HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Siema

Siema jest ktos moze z Zabrza ?Mial bym pare pytan

Bb

Kto jedzie do pralni? Ja chyba znowu pojade bo dobrze wspominam

krol artur

witam własnie planuje wyjehcac chcialbym zapytac czy jest mozliwosc robienia nadgodzin ?

Bb
@krol artur

A gdzie planujesz wyjechac? ja bylam w tamtym roku na pralni to nadgodziny +25% standardowo i wszystko bylo uczciwie wyplacane. Teraz też znowu pojade

Zastanawiam się

Widzę, że opinie różne, ale tragedii nie ma. Napiszcie proszę coś więcej o zakwaterowaniu. Pokój z lokatorem z tego co wyczytałem. A ile pokoi jest w mieszkaniu? Z iloma osobami dzielona jest kuchnia i łazienka? Jak z atmosfera w mieszkaniu? Czy da sie spokojnie wypocząć, czy panują nocne hałasy w mieszkaniu? Czy agencja puszcza do PL na urlop po przepracowanym miesiącu lub dwóch? No i niestety jak dla mnie istotne. Czy mozna na hale wnosić wyroby tytoniowe i w trakcie przerwy wyjść na (usunięte przez administratora) Zastanawiam się nad wyjazdem lecz wcześniej chętnie bym poznał odpowiedzi na moje pytania.

kękę
@Zastanawiam się

po prostu jedź, normalna praca tylko że w euro, a ludzie tacy sami jak wszędzie

Zastanawiam się
@kękę

Wiadomo, ale zależy mi na dokładnym opisaniu zakwaterowania. Samej pracy nie boję się, trzeba tyrać jak wszędzie, normalne. Lecz mieszkanie to bardzo wazny temat. Nie wyobrażam sobie mieszkać w 10 osób i dzielić jedną kuchnie czy łazienkę. Proszę o konkrety

Noramlany
@Zastanawiam się

zalezy gdzie bedziesz zakwaterowany , bo firma ma sporo mieszkan w tym miescie , w budynku przy biurze sa trzy pietra i na kazdym ponad 10 osob na jedna lazienke i kuchnie

shone
@Zastanawiam się

zalezy gdzie trafisz. Ciezko opisac dokladnie jak bedzie wygladac mieszkanie jakie ci przydziela lacznie z kolorem scian. Na mieszkaniu sa przewaznie 4 osoby, podsatwowe sprzety domowe sa wiec niczego nie brakuje, mieszkania na ktorych ja ladaowalem jedne wizualnie ladniejsze drugie mniej ale wszystkie w stanie przyzwoitym takze nie ma sie czego bac

shone
@shone

zreszta kolego to nie jest kolonia tylko normalnie do pracy jedziesz zadne harcertswo

@shone

dokładnie tak. tylko jak przyjedzie mami synek to trzeba go nauczyc samodzielności i pozradku. Jak od początku nie przypilnujesz to zacznie (usunięte przez administratora) gdzie popadnie i zrobi chlew.

Krzych
@Marek

my mielismy kedys takiego co nie mogles sie doprosic aby pozmywal jak zezarl. Ale jak kiedys gar i talerze znalzal w wyrze to szybciutko sie nauczyl.

zadowolony
@Krzych

dobry pomysł ! tez mam takiego przetestuje !

@zadowolony

dokładnie tak. nie maco sie zastanawiac tylko bydlo trzeba wypier.... tak samo ja robie z palaczami, tepie na calego. wstajesz robisz se miche a tam gosciu odpala jednego od drugiego szluga. jego zdrowie i niech se odpala ale nie w kuchni jak ktos chce zjesc. niech se idzie na zewnatrz

Gżegżółka
@Noramlany

Potwierdzam, warunki pracownicze czyli wszystko ...... brudne . Ale da sie zrobic jesc umyc sie i zarobic cos

bang
@Gżegżółka

naucz się gościu czytać ze zrozumieniem bo tym komentarzem trochę się nie wstrzeliłeś. Warunki normalne tylko co jakiś czas się fleja frafi

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Bob

Pewna firma! Nie bać się tylko jechać. Narzekacie na zakwaterowanie ale pamietajcie ze jest ZA DARMO a jak sie trafi na dobrych ludzi to nie ma tragedii

Staszek

Boże ludzie co wy wypisujecie!!! (usunięte przez administratora) ja tu pracuje i nie wieże co czytam!!! Mam umowę dostaje kasę na konto ja (usunięte przez administratora) kto to pisze macie nas tu za (usunięte przez administratora) co nie wiedzą jak pracują ???? Lubię atmosferę w HR Navigator za: Kasa o czasie

Zbychu
@Staszek

A do tego firma pozbywa sie (usunięte przez administratora) W styczniu kilku sie pojawilo to zniknęli wszysćy. Malo tego przy nich tez wtopę zaliczyl koles co juz sporo pracowal i kombinowal. Wlasnie u nas na dniowkach. Tak trzymajcie koordynatorzy.

@Zbychu

temat podobno trafil na policje. Pewnie beda mieli za swoje. I tak powinno byc, takich wszyscy powinnismy tępić i zglaszac

ja pracuje w gls przerzucam paczki nie wiem po co jadą tu chłopy co robić nie chcą i narzekają tylko niech se idzie na roli porobić obore ufajdana sprzątać to zobaczymy co powie nie wiem o co gadacie piniądze mi dają na konto Moje sugestie dla HR Navigator: Wywalic tychnco robić nie chco

a ja pracowałem i teraz znowu pracuje. Wrocilem i teraz wskoczyłem na dniówki. Chyba wole dniówki. co prawda to cala polska zmiana.

łysy

Ci co przyjezdzaja zeby tylko sprzatać po sobie umieli. bo czasami trzeba nauczyc.....

@łysy

Jak wyskoczy spod garnuszka mamuski to moze nauka ci sie nie udac. Potem sie okazuje ze znika bo praca byla za ciezka. Czasami trudniej posprzatac po sobie gary niz paczki zucac pol dnia :(

aa

ty o roli nie mow bo piszesz jak ulom

@aa

Ale prawde. Moze i sloma mi z butow wychodzi ale nie jestem pisarżem a prawdę zawsze mowilem i mowic bede.

Edik

Ja tam nie mialem zadnych problemow z sama rekrutacja jak i praca. trzeba sie spiac i leci. na takie wyjazdy jezdzi sie glownie dla kasy a nie luksusow..

Boro
@Edik

Ja powiem tak jak ktos jezdzil na podobne wyjazdy to nie bedzie niczym zdziwiony. tak jak ktos juz to pisal no praca nie jest lekka no ale ja wole troche więcej porobic i przywiezc cos niz siedziec na miejscu i nic nie odlozyc. kazddy decyduje za siebie przeciez. pzdr

kasa pewna. ja tez wole na legalu robic i miec pewna prace na dlugo. Nie chce sie zastanawiac czy kase dostane i kiedy, atak mialem jak robilem u prywaciarza w PL. :(

ja właśnie dojechałem idę do pracy dziś pierwszy raz, mieszkanie ok, koordynator też spoko gość. Dam znać jak po pierwszym dniu bylo

@Nowy

Hej i jak po pierwszym dniu pracy?też zastanawiam się nad wyjazdem...pozdrawiam

nowy
@Nowy

wiec tak dwa pierwsze dni byly ciezkie ale dalem rade . a teraz juz spoko brygadzista czasami nerwowy ale luz. mam spoko goscia w pokoju, z zaliczkami nie miałem problemu. i to prawda ze wywalają pijakow sprawdzaja trzezwosc przed wejsciem na hale i jak cos wydmuchasz to do widzenia

@nowy

to dobrze. cieszymy się z tobą. powodzenia :)

Pracownik HR
@Nowy

Kordynatorzy Ok ciekawe z której strony??? po pierwszym dniu nie można tego ocenić ... Mieszkania spoko ciekawe dlaczego większość narzeka na warunki mieszkalne ! Pozdrawiam

@Pracownik HR

bo w gebie każdy jest mocny. ale jak trzeba kolesia z kwatery postawić do pionu to nie ma odwagi. dlatego narzekają, bo mamuśki nie maja.

Darek
@Nowy

Koordynator to kawał (usunięte przez administratora) z czasem się poznasz

Piter
@Darek

A co nie dal ci wolnego jak zapiles. Przykre, nie. To calkiem OK gosc i nie leci sobie z nikim w kulku jak ktoś nie przegnie paly.

@Darek

a co kielicha nie chcial z toba wypic.... to chyba dobrze bo to jest

Darek

Jeśli chodzi o dojazdy jedziesz pierwszym kursem i czekasz ponad godzinę żeby zacząć pracę jak skończysz czekasz znów około godziny aż bus zawiezie pracowników tragedia (usunięte przez administratora)

Piter
@Darek

trzeba było zamowic sobie taxi to zaplacilbys ze 200 euro. W Polsce tez szofer cie wozil do pracy? A jak woda faktycznie leci to napisz do Panienek z biura w Krakowie to może ci pomoga.

Patryk

(usunięte przez administratora) obiecali ludziom premie swiateczna i nikt nic nie dostal trzeba słowa dotrzymywac (usunięte przez administratora)

patyk
@Patryk

szkoda że ty nie daleś słowa na myślenie zanim coś powiesz

Damian
@patyk

aby dostać premie to trzeba przepracować min 6 miesięcy. Premie były wypłacone. Popracuj 6 miesięcy to dostaniesz premię wakacyjną. Bo taka też jest wypłacana.

Herm
@Patryk

co jak co ale są uczciwi a to się rzadko zdarza więc już nie opowiadaj takich bzdur

@Herm

Oo widzę tutaj pozytywną odpowiedź a takiej szukam czy mógłbyś coś więcej opowiedzieć o tej firmie i tej pracy na maila: mateusz3114@gmail.com chyba, że wygodniej tutaj ci opowiedzieć z góry dziękuje :)

Herm
@Chętny żeby wyjechać

nie ma problemu tylko jakbyś sprecyzował pytanie to łatwiej będzie odpowiedzieć ;)

@Herm

Chodzi mi o zakwaterowanie tam warunki itp, o pracę jak naprawdę ona tam wygląda, o zarobki ile tam tak naprawdę można miesięcznie zarobić, o opieke czy można polegać na niej w każdej chwili i o ludzi z którymi się tam pracuje?

zbychu
@Chętny żeby wyjechać

mieszkania są w miare takie jak wszedzie, jak bedziesz codziennie w robocie to spokojnie wyciagniesz te 1500 euro

@zbychu

Dzięki wielkie za odpowiedź :)

GRELAAAAA
@zbychu

Po co wprowadzasz ludzi w blad? tyle to mozesz zarobic we dwoch . Podam ci liczby a ty sam oblicz ile mozn zarobc miesiecznie . stawa godzinowa to 9.49 brutto , czyli netto maks 8 EURO. W lutym bedzie 20 dni pracujacych po 7h dziennie . CZYLI PROSTY RRACHUNEK 7H X 8 euro i razy 20 dni . Teraz musisz odjac 40 euro za dojazd do pracy i mysle ze 150 na jedzenie :)

GRELAAAAA

Zbychu
@GRELAAAAA

kolego grela ponad 11 brutto mialem nockach i nie narzekalem, bo wyhodzilo mi tyle ile obiecywali w emailu

Kajman
@GRELAAAAA

bzdury. ile komu na życie schodzi to każdego indywidualna sprawa. Po za tym nie zapominaj, że stawka jak w Polsce tylko że w eu

mocca
@GRELAAAAA

GRELAAAAA POWIEDZ MI TY LICZYSZ DZIENNA ZMIANĘ CZY NOCNĄ BO NA NOCKACH MISTRZU MASZ DODATKI ZA PRACE W NOCY. 9.49 BRUTTO PLUS 30 % STAWKI GODZINOWEJ OD 23 CZYLI OKOŁO 10/11 EURO WYCHODZI JUŻ NETTO OD GODZINY 23 !!!!! JEZELI CHODZI O DZIENNĄ ZMIANĘ TO DODATKÓW ZA PRACĘ W NOCY NIE MAJĄ ALE Z TEGO CO LUDZIE MÓWIĄ TO BARDZO CZESTO MAJĄ DOLICZANE JAKIEŚ PREMIE I WYCHODZĄ CAŁKIEM PODOBNIE JAK MY NA NOCKACH CZYLI PRZEWAŻNIE OD 1250 PRZY SŁABYM MIESIĄCU POD 1500 PRZY NORMALNYM MIESIĄCU

Leer
@mocca

dokładnie tak

Marian
@Chętny żeby wyjechać

Francja brak opieki obiecują kwaterę bez dojazdu (usunięte przez administratora)sama praca wygląda tragicznie co innego mówią co innego jest zdecydowanie odradzam współpracę z tą agencją

Ula
@Marian

Witam moj mąz wyjechał dwa tygodnie temu do pracy w Paryżu na lotnisku jako monter wózków bagażowych. Podjął pracę z Agencji HR NAVIGATOR.Od dwóch tygodni siedzi na kwaterze bo firma nie potrafi załatwić przepustek na lotnisko żeby pracownicy mogli podjąc pracę. Zero zainteresowania ze strony HR NAVIGATOR. Nikt nie odbiera telefonów.Pracownicy nie pracują a żyć z czegoś muszą. Firma zgodziła się na wypłatę zaliczki 50 euro. tylko ciekawe na co to starczy. Dalej nic nie wiadomo kiedy pójdą do pracy. Firma nie dba o pracowników. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!

Rotfl

a ty chyba z ideala jesteś, wiesz że też macie swój profil?

OBECNY

umowa jest na jeden miesiac , ewentualnie pozniej przedlozasz o miesiac itd , jest na polskich warunkch . ZUS oplacany w polsce , pokoje darmowe dwuosobowe z dostepem do netu ,nie ma zabezpieczen , jak bedziesz wlasnym autem to dostaniesz ekipe ktora bedzie z toba dojezdzala do pracy ( 25km ) i placila ci po 2 euro za kzdy dzien , nic nie wiem o zadnych dodatkach dietach hehehee , sam pokrywasz kozty dojazdu z PL ,umowe ogarniesz przez email-reszte podpiszesz w niemczech ,nie musisz nic oplacac zadnych zaliczek , jedyne twoje koszty to badania lekarsie(pozniej dostaniez zwrot) Jak cos jeszcze cie interesuje to pisz :) pozdro

Mirosław
@OBECNY

Ja mam pytanie - ponieważ brakuje mi tu konkretnej informacji, chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda kontakt z koordynatorem z Polski? Jest on stale dostępny, aby w razie czego pomóc osobom, które mają jakieś problemy formalne, będąc już w pracy za granicą? Stały kontakt z koordynatorem jest dla wielu osób kluczową sprawą przy wyborze biura pośrednictwa pracy, więc będę wdzięczny za Twoją ocenę tego aspektu zatrudnienia.

Damian
@Mirosław

Stary, koordynatorów to ci tu pod dostatkiem. Jest ich az dwoch i caly czas się kręcą. Także spokojnie każdego dnia możesz wiele załatwić w biurze pod 49h.

Bebra Wyjazd

Witam wybiera się ktoś niedługo do Berby? Szukam transportu, jestem z Zielonej Góry ale mogę podjechać w wybrane miejsce. Zostawiam maila: cern12f@gmail.com

zainteresowany

Witam, Mam pytanko, co do pracy w Kassel przy paczkach kurierskich. Jak to wygląda z mieszkaniami? Czy rzeczywiście można wyrobić na spokojnie 1400 euro? I najważniejsze - czy pracodawca gwarantuje transport do pracy i z pracy? No i czy bardzo ciężko jest, jak niektórzy piszą? Nie żebym się chciał opieprzać, ale też miejmy dla siebie szacunek, ciężka praca i adekwatne wynagrodzenie to coś, co rozumiem... a jeśli jest kierat niczym w (usunięte przez administratora), to już nie fajnie i nikt nie zasługuje na coś takiego.

Murzyn w niemczech
@zainteresowany

Siemka z transportem nie masz zadnego problemu , mieszkanie jest w miare :) da sie przezyc , tempo pracy jest bardzo duze , a 1400e to zecz nierealna , w lutym bedziesz mial 20 dni pracujacych a netto dniowka to z 55 euro(napewno nie wiecej )

Co ile można zjeżdżać do PL na jakiś tydzień do rodziny???

Zaciekawiony

NA jaki okres sa zawierane umowy??czy daja na stale?

żeton
@Zaciekawiony

To jest agencja pracy tymczasowej nie daje umów na stałe ;)

hardrock

nawet w ogłoszeniu wszystko jest napisane prosto i wyraźnie. Stawka zresztą też, więc ci co piszą, że za taką kase się nie opłaca chyba są nie poważni! Sami się zdecydowaliscie na wyjazd za tyle więc teraz pisanie żeby inni nie jechali bo jednak to mało - puknijcie sie w glowe! warunki są jakie są nie ma dramatu, nie mieszka sie w norze a ludzie no cóż.. zwyroli wyrzucają chociaż powinni w kosmos wystrzeliwać

Sebastian

Wypowiem się również na temat pracy dla GLS będąc zatrudnionym w HR Navigator, postaram się w miarę obiektywnie. Na samym początku należy załatwić w Polsce formalności takie jak zdobycie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy od lekarza, zakupić obuwie robocze oraz wysłać niezbędne dokumenty do agencji dotyczące ubezpieczenia i poprzednich miejsc zatrudnienia. Następnie należy zorganizować transport, najlepiej jechać do Kassel i z Kassel pociągiem do Bebry - łącznie jest to około 350 złotych + 12 euro za bilet na pociąg w Kassel. Koszty zwracają się spokojnie w pierwszy dzień pracy. Zakwaterowanie - mieszkanie znajduje się w kamienicach, jest w stanie dobrym. Maksymalnie mieszkają w nim 4 osoby, nie brakuje niczego do życia - jest pralka, piekarnik, kuchenka, dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego, a także wygodne łóżka ;) Lokalizacja jest dobra - zaledwie 300m dalej znajduje się sklep Aldi, dworzec, 1km McDonald i 2 duże supermarkety wraz z Lidlem, a zaraz obok domu - szpital, apteka, małe centrum handlowe, biuro i kilka restauracji. Niedaleko znajduje się kilka miejscowości, w których jest co pozwiedzać, więc na weekend zawsze można pojechać gdzieś pociągiem i je zobaczyć. W pierwszy dzień pracy przed jej rozpoczęciem przechodzi się krótką rozmowę z dwoma koordynatorami, gdzie są przekazywane podstawowe informacje na temat wykonywanej pracy, a następnie podpisuje się umowę. Z transportem nigdy nie ma problemu - nie trzeba go organizować mimo informacji podanych w ogłoszeniu - wystarczy zapisać się na listę. Koszt dojazdów z i do miejsca pracy to jedynie 10 euro tygodniowo. Około godziny 18 są wyjazdy do oddalonej o 25km miejscowości Neuenstein, a konkretnie sortowni kurierskiej GLS. Praca polega na rozładunku towaru, czyli przerzucaniu paczek z kontenerów i jest bardzo ciężka, więc jeżeli się nie ma pewności co do własnych sił i kondycji to lepiej nie wyjeżdżać. Praca trwa od 7 do 9 godzin dziennie, w trakcie rozładunku spokojnie zawsze znajdzie się kilka minut przerwy by usiąść i napić się wody, a oprócz tego są 2 przerwy po 15 minut. Brakuje jedynie jakiejkolwiek kantyny gdzie można usiąść i odpocząć, a żeby dostać się do toalety trzeba przeskakiwać przez taśmy i rolki albo przechodzić pod nimi, to dosyć uciążliwe i niebezpieczne. Pracodawca dostarcza pracownikom wodę, więc nie trzeba się o nią martwić. Oczywiście na teren zakładu nie można wnosić telefonów komórkowych jak to w każdym zakładzie. Pracodawca dostarcza również kamizelki ochronne i kaski w pierwszy dzień pracy. Po rozładowaniu około 10-12 kontenerów trzeba jeszcze posprzątać i można wracać do domu. Dużym plusem jest to, że weekendy są zawsze wolne, a godziny pracy również w porządku, bo zazwyczaj o 18 się wyjeżdża, a wraca o 3 w nocy. Rozładunkiem zajmuje się 3-osobowy zespół. Jedna osoba skanuje paczki, a dwie przeładowują towar na taśmy. Jak wspomniałem - tempo pracy jest dosyć wysokie. Co do zarobków to się nie wypowiem, bo nie przepracowałem pełnego miesiąca. Za pierwszy dzień pracy otrzymałem 72 euro i taka jest dokładnie dniówka. Zazwyczaj miesiąc pracy ma 21 dni, więc biorąc pod uwagę zmienność godzin kwota 1400 euro miesięcznie jest jak najbardziej realna i wbrew pozorom nie odbiega znacznie od zarobku niemieckich pracowników biorąc pod uwagę, że oni z kwoty 2000 euro muszą jeszcze opłacać rachunki i wynajem/kredyt, a my nie. Podobno jest możliwość rozwoju - są informacje, że niektórzy koordynatorzy zaczynali od stanowiska magazyniera, a więc zawsze można próbować. Ja osobiście przepracowałem jeden dzień ze względu na to, że nieszczęśliwie się rozchorowałem przez co nie mogłem pojawić się w pracy już na 2 dzień i niestety musiałem wrócić do Polski, bo nie przedłużono mi umowy. Sam trochę zawiniłem, bo za późno zgłosiłem to do koordynatora, jeżeli zgłosi się to wcześniej to nie ma problemów z pójściem na L4. Chciałem tam popracować dłużej, niestety los pokrzyżował mi plany, ale i tak każdemu kto chce wyjechać na kilka miesięcy lub kilka lat i dobrze zarobić polecam firmę HR Navigator.

pixo
@Sebastian

Jak ci odpowiadają warunki zakwaterowania to widocznie w Polsce mieszkasz w noclegowni. ......

Sebastian
@pixo

Zależy gdzie zostałeś zakwarerowany, bo ja zaraz obok biura. Warunki co prawda nie są tam najlepsze, ale w porównaniu do mieszkań oferowanych przez inne agencje i tak dosyć komfortowe. Poza tym zakwaterowanie jest darmowe, więc to bardzo duży plus.

Niezniszczalny
@Sebastian

10-12 kontenerow???my robilismy po 22-25.Ale tak to jest w tej firmie (usunięte przez administratora)Ogolnie jak sie ma noz na gardle to mozna pojechac i popracowac troche ale jest tyle innych agecji ze nie polecam.Pracowac ciezko za taka sama kase jak obiboki(usunięte przez administratora)Nie polecam

@Sebastian

''Oczywiście na teren zakładu nie można wnosić telefonów komórkowych jak to w każdym zakładzie.'' Nie zostawiłbym telefonu ze wszystkimi danymi osobistymi, kontaktami, zdjęciami itp. we wspólnym pokoju do którego każdy może wejść. W XXI wieku dziwny zakaz, rozumiem że w pracy nie można się bawić telefonem, ale dzisiaj smartfony zastępują nawet dowody osobiste, karty bankomatowe, niektóre urzędy, itp. To tak jakby mi ktoś kazał zostawić paszport w stróżówce i do tego podpis do kredytu in blanco.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator