HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Jedzie ktoś z Krakowa na magazyn odzieżowy w Heldensleben na 3 stycznia i ma wolne miejsce w samochodzie? Jeśli tak to ja chętnie skorzystam. Zawsze to koszta mniejsze na paliwo

Aga

Bylam na projekcie Müller w tym roku, prace w firmie oceniam pozytywnie. Dobry kontakt z koordynatorem.

W ostatnim czasie na różnych projektach zwolnili bardzo dużo osób, na naszym również. Tylko ciekawe jest to że dzisiaj przyszło do pracy ok 20 osób z innej agencji. Czyli może jednak problem nie leży po stronie klienta tylko po stronie agencji, poprostu firmy nie chcą współpracować z HR... Zastanówcie się dobrze zanim wybierzecie ta agencją. Wiem że mój komentarz zostanie usunięty ale może chociaż kilka osób go przeczytać.

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. W ostatnim czasie kilku naszych klientów ma mniej zamówień niż było to zaplanowane na czwarty kwartał, co nie oznacza, że automatycznie nasi pracownicy wracają a do Polski. Niekiedy jest to tylko chwilowy przestój. Jeśli przerwa ta trwa nieco dłużej, proponujemy zatrudnienie na innych projektach. Jeśli masz dodatkowe pytania, to skontaktuj się proszę ze mną osobiście. Czekam na Twoją wiadomość oraz postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Na innych też

Wszystkim mówią że firma nie ma zamówień a tak naprawdę nie umieją się dogadać i zapewnić żadnemu pracownikowi projektu. Jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniądze. U nas tak samo wypowiedzieli HR a niektóre agencje zostają . Niektóre opuszczają magazyn ale ludzie otwarcie i jasno mieli podpisane umowy do świąt. Zła organizacja projektów to widzę już zdominowała większość. Nie polecam.

Jozin z Bazin

Na ktorym projekcie pracujesz?

Monia

Cześć, czy jest tu ktoś kto pracuje/pracował we Freienbrink, na magazynie Edeki? Mój partner pracuje niedaleko i pasowałaby mi tam praca Jeśli ktoś mógłby napisać jak tam wyglada z obłożeniem praca i jaka atmosfera to będę wdzięczna

Kamil

Bardzo fajna i Firma, pierwszy raz wyjechalem do Niemczech wiec bylem niepewny przebiegu mojej przygody za granica. Jednak ta firma od poczatku do konca troszczyla sie o kazdego pracownika

Zbyszek

Ja jestem w Neumünster od pol roku i tu prawie w ogole nie ma rotacji. Tak sie ciesze, ze tu trafilem. Oczywiscie trzeba dac troche gazu zeby wyrobic norme ale oplaca sie to bardzo! Milego dnia Wam wszystkim:)

Pawel

Ja polecam z calego serca. Zadna inna agencja nie dba tak o pracownika jak ta. Mialem problem w Polsce i musialem zjechac, od razu dogadalem sie z koordynatorem na miejscu. Zmienil mi grafik razem z klientem. Ogolnie hr ma bardzo dobre podejscie do pracownika.

@Pawel

Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Misiu

Fałszywi ludzie koordynator nie pomaga robi problemy kasa się nie zgadza

@Misiu

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Bardzo mi przykro, ze masz takie doświadczenia z naszą firmą. Stąd mam do Ciebie prośbę, abyś skontaktował się ze mną osobiście pisząc na adres mailowy maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com i opisał szczegółowo z czym miałeś problem oraz w którym momencie nie otrzymałeś wsparcia. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie, które w jednej rozmowie będziemy mogli z Tobą wyjaśnić. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kluseczka

Pytanie do pracowników. Jak często są aktualizowane godziny w aplikacji? Mamy 17.12 a ja w apce mam dopiero 1-2.12 :X

Haha
@Kluseczka

To i tak dobrze bo nam to się zatrzymała na 30.11.

Kluseczka
@Haha

Na jakim projekcie jesteście?

@Kluseczka

Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Pozwól, ze odpowiem na nie, a mianowicie, aktualizacja godzin w systemie jest zależna od naszego klienta, oraz nie następuje z dnia na dzień. Wszystkie godziny są jednak dokładnie uzupełniane najpóźniej w dniu payrollu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Twojego projektu napisz proszę na naszą skrzynkę payroll@hr-xp.com Panie tam pracujace wyjaśnią Twoje zapytanie. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Cześć. Zastanawiamy się z partnerem nad wyjazdem do Niemiec po nowym roku. Czy możecie wskazać w której lokalizacji są pewne godziny i najchętniej żeby była możliwość nadgodzin? Z niemieckim u nas krucho.

Gonzi
@Marta

Hejaszka , polecam komisjonowanie w Lubbenau- Kaufland . Godziny, fajna ekipa , ze strony HR wszystko ok . Jestem zadowolony. Pracuje od kilku tygodni

@Gonzi

Dzień dobry, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Życzę dobrego dnia :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Marta

Szukajcie innej agencji jeśli chcecie spać spokojnie. Większość tych pozytywnych komentarzy prawdopodobnie pisze sama agencja. Ja odradzam.

Majaa

Hejka, na Breuningerze jest super. Wlasnie sciagam tu kolezanke. Moze ktos sie jeszcze dolaczy bo mamy miejsce na mieszkaniu?

Bośka
@Majaa

Maja a co to za praca?

Bozena

Dzien dobry, ja jestem z corka na jednym projekcie tej firmy od 4 miesiecy. Nigdy nie slyszalam o problemach. Pracujemy sobie spokojnie i zarabiamy fajne pieniadze. Polecam na pewno wyjazd z ta firma bo maja jasne zasady w umowie i wszystko wiadomo od samego poczatku. Pozdrawiam, Bozena

Annank

Agencja nie szanuje pracowników, pierwotnie kontrakt miał być do 31 grudnia, podobno pracodawca zrezygnowal z usług agencji I kontrakt skrócono do 24 grudnia. Agencja jednak stwierdziła, że musimy zapłacić za mieszkanie do końca roku. Dwa dni temu gdy ludzie już potrzerwowali przejadzy na święta, koordynator stwierdził, że jednak mamy pracować do końca roku. Agencji nie interesuje , to że potraktowali ludzi przedmiotowo i grożą karą 600 euro za zerwanie umowy. Gdzie was nauczyli takiego braku szacunku do pracowników.

Danuta
@Annank

To jak są skonstruowane umowy skoro co chwilę coś się zmienia? Jak mieliście zakontraktowana pracę do końca roku to jest to chyba obowiązujące czy jednak jakoś to jest prawnie inaczej?

@Annank

Biuro lekceważy pracowników , nowym osobom nie dawają szans na współpracę ponieważ przez nasz nagły wypadek Pani odmówiła nam współpracy i dodatkowo niemiło nas potraktowała przez rozmowę telefoniczną po podpisaniu wszystkich papierów, jeżeli kandydat chce przesunąć termin wyjazdu to uważam ze prawo !!!!

@Anonim

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Myślę, że zaszło tu jakieś nieporozumienie. Czy mógłbyś/mogłabyś napisać do mnie bezpośrednio? Chciałbym bliżej przyjrzeć się tej sprawie i jak najszybciej pomóc. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Annank

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Projekt, o którym piszesz planowany był do 24 grudnia, został jednak przedłużony do końca stycznia. My przekazujemy Wam zawsze na bierząco informacje, które otrzymujemy od klienta. Ulegają one niekiedy zmianom ale my robimy wszystko aby zapewnić Wam ciągłość zatrudnienia. Napisz do mnie proszę bezpośrednio. Chętnie dowiem się więcej na ten temat oraz przekaże go osobie odpowiedzialnej za projekt. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Ciekawe
@Annank

Cześć. O jakim projekcie piszesz?

Annank
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Napisz na forum, w jaki sposób zastraszyluscie ludzi, dlaczego koordynator nie chciał się z nami spotkać? Skąd wzięliście 600 euro kary skoro to wy chcieliście zakończyć umowy przed czasem? Najlepiej wszystko zrzucić na pracodawcę i udawać, że agencja jest taka dobra. Liczy się tylko kada dla agencji a ludzi macie w głębokim poważaniu. Czekam na wyjaśnienia na forum publicznym , jeśli jesteście tacy wspaniali to daj szanse dowiedzieć się o tym wszystkim zainteresowany

@Annank

Dzień dobry, z tego co widzę, to napisał Pan już do mnie na maila i nie poczekał na odpowiedź. Proszę o cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pio

Powiedzcie mi jak jest z transportem do pracy i z pracy

Szukam projektu od zaraz, gdzie mozna obecnie wyjechac? Bede wdzieczna za pomoc.

@Kasia

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Mamy dużo pojedynczych stanowisk do obsadzenia jak również najwięcej miejsc znajduje się obecnie na projekcie Hermes Haldensleben. Zapraszam do kontaktu z naszą rekrutacją. Numer telefonu: +48 91 852 17 41, Mail: praca@hr-xp.com Ja również pozostaję do Twojej dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Malutka

Moze Breuninger?

/Bośka
@Kasia

Ja się wybieram do haldensleben na magazyn odzieżowy. Może wspólnie pojedziemy?

@/Bośka

Cześć. Też się wybieram na magazyn odzieżowy w połowie stycznia. Byłoby raźniej razem pojechac

@/Bośka

Cześć. Ja też się wybieram na magazyn odzieżowy w połowie stycznia. We dwoje zawsze raźniej byłoby pojechac

Misiek

Hello wszystkim, ja wybieram sie w nowym roku do Haldensleben. Mam nadzieje, ze ktos rowniez z Was jedzie:) Ogolnie to bylem juz w Zarrentin. Tez fajny projekt ale inny. Dobry koordynator na miejscu, bardzo pomocny.

Misiek
@Misiek

Ja jade ze swoja dziewczyna:) Chyba bedzie fajna grupa ludzi:)

Dziewczyna

Cześć Wybiera się ktoś na projekt magazyn odzieżowy do Haldensleben 27 grudnia lub 3 stycznia? bozena25@onet.com.pl

Kaufland Lübbenau Reinigung

Cześć, pracuje jako pracownik sprzątania w miejscowości Lübbenau. Szefostwo idzie nam na rękę i dostosowuje nam grafik do naszych potrzeb, nigdy tez donie było problemu z wzięciem dni w sytuacjach prywatnych. U nas nie ma monotonii pracy, każdy dzień wygląda inaczej. Praca nie jest ani ciężką ani nudna, są różne stanowiska pracy i koordynatorzy według naszych doświadczeń i posiadanych umiejętności je rozdzielają. Wynagrodzenie jest zadowalające, można robić nadgodziny, przed nami kolejna podwyżka:-) Jako pracownik utrzymania czystości mamy wysokie dodatki za prace w niedziele 80%, a za prace w wybrane w święta nawet 200%. Jako jeden z nielicznych projektów HrXP można tu otrzymać umowę na czas nieokreślony. Polecam serdecznie!

@Kaufland Lübbenau Reinigung

Dzień dobry, bardzo dziękuję Tobie za pozytywny komentarz! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Kaufland Lübbenau Reinigung

A jak atmosfera w pracy mieszkanie

Aro
@Kaufland Lübbenau Reinigung

Szkoda, że nikt nie napisał iż na tym projekcie dają kartki z wypowiedzeniem do podpisania bez daty .. dramat tam się dzieje

@Aro

Dzień dobry, czy mógłbyś mi napisać coś więcej bezpośrednio na maila? Chciałbym się bliżej przyjrzeć tej sprawie. Podejrzewam, ze zaszło tu jakieś nieporozumienie. Chciałbym Ci pomóc, dlatego będę wdzięczny za kontakt z Twojej strony. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

hemoglobina

Odradzam wam projekt Lidl w Ludwigsfelde. Zwolnienia ludzi bez powodu z dnia na dzień to normalka na tym magazynie nawet jeśli wyrabiacie normę. Na dodatek praca do najlżejszych nie należy. Ta agencja ma dużo lepsze inne projekty za takie same stawki. Jeśli nie chcecie się najadać każdego dnia stresu i mieć zszarganych nerwów przez reżim jaki tam panuje to jak najdalej trzymajcie się od lidla.

@hemoglobina

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Przykro mi, że masz takie doświadczenia na projekcie w Ludwigsfelde. Większość pracowników jest zadowolona z pracy w Lidlu. Chciałbym jednak dowiedzieć się więcej na temat tego co piszesz, dlatego też zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Xyz
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Bzdura totalna, ktoś jak bardzo dobrze napisał jak to wyglada. Swoją drogą,j akoś pisałem maila o całej sytuacji a nawet kilka maili i jakoś odpowiedzi brak z Pana strony.

Riki

Firma cała czas okradała wypłaty pod koniec zostałem zniesławiony oraz okradziony na 500 euro oraz na jedna wypłatę sprawa zgłoszona do adwokata oraz do zollu

@Riki

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Nie w naszym interesie jest nie wypłacanie pieniędzy. Myślę, że zaszło tu jakieś wielkie nieporozumienie. Skontaktuj się pilnie ze swoim managerem operacyjnym tudzież ze mną. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1432.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 705, z czego 284 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.