HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Zwykly chlopaczek z bloku

Pytanie co do tej sortowni Neunstein. Czy warto? Czy rzeczywiscie jest tyle godzin co tu ludzie pisza, czy cos tam prawdy ziarenko chociaz jest co dostaje sie mail’a od Pani/a z Agencji, z dokladna liczba godzin/dni/ i kasy? Jak te cale kwatery? Gorzej niz na dworcach? Pytam, bo na dniach mam wyjechac, a nie lubie brac kota w worku. Jak tu chyba kazdy. Pozdrawiam Was!

Luki
@Zwykly chlopaczek z bloku

Pracujesz po 5-6 godzin czasami zdarzy się 7

@Zwykly chlopaczek z bloku

Kiedy jedziesz ? Masz juz termin bo tez sie wybieram

Kofer

o ktoś z konturencji? Dawaj tą ofertę. Zobaczymy czy opłaca się zmieniać robotę

Radek

Ktoś jedzie na dniach do sortowni w neunstain ?

Radek

No ja też mam 700 km i nie wiem czy jechać czy nie...

@Radek

Też mam od znajomych za Berlinem parę km , niby fajnie tylko za mieszkanie trzeba zapłacić 200 euro

Krystian

czy mamy tutaj kogoś kto pracował na magazynach w niemczech, dokladnie Eisenbach? Znalazłem ogłoszenie na stronie agencji, nie wiem od jak dawna wisi, szczerze mowiac nawet sie dokladnie jeszcze nie dowiadywalem czy jest aktualne (choć zakładam, że jest skoro nadal jest dostepne). Ogolnie jestem robotny, zadna praca mi nie straszna, pracowalem juz na magazynach, ale tylko w polsce, nigdy nie bylem za granicą i trochę mam obawy jak to się wszystko odbywa poprzez agencje. Czy ktoś już był w tym miejscu?

uber
@Krystian

jak dla mnie agencja jest spoko przynajmniej ja nie mialem zadnych problemow. wiadomo nie bede odpowiadac za wszystki bo moga sie znalezc tacy ktorzy byli niezadowoleni albo mieli jakis problem. wszystkim nie dogodzisz. takze ze swojej strony mowie ze agencja wypelnila wszystkie swoje obowiazki, kasa byla na czas itp a to najwazniejsze, nie wiem co wiecej moge ci powiedziec na ten temat bo ja bylem gdzie indziej pracowac wiec moze ktos sie odezwie co byl tam w niemczech, pozdro

@Krystian

a czemu wybrałeś akurat Eisenbach??? pytam bo tez jestem na etapie wybierania pierwszego wyjazdu za granicę i rozważam różne opcje, moze cos mi podpowiesz

Vick
@Krystian

Nie mogę znaleźć tej oferty, gdzie ona jest?

@Vick

ale patrzyleś na ich stronie?

Vick
@elo

No tak...

@Vick

no racja, widzę ofertę na magazyn do Niemiec, ale nie ma mowy tam o konkretnym mieście, ale może to jest to

Bolek
@uber

u mnie bylo dokladnie tak samo, wszystko spoko, najwazniejsze ze kasa byla taka jak miala byc i nikt w kulki nie lecial bo juz mnie tak robili w innych firmach na kase ze juz strach gdziekolwiek pracowac. tu bylo spoko

Załadunek rozładunek w kassel

ELO mam pytanko jak to wygląda praca w kassel załadunek i rozładunek paczek gls, pensja, zakwaterowanie, i dojazd do i z pracy. Pytam bo jestem zainteresowany wyjazdem do pracy i powiedzieli mi że dojazd na miejsce jest we własny zakresie

yuka

Nie poważnie, teraz jest jakaś nagonka, ale dużo osób było i było zadowolonych

Bobo
@yuka

A z czego byli zadowoleni? Smieszne

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy ktoś może wie do czego potrzebny jest język hiszpański przy stanowisku asystentki? Mam tutaj na myśli, czy to jest hiszpański typowo biznesowy w kontaktach z klientem, czy może zwykły komunikatywny wystarczy?

Fila

Myślę, że jak masz komunikatywny, to będzie ok, raczej z typowego branżowego słownictwa cię wyszkolą

@Fila

no okej, dzięki Ci bardzo za podpowiedź

Lolok

Dokładnie tak jest potwierdzam

mirek

ktoś wyjeżdża jakoś na dniach? ja za niedlugo jadę i tak się zastanawiam czy jest ktoś jeszcze ;p

luki
@mirek

ja jade

Daniel81

Witam czy wybiera sie kros w tyw tygodniu do pracy w Neuenstein jako pracownik sortowni kurierskiej

Piter
@Daniel81

Cześć, ja jade mój kumpel tam pracuje wiec mam sprawdzone miejsce

@Piter

A kiedy jedziesz bo ja jade wlasnym samochodem? To mozna jechac razem

@Daniel81

Witam, Ja się zastanawiam,czy podjąć tą pracę

@Daniel 81

Skąd jesteś? Zabralbym się z Tobą może?

@lucas

Ja zaryzykuje

A skąd jesteś?

Tarnów Małopolska

Ja Okolice Poznania

Jestem z okolic Busko Zdrój świętokrzyskie

@Rambo

Jestem na sortowni kurierskiej GLS jak o ten magazyn ci chodzi to moge cos napisac

@Daniel 81

Jęsli możesz to napisz .Jak wygląda praca i zakwterowanie.

Seba92
@Daniel 81

Siema zamierzam jechać tam do pracy opiszesz jak to tam wygląda

@Rambo

Są cztery adresy zakwaterowania tam gdzie ja jestem to na pietrze sa pokoje 2 osobowe kuchnia ubikacja i łazienka wspulna darmowy internet warunki znosne praca ciezka szybkie tempo rozładowania kontebera za zmiane srednio 17 kontenerów na pare bo pracujemy 2 osoby w kontenerze ponoc 1 zmiana bardziej laitowa

Grześ
@Daniel 81

A wiesz może czy jest możliwość prracowania tylko na nocną zmianę?

@Piter

Hej właśnie dostałem tam propozycję pracy orientujesz się jak tam jest czy warto podjąć pracę??

Pawlos93
@Marek

Pracuje od dwoch miesiecy i spoko jest. Pokój duży i ludzie w porządku. Robota znośna bo szybko trzeba pracowac i rozładowywac ale idze szybko przywyknąc

Coco
@Pawlos93

Super, dzięki za info z pierwszej ręki :D

piotr
@Daniel81

witam, czy pracujesz już na miejscu w Neuenstein? Dostałem propozycję pracy i mogłbyś coś więcej powiedzieć jak to wygląda?

@Rambo

Ktos jest z Buska .proszę o kontakt jestem z Kazimierzy. Na sortowni w Neuenstein.

@Andrzej

hej powiedzcie do jakich lokalizacji teraz szukają prosze czy do sortowni nadal sa potrzebni ludzie? zalezy mi na szybkim wyjezdzie na jakas fizyczna robote pozdrawiam

Oberyn
@robcio

Jezu, chłopie, nie stój jak ta sierotka aż ktoś ci palecm pokaże...w czasie, w którym spamowałeś swoim pytaniem zdążyłbyś wejść na oferty pracy na stronie i wszystko byś wiedział. Pierwsza oferta z brzegu - magazynier, Niemcy. Jest fizyczna, jest za granicą, więc raczej powinna ci pasować. Zadzwoń najlepiej do biura i popytaj co i jak, na pewno będzie szybciej, niż ktoś ci tutaj odpowie konkrety

hero
@Oberyn

noo 100 % racji, zero samodzielności, wszystko najlepiej na tacy podawać od razu z umową do podpisania :D

@Oberyn

dziekuję i przepraszam za spam zadzwonie do biura pozdrawiam

Lili

Hej jak wygląda sprawa umowy jest to umowa o prace z oddelegowaniem? Na ile czasu podpisywana? Czy Automatycznie odnawialna co ile czasu?

Iga
@Lili

na ogłoszeniu było sformułowanie, że jest to umowa o pracę tymczasową przez Polską agencję pracy tymczasowej.. co to dokładnie oznacza, sama się zastanawiam. Bo właśnie zastanawiamy się z narzeczonym nad wyjazdem i natrafiłam na tą pracę w pralni przemysłowej dla pary.. wszystko brzmi spoko. Ale może ktoś pracował w tym miejscu lub podobnym i mógłby się wypowiedzieć? Fajnie by było mieć jakieś konkretne info przed taką poważną decyzją :D

@Iga

bardzo dużo osób chwaliło sobie pralnie, z tego co czytałam tutaj na profilu

Iga
@Kiku

chwalilo pod względem obowiazków masz na myśli? to super by się składało ;)

@Iga

między innymi, ogólnie warunki tam podobno spoko. ale ja nie wiem, nie byłam, ale chyba też się będę wybierać, czekam tylko na odpowiedź koleżanki, czy też chce, bo miałyśmy jechać razem

Kiku

jest taka szansa, niewykluczone :)

milka
@Kiku

i jak tam pojchałyście? może ktoś aktualnie szuka kogoś do wyjazdu???

@milka

Kasa

Jak pracujesz normalnie pelny miesiac I nie kombinujesz, to 1300 euro an reke bedziesz mial.nic ci nie potracaja. Ale an nockach, dzienna tak do 1100 euro przy pelnym miesiacu. Ale na dniowkach jest totalny luz I jest duzo lzej. Teraz jak GLS zamknal dzienna zmiane w piatki to bedzie troche mniej ale mozesz na spokojnie an dluzszy weekend sobie wyjechac raz w miesiacu. A w pozostale piatki nockami nadrobisz. Kwatery za free, chyba Ze cos zniszczysz to ci protraca za zniszczenia. Tyle gadania o nic. Jak wiesz co to porzadek to bedziesz go mial, wiesz o co chodzi.

bolo
@Kasa

czyli normalnym trzeba byc i wszystko da sie ogarnac i zalatwic, dzieki!

edam
@bolo

oczywiscie ze tak, duzo jest tu dobrych opinii mowiacej o dobrej organizacji agencji itp itp.. trzeba trochę pogrzebac, bo robią się tu czasem jakieś kółka gorzkich żali, ale znajdziesz na pewno ;)

Kasa

Prawda jest taka, Ze faktycznie jest roznie. Ale da side wytrzymac I tak jak se poscielesz tak sie wyspisz. To nie hotel z gwaizdkami tylko kwatery pracownicze. Koordynatro to normalny czlowiek I spokojnie mozna z nim wiele zalatwic. Ale normalnie a nie z geba I tylko tym co to ci sie nie nalezy. Jak dbasz o porzadek u siebie I nie tolerujesz chlewu dookola to odpowiednie miejsce bedziesz mial. A jak jestes syfiazem to I takie towarzystwo dostaniesz. Ot i cala to prawda

HR NAVIGATOR

Szanowni Państwo, w miniony weekend miał miejsce tragiczny wypadek. Pragniemy złożyć wyrazy głębokiego współczucia Poszkodowanym, w wyniku tej tragedii oraz Ich rodzinom. Jest nam niezmiernie przykro, że w obliczu tak wielkiej tragedii, wiele osób nie potrafi powstrzymać się od krzywdzących komentarzy. Kolejny raz, nadużywany nierozsądnie alkohol doprowadził do tragedii, w której ucierpiały również niewinne osoby. Uszanujmy Ich pamięć.

HR NAVIGATOR

Szanowny Panie, właśnie znając sytuację o której Pan pisze, w poście zostało podkreślone że najbardziej poszkodowaną była osoba niewinna. Szanując jego pamięć, proszę powstrzymać się od niestosownych komentarzy.

Nieważne

A to koordynator ma pilnować dorosłych ludzi jak małych dzieci? Nikt nie bedzie robił za niańkę i nikt nie będzie pilnował tego czym oni się zajmują w swoim wolnym czasie. Straszna tragedia, ale winnych wskaże postępowanie.

wolantariusz Hr

to co kolega napisal to w 100% prawda

Nowy123

Czesc chlopaki, pytanie o Neuenstein - ile h tygodniowo obecnie? Jest sezon czy poza sezonem? Na zakladzie uzywa sie wozkow? Jak tak, to jakich. Wiem, ze wiekszosc roboty recznie i ciezko, ale czasami na sortowniach smigalismy wozkami przy zaladunku/rozladunku. Niemiecki na robocie przydaje sie w ogole? Patusow jak cos odwala wyrzucaja? Na mieszkaniach lodowki na 2-3 osoby czy na pietro cale jedna(bylem na takich patologiach). Ktos z Podkarpacia bedzie smigal wlasnym autem w najblizszym czasie?

nowy124
@Nowy123

obecnie pracuje sie cztery dni w tygodniu po 6-7h i tak bedzie do konca lutego , rozladunek jest reczny , bez jezyka niemieckiego , patusow jet sporo ,ogolnie przemial ludzi na na dworcu :)

Nikck

A swoją drogą Adaś nie wiem co poszło nie tak, ale jak pracowałem na magazynie gls to było ciężko ale ze względu na ilość pracy, ale na szczęście z wydarzonymi chłopakami przyszło mi pracować na zmianie więc szło sprawnie ale na bank na za dużo wolnych godzin nie narzekałem

@Nikck

no wiadomo, że łatwo nie jest, pracy jest sporo i nie jest lekka i przyjemna, ale ekipa robi pół roboty, jak się dobrze z chłopakami pracuje, to góry można przenosić, hehe

Brik
@123

nooo proste ze ekipa jest najwazniejsza. bez tego to sie do pracy nawet nie chce chodzic

hrc

może już nie pracuje i nie wiedział o tych zmianach..

Stefek

(usunięte przez administratora) Mnie tam nikt nie okradal, wyjechalem typowo na zarobek popracowalem i wrocilem

dziwne

czemu w tym komentarzu usunęli słowo (usunięte przez administratora) a w dwóch poprzednich nie? :P

hr combinator
@Stefek

to pochwal sie wszystkim ile zarobiles !! tu teraz pracuje sie po 4 dni w tygodniu i 6 godzin dziennie , dlaczego o tym ludziom nie napiszesz ??

Młody

Ktoś pracował za pośrednictwem HR ale nie za granicą tylko w kraju jako student szukający pracy, żeby nabrać doświadczenia?

Ka
@Młody

to jest generalnie bardzo dobry pomysł natomiast w kwestii jakości praktyk atmosfery itd dużo zależy od firmy/branży, która Cię interesuje

Igi

Na jakie kierunki obecnie wysyła HR Navigator?

wutt

Serdecznie nie pozdrawiam osób, które niżej piszą komentarze... masakra. Zero poszanowania dla drugiego człowieka. Tylko obrażać innych umiecie. Ciekawe gdyby wasze imię ktoś ujawnił na forum i wypisywał o was takie kretyńskie rzeczy. Chociaż, to pewnie pisze jedna osoba, która miała kosę z danym człowiekiem i teraz się "mści". Ogarnijcie się, hejterzy.

Nike
@wutt

jest takie powiedzonko, smutne ale prawdziwe... "haters gonna hate" i tego się raczej ni zmieni, choćby się chciało

szkocik
@Nike

Nie ma co akceptować takiego stanu rzeczy, z podejściem "tego sie nie zmieni" faktycznie się nie zmieni, trzeba pokazywał brak przyzwolenia, to jest ważne

Nike
@szkocik

też racka

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator