opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 50
    • 51
    • 52
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jarek

    01.04.2018 21:36

    Inne

    (usunięte przez administratora).Ciesze sie ze juz tam nie pracuje .a W polsce nie wiedza o niczym kieruja pracownikow do pracy nawet nie wiedza gdzie sa lepsze agencje niz ta cala hr
    ReviewUserIcon
    anonymous

    03.04.2018 09:58

    Inne

    to może podasz te lepsze i powiesz co dokladnie bylo nie tak i gdzie byłes ?
    ReviewUserIcon
    Lapa

    30.03.2018 03:31

    Inne

    Wyjeżdżam z dziewczyną do haldensleben od 09.03 :) wszystko ok chciałem zepytać się jak dokładnie wygląda tam sytuacja ze zmianami? Jeżeli ktoś chętny mogę zabrać z Gorzowa
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.03.2018 18:12

    Inne

    Jak z ofertą w Ulmie na magazynie drogeryjnym.Ile dni w tygodniu pracuje się rzeczywiście oraz na którym dokładnie magazynie pracownicy z HR są przydzieleni ?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    21.03.2018 17:40

    Inne

    Mam oferte do kremmen na komisjonowanie. W umowie 130h 12e brutto i 300e za mieszkanie, jakie sa realne place tam? Mam 1 klase podatku. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olcia

    15.03.2018 23:07

    Inne

    Czy ktoś był w Ulm na komisjonowaniu artykułów drogeryjnych? Jeśli tak to jak tam jest warto jechać?
    ReviewUserIcon
    Aron

    20.03.2018 16:10

    Inne

    Niemieckiego niby trzeba znac ale czasami sie czepiaja jak nie rozumiesz. Zalezy od dzialu. Jak przejdziesz na Hermesa to juz przydaloby sie troche znac, bo trzeba ogarnac mieszkanie i skompletowac papiery. Ale zawsze mozesz poznac kogos na miejscu, kto Ci pozniej pomoze. Przy maksymalniej premi wyplata ok 930. To glownie dlatego, ze co miesiac zabieraja Ci 20 godz na zeit konto i masz placone za ok 130 xD Jak je zapelnisz to do 1000 dobijesz. Mi sie udalo szybko przejsc na hermesa na szczescie ( po niecałych 4 miesiącach)
    ReviewUserIcon
    Aron

    20.03.2018 16:13

    Inne

    Przez Hr -8,91 brutto Hermes - 11 + brutto Za ta sama robote :)
    ReviewUserIcon
    Olek

    18.03.2018 22:40

    Inne

    Witam mam pytanie ile w rzeczywistości pracuje się godzin miesięcznie na komisjowaniu drogeryjnym w ULM? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Darek

    18.03.2018 22:00

    Inne

    Witam czy mam pytanie czy na tym komisjowaniu drogeryjnym w ULM można zarobić więcej niż 900e? Czy trzeba posługiwać się językiem niemieckim?
    ReviewUserIcon
    Kamcia

    16.03.2018 23:51

    Inne

    Można więcej informacji na temat pracy w Ulm magazyn drogeryjny jak praca atmosfera jakie warunki mieszkaniowe itp
    ReviewUserIcon
    Kolo

    16.03.2018 09:21

    Inne

    Witam. Cos wiadomo o pracy na magazynch w Kremmen
    ReviewUserIcon
    anonymous

    14.03.2018 19:17

    Inne

    ktoś był w ulm na komisjonowaniu? Albo się wybiera na 19 marca?
    ReviewUserIcon
    Tak

    16.03.2018 07:54

    Inne

    Witam . Ja wybieramy się na 19
    ReviewUserIcon
    Pomorze

    13.03.2018 12:53

    Inne

    Czy ktoś wybiera się do kremmen ? Przyjmowanie i przepakowywanie zwrotów wysyłek internetowych?
    ReviewUserIcon
    To ja

    07.03.2018 09:39

    Inne

    Witam czy ktoś pracował może w Ulm na komisjonowaniu? Jak tam jest bo nie wiem czy warto jechać
    ReviewUserIcon
    Aa

    07.03.2018 16:09

    Inne

    Na magazynie drogeryjnym?
    ReviewUserIcon
    To ja

    08.03.2018 09:47

    Inne

    Tak na magazynie drogeryjnym
    ReviewUserIcon
    Aa

    07.03.2018 16:09

    Inne

    Witam czy ktoś pracowal w ulm na magazynie drogeryjnym? I mógłby powiedzieć mi jak wyglądaja zarobki i czy praca jest spoko
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Ja toja

    06.03.2018 14:03

    Inne

    Praca ok. Organizacje i kontakt z koordynatorami pozostawie bez komentarza
    ReviewUserIcon
    Igor

    11.01.2018 11:57

    Inne

    Podpowiedzcie jak się pracuje z firmą . Czy wyjazdy są dobrze zorganizowane?
    ReviewUserIcon
    Xoxo

    04.03.2018 14:39

    Inne

    Nie przesadzaj, jesli jest za duzo osob a za malo samochod to nomalne ze sie nie da. Dla mnie lepiej jest dogadac sie z kims na tenat kasy za paliwo niz placic wlasnie jakies agencji nie wyobeazalne sumy
    ReviewUserIcon
    Aron

    06.03.2018 12:11

    Inne

    Auta służbowe? Moze jeszcze frytki do tego? Haha co za ludzie....Bez auta to mozesz sobie na wyspy leciec do pracy
    ReviewUserIcon
    Kaja

    05.03.2018 19:53

    Inne

    Pan (usunięte przez administratora)w jakiej miejscowości jest koordynatorem?
    ReviewUserIcon
    Xoxo

    04.03.2018 14:43

    Inne

    Ja na ta firme nie narzekam pracuje tu chwile, praca jest naprawda w moim przypadku lekka i dobra, zakwaterowanie tez ok nowo wyremontowany budynek mieszalny w malej miejscowosci sa awarie ale wlasciciel na bierzaca naprawia, fakrycznie lz tego co tu slysze od innych zarobiki w tej firmie nie sa powalajaca, ale chodziaz agencja jest fair, z zaliczkani nie ma problemu i z wyplatami tez nie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tomek

    02.03.2018 11:53

    Inne

    Płaca 800 euro. Z mieszkaniami to różnie bywa jak trafisz tak trafisz . Pani z hr wogole nie wie na czym polega praca . A pomocy od koordynatora nie ma tak nie ma tylko o karach ciągle mówią . Nie polecam tej agencji.
    ReviewUserIcon
    tenszi

    13.02.2018 21:24

    Inne

    Czy wyjeżdża ktoś 26.02.2018 do Haldensleben? :)
    ReviewUserIcon
    Nigdy więcej

    20.02.2018 16:01

    Inne

    Szczerze? Odradzam. Pracowałam tam. Praca ogólnie fajna nie ma się co przyczepić, mieszkania zależy jak trafisz, ale organizacja? (usunięte przez administratora) Takich ludzi jak tam to jeszcze nigdy nie widziałam, o wszystko trzeba się prosić przez długi czas a każdy tylko zwala na drugiego.. A do tego ta wypłata (usunięte przez administratora).. Odliczasz paliwo, jedzenie i niewiele zostaje. Totalna porażka
    ReviewUserIcon
    tenszi

    21.02.2018 21:54

    Inne

    Z tego co wiem istnieje szansa (oczywiście po odpowiednim okresie próbnym) na zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, który podobno chętnie przejmuje ludzi od HR EXPERIENCE. Jeśli to prawda i warunki są lepsze to powiedzenie ,,od czegoś trzeba zacząć" nabierają innego znaczenia. Chyba, że to bujda.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    16.02.2018 17:42

    Inne

    pracuje tam od listopada ludzie i sama praca ok i zakwaterowanie tez ok a zarobki to juz dla jednych ok a dla innych nie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Adam

    16.02.2018 13:49

    Inne

    Czy ktoś posiada informacje o komisjonowaniu na magazynie agd w Ohrdruf? Jaka praca, warunki mieszkaniowe, zarobki?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    11.02.2018 21:41

    Inne

    Mógłby ktoś podać mi stronkę, na której sprawdza się payrolle?
    ReviewUserIcon
    merceustus

    15.02.2018 17:49

    Inne

    https://508462.landwehr-hosting.de
    ReviewUserIcon
    tylkoona

    24.01.2018 11:02

    Inne

    Hejka. Czy któraś z osóbek wie może kiedy jest wyjazd do pracy w haldensleben? Oprócz tego 5 lutego?
    ReviewUserIcon
    Marianka

    09.02.2018 20:04

    Inne

    wyjazd na 19 do Haldensleben, ktos jeszcze?
    ReviewUserIcon
    tenszi

    13.02.2018 21:13

    Inne

    Ja również wybieram się z partnerem 29 do Haldensleben. Jesteśmy dobrej myśli. Byle gdzieś się zaczepić. Zobaczymy jak będzie.
    ReviewUserIcon
    Zen

    14.12.2017 17:45

    Inne

    Odłożyć się za wiele nie da reszta 5/10
    ReviewUserIcon
    Artur@

    26.01.2018 11:23

    Inne

    No tak w niemczech jest dużo innych ofert i nawet za stawki 2000+ netto. Ale w takich pracach jak szlifierz odlewów czy montaż okien musisz mieć doświadczenie i najlepiej papier. Praca na magazynach czy produkcji wszędzie jest podbnie płatna przez agencje- bo jak nie znasz języka to Cię nie przyjmą normalnie. Różnica jest taka, że wszystko zależy czy są to landy wschodnie- stawka min 8.91 czy zachodnie- min 9,23. Oczywiście wszystko zależy od tego jak kto korzysta z życia. Jak palisz fajki i dużo pijesz to nic ci nie zostanie. Ja zarabiając 700-800e na rękę odkładałem 500e. W Polsce raczej tyle nie odłożysz. Ludzie przyjeżdżają do niemiec bez języka, bez wykształcenia i bez doświadczenia i chcą zarabiać na początek 1500e na rękę. A tak jak obserwuję to mało kto z takich osób chcę się uczyć języka i się rozwijać.
    ReviewUserIcon
    nikita

    10.02.2018 23:35

    Inne

    Internet ci wyłączyli chłopie? 1750€ na rękę, proszę bardzo, energo silesia w Osterburken, praca w Stadtmueller, moze byc nawet przez dako jak chcesz. Bez języka tylko kołchoz, trzeba robić.
    ReviewUserIcon
    Gsjdu

    28.01.2018 14:31

    Inne

    Witam. Czy ktoś jedzie od lutego na projekt Lidl do kremmen? Może ktoś tam już pracował i może coś powiedziec
    ReviewUserIcon
    Kuba

    08.02.2018 16:22

    Inne

    Ja tam robię , polecam prace .... sama praca jak i ludzi genialni ;) jak bym mógł prosić o jakiś kontakt do firmy lub osoby która rekrutuje ludzi do kreemen był bym wdzięczny ;)
    ReviewUserIcon
    Jackob

    08.02.2018 17:41

    Inne

    Witam. Pracuje tam pół roku. Praca jak i ludzi genialni ;) Mam prośbę , może Pan podać kontakt do kogoś ,kto zajmuje się rekrutacją ludzi do Lidla? ( potrzebuje zmienić agencje)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    05.02.2018 12:40

    Inne

    Serdecznie odradzam brak organizacji a mieszkania brak słów!

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Sergio

    25.01.2018 15:51

    Inne

    Witam, jedzie ktoś 5 lutego do Frankenthal ? Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tej firmie. Miał ktoś z nią kontakt ?
    ReviewUserIcon
    misio misia

    05.01.2018 17:55

    Inne

    kto mi napisze cos wiecej na temat pracy w haldensleben. bo po rozmowie z koordynatorem ktory ma mi udzielac informacji stalam sie negatywnie nastawiona.
    ReviewUserIcon
    Brudny Harry

    24.01.2018 20:29

    Inne

    1000euro netto- zakwaterowanie i zostaje 750euro800euro. pozdro 600
    ReviewUserIcon
    Kate

    25.01.2018 12:56

    Inne

    Taka wyplata to chyba po wzieciu wczesniej zaliczki. Ja tam pracowalam i po odjeciu za mieszkanie wychodzilo mi na reke 900-1000 euro. Nigdy mniej niz 900 nie zarobilam.
    ReviewUserIcon
    XXX

    01.12.2017 23:03

    Inne

    Czy ktos pracowal na komisjonowaniu na edece w Grunheide ?
    ReviewUserIcon
    Ciamek

    25.01.2018 12:28

    Inne

    Ja.
    ReviewUserIcon
    Ciamek

    25.01.2018 12:56

    Inne

    Ja.
    ReviewUserIcon
    Szymon

    13.12.2017 21:11

    Inne

    Witam. Czy może ktoś pracuje bądź pracowal w Grunheide okolice Berlina? można przyblizyc na czym tam praca polega i jakie warunki mieszkalne sa? z Gory dzięki za info
    ReviewUserIcon
    cnc

    17.12.2017 19:29

    Inne

    Pomocnik magazynowy / sortowacz, Grünheide (okolice Berlina – 70 km od granicy z Polską), ogłoszenie bardzo skąpe w informacje, np. jakie stawki godzinowe, ile za mieszkanie, ile godzin w miesiącu średnio itp.
    ReviewUserIcon
    Ciamek

    25.01.2018 12:26

    Inne

    Pracowałem w grunheide, za 180h lacznie z premia za norme wzialem na reke 1030euro po odliczeniu mieszkania. koordynator zmienia sie co miesiac wiec nie idzie nic z nikim zalatwic. odradzam
    ReviewUserIcon
    clo

    18.01.2018 16:00

    Inne

    witam jedzie ktoś do neumunster na 05/02/18 albo ktos juz jest/był prosze o info na temat pracy i mieszkania ,atmosfery ktoś? coś?
    ReviewUserIcon
    clo

    21.01.2018 18:40

    Inne

    a był już wcześniej cos więcej wiecie na temat tej pracy ?
    ReviewUserIcon
    Kasia 1986

    24.01.2018 14:46

    Inne

    Nie był jeszcze tam
    ReviewUserIcon
    Jajko

    23.01.2018 20:31

    Inne

    Cześć jedzie ktoś 5.02 autem do haldensleben ? Moze fajnie bylo by sie zabrac razem ...zawsze to raźniej i ekonomiczniej?:) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ZIOM

    16.01.2018 20:14

    Inne

    WITAM CZY KTOS WIE COŚ NA TEMAT PRACY JAKO KOMISJONER W NEUMUNSTER?
    ReviewUserIcon
    trazor

    17.01.2018 13:45

    Inne

    Też mam tam ofertę i ciekaw jestem opinii
    ReviewUserIcon
    trazor

    22.01.2018 19:42

    Inne

    A jaką miałeś stawkę? Bo teraz kuszą 11 brutto.
    ReviewUserIcon
    Sebekk

    10.01.2018 17:38

    Inne

    Witam mam pytanie na temat pracy czy mają oferty pracy dla par np na magazynie odziezowym mamy dosw jako pikcer packer
    ReviewUserIcon
    Skyr

    27.12.2017 07:07

    Inne

    Jakieś opinie na temat pracy w okolicach Gothy? Lub ogólnie o komisjonowaniu w innych miejscowościach? Może ktos byłby chętny na wyjazd w połowie stycznia?
    ReviewUserIcon
    sansei

    27.12.2017 20:17

    Inne

    Ja myślę o wyjeździe w połowie stycznia ale do Grünheide. No chyba że już tam nie będzie miejsc to może gdzieś indziej. Ale na razie mało informacji o zarobkach i kwaterach.
    ReviewUserIcon
    sansei

    25.12.2017 19:37

    Inne

    Szukam informacji o pracy w Grünheide. Ile można zarobić netto przy ilu nadgodzinach i w jakiej klasie podatkowej? Ile kosztuje kwatera i jakie są warunki?
    ReviewUserIcon
    Yolo

    16.11.2017 19:00

    Inne

    WITAM! Niedługo z chłopakiem wyjeżdżamy do Haldensleben na magazyn z odzieżą. Może ktos nam cos powiedzieć na temat pracy, zarobków oraz mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Beti

    15.12.2017 18:32

    Inne

    Witam czy wyjechali już państwo do pracy na magazyn w Haldensleben ? Ponieważ razem z chłopakiem mamy wyjazd w styczniu . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jusiaaa

    25.12.2017 11:34

    Inne

    my tez jedziemy z chlopakiem do haldensleben w styczniu 8.01
    ReviewUserIcon
    Ana

    31.08.2017 11:21

    Inne

    Witam,czy ktoś wyjeżdża na 4.09 do magazynu Helmes Fulfilment w Haldensleben. Szukam transportu,czy ktos moze mnie zabrać?
    ReviewUserIcon
    szok!

    18.12.2017 16:02

    Inne

    Za 900 euro pojechałeś do pracy do Niemiec człowieku? To jest 3700zł!!! I jeszcze 30 km do pracy dojeżdżasz za swoje? W Polsce Ukraińcy tyle zarabiają gdy robią po 12 godzin!
    ReviewUserIcon
    Kaska

    19.12.2017 09:01

    Inne

    Ja tam pracowalam i wiem, ze za tak lekka prace (zero ciezarow, tylko duzo chodzenia) malo gdzie mozna zarobic wiecej. Po przepracowaniu kilka miesiecy w HR Hermes przejmuje ich pracownikow i wtedy sie zarabia troche lepiej (ale mieszkanie trzeba najac samemu). Generalnie polecam, praca latwa, mila atmosfera a komu nie pasuje, niech zostaje w PL i robi po 12 godz. dziennie.
    ReviewUserIcon
    dandan

    18.12.2017 16:22

    Inne

    Witam. Poszukuje informacji na temat pracy na magazynie w Rottenburg am Neckar. Jaka jest specyfika pracy, czy koordynatorzy są w porządku no i jak z zakwaterowaniem? Po opłaceniu kosztów ile zostaje mniej więcej na czysto? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Aron

    15.12.2017 15:36

    Inne

    Praca w Haldensleben bardzo fajna, mieszkanie ok ( ok 20 km do pracy ) koordynatorzy w porządku, kasa....troche mniej niz najniższa krajowa mnius 240 za mieszkanie. Na cale szczescie mozna zostac szybko przejetym przez Hermesa i zaczac zarabiac jak czlowiek ;)

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.