Opinie o Dalbet Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dalbet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dalbet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalbet Sp. z o.o. w Szczecinek

.;;;

smutna firma i smutni jej ludzie ... przykre to i tyle dla szukających pracy omijajcie Dalbet szerokim łukiem

fyl1

jeden wielki koszmar, szkoda czasu .... na Dalbet

ta

Dalbet to paranoja nie firma, tak samo jak i wszyscy pracujący tam kierownicy i pseudodyrektorzy zmieniąjący się w mgnieniu oka

@ta

A masz coś do zwiazkow zawodowych oszołomie jeden

vajzer

Jeżeli "ktoś" ma nijakie podejście do pracy to dostaje nijaką pensje.Dbanie o sprzęt jak o nowy ok ,a czy "ty" niszczysz to co twoje ? chyba nie!!! PRAWDA JEST TAKA ŻE NIKT NIE NARZEKA TAK JAK POLACY... strajkujcie narzekajcie jeszcze k... związki załóżcie ""nieroby"" Nasi Ojcowie nie narzekali,a mieli gorzej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dalbet Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
karu

Szkoda czasu i szkoda słów. Jednym słowem wielkie dziadostwo. Pan P. uważa, że ludzie i tak za dużo u niego zarabiają no tak najlepiej to byłoby pracować za darmo.... wtedy może zaczęli by szanować pracowników bo jak do tej pory to mają ludzi za nic. Koszmar nie firma.

rico

Pracuję w niej 23 lata prawdą jest że nierobów nie lubią za kradzież na zbity pysk wywalają . Pracuje tam ponad 100 osób i wielu z nich ponad 10 lat . W sprzęt włożyli ogromne pieniądze to wymagają. Pojedzcie polskie nieroby za granicę tam zobaczycie co to praca i odpowiedzialność za sprzęt. Zarobki daj Boże żeby inni tak płacili. Życzę powodzenia w innych tych lepszych firmach.

rico

adako

Firma ta to jeden wielki koszmar bez organizacji, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) płacą śmieszne pieniądze kiedy chcą nigdy na czas. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

&&&&

Szkoda słów i szkoda czasu... Nikt tam nie szanuje ludzi, wypłata z opóźnieniem, wymagania najlepiej pracować 24 na dobę za psi grosz. W ogłoszeniach obiecanki cacanki aby złapac jelenia potem szybko wychodzi szydło z worka. Jednym slowem beznadziejny syf.

szcecinek

Duzo by pisac o tym dziadostwie,ale najkrócej ujme to tak-brud smrud i ubustwo.

daro

Koszmar. Firma budowlana, a o sprzęt karzą dbać jak o samochody stojące w salonie. Istne wariactwo. Brak docenienia pracownika, który robi wszystko dostaje to samo co nie robiący nic i zbijający bąk, odtrącenia z pensji za byle(usunięte przez administratora) stary sprzęt mają, a nawet jeśli to i tak się lekceważy by było na pracownika. BRAK ORGANIZACJI

obserwator

dokładnie jak piszą inni, mam tam kilku znajomych, w ogłoszeniach do pracy jest atrakcyjne wynagrodzenie, odtrącają za każdą pierdołę, sprzęt mają starszy sypie się i jest wina pracowników, wypłata opóźniona, co innego mówią inaczej robią, brak szacunku pracownikom,oraz temu co robią. Wszystkich co znam wytrzymali może kilka dni, góra do pierwszej "atrakcyjnej" wypłaty. niektórzy kierownicy to zmieniają się tam częściej jak rękawiczki. Nie neguje firmy ale i nie polecam.

xx

Firma beznadziejna, brak organizacji i zupełny brak szacunku dla pracowników. Pensja z dużą ilością nadgodzin jest żałosna!!! Nie polecam pracy w tej firmie i odradzam dla wszystkich, którzy chcą w niej pracować.

okil

a zapomnialem i nie placi na czas z 2 lub 3 tygodniowym opuznieniem

okil

[usunięte przez moderatora] kto ma tam isc do pracy to niech lepiej siedzi w domu to lepiej na tym wyjdzie 1300 zl na konto a 200zl premi do reki za 200 godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Dalbet Sp. z o.o. - Szczecinek

Dalbet Sp. z o.o.