HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Misiek

Hello wszystkim, ja wybieram sie w nowym roku do Haldensleben. Mam nadzieje, ze ktos rowniez z Was jedzie:) Ogolnie to bylem juz w Zarrentin. Tez fajny projekt ale inny. Dobry koordynator na miejscu, bardzo pomocny.

Misiek
@Misiek

Ja jade ze swoja dziewczyna:) Chyba bedzie fajna grupa ludzi:)

Dziewczyna

Cześć Wybiera się ktoś na projekt magazyn odzieżowy do Haldensleben 27 grudnia lub 3 stycznia? bozena25@onet.com.pl

Kaufland Lübbenau Reinigung

Cześć, pracuje jako pracownik sprzątania w miejscowości Lübbenau. Szefostwo idzie nam na rękę i dostosowuje nam grafik do naszych potrzeb, nigdy tez donie było problemu z wzięciem dni w sytuacjach prywatnych. U nas nie ma monotonii pracy, każdy dzień wygląda inaczej. Praca nie jest ani ciężką ani nudna, są różne stanowiska pracy i koordynatorzy według naszych doświadczeń i posiadanych umiejętności je rozdzielają. Wynagrodzenie jest zadowalające, można robić nadgodziny, przed nami kolejna podwyżka:-) Jako pracownik utrzymania czystości mamy wysokie dodatki za prace w niedziele 80%, a za prace w wybrane w święta nawet 200%. Jako jeden z nielicznych projektów HrXP można tu otrzymać umowę na czas nieokreślony. Polecam serdecznie!

@Kaufland Lübbenau Reinigung

Dzień dobry, bardzo dziękuję Tobie za pozytywny komentarz! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Kaufland Lübbenau Reinigung

A jak atmosfera w pracy mieszkanie

Aro
@Kaufland Lübbenau Reinigung

Szkoda, że nikt nie napisał iż na tym projekcie dają kartki z wypowiedzeniem do podpisania bez daty .. dramat tam się dzieje

@Aro

Dzień dobry, czy mógłbyś mi napisać coś więcej bezpośrednio na maila? Chciałbym się bliżej przyjrzeć tej sprawie. Podejrzewam, ze zaszło tu jakieś nieporozumienie. Chciałbym Ci pomóc, dlatego będę wdzięczny za kontakt z Twojej strony. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

hemoglobina

Odradzam wam projekt Lidl w Ludwigsfelde. Zwolnienia ludzi bez powodu z dnia na dzień to normalka na tym magazynie nawet jeśli wyrabiacie normę. Na dodatek praca do najlżejszych nie należy. Ta agencja ma dużo lepsze inne projekty za takie same stawki. Jeśli nie chcecie się najadać każdego dnia stresu i mieć zszarganych nerwów przez reżim jaki tam panuje to jak najdalej trzymajcie się od lidla.

@hemoglobina

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Przykro mi, że masz takie doświadczenia na projekcie w Ludwigsfelde. Większość pracowników jest zadowolona z pracy w Lidlu. Chciałbym jednak dowiedzieć się więcej na temat tego co piszesz, dlatego też zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Xyz
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Bzdura totalna, ktoś jak bardzo dobrze napisał jak to wyglada. Swoją drogą,j akoś pisałem maila o całej sytuacji a nawet kilka maili i jakoś odpowiedzi brak z Pana strony.

Riki

Firma cała czas okradała wypłaty pod koniec zostałem zniesławiony oraz okradziony na 500 euro oraz na jedna wypłatę sprawa zgłoszona do adwokata oraz do zollu

@Riki

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Nie w naszym interesie jest nie wypłacanie pieniędzy. Myślę, że zaszło tu jakieś wielkie nieporozumienie. Skontaktuj się pilnie ze swoim managerem operacyjnym tudzież ze mną. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Ona

Cześć Pracował ktoś na magazynie odzieżowym w haldensleben?. Proszę o opinie..Jest praca czy po 4 godz na dzień się pracuje

@Ona

Czesc, ja pracowalam i znowu jade bo akurat sa przyjecia. To jest superowy projekt.

A od kiedy zaczynasz ? Napisz do mnie jak możesz bozena25@onet.com.pl

Jak się okazało po 5 dniach nie można zrezygnować. Trzeba czekać 2 tygodnie na wypowiedzenie mieszkania. Rekrutacja wprowadza ludzi w błąd.

Dzień dobry, bardzo dziękuję za Twoją opinię. Jestem zaniepokojony zarzutami, obok których nasza firma nie może przejść obojętnie. Rozumiem, że zaistniała sytuacja mogła Ciebie zdenerwować, dlatego bardzo Ciebie proszę o odezwanie się do mnie bezpośrednio. Chciałbym sie bliżej przyjrzeć tej sprawie. Z góry dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pokachontas

Projekt Hannover Arvato jak i cala agencja to totalna porażka. Kontakt z koordynatorem tylko meilowy badz sms. 10 m2 dla dwoch osób, grzyb i wilgoc za lozkiem i na ścianach przez co placimy zdrowiem, zimno, brak ogrzewania , robactwo, ktore rozwija sie przez wilgoc w kuchni, nie działający wentylator, cale pseudo mieszkanie bardzo nieszczelne. Przez pierwszy tydzien brak Internetu i ogrzewania oraz cieplej wody. Od pracy dzieli nas 15 km. Trzeba wstawac o 3 zeby w tym samym miescie dojechac do pracy na 6.15. Bilety miesięczne we wlasnym zakresie. Mimo, ze umowa podpisana do 31 grudnia to po 3 tygodniach pracy zostalismy poinformowani o tym, że pracujemy tylko do 24 a reszta dni zostaje pokryta z naszego niewykorzystanego urlopu oraz godzin na Zeitkoncie, jezeli zabraknie godzin to bedzie to potraktowane jak bezplatny urlop. Pan koordynator gubi sie w slowach. Raz pisze, ze umowe rozwiazuje Arvato, a raz ze to agencja rozwiązuje umowe z Arvato... Sprawa zgloszona u prawnika. Na pewno nie damy sie wykiwac z należnego nam wynagrodzenia.

Gutek
@Pokachontas

Z tego co mi wiadomo w Hannover jest ten sam koordynator co był w Sonnefeld i Altenkunstat. Zero pomocy z jego strony. Ogólnie to miał problem ze ktoś miał problem. Miał swoich pupilków (niektórych nawet coś wiecej) którymi się interesował resztę miał gdzieś. Czasem nawet kosztem innych pracowników załatwiał coś swoim ulubieńcom. Jego praca ograniczała się do siedzenia na kantynie 3 razy w tygodniu po 2h a i tak czasem to było dla niego za dużo i poprostu się nie zjawiał. Brawo HR! Oby więcej takich kompetentnych koordynatorów! Sami odstraszacie ludzi i wszystkie negatywne opinie to wasza wina...

@Pokachontas

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Rozumiem, że zaistniała sytuacja mogła Ciebie zdenerwować. Przedstawię Twój problem odpowiednim osobom, abyśmy mogli wspólnie zbadać i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Chciałbym tylko nadmienić, iż nasz koordynator jest zawsze dostępny w godzinach 8:00 - 18:00. Zgodnie z naszym procesem wszystkie szkody, braki czy jakiekolwiek problemy z mieszkaniami są przez naszych pracowników zgłaszane na piśmie. Do tej pory nie otrzymaliśmy jednak żadnej skargi w tej sprawie. Nasza firma wypłaca wszystkie przepracowane godziny. Myślę, ze musiało tu zajść jakieś nieporozumienie, stąd bardzo Ciebie proszę o bezpośredni kontakt. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Sport
@Gutek

A to wiem o kogo chodzi tu jest zupełna zgoda.Haha

Gutek
@Sport

Tzn? :)

@Gutek

Dzień dobry, dziękuję za Twoją cenną opinię. Dzięki niej będę mógł przyjrzeć się bliżej tej sprawie i przekazać ją osobie odpowiedzialnej za projekt. Napisałbyś mi cos więcej w tej sprawie? Odezwij sie do mnie bezpośrednio, a na pewno będę mógł zainterweniować. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Slawek

Dzien dobry, ja Wam polecam Berberdorf z calego serca. Jestem tu z kolega, zawsze fajnie sobie planujemy prace zeby regularnie moc zjezdzac do Polski. Wszystko da sie dogadac z managerem. Jakbym mial wybrac jeszcze raz agencje to bylaby to HRka.

@Slawek

Ja tez polecam. Bardzo fajna praca

Majka

Ja z moim mezem wyjezdzalam 4 razy. I 4 razy bylismy zadowoleni. Zawsze pieniadze na czas, wszystko dokladnie wytlumaczone. Byl kiedys problem z koordynatorem ale od razu zostalo to zgloszone i sytuacja sie poprawila. Ja bym nie czytala tych bzdur tutaj. Wiadomo, ze przy tylu ludziach zdarzaja sie rozne sytuacje ale jak ktos nie potrafi wyjasnic czegos z managerem operacyjnym a ma czas, zeby siac tu panike, to juz wiemy co to za czlowiek. Ja polecam z calego serca.

Ona
@Majka

A jaki polecasz wlasnie projekt dla par?

@Ona

Hermes, Edeka, Breuninger, Baur

Ciekawy

Na jakie podstawie agencja nakłada karę i grozi sądem jeśli ktoś jednak nie zdecydował się na przyjazd ?

@Ciekawy

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Nie w naszym interesie leży straszenie pracowników. Jesteśmy profesjonalną firmą i nie możemy sobie pozwolić na tego typu działania. Z kandydatami, którzy zdecydowali się podjąć z nami współpracę podpisujemy umowy, w których jak i pracodawca, tak i kandydat mają zabezpieczenie przed ewentualną obopólną rezygnacją z podjęcia współpracy. My jako pracodawca również zobowiązujemy się w takiej umowie dać Tobie zatrudnienie na danym projekcie. Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek uwagi lub spostrzeżenia, zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Czekam na Twoją wiadomość pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Karol

Wlasnie przyjechalem na Projekt hermes haldensleben z przyjaciółmi. Koordynator wprowadzil nas na magazyn, byl z nami podczas pierwszych godzin i jestesmy z nim w ciągłym kontakcie.

Michal

Znajduje sie właśnie na 2 projekcie przez firme HR XP i od nowego roku pojadę na moj 3. Pierw bylem na projekcie EMP Lingen ktory chialem zmienić ponieważ celowalem na Projekt w Dortmundzie bo mam tam rodzine. Zgłosiłem swoja chec na przejscie na ten Projekt i nastepnego dnia dostałem juz oferte na maila.. Niestety projekt Arvato Dortmund sie niedługo konczy, wiec pojade na kolejny projekt w Haldensleben ktory znajduje sie niedaleko graciny. Koordynatorzy sa bardzo pomocni, i chętni do współpracy

Dawid

Siemka, mi sie podoba na projekcie w Haldensleben i bardzo fajnie, ze znowu sa przyjecia nowych osob! Bedzie tu super ekipa.

Czy ktoś z państwa pracował na Verl? Jak mieszkania? Kontakt z koordynatorami? Są raczej na miejscu czy pod telefonem?

@Zainteresowany

My pracujemy razem z zona. Kontakt jest w porzadku. Wsparcie ze strony firmy jest na pewno zapewnione. Koordynator jest na miejscu.

Zapytanie
@Marek

A jak z warunkami mieszkaniowymi? Dużo osób narzeka? Jak państwu się trafiło?

MyszkaMiki
@Zainteresowany

W Verl wszyscy dostali wypowiedzenia z dniem 23.12. Koniec projektu- brak pracy

@MyszkaMiki

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Kilka dni temu wszyscy pracownicy na tym projekcie dostali propozycję przeniesienia do Haldensleben, aby móc zachować ciągłość pracy. Klient w Verl potwierdził, że nie ma wielu zamówień, stąd też decyzja o zakończeniu współpracy. Myślę, że rozsądną decyzją w tej sytuacji jest zmiana projektu, aby móc wypracować sobie wystarczającą ilość godzin, niż walczyć o każdy przepracowany dzień w Verl. W celu przeniesienia prosimy o kontakt z naszym dzialem rekrutacji: Numer telefonu: +48 91 852 17 41 Mail: praca@hr-xp.com W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Wściekła
@MyszkaMiki

Wszystko prawda

Omijajcie tą agencje szerokim łukiem. Nic co mówili rekrutanci nie okazało się prawdą. Rozumiem, że za spanie w kuchni gdzie pozostali mieszkańcy wchodzą, bo tez muszą normalnie funkcjonować agencja inaczej policzy nasz koszt zakwaterowania? Pomijając fakt, że kiedy pytaliśmy Pana rekrutanta o zapis w umowie odnośnie 2 tygodniowego wypowiedzenia zakwaterowania i co jeśli po 5 dniach stwierdzimy, ze praca nam się nie podoba to powiedział, że w takim przypadku mozemy zrezygnować i nie poniesiemy zadnych kosztów. Traktujcie ludzi poważnie i z szacunkiem. Jedyny plus to bardzo fajny koordynator.

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Nawet po rezygnacji ze współpracy z nami firma ponosi wysokie koszty za mieszkanie, stąd też dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Traktujemy naszych kandydatów z należytym szacunkiem, dlatego bardzo Ciebie proszę napisz do mnie bezpośrednio, a spróbujemy wyjaśnić Twoją sytuację. Zależy nam na dobrej atmosferze i satysfakcji ze współpracy z nami, dlatego chciałbym wyjaśnić tą kwestię osobiście. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pracaa
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Bzdura totalna. Doskonale wiemy, ze agencja ma zarobek na zakwaterowaniu. Rozmawialiśmy z człowiekiem, który mieszka w tej samej kamienicy i wiemy ile wynosi łączny koszt takiego samego mieszkania. Jest o połowę tańsze niż wy to przedstawiacie. Rozumiem, ze 300 zl od osoby za lozko w kuchni jest ok tak? Czyli łącznie 600 za parę plus dwie pozostałe osoby, które akurat maja swoj prywatny pokój. Jeśli agencja nie potrafi wywiązać się z umowy i obietnic to dlaczego nie można rozwiązać umowy za porozumieniem stron? Dlaczego tak przedmiotowo traktujecie ludzi ? I nie jesteśmy jedyni w takiej sytuacji. To my już nie mamy żadnych praw ?

XYZ

Nie polecam tej firmy ponieważ nie zapewnia pracy tak jak była obiecana wstępna umowa była podpisana na rok później dowiadujemy się ze praca jest tylko do końca grudnia a na końcu że tylko do 24.12.22 szkoda czasu na tą firmę . Zapewniają mieszkania gdzie napisane jest ze internet telewizja w tym po czym okazuje się że nie ma nic w mieszkaniu oprócz łóżka i jeden szafy beż półek

@XYZ

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Zawsze staramy się aby internet był zapewniony od pierwszego dnia. Jeśli trwało to nieco dłużej, to przepraszamy. Decyzją naszego klienta było skrócenie projektu, na co nie mieliśmy żadnego wpływu. Zawsze jednak w takiej sytuacji proponujemy równie atrakcyjne projekty. Być może nastąpiło tu jakieś nieporozumienie, w związku z tym chciałbym to rozwiązać i w miarę możliwości pomóc Tobie. Czekam na Twoją wiadomość i z góry dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Anika

Dzień dobry, kiedyś byłam u konkurencji i tam była jedna wielka tragedia. Nie można było brać zaliczek ani urlopów. W HR Xperience wyjechałam 2 razy i nigdy mi się takie kwiatki nie wydarzyły. Polecam z całego serca. Kadra na mehscu jest więcej niż pomocna. Miłego dnia dla Was no i mam nadzieję, że ta opinia pomoże Wam podjąć słuszną decyzję.

@Anika

Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywny komentarz :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Nalan
@Anika

No ja bylem tez juz na dwoch projektach i bylo bardzo bardzo fajnie.

Daniela

Projekt Peine nie ma pracy od prawie 2 tygodni, zwalniają się koordynatorzy zmian, atmosfera w firmie ciągłe plotki obgadywanie a wszystko donoszą do koordynatora projektu, który jest niekompetentny. Mieszkania średnio 24 km I więcej od magazynu, standard bardzo poniżej średniej...

@Daniela

Dzień dobry, dziękuje za Twój wpis. Jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Klient rozwiesił informację w magazynie oraz umieścił ją na swojej stronie, iż ichniejszy system uległ napadowi hakerów. Jest to problem na dużą skalę, którego rozwiązanie wymaga czasu. Zależy nam na każdej przepracowanej godzinie. Chcielibyśmy abyście zarobili jak najwiecej pieniędzy i zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest dla Was mniej niż komfortowa. Liczymy jednak na pozytywny odzew ze strony klienta już w najbliższych godzinach. Niemniej jednak bardzo bym prosił abyś skontaktowała się ze mną bezpośrednio, gdyż chciałbym porozmawiać na temat kadry zarządzającej na projekcie oraz wyjaśnić wszystkie inne kwestie, o których wspominasz. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Patryk NMS

Hejo, ja polecam jak zadna inna agencje. Dobre wprowadzenie do pracy i zarzadzanie na miejscu. Zaraz skonczy mi sie umowa i bede jechal do Magdeburga bo wlasnie tam szukaja pracownikow.

@Patryk NMS

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłe słowa. Tak, zgadza się, potrzebujemy na ten moment wielu pracowników na projekcie w Haldensleben obok Magdeburga. Zapraszamy. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 708, z czego 285 to opinie pozytywne, 173 to opinie negatywne, a 250 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.