HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

ebebe

Dlaczego dzis jest kolejny dzien wolny od pracy, wcale sie nie dziwie dlaczego tu jest taka rotacja ludzi, za mieszkanie trzeba placic, dzien wolny czyli sie nie zarabia, skoro macie gwarancje 140 godzin w miesiacu, to wyplata przychodzi okolo 1300-1400e netto po odjeciu 230e na mieszkanie zostaje 1100-1200 a jeszcze koszty paliwa i zywnosci, nie sa to informacje wyssane z palca tylko wszyscy ludzie sie na to skarza

@ebebe

Dobry wieczor, bardzo proszę Ciebie o napisanie do mnie bezpośrednio. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Ebebbe

Napisałem opinie o tej pracy ale niestety usuwają komentarze bo prawdę napisałem No cóż, w skrócie mieszkania są spoko, zabieraja 230e od osoby, praca lekka są dwie zmiany 6-14, 14-23 w tym jedna godzina przerwy bezpłatna, jeśli chodzi o wynagrodzenie w miesiącu to 1200-1400e po odjęciu mieszkania wiec średnio polecam

@Ebebbe

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. My nie mamy możliwości usuwania komentarzy. Jako firma nigdy nie obiecujemy więcej, bo tak samo jak Wam zależy nam na dobrej atmosferze w pracy oraz ogólnym zadowoleniu z projektu. Dbamy na każdym kroku o to, abyście zostali u nas jak najdłużej i rozmawiamy na temat wynagrodzenia oraz ilości godzin z naszymi klientami. Napisz do mnie proszę bezpośrednio na maila jeśli masz jeszcze inne kwestie do wyjaśnienia. Postaram się pomóc. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Świeżak

Czy oferta pracy w Best Secret w Poing jest nadal aktualna?

@Świeżak

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Sytuacja na projektach bardzo szybko sie zmienia, stąd prosiłbym Ciebie o kontakt w tej sprawie z naszą rekrutacją. Poniżej znajdziesz numer telefonu oraz adres E.Mail: Numer telefonu: +48 91 852 17 41 Mail: praca@hr-xp.com Jeśli mógłbym jeszcze pomóc w innej kwestii, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną drogą mailową. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Maciejek

W müllerze Ulm brak godzin pracy a ciągle przyjmują nowych, to jakaś paranoja...

@Maciejek

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Po rozmowie z klientem dowiedzieliśmy się, że liczba godzin powinna być w następnych dniach co raz to większa. Jesteśmy świadomi tego problemu i oczywiście cały czas prowadzimy rozmowy na ten temat z Müllerem. Wierzymy, że sytuacja bardzo szybko ulegnie polepszeniu. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Erica

Czy pracownicy dostają u Państwa Świadectwa pracy ?.

lolk

Nie

Weteran
@Erica

Tak tylko trzeba napisać na payroll i wtedy wystawiają. Pracodawca w Niemczech nie ma obowiązku sam wystawiać świadectwa pracy

@Erica

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Tak, oczywiście, wystawiamy również świadectwa pracy. Proszę w tym celu zwrócić się do nas na skrzynkę payroll. W razie dodatkowych pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Erica

Dzień Dobry CHCIAŁABYM ZAPYTAĆ CZY JEST MOŻLIWOŚĆ DOJEŻDZANIA Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA DO PRACY BUSEM FIRMOWYM Z INNYMI PRACOWNIKAMI ?.

@Erica

Dzień dobry, zależy o jaki projekt obecnie się starasz ale tak, jest taka możliwość. Najlepiej od razu wyjaśnić tą kwestię z Paniami w rekrutacji. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Już za moment

Projekt Lingen - roboty jest masa ale i tak jedna zmiana jest ciągle skracana do 6 godzin a druga robi po 8 do soboty plus niedziela . Jedna zmiana za 6 dni ma 44 h a druga prawie 60 plus niedzielne dodatki. Kwestia tygodnia i zostanie tylko echo po jednej zmianie bo każdy już tylko trzyma długopis by złożyć wypowiedzenie. Ale Polacy, nic się nie stało ????

@Już za moment

Widać że nowa osoba to pisała. Dla twojej wiadomości - ta druga zmiana tez ma skracane godziny, jeden tydzień ktoś ma więcej w kolejny ktoś inny ale na koniec miesiąca i tak wychodzicie po równo i to jeszcze na plusie

@Już za moment

Dzień dobry, bardzo dziękuję za Twój komentarz. Jesteśmy świadomi zaistniałej sytuacji na magazynie. Po rozmowie z klientem również mogę wytłumaczyć czym to jest spowodowane. Mianowicie magazyn EMP w Lingen nie posiada wystarczającej ilości stanowisk pracy żeby pomieścić dwie zmiany na raz. Dlatego zmiana popołudniowa jest zmuszona wcześniej skończyć pracę żeby zmiana nocna mogła ją rozpocząć. System ten jest nowy, EMP obecnie dopasowuje się do niego. Klient jest w trakcie tworzenia nowych stanowisk, więc sytuacja na pewno ulegnie zmianie na lepsze. Chciałbym również nadmienić, iż soboty są pracujące dla każdego. Mam nadzieję, że udało mi sie wyjaśnić sytuację, jednakże jeżeli nadal są jakieś niepewności proszę o kontakt z opiekunem projektu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pawel
@Już za moment

Ja tam jestem zadowolony z Lingen. Nie bylem na lepszym projekcie niz ten.

Maka

A ile wychodzi się na czysto po obliczeniach bo piszą,że 12,20 brutto A jak jest do ręki ?

aaaaa

zaliczki w tej agencji to kpina, ani razu nie przyszlo nic w terminie, znowu zostaje na weekend bez pieniedzy i możliwości dojazdu do pracy a nawet przezycia, nie obchodzi mnie tlumaczenie ze maja wiele zaliczek do wyslania, zatrudnijcie wiecej osob do takich zadan jak podobno zatrudniacie 2k osob

Kluseczka
@aaaaa

Bzdura... Ja za każdym razem prosząc o wypłatę zaliczki, dostaje ją na czas. Tak ja, jak i moi znajomi.

Yyyyyyy
@Kluseczka

Może zależy od osoby na danym projekcie. Na moim nie dostał nikt 25 a banki są różne więc raczej kwestia wysłania a nie księgowania ????

@aaaaa

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Bardzo mi przykro, że miałeś/łaś takie doświadczenia z naszą firmą. Zawsze staramy sie terminowo realizować zaliczki. Do tej pory nie słyszałem o żadnych problemach z tego tytułu. Napisz do mnie bezpośrednio na maila, a na pewno postaram sie pomóc w tej sprawie oraz wyjaśnić dlaczego zaliczka została wysłana poźniej. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pawel
@aaaaa

Ja zawsze dostawalem na czas wszystkie zaliczki. A jak byla juz obsowa to tylko przez swieta albo weekend.

Serdecznie nie polecam tej agencji pracy. Zero organizacji. Osoby które rekrutują ogarniają temat i robią wszystko tak aby zachęcić do wyjazdu. Pracowałam w My Toys Gernsheim. Po pierwsze mieszanie.. najgorsze w jakim przyszło nam mieszkać w Niemczech. Pokój tak mały że nawet nie było gdzie suszarki na pranie postawić, osoby które mieszkały tam wcześniej stawiały suszarkę na łóżku!! Przed rozpoczęciem pracy zero odzewu od koordynatorów kiedy zaczynamy i o której, sami musieliśmy dopytywać i szukać osoby która jest odpowiedzialana za poinformowanie nas co gdzie i jak. Bardzo mało godzin, ciągle rzucanie po działach. Nas okroili na 200e bo w ABC pracownika jest info ze okres wypowiedzenia mieszkania jest taki sam jak umowy. Gdy pytaliśmy o to koordynatora (usunięte przez administratora) mówił aby się kierować informacjami w ABC, nie udzielil nam zadnej konkretnej odpowiedzi. Koordynator nas zbył, wprowadził w błąd i tyle. Na zeitkoncie mogą być też godziny minusowe! Czyli nawet jeśli zapłacą Ci za te gwarantowane 130 godzin to i tak będziesz musiał to odpracować. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad wyjazdem przez tą agencje to ostrzegam. Pan na gowork robi dobry PR ale rzeczywistość jest zupełnie inna.

@Anna

Dzień dobry, niezmiernie mi przykro, że miałaś takie doświadczenia z naszą firmą. Zawsze masz możliwość porozmawiania z koordynatorami nt. zmiany zakwaterowania oraz zgłosić jemu uciążliwe kwestie. Jeśli chodzi o start pracy, to koordynatorzy przekazują informacje o godzinie rozpoczęcia pracy zaraz gdy zostanie ona potwierdzona przez magazyn. Na ilość pracy na danym magazynie nasza firma nie ma wpływu, jedyne co może zrobić to za pomocą konta czasu pracy zapewnić stabilną wypłatę. Natomiast polityka konta czasu pracy jest z jednej strony bezpieczeństwem dla pracownika (bo ma stałą wypłatę), a z drugiej bezpieczeństwem dla pracodawcy, ponieważ faktycznie godziny te w późniejszym czasie będą wyrównywane. Informacja o okresie wypowiedzenia zakwaterowania poza tym, że znajduje się w ABC Pracownika, jest również zawarta w umowie o zakwaterowanie, którą podpisałaś. Jeśli miałaś nieprzyjemne doświadczenia z koordynatorem zawsze można się skontaktować z obecnym na miejscu kierownikiem projektu telefonicznie lub mailowo. Udostępniają oni swoje dane kontaktowe na grupach projektowych. Jeśli mógłbym dodatkowo w czymś pomóc zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Niki
@Anna

Hej, jestem w szoku o czym tu piszesz. Już przed wyjazdem dostajesz umowę do przeczytania i tam jest jak byk napisane że wypowiedzenie mieszkania to 14 dni. Jeżeli zwolniłaś się z dnia na dzień to sama jesteś sobie winna. Umowa jest po to żeby ją czytać. ABC pracownika jest bardzo dobrze zrobione i są tam bardzo szczegółowo opisane kwestie pracy nie tylko w samej agencji ale i w Niemczech. Gdy na projekcie jest ponad 100 osób to bardzo ułatwia pracę koordynatorów, wyobraź sobie że wszyscy nagle żądają to samo pytanie. Po kilku razach prowadzi to do irytacji. Jeżeli mieszkania nie pasują to polecam znaleźć na własną rękę, czego oczekujesz za 100€ miesięcznie? Apartamentu? Nie bądź śmieszna. Każdy kto jest już kolejny raz w Niemczech wie że ZeitKonto może być minusowe, z resztą wystarczy poczytać ABC pracownika. Chyba logiczne że jeżeli agencja wypłaci Ci 50h więcej żebyś była zadowolona z wypłaty i miała za co przeżyć to jakoś trzeba to odrobić, to nie jest w formie prezentu. Na szczęście w MyToys sytuacja się zmienia i planują już po 5 dni w tygodniu po 9 godzin, a od następnego tygodnia będzie po 11. Pewnie znajdą się i tacy, którzy będą narzekać, że za dużo godzin jest. Ale chyba po to się przyjeżdża do pracy żeby zarobić, a nie siedzieć w domu. Jak ktoś jest roszczeniowy to nic mu nie podpisuje. Warunki mieszkaniowe w MyToys jak na 100€ miesięcznie są naprawdę w porządku. Dużo pokoi jest z aneksem kuchennym i własną łazienką. Z koordynatorami nie ma problemów, zawsze odpowiedzą na zadane kwestiei służą pomocą. Jest jeden warunek, trzeba chcieć pracować.

Hania
@Niki

Pani Aniu mogę prosić o namiary

Cichy

Szczerze polecam projekt Kaufland Lübbenau jako komisjoner. Razem z dziewczyną pracowaliśmy na nim jakiś czas. Niestety z przyczyn prywatnych musieliśmy wyjechać  za co jest nam bardzo glupio. Może Kaufland da nam jeszcze jedną szansę jak poukladamy sprawy prywatne. Szefostwo projektu Pani Olena i Pan Jacek- wspaniali  ludzie. Ani przez moment nie czuliśmy się źle. Praca jak należy , mieszkanie extra. To już nasz kolejny projekt w HR , ale ten był najlepszy. Do zobaczenia !

@Cichy

Dzień dobry, bardzo dziękuję za tak miły komentarz! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Chris
@Cichy

Witam. A jakie są odległości mieszkań do miejsca pracy?

Hania

Kochani dacie namiar

Karo

Czy ktoś pracuje pracowal na magazynie w Peine i mógłby się wypowiedzieć na temat pracy i zakwaterowania? Ile godzin w miesiącu można wypracować?

malinowo
@Karo

około 130-140h wychodzi zakwaterowanie 235€ i bardzo fajne warunki

Magazynier

Hej, Pracuje ktoś w Peine? Dostałem taką ofertę i się zastanawiam. Jak coś to dopiero od stycznia ale wolę wcześniej sobie coś ogarnąć. Magazyn odzieżowy nic więcej nie wiem. Z góry dziękuję za informację

Aa
@Magazynier

Hej, my mamy jechać dopiero także nie wiemy jak tam będzie ;)

ikaka99

Dzień Dobry Chciałabym zapytać jakie macie opinie o pracy na magazynie odzieżowym w Poing oraz Peine ?. Jak wyglądają warunki mieszkalne czy jest Wi-Fi ,jak wyglądają wynagrodzinia i czy jest możliwość pracować bez własnego transportu ?.

...
@ikaka99

Hej, zostaw maila do siebie

Magda
@ikaka99

Warunki sa zawsze dobre. Moze nie kawalerki ale standard jest super. Prace rowniez polecam.

Aa
@Magda

Pracujesz w peine czy poing ?

Pati

Witam, czy ktoś dostał z Was dodatek energetyczny z wrzesniowa wyplata?

k

Pracowal ktos na magazynie odziezowym w dortmund?

@k

Podpinam się. Ruszamy z dziewczyną do Dortmundu 24 listopada.

Natsi
@Marcin

A jak się nazywa wasz kordynator? Pytam z ciekawości, bo też jedziemy :)

Ktoś

Miło,że w Poing kordynatorzy zareagowali osoby które nie miały zaświadczenia o niekaralności zostały zmobilizowane do tego aby to przedstawić. Większość osób które hmm ciężko to powiedzieć,ale kradły odzież opuściły już projekt . Mam nadzieję,że więcej takich przykrych sytuacji nie będzie. Chce się pracować z ludźmi uczciwymi w tej pracy.

Hawi

Pierwszy raz pisze pozytywna opinie na temat pracodawcy na tej stronie. HR wywiązuje się ze wszystkiego co umowa przewiduję, odbiera telefony odpisuje na smsy wypłata zawsze się zgadza zawsze jest kontakt zakwaterowanie w Ulm jest super, praca również oraz warunki. Polecam bardzo.

Pietro
@Hawi

Nie rozumiem. Jedni chwalą. Drudzy hejtują HR. Gdzie leży prawda?? Hawi jakiś kontakt do Ciebie proszę. Piotr.

Kamil

Polecam pracę z Hr Xperience, pracuje na magazynie spożywczym w Edece Berbersdorf. Bardzo fajna i rozwojowa praca, jest możliwość przejścia docelowo pod Edeke. Opieka koordynatora na miejscu na plus, zakwaterowania bez zarzutu i dobre premie do wyrobienia.

Natka
@Kamil

Tak, Berbersdorf jest super projektem!

Kasia W

Dzień dobry Jestem zainteresowana ogłoszeniem pracy w miejscowości Freienbrink na magazynie Edeka Czy ktoś z was tam pracuje albo pracował i mógłby napisać kilka słów o pracy tam? Jak z atmosfera, mieszkaniem, ilością pracy?

Ona
@Kasia W

Czesc, mieszkania sa bardzo dobre. Zalezy na jakie stanowisko chcesz jechac. Ale ogolnie ludzie chwala sobie ten projekt.

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 708, z czego 285 to opinie pozytywne, 173 to opinie negatywne, a 250 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.