Opinie o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZF Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZF Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Real Bob

Apeluję tutaj do obu stron negocjacji płacowych związanych z Inflacją a więc z Pracodawcą oraz Związkami Zawodowymi o jak najszybsze ustalenie kwoty podwyżki inflacyjnej.Te 800 zł z wyrównaniem od 1 sierpnia to jest naprawdę niska kwota patrząc na to co się dzieje.Większość pracowników zarabia około 3500 zł netto a po odliczeniu dodatków ok 2800 zł netto co niebezpiecznie zbliża nas jako pracowników do najniższej krajowej i jest to naprawdę zawstydzająca sytuacja.Jeszcze raz proszę żeby zaraz po powrocie z urlopów strony się dogadały i żeby ta wrześniowa wypłata z wyrównaniem była naprawdę konkretna i pozwoliła nam stanąć na nogi.

Real bob
@Real Bob

Realny odpuść naprawdę daj se już spokój co chcesz wskórać nie kompromituj się więcej ii Idź zmierzyć gorączkę bo czasów już nie już nie

Nem

Jestem abstynent ale czasami żeby tu przyjść i patrzeć na te piękne inaczej gęby to aż ma się ochotę człowiek napić

KTOŚ I COŚ

OBRZYDŁA MI PRACA W ZF. RZYGAĆ MI SIĘ CHCE NA WIDOK PAŃCI SPECJALISTKI OD BHP (TEJ Z UŚMIECHEM REKSIA), RZYGAĆ MI SIĘ CHCE JAK TYLKO SŁYSZĘ CIEPŁOKLUSIANY GŁOS PANI TABORETY AGATOWSKIEJ Z ZALEŻNYCH SPOLEGLIWYCH ZWIĄZKÓW Z PRACODAWCĄ, RZYGAĆ MI SIĘ CHCE JAK WIDZĘ OSOBĘ TZW DYREKTORA SZEWCZYKA. NA TZW. ORŁA NIE MUSZĘ JUŻ PATRZEĆ, BO WYLALI BUCA NA ZBITĄ MORDĘ.

łysy

to i tak lepiej niż mieliby to robić pracownicy produkcji, szczególnie ci co pracują 3 tygodnie i mają najwięcej do powiedzenia

Ktoś
@łysy

Herr Fussowi nie szła sprzedaż rowerów to koleżkowie załatwili koryto dyrektorskie i wielki manager z niego a sklepem z rowerami nie poradził zarządzić

@łysy

operatorzy tutaj mają najmniej do powiedzenia, tzw wps piszą MANIACY I SADYŚCI którzy sami nigdy nie robili i nie będą robili tej pracy.

Beata
@KTOŚ

A sądzisz tak, bo…? No jakby nie patrzeć to to mocne słowa są

@Beata

odpowiedziałem, ale buce skasowały bo ich prawda w ślepia kole.

@Beata

ale zaklad, dzięki tym tępakom ma taką opinię jaką ma

łysy

na następnym spotkaniu z pracownikami proszę zabrać głos i powiedzieć głośno co się myśli, a nie że jak się was pyta co siedzicie cicho

@łysy

Łysy, bucu, wynoś się z tego forum! To forum opinii o pracodawcach, takich na jakie zasługują A NIE FORUM W OBRONIE PRACODAWCÓW, podły lizusie! A może ty jesteś jednym z tzw. "dyrektorów"? WPRDL stąd!!!

@KTOŚ

ależ ja nikogo nie bronie, jedynie mówie jacy pracownicy są, nie dużo bardziej świeci od pracodawcy, ale za to mają najwięcej do powiedzenia

łysy

Na najbliższym spotkaniu z pracownikami na stołówce albo na spotkaniu przy stole czekam na głosy konstruktywnej krytyki Chociaż zapewne będziecie siedzieć cicho i słuchać co ma ktoś do powiedzenia

Krzysztof
@łysy

(usunięte przez administratora) i będę mówił głosno opini

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Gawrą

Widzę, ze większość opinii to (usunięte przez administratora) i wodorosty, wiec wypowiem się ja. Polecam pracę w tym zakładzie. Jest ergonomiczny oraz nowoczesny. Hala jest czysta oraz dobrze oświetlona. Jako jeden z niewielu zakładów oferuje on aż 3 przerwy. Na stołówce znajduje się bufet, w którym można zakupić pyszne, świeże bułki w dobrej cenie. Jeśli chodzi o liderów- z każdym da się dogadać. Tak samo kierownictwo jest w porządku. Wiadomo, ze trzeba pracować i zrobić normę, jak się robi swoje i nie kręci niepotrzebnych afer, to nikt się nie „czepia”. Jest również możliwość nadgodzin, co zapewnia bardzo dobra i konkurencyjna wypłatę. Negatywne opinie są pisane przez leserow, którym nie chce się pracować i szukają sztucznej sensacji. Ja polecam każdemu prace w tym zakładzie.

Patrzcie, to Zeppelin!"
@Gawrą

Po pierwsze dla czego na mieście wszyscy nazywają ten zakład (usunięte przez administratora) ??chyba to już samo mówi za siebie .Po drugie rotację po trzecie rotacje

Masa
@Gawrą

Ergonomiczne to mają czasy cyklu

Jezus
@Gawrą

Mogę się zgodzić odnośnie leserów co przychodzą tam żeby kręcić sensacje. Ciągłe obgadywanie jeden drugiego to jest normalka na tym zakładzie. Atmosfera jest tak toksyczna że nieraz chce się rzygać. Praca jako taka jest faktycznie spoko. Ludzie którzy tu pracują to głównie plotkarze i lenie. Przychodzą obgadywać zamiast skupić się na pracy. Liderzy to chyba najgorsze dziadostwo jakie tu jest. Jak lider jest wporządku i chcę sie dla niego pracować to go degradują. Ci co się utrzymali na stanowiskach to prawdziwe dno. Także jeśli ktoś ceni sobie spokój to lepiej tu nie przychodzić. Stawka jak powiedział przedmówcą - jest konkurencyjna czyli 200zł brutto + minimalna jak wszędzie indziej z tą różnicą że tutaj się spocisz

Nigdy w życiu,
@Gawrą

Nigdy w życiu, a sporo widziałem, nie spotkałem się z tak pogardliwym traktowaniem ludzi, którzy odwalają najcięższą pracę.

@Gawrą

@Gawrą Presją psychiczna dla słabszych fizycznie jest trudna do wytrzymania. Jeśli ktoś stoi nad tobą i mówi ,że się nie wyrabiasz to nie jest to budujące. Po nowych releyautach ludzie są dosłownie zmiażdżeni fizycznie. To jest praca do 40 tki max . Właśnie dlatego coraz mniej ludzi już ma ochotę a przede wszystkim siły robić nadgodziny. A poza tym nadgodziny da po to żeby sobie zarobić na coś co chcę a nie potrzebuję a nie powinny być po to żeby dorobić na przetrwanie

Streszczenie
@Gawrą

Ty i twoje akcje to jedna wielka sensacja thriller historii żal mi was wszystkich

Streszczenie

Ty tam jeszcze robisz

Krzys
@Gawrą

Ile ci zapłacili za te bzdury .Nie polecam (usunięte przez administratora) to prawda ale tak jest kołch@z tak nazywają to miejsce w B_B nie bez powodu pozdro i nie kasujcie bo znajdę 35sekud na ujawnienie paloli żeby było jasne .Jakieś pytanie ?

Mirianda

Potwierdzam informacje ta (kobieta) o ile to kobieta, narusza wszystkie możliwe zasady kodeksu pracy, jest nie mila i wulgarna i obraża tego młodego chłopaka ponieważ biedaczek jest słabszy psychicznie i notorycznie go upokarza, myślałam żeby jej nasrać do butów za to :)

Don Vito Corleone
@Mirianda

Jedynym rozwiązaniem w tej sprawie jest fakt że muszą być świadkowie jeśli nie ma to nagrania lub inne podobne dowody potwierdzające naruszenie kodeksu pracy którego zasady są łamane i prowadzony jest (usunięte przez administratora)i znęcanie się

Haha

Awansuje na kierownika tak to tam działa psychopaci są promowani

Kełbasa
@Mirianda

Stańcie w obronie tego chłopaka może zamiast pluc na forum? Kojarzę tego babiszona i dramat..co ona robi dalej na tym stanowisku to nie wiem

@Kełbasa

A co kierownictwo na to? Nic z tym nie robią?

Kelbasa
@Karolina

Nie wiem bo już tam nie pracuje ale znając życie nawet nikt nie poszedł się poskarżyć. Druga sprawa, to to, ze takie rzeczy zamiatane są pod dywan

@Mirianda

po co (usunięte przez administratora) do butów? (usunięte przez administratora) szkoda. lepiej do energetyka ( na pewno stawia go na ambonce lidera) wrzucić coś na poczyszczenie, to nie zdąż wypić a sama zesra się w majty, będzie (usunięte przez administratora) śmiechu

xxx

Biorąc pod uwagę panującą w kraju coraz to większą inflację na poziomie przekraczającym obecnie wskaźnik dwucyfrowy (ponad 12%) oraz osiąganiem przez Pracowników w bieżącym roku niższych od oczekiwanych wysokości dodatków wchodzących w skład wynagradzania, Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” wystąpiła z inicjatywą do Pracodawcy o wprowadzenie od dnia 1 lipca 2022 r. dodatkowej waloryzacji podwyżki wynagrodzenia zasadniczego dla wszystkich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę w ZF Automotive Systems Poland Sp. z o.o. w Częstochowie. A CO Z BIELSKIEM DROGIE ZWIĄZKI ZAWODOWE ?

Zf
@xxx

Niestety zakład w Bielsku jak również w Czechowicach nie przewiduje podwyżek..podobno jadą na kredytach

@Zf

A skąd masz taką informacje, że jadą na kredytach?

xxx
@Monika

Dokładnie na jakich kredytach jadą jak Częstochowa negocjuje tam jakoś tego nie ma a jesteśmy jedną firmą to są jaja z nas robione.Skandal.

Ktoś
@xxx

pani ze tbrt ze zwiazków zawodowych wygląda na ciepłe kluchy, jak dyrekcja tupnie to ona ma trzy kilo strachu w majtkach.

gg
@Ktoś

związki zawodowe siedzą w kieszeni prezesa - jak ten im nie da pieniędzy to nie bedą mieć także raczej nieliczta na pomoc związków zawodowych

gg

absolutnie nie za (usunięte przez administratora) będą pracować polacy, bo ukraińcy pracują dużo i ciężko, po 12 godzin czasami, więc poza miseczką ryżu dostaną do tego odrobine sosu

UR

Jak sytuacja w UR ? Jak z zarobkami i pracą w święta weekendy ?

Montaże
@UR

Praca w dni wolne jest dobrowolna i można zarobić coś ekstra.

pracownicy z Ukrainy

Czy są może zatrudnienia w zakładzie dla ludzi z Ukrainy ? Czy zakład sprzyja zatrudnieniu i pracy obcokrajowców którzy nie do końca znają język polski ? Goszczę w domu kobietę która szuka pracy. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@pracownicy z Ukrainy

Nie ma z tym problemu, od dawna firma zatrudnia pracowników z Ukrainy

łysy

Nie wiem w czym problem - w tym że ktoś jednocześnie pracuje na dwóch stanowiskach? Przeciętny pracownik jak ma wykonać 2 czynności jednocześnie to ma poważny problem, a najczęściej te 2 czynności na raz to dostanie się po głowie i dłubanie w nosie

Dokladnie tak.

@łysy

No wlasnie ten pracownik nie do konca wypelnia swoja prace. Zwlaszcza gdy znika nie wiadomo gdzie i na jak dlugo, a praca stoi. Co to za pomoc zatem?

Obróbki
@Z.

Chyba nigdy nie pracowałeś na obóbkach, ja miałem okazję. Tam maszyna cały czas pracuje, nie ma potrzeby stać i jej pilnować, trzeba tylko wybierać, mierzyć żeby się nie zatrzymała.

?
@Z.

I liderzy na to pozwalają? Tam na każdej maszynie jest podana ilość do wykonania, jak się jej nie zrobi to trzeba podać powód: awaria, przezbrojenie. Na B700 zawsze zostawia się włączoną maszynę i idzie się na przerwe.

operator
@Z.

jak chcecie zaszkodzic kolezance to chociaz umiejetnie, bo nie wiem czy korzysta w pracy z kompa czy jej wogole nie ma, ponosi was troche fantazja, ktoś kto pisze takie rzeczy nigdy nie pracował z bracciami R....., tam jest przegięcie w ta drugą stronę

Eryk

W czym problem. Kobiety pracują za taką samą stawkę jak mężczyźni. Więc jeśli ciężar o którym piszesz mieści się w tym ustalonym przez prawo pracy, (a mieści się bo to do 14kg) to wszystko ok. A widząc ile prac odpada kobietom bo akurat to za ciężkie to identyczne wynagrodzenie to jakiś żart.

łysy

co to za dyskryminująca, szowinistyczna wypowiedź jak facetowi wypadnie dysk od targania to dobrze, a jak babie to źle wam, polkom w głowie się już chyba coś źle porobiło, ale już niedługo dzielne dziewczyny z ukrainy co ciężkiej pracy się nie boją wam pokażą jak trzeba pracować a nie użalać się że ciężkie części

Ukrainka

Oj polaczki, polaczki.

TŁUK Z BIURA

Kobiety som dobrymi operatorami i powinły muc spełńiać siem w pracy na lińji listfy, wkońcu mamy pszecierz ruwnouprawnienie. Same hcom tutaj pracować.

Uuhhbhhhbvvvfr
@TŁUK Z BIURA

Uprawnienia bd miał takie same jak wyjdziesz kozaczku za bramę na jeden jeden na pieści chcesz???

Z.

O, to to. A niby kobietom nie wolno dzwigac tego, czy tamtego, wozkow taki nie, a ostatecznie nie ma zadnego faceta, ktory by to zrobil.

Jaka opinie ma nasz kierowniczek z Czechowic bardzo (usunięte przez administratora) Takiego c..... To chyba rodzice na widłach do chrztu niesli

Adrian
@888800000000000

A co ci z nim nie pasuje? Widzę dużo frustracji, ale nie wytłumaczyłeś skąd te emocje ;d

@888800000000000

Widłami to go próbowali dorobić ale im nie wyszło

Klgy

Kierowniczek z Czechowic powinien miec druga rozprawę w sądzie za to jak toleruje ludzi w pracy a nie przepraszam bo jeszcze jak by tam poszedł to by psom ogolono żyć i by były ładniejsze od jego buzinki

Bb
@Klgy

On nie toleruje ludzi. Jak kiedyś usłyszalem. "Ja jestem Bogiem" Kto tak mówi? Dziwi mnie tylko to, że skargi, zażalenia ludzie narzekają i co? Nie wierzę, że kierownictwo tego nie czyta. Zero reakcji z ich strony a szkoda bo jeśli dwa zakłady narzekają na tego jegomoscia to coś jest na rzeczy.

Mous
@Bb

Zamiatają pod dywan jak cała resztę afer to są specjaliści od tego i odpowiedni ludzie którzy kryją takich ludzi bo są tacy sami źli zepsuci jak reszta

Zbawca
@Mous

Nic się nie tu nie zamiata pod dywan. Nie podoba się wam że ktoś was w końcu za dwulicowy pysk złapał? W końcu ktoś kto skróci te wasze plugawe zachowania. Facet jest pomnikiem waszych grzechów. Mam nadzieję że będzie łoił jeszcze bardziej. Na robocie się skupić a nie tylko obgadywać, (usunięte przez administratora)

XYZ
@Zbawca

Orzeł czy to Ty? ????

@Klgy

jeżeli ktoś uważa że łamane jest prawo i czuje się pokrzywdzony - należy zgłosić się do inspekcji pracy lub policji jeżeli zostało popełnione przestępstwo a nie że jak was pytają czy coś jest nie tak to siedzicie cicho i robicie głupie miny i udajecie że wszystko jest ok

Kompletna bzdura
@Zbawca

Za mało widziałeś kolo Albo wiesz co się dzieje i sam też tak robisz na bank

Lucek

Witam jako operator lini który został podzielony na strefy jakoś nie chce żeby kierownik zmiany A mieszał mnie i kilka innych osób z inna strefa ciekawe co na to dyrekcja że ich zasady są raczej na pokaz niż do przestrzegania skoro nawet kierownicy je łamią ktoś się wypowie

Sajkomas
@Lucek

Ok, twoja prośba została wysłuchana. Od poniedziałku zapraszam na zmianę c, gwarantuje prace na liniach vw bez możliwości przeniesienia do innej strefy. Zespół jest bardzo zmobilizowany do pracy a atmosfera na liniach fantastyczna.

Lucek
@Sajkomas

Akurat nie jest to prawda słyszałem że chowacie tam wrone strasznie dziwny ptok podobno strzela przy swoim zdjęciu co źle odbija się na pracownikach słaba mentalność utrudnia pracę ludzia ????

Sajkomas
@Lucek

Tak, mamy ptoka. Jest to mój wierny towarzysz a zarazem ulubieniec. Na pewno będzie ci się dobrze pracować w ptaszarni, zapraszam. W przypadku odmowy i tak do nas przyjdziesz a dodatkowo otrzymasz rotacje w sobotę na nocce z dniem wolnym do wybrania w środę na 1 zmianie.

wróbel
@Lucek

Mieszane stref to pikuś. Panie Lucek mieszanie ludzi między zakładami, transport 15-20 os. Busem to jest wyczyn! Ale przecież nasz zakład na papierze jest suuuper.

Jony
@Lucek

Wrona to ten zapylacz co zrobił dziecko jednej z pracownic?

Hlum

Vasyl
@Bnm

No szkoda jej

Operator

Kolejna odsłona absurdu na zmianie C. Ludzie oskarżeni o (usunięte przez administratora), nękanie... Wracają tak poprostu do zakładu po paru miesiącach urlopu... ( Który pewnie miał na celu zamiecenie wszystkiego pod dywan). Taki lider powinien być odsunięty że stanowiska. Nie powinnien kierować zespołem ludzi. I gdzie się podziewa kierownik. Który nic nie robi w tej sprawie.

Real Bob
@Operator

Dokładnie - Krótko i na temat do roboty Panie Parówa a jak nie to wyżej Pani odpowiedzialna za HR wie wogóle o tyn jakie on ma stanowisko?

Były pracownik zm c
@Operator

Ooo który to lider? Pewnie któryś z vw

Sycylyczyk

Stary ich numer

Uwaga
@Operator

Tam już dawno powinna się zjawić telewizja

@Uwaga

chyba żeby pokazać pracowników

Zadowolony Operator

Witam bardzo podoba mi się praca w tym zakładzie. Praca na produkcji nie jest ciężka. Czasami jest trochę monotonnie ale do przeżycia, dzięki temu ze przełożeni dbają aby operatorzy byli uniwersalni i pracowali na wszystkich liniach. Liderzy ze zmiany c są sympatyczni tak samo jak kierownik pełen profesjonalizm. Pozdrawiam Zadowolony Operator.

Masa
@Zadowolony Operator

Ile się zapłacili za te kłamstwa?

Paruwa
@Masa

1,99 od pozytywnej opinii, a co?

Mały kierowniczek z Czechowic nie wiem czy wie ale to z jaką rozmowa odnosi się do ludzi To jest (usunięte przez administratora) i Czechowice to nie bielsko z tad może wyjechać źle ten mały pekinczyk bez kultury do ludzi pytam się gdzie są kadry i związki czy czekacie aż komuś puszcza nerwy i zamiast wrócę nią do Czechowic na tego pana ktoś poczeka i pojedzie do Wojewódzkiego za biurkiem może być supermanem ale poza zakładem już nie

Yyy
@8888

Zastraszać ludzi i mobbingowac to sb mógł w czexhwoicach to jest Bielsko i nie może się gowniaz co ma 30 lat bez szacunku jak do guwniarza do człowieka o 15 lub mniej lat Bez szacunku wypowiadać bo mu nawet ojom nie pomoże jak mu ludzie wpierdo.... Szmaciarz

Zf
@Yyy

Co nowy kierowniczek już daje wam popalić? Jeszcze rozmowy dyscyplinujace i nagany to mu dobrze wychodzi

Cypisek
@Zf

Jak to jest dyrektor to ja jestem szeryfem z 13 posterunku żeby być kierownikiem to trzeba mieć kulturę do ludzi i dawać im przykład aż dziwie się ze takiego pekinczyka jeszcze nikt nie nagrał i nie oddał do sądu bo po ostatnim komentarzu od ludzi cosik wcześniej przyjeżdża do pracy chyba czas napisać do kibiców co lubią wrażenia na meczu aby tego panna przypilnowali po co brudzić sb ręce skoro związki nic z tym nie robią i wola z zakładem straszyć i tępić i uważać ludzi za zero

Animouse
@Cypisek

(usunięte przez administratora) społeczna na ile sobie pozwolicie tak was będą traktować nawet za 6tysiecy nie wrócił bym to tego (usunięte przez administratora) szanujcie się jesteście warci więcej niż to jak tam was traktują te marionetki korporacyjne

Nnn
@Animouse

Te marionetki hak się zbiorą jak mówisz a ci wypłaca listwę to bd tydzień za Obelixem z Asterixa bez sznurka latał

Mous
@Nnn

Straszyć to sobie możesz wróble na dachu i kolegów ze stoperami start

Xyz
@Zf

Ten mały karakan z dużym łbem konia zero kultury, odchowany przez (usunięte przez administratora)zero szacunku do ludzi. Mam nadzieję że go tam dojedziecie. (usunięte przez administratora) jakich mało.

Czech
@Xyz

Tak niech go tam dojadą. Zero szacunku dla pracowników z Czechowic. To co wyprawial to przechodzi ludzkie pojęcie. Mamy teraz Michała. Każdy pracuje, robi swoją robotę, wszystko zrobione, ludzie pracują bez stresu z uśmiechem na twarzy

Nikita.

Gdzie w naszym zakładzie pracy, podziała się ergonomia pracy operatora.... Bo jakoś ostatnimi czasy wogóle jej na liniach produkcyjnych nie widać.. Może biurowcy tak wspaniałomyślni, popracują przez 2 tygodnie po 8 godzin i dowiedzą się jakie błędy popełnili. Bo raczej nie ułatwiło to pracy. Wręcz przeciwnie - no ale cóż miejsca się zrobi na hali mnóstwo. Można potańczyć....

Pocią AGV

Na wszystkim oszczędzają zlikwidowali przejazd poobcinali procenty za nadgodziny pozwalniali ludzi ograniczyli wydawanie ubrań jak by mogli to papieru toaletowego by nie dawali do kibli i to wszystko w imię oszczędności a kupują 2 bezużyteczne samojezdne pudła które non stop się psują po milion euro i gdzie tu oszczędności PANIE PREZESIE I PANOWIE DYREKTORZY?Pała z ekonomii mam nadzieję że ktoś weżmie za fraki osoby za to odpowiedzialne...

Patrzcie, to Zeppelin!"
@Pocią AGV

Nie ma kasy a impreza w Zeppelin udana była

@Pocią AGV

te samojezne pudła kupiono właśnie temu bo nie narzekają, nie szczekają w intenecie, nie mają o wszystko pretensji i będą pracować w soboty roboty się ulepszy i naprawi i będą działać - czego o niektórych nie można powiedzieć

Ryki co?
@łysy

Wiesz co bardzo strasznie i chętnie spotkałbym cię na ulicy ale jak ci przy...... To się złożysz w pół jak kanapa zobaczymy jak bd jęczał

@Ryki co?

Żebyś ty był taki mądry w pracy i tak namiętnie i z pasją podchodził do swojego zajęcia jak chcesz bić ludzi prostaczku

Niki

Za bramę

Hhhhh
@łysy

Pamiętaj o tym że możesz być kierownikiem w zakładzie a za brama zawsze może być kierownikiem kto inny i jak ci (usunięte przez administratora) w telewizor to ci się kanały (usunięte przez administratora). Z TVP na Polsat

Co
@łysy

Żebyś Ty był taki mądry i nie udzielał się tak na forum. Nie masz co innego robić.

Operator
@Co

Przecież maja dużo czasu w biurze to odpisuje pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 16 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group