Opinie o Fregata s.a. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fregata s.a.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fregata s.a. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fregata s.a. w Gdańsk

Lala

Jedna Cma sobie pofrunela Zostały jeszcze dwie te o wiele bardziej toksyczne

Śmiech na sali

Mogą ludzie pisać co chcą, ale z tymi gre......ami to prawdziwa prawda. Naprawdę było w firmie lepiej bez nich. Szkoda gadać......

Calineczka
@Śmiech na sali

I to jest prawda ich bezczelność niezna granic ????????????

@Śmiech na sali

klan rodzinny

Fiolek
@Calineczka

To prawda śmieją się z nas porcelanowe ćmy Masz rację Calineczka

@Fiolek

Idzie lato czas by ćmy pofrunely w sina dał Z zakładu i znalazły sobie inną przystań

Billaden

Pozdrowienia dla Fregatowców PS A co to są za ćmy bo ciągle się pisze o nich

BólZadka
@Billaden

A takie pasożyty, które nic nie robią i którym nic nie można zrobić. Wkurzają nas strasznie ale jedyne co możemy to popłakać na tym forum, a oni się z tego śmieją...

Billaden
@BólZadka

A co na to góra Takie sprawy są niedopuszczalne w firmie o takim prestizu powinniście porozmawiać z kimś wyzej A tych ślizga czy wyeliminować Niesamowite co się w tej firmie porobilo I to jest tak o tolerowane ???

Dociekliwa
@Billaden

No ja słyszałam plotki, że to właśnie nieróbstwo i patologia sami siebie wyeliminowali. A że u takich ludzi często ma miejsce dysonans poznawczy, z którym sobie nie radzą, to musieli zrzucić swoją winę na kogoś lepszego od siebie. I te wszystkie komentarze to podobno oni wypisują. Pewnie góra lepiej wie co się dzieje w ich firmie, dlatego prawdziwe pasożyty już nie pracują a te "ćmy" mają się dobrze. Przynajmniej tyle wywnioskowałam z tych komentarzy.

Ćma pogania ćme za ćmą...
@Dociekliwa

Dociekliwa cztery łapki w gòre łatwo policzyć hehe.Ty,Narzeczony,Jego brat i teść .Brawo za głupote Urodziłas się taka czy jak?

@Ćma pogania ćme za ćmą...

Dokładnie tak i nic więcej tu pisać nie trzeba :-)

...

Układy... Śmieszne.. Tolerowane jest nierubstwo.. Wystarczy być.. To nic ze każdy gamoni musi pilnować j odwalac za nich robotę za te same pieniądze.. Mechanik hehe dobre dobre,, karton, taśma i naprawione,, ????

@...

To po co te ćmy trzymają a mnie zwolnili tego nikt nie widzi że tylko się kręcą I nikt im nic nie powie ?

Aplikowałeś do Fregata s.a. na stanowisko Nauczyciel Wspomagający w Szkole dla Chłopców Fregata? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Oszukana

Wydaje mi się ją jako osoba malointeligentna ze bard zo są chronieni ale dlaczego poco dwóch kierowników na warsztacie Był jeden i było ok Teraz jest sztuczny wytwór i wszystko się sypie jak klocki lego Niesamowite układy i poco Do roboty do roboty Powiedział kiedyś (usunięte przez administratora)

bez nica

Nieliczni tylko ludzie w firmie sa normalni reszta to banda (usunięte przez administratora) i wchodzącym w (usunięte przez administratora) jaśnie Pani D . Święte krowy którym wszystko wolno ... opierdalaja się nie patrzą co robi a i jest to tolerowane . A reszta się na to zgadza. Wszyscy pozwalają by ich traktowana jak śmieci bo jaśnie Pani ma humorki...

@bez nica

To prawda pracowałem w firmie uczciwie i na maszynach i na formulacjach A Ćmy są chronione od poczadku Ciekawe dlaczego ? Pozdrawiam

@bez nica

Święte słowa A Pani D jeszcze pracuje Nie powinna być na emeryturze ?

Katering

Cześć czy Ćmy dalej się blakaja ????

@Katering

a co maja robic

miąższ i 40 krasnoludków

Ćmy, motyle nocne (Heterocera) – grupa motyli z reguły prowadząca nocny tryb życia. Trudno jednoznacznie wskazać różnice pomiędzy motylami dziennymi i ćmami. Podział taki, choć stosowany również przez specjalistów, nie jest podziałem ściśle naukowym – jest sztuczny i nie odzwierciedla historii ewolucyjnej rzędu motyle (Lepidoptera). Ogólne różnice pomiędzy motylami dziennymi a ćmami Czułki (antennae) – motyle dzienne posiadają cienkie, proste czułki zakończone wyraźną buławką. Natomiast czułki ciem nigdy buławki nie posiadają. Samce ciem mają często pierzaste czułki, zwiększające powierzchnię odbierania bodźców chemicznych (feromonów) wysyłanych przez samice. Ta właśnie różnica posłużyła do paranaukowego określenia motyli dziennych jako Rhopalocera (buławkoczułkowe), a ciem jako Heterocera (różnoczułkowe). Ogromna większość ciem to gatunki nocne lub aktywne o świcie albo o zmierzchu. Motyle dzienne wykazujące ten typ aktywności są bardzo nieliczne. Poczwarka – ćmy przeważnie tworzą jedwabny kokon dookoła poczwarki, podczas gdy motyle dzienne zwykle tego nie robią. Wiele gatunków motyli dziennych posiada jaskrawo ubarwione skrzydła. Skrzydła ciem są często w odcieniach brązu, szarości, bieli lub czerni, często ze skomplikowanymi wzorami służącymi jako kamuflaż. Niemniej jednak liczne dzienne gatunki ciem posiadają jaskrawe ubarwienie odstraszające, często sygnalizujące ich toksyczność. Ćmy odpoczywają ze skrzydłami rozłożonymi na boki lub złożonymi dachówkowato. Motyle dzienne najczęściej składają skrzydła pionowo nad ciałem. Ćmy są przeważnie grubsze i bardziej "włochate", a motyle dzienne szczuplejsze i "mniej owłosione". Powyższe różnice nie są kategoryczne – trafiają się wyjątki od nich, np. żywo ubarwione gatunki ciem latające w dzień. Istnieją również gatunki motyli dziennych (np. środkowoafrykański Pseudopontia paradoxa), których czułki pozbawione są buławki typowej dla innych przedstawicieli tej grupy.

Apokalipsa

Oj Ty "Byly". Człowiekiem to trzeba być nie wystarczy się urodzić a po drugie Ty wiesz co to jest praca? Ile razy przychodziłeś do pracy na kacu i próbowałeś wykolegować innych, żeby za Ciebie kartony nosili a jak się nie udało to brałeś wyjścia prywatne. Czepiasz się innych, to nie przez Ćmy wyleciałeś tylko przez własną głupotę (alkohol) i cwaniactwo. Powinieneś zamieszkać w Indiach bo tylko tam " Święte Krowy " mogą błąkać się po ulicach i nic nie robić.

Calineczka

Ten sam poziom IQ co '' Były ''. Jeżeli nie wiesz co to znaczy ,to jest to iloraz inteligencji, a nie poziom cukru w surowicy.

Kijanks
@Katering

Trzymają się Fregaty jak zapadają (usunięte przez administratora) gaci

Klara

Co w tej firmie się dzieje to przekracza wszelkie normy Brak poszanowania pracowników

@Klara

tam sie zawsze dzialo nic nowego

kołdra bez poszewki
@Klara

Zacznijmy od tego że pracownicy sami siebie nie szanują.

@kołdra bez poszewki

az tak zle

Terminator
@jo

Beznadzieja totalna za dużo faforyzuje się co niektórych i dlatego tak jest

@Terminator

pupile fregatowe

Terminator
@jo

Właśnie tak jest pupile i gumowe uszy

Pokemonka
@Klara

Teraz będzie się działo oj będzie będzie

A.r

Będziecie dalej narzekali ? W tym roku były 4 premie !!! I to bardzo dobre premie które dały conajmniej 3 wypłaty...

@A.r

na bogato

Kibic
@A.r

Ty ar ciekawe kim Ty jesteś pewnie masz uszy z gumy Osądzając zacznij od siebie wiem kim jesteś ????????

Robert Lewandowski
@Kibic

Kim on jest?

@Robert Lewandowski

pewnie lizak

Były
@jo

Wszyscy wiecie tylko dobrze obserwujcie To blakajaca się między halami cma Dziwne ze tego nie widzicie Pozdrowienia w nowym roku

Dominika

Czy Fregata zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli dofinansowania na dojazdy do pracy lub do karty sportowej. Często firmy oferują również pakiet socjalny. Jak pod tym względem oceniacie swojego pracodawcę? Czy firma dba o swoich pracowników?

Były P.
@Dominika

Nie wie jak teraz ale jeszcze parę lat temu można było liczyć na trzy dodatkowe pensje w roku. tj. dwie premie regulaminowe na początku i na końcu roku oraz tzw. nagrodę z okazji Dnia chemika w czerwcu. Wszystko to wynikało z regulaminu wynagrodzenia. Prawo do tych beneficjentów nabywało się wraz ze stażem pracy. Po pierwszym roku pracy nabywało się 50% po po drugim 75% po trzech latach 100%. W jednym przypadku to był okres od rozpoczęcia pracy w drugim pełne lata kalendarzowe przepracowane. Za moich czasów nie było takiej sytuacji by tego nie wypłacono. Po za tym wynagrodzenie było dwu częściowe- podstawa + 55% a później 85% czy nawet 100% premii. Wynagrodzenie wtedy nie było tak źle. Wiadomo, że młodzi pracownicy sezonowi nie zarobili kokosów, ale nawet jak ktoś pracował tylko sezonowa i się sprawdził to mógł liczyć na podwyżkę w następnym roku. Doświadczeni Operatorzy czy Aparatowi tym bardziej nie mogli narzekać. Zaznaczam, że nie znam już obecnej sytuacji. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to większość ludzi była naprawdę w porządku. Zgrana grupa, z którą naprawdę można było zrobić dobrą robotę.

@Były P.

Do bani atmosfera

Były
@Były P.

Pani Prezes docenIa pracowników produkcji Ale są też kapusie kaletnicze niepotrzebni w firmie Pozdrowienia w nowym roku

Dzięki za szczere wiadomości na temat waszej firmy Ale znalazłam ofertę pracy Firma wozi pracowników do pracy A to ważne Pozdrawiam

Jeszcze jedno jak wyglądają dojazdy do pracy Czy jest autobus zakładowy Mieszkam w okolicach Tczewa

Maryśka
@Ania

Dojazd swoim pojazdem lub helikopterem i oczywiście na swój koszt bo we fregacie sie bardzo duzo zarabia

Kleo
@Ania

Dojazdy na swoj koszt i jeździsz do Gdanska także na swój koszt

Kleo
@Ania

Do pracy dojeżdżamy na swój koszt i nie tylko do Wacmierza ale również do Oliwy bo tam jest druga baza zakładowa Miesięcznie około 300 zł

Rr

W firmie jest niemoc koordynacyjna zwolnili mie zato że nauczyłem się pracy na maszynach a przysłali następnego gniote który chodzi jak ślepa cma

@Rr

a jak tam z kablowaniem

Maryśka
@ja

Jest pewna rodzinka co kabluje

Zuza
@Maryśka

Wiadomo kto Wiedzą wszyscy

I czy można CV wysłać mailem?

Mam pytanie gdzie składać podanie o pracę Z tego co wiem są dwa oddziały Gdańsk i Wacmierz Mnie interesuje praca w Wacmierzu

Rr

Co wy w tej firmie jeszcze robicie Pracuje W nowej firmie i w listopadzie mają druga podwyżkę w tym roku Dobrze ze nie pracuje w Fregacie Pozdrawiam tylko kolegów i kolezanki z produkcji e

Gabrysia

Co za firma mobbing w tych czasach A chciałam złożyć podanie i spróbować sił w dziale produkcyjnym żenada

@Gabrysia

Pracowałem w tej firmie dojazdy do pracy na swuj koszt brak podwyżek zła atmosfera i długo można by wymieniać

Za tydzień będzie wpis

Rr

Cześć niedługo dodam opinie co do byłej pracy w Frega cie To bedzie opinia uczciwa jak się traktuje pracowników I kablowe do dyrekcji i kto donosi Były pracownik To się dowiecie narazie

@Rr

czekam na opinie

Kibic

A to prawda to prawda wszyscy musimy się wspierać bez wyjątku i wtedy będzie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Fregata s.a. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fregata s.a.?

Zobacz opinie na temat firmy Fregata s.a. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fregata s.a.?

Fregata s.a.