Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Szymek

Bedzie te premia swiateczna w koncu czy nie ? jak bedzie to ile?

YYY
@Szymek

Czytać umiesz? Wszystko wisi na tablicy

Szymek

Bedzie ta premia swiateczna w końcu czy nie jak bedzie to ile?

Zibi

@Rete chodzi o jakieś świąteczne premie? Jest to ogłaszane wcześniej ?

Wika

Witam czy przyjmują w inalfie do pracy? I czy warto tam iść.

Robol
@Wika

Hej jeśli przyjmują to w ciągu 3 miesięcy zealniaja a tak szczerze nie polecam tej firmy zarobki marne zero szacunku dla pracowników fizycznych zero perspektyw na przyszłość

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Darek

Witam po ile na święta będą dawać .Wie ktoś może.

Rete
@Darek

Jest wywieszona karta na tablicy przy wejściu do szatni.

Ciekawy

Czy wiadomo kiedy będą bony świąteczne?

Grinch
@Ciekawy

Świąt nie będzie. .bony pewnie na Mikołaja jak w tamtym roku.

Robotnik

A co się dzieje z naszymi pieniędzmi z socjala? W tym roku nie było imprez i nie bedzie wigilii wobec tego dostaniemy te pieniądze?

Robol
@Robotnik

Pieniądze na socjal to powiedzą ci że poszły na maseczki i płyny do dezynfekcji bo to dla nas

Abelard
@Robotnik

Pieniądze z socjala powinni dołożyć do bonów świątecznych. Skoro nie było pikniku, nie będzie wigilii niech każdemu zamiast tego dorzucą na konto bonu. Myślę, że to nie jest zły pomysł.

Jan Rodo

Przestancie narzekac na Inalfe , nie jest idealnie ale w czasie jaki mamy teraz jest jedną z lepszych firm we Wrzesnii. Znam sytuacje na rynku pracy i jak " prywaciarze" teraz traktują pracowników, jakie stawki panują. Idz jeden z drugim do Flexa czy Gestampu to dopiero sie oczy otworzą

@Jan Rodo

Masz rację wszyscy ci co narzekają na tą firmę to niech się zwolnią i droga wolna idź do lepszej firmy

Laki
@Jan Rodo

Ty chyba w dobrej firmie nie pracowałeś. A do najlepszej we wrzesni to jej daleko brakuje (usunięte przez administratora)

Toto
@Jan Rodo

Znam paru którzy poszli i nie narzekają bo normalny człowiek który umie pracować nie boji się czterobrygadowki (usunięte przez administratora)

Kandydat94

Jak wygląda praca na stanowisku młodszy operator na dziale audi a8?

Waleria

Najstarsi stażem pracują już prawie 7lat Firma nie docenia dosłownie nikogo ......

Volver

Ile na start można tutaj zarobić?

Dzik
@Volver

Z 2000 może

Anonimowo
@Volver

Na początek 2300 powinno być a może wleca jakieś dodatki, zależy od działu

Volver
@Anonimowo

Miałbym iść na nową linię, nie pamiętam jak się nazywa. Jako monter.

Akurat CI do których dzwoniono wrócili na starych warunkach no chyba ze miał lidera to traci tego lidera.

Bezrobotny

Idę na spotkanie rekrutacyjne. Czego się mogę spodziewać? Czy jak mam zaklepaną pracę w Amazonie to darować sobie Inalfę?

darek
@Bezrobotny

Warto isc

Darek
@Bezrobotny

Idz.Zle nie jest

Nowa.K.

Można składać CV jeśli tak to ba jaki adres?

Yol

Fajnie jest w tej firmie dodatki premie super:)

Kwiatek

Ja mam pytanko. Człowiek wyjmie na chwilę telefon żeby gdzieś zadzwonić lub sprawdzic godzinę i dostaje opieprz od przełożonego a bladi z kugi non stop chodzi z telefonem. Może Ty powinnas pracować w telekomunikacji a nie w inalfie??? Tu sie pracuje a efektów twojej pracy jest mało.

Piter

Witam, kiedyś robiłem w dziale jakości jak szefem był(usunięte przez administratora) Jest opcja powrotu ale nie wiem czy składać papiery czy on tam jeszcze pracuje?

Zibi

Mam pytanie. Dlaczego od dłuższego czasu wisi kartka w szatni na ktorej jest napisane ze piatek po Bożym Ciele jest dniem wolnym a w ten dzień idzie do pracy Kuga bo sobie odpracowuje? No ludzie jesteśmy w zakladzie pracy czy w przedszkolu? Zaplanujesz sobie dlugi weekend bo wolne a tu zonk.

@Zibi

Nie wiesz ze ludźmi na produkcji można zrobić wszystko? Parobki sobie pójdą do pracy bo nie mogą nic zaplanować a ekipa z góry będzie sobie bimbac. Tak jest w analfie właśnie pracownik produkcji jest pomiatany.

Pracownik09

Słyszałem że nasz kolega z A8 wygrywał kolegę z serwisu ????????????????

Bil
@Pracownik09

To dobrze słyszałeś.. Jak sie wchodzi komus w tyłek to tak jest a Jacus to leser wiec praca na serwisie mu odpowiada.

Bil
@Bil

Byłem kiedyś na serwisie planowaliśmy serwisy nie jest aż tak lekko i te niby stoły do pakowania wow kasty zmontowane nie źle a kolega Jacuś jak jest leserem to się teraz nauczy pracy

Ihe

Nie przesadzaj. Traktowanie z gory? Zawsze byl do dogadania. Nie pamietam tez zadnych wybrykow, a co do przeniesienia, to chyba nie byla do konca jego decyzja. Ludzie, skąd wy bierzecie te informacje? Zajmijcie sie soba i robotą.

joł

Znając sytuację zastanawiam się skąd bierzesz te infornacje. Ale to nudne wymyślanie historii o kimś lecz wogole to nie prawda. Z tego co wiem Jacek to dobry pracownik. Nigdy nie było z nim problemu na linii. Poszedł na serwis tylko z wiadomego dla niego o kilku osób względu. Tam się nauczy i będzie dobrze pracował. Co do Brygola z którym pracuje to nie wiem również dlaczego się czepiacie. Jakoś pracuje i nie wywalili go to oznacza że wie co robi. Pomaga innym i nie odmawia pomocy. Bynajmniej mnie nigdy nie odmówił. A wogole dlaczego zawsze jak ktoś zmieni stanowisko albo dział to o nim piszecie. Dlaczego wcześniej wam nie przeszkadzał co? Wy cholerne minusy ahahah ahahah leje nie z tego co piszecie ale na was za was.

@Pracownik09

Jeżeli ciśnie po Jacku Pilcu to dla twojej informacji nie był on z A8 tylko GD 3 i ostro nap...........ł na milingu i mu robota straszna nie jest, a w d...ę to ostatni jest do włażenia.

Lef
@joł

Jak byś częściej tu zaglądał albo czytał co nieco to widział byś że często o nim było tu pisane i nie mówię tu o jacusiu tylko jego przelozonym

Xx

Dokładnie! Mało kto potrafi powiedzieć coś prosto w oczy tylko najlepiej napisać wszystkie żale tutaj...a co najlepsze jest to dalekie od prawdy! A jeśli już ktoś jest szczery to już jest źle widziany. Kazdy niech patrzy na siebie... Aaa i wcześniej tak wszyscy narzekali na tą firmę a w dobie kryzysu nagle sie boicie, że stracicie prace. To się zdecydujcie czy jest tak źle?!

Byly

I co rozmawiali jedni przepraszam chcieli rozmawiać i już nie pracują więc najmądrzejszy ze wszystkich zastanów się co piszesz i tak samo robisz jak ci bezjajeczni czy jak ich tam nazywasz a jaja mieli by ci przełożeni jak by czytali to co jest tu napisane i zastanowili się co do niektórych wpisów

Luzik

Widzę że słowo obciągnąć nie jest ci obce czytam że ten ktoś któremu odpisałeś nie napisał że tak się dochapales ale ty już zmieniłeś wersję a co do tego to wiem jaki był i jest jedyne co potrafi to mądrości snuć a pracy się nie tykać bo nie umie

Dramat!

Cieszy mnie że pracują tu jeszcze normalni ludzie z rozsądnym podejściem do tej pracy. Podzielam poglądy i pozdrawiam.

Q

Chciałbym zobaczyc mordy tych wszystkich cwaniaczków którzy tu anonimowo cisną na kogo wlezie, zwyklych Cipek i trolli którzy są tak beznadziejni jak ich życie że myślą 24h o pracy i życiu innych, zamiast zająć się swoim i może choć trochę to gowiniane życie sobie poprawić, Pozdrawiam cipeczki zza telefonika/monitorka

Lobza
@Q

A ty zaliczasz się do nich piszesz że są tacy czy tacy a sam się chowasz za literą

Wasz ziomek
@Lobza

Q na prezydenta!!!! Zrzekam się funkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce