Pracownia Finansowa

Opinie o Pracownia Finansowa

Misza

Witam wszystkich "znowu w życiu mi nie wyszło" !!! Panie/Panowie/chłopcy/dziewczęta macie rację i wasi rodzice, dzieci, żony i mężowie także mają rację TO CAŁE PASMO NIEPOWODZEŃ w waszym życiu to wina ów (usunięte przez administratora) bo jakby inaczej. Przecież tak łatwiej jest wam żyć

Masza
@Misza

Jakiś/jakaś Misza próbuje podpiąć pod niezadowolenie ze współpracy kilku osób z PF jakieś wyimaginowane pasma niepowodzeń (nie wiedząc zapewne nic o życiu tych osób ani osobistym ani zawodowym) sugerując że winą za te wydumane niepowodzenia obarczają (usunięte przez administratora). Przecież to bzdura. Po lekturze zapisów wnoszę, że skoro kilka osób odeszło z dużym niesmakiem z tej firmy, to świadczy to raczej o kiepskich w niej warunkach (usunięte przez administratora)Skoro firma nie odnosi się wprost do stawianych na tym forum informacji o nierzetelnym postępowaniu, tylko wstawia jakieś wydumane swoje stanowiska lub każe pracownikom wpisywać chwalebne peany na jej cześć, to tylko źle o niej świadczy. Bo jakoś brak jest odpowiedzi o na informacje o niedotrzymywaniu umów, obietnic, opowieści o potędze i sukcesach. Mam wrażenie, że jest to tylko firma, która zbiera kasę i to wszystko - ani nie prowadzi badań, ani nie opracowuje projektów, anie nie prowadzi budów elektrowni czy nieruchomości. Jutro mogą np. zacząć sprzedawać buraki albo wieprzowe tusze, jak okaże się że jest to bardziej opłacalny biznes ..... Misza - dobrze wykonujesz swoją opłacaną przez PF pracę, ale loty masz coraz niższe, coraz niższe ....

Krzysztof Misztal

Oferta dosyć interesująca, panowie znają się na rzeczy, mam odłożoną sumkę, którą gdzieś trzeba zainwestować i właśnie z nimi rozmawiam. Byłem na dniu otwartym elektrowni w Oprzężowie ze znajomym, który już zainwestował i miałem okazję spędzić cały dzień z pracownikami firmy, bardzo normalni ludzie! Pozdrawiam!

Zespół Pracowni Finansowej

Szanowni Państwo, Odcinamy się od komentarzy używających słów obrażających zarówno innych użytkowników forum jak i pracowników byłych, obecnych oraz naszą firmę. Jedną z zasad, jak już wspominaliśmy, jest otwarta komunikacja ale połączona z wzajemnym szacunkiem. Takie też osoby chcemy mieć w swoim zespole. Ostatnio wokół energetyki wiatrowej i ustawy o OZE pojawił się szum i kontrowersje porównywalne z tym, który właśnie rozgorzał na forum :) Nasza firma ma się dobrze, coraz lepiej. Rozwijamy się, awansujemy, tworzymy dobrany zespół, który na co dzień ze sobą rozmawia i darzy się wzajemnie sympatią. Większość zespołu jest ze sobą bardzo długo, mamy zdrową atmosferę, rodzinną, często żartujemy (kto ma co do tego wątpliwości, zapraszamy serdecznie na kawę do naszego biura) Rozumiemy zasady funkcjonowania rynku - konkurencja zawsze istniała i istnieć będzie (dziękujemy za motywację do osiągania jeszcze większych sukcesów). Jeżeli mają Państwo do nas konkretne pytania dotyczące inwestycji, zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną - jesteśmy do pełnej dyspozycji, odpowiemy na każde pytanie. Pozdrawiamy Zespół Pracowni Finansowej

Ciekawy
@Zespół Pracowni Finansowej

To oczywiste, że Pracownia odcina się od wpisów na forum - taka forma ucieczki do przodu. Przypomnieć tylko warto, że forum służy do wymiany opinii o firmie - poza nią, z osobami, które albo tam pracowały albo pracują, ale wola się nie ujawniać. Zamiast zapraszać do otwartej rozmowy może warto odpowiedzieć na kilka postawionych pytań i pouczyć własnych współpracowników, aby powstrzymywali swe palce przed wklepywaniem za pomocą klawiatury głupot i określeń obrażających inne osoby. A z pewnymi faktami się nie dyskutuje, Zespole Pracowni Finansowej .....

ciekawy

Chyba zgłoszę się do Pracowni do pracy...jak to mówią sukces w oczy kole a skoro tu taka dyskusja zagorzała to firma musi się mocno wyróżniać na tle konkurencji. Wiem, że ludzie, którzy się nie sprawdzili szukają powodów dookoła a nie u siebie dlatego nie wierzę nawet w połowę tych wpisów, sam sprawdzę jak jest. Wszystkim frustratom radzę ograniczyć oglądanie ukrytej prawdy i wymyślania teorii spiskowych, a później idźcie na spacer...się wyciszyć :)

@ciekawy

To się zatrudnij, szanowny (chyba szanowana...) Ciekawy i zdaj relację .... Ale jak się można znowu tam zatrudnić - przecież już dla nich pracujesz i pilnujesz wpisów na forach .... takie to jeszcze mocno niedojrzałe z twojej strony próby odwracania kota ogonem. Może warto by odpowiedzieć na sprawy poruszone przez innych (objęcie udziałów - ponowne, brak własności ziemi(usunięte przez administratora)

ciekawy
@Też ciekawy ....

Nie wiem czemu mnie obrażasz bo nawet się nie znamy (czego po lekturze twoich wpisów nie żałuję). Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i moja była taka jaką napisałem. Obrażając ludzi niczego nie osiągniesz a widząc to jakim jesteś człowiekiem nie dziwię się, że nikt cie nie zatrudnia. Nie chciałbym mieć w zespole takiej jęczącej osoby jak ty, a skoro wiem, że już w Pracowni cię nie ma to tym bardziej czuję się zachęcony żeby spróbować tam swoich sił. Wyluzuj człowieku i zajmij się czymś pożytecznym :)

@ciekawy

"Wszystkim frustratom radzę ograniczyć oglądanie ukrytej prawdy i wymyślania teorii spiskowych, a później idźcie na spacer...się wyciszyć :)" Ależ właśnie warto oglądać ukrytą prawdę - znaczy to tylko tyle, że to, co na wierzchu to ściema i kłamstwo ...... jeżeli odtrąbione pozorne sukcesy(usunięte przez administratora) świetny lokal w centrum Warszawy, którego nie ma, niezakupione działki pod inwestycje budowlane, chwalenie się budynkami, których się nie stawiało, kręcenie z objęciem udziałów w spółkach, (usunięte przez administratora)jest miarą wiarygodności dla takiej osoby jak Ciekawy - to PF jest świetnym miejscem dla tego kogoś. A raczej zapewne już się tam znajduje i udaje we wpisach że jest kimś innym. I tyle.

@ciekawy

Natomiast co do żałosnych prób osobistych wycieczek w stosunku do mojej osoby, w sytuacji, kiedy nie znamy się osobiście i nie potrafisz odnieść się merytorycznie do spraw przeze mnie opisanych (albo prezes zabronił, co prędzej) - pozwolę sobie na brak komentarza.

Wiedzący

Właśnie! a teraz jeszcze powiesili zakaz stękania! Nawet ponarzekać nie wolno. Nie da się żyć...

wiedzący

Pracownia cieszy się, że dorobiła się własnych prywatnych hejterów. Znaczy to że paru nieudacznikom nadepnęła na odcisk i paru leserów zdążyła wydalić ze swojego grona, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Są firmy które od 6 lat "budują" wiatraki a nie mają nawet pozwolenia na budowę oraz takie, które coś tam postawiły, ale 2 lata po czasie i to nie działa jeszcze z pełną mocą. PF jako pierwsza w Polsce postawiła elektrownię wiatrową w modelu obywatelskim i ma ich obecnie najwięcej. Mimo to nie nazywa siebie liderem rynku i nie hejtuje konkurencji. To jest zachowanie fair play. Go work, don't hejt.

wiedzący
@wiedzący

Pracownia wydaliła ..... ciekawe . Ludzie sami odchodzą, (usunięte przez administratora) ..... Pracownia ma najwięcej elektrowni .... nie ma nic lub prawie nic,(usunięte przez administratora). Pracownia(usunięte przez administratora) w zasadzie nie daje żadnego wsparcia ani szkolenia, zabiera połowę prowizji jeżeli choćby w minimalnym stopniu (nawet 100 zł) współuczestniczy w kosztach jakiegoś przedsięwzięcia marketingowego. Zresztą nie ma ich w zasadzie wcale(usunięte przez administratora) nie jest w stanie zbudować skutecznego zespołu, bo nic nie może ludziom zaproponować, poza biernym i wiernym wykonywaniem poleceń (usunięte przez administratora)

Arkadiusz P. Lenicki
@wiedzący

Podobno PF wydaliła paru leserów ...cóż poczułem się osobiście urażony taką opinią. Spędziłem tam kilka miesięcy, zachęcony słowami i zapewnieniami byłego już (usunięte przez administratora) o fantastycznych warunkach, sukcesach, możliwościach etc. Z biegiem czasu oczy otwierały się coraz szerzej .... Jakoś nie usłyszałem w czasie tej współpracy słowa "leser" w stosunku do mnie (a może bali się tak wprost w oczy coś powiedzieć?), tak samo jak nie zauważyłem, by "leserami" byli ci, którzy podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z PF z różnych przyczyn. Wręcz przeciwnie - pracowali ciężko, by zarobić pieniądze dla szefostwa i siebie. brak wyników lub ich skromny wymiar nie świadczy w żaden sposób, by "leserami" byli. W zasadzie sprzedaż prowadzi jedna osoba, która opanowała w bardzo wysokim stopniu sprzedaż e-commerce (szacunek szczery za pracowitość) i w przypadku nagłej (hipotetycznej oczywiście) rezygnacji tej osoby ze współpracy w ciągu jednego dnia PF może paść na twarz ...... Po informacje zapraszam zainteresowanych (ale nie podstawianych przez PF :-( ) na prywatna rozmowę - podam tylko do oceny fakty, bez opiniowania . Podpisuję się osobiście, bo nie nic do ukrycia :-)

Magda

mam znajomego,ktory tu pracuje, firma jest wymagająca, widze że rozwijają się, wciąż słyszę o nowych projektach. Przy takim podejściu można się duzo nauczyć a przy tym nieźle zarobić! Jak komuś sie nie chce to nikt nie będzie go trzymał. Pracuje w korporacji i tu takie podejście nie przejdzie, co dopiero w małej firmie. u nas sie wymaga ale bez przełożenia na zarobki a u nich pracujesz zarobisz nie pracujesz nie zarobisz

Mamoń Alojzy

Słyszałem w Pracowni Finansowej tak się dobrze dzieje, że (usunięte przez administratora) nie można miedzy sobą kilku słów zamienić bo pada pytanie od menedżera - jak bardzo przybliża Cię to do sprzedaży?

Zespół Pracowni Finansowej
@Mamoń Alojzy

Od początku w naszej firmie najważniejsza jest dla nas szczerość i otwarta komunikacja. Dlaczego? Ponieważ chcemy tworzyć zgrany zespół ludzi ufający sobie nawzajem i dlatego, ze dobra atmosfera pracy rodzi świetne wyniki. A dobre wyniki tworzą świetną atmosferę. Bez umów i wynagrodzenia budowanie dobrej atmosfery i zaufania nie byłoby raczej możliwe:) Dla każdego handlowca najważniejsze są wyniki i zaufanie klienta, ale my w biurze znajdujemy też czas na rozluźnienie i dobry humor:) Pozdrawiamy, Zespół Pracowni Finansowej

Małgorzata Rosiak

Wielkie możliwości dla tych którym się chce chcieć, ciekawa rozwojowa branża. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i masz dostęp do klientów chcących inwestować można się tu spełniać. Inwencja twórcza na poszukiwanie rynku i promocji marki mile widziana. Firmą zarządzają młodzi dynamiczni ludzie nie da się nudzić- to liderzy z których można brać przykład ;-)

Tomasz K

Jestem z Pracownią odkąd tylko zajmuje się wiatrakami. To firma, która daje naprawdę duże możliwości zarabiania dobrych pieniędzy. Szefostwo jest bardzo elastyczne, chętnie wspiera inicjatywy pracowników a podstawą naszego działania jest szczerość i uczciwość względem siebie i naszych klientów. Bycie w tym zespole traktuję jako wyróżnienie

Joanna

Z firmą współpracuję od ponad roku. Zarząd obdarzył mnie zaufaniem co daje dużą swobodę pracy dzięki czemu warunki są komfortowe, a jednocześnie bardzo wymagający, co sprzyjają rozwojowi i ciągłemu poszerzaniu wiedzy merytorycznej. Pracuję z osobami bardzo ambitnymi dzięki czemu mam wysoką motywację do osiągania jak najlepszych wyników.

Martyna

Współpracuję z firmą już prawie roku, przez ten czas dużo się zmieniło, doszło kilka nowych osób, zdążyłam także zaobserwować duży progres. Firma daje duże możliwości i zawsze można się dogadać z pracodawcami. Wypłaty są na czas, bez "proszenia się" o przelew, jak niestety doświadczyłam w innych firmach. Płynność finansowa na duży plus. Atmosfera rodzinna, przyjacielska, co bardzo sobie cenię w miejscu pracy.

Przemysław Wójcik

Moja współpraca z firmą rozpoczęła się nieco ponad rok temu, kiedy zostałem jej klientem. Profesjonalizm, duża wiedza branżowa, otwartość i elastyczność osoby prezesa oraz indywidualnego doradcy względem tak wymagającego klienta jakim byłem przekonała mnie do inwestycji. Zgodzili się nawet dopisać do umowy inwestycyjnej zaproponowane przeze mnie dodatkowe punkty zabezpieczające moje interesy. Obsługa posprzedażowa, która w firmie jest na bardzo wysokim poziomie zaowocowała propozycją współpracy w nowym charakterze. W firmie pracuję od pół roku i była to bardzo dobra decyzja. Pracownia finansowa to rodzinna firma. Jej właściciele są wymagający i wysoko stawiają poprzeczkę pozostając przy tym otwarci na rozmowę i pomysły pracowników.

Tomasz
@Przemysław Wójcik

Witam Czy byłby Pan ta tyle uprzejmy podpowiedzieć mi jakie pkt warto dopisać do przedmiotowej umowy, tak aby dobrze zabezpieczyć swój interes ? Jestem bardzo zainteresowany wejściem w tą inwestycję, ale nie posiadam wystarczającej wiedzy. Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Przemysław Wójcik
@Tomasz

Panie Tomaszu w moim przypadku chodziło o pewne zapisy podyktowane moją indywidualną sytuacją. Co do zasady umowy inwestycyjne proponowane przez PF można podpisywać w oryginalnym brzmieniu bez uszczerbku dla swoich interesów. Warto, jednak zaznaczyć fakt, że firma wykazuje bardzo duże otwarcie na klienta i elastyczność względem niego, czego w wielu innych miejscach niestety nie uświadczymy.

A.P. Lenicki

W zasadzie nie ma co się boksować z anomimami..... Trzeba patrzeć na fakty, które podał w poprzedniej opinii T. Wiśniewski. Arkadiusz P. Lenicki

Tomasz Wiśniewski :: Pracownia Finansowa

Dziękujemy konkurencji za ten anonimowy wpis w tak odpowiednim do tego celu miejscu. Zapraszamy do przekoania się czy nie odbieramy telefonów pod numerem 793 111 271. W 2015 roku wybudowaliśmy 5 elektrowni wiatrowych (jak to się stało bez pozwoleń na budowę?).

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Finansowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracownia Finansowa?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Finansowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Finansowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracownia Finansowa?

Kandydaci do pracy w Pracownia Finansowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracownia Finansowa