt. Zarobki daj Boże żeby inni tak płacili. Życzę powodzenia w innych tych lepszych firmach.

rico

adako

Firma ta to jeden wielki koszmar bez organizacji, ludzi traktują jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą śmieszne pieniądze kiedy chcą nigdy na czas. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

&&&&

Szkoda słów i szkoda czasu... Nikt tam nie szanuje ludzi, wypłata z opóźnieniem, wymagania najlepiej pracować 24 na dobę za psi grosz. W ogłoszeniach obiecanki cacanki aby złapac jelenia potem szybko wychodzi szydło z worka. Jednym slowem beznadziejny syf.

szcecinek

Duzo by pisac o tym dziadostwie,ale najkrócej ujme to tak-brud smrud i ubustwo.

daro

Koszmar. Firma budowlana, a o sprzęt karzą dbać jak o samochody stojące w salonie. Istne wariactwo. Brak docenienia pracownika, który robi wszystko dostaje to samo co nie robiący nic i zbijający bąk, odtrącenia z pensji za byle(usunięte przez administratora) stary sprzęt mają, a nawet jeśli to i tak się lekceważy by było na pracownika. BRAK ORGANIZACJI

obserwator

dokładnie jak piszą inni, mam tam kilku znajomych, w ogłoszeniach do pracy jest atrakcyjne wynagrodzenie, odtrącają za każdą pierdołę, sprzęt mają starszy sypie się i jest wina pracowników, wypłata opóźniona, co innego mówią inaczej robią, brak szacunku pracownikom,oraz temu co robią. Wszystkich co znam wytrzymali może kilka dni, góra do pierwszej "atrakcyjnej" wypłaty. niektórzy kierownicy to zmieniają się tam częściej jak rękawiczki. Nie neguje firmy ale i nie polecam.

xx

Firma beznadziejna, brak organizacji i zupełny brak szacunku dla pracowników. Pensja z dużą ilością nadgodzin jest żałosna!!! Nie polecam pracy w tej firmie i odradzam dla wszystkich, którzy chcą w niej pracować.

okil

a zapomnialem i nie placi na czas z 2 lub 3 tygodniowym opuznieniem

okil

[usunięte przez moderatora] kto ma tam isc do pracy to niech lepiej siedzi w domu to lepiej na tym wyjdzie 1300 zl na konto a 200zl premi do reki za 200 godzin

Zostaw opinię o Dalbet Sp. z o.o. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalbet Sp. z o.o.