Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Nick Ty naprawdę mu zazdrozdzisz

Kiki

A co zazdrość Cię zdrzera że On liże (usunięte przez administratora) a Ty nie, płaczesz jak dzieciok idź mamie naskarżyć, może Cię przytuli

Kiki

Posejdon przynajmniej porządny bo (usunięte przez administratora) jak Ci szmaciarze

Mag

No dalej chodź , długo czekać nie bede

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Zmęczona

Mam pytanie kiedy ktoś się nad nami zlituje i odpuści nam te maski. Komu przeszkadzały te przyłbice.. Skąd ta złośliwość w naszą stronę przecież my się dusimy!!!

Uduszony
@Zmęczona

Ale i po co te przylbice? Wrócić do normalności, w ostateczności do kompromisu, który był wcześniej czyli maseczka jedynie przy przemieszczaniu. Co jednak może wiedzieć biurowy, który siedzi w klimatyzowanym pomieszczeniu, gdzie jedynymi zadaniami jest uzupełnienie tabelki lub zrobienie kawy z ekspresu

Pina

Kiedy inalfa ma przelrwe urlopową?

Robol
@Pina

Co ma inalfa? Człowieku ty nadal nie wiesz chyba gdzie się zatrudniles tu masz tylko robić a jeśli firma osiągnie swój cel ty idziesz do zwolnienia albo raczej nie przedłużają z tobą umowy a na twoje miejsce jest zatrudniany nowy i tak w kółko . Więc wychodzi na to że przerwę urlopową będziesz miał po wygaśnięciu umowy

Zastanawia mnie, czy Firma przystąpi do Narodowego Programu Szczepień i otworzy takowy punkt dla pracowników. Podobno akcja szczepień w dużych firmach ma ruszyć jeszcze w kwietniu.

@Zainteresowany

A po Ci te szczepienia?

Dora
@Piotr

A po to żebyś nie narzekał A czemu Galerie zamknięte,restauracje ,hotele itp

@Dora

Ale ja na nic kompletnie nie narzekam. Narzekanie jest dla słabych. Nie poddaję się też histerii więc szczepienie mi jest zupełnie niepotrzebne

Hania

Masz rację . Robią z nami co chcą. Za przestoje mają zapłacone a my to musimy odrabiać. Podwójna korzyść. I jeszcze się dziwią, że ludzie są niezadowoleni. A wystarczy pracownikowi dać to, co mu się należy. Ale o szacunku i uczciwym traktowaniu pracownika to w tej firmie można pomarzyć.(usunięte przez administratora)

A potem odrabiałeś te 100 godzin każdy kto na to przystał był w plecy około 1800 zł, dniówka 144 zł, proponowali 80 % lub 100 % ale odrobek te 80 % to było 28 zł mniej na dniówce. czyli 280 zł mniej na wypłacie, a oni sobie odebrali potem to w darmowych nadgodzinach...

opeA5

Ludzi na linii coraz mniej. Dziwne, że nikt z kierownictwa tego nie widzi co i kto tu dodatkowe koszty generuje. A później wszyscy pracują na to żeby ktoś mógł się telefonem pobawić, pogadać sobie i zdezynfekować ręce.

Zeus

Na przeczekanie firma mozebyc, przyszłościowo nie za bardzo Ludzie na wyższych stanowiskach masowo się zwalniają, nie ma chętnych do pracy że względu na renomę firmy na lokalnym rynku

Zibi

Oj tam oj tam firma jest ok ;)

Toti

Lipa to był byłby rarytas zarobki w tej firmie to (usunięte przez administratora) dna czekam aż coś się otworzy i chodu z tego (usunięte przez administratora)a tak na marginesie to nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi jeśli by was kiedyś bajerowali o dobrych zarobkach premiach to nie wierzcie a podwyżki to mit nie ma tu takiego czegoś

@Toti

Jestem ciekaw ile razy już zmieniłeś pracę, przypuszczam że w żadnej ci nie będzie pasować ja przyszedłem z firmy co od samego wejścia trzeba było (usunięte przez administratora)a teraz pracując tu mam wakacje nie narzekam a chcąc coś zarobić teraz trzeba się wykazać. Linia kuga to jest dopiero nie wypał ale osoby tam pracujące z innych linek mówią że trafili sami najlepsi z inalfy he he widać jak pracują. Pozdrawiam one inalfa

Toti

Robię już tu przeszło 5 lat jeśli cię to interesuje to jest moja trzecia praca a mam przepracowane prawie 30 lat więc powiem ci poraz drugi ta firma to z szacunkiem pracownika ma niewiele wspólnego wiem bo tu ciężko pracuje na 3 a niekiedy i 4 stanowiskach docenienie mnie tu zawiodło ocena to po tych latach to tylko 3 a lepsze oceny dostali ci co prawie nic nie robią a co do ciebie podejrzewam że z pracą masz niewiele wspólnego i że to twoja pierwsza praca więc człowieku nie udawaj wielkiego fana tej zakłamanej firmy

Liku

Ciekawi mnie jak mozna zostac brygadzista w tym zakladzie nie majac bladego pojecia o zarzadzaniu.

Roletka

Robolek myślę że to zasługa złej organizacji brygadzistów/brygadzistek.Pracuję na zmianie na której liderzy i operatorzy pracują pełną parą.

Dlaczego obrażasz mnie jako lidera? To dodatkowa funkcja, której z resztą nikomu nie polecam bo użeranie się z ludźmi nie jest tego warte, a swoją pracę i tak zrobić muszę. Jakoś u brygadzisty też nie mam względów,żeby było mi lżej z obowiązkami, wiec nie rozumiem tych komentarzy....

Dzik

Przepraszam co robisz lider użera się z ludźmi dobre a nie fakt tylko to potraficie użerać się bo pracować niestety nie zwykły robol robi na każdym prawie stanowisku a lider kurczowo trzyma się jednego i to takiego gdzie nic prawie się nie robi tylko po to żeby mieć czas na pogaduchy a powinien pomagać nowym pracownikom pomagać każdemu

Robolek

Czy ktoś wkoncu weźmie się za tych ściemniaczy z roletek i enkapsulacji szczególnie chodzi o tych z tymi opisami na rękawku lider bo patrząc na ich pracę to liderzy sciemniania którzy nic albo prawie nic nie robią

Roletka
@Robolek

Myślę że to jest zła organizacja brygadzistów/brygadzistek pracuję na zmianie na której liderzy i operatorzy pracują pełną parą.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Inalfa Bialezyce? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jakie stanowisko ?

A8

Witam czy ktoś wie jak w końcu będą wypłacane nadgodziny?

Robolek

To teraz czekamy na podwyżki ale nie inflacja tylko od firmy i witam w nowym roku ????

@Robolek

Tak podwyżki i jeszcze te śmieszne oceny roczne teraz operator(usunięte przez administratora) na 2-3 stacje i jeszcze w (usunięte przez administratora) ma go brygadzista tak jest na każdej lini. Pozdrawiam A8

Dzik

Dostałem ale tylko dlatego że robię sumiennie bo czwórkę dostają ci co robią najmniej a niekiedy prawie wcale ale często przesiadują u brygadzistki tu powinien się zainteresować kierownik a nie maseczkami

Witaj, dziękuję za wyczerpującą opinię o sytuacji w Inalfa. Wspominasz o tym, że pracownicy są Twoim zdaniem oceniani niesprawiedliwie, a mógłbyś wyjaśnić, o jakie oceny chodzi i na jakich zasadach ocenia się pracowników?

Działa czy nie działa

Nie idzie wytrzymąć (usunięte przez administratora), kto w końcu zrobi z tym porządek?

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 22 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce