Tomar Sp. z o.o.
counter
3 44 106 5 1
Driver Nowy wpis

Jeździłem tam jakiś czas Piątkowe szkolenie jest robione od picu jedyne czego się dowiesz to jak tankować i co wpisywać w dokumentacji nawet jeśli to ......... by nie tracić czasu na rozładunkach Wysyłając kierowce do firm gdzie wiedza ze kierowca musi być wyposażony w kask i okulary Nie dostaje podstawowego wyposażenia niezbędnego do wykonywania obowiązków (ja musiałem się wyposażyć w trasie) A gdy poprosiłem o zwrot usłyszałem odmowę gdyż powinienem o to poprosić przed wyjazdem Tak samo jak kupisz żarówki na stacji benzynowej zostaniesz nimi obciążony W Piątek to takie trasy dostajesz ze w 10 godz jazdy rzadko kiedy się wyrobisz(ale to zależy na jakiego koordynatora trafisz) A jak zjedziesz w sobotę i zgłosisz jakiś problem z zestawem do Pana (usunięte przez administratora) który ma wyjątkowo specyficzne podejście do zasad Savoir-vivre Dostaniesz narzędzia by sobie samemu naprawić (A pauza się kręci) W końcu w ogłoszeniu o prace jest ze szukają Kierowców a na umowie Kierowca-Mechanik I jak to w dużej firmie bywa jesteś traktowany jak numerek z kabiny Wiec nie ma sensu dzwonienie ze masz 39 stopni gorączki wymiotujesz i ledwo na oczy widzisz bo nikogo to nie będzie interesować Wyznaczanie tras drogami lokalnymi trochę denerwuje szczególnie ze niektóre są w takim stanie ze ledwo 50km/h jedziesz i dostajesz co chwila telefon z uprzejmym do szpiku kości przypomnieniem ze masz płacone od kilometra To teraz Kilka pozytywów na osłodę Kasa zawsze na czas i tak jak było mówione na wstępie w rozmowie taka faktycznie była Ale by tak było w tygodniu pracy musisz wszystko wykorzystać na maxa czas pracy i jazdy Nie ma tez problemów z płatnymi parkingami gdzie płacisz z firmowych Na szkoleniu mówiono ze tez nie ma problemów z płatnymi drogami co w późniejszym czasie okazało się nie do końca prawdą Dużą zaleta tu szczególnie do nowych niedoświadczonych kierowców jest to ze jak trafi się jakaś szkoda A grzecznie jeździsz i się nie stawiasz to firma cie nie obciąży Ogólnie Firma transportowa jakich wiele na rynku ma swoje plusy i minusy Można dobrze zarobić ale trzeba być na najwyższych obrotach cały tydzień Jednym przypasuje drugim nie Ja do samej pracy nic nie miałem nie odpowiadało mi podejście Przełożonych do mojej osoby Niby wszystko miło na Pan zawsze ale ton taki ze w piety wchodzi Proszę nie wierzyć opina ze firma jest do (usunięte przez administratora) lub ze jest super fajna Najlepiej samemu sprawdzić Ale miejcie na uwadze ze dostaniecie umowę na czas nieokreślony i jeżeli po pierwszej trasie stwierdzisz ze to nie dla ciebie to nie licz ze firma cie puści Opinie napisałem na podstawie własnego doświadczenia i nie miała ona na celu nikogo oczernić lub obrazić

PM Nowy wpis

witam pracowałem tam rok temu robota spoko trasy też sprzęt zadbany spedytorzy też ogarnięci według mnie Rafał K . jeden z najlepszych spedytorow jakich miałem trochę wkurzały mnie wytyczne landowkami ale to mały minus żeby mi się syn nie urodził dalej bym tam jeździł pozdrawiam

Tak5Nie
Typowe Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak sytuacja w firmie bo szukam aktualnie pracy jako kierowca, negatywne opinie na tej stronie mnie nie interesują, niech wypowiedzą się ci co tam pracują, bo skoro jeszcze auta jeżdżą tzn. Że jakieś zainteresowanie jest, i pojedyncze przypadki po zwolnieniu i opisaniu tu w ramach zemsty czy złości są zbędne.

Tak4Nie1
Gość Nowy wpis

Powodzenia życzę! Wszystkiego dobrego!

Tak10Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wodzu

Skrajna nieodpowiedzialnosc. Mamy 25.03.2020 a w firmie ktora pracuje pelna para ani grama srodka do dezynfekcji. Kierowca jezdzacy po kraju nie ma nic za wyjatkiem mydla. To sie prosi az o problemy. W kazdej innej firmie prosze sprawdzic jak jeet. To narazanie zdrowia i zycia pracownikow.

Tak13Nie6
@Wodzu

Widocznie kierowca to pasuje skoro nic z tym nie robią...

Tak6Nie3
Postronnie
@Kierowca

Widzę, że kolega jest mądrzejszy od zaleceń ministerstwa. Taki spekulant-teoretyk ;) Czy w związku z zagrożeniem wirusowym pracodawca odpowiada za zapewnienie pracownikom środków dezynfekcyjnych? Ważne jest zarówno zapewnienie pracownikom środków służących do dezynfekcji rąk, jak i zwrócenie szczególnej uwagi na zagadnienia higieny, czyli czystości stanowisk pracy oraz miejsc, w których pracownicy często przebywają, np. jadalnie czy sanitariaty. Szczególnie narażeni mogą być pracownicy wykonujący pracę w bezpośrednim kontakcie z klientem. Pracowników takich należy odpowiednio poinformować o zagrożeniach oraz wyposażyć w środki ochrony indywidualnej, o ile z przeprowadzonej przez pracodawcę oceny ryzyka wynika, że są one niezbędne na danym stanowisku pracy.

@Postronnie

Kierowca przed wyjazdem powinien dostać maskę ,rekawiczki ,płyn do dezynfekcji i wszystkie niezbędne rzeczy które poprawiają bezpieczeństwo. Niestety w większości firm transportowych kierowca musi sam się we wszystko zaopatrzyć ..

Tak4Nie6
Ddddd
@Postronnie

Pracodawca to powinien z wlasnej woli dbac o bezpieczenstwo pracownika wysyłając go w delegacje. Skoro ma w d..ie ludzi to już swiadczy o nim i oczywiscie jego bandzie od pisania komentarzy typu,, co on musi, czego nie i jaki to jest dobry .

Tak11Nie6
obserwator
@Ddddd

Fajnie że również ktoś zauważył że jak tylko pojawi się zła opinia o Firmie T L to po chwili mamy reakcje najprawdopodobniej ze strony jakiejś osoby wyznaczonej do śledzenia wpisów o firmie TL.Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Tak15Nie6

Tomar lotyn porażka. Pracuje trzeci miesiąc i ani razu nie miałem 5 z przodu A jak przechodziłem na rozmowę to wielki Pan dyrektor 5-6 obiecywał. Jest kłamcą i obludnikiem. Omijać firmę z daleka.

Tak20Nie22

W którym systemie?

@Pracownik

W systemie: masz pracować i nie pytać czemu tak mało zarabiasz

Tak19Nie18
Więc tak.
@Pracownik

Szanowny panie. Zatrudniając się w firmie nikt pana nie znał. Można potocznie stwierdzić, że "przyszedł pan z ulicy". W przypadku kierowcy o charakterze jakim są wyjazdy krajowe-zagraniczne podczas zatrudniania nie jest nikt w stanie wyliczyć dokładnie jakie finalnie wynagrodzenie będzie przekazane na koniec miesiąca. Podane widełki 5-6 są jak najbardziej do osiągnięcia przy odpowiednim zaangażowaniu i podejmowaniu wyznaczonych tras. Jeżeli należy pan do grupy, która już w piątek z samego rana o 9 zjeżdza na plac na pusto lub w czwartek wieczorem informując, że on nie będzie czekał na towar piątkowy bo nie zdąży zjechać na bazę w normalnych godzinach, to proszę się nie dziwić skąd różnica w oczekiwaniach vs rzeczywistość. Podczas każdej rozmowy są podane widły minimalne, średnie oraz maksymalne. Wierzyć mi się nie chce, zwłaszcza iż pracuje rzekomo pan od 3 miesięcy iż nie wiedział pan o tym ;) Pozostałe 60 osób wie - pan wyjątkowo jako jedyny nie :)

Tak15Nie2
@Więc tak.

Piąteko 9 rano? Proszę mi pokazać taką grupę ,która tak zjeżdża.

TakNie13
Do "kierowcy grupy tomar"
@Więc tak.

Firma nieuczciwa o co tu dużo mówić.

Tak1Nie12

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tomar Sp. z o.o.?

Proszę doprecyzować
@Pytanie

Proszę doprecyzować pytanie. O jaki dział konkretnie chodzi?

Pedros 123

Do wszystkich kolegów kierowców omijajcie tą tz. firmę z daleka. Piękne słowa na przywitanie a dalej coraz gorzej.

Tak12Nie19
Michał

Dobrze wspominam prawie 2 lata spędzone w Tomarze. Jeździłem od pon do pt i nigdy nie było problemu ze zjadem na weekend do domu. Wypłata zawsze na czas, fajne trasy. Polecam jeśli chcesz mieć spokojna pracę. Odszedłem z firmy ponieważ zmieniły się priorytety w życiu i teraz jeżdżę wokół komina. Pozdrawiam spedytora Rafała K. Dyrektorów i dziewczyny z kadr ;)

Tak10Nie2
Ktoś

Nie wiem czy warto tutaj pracować każdy ma swoje zdanie . Uważam że są zdecydowanie lepsze firmy. Gorsze ? To te które nie wypłacają . 5 tys z przodu co miesiąc weekend w domu ale jeździmy na polskich dietach przebywając w UE . Pójdziesz na L4 z powodu operacji czy też sprawy osobistej wrócisz i jesteś już zwolniony . Kilka osób poleciało . Przemiał jak na ruskim bazarze . Każdy pracuję tam gdzie chce . Pozdrawiam

Tak42Nie34
Maja
@Ktoś

@Ktoś Dokładnie, ile wpisów tyle różnych opinii. W takim razie powiedz, czy pracownicy w Tomar są zatrudniani na umowę o pracę na czas nieokreślony, czy inną?

TakNie

Jakie wartości są cenione w Tomar Sp. z o.o.?

Tak7Nie
U. padlosc
@Pytanie

Cenimy czas i pieniądze naszych Klientów dlatego im tego nie oddajemy.;-)

Tak77Nie76
były pracownik
@U. padlosc

w tym co napisałeś jest sens

Tak70Nie72
@Pytanie

Jak nazywa się człowieka prawomocnie skazanego przez polski sąd?

Tak64Nie71
TL
@obywatel

Tak76Nie12
@TL

Próbujesz tworzyć nową historię, zaprzeczysz faktom , może podważasz mój wpis ?

Tak51Nie72
TL
@obywatel

Powtórzę: Jak jesteś taki zorientowany to dopisz za co jest ten wyrok. Bardzo się znasz na tym. Podziel się tą wiedzą i Wesołych Świat Tobie życzymy ;)

Tak76Nie3
normalny człowiek
@TL

Na pewno za przeprowadzanie staruszki przez pasy na czerwonym świetle.

Tak52Nie
Kierowca Grupy Tomar

Piszę, bo widzę że się lekki ferment wkradł i byli pracownicy wyrażają swoje opinie, ale nie wiedzą dokładnie chyba o czym piszą, więc wyjaśniam. Spółka Tomar sp. z o.o. nie jest w żadnej upadłości, tylko restrukturyzacji, a z tego co się dowiadywałem, to duża różnica. Poza tym jest to jedna z kilku spółek grupy TOMAR Lotyń, pozostałe normalnie działają. Jestem kierowcą, więc mogę wypowiadać się o swoim dziale, a mój dział (transportowy) od dłuższego czasu funkcjonuje w ramach Tomar Lotyń sp. z o.o. sp.k. i jest to kompletnie odrębny podmiot. Z tego co wiem wszyscy kierowcy zatrudnieni są właśnie w tej spółce. Pracę wykonuje normalnie według ustalonego harmonogramu, umówione pieniądze otrzymuję na czas co do złotówki. Do pracy podchodzę sumiennie i nie zdarzyło się, abym został za cokolwiek obciążony. Ja stąd się nigdzie nie ruszam, praca jak na kierowcę w transporcie jest wygodna i bezproblemowa. Poza tym tak nowoczesnej i nowej floty nie ma chyba nikt w Polsce. Pozdrawiam

Tak11Nie8
R450
@Kierowca Grupy Tomar

Latałem na G450 a teraz mamy wszystkie nowe R450. Ja czekam na swoją r-ke cierpliwie. Mam mieć ją za około 3-4 tygodnie

Tak7Nie6
Ciekawy
@Kierowca Grupy Tomar

Kolego możesz powiedzieć co macie na wyposażeniu samochodow. Chodzi o CB Radio, nawigacje, itd. Czy wszystko trzeba mieć swoje?

kierowca
@Kierowca Grupy Tomar

witam , Masz rację że kompletnie inny podmiot ale ten sam właściciel co Tomar Sp. z o.o.

edik
@Ciekawy

CB jest, nawigacja swoja.

Nazwa działu: Produkcja

Ameba

Jaka trzeba być umysłową amebą aby udawać wpis byłego pracownika używając pierwszych liter jego imienia i nazwiska ????

Tak8Nie1
Zazdrosnik

Następny zazdrosny ????

TakNie1
Dietetyk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 205 dni.
Nazwa działu: Finanse

Czy kierowcy za granicą na polskiej diecie?

Tak2Nie
Kierowca

Czy jest tu jakiś kierowca pracujący w Tomarze, który mógłby się wypowiedzieć na temat pracy? Interesuje mnie sys od pon.do pt. Dziękuję, pozdrawiam

Tak1Nie1
Pawel

Witam. Proszę kontaktuj się ze mną. Paweł 607 466 001

Grzegorz
@Pawel

Skoro pracujesz jako kierowca mógłbyś napisać jakie jest średnie wynagrodzenie w firmie i czy jest stosowany system premiowy? Interesują mnie także dodatkowe benefity.

TakNie3
zorientowany
@Grzegorz

Witam,na twoim miejscu bardzo bym się zastanowił,jest dużo innych fajnych Firm gdzie można zarobić podobne może nawet lepsze pieniążki mam wrażenie że wszystkie zachwalające wpisy o poniższej Firmie tworzy jedna osoba .

Tak33Nie5
?
@zorientowany

Zastanowiłbyś się na jego miejscu z jakiego powodu? Potrafisz podać konkrety - nie ogólniki nic nie wnoszące? ;)

Tak5Nie21
Pawel
@Kierowca

Podany masz numer do Pawla. Powie Tobie jaki system mozesz miec albo zagranica albo kraj. Umow sie na spotkanie, na miejscu pogadaj z kierowcami i wszystko bedziesz wiedzial. Bazowanie czesto na wyssanych z palca opiniach jest lekko pozbawiona sensu moim zdaniem. Wiemy wszyscy ze sukces ma wielu ojcow a porazka jest bekartem ;) Tak wiec zadzwon na podany numer a Pawel powie Tobie jakie sa warunki itp.

Tak3Nie2
@Pawel

Dokładnie. Ja byłem na rozmowie i niedługo zaczynam tam prace. Najlepiej sprawdzić samemu.

Tak7Nie1
Grzegorz
@Kierowca

Piszesz, że jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej. Czy możesz chociaż w przybliżeniu podać widełki finansowe i możliwość uzyskania dodatkowych benefitów? Bedę wdzięczny za odpowiedź.

zorientowany
@?

uderz w stół a nożyce się odezwą

TakNie5
Maria

Na stronie wisi ogłoszenie na handlowca, http://www.tomar-lotyn.pl/index.php/firma/kariera .W wymaganiach podają aby kandydat posiadał doświadczenie w branży rolniczej.Czy bez takiego doświadczenia mam jakiekolwiek szanse? Jak z zarobkami w tej firmie?

@Maria

Sprzedaz SOR to potrzeba znajomosc substancji aktywnych itp. Na 99% bez znajomośc brazny nie ma szans.

@Maria

Zarobki zarobkami - firma Tomar oglosila upadlosc wiec ciezko tu z wyplata. Nie polecam

Tak4Nie7
;)
@@Maria

Psy szczekają a karawana jedzie dalej ;)

Tak11Nie3
@@

Tomar dobra praca .

Tak19Nie15
Waclaw
Nazwa działu: Produkcja

Od ponad 3 miesięcy pracuję w firmie. Trafiłem z rekrutacji i czytałem te opinie wcześniej i powiem tak. Ktoś ma niezłą fajtazję do pisania steku bzdur i obelg.

Tak10Nie4
Nikt
@Waclaw

Panie Wacławie fantazje to mam Pański pracodawca proszę się dowiedzieć ile jest niespłaconych podmiotów .A Tomar zaczynał tak jak Tomar sp z o.o. Komandytowa.

Tak24Nie10
Waclaw
@Nikt

Z tego co wiem to Tomar funkcjonuje 15 lat na rynku i często podmioty przechodzą na inne sposoby rozliczania z przyczyn podatkowych. Jest to w kraju bardzo powszechne.

Tak9Nie17
Upadlosc
Nazwa działu: Marketing

W dniu 04 lipca 2019 r. Sąd Rejonowy Poznań otworzył postępowania sanacyjne wobec spółki Tomar sp. z o.o.

Tak27Nie25
Aleks57
@Upadlosc

...w koncu sie doczekali????

Tak23Nie22
OBEZNANY W TEMACIE
@Aleks57

Spokojnie nic się nie stało jest już od pewnego czasu nowa firma (usunięte przez administratora) -wszystko idzie zgodnie z planem. OSOBA KTÓRA TWIERDZI,ŻE COŚ JEST NIEMOŻLIWE NIE POWINNA PRZESZKADZAĆ TYM KTÓRZY JUŻ TO ROBIĄ

Tak56Nie4
Olek
@OBEZNANY W TEMACIE

Ja bede stał i bił brawo jak statek tonie. Przepraszam: Łódeczka nie statek. Hihi

Tak5Nie23
@Olek

Ja tak myślę, że każdy człowiek jest dob­ry. Na­wet ten, który życzy bardzo źle - to na pew­no dla­tego, że sam jest bardzo nieszczęśliwy. Olku, życzę więc Tobie dużo szczęścia - abyś sam będąc szczęśliwy nie życzył innym ludziom nieszczęścia ;)

Tak24Nie
Do Olek
Nazwa działu: Marketing

Ty się zastanów człowieku co piszesz

Tak29Nie
Nazwa działu: Marketing

Pracuję w firmie Tomar już 3lata i nie zamierzam zmieniać pracy ????????

Tak27Nie3
Bedziesz musial
@Pracownik

...jak sie skonczy proces 'naprawczy' brakiem sukcesu. My juz szukamy.

Tak3Nie24
Andrzej

Witam ,pracowałem w Firmie Tomar 6 miesięcy w systemie 2 tyg .Praca bardzo mi się podobała, fajne trasy ,żadnych problemów ze zjazdem ,zawsze w czwartek .Moim spedytorem byl Paweł, którego serdecznie pozdrawiam .Polecam firmę jeśli szukasz spokojnej pracy zarobki około 6 tyś. Ja odeszlem ponieważ znalazłem pracę w niemieckiej firmie w systemie 2/1 .Pozdrawiam Pana Pawła Cwikle ,Andrzeja Trzaskowskiego i Panią Sylwie.

Tak31Nie4
To tylko ja

Prawdę znają osoby współpracujące z firmą. Przyjeżdżają do firmy i widzą czy skład jest ten sam czy nie. Wyciąganie opinii na podstawie frustracji danego pracownika są dalece niesprawiedliwe. Od dawien dawna wiadomo, że nic tak dobrze nie roznosi się jak złe wieści. Czy ktokolwiek coś napisał dobrego o firmie, która ma z tego co widze ponad 10 lat istnienia? Przez 10 lat nigdy nic dobrego się nie stało? Wystarczy zagłębić się odrobinę dosłownie w historię firmy i zobaczyć iż negatywne opinie zaczęły się pojawiać po utworzeniu działu transportu. Kierowców nie będę szufladkował i wrzucał do jednego worka. Są kierowcy, którzy wykonują swoją pracę kochając to - są też ludzie, którzy myślą iż są kierowcami. Ilu kierowców spotkaliście w swoim życiu? Nikt z Was nie spotkał kierowcy SZERYFA na drodze? To właśnie te kilka procent czasami robi czarną robotę. Przy zatrudnieniu kilkudziesięciu kierowców nie sposób ocenić jego predyspozycji psychicznych, które czasami ujawniają się w trasie. Wspomniane SZERYFOWANIE bądź inne frustracje spowodowane przebywaniem poza domem. Nie chcę robić analizy psychologicznej jednak jestem absolutnie pewien iż każdy z Was spotkał tak samo jak cudownego kierowcę tak i antykierowcę pana i władcę w jednym. Prawda jest taka iż obecny na dzień dzisiejszy rynek pracy sprawia iż kierowcy z doświadczeniem mogą praktycznie przebierać w ofertach z czego oczywiście mocno korzystają. Dochodzi do paradoksalnych sytuacji w której bywa iż często to kierowca chce dyktować jak będzie jeździł. Wydaje się to absurdalne ale tak jest. Na początku zatrudnienia oczywiście zgoda na wszystko bo potrzebuje prace. Z czasem zaczyna mieć część osób pretensje o różne rzeczy - zwłaszcza o godziny zjazdów , terminy zjazdów itp. Najchętniej w piątek by chciał o 12:00 być już w domu (przypominam iż na początku podpisywania umowy zgadza się na powroty po załadowaniu towaru na powrocie). Z czasem to brnie coraz głębiej. Dochodzi w pewnym momencie do sytuacji w której stawia pracodawce taki kierowca przed murem na zasadzie ROBIE TAK ALBO SIĘ ZWALNIAM. I tu decyduje pracodawca - albo daje się szantażować albo rozwiązuje umowę. Jaki jest tego skutek? Pan i władca, którego śmiano zwolnić siada przed komputerem i smaruje negatywną opinię w myśl "ja Wam pokażę" ;) Czy kiedykolwiek ktoś napisał szczerze od siebie co sam zrobił negatywnego? Napisał ktokolwiek, że zwalnia ponieważ i tu wymienione są dokładne powody? Nie - praktycznie zawsze jest ogólnikowe stwierdzenie "jaki to pracodawca jest zły i fuj". Zawsze to pracodawca jest winny - nigdy nie patrzymy na swoje błędy. Nie słyszałem o przypadku aby ktoś kogoś zwolnił bo ma taki kaprys. Jeżeli w danej firmie panują określone zasady i kierowca stosuje się do tych zasad otrzymuje za wykonaną pracę pieniążki. Płacąc pracodawca oczekuje wykonania określonej usługi - jeżeli usługodawca a w tym przypadku kierowca nie chce jej wykonać to oczywiste jest, że się rozstają ;) A pozostałe kilkadziesiąt osób pracujące w firmie to jacyś sadomasochiści. No przecież jest tak źle, pracodawca taki fuj - a pomimo tego wciąż jeżdżą ciężarówki po kraju z logo firmy ;) Praca kierowcy to bardzo ciężka praca. Szanuję ich i to co robią. Niejednokrotnie nie ma ich w domu całymi tygodniami i wiem, że czasami bywa to bardzo męczące. Szanujmy ich pracę i bądźmy dla nich wyrozumiali wiedząc, że wśród każdej grupy znajdą się jednak jednostki antyspołeczne. Życzę każdemu aby znalazł pracę marzeń i był z niej zadowolony każdego dnia wstając rano i kładąc się spać.

Tak25Nie2
Nazwa działu: Finanse

Nie polecam tej firmy . Na kraju podstawy brak na UE diety 41 euro . Kierowcy coraz częściej się zwalniają . Przychodzą ciągle ale i ciągle odchodzą . Dlaczego?? Obciążają kierowców ostatnim czasem . O swoją wypłatę musisz sie kłócić i ile jesteś w stanie ją policzyć bo w tej firmie praktycznie się tego nie da. Za chwilę dostanę informacje o szkalowaniu firmy ale to nic. O tej firmie dobrze nie mogę powiedzieć. Pozdrawiam

Tak8Nie16
@Rozeznany

Rozeznany, tez pracuje w tej firmie, i jak żeś był (usunięte przez administratora) nie kierowca to się zwolniłeś, jeśli byłeś obciążony to musiałeś coś ładnie wywinąć ja miałem różne przewinienia i nigdy nie byłem obciążony, a jak nie umiesz liczyć to i wypłaty się nie doliczysz, wszystko ładnie przedstawione wiem ze jak zrobię tyle kilometrów plus dieta i podstawa to tyle zarobie, no ale jak dla Ciebie matematyka to czarna magia to sorry, nigdy o wypłatę się nie kłóciłem zawsze powiedziane kiedy będzie, a dietę masz 41eur ale nie napisałeś że podstawa jest wysoka, i podstawa jest i na kraju i na międzynarodówce, KŁAMIESZ KOLEGO !!! tu za leżenie na młotkach ci nie zapłacą, a robota lekka, bo na wywrotce jak nie masz oleju w głowie to i tu będzie ci ciężko, szerokości i powodzenia.

Tak11Nie3
Nazwa działu: IT
@Kierowca Tomar

A czy ja gdzieś dodałem że zostałem obciążony? ? Hmm jaka podstawa .. Ty nie wiesz za co pracujesz . Owszem jest ale jak jeździsz w systemie . A na kraju Nie ma podstawy żadnej . Nie wiem co Ty wypisujesz. Rok jeździłem i wystarczy . Rok za dużo. Km robiłem pewnie więcej niż Ty przez dwa miesiące. Nie oklamuj innych . Skoro tak jest to dlaczego auta są wstrzymane a na stole jest 10siec wypowiedzeń? 41*4.20= 172*22=3788+podstawa 2250=6038 w systemie..... Na kraju gole km plus premia ..

@Rozeznany

To jak nie zostałeś obciążony to po co takie głupoty piszesz, Szkoda gadać z kimś takim jak ty, pracuje tu trzy lata i jeżdżę w systemie tygodniowym i wiem ile zarabiam, a jak wolisz oczerniac firme to po co sie ukrywasz, widocznie nie dorosłeś do tego zawodu, lub jesteś starym pierdzielem który tylko patrzył jak z Jelcza paliwo ściągnąć, nie pozdrawiam.

Tak7Nie2
Nazwa działu: IT
@Kierowca Tomar

Z tego co piszesz wynika że jesteś młodym sioferem . To Twoja zapewne pierwsza firma. Nie oklamuj czytających opinie. A więc ten kierowcą jeździ od 3 lat i nie ma pojęcia że na kraju nie ma podstawy. I nadal twierdzi że jest. To ja się nie dziwię że Tobie się podoba w firmie. Mam gdzieś paliwo i Twoje gwiazdki przed oczami. I przez takich (usunięte przez administratora)obłudnych ludzi jak Ty źle jest w tej firmie . Pozdrawiam normalnych kierowców . Ps mam 34 lata młody Zgredzie

Tak5Nie
@Rozeznany

34lata chłopczyku, bo inaczej tego nie można nazwać zastanów się co piszesz, ja jeżdżę już 25 lat i przestań oczerniac firme, bo z Ciebie w takim razie jest guzik nie kierowca, wklepac trasę w nawigację i wielki kierowca, nie wiesz nie komentuj i nie oszukuj, i nie kłam, skoro nie pracujesz już w tej firmie byłeś cienki jak barszcz bo nie dałeś sobie pewnie rady, żegnam chłopcze bo nie ma sensu z kimś takim jak ty kontynuować tej debaty, Polecam tą firmę pracuje w niej i na chwilę obecną nie myślę o zmianie, lżejszej pracy jak na wywrotce nie znajdziecie kasa na czas wypłata za wypracowaną pracę nie za leżenie, tylko cwaniaczki i chłopcy myślący w wieku 34lat że pozjadali wszystkie rozumy, bez podstawnie można oskarżać każdego, równie dobrze napisać że okradłeś firmę i chcesz zrobić na złość komentarzami bo zostałeś dyscyplinarnie zwolniony, koniec moich treści, chłopczyku ha ha pewnie jeździsz tylko po kraju bo się bałeś wyjechać nawet do Niemca ha ha

@Kierowca Tomar

Ale Ty kłamiesz człowieku ... 25 lat doświadczenia będziesz mieć chłopcze ale za 24 lata cytuje twoje słowa "jesteś starym pierdzielem który tylko patrzył jak z Jelcza paliwo ściągnąć" wychodzi na to że po 50siatce dobrze jesteś . Ogarnij się człowieku . Już sam nie wiesz co piszesz synu Nie masz ambicji i ciężka (usunięte przez administratora) więc będziesz pracować w tej firmie Bez podstawy. Ja mam dużo większe ambicje i pracy się nie boje tak jak ty. Żenującaa się stała konwersacja z Tobą . Nie zatrzymuj jak kapcia złapiesz bo Ci nawet nie pomogę

TakNie4
kto ma wiedzieć ten wie
Nazwa działu: Handlowy

Ja akurat zakończyłem karierę w firmie Tomar, pracowałem tam jako handlowiec i z perspektywy czasu jaki tam spędziłem to nie mogę złego słowa powiedzieć ani na warunki ani na ludzi tam pracujących. Szef jest wymagający, ale który nie jest. Oczekuje sporo, ale też dużo daje od siebie, za co ja osobiście jestem mu bardzo wdzięczny. Na pewno nie jest to miejsce dla osób które myślą że jakoś to będzie i liczą na łatwy pieniądz, tam się pracuje :) i za tą pracę dostaje się należne wynagrodzenie.

Tak9Nie2
Yogi...13

Witam. Jak z pracą w Tomar lotyń? Kierowca c+e na wywrotkę.

Mariqa
@Yogi...13

Na stronie w kontaktach jest email do Pawla d transportu. Wrzuc CV do niego prosze lub zadzwon .

Pablo

Jest na chwilę obecną praca dla kierowcy ce w tej firmie gdzie się skontaktować jakieś podpowiedzi dzięki z góry.

Mariqa
@Pablo

Paweł. Na stronie (usunięte przez administratora)w dziale kontakt masz namiar do TRANSPORT DYREKTOR LOGISTYKI

Tak4Nie
Pablo
@Mariqa

Dzięki wielkie

Hubert & Co
@Pablo

Jest ale nie polecam. Nam z chlopakami zaplacil z duzym opoznieniem i to po wielu burzliwych rozmow. Odradzamy.

Tak6Nie2
Tomar Lotyń
@Hubert & Co

Konkrety poprosimy. Anonimowe wpisy bez wiarygodnego potwierdzenia są wyłącznie objawem strachu i są zwykłymi pomówieniami. Przekonał się już o tym jeden z wcześniejszych komentujących, który na własny koszt musiał zamieścić sprostowanie w gazecie lokalnej ;) Nie będziemy pozwalać na bezpodstawne oskarżenia szkalujące imię naszej firmy i każdy taki wpis, który nie ma pokrycia w rzeczywistości będziemy kierować na drogę postępowania sądowego.

Tak8Nie1
Aleksander
@Tomar Lotyń

Najlepszy przyklad ‚przyjaznego‘ podejscia Tomaru do pracownikow / rolnikow i dostawcow ;-).

Tak13Nie
Aleksander
@Aleksander

...tak to prawda - boimy się.

Tak9Nie
;)
@Aleksander

Każdy troll jest odważny wyłącznie anonimowo ;)

Tak7Nie
CzarnyBog

Wlasciciel zgłoszony do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Nie polecam.

Tak26Nie2
Właściciel firmy - nie anonim
@CzarnyBog

Osoba, która mnie zgłosiła i teraz pisze to publicznie w grupie polaków w naszym kraju chwaliła się, że jego żona polka i ich dzieci muszą w domu mówić po niemiecku i że to był jego główny cel życiowy i jest z tego dumny - mieszkają w Polsce. Chełpił się tym i wyraźnie sprawiało mu to radość i dał odczuć, że byli do tego przymuszeni i proces ten trwał wiele lat. Proszę Państwo oceńcie to zachowanie sami. Opinię tą i wpis dokonał obywatel Niemiec, który bardzo nie szanuje polaków. Ja kocham swój Kraj i nie jestem w stanie żeby ktoś przy mnie pluł na Polskę - Ojczyznę za którą zginęło miliony ludzi - w tym wiele kobiet i dzieci.

Tak14Nie6
anonymous

Dziad trans za trzy tygodnie pracy 2tys. I zjazdy w sobote

Tak25Nie3
Tomar sp. o.o.
@anonymous

Dziękujemy za recenzje. Słowa tak jak i Pan są całkowicie niewiarygodne. Będzie Pan pierwszą osobą, której sprawę przekażemy do sądu za opluwanie a to, że ma Pan problemy z psychiką wyjaśnimy w sądzie i następnym razem nie będzie Pan pisał co Panu się chce. Dokumentacja Pana czasu pracy wraz z wynagrodzeniem i treść Pana recenzji w tej chwili została przekazana do Kancelarii Prawnej i Windykacyjnej Limanówka Wrzeszcz sp.k. Suma zaskarżenia dobrego imienia firmy nie będzie mała i w całości zostanie przekazana na dom dziecka w Radawnicy.

Tak26Nie2

Mania
@Tomar sp. o.o.

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i powiem tak: trzeba przyjmować na klatę złe opinię tak samo dobrze jak te pozytywne. Od hejtu nie uciekniecie. Hejtuja bo są rozczarowani że im nie poszło w firmie a co za tym idzie rzucają obelgi typu dziad, (usunięte przez administratora) Prawda jest taka, że jak ktoś czuje się pokrzywdzony zarobkami to są inne sposoby aby problem rozwiązać. W tej sytuacji kolega postąpił źle bo jeszcze będzie miał z tytułu tego komentarza nieprzyjemności. Ps.bylo jak było w tej firmie, ale przynajmniej pozostał mi bagaż doświadczeń i nowe znajomości.

Tak12Nie

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kierowców?

Zostaw opinię o Tomar Sp. z o.o. - Lotyń

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tomar Sp. z o.o.