Opinie o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZF Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZF Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

JA

Witam czy są obecnie przyjęcia na produkcję ?

TY
@JA

Tak, zarówno kobiety i mężczyźni są zatrudniani w obecnej chwili.

@TY

A Polaków też przyjmują?

Operator

Na każdej linii liczy się wynik, o to tutaj chodzi, zakład musi być rentowny, a ostatnio mamy tylko kłopoty….

Mirek
@Operator

Na Rentę to tam ludzie trafią na głowę przez nacisk i presję która tworzą właśnie ludzie którzy tego nie rozumieją

Pszczółka

Takie opinie tworzą bardzo smutni ludzie którzy w internecie są bardzo silni bo nikt nie wie kto to jest a w rzeczywistości nigdy nie odważy się wypowiedzieć swojego zdania, jest to bardzo smutne i wspułczuje takim osobą... A tak z innej beczki jeżeli decydujesz się na pracę to musisz ją wykonywać ja porządnie i za to dostajemy pieniądze , a jeżeli coś nie odpowiada zawsze można zmienić miejsce pracy np na bardziej wymagające - menela z pod żabki.

Mufek

Czy ktoś wie jak nazywa się pośrednik który zatrudnia w ZF TRW-u zwykłych pracowników, a także czy ktoś orientuje się w jakim stanie jest produkcja listwy kierowniczych na obróbce

KTOŚ
@Mufek

Obróbka listwy- tylko dla kobiet, obróbka zębnika- w- tak samo (kobiety są dobrymi operatorami). Dla panów głównie market (praca ręczna na magazynie). I proszę nie ględzić tu o tzw. parytetach, kierownictwo ma to nie powiem gdzie.

listwa rackowa
@KTOŚ

parytety to są dla zarządu, dla pana panie montereczku jest podniesienie normy przy ciężkich elementach

Zenon

Czy w ZF TRW w Bielsku-Białej na produkcji dla robotnika jest (usunięte przez administratora) praca i (usunięte przez administratora) płaca?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Polak

Niech Mi Ktoś wytłumaczy dlaczego zamiast zgodnie z tym co było napisane w jednym z ostatnich Newsletterów Firma będzie zatrudniała pracowników z Naszego Kraju zatrudnia masowo pracowników z Ukrainy którzy to delikatnie mówiąc nie są zainteresowani tą pracą bo jest dla nich praca chyba za ciężka.Zakład powinien postawić na Polaków a Ukraińcom skoro się nie chce to powinien podziękować a Ci może np powinni wrócić na Ukrainę bronić swojego kraju zamiast tu siedzieć.

@Polak

jak zatrudniamy polaków to ci twierdzą ze praca w zakładzie jest nieludzka, trzeba pracować i to ciężko i że nie ma wysokich wynagrodzeń i ich wszystko krzywdzi więc nie wiem czym się polscy pracownicy różnią od ukraińskich

Polak
@łysy

A widziałeś jak pracują Ci co teraz przyjechali ? Bo chyba nie...

@Polak

radzę się przyjrzeć własnej pracy te reklamacje czasami nie biorą się znikąd

Nikita
@łysy

Wcale mnie to nie dziwi, że mamy reklamację. Jak tak dalej pójdzie, to nie bedzteny mieć co robić.Czy ilość idzie w parze z jakością - proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie.

@Nikita

proszę zgłosić swoje obiekcje w trakcie rozmowy z przełożonym bądź na rączce z odpowiedniem kolorem nie może być tak, że jak pytamy pracowników czy wszystko jest ok to twierdzą że praca super a potem są żale gdzie indziej

Mirek
@łysy

Ciesze się że już tam nie pracuje dno i margines którzy tworzą pseudo uczeni w gabinecie przy kawie

Ogon
@łysy

Ciekawe jak się Niemcy dowiedzą ja mogę zadziałać gdzie trzeba

@Ogon

proszę zgłaszać nie ma żadnego problemu o informowaniu nawet rady nadzorczej firmy o nieprawidłowościach, o ile są one prawdziwe

Kurczę, powiem wam szczerze, że przychodzę tutaj czytać tylko wasze komentarze na temat pracy tutaj... Nikt wam pracy nie zabrania zmienić. Ci którzy narzekają na liderów - śmiało zostańcie nimi. Ludzie w biurach nic nie robiący ? Ależ droga wolna, śmiało składać papiery i pokażcie na co was stać. Śmieszy mnie to wasze narzekanie na to wszystko tutaj... pamiętajcie, że pracujecie w Automotiv "safety" a narzekacie na procedury ... co mają powiedzieć inżynierowie którzy muszą mieć w głowie wszystkie wymagania naszych klientów ? Pracuje w tej firmie już 11 lat. Nie powiem, że nie ma rzeczy tutaj mniej lub bardziej irytujących czy też denerwujących natomiast wybraliśmy sobie taki zawód to trza go wykonać rzetelnie jak przystało na pracownika. Co do zarobków. Najpierw produkcja narzekała że jest dużo weekendów. Były postoje - narzekała, że tych weekendów nie ma. Teraz jak są to znów narzeka, że jest za dużo pracy. Opamiętajcie się ludzie. Pamiętajcie, że sami sobie obrzydzacie tą prace a potem jedyne co potraficie to wylać żale na GoWork ...

Iiiiooo
@pracownik

Kolego trochę szacunku do ludzi gdyby nie oni to ty inni liderzy i inżynierowie byście (usunięte przez administratora) Zaproszeniem byście mieli a nie premie kwartalne i inne wasze dodatki wiedz przestań (usunięte przez administratora) Farmazony jaki to nie (usunięte przez administratora)

@Iiiiooo

Dlaczego farmazony ? Byłem w tym zakładzie na różnych stanowiskach a zaczynałem właśnie od operatora i gdyby ta praca była taka zła czy robił bym 11 lat ? Ja nam bardzo duży szacunek do ludzi. Tak jak mówisz to dzięki wam mamy prace. Ale nikt chyba z was nie myśli jak to Ci z biur walczą o to abyście wy dostali premie roczne itp broniąc codziennie dla was wskaźników. Jedno wielkie narzekanie. To jest właśnie dramat. Bo przecież tylko dzięki operatorom ten zakład funkcjonuje. Zejdź na ziemie i dowiedz się jak wyglada praca na inny h stanowiskach.

Taki Tam
@pracownik

Strzeliłeś w samo setno. Zgadzam się z Tobą w 100%!!!! Idealne podsumowanie tych biadoleń i narzekań. Ale myślę że większość tych ludzi tam nie pracuje albo uwielbiają masochizm, jeżeli nadal tam pracują a ciągle narzekają. Żałosne.

Pracownica
@Iiiiooo

Myślę, że pracownicy w biurze nie istnieją bez operatorów na produkcji i w drugą stronę też to działa. Praca jest w całym zakładzie taka sama, mało ludzi i duże wymagania bez względu na stanowisko i charakter pracy.

@Pracownica

bez wzajemnego poszanowania to nie będzie działać w ogóle, z tym że najczęściej pracownicy kadry szanują pracowników, natomiast pracownicy produkcji mają w poważaniu kadre i tylko potrafią się o nich wypowiedzieć że to te luje z bjura chrum kwik praca na prawdę jest lżejsza niż w innych zakładach w bielsku, nie pracuje się warunkach chmury olejowej, nie mają pracownicy 45 stopni na hali w lecie jak w niektórych zakładach czy nie ma normy 2533 elementów na zmianę

Krzysztof

Oddawaj kasę za rn

Krzychu
@Krzysztof

Co to z a skrót rn?

Real
@Krzychu

Rn Złodziejska rotacja za niedzielę rs rotacja za sobotę

Pracoholik
@łysy

Warto dodać, że nie ma też szkodliwych warunków. W zakładzie jest czysto. Wiele osób odchodzi i wraca, niektórzy trafią lepiej lub mocno zaciskają zęby i udają, że jest lepiej. Wiecie jak to jest, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

@Pracoholik

hej, faktycznie tak dużo osób wraca? Jak wtedy rekrutacja wobec nich wygląda, jest jakaś karencja? I oni wracają na tych samych warunkach co odeszli czy mają jakby od nowa wszystko?

Popek
@Karolina

No przecież płaczą za rotacją tak wracają hehehe proszą za darmo żeby w sobotę robić

@Popek

naszym pracownikom nie dogodzisz, bo są zmiany w sobotę - źle, nie ma -źle, są nocki- źle, nie ma - źle dobrze byloby jakby była jedna zmiana płatna od razu 200% albo jeszcze lepiej- żeby nie przychodzić a pieniążki do rączki dostawać

@łysy

a warunki pracy jak ocenisz, są na tyle dobre że za taki pieniądz, który oferują faktycznie warto robić? jest to adekwatne?

@Karolina

nasi pracownicy powiedzą że to obóz pracy najczęściej nie pracowali w żadnym innym tego typu miejscu a nie wiedzą ze po prostu od nich wymaga się dokładnej pracy bez zwariowanego tempa oraz warunki pracy są dobre w czystym, ergonomicznym miejscu

Piec Gazowy

Piec Kaflowy, zapraszamy na B100 po palety z otoczki, żeby Kocioł na Pelet miał czym grzać. Pozdrawiamy

Aninim

Naruszenie danych osobowych

Naruszenie danych osobowych

Narusza prywatności

Czy firma ZF Group udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

qq

no jest kasa zapomogowo-pożyczkowa, ale to trzeba być pracownikiem zakładu a nie maupą na posyłki z agencji pracy, a poza tym w zakładzie trzeba mieć pewien staż

Obserwator

Przerwy w ZF są trzy 5,20 i 10 minut ale niektórym się trochę poprzewracała w głowach jest jedna liderka na zmianie A u której przerwy regulaminowe nie istnieją dlatego że przerwa 5minutowa u niej trwa 30minut ,20 też 30minut i 10 też koło 30minut

@Obserwator

Jak u większości palaczy, którzy chodzą co godzinę na palarnie a inni muszą w tym czasie wykonywać ich prace

@Obserwator

Na linii Vw2 panuje totalny chaos. Operatorzy są wyżej od liderów co powinno nie mieć wogole miejsca. Brak dyscypliny każdy robi co chce a liderzy nie reagują.

Mortadela
@Obserwator

To chyba nie na zmianie c xd tam liderom się wydaje, ze są bogami.

Bon don
@Mortadela

Dobrz przejmujcie władze pierwsze na linii później nad całym obiektem hahahaha na koniec biura

Opi
@Obserwator

I taka osoba z zewnątrz przyszła, tyle czasu minęło i dalej tnie w uja, dostała lepsza stawkę bo z zewnątrz a zero doświadczenia i jak widać zaangażowanie też na bardzo niskim poziomie z resztą ile liderów jest których powinni (usunięte przez administratora) ? To nie powinno być zdegradowanie aby stawka została tylko wypowiedzenie 3 miesięczne i papa bez gadania nie mówię tylko o zmianie a ale również o innych, biorą kasę niech wykonują swoją pracę, nie przychodzą pogadać i się obijac ta praca wymaga zaangażowania i zapierdalania, nie podoba się, nie chce się to tam są drzwi

Antoni Pawlicki
@Mortadela

Dobrze będzie trzeba przyjrzeć się tej sprawie

Tadek

Dobrze robi

Fan

Cieszę się że tak tłumnie piszecie co wam nie pasuje w zakładzie w którym w większości pracujecie, pracowałem w BB przez 2.5 roku lecz w przeciwieństwie do was pracując na 3 zmiany i wszystkie weekendy gdzie to było możliwe podjąłem studia i już od paru lat pracuje w biurze, lecz wracam na to forum w chwilach braku motywacji by docenić własny trud by tylko nie siedzieć na palarni i słuchać niezadowolonych 30,40 latków jak to ciężko jest w życiu.

@Fan

Gratuluje sukcesu w życiu ale zauważ, ze pracownicy fizyczni w zakładach są najbardziej potrzebni.

Żywiecka
@Kelbasa

czyli bez umysłowych produkcja będzie śmigać, gdyby pracownicy byli niezbędni na produkcji proces robotyzacji ustałby dawno temu...

@Żywiecka

A gdzie napisałem, ze jesteście zbędni? Widać na tych studiach nie nauczyli czytania ze zrozumieniem :) (usunięte przez administratora)

Chorowity

Co tam w tym ZF słychać ? Dawno mnie nie było. Nie wiem czy wracać warto? Jakieś newsy?

Chorowity

Czemu aż tak ? Nie ma roboty ?

Real

Petarde życiową sam se wysadziles w ręce na własne życzenie

Real Bob
@Chorowity

Ukraina leci jak co roku na koniec a resztę upychają puki co gdzie się da...Sam sobie odpowiedz czy będziesz potrzebny jak wrócisz do końca roku to nie ma najmniejszego sensu.

@Real Bob

To ile obecnie osób jest i ile przewidujesz o stycznia? Bo brzmi to jakbyś mocno redukował te stanowiska w tym momencie

Iii

Mały kurdupelku z Czechowic cierpliwość już naprawdę się do cb kończy aż sb z miłą chęcią poczekam w piąteczek po pracy żeby Cie życzliwie nauczyć kultury do ludzi bo jak było cieplutko na hali to siedziałeś jak pi... W biurze teraz trochę chłodniej to ludziom mierzysz czas bd miał okazję policzyć swoje ząbki które bd leżały na ziemi skończył się czas kultury do cb ty możesz w zakładzie prowadzić mobbing i brak tolerancji do ludzi przyszedł czas cię trochę nauczyć szacunku

@Iii

elita zakładu w internecie wypisują byle co a jak się idzie przez linie zobaczyć co się wyprawia to jest "dzień dobry panie kierowniku, wszystko w porządku panie kierowniku, czas cyklu w porządku panie kierowniku" przypominam że można na bieżąco zgłaszać uwagi rączkami

Mc
@łysy

Łysy won stąd oddajcie mi kasę za wszystkie nie legalne rotację darmowe soboty i niedziele dawali po 5ratacji jesteście mi dłużni za to 50 000zl w gotówce na jutro ma być

Czechowice_bielsko
@Iii

Chyba Wasz problem się dziś rozwiązał wedle wszelkich informacji - plotek - którymi dziś chucza oba zakłady o tym Panu i rodo.

Czdz

Coś więcej????

Zf

Mhhhhhh Ciekawie co dyrekcja zakładu zrobi. Nic

Kazimierz
@Czechowice_bielsko

Powiesz o jakie plotki chodzi bo niewiele załapałem z tego co piszą inni. Nie można się dogadać z kierownikiem i dlatego takie kwasy?

KTOŚ
@Czdz

Zdaje się, że uchybił jakimś obowiązkom i wyleciał na zbitą mordę. Tyle podsłyszałem. Niema ludzi nieskazitelnych.

tajemniczy
@Kazimierz

Nie tylko.

@tajemniczy

Oho, faktycznie tajemniczo. A dopowiesz coś więcej?

Mistrzświata
@łysy

Hahaha, to prawda, 3/4 pracowników gęby nie potrafi otworzyć a jedynie narzekać :D

Mfi
@Mistrzświata

Gwiazdki i opinia że to obz pracy na to się zgodze sami ciężko sobie zapracowali na to szczególnie derekcji za wszystko dziękuję jesteście świetni szkoda ludzi a szczególnie tych normalnych kiedyś odpowie ktoś za to wszystko

Lii?
@Iii

Jak się sprawa zakończyła?

Czy rozmowa rekrutacyjna w ZF Group odbywa się również w języku angielskim?

A skąd taki pomysł?

qq

moze na wyższe stanowiska, ale na produkcje wystarczy umieć czytać jako tako

@qq

A coś jeszcze z takich podstawowych wymagań?

Roky
@Karolina

Mózg musisz go wyłączyć mysienie wyłączyć

@Roky

Nie wiem czy tym samym krytykujesz osoby pracujące na tych stanowiskach czy samą specyfikę pracy? Chyba jednak w jakiś sposób trzeba myśleć co by błędu nie popełnić? :(

M
@Karolina

Po czasie robisz automatycznie wszystko

Grzeg

Ile zarabia się teraz tutaj na produkcji?

Grzeg

Ile zarabia się teraz tutaj na produkcji?

Ej

Ta z logistyki to na haloween się już przebrała? Czy to tak naturalnie?

Ciekawa

Hej,jak teraz przedstawia się sytuacja na zakładzie? Szykują się znowu zwolnienia/dodatkowe utrudnienia? Obserwując to co się dzieję dookoła,to mam pewne wątpliwości czy mogę na spokojnie wracać z macierzyńskiego czy też powinnam szukać nowej pracy... I pytanie drugie: czy już wiadomo coś o zapisach na bony świąteczne i paczki dla dzieci?

@Ciekawa

Do 4.11 trzeba oddać wypisane wnioski do kadr

@Anonim

Zawsze jakaś precyzyjna informacja. A jeśli chodzi o całą resztę, o którą spytała? Jakie warunki przewidujecie?

Tabaluga

Niech mi ktoś napisze ile my w końcu tej podstawy zarabiamy po odliczeniu tych wszystkich dodatków bo mi wychodzi ze w granicach najniższej krajowej proszę o odpowiedz dziękuję.

gg
@Tabaluga

jeżeli nic się nie zmieni poza stawką minimalną to od przyszłęgo roku będzie wypłata minimalna pytanie - czy zaangażowanie również?

@Tabaluga

Był spokój jakiś czas i znów jakieś głupie docinki w stronę operatorów. Krytyka z każdej strony. Ciekawi mnie dlaczego za te jej odzywki i traktowanie operatorów ona dalej może robić co chce. Do kiero się przymila i uśmiecha a jak tylko odejdzie to jedzie po nim jak po łysej kobyle… Fałszywa jest wiec uważajcie co mówicie

@Obserwator

Chodzi konkretnie o liderkę ze zmiany B z forda K.K…

NN
@Obserwator

Na zmianie C, też "pani" lider odnosi się do operatorów jak.... ... Brak słów.. Proszę pamiętać, że (usunięte przez administratora)jest nie dopuszczalny w pracy. I w końcu znajdzie się ktoś taki, że jej nie odpuści, poniżania.

Abc
@NN

Niestety ludzie się zwalniają bo nie wytrzymują tego psyhicznie. Niektóre liderki przychodzą do pracy po to żeby wyladowac się za swoje problemy osobiste . Niestety ale kierownicy słysząc skargi mają to w (usunięte przez administratora) Bo chcą mieć swiety spokój i wynik człowiek się nie liczy . Na zm C wieksza połowa liderów powinna być zdegradowana! Jak się dyrekcja za to nie weźmie i zrobi selekcję na wszystkich zmianach to zakład będzie miał dalej zła opinie i coraz mniej osób będzie chciało tu pracować

Bua
@Abc

Po co są liderzy? Każdy wie co ma robić A od szkolenia stanowiskowego powinno być dojo A nie jeden operator jest lepiej zorganizowany niż lider co woli tuszowac swoją niewiedzę poprzez mobing w innych zakładach są liderzy którzy przez 2 godziny pracują jako lider sprawdzą przezbrojenia itp A resztę pracuje na maszynie i każdy pracownik uczy się samodzielności A u nas lider jak widzi papierek to palcem pokazuja kobiecie o 20 lat starszej od siebie go podnieść i jego całą robota. liderzy powinni pomuc pracownikom zdobyć jak najlepszy wynik A nie zajechać A sama oparta o maszynę opowiada i inna liderka jakie to sobie paznokcie nie zrobiła

90000b
@NN

Albo kultularnie lirycznie odpłaci się tej pani za bramą prosto w twarz nawet jak bd że znajomymi gdzieś na mieście albo rodzina aby jej rodzina znajomi wiedzieli jaka ta pani jest

Roky
@Abc

Zmiana C jak zwykle nic nowego

wrm

Podobno w tej korporacyjce wprowadzili pośredni przymus szczepień? Serio się tak daliście zapędzić jak owce na te nieprzebadane preparat?

Szanujmy swój czas

Dziwna firma, dzwonią do człowieka na wstępne spotkanie rekrutacyjne rzekomo z propozycją pracy na konkretne stanowisko, a później wykręcają kota ogonem zamiast powiedzieć wprost, że dotychczasowe doświadczenie zawodowe i kompetencje nie są wystarczające może to tylko moje odczucie ale nikt nie jest głupi, spieszą się z ustaleniem terminu spotkania człowiek przekłada swoje obowiązki a spotkanie się okazuje jakąś bezsensowną gadką bez sprecyzowania konkretnego stanowiska także przyczyniam się do negatywnej opinii co to za styl rekrutacji ludzi hah

Grażyna
@Szanujmy swój czas

o jakim stanowisku tutaj mowa? na jakie się rekrutowales a jakie zostało ci przedstawione? od razu ci podziekowano ze jednak cię nie zatrudnia ?

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 16 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group