HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Nikt

Moja opinia jest ok tylko uważajcie na ludzi z którymi mieszkacie

Praca peine

Hej. Pracuje ktoś w Peine? Jak tam jest ? Jak warunki mieszkaniowe?

Ona

Hej Pracował lub Pracuje ktoś w Lingen? Opowiedzcie jak tam jest.

Pracuś

Wczoraj na projekcie w Lingen z wszystkimi pracownikami zostały umowy zakończone za porozumieniem stron i zostaliśmy na lodzie w zasadzie do przyszłego roku bez pracy, a i to jest niepewne...

@Pracuś

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. To byla decyzja naszego klienta. My zrobimy jednak wszystko co w naszej mocy aby zapewnić Wam od zaraz nowe równie atrakcyjne projekty. Dołożymy wszelkich starań aby przeniesienia odbyły się bezproblemowo. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Czesc wszystkim, ta firma jest naprawde okej. Czasem zwalniaja jakichs gagatkow ale to sie nie dziwie bo pija po pracy i smierdza na magazynie. Bylem na dwoch projektach i jak i rekrutacja tak sama opieka na miejscu byla w porzadku. Czulem sie zawsze bardzo dobrze i na pewno tam wroce.

@Marcin

Dzień dobry, bardzo dziękuję za pozytywny komentarz oraz życzę miłego dnia. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Piter
@Marcin

"śmierdzą" xD a no bywają takie przypadki , tego się obawiam tylko by wyjeżdżając nie trafić na takich na mieszkaniu bo to w Polsce dużo takich jest i tylko się chwała, że do roboty do Niemiec wyjeżdżają by tu zamarne grosze nie robić a summa summarum jak wracają to twierdzą, że ich oszukano więc chyba jeśli się człowiek sam nie dowie jak jest to nie wyrobi zdania ...

Zara

Ja bylam na Ludwigsfelde i Berbersdorf. Mielismy zawsze fajne grupy ludzi. Wszystko dobrze zorganizowane. Nie chcialabym z inna firma juz wyjezdzac.

Lidia
@Zara

Fajnie czytać takie opinie. A możesz napisać jak było z umową? Jaki rodzaj można dostać i czy stawki dobre?

Ciekawy

Dlaczego zwolniliście wszystkich z Baura w Altenkunstadt? Jak można poinformować o tym 3 dni przed zerwaniem umowy? Was nie obowiązuje okres wypowiedzenia tak jak nas?

@Ciekawy

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Z przykrością przyjęliśmy informację ze strony firmy Baur o odmeldowaniu naszych pracowników. Nikt jednak nie zostanie bez pracy, bez obaw. Każdemu zostanie zaproponowany nowy projekt. Dbamy o swoich pracowników i nawet w takich sytuacjach proponujemy dalsze zatrudnienie oraz ciągłość pracy. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pracaa

Witam. Czy ktoś może pracował lub nadal pracuje na magazynie odzieżowym w Ludwigsfelde? Czy jest wyrabiana norma godzinowa ? Jakie warunki mieszkaniowe?

Asik
@Pracaa

Hello, tak, jest norma wyrabienia. Mieszkanka sa fajne.

Pracaa
@Asik

Dziękuję za odpowiedź :)

Mirek

Dzien dobry, ja Wam polecam ta agencje z calego serca. Super kadra na miejscu. Ja trafilem akurat na bardzo fajny magazyn, takze sobie chwale.

Ilcia

Dzień Dobry. Mam pytanie odnoście certyfikatów covid Czy są one wymagane ?. Czy są sprawdzane ?.

@Ilcia

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Obecnie na naszych projektach nie są wymagane certyfikaty. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Smarkula

Witam, chciałabym polecić pracę przez tą agencję. Długo szukałam pracy, przeglądałam masę ofert ale zdecydowałam się wyjechać z HR. Pracuje na magazynie odzieżowym. Atmosfera jest swobodna, nikt nikogo nie popędza, nie patrzy złowrogo. Trzeba po prostu robić swoje. Warunki mieszkaniowe spoko. Nie mogę narzekać. Koordynator nie zawsze odbiera ale oddzwania :). Polecam!

Mat
@Smarkula

A na jakim to magazynie jest tak super?

księżycowe pole

Pracuje ktoś na sprzątaniu biurowców w Lubbenau? Ile godzin wychodzi i czy jest ciężko? Chce się przenieść z innego projektu.

Rocky
@księżycowe pole

Heja, nie polecam na sprzątaniu w Lübbenau. Praca kiepska a kierownictwo okropne. Jeśli już to na Komisie na spożywce w Lübbenau. Osoby , które tam pracują bardzo sobie wszystko chwalą. Wybór należy do Ciebie, ja tylko ostrzegam.

Ebebe

Projekt peine praca w meyer, przychodząc wczoraj do pracy dowiadujemy się ze może być przerwa do 12 grudnia, No i co w takiej mamy zrobić ??

Mat
@Ebebe

To się ciesz ,bo dzisiaj w Altenkunstadt poleciał cały HR ok 20 osób zwolnionych ,to jest dopiero szok . Takie zagrywki Baura niestety co roku.

@Mat

Szklarnia
@Mat

Spokojnie, mi kolejnego dnia zaproponowano odrazu przejście na Sonnefeld, mieszkanie to samo.

@Ebebe

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Przerwa w pracy spowodowana jest mniejszą ilością zamówień klienta na co nie mamy żadnego wpływu. Zapewniam jednak, że jest to sytuacja przejściowa i od 12.12. pracy będzie dużo więcej. W tym przypadku nie musisz się jednak niczym martwić, bo i tak otrzymasz wynagrodzenie za te wszystkie dni (za każdy dzień za 7 godzin pracy). W razie dalszych pytań zachęcam do kontaktu z koordynatorem projektu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Inny
@Szklarnia

Zapomniałeś dodać że w tym Sonnefeld będziesz do końca roku bo tyle Ci zaproponowano ale pewnie już przed świętami Ci podziękują.

Zapytanie

Cześć czy jedzie jakaś dziewczyna na projekt Poing ?

Bober32

Polecam projekt Arvato. Wszystko jest bardzo profesjonalnie zorganizowane. Świetny kontakt z pracownikami i duża pomoc ze strony firmy. Mają też dni gdzie jest darmowy food truck co jest bardzo fajne. Pracownicy są bardzo pomocni. Magazyn bardzo zadbany i warunki pracy naprawdę dobre. Bardzo polecam projekt Arvato

Mariola
@Bober32

Arvato w jakiej miejscowości?

@Mariola

@Bober32

Dzień dobry, bardzo dziękuję za pozytywną opinię na temat projektu Arvato. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Grzeg

Cześć, czy pracuje ktoś w Peine? Końcem grudnia kończy nam się jeden projekt i dostałem ofertę na Peine, ale czytałem , że mało godzin, a nie chcę pchać się w taką samą sytuację jak w Muller. Godzin nie ma, a codziennie są nowi pracownicy. Jak się uzbiera 160h to jest cud. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

@Grzeg

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Co do projektu w Peine przerwa w pracy spowodowana jest mniejszą ilością zamówień klienta, na co nie mamy żadnego wpływu. Zapewniam jednak, że jest to sytuacja przejściowa i od 12.12. pracy będzie dużo więcej. W tym przypadku nie należy się jednak niczym martwić, bo i tak pracownicy otrzymają wynagrodzenie za wszystkie dni (za każdy dzień za 7 godzin pracy). Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Czesc, bede jechac od nowego roku z hrka. Bylam juz 4 razy hehe Moze ktos tez zabiera sie do Zarrentin?

Magda

Witam, chciałabym się dowiedzieć ile wynoszą realne zarobki po potrąceniu kosztów zakwaterowania? Jak wygląda kwestia z zeit kontem? Szukam pracy od stycznia i chciałabym trafić do możliwie jak najlepszej agencji ????

@Magda

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Ciężko jest określić realne zarobki, gdyż są one zależne od wielu czynników. Najlepiej jak napiszesz do mnie bezpośrednio oraz sprecyzujesz, który projekt masz na myśli. Konto czasu pracy jest zakładane wraz z rozpoczęciem zatrudnienia. Wg. IGZ jest możliwość odciągnięcia nawet do 40 godzin, niemniej jednak staramy sie aby wypłata była zadowalająca, stąd odciągamy co miesiąc tylko 10 godzin na poczet tego konta. Zapraszam do kontaktu jeśli masz jeszcze więcej pytań. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kluseczka
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

A czy dowiem się ile netto wychodzi z 13€ brutto? Kalkulatory wynagrodzeń sprawdziłam już trzy i dostałam tyle samo odpowiedzi (w tym jeden HR) ;⁠) Pierwsza klasa podatkowa, brak dzieci oraz opłaty kościelnej.

@Kluseczka

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Tak jak wspominałem w poprzednim komentarzu, napisz do mnie proszę bezpośrednio. Ustalimy wtedy fakty łącznie z projektem, na który chcesz wyjechać. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Ebebe
@Kluseczka

3 klasa podatkowa czyli każdy taka dostaje, z 13,5e brutto wychodzi około 10e netto

Mattias

Witam, Chciałbym się dowiedzieć na jakie projekty od nowego roku prowadzona jest już rekrutacja? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Mattias

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Obecnie nie mamy otwartego projektu, który zacznie się właśnie od stycznia. Pamiętaj proszę, że niekiedy na naszych stałych projektach stanowiska się zwalniają i automatycznie daje to możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Najlepiej jak w najbliższym czasie napiszesz do naszej rekrutacji, a na pewno coś się dla Ciebie znajdzie. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Ja pracuje na best secret. Koordynator pomaga we wszystkim, praca jest super. Ogolnie uwazam, ze ta agencja robi fajna robote. Wszystko jasno wytlumaczone, maja dobre, procesy i nic nie ukrywaja jak to bywa u ich konkurencji. Takze ja polecam.

Mattias
@Kasia

Jakie zarobki jedli można podpytać?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 708, z czego 285 to opinie pozytywne, 173 to opinie negatywne, a 250 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.