Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Wachel

Panowie jak wyglada u Was kwestia premii swiatecznych i kwartalchych. Dostakecie na swieta jakies paczki dla rodziny ? Warto sie do Was przeniesc ? Zaklad wydaje sie ok ... napiszcie prosze

Felek
@Wachel

Proszę Cię. Tu jest harówa... Brygadzisci na niczym sie nie znają a udaja wielce madrych. Tu warto ale stad uciekać a nie pracowac.

Pan
@Wachel

Niewarto. Znów kierownicy fundują nam odrobki. Nowy dyrektor a sytuacja taka sama jak w tamtym roku odrobek w weekend nawet w niedzielę za ile ..gratis.

Wachel
@Pan

A dostajecie cos na swieta albo wakacje. Jakies dodatki. Multisport ? Awogole jak wygladaja zarobki ?

Pan

Składać papiery ?

Lolo
@Pan

Nie ryzykuje bo będziesz żałować ja już szukam innej pracy

@Pan

Jak nie masz roboty i chcesz się czegoś złapać na chwilę można na stałe nie warto.

Brygadziści to ELYTA w szczególności MR. SPACJA....

Paula

Czy klima na stołówce to nie działa czy jest tylko do rozporządzania przez panią Wiesię? Bo na nockach jest super chłodno, natomiast w dzień jak w saunie. Niczym temperatura się nie różni z tą na hali. Czy nie zasługujemy by obiad zjeść lub kawe wypić w przerwie i się troszkę ochłodzić? Proponuję zabrać pilota kucharkom.

Warzywko
@Paula

To dla twojego zdrowia, żebyś nie zachorowała????

Borys

Dopuki nie wymienia kadry kierowniczej i tych marnych i zakłamanych brygadzistów i szczególnie brygadzistke ta firma będzie miała straty może wkoncu ten co jest najwyżej otworzy oczy

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Hej Volvo będzie przeniesione do Chin ma ktoś info kiedy to nastąpi?I roletki na dwie zmiany? Oj źle się dzieje trzeba wiac

January

Volvo zostaje w Szwecji

@January

S 90 jest w 100 % robiona w Chinach od 2017 roku, jednie ten suw jeszcze jest montowany w Szwecji.

Ale w Białężycach robisz tylko do 1 z tych co wymieniłeś szyberdach...

Bil

I tu się mylisz bo idą dwa modele dachu które są montowane do wymienionych aut

23 lub w 24 roku koniec produkcji volvo w Polsce

@Bil

S90 a drugi do któregoś suwa z tego co pamiętam, ale S90 nie robi się już w Szwecji tylko w Chinach. O to była cała dyskusja.

Laki

O widzę Agunia znowu szaleje :-D

Gorąco

Nie no to śmieszne że na stołówce klima założona a nie działa idziemy na przerwę żeby się ochłodzić a tu zonk upał jak na dworze,jak by co to zrobimy zrzutkę na prąd

Maly
@Gorąco

Firma dba o pracownika nie chcą żeby ludzie byli chorzy przez to klima nie działa

Loki
@Gorąco

Bo tu jest inalfa czyli jesteś pracownikiem fizycznym to nie masz żadnych przywilejów ani praw

Diego
@Gorąco

Klima na stołówce jest specjalnie wyłączana, biurowi mają piloty do klimy i sobie włączają, parszywce jedne

H00$E
@Diego

Jak człowiek zmarznie tak w klimatyzowanym biurze to chce chociaż w cieple i spokoju obiad zjeść. Biuro też ma prawo do komfortu w pracy.

Kortuś

Dziękujemy niezmiernie za wprowadzenie zakazu noszenia przyłbic. Dokręcecie śrubę na maksa. Fajnie jest wydać rozporządzenie samemu się tylko w maseczce przechadzając po hali , niewiele przy tym robiąc. Ludzie którzy zasuwają 8 godzin mając maskę to jest jak jarzmo. Nie macie pojęcia jak w tym się pracuje. Może tak postoicie choć pół dnia na hali w tej szmatce to Wam się oczy otworzą. Zobaczycie ten komfort pracy. Proszę o przemyślenie sprawy raz jeszcze i pomyślcie troszkę o tych biednych ludziach. Owszem są tacy co pracują w maskach i dają radę ale wielu ma różne problemy zdrowotne i nie każdy może pracować w takim rezimie. Dajcie ludziom choć tyle namiastkę komfortu.

dżizys
@Kortuś

wiecie co, jestem z totalnie innej firmy, z Poznania i na hali jest 33 stopnie i wszyscy w maskach śmigają i nikt nie płacze.

Loki
@dżizys

Jak to nikt ty bo się tu zalisz że macie 33 stopnie a po drugie te bajki to swoim kolegom z podwórka możesz odpowiadać a nie tu bo jesteś z tej firmy a nie jakiejś z Poznania bo co byś tu szukał na stronie inalfy błaźnie z biura

Lajla

To po co pracujesz w dziekanie za miche ryżu??? I się zalisz na forum

Alfons

Maseczki do kitu ale jest spoko

Ogólnie w tej firmie jest coraz gorzej wymuszają urlopy brak postojowych robią z ludźmi co chcą zwłaszcza kierownictwo które tylko patrzy komu (usunięte przez administratora). Jeśli linia ma przestój to albo wymuszony urlop lub odrobek już nie mówię o rzucaniu po wszystkich linkach parodia Mam nadzieję że uświadomią sobie sprawę jak otworzy się nowa firma i kilkadziesiąt osób się zwolni może wtedy się coś zmieni..

Nie zmieni się bo podobnie było jak odpalił VW i odeszło 100 osób nic się nie zmieniło.

Wsii

Uwaga na fioletowego ciepłego kleja który paczy na męskie tylki

@Wsii

Aha szkoda iż o jego braku kompetencji nic nie napiszesz a o orientacji seksualnej która nikogo.

@Wsii

Lubi lubi i chciałby podotykać ????

Niki
@Wsii

Coraz gorsze te opinie. Nawet życie osobiste poruszacie. Jeśli ma taką orientację to nie powinno Cię to interesować. Każdy patrzy na to co lubi.

Volvo

Hej Volvo przeniosą do Chin czy ktoś wie kiedy to nastąpi? I jeszcze roletki na dwie zmiany!!! Oj trzeba wiać

Pracus

Mam pytanko do kierowniczki exact. Jesli nie masz z kim zostawiac dziecka to poszukaj niani a nie bierzesz ludzi którzy sa na l4 i sie nim zajmują. Ciekawe co zus na to?? Zresztą ostatnio bardzo gwiazdozysz. Masakra co sie tam dzieje. Jak szukasz jeleni to do lasu a nie tutaj...

Nn
@Pracus

Popieram. Niech wkoncu coś z tym zrobią bo strasznie gwiazdorzy

Bob

Czy wy też macie wrażenie, że kierownictwo nie liczy się z ludźmi na produkcji? Praktycznie z dnia na dzień dowiadujemy się o zmianie systemu pracy z trzech zmian na dwie, później na jedną. Za jakis czas znowu trzy itd. Nawet dentysty sobie nie można zaplanować bo nie wiesz czy akurat do pracy wtedy nie pójdziesz. I oczywiście urlopu teź sie nie dostanie bo okres wakacyjny i niektórzy od dawna mają urlop wypisany a liczba osób się musi zgadzać. A gdzie tu jakieś ważniejsze sprawy? Czy takie zmiany są zgodne z regulaminem albo kodeksem pracy ? Masakra co się na produkcji dzieje

Ten ktoś

Inalfa no cóż dużo by tu mówić ale nakaz noszenia maseczek mogi by zdjąć. Biurowi przychodząc na produkcję twierdzą że się dusza po paru minutach a My pracujemy w tym cała zmianę. Brawa za brak myślenia.

@Ten ktoś

Krewetka to nawet na stołówce w kolejce stoi ze ściągniętą maseczka i ma to gdzieś. One Inalfa która się chwalą i wypytują pracowników jakimi normami kieruje się ten śmieszny zakład to pusty frazes jak i normy i przestrzeganie zasad i przepisów bhp.

Nn

Magazyn nie spac tam na nocce dzis.Wczoraj jak bylam to w biurze pomarańczki rozwaleni na biurkach...ładnie pracujecie. Ciekawe za co wam płaca??

Kolo

Hahahaha, współczuję twoim opiekunom

Wanda

Najwspanialszy mówca i spekulant w tej firmie, wybitny strateg oraz teoretyk,filozof . Arystoteles mógłby wiązać mu rzemyki.

Jakitaki

Tak co miesiąc mu dowozi zapas mydełka

Loko

To samo masz na roletach zwiększone normy zastraszanie bo będą konsekwencje jeśli nie przyjedziesz w sobotę a maszyny to już historyczny złom po pięciu pracowników z utrzymania przychodzi do jednej i pół godziny spekulacji co jest nie tak a po naprawie maszyna chodzi gorzej niż zepsuta

EL

Jak na razie to tylko kobiety potrafią się odezwać i zawalczyć o cokolwiek, a przynajmniej próbują. Faceci mądrzy w gębie a jak przychodzi co do czego to siedzą jak myszy pod miotłą. Zapominają języka w gębie.

Bil

Dokładnie ???????????? same (usunięte przez administratora) na spa są hi hi żale wysypuja na forum aż żal tego czytać

Ela
@EL

W jaki sposób potrafią kobiety zawalczyć? Możesz rozwinąć ten pusty frazes?

Loko

Pracownicy VW dostają podwyżki ciekawe kiedy przypomną sobie kierownicy o pracownikach inalfy bo jedyne podwyżki jakie są to tylko pracy a obniżki premiowe

H00$E
@Loko

Kolego chcesz podwyżek z VW to złóż tam CV. Inalfa ma własną politykę finansową i pracownicy są zadowoleni. A ci co nie byli zmienili pracę.

@H00$E

Tępa pało CV złożyłem już do innej firmy i w tajemnicy ci powiem że nie tylko ja a jeżeli nie zrozumiałeś aluzji o podwyżkach w VW to jesteś faktycznie jakimś nie..rozwojem

Popek
@H00$E

Żal mi takich ludzi jak ty i współczuję twojej matce że urodziła takie coś przykro mi

@H00$E

Co są pracownicy chyba nie wiesz co mówisz bo albo twoje zwoje mózgowe się wyprostowały i nie wiesz co mówisz czytaj to co jest tu napisane choć pewnie nie potrafisz a mama już nie chce czytać ci w domu i pisać za ciebie . Ale się uśmiałem z tego tekstu zadowoleni dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce