Tomar Sp. z o.o.

Lotyń

Tomar Sp. z o.o.

Opinie o Tomar Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Dziad trans za trzy tygodnie pracy 2tys. I zjazdy w sobote

Tomar sp. o.o.
@anonymous 15.06.2018 23:25

Dziękujemy za recenzje. Słowa tak jak i Pan są całkowicie niewiarygodne. Będzie Pan pierwszą osobą, której sprawę przekażemy do sądu za opluwanie a to, że ma Pan problemy z psychiką wyjaśnimy w sądzie i następnym razem nie będzie Pan pisał co Panu się chce. Dokumentacja Pana czasu pracy wraz z wynagrodzeniem i treść Pana recenzji w tej chwili została przekazana do Kancelarii Prawnej i Windykacyjnej Limanówka Wrzeszcz sp.k. Suma zaskarżenia dobrego imienia firmy nie będzie mała i w całości zostanie przekazana na dom dziecka w Radawnicy.

Mania
@Tomar sp. o.o. 16.06.2018 10:44

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i powiem tak: trzeba przyjmować na klatę złe opinię tak samo dobrze jak te pozytywne. Od hejtu nie uciekniecie. Hejtuja bo są rozczarowani że im nie poszło w firmie a co za tym idzie rzucają obelgi typu dziad, (usunięte przez administratora) Prawda jest taka, że jak ktoś czuje się pokrzywdzony zarobkami to są inne sposoby aby problem rozwiązać. W tej sytuacji kolega postąpił źle bo jeszcze będzie miał z tytułu tego komentarza nieprzyjemności. Ps.bylo jak było w tej firmie, ale przynajmniej pozostał mi bagaż doświadczeń i nowe znajomości.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kierowców?

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Tomar Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Rezor
@Filip 05.04.2018 11:39

KIEROWCÓW NAPEWNO BO SŁYSZAŁEM ŻE DOBRALI CIĘŻARÓWKI

Mariusz

Syndrom rozżalenia na byłego pracodawcę - któż na niego nie cierpiał? Zapewne są szczęśliwe wyjątki, które po rozwiązaniu umowy o pracę nadal miały o pracodawcy dobre zdanie ;) Zdecydowana większość osób, którzy z jakichś powodów "wylecieli" z pracy, o swoim pracodawcy byłym nie powie jednak dobrego słowa. W poczuciu rozgoryczenia i żalu szuka ujścia swoich frustracji i znajdują je w internecie ;) Że zły, że tyran, że nie płaci. A jeśli jakieś słowa już padają, to najczęściej pod wpływem emocji tylko te niecenzuralne. Tylko jaką wiarygodność ma "anonim"? ;) Tak na marginesie - tragicznie czyta się zdania w których brakuje znaków interpunkcyjnych. "(...)firma nieuczciwa od początku do końca 1700 na kąto reszta w kopercie a i tak nigdy nie można doliczyć się kasy" jest dla mnie bynajmniej niezrozumiała. Od siebie mogę tylko życzyć wszystkiego dobrego w nowej pracy aby był Pan/Pani szczęśliwym człowiekiem.

Koral
@Mariusz 26.02.2018 08:20

No cóż jestem pełen podziwu dla pańskiej znajomość polskiego zastanawiam się tylko kto stał nad tobą i mówił co masz pisać albo dał Ci gotowy tekst. Tym nie mniej uważam że jesteś w miarę inteligentnym człowiekiem więc proszę nie obrażaj swojej inteligencji nie warto. Oboje wiemy że firma jest nieuczciwą firmą,co do tego nie ma żadnych wątpliwości i nie chodzi tu wcale o frustrację czy żale ale o zwyczajną ludzką uczciwość ,to tyle gwoli ścisłości .Za życzenia dziękuję i wzajemnie życzę powodzenia

Gutek

Może niektórzy powinni przemyśleć swoją pracę w firmie. To bardzo dobry pracodawca!!!

On

Koledzy chyba troszke zbyt rozpieszczeni. Zanim przyszedlem do Tomaru pracowalem w kilku firmach. Problem to czasami z platnosciami to czasami z terminami platnosci to jakies wymyslone potracenia a to auto juz dosc wiekowe. Ja dostalem praktycznie fabrycznie nowa skanie i pensja zawsze w terminie a mlode chlopaki sie wyrobia w biurze w koncu haha. Nie moge narzekac tak uczciwie piszac. Jak wszedzie sa jakie perypetie wieksze lub mniejsze ale mi pasuje. Jak nie bedzie mi odpowiadac to po prostu poszukam innej pracy.

pomidorowa8

poszukuję pracy jako kierowca c+e bez doświadczenia , mam 38 lat jakie mam szanse na pracę w tomarze

taki tam
@pomidorowa8 30.12.2016 23:35

jedź, spytaj, może akurat Cie przyjmą. Od nowego roku mają nowi przyjść.

toemikeo

Tomar Sp. z o.o. jest młodą firmą działającą w branży rolniczej zajmującą dystrybucją środków ochrony roślin i nawozów, ale teraz chyba mieli jakieś nowości wprowadzane na stronkę i to dlatego nie działała właśnie, wiec to wiele wyjaśni kolego jednak.

kiram

Pracuje jako kierowca ciezarowki. Nowa Scania G450 prosto z fabryki. Wszystkie ciagniki sa fabrycznie nowe. Jedynie szef nie do konca rozumie ze ciagnik to nasz drugi dzien i nie pozwala na wlasnie urzadzenie. Na pensje nie narzekam. Dla mnie wzorzec

szef

WITAM-TOMASZ WRZESZCZ-PROSZE PISAC PRAWDE-ILE DO REKI?MALO DUZO?JA NIKOGO NIE TRZYMAM NA SILE-PROSZE NATYCHMIAST SIE ZWOLNIC BEZ WZGLEDU NA FUNKCJIE-JA NIE KRZYWDZE LUDZI-POZDRAWIAM

moze byc

Moze byc. Najgorsze ze zadnej soboty nie mialem jeszcze wolnej i do mnie dobija. Kasa ponad srednia krajowa

nowy

Jestem nowym pracownikiem od kwietnia 2011. Myślałem, że opinie znajdujące się tutaj są naciągane. Po tych 3 miesiącach mogę potwierdzić, że dawno nie widziałem tak ułożonej firmy. To w jaki sposób pan Tomasz W. zarządza firmą przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem tylko trybikiem w tej sprawnej maszynie ale jestem z tego dumny bardzo!

obecny

Polecam zdecydowanie. Takiej rodzinnej atmosfery jak jest w Tomar ciezko znalezc gdzie indziej. Prezes dba oj dba o ludzi.

Marek

Pracowałem ale już nie pracuję (przeniosłem się do innego miasta). Firmę wspominam dobrze. Prezes firmy Tomasz W. konkretny facet wiec jak rozmawiac z ludźmi. Pozdrowienia dla ekipy z oddziału Lotyn (dział chemii).

Tomar Okonek

Nie mozemy narzekac. Pensje dostaje na czas, szef wyrozumialy - trzeba zostac dluzej nie ma problemu zostajemy - nie zawsze za to jest placone ale w wiekszosci przyadkow otrzymujemy gratyfikacje. Rotacji nie ma bo mysle ze jezeli komus chce sie pracowac to zostanie to docenione. Wystarczy spojdzec na rotacje - a raczej jej brak. Do tomaru ludzie raczej tylko przychodza

Zostaw opinię o Tomar Sp. z o.o. - Lotyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomar Sp. z o.o.