Pracownia Finansowa

Opinie o Pracownia Finansowa

Ciekawy

Mozna dostać odpowiedz na pytanie co do wykształcenia p. Macieja (usunięte przez administratora)? Czy to coś wstydliwego ze nie ma odpowiedzi?

Ciekawy

A ja mam pytanie: jakie jest wykształcenie Prezesa (usunięte przez administratora)? Jakie szkoły skończył i kiedy? Z góry dziękuje za odpowiedz

jeszcze ciekawszy
@Ciekawy

haha dobre pytanie, jak znam życie pewnie takie jak Bill'a Gates'a, Steve'a Jobs'a, czy Ryśka Bransona, bo rzadko kiedy doktor, czy magister jest w stanie stworzyć taką firmę. Co najwyżej uczy dzieci, lub pracuje w korpo. Czekamy na odpowiedź anyway...

Ciekawy jak diabli
@jeszcze ciekawszy

Porównanie z Gates'em, Jobs'em Czy Bransonem jest ciekawe, jednak znając profil osobowości Pana (usunięte przez administratora), wg Dynamiki Bogactwa Rogera Hamiltona, jakim jest Accumulator należało by raczej wskazać Warrena Buffet'a i Benjamina Grahama (znanego jako "Ojciec inwestowania w wartość"). Ci trzej pierwsi panowie to profil Creator. Wygląda zatem na to, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu i dobrze wróży przyszłości Pracowni.

Wiesiek

Cud rozmnożenia :)

Tomaszos

Dobra robota! Ludzie nie zdają sobie sprawy z konieczności dbania o środowisko naturalne, a elektrownie to jeden z NAJCZYSTSZYCH sposobów pozyskiwania prądu. Obecnie rząd jak we wszystkim grzebie także w OZE, trudne czasy, ale wierzę że dacie rady. Trzymam kciuki

Marjusz

Na ile znam Pracownię i Pracowniaków, mogę powiedzieć, że firma jest bardzo dobrze zarządzana i ma jasną wizję tych swoich inwestycji obywatelskich. To nie tylko OZE, ale mnie się najbardziej podoba właśnie ochrona środowiska. Obserwuję i kibicuję. Pozdrawiam załogę!

fan OZE

Witam, Ciekawa oferta inwestycyjna. Śledzę firmę na facebook'u i widzę, że biznes się rozwija, życzę Państwu powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu, kibicuję wszelkim przedsięwzięciom związanym z OZE. Pozdrawiam

A.

Pracuję w firmie od pół roku i nie narzekam. Firma jest na etapie dynamicznego rozwoju co oznacza, że są duże perspektywy rozwoju pracowników. Dla tych, oczywiście, którzy lubią to co robią, lubią ludzi i chcą się rozwijać razem z firmą :) To z resztą dotyczy każdej firmy - zostają najlepsi. Pozdrawiam

Adam z Lowicza

U nas w woj. łódzkim sporo sporo wiatraków się kręci, aż miło popatrzeć, szkoda że nie ma tutaj możliwości wklejania zdjęć bo bym przesłał. Fajnie, że powstają takie firmy jak ta, które zachęcają ludzi do robienia na tym biznesu.

Jak

Świetna firma, a nawet nie firma tylko ludzie bo biznes robi sie z ludźmi. Robią w inwestycjach ale to nie ponuraki tylko zespół który łapie dystans i lubi żartować to moje klimaty. Plus

zEEW7

Panie Macieju, współczuję hejtera i trzymam za Was kciuki. Sam kiedyś postawiłem załodze ultimatum - albo angażujemy się na 100% albo można odejść. Uczciwe podejście wydawało mi się, ale Ci którzy dobrowolnie odeszli potem obrabiali mi d. i nękali tak, że musiałem zmienić numer telefonu! Do zobaczenia na zgromadzeniu.

Szczęściarz

Dla mnie super firma! Pracuję od roku i jest coraz lepiej a to że jeden gamoń się na nas uwziął i nas hejtuje na GoWorku tylko wzmacnia ducha zespołu - dziękujemy ;)

Majow

Firma daje świetne możliwości zarobku, znakomity produkt inwestycyjny, wsparcie i możliwość uczenia się od osób które osiągają rewelacyjne wyniki. Wstyd przyznać, że mimo to nie udało mi się wygenerować zadowalającego poziomu sprzedaży i ostatecznie rozstałem się z Pracownią. Winię za to jednak tylko siebie i własne ograniczenia. Dostałem jeszcze szansę pracy zdalnej, jako partner firmy i faktycznie są tacy, którzy w ten sposób działają i robią sprzedaż, ale jak nie potrafiłem tego zrobić na miejscu, to nie dałbym chyba rady zmobilizować się zdalnie. Temat inwestycji w wiatraki jest trudny i nowy i trzeba mieć niesamowicie otwarty umysł i ogromną determinację, żeby go dobrze poznać i nie dać się zbić z tropu klientowi jakimś pytaniem.

Poza dyskusją

1. OPINIA «przekonanie o czymś, pogląd na jakąś sprawę; orzeczenie specjalisty na jakiś temat» 2. FAKT «to, co zaszło lub zachodzi w rzeczywistości» 3. FAŁSZYWE OSKARŻENIA «umyślne, nieprawdziwe oskarżenie innej osoby o popełnienie przestępstwa, wykroczenia lub przewinienia dyscyplinarnego» Podsumowując: można wyrażać opinie, można (a nawet trzeba) pisać fakty ale warto zastanowić się czy to co piszemy nie wykracza już poza naszą opinię i nie jest bliższe już trzeciej definicji, mam co do tego wątpliwości czy w tej dyskusji są wyrażane tylko opinie i opisywane są fakty...

Grzegorz

Byłem właśnie na rozmowie w sprawie pracy jako Manager Sprzedaży, z tego co mogę powiedzieć to firma się bardzo szybko rozwinęła i są duże możliwości rozwoju. Z rozmowy wywnioskowałem, że na pewno nie można narzekać na marazm. Ludzie wydają się bardzo sympatyczni, a poza tym dało się zauważyć, że ambitni. Po ich stronie widać, że sporo zrobili jak na tak młodą firmę. Więcej będę w stanie powiedzieć po kolejnej rozmowie.

były kandydat
@Grzegorz

ja też byłem niedawno na rozmowie z ich dyrektorem sprzedaży, tak się przynajmniej przedstawiał. Dość miły człowiek, ale jakiś taki hm .. miękki ? Opowiadał same superlatywy o firmie, o milionach jakie zebrali, ile to projektów zrobili (bo podobno robią już osiemnasty). Ale jak zapytałem o lokalizację tych pierwszych to coś zaczął się ślizgać, że niby przy nich pracowali ale w innej firmie - więc to projekty tej Pracowni czy nie? Bo wychodzi że z reklamowanych kilkunastu tylko kilka postawiła dla nich jakaś firma z zewnątrz. A jak zapytałem o wielkość jego zespołu, to zaczął wyjaśniać że go właśnie reorganizuje i jestem doskonałym kandydatem. To fajnie - ale odniosłem wrażenie, że po prostu robi na gwałt łapankę. Zadalem kolejne pytanie: skoro mam być Managerem Sprzedaży to czy mogę budować własny zespół - bo jak manager, to buduje, rozwija i zarządza. Okazało się ze raczej nie, bo w ich nomenklaturze to mam być niby osobą, która manageruje sama sobie, w zasadzie bez możliwości i awansu. Kolejne pytanie dotyczyło szkoleń branżowych (bo energetyka to nie jest jeszcze moja bajka a raczej private banking). Odpowiedział, że sa takie plany ale trzeba najpierw popracować. Czyli że bez szkoleń merytorycznych mam zachęcać klientów do takich inwestycji. A na koniec zapytał o moich klientów i tu się wysypał kompletnie bo okazało się że chce tylko dostać się do nich (segment VIP) i próbować wciskac im te inwestycje. Po tej pierwszej rozmowie powiedzial od razu że jest zdecydowany zaproponowac mi współpracę, ale muszę mieć wlasną działalność etc. Po pierwszej rozmowie - i mialbym rozpocząć ją już za kilka dni ... Ktoś go cisnął o wynik rekrutacji, bo taki był zdeterminowany? Więcej nie odbierałem od niego telefonów a jedynie wyslałem maila o rezygnacji z takiej wspanialej oferty.

Zespół Pracowni Finansowej
@były kandydat

Szanowny Panie "były kandydacie", Oferta pracy na stanowisko, o którym Pan wspomina faktycznie powstała natomiast nie była prowadzona rekrutacja na to stanowisko (nie było więc rozmów kwalifikacyjnych). Prosimy również pamiętać, iż w sieci nie jest Pan anonimowy – tu odsyłam do regulaminu GoWork. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Pracowni Finansowej

zainteresowany z Poznania

Proszę Państwa, Znalazłem ogłoszenie w internecie o ofercie Pracowni Finansowej, przeczytałem opinie w internecie, pojechałem na spotkanie i właśnie się zastanawiamy z żoną. Oferta dość atrakcyjna, jeżeli ktoś ma przynajmniej te 33 tysiące. O firmie słyszałem już dawno ale czekałem co będzie z nią dalej. Teraz widzę sporo się dzieje, zwiększenie kapitału, mają sporą wiedzę, myślę że dalej będą się rozwijać, nie zapowiada się, żeby było inaczej, nabrałem trochę więcej zaufania, zainwestuję na razie część, później zobaczymy. Ogólnie wrażenie firmy dobre.

Nie wiem jakim pracodawcą jest firma ale mogę potwierdzić, że inwestycje godne uwagi, firma rzetelna, współpracuję z nimi już jakiś czas, jesteśmy w stałym kontakcie i z niczym jak do tej pory nie było problemów, przynajmniej w moim przypadku. Szczerze polecam! Pozdrawiam

Masza

Toteż nie piszemy tutaj czy są to uśmiechnięci czy też nie ludzie a umieszczamy opinie o PF .... A że nie zawsze są to hołubieńcze peany na cześć tej firmy (bo ludzie wszak maja prawo do własnego zdania) - to ryzyko podejmowanych przez PF działań.A poza tym - po co wyjeżdżać od razu za granicę?

Paula

Znam kilka osób z firmy już jakiś czas i potwierdzam że fajni ludzie, bardzo pozytywni! skupiają się poza tym na biznesie a nie knuciu intryg ... jak niektórzy na tym forum ;) Pozdrawiam i życzę trochę luzu i optymizmu w tym kraju :) Wyjedźcie trochę za granicę i pooglądajcie uśmiechnięte buzie to może Wam się trochę odmieni ;)

@Paula

Potwierdzam!

Tadeusz

Panowie, nie przejmujcie się komentarzami konkurencji, gratuluję sukcesów, oby tak dalej!!! Fajnie, że w naszym kraju powstają tego typu inicjatywy, mniej węgla, więcej wiatraków !!!!

Zespół Pracowni Finansowej

Szanowni Państwo, Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszą firmą ;) Z ostatnich wydarzeń: Zespół powiększył się o nowego, wieloletniego eksperta od elektrowni wiatrowych - dyrektora działu OZE -Tomasza Kapałę. Ponadto, Tomasz Wiśniewski, Dyrektor sprzedaży e-commerce awansował na Członka Zarządu. Dobrych wiadomości będzie więcej, już wkrótce ;) Pozdrawiamy, Zespół Pracowni Finansowej

@Zespół Pracowni Finansowej

zespól zwiększył się poprzez zmniejszenie ilości osób współpracujących ....Ciekawy rozwój..... (usunięte przez administratora) - i tak generował największy obrót, więc żadne zaskoczenie..... a jak powiększył się się dział sprzedaży w Katowicach i w Warszawie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Finansowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracownia Finansowa?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Finansowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Finansowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracownia Finansowa?

Kandydaci do pracy w Pracownia Finansowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracownia Finansowa