opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 51
    • 52
    • 53
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jahve

    15.12.2017 13:35

    Inne

    Odrazdzam komisjonowanie w Haldensleben, bardzo male zarobki, nic nie odlozycie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.07.2016 01:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Harry

    09.08.2016 00:20

    Inne

    Podtrzymuje wypowiedz wyzej
    ReviewUserIcon
    antek

    12.12.2017 21:50

    Inne

    witam a gdzie pracowałeś ? co robiłeś? gdzie było tak źle? [email protected] pisz tu...
    ReviewUserIcon
    Judyta

    12.12.2017 12:26

    Inne

    Witam czy ktos sie wybiera na wyjazd Rottenburg am Neckar (okolice Stuttgartu)18.12.2017 lub był tam i moze sie podzielic doswiadczeniem była bym bardzo wdzięczna pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    Taakkjjjuuu

    06.12.2017 14:39

    Inne

    Hej, a może ktoś powiedzieć ile można zarobić tak przykładowo na miesiąc ?
    ReviewUserIcon
    Vandame

    04.12.2017 19:04

    Inne

    Haldensleben czy ktos wybiera sie do pracy na ten magazyn odziezowy a moze juz ktos tam jest i moze napisac jak ogolnie tam jest jakie warunki pracy ,jak wyglada sprawa z mieszkaniami
    ReviewUserIcon
    Yolo

    05.12.2017 10:43

    Inne

    Generalnie są tutaj dwa Hermesy zależy na który trafisz. Ja pakuje jedna rzecz do folii i Wysylam. Zależy również na jaki dział trafisz. U mnie pracuje się 5dni w tygodniu lub jeżeli pracujesz w sobote to masz dzien wolny za to w tygodniu. Są dwie zmiany, 5:30-14:30 lub 14:30-23:30 w piątki zawsze się kończy o 22. W soboty zmiana od 9do18. Dwie przerwy po 30min za które oczywiście nie płacą. Mieszkania mogą byc, okolo 240€ za miesiac. 16km do pracy. Ogólnie Hr Xperience jako agencja i tu koordynatorzy na miejscu pracują bardzo dobrze. Rozwiązują każdy problem i służą pomocą ☺ polecam ☺
    ReviewUserIcon
    Zapyt?

    31.08.2017 12:04

    Inne

    Witam, ktoś może napisać jakieś info na temat Halbenslaben magazyn Hermesa? Mieszkania? godziny? i ogolnie jak sie pracuje?
    ReviewUserIcon
    Vandame

    04.12.2017 19:00

    Inne

    A powiedz mi czy trzeba znac jezyk niemiecki czy wystarczy angielski
    ReviewUserIcon
    Yolo

    05.12.2017 10:32

    Inne

    Nie trzeba znac jezyka. Rzadko się zdarza, że ktos rozmawia po angielsku. Są koordynatorzy oni Ci beda tłumaczyć ☺
    ReviewUserIcon
    Krystian

    30.11.2017 15:00

    Inne

    Witam. Wraz z dziewczyna dostaliśmy ofertę pracy na komisjonowaniu w Lubenau. Czy ktoś mógłby bliżej opisać jak warunki mieszkaniowe i praca ? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.12.2017 01:22

    Inne

    Witam praca ok sama w sobie chociaż do lekkich nie należy słoiki puszki dużo ciężkich artykułów praca na chwilę obecną to max czyli 10h 45min praca na 3 zmiany należy rozumie to jednak tak że nie będziecie chodzili na 6,14,22 możecie iść na 14 15 20 i do oporu przez pierwsze 2 tygodnie okres próbny pracujecie po 4 h
    ReviewUserIcon
    Komisjoner

    02.12.2017 02:23

    Inne

    Praca lekka nie jest duzo ciezkich artykułów dziwne rozlozenie magazynu voice pick nie podaje lokacji po koleji mozesz miec np 8 kartonow chipsow i nagle 30 kartonow mleka sam sobie wyobraz co z tym zrobic praca zaleznie od zapotrzebowania czesto tzw max czyli 10:45 zmiany rozne 9.15.5.6.20 zalezy... Kokosow nie ma
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.12.2017 01:19

    Inne

    Jeśli chodzi o lubbenau to praca do lekkich nie należy przeważnie pracuje się maksymalny czas czyli 10h 45 min gdzie 45 min odliczanie z czasu za przerwy kwatery to zależy jak się trafi bywa różnie na mój gust pracę na magazynie można by usprawnić ale to moja osobista sugestia gdyż pracowałem w innych centrach ogólnie żeby zarobić trzeba zapierniczac jak mała mrówka norma niby nie duża ale jak się trafi kijowe zlecenie ciężko wyrobić tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.11.2017 18:59

    Inne

    Czy ktos pracowal na magazynie w Freienbrink na butelkach i skrzynkach? Jakie warunki pracy mieszkanie .
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.11.2017 18:31

    Inne

    Witam czy ktos jest przez ta agencje w pracy na magazynie na butelkach, skrzynkach w Freienbrink ?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    20.11.2017 21:28

    Inne

    W Rhenusie w Horseglau przyjmuja duzo ludzi a pozniej nie ma pracy dla wiekszosci i po 4 godzinach idzie sie do domu lub przymusowe wolne dni.
    ReviewUserIcon
    onlyyou

    15.11.2017 22:36

    Inne

    Czesc ! Czy ktos w najbliższym czasie wybiera sie fo Ulm ?? Proszę o kontakt
    ReviewUserIcon
    Karollo 35

    20.11.2017 18:56

    Inne

    Ja wlasnie probuje załatwic wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Ela

    04.11.2017 00:44

    Inne

    Witam ,jadę do pracy w Horselgau czy ktoś może się tam wybiera 20.11
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    04.11.2017 13:36

    Inne

    Praca w każdą sobotę rano i w każdą niedzielę od 19 do 3.45 nadgodziny obowiązkowe.PRACA CIĘŻKA
    ReviewUserIcon
    anonymous

    14.11.2017 21:12

    Inne

    ja tam jade
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Drew

    23.09.2017 16:57

    Inne

    Witam. Czy jest ktos wstanie powiedziec co kolwiek na temat pracy w magazynie w Ohrdruf. Dostalem propozycje i właśnie ja rozważam. Z gory dziekuje za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    999

    06.11.2017 13:14

    Inne

    ponawiam pytanie tez rozważam ta opcje ? wie ktoś coś ? praca warunki mieszkaniowe ?
    ReviewUserIcon
    Ela

    02.11.2017 10:24

    Inne

    Proszę jeszcze o pomoc może ktos wie gdzie są lepsze warunki pracy w horselgau Czy w haldensleben.Dziekuje
    ReviewUserIcon
    Ela

    02.11.2017 09:45

    Inne

    Witam czy ktoś orientuję się jak to jest z wypłatą Jeżeli mam zagwarantowane 130 godzin to Wypłatę dostaję tylko za 130 godzin a resztę godzin dostaje na zeitkonto i czy są one wypłacane?
    ReviewUserIcon
    Ela

    31.10.2017 17:29

    Inne

    Witam mam zacząć pracę w Horselgau na magazynie z żywnością dla zwierząt czy ktoś ma jakieś opinie na temat tej pracy? Dziękuje
    ReviewUserIcon
    cenie sie

    25.10.2017 17:53

    Inne

    Pracuje ktoś może w Bielefeld? Na magazynach ile zostaje po odliczeniu juz mieszkania rachunków jedzenia i dojazdów? Bo w Polsce mam ok 530 euro wiec te 1100euro musi mi zostac
    ReviewUserIcon
    Urlik

    16.10.2017 10:34

    Inne

    HR XPERIENCE Poland to normalna agencja pracy z dobrymi ofertami.
    ReviewUserIcon
    Hartman

    12.10.2017 18:23

    Inne

    Złożyć wniosek o kredyt pilny na 3%, aby spłacić rachunki lub rozpocząć działalność? Więcej informacji Odpowiedz na ten adres e-mail: [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    wenrat

    12.10.2017 15:03

    Inne

    Czy ktoś pracował/pracuje na magazynie w Ohrdruf? Jakie są tam warunki pracy, mieszkaniowe, kwestie dojazdów do pracy? Z góry dziękuję za informację.
    ReviewUserIcon
    Uzer

    11.10.2017 17:32

    Inne

    Szukam pracy i zdobyłem trochę informacji miedzy innymi o HR XPERIENCE Poland . Wynika z nich, że firma jest dobrym pracodawcą i jęśli było coś nie tak to zwykły przypadek.
    ReviewUserIcon
    Marina

    12.10.2017 03:35

    Inne

    Jest ok polecam! Pracuje 1.5mc i nie narzekam :)
    ReviewUserIcon
    niki

    04.10.2017 09:00

    Inne

    Witam wiadomo coś więcej o magazynach koło berlina ktoś się wybiera.
    ReviewUserIcon
    kazio

    28.09.2017 17:31

    Inne

    Witam.Chciałbym się dowiedzieć ile naprawdę można zarobić w haldensleben, czytam opinie i wszyscy piszą że (usunięte przez administratora)na reke, czy to jest suma po odliczeniu mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Ona

    12.10.2017 03:32

    Inne

    800-900euro po odliczeniu
    ReviewUserIcon
    Monika

    25.09.2017 09:28

    Inne

    Witam. Wyjeżdżam na projekt do Berbersdorf do Edeki. Zakwaterowanie w Rosswein. Może ktoś coś powiedzieć na temat warunków mieszkaniowych i o pracy na tym magazynie?
    ReviewUserIcon
    Sasza

    13.10.2017 00:20

    Inne

    Moniko , zapewne już tam jesteś . Możesz napisać jak tam jest w tym Berbersdorfie ? Jakie kwatery i przede wszystkim warunki pracy ? Kolega pracował w Edece , ale w innej części Niemiec. Pracę bardzo sobie chwalił. Podobno praca w wielkich magazynach , które są podzielone na jakieś trokeny , frisze , obsty i inne jakieś. Jaka atmosfera w pracy w/g Ciebie ? Czy Niemcy są w porządku w stosunku dla Polaków ?
    ReviewUserIcon
    Karol

    21.09.2017 23:12

    Inne

    Jakim busem miejskim mozna dojechac z Handesleben z okolic magazynu Hermesa do Seehausen?? Ktos sie orientuje. Jaka cena biletu.
    ReviewUserIcon
    Kinia

    15.10.2017 13:23

    Inne

    600 albo 603

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Prawdewampowiem123

    19.09.2017 18:21

    Inne

    hej:D byłam na tym magazynie, praca jest wybitnie lekka , jeździ sie wózeczkiem lub wanna i zbiera zamówienia. Zakwaterowanie to 240 euro /mies, warunki zalezy gdzie trafisz, jak do vahldorfu (ok 10 km do pracy) to fajne pokoje czysto i spokojna okolica, ale są miejsca jak zihausen(nie wiem jak to napisac -pisze jak słysze) i tam warunki sa dużo gorsze 40 km od pracy . jest jesczez takie miejsce 2 km od magazynu mowi sie na to przychodnia i tam warunki są kiepskie ale jak meiszkanie na chwile to mozna dać rade, zimnooo jest tam. Koordynatorzy to pożal sie boze panowie których trzeba prosic wrecz błagać zeby coś załatwili, najlepiej dowiadywac się duzo na własną ręke i w miare możliwosci jezykowych ogarniac sprawe w biurach samemu bo z zameldwoaniem i wymeldowaniem robią takie problemy jakby chodzilo o zameldowanie całego haldensleben w jeden dzień. Ja zostalam zameldowana po 2 tygdonaich a z wymeldowaniem to szkoda gadac, wymeldowana zostalam po 2 tygodniach odkad zjechala do polski, Pensja pierwsza wypłata po 2 tygodnaich pracy była ok. (usunięte przez administratora)euro a druga za cały miesiąc pracy ok.(usunięte przez administratora)euro.
    ReviewUserIcon
    Leo messi

    21.09.2017 19:40

    Inne

    Cała prawda o Haldensleben,nic dodać nic ująć
    ReviewUserIcon
    Katarina

    13.09.2017 20:53

    Inne

    Polecam tą firmę i to bardzo. Pracowałam z nimi na dwóch projektach, teraz pracuje bezpośrednio u właściciela magazynu i jestem bardzo zadowolona. Gdyby HR nie dał mi szansy kilka miesięcy temu i nie przyjął do pracy to ciągle pracowała bym na kasie za minimalną w Polsce. Pracuję teraz w Haldensleben (poł roku byłam tam pracownicą HR) i miło mi spotykać ludzi pracujących z HR. Przyjmują tam ludzi bez doświadczenia, pary, każdy pracowity sobie poradzi. Praca lekka, ale dużo chodzenia, fajna atmosfera. W 100 % mogę ich polecić.
    ReviewUserIcon
    Jack

    20.09.2017 17:36

    Inne

    Jesli mozna zapytac jak rozni sie stawka gdy pracujesz bezpośrednio u właściciela firmy?
    ReviewUserIcon
    Olek

    11.09.2017 21:00

    Inne

    Czy możesz wyjaśnić kwestię tego wynagrodzenia? To nie masz stawki wpisanej na umowie? To są podstawowe błędy jakie popełniamy podpisując dokumenty.!
    ReviewUserIcon
    Urealniony

    08.09.2017 12:31

    Inne

    Czy jak się rozmawia o pracy to można sobie wybrać pracę? Sadzę, że HR XPERIENCE przedstawia wiele ofert czyli trzeba dopytywać wcześniej co wybrać z oferty!
    ReviewUserIcon
    Ulik

    04.09.2017 23:29

    Inne

    Widziałem, że HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. ma zapotrzebowanie na stanowisku -Koordynator grupy pracowników z j. niemieckim . Może ktoś ma wiedzę czy to jest aktualne? Podpowiedzcie kilka istotnych informacji przed rozmową w firmie. Będę bardzo wdzięczny.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    01.09.2017 15:13

    Inne

    @Pracownik a jaką dostałeś umowę? Jak wygląda dojazd do pracy? Ile czasu zajmuje? @OLEK co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.? To ważne informacje dla osób zatrudniających się tutaj.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2017 18:11

    Inne

    Umowa o pracę niemiecka. Dojazd do pracy we własnym zakresie (do 30km)
    ReviewUserIcon
    Kara 333

    29.08.2017 22:03

    Inne

    Witam czy jak podpisywaliscie umowę wysłaną przez emaila w pl to czy jest kara zawarta za nie wywiazanie się w umowie
    ReviewUserIcon
    OLEK

    29.08.2017 18:58

    Inne

    Fajna firma, nawet nie mają zbyt dużo nowych ofert.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    25.08.2017 14:59

    Inne

    W Horselgau jest zoo plus, także trafia się karma dla konia 25kg we worku gdzie trzeba to dźwignąc na racka, albo przy 16stkach multum żwirku Tigerino podobnie jak z puszkami - stoisz przez 15 minut i do każdego kartonu ładujesz oporowo. Już lepiej próbować się dostać na Thalie, tam przynajmniej drobiazgi są ale z buta. A co do agencji spoko, nie ma o co się przyczepić.
    ReviewUserIcon
    Olek

    24.08.2017 22:37

    Inne

    Mam zamiar aplikować do HR XPERIENCE Poland i robiłem rozeznanie. Okazuje sie, że firma dobrą opinię jako pracodawca.
    ReviewUserIcon
    Ona

    23.08.2017 23:05

    Inne

    Haldensleben ktoś się wybiera w najbliższym czasie? PROSZĘ O Kontakt :)
    ReviewUserIcon
    Klaudi

    13.10.2017 14:32

    Inne

    Ja się wybieram????. Pracujesz tam?
    ReviewUserIcon
    Ona

    13.10.2017 23:24

    Inne

    Tak:)
    ReviewUserIcon
    Lina♡

    22.08.2017 22:18

    Inne

    Witam jak to jest z podatkiem drogowym w Niemczech, gdzie go trzeba zapłacić?
    ReviewUserIcon
    leo messi

    20.08.2017 17:58

    Inne

    w horselgau sa przymusowe nadgodziny,praca w kazda sobote i niedziele,niedziela od 19.00 do 3.45.a poza tym wszystko ok
    ReviewUserIcon
    potenjalnyklient

    24.08.2017 13:09

    Inne

    Cześć. Czy możesz coś więcej powiedzieć o warunkach mieszkaniowych (ilu osobowe pokoje, czy to są domki czy może hotel pracowniczy), jakie są rzeczywiste zarobki netto za cały miesiąc. Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Leo messi

    16.09.2017 07:12

    Inne

    Dwanaście osób do jednej kuchni i jednej łazienki....200 godzin pracy w miesiącu to zarobisz.....
    ReviewUserIcon
    Ula

    20.08.2017 13:04

    Inne

    Dla mnie HR XPERIENCE to fajna agencja , dobrze że mało o nie szumu.

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.