HR Navigator

Opinie o HR Navigator

fifik

byłem, widziałem, polecam dobra agencja

genek
@fifik

tak

Czikita

widzę tu spore zainteresowanie HR'em ;) ale to dobrze, ja od siebie mogę polecić zainteresowanym

szaman
@Czikita

chyba sa najlepsi w krakowie

Bobo
@szaman

Hahaha

@Bobo

Taki komentarz raczej nie wnosi nic wartościowego do bieżącej dyskusji.HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Stawia na partnerstwo i profesjonalizm. Chcielibyśmy jednak wiedzieć więcej na temat tego, jakie warunki zatrudniania zapewnia osobom, które decydują się na podjęcie pracy za ich pośrednictwem. Czy można z ich strony liczyć na dostęp do podstawowych świadczeń socjalnych?

Pojke
@Bobo

Śmiechy śmiechami, ale tak się składa, że szaman ma rację w tej kwestii wg mnie

Damian
@Pojke

Skoro uważasz, że ten użytkownik ma rację, to może uzasadniłbyś w jakiś sposób swoją opinię? Na pewno Twoja opinia nie wzięła się znikąd, dlatego myślę, że jesteś w stanie ją uzasadnić. Mam nadzieję, że to zrobisz i rozjaśnisz wszelkie wątpliwości.

Pojke
@Damian

No bez przesady, eseju pisał nie będę.... Po prostu, miałem porównanie i taki wysuwam wniosek.

Koala
@Julia

"Zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi"? Nie, to agencja, która, tak jak inne agencje, działa dla zysku. To firma a nie stowarzyszenie czy jakaś grupa wsparcia, w której pracują wolontariusze.

Movia
@Koala

Też uważam, że Pani moderator Julia trochę za bardzo poleciała z tym zdaniem Mimo, że HR szanuję i uważam za dobrą agencje, to ciężko mi się nie zgodzić z Tobą Koala

Monik

u mnie wszystko bezproblemowo, praca sama w sobie ok, pozdrawiam

@Monik

Jesteś juz w pracy w Saksonii

Szakal

3 dni temu dojechałem na miejsce i jak na razie jest dobrze, kordo wydaje się spoko, kwadrat też na propsie w pracy już byłem i pierwsze wrażenie raczej pozytywnie. Nie rozpisuje się bo nie wiem czy ktoś to w ogóle interesuje ale jakby to może pomoże świeże info

West
@Szakal

Mnie np. interesuje, nie obraziłbym się gdybyś napisał coś więcej. Przede wszystkim daj znać gdzie pojechałeś, bo ja dopiero się zbieram i nie wybrałem jeszcze lokalizacji i zastanawiam się gdzie najlepiej

Maciejmaciek
@Szakal

Hej Mam dwa pytania W jakiej odległości znajdują się mieszkania od miasta Kassel? I jak wyglądają warunki mieszkaniowe, chodzi mi o to czy są do zniesienia. Wiadomo nikt nie oczekuje luksusów

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jedzie ktoś do Hesji na magazyn GLS?? Lub jest ktoś i mo napisać jak jest?

Muniek

ja za granicą w pracy byłem trzykrotnie, za każdym razem z innej agencji i muszę powiedzieć, że HR najbardziej się wyróżnił na tle innych (pozytywnie). No nie było zawsze 100% idealnie, jednak to robota, a nie zagraniczna wycieczka na wczasy, wiadomka, ale mimo wszystko wyjazd na plus.

@Muniek

Ja byłem 2 razy z HR NAVIGATOR i nie polecam tej firmy. Wiecznie są niekąpetętni (usunięte przez administratora)na kasie. Naprawdę nie polecam tej firmy.

Muniek

no cóż, szkoda, w takim razie mamy różne doświadczenia w tym zakresie. chociaż ja bym nie zarzucał nikomu "niekąpetencji", ale to moje odczucia ;)

kapeX123
@Muniek

ja podobnie jak ty Muniek ale co czlowiek to opinia nie wszysttkim musi pasowac w koncu

Damian

W jaki sposób zostałeś rzekomo (usunięte przez administratora) w trakcie wypłaty wynagrodzenia za pośrednictwem firmy HR Navigator? Użyłeś poważnego oskarżenia, dlatego od razu Twój wpis rzucił mi się w oczy. Mógłbyś napisać na temat tej sytuacji coś więcej? Zachęcam Cię do tego.

Pan Jeż

Nie polecam, komunikacja zerowa, jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do ludzi. Wydaje mi się, że żyją w jakiejś bajce, gdzie każdy będzie z niecierpliwością czekał na ich odpowiedź. Matko, to nie przedszkole.

Krakauer

Nie da się w ogóle dowiedzieć gdzie jest praca albo zamieszkanie zlewanie w emailu dramat

kasztan895

Witam! Czy pracuje ktoś w bad hersfeld jako magazynier? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda to z jedzeniem oraz dojazdem? W sensie czy zapewnia to GO WORK czy to jest na własną rękę? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

dabek
@kasztan895

zapytaj na profilu goworka, a nie HR Navigator ;)

eurekaaa

pracował ktoś jako magazynier w Bad Hersfeld? prosiłbym o opinie

załoga doświadczonych
@eurekaaa

jak umiesz po sobie sprzatac jedziesz do pracy a nie chlac to prezyjeżdżaj. OBIBOKÓW i ochlej mordy NIE CHCEMY !!!!!!

yey
@załoga doświadczonych

Nie zakładaj od razu, że jest fleją i obibokiem...zapytał tylko o opinię...

gufi
@yey

może nie było to do końca uprzejme ale no ma rację!

Elf

widzę sporo ogłoszeń w kraju ale konkretnie zainteresowała mnie oferta na rekrutera w krakowie. Co sądzicie o podjęciu tego typu pracy przez agencję pracy?

Anulka
@Elf

Nie pracowałam jako rekruter konkretnie ale też biuro w kraju i bardzo sobie chwale, bądź co bądź ale był to ważny krok dla rozwoju mojej kariery zawodowej więc bazując na swoim przykładzie mogę Ci poradzić żebyś podjął tu prace albo przynajmniej spróbował. Powodzenia.

Merigold
@Elf

Bardzo polecam pracę w krakowskim biurze, nie wahaj się i jak spełniasz wymagania, to wysyłaj CV! :)

Ok

Ktoś coś o sortowni w neuenstein

pawciu
@Ok

wlasnie, tez jestem ciekawy, jak tam jest, jaka pensja wychodzi na reke?

xy

Gdzie najlepiej jechać?

O.
@xy

To zależy

@xy

Jaki kierunek najbardziej by Ciebie interesował? CBRE Corporate Outsourcing ma obecnie otwartą rekrutację na dwanaście stanowisk. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://hrnavigator.com.pl/oferty-pracy/ Czy zdecydujesz się na złożenie swojej kandydatury?

xy
@O.

A jakieś obszerniejsze info? Bo to mi niewiele pomaga

Merida
@Julia

CBRE? To profil HR navigator a nie CBRE

MK

Podzieli się ktoś jak obecnie wyglądają warunki na pralni w Bonn? Jak mieszkanie, wypłaty, praca. Planuję wyjechać z dziewczyną.

Tomas
@MK

Z tego co tu czytałem to o pralni większosć mówi pozytywnie, ze mieszkanie spoko i praca całkiem fajna. Ale ja nie sam byłem, więc jakby ktoś powiedział coś więcej, to byłoby miło

@MK

Świetnie, że wykazujesz chęć podjęcia pracy za pośrednictwem HR Navigator. Na ich stronie znalazłam informację, że osobom zatrudnionym w pralni przemysłowej oferują: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez Polską agencję pracy tymczasowej, ubezpieczenie społeczne na terenie Polski (składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane do Polskiego ZUS – potwierdzony formularz A1), podatek od pierwszego dnia odprowadzany do Niemieckiego Urzędu Skarbowego, praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku – możliwe sporadycznie soboty, nieodpłatne zakwaterowanie, możliwe, że pracodawca zdecyduje się wprowadzić konta czasu pracy. O wysokości wynagrodzenia przeczytasz tu: http://hrnavigator.com.pl/blog/oferta/1724176/ Czy takie warunki sprawiają, iż zdecydujesz się na aplikowanie?

Winsia

Magazynier w sortowni kurierskie Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygladaja warunki mieszkalne, czy praca jest bardzo ciężka i jak wyglada?

Szymon
@Winsia

Ja teraz też będę wyjeżdżał. Czy już pracujesz i możesz się podzielić opinią?

Mania

Ja osobiście mogę polecić. Byłam w pralni Bawarii. Praca jest jak najbardziej w porządku, mnie podpasowała i nie tylko tyle, że była "do wytrzymania" jak większość prac wykonywanych za granicą, ale zwyczajnie mi się podobała, wszystko na spokojnie, bez żadnej gonitwy. Zadania, które się wykonuje to sortowanie i składanie prania, załadunek i obsługa maszyn, przygotowanie do prasowania no i oczywiście dbanie o porządek na magazynie. Pracuje się w stałych godzinach. Co do mieszkań, zaskoczyłam się pozytywnie, są na poziomie i w dodatku dwuosobowe, więc jak pojedziesz z dodatkową osobą, to będziecie mieszkać tylko razem. Polecam :)

Buła
@Mania

właśnie koleżanka była dwukrotnie na pralni i poleciła mi i się zastaawiam poważnie, przez to tu zaglądam. ale mega dobrze to wszystko wygląda, z tego co widzę to z pralni wszyscy zadowoleni :D

Karina
@Mania

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z godzinami ? Ile się wyrabia tygodniowo i czy jest to praca na zmiany ? Ile udało się Pani zarobić na rękę na miesiąc ? Czy w pobliżu jest jakiś sklep spożywczy ? Jak wygląda sprawa znajomości języka w miejscu pracy ? Z góry dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam

Antek

Jak tak przeglądam opinie to chyba najsłabszym ogniwem są fleje a poza tym to elegancko

flaming
@Antek

generalnie to tak, stymże oprócz przypadków krytycznych,chociaż hardorowcy są wywalani to idzie się dogadać gorzej z z tymi co się nie myją bo ani nie ma jak zwrócić uwagi bo jak, przecież nie powiesz że "ej ziomek, śmierdzisz" a z drugiej no kuwaaa gość śmierdzi i co takiemu zrobisz

zazuś
@flaming

Ale to chyba nie jest jakieś mega częste zjawisko z tymi flejami?

Pini
@zazuś

Nie no jakieś powszechne to nie, ale przekrój ludzi jest spory, więc różnie trafić można, ale nie ma co się tym sugerować

zazuś
@Pini

Tak też właśnie myślałem. To się nie przejmuję, najwyżej będę się musiał zdobyć na odwagę i powiedzieć komuś co myślę :P

pepe
@zazuś

Na pewno jest to lepsze to wyjście, niż siedzenie cicho a potem żalenie się na goworku

Adrian

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile godzin pracy jest na magazynie( przerzucanie paczek) i jak wygląda sprawa z dojazdem do pracy

Rafo
@Adrian

Pracuje sie mniej więcej po 6,25 do 7,5 dziennie. Na początku tygodnia zawsze troche mniej godzin a czwartek piątek więcej. Średnio w miesiącu wychodzi Ci prawie 7h n adzien. Godzin jest w sam raz aby zarobić i zdrowie zachować. Dojazdy na spokojnie, albo z kimś Isen zgadujemy i jeździsz albo mozesz wpisać sie na bus firmowego. Takze śmiało mozesz zjeżdżać.

@Rafo

Dokladnie tak jestjak powiedzial Rafo: godzin wystarczy aby zarobic i zdrowie zachowac. Praca daje popalic ale jes na legalu, masz umowę o prace a nie pieprzone zlecenie bez socjalu i dodatkow. Zakwaterowanie za darmo i naprawde jest za darmo. Jak cos rozpierdolisz to nie ma co sie dziwić, ze trzeba bulic. Nawywijales to placisz. Mogli by tez kazac placic tym co nie sprzataja, jak nie sprzatasz i syfisz to plac. Oj jak by tak było to czysciutko by było. A dzisiaj bywa roznie z tym sprzataniem ale da sie to ogarnac.

magneto
@Marcin

Rafo z podaj namiary gdzie robisz ,jakiś kontakt z jakiej oferty jechałeś? i czy sa zapotrzebowania na ludzi ,mam papiery na wózki ,robiłem na magazynie w Niemczech .Zjechałem i trochę minęło .Szukam wyjazdy na już ,odpisz na maila ok? magneto0@vp.pl pozdro .Mateusz

sindi
@Marcin

to akurat bardzo dobry pomysł z tym płaceniem. zgadzam sie w 100%

Lukasz
@sindi

Dokładnie tak tylko koordynatorzy są czasami mietkie bolki, bo czają sie aby to egzekwowac. A szkoda bo szybko wszystkich by ustawili.

Wojtas

Można polecić wyjazdy od nich

Zibi
@Wojtas

ano można, ja na ten przykład polecam

Robo
@Wojtas

w które miejsce najlepiej?

tycjan
@Robo

zależy co chcesz robić, w co celujesz ja na początek wybrałem wyjazd do Bebry i w sumie polecam, raczej nic mnie nie zaskoczyło

pytlon
@tycjan

Jak warunki mieszkalne w Bebra? i jak daleko do docelowego miejsca pracy?

phobos
@pytlon

Podpinam się do pytania. Mieszkania w centrum miasta czy poza miastem Bebra?

Miro
@phobos

w samym centrum bebry, przy dworcu lub troche dalej. Zalezy gdzie trafisz. Sklepy masz pod nosem. Do roboty jest niecałe 25 kolosów, ale dojezdzamy autami lub busami Navigatora, koszt to 10 euro na tydzien. Kwatery ok, tylko sprzatania trzeba pilnowac.

pytlon
@Miro

dzięki za informacje :)

phobos
@Miro

Również dzięki za info

?

Szybkie pytanie - pralnia w Bonn. Był ktoś?

Gocha
@?

Navigator znowu przysyła pracownikow po kilku miesiącach przerwy. Ja pracowałam przez Navigatora a potem Niemcy zrobili akcje i zaczęli nas ściągać do siebie, na niemieckie umowy. Zdrowo dostałam po kasie, mniejsze stawka godzinowa, mniejsze wynagrodzenie bo niemiecki ZUS droższy niż polski, i jeszcze za mieszkanie płacisz sam. Szkoda gadać. :( żałuje, ze sie dałam podejść. A jeszcze dużo gorzej traktują. Tak to agencja sie wstawiła, i dbała o pracowników. Nie jak Niemiec, spokojnie mozna jechać, bo dają dobre pieniądze jak mówią i wszystko legalnie, bez krętactwa.

Gocha
@?

A jeszcze bardzo ważne, maja super kwatery. Świeżo odnowione, niedaleko, i bardzo fajnie umeblowane ikea. Juz w zeszłym roku je mieli i teraz nowe osoby przyjeżdżające tez tam kwaterują. :)

Dzięki
@Gocha

Super, fajnie się to wszystko prezentuje z tego co mówisz, dzięki wielkie!

Piaff
@Dzięki

Zgadzam się z @Gocha

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator