HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Mlody

Witam chciałbym się dowiedzieć ile można wyciągnąć tak miesięcznie na czysto na rozładunku i załadunku paczek po odliczeniu kosztów jedzenia i kosztów związanych z trasą do pracy i na jaki okres zawierane są umowy czy trzeba czekać na pracę od nowego miesiąca czy w każdym momencie można wyjechać.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Lovit
@Mlody

Chyba w różnych okresach miesiąca wyjeżdżają i nie ma tak że od początku czy coś, a wyjazd zalezy od tego jaką umowę podpiszesz, tego wszystkiego tak naprawdę dowiesz się na miejscu w biurze

Ysio

Wybiera się ktoś w połowie czerwca na sortowanie paczek w Kassel?

Norb
@Ysio

nooo może może, szukam jakiejś roboty ogólnie to wyjazdu, czemu akurat tam??

Darek
@Ysio

Wybieram się 6-7 czerwca do GLS Neuenstein.

Boing
@Darek

Byłeś tam już? Idzie zarobić coś? I czy nadgodziny są możliwe.

@Ysio

Też się wybieram w przyszłym tyg

@Ysio

Ja, się wybieram a Ty z kąd jesteś?

@Tom

Podaje maila wymienimy się tel to pogadamy (usunięte przez administratora)

Riki
@Tom

wychodzi na to, że nie można sobie podawać maila.. kiedy wyjeżdżacie?

anika
@Riki

można podać z np. kropką w połowie nazwy, albo spacjami czy coś takiego, żeby "oszukać system:

Riki
@anika

a to już się znasz na tym systemie :D dzięki przyda się

anika
@Riki

znać się może nie znam, ale trzeba coś wymyślać

Sortownia w Neuenstein
@Ysio

W Kassel nie ma sortowni paczek...

Balia

Długo trwa rekrutacja do hr'a?

hm
@Balia

Tzn masz na myśli do hr'a jako biura, czy na wyjazd?

Balia
@hm

Na wyjazd

Pawel

Jedzie ktoś 17 czerwca do neuenstein?

Lukasz
@Pawel

Siemka tez mam jechac ale juz drugi raz mi dzwonia i przekladaja wyjazd ze względu na zakwaterowanie mialo byc na weekend co byl pozniej ze na wtorek czyli jutro a teraz juz sam nie wiem kiedy ma dac znac na dniach

Nein
@Lukasz

a co jest jakaś zmiana zakwaterowania? może po prostu coś lepszego się zwolni :p

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy ktoś jedzie do neuenstein 16 czerwca? Lub czy ktoś jest na miejscu kto mógłby grupę 4 lub 3 osobową zawozić do pracy

W podróży

Ktoś się wybiera 24maja do Kassel ?

@W podróży

jaka robota tam? u Ciebie to już pewne?

Jelon
@zainteresowany

W Kassel to chyba robota na magazynach z paczkami, nie? Tak mi się kojarzy, ale nie wiem czy dobrze (nie byłem tam nigdy)

@Jelon

a to ja nie wiem, czy tam tylko jedna robota wyjazdowa czy mają coś więcej dlatego właśnie pytam :P

@Jelon

Tak

@Pers

no to w sumie spoko robota, może nie jakaś ciężka bardzo, chociaż nie odbierzcie tego źle, to nie jest tak że mi się robić nie chce, tylko no też nie chce się zajechać na amen

Neun
@zainteresowany

Jest ciężka i to bardzo, nie polecam

@zainteresowany

To tam fizycznie się robi i nie jest lekko, ale to każdy, kto się wybiera raczej wie na co się pisze, to nie są leciutkie listy, tylko czasami naprawdę ciężkie paczki, krzepę i samozaparcie trzeba mieć, więc jak nie chcesz się zmęczyć, to raczej zastanów się nad inną pracą, bo obiboków to nikomu tam nie trzeba

@Pers

nie no nie do obiboka to mi daleko broń Boże

@zainteresowany

No to w takim razie śmiało możesz się zgłaszać

@Pers

zastanowię się nad tym poważnie, zobaczymy co z tego wyjdzie

pozostaje mi życzyć powodzenia ;p

dzięki

Burbon

Siemanko jest ktos na sortowaniu paczek w Neuenstein ? Jak wygladaja domki i jak praca bo tu ludzie raczej nie polecaja tego miejsca a mam zamiar wyjechac

Daniels
@Burbon

Pamiętaj przede wszystkim, że ile ludzi tyle opinii! i nie ma szans żeby każdemu dogodzić, bo każdy ma inne oczekiwania, doświadczenia itd. Oczywiście można wejść poczytać itd, ale prawda jest taka, że jedyna obiektywna i szczera w 100 % opinia to jest Twoja własna i tylko podejmując ryzyko jesteś w stanie ją sobie wyrobić. Ja bym się nie przejmował tylko jechał i tyle, bo agencja jest w porządku, jak coś będzie nie tak, zawsze możesz próbować to jakoś rozwiązać przecież

Kto był na magazynie w neuenstein? Jakie są warunki.

Alojzy

A jak z dojazdem do pracy ?

Aio
@Alojzy

Nie narzekam a co ?

Robert

Witam.Bylbym zainteresowany podjęciem pracy w sortowni kurierskiej ,mam jeden rok doświadczenia na sortowni.Jak wygląda praca w sortowni Kassel i do ilu kg.sa paczki,czy to jest załadunek z linii do kontenerów.Po ile osób mieszka się na kwaterze(domu)jak wyglądają warunki ?

Eter
@Robert

piszą o tym poniżej, więc coś tam jest już zawarte, może ktoś jeszcze się wypowie i będzie więcej

Monti

Bardzo dużo tych ofert ostatnio, fajnie, wybiera się ktoś na pieczarki do Holandii?

@Monti

chyba ja, ale jeszcze nie ustalałem szczegółów

Gabe
@krystek

ale wgl nie dzwoniłeś jeszcze do biura, czy po prostu terminu wyjazdu jeszcze nie ustaliłeś

@Gabe

to drugie, już się kontaktowałem z biurem, ale jeszcze nie potwierdzone wszystko

Gabe
@krystek

to daj znać jakbyś wyjeżdżał czy coś ;) chętnie się dowiem jak tam jest na tych pieczarkach

@Gabe

jasne, jak wszystko się uda to się odezwę

Kalia
@krystek

a widziałam, że to praca na wysokości jest z tymi pieczarkami, z lękiem wysokości to nie ma co :D

@Kalia

tak tak, widziałem dokładnie ofertę ;)

Zelda
@Kalia

4 metry to chyba jeszcze nie aż tak wysoko :P

Bogkrasz

Po ile godzin się pracuje

@Bogkrasz

Podejrzewam, że nie ma określonych godzin an wszystkich lokalizacjach, zależy, o ktorą ci chodzi..

@Dre

ani na lokalizacjach ani na stanowiskach. Wszystkiego właściwie się dowiaduje przy rozmowie o danej pracy

No to swoją drogą

@Bogkrasz

a wybierasz się aktualnie na jakiś wyjazd? widzialem na fejsie ze są caly czas mozliwe wyjazdy

@Jurek

Co prawda nie mnie pytałeś, ale ja mam w planach niedługo wyjazd.

@Dre

a gdzie jeśli mogę zapytać? rozmawiałeś już z biurem, czy to na razie sam stwierdziłeś, że masz taki plan?

@Jurek

Na lakiernika samochodowego do Kempten. Mam doświadczenie w tym temcie więc jest to lepsza opcja niż jakaś produkcja, czy zbieranie. Chociaż osobiście, już wiele robót przeszedłem i spróbowałem różnych rzeczy ;p

Dre

a wybierasz się też, czy szukasz kogoś do wyjazdu?

@Dre

chyba zniknęło moje podziękowanie z tego co widzę.. na razie się orientuje czy ktoś jedzie i w jakie rejony, może by się udało w niedalekiej przyszłości zgrać :)

@Jurek

kolego byłeś już jako lakiernik w Kempten

@zigi

ja nie, tylko pytałem orientacyjnie kto i gdzie jedzie bo można by jakoś razem

zigi

Był ktoś może jako pomocnik lakiernika i może się podzielić opinią.

Piter
@zigi

tzn co potrzebujesz wiedzieć konkretnie? :P

@Piter

jakie warunki mieszkaniowe jaka realna wyłata czy mozna nadliczbowe godziny .

zigi

wybiera się ktoś na pomocnika lakiernika do Kempten

Balerina

Ogólnie to na stronie jest już więcej ofert jak coś, bo widzę dyskusję na temat, że jest tylko jedna. Także to już nieaktualne, zobaczcie sobie sami na stronie :)

Pola
@Balerina

fakt pojawia się coraz więcej, bo na bieżąco sobie to ogarniam

@Pola

Dokładnie, najlepiej robić tak jak ty i sprawdzać na bieżąco, bo tu trwała dyskusja i trwała, a w trakcie jej trwania powpadały nowe oferty :)

Franek
@Balerina

Na fejsie chyba też na bieżąco piszą co się dzieje i czy szukają kogoś do pracy

@Franek

O, tam nawet ja nie zaglądałam :D

igor

Pracował ktoś jako pomocnik koordynatora (Bebra) i może coś powiedzieć o tym stanowisku?

cezariusz

Niestety nie

Yomaha
@cezariusz

To po co odpisujesz, skoro nie umiesz pomóc...

cezariusz
@Yomaha

Żeby mu podpić pytanie do góry, wtedy jest większa szansa, że ktoś odpowie...

Najdżel
@igor

Jako pomocnik nie, ale Bebra już tak i ogólnie tam spoko jest

hieh
@Yomaha

zatkało kakao

igor
@hieh

dobra, może nie dowiedziałem się zbyt dużo, ale i tak dzięki za odpowiedzi

dora
@igor

@igor Hej i co masz juz wszystkie info na temat tej pracy w tym miejscu? Sprobowales, pojechales?

Jolka

Czy z zagranicznych to teraz tylko wyjazdy do Niemiec na magazyn? nie ma nic innego?

fitka
@Jolka

A patrzyłaś coś na stronę? czy na stronie są tylko do Niemiec

@fitka

No właśnie na stronie tylko to jedno, a tak to pusto

fitka
@Jolka

może wstrzymali na razie rekrutacje patrząc po tym co się dzieje, i w sumie nie ma sie co dziwić

@fitka

Niewykluczone...pewnie jest tak jak mówisz

gary
@Jolka

trochę cierpliwości i spokoju, wszystko wróci do normy to i ogłoszenia się pojawią

@gary

No nic, to czekam, pozdrawiam

@Jolka

ale na fejsie cały czas pracują wstawiają jakieś posty, że Polacy mogą spokojnie wyjeżdżać za granicę itd. Można tam do nich napisać i się rozeznać co i jak

@Piotr

W sumie, niegłupi pomysł

???? virus

Hej czy przez wirusa wstrzymana jest rekrutacja czy wszystko normalnie? Można wyjechać na dniach do neunstein?

Mikado

Pralnia cieszy cię dużą popularnością, z tego co widziałam, więc podrzucam info, że jest znowu ogłoszenie na stronie

Klaudia
@Mikado

Gdzie ta oferta bo nie widzę ?

Mikado
@Klaudia

Druga oferta od dołu

kasiula123

dzięki za info!!

suzi
@Mikado

co powiecie o tej pralni

suzi
@suzi

w sensie warunki, mieszkania, pracy itd jacy ludzie czy trzeba znac jezyk i inne takie ogólły

Melaska
@suzi

ja osobiście nie byłam, ale niżej na tej stronie jedna dziewczyna napisała dosyć długi post o pralni gdzie było dużo informacji, więc możesz sobie poszukać, wydaje mi się, że to nie było dawno, więc nie będziesz musiała dużo grzebać w komentarzach

Melaska
@Melaska

a najlepiej użyć skrótu ctr+f i wpisać "pralnia" to szybko znajdziesz

robcio
@Melaska

hej powiedzcie do jakich lokalizacji teraz szukają prosze czy do sortowni nadal sa potrzebni ludzie? zalezy mi na szybkim wyjezdzie na jakas fizyczna robote pozdrawiam

veni
@robcio

wszystko jest na stronie, wystarczy poszukać serio

Bonnie
@Melaska

Jak s ta pralnią, nadal szukają???

derma
@Bonnie

ja nie wiem bo nie wiedzieć czemu nie działa mi ich strona, ale serio tam są wszystkie informacje więc wejdź tam na litość boską a nie czekaj aż ktoś Ci poszuka

Bonnie

no szkoda. . . ale dziekuje

Hr

Ciekawe czy wypłaty przyjdą na czas

Kofer
@Hr

wczoraj dostałem kasę i odcinek na emial

Redi
@Kofer

Ja tak samo

Kodi

ja tam zawsze wszystko mialem na czas

Zwykly chlopaczek z bloku

Pytanie co do tej sortowni Neunstein. Czy warto? Czy rzeczywiscie jest tyle godzin co tu ludzie pisza, czy cos tam prawdy ziarenko chociaz jest co dostaje sie mail’a od Pani/a z Agencji, z dokladna liczba godzin/dni/ i kasy? Jak te cale kwatery? Gorzej niz na dworcach? Pytam, bo na dniach mam wyjechac, a nie lubie brac kota w worku. Jak tu chyba kazdy. Pozdrawiam Was!

Luki
@Zwykly chlopaczek z bloku

Pracujesz po 5-6 godzin czasami zdarzy się 7

Radek
@Zwykly chlopaczek z bloku

Kiedy jedziesz ? Masz juz termin bo tez sie wybieram

Kofer

o ktoś z konturencji? Dawaj tą ofertę. Zobaczymy czy opłaca się zmieniać robotę

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator