HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Katarzyna

Czy firma zapewnia dojazd do pracy osobom bez prawa jazdy???

patryk
@Katarzyna

Tak oczywiście zrobią wszystko żeby przyjechać potem będziesz robić co innego niż miałaś miałeś i będą Cię często przenosić żeby mieć transport nie chcesz problemó odpuść sobie tą agencję

Kluseczka
@patryk

Nie wiem co Ci się przydarzyło ale ja nie miałam nigdy problemu z dojazdami/samochodem a też jestem bez prawka. Kasia, nie wiem czy zewsząd ale wiem że jeżdżąc firmowym busem płacisz 80e miesięcznie.

@Katarzyna

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Posiadamy kontakt do firmy przewozowej, którym się dzielimy z naszymi kandydatami podczas procesu rekrutacyjnego. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Krzysiek

Witam, z partnerką jesteśmy ciekawi projektu w Lübbenau na komisjonowaniu i mamy pytania: 1. Jak wygląda zakwaterowanie , jest to (hotel/mieszkanie)? I jak daleko oddalone jest od miejsca pracy? 2. Jaki jest system pracy, ilość godzin dziennie do przepracowania, ilość zmian i ilość wolnych dni w ciągu tygodnia? Pozdrawiam :)

@Krzysiek

Dzień dobry, dziękuję za zapytanie. Na naszych zakwaterowaniach maksymalna ilość osób to 5, a w pokoju są 2 osoby. Czasami zdarza się dla par możliwość zamieszkania w kawalerce, ale jest to uzależnione od dostępnych miejsc. Nasze mieszkania oddalone są około 20-25 minut drogi pieszo od magazynu Średnia ilość dzienna godzin to 7,5 h plus przerwa. Pracujemy na trzy zmiany od 06:00, 15:00 oraz 16:00. Czasami konieczna jest praca na zmianie nocnej od godz 22:00. Ilość wolnych dni to 2. Plan pracy otrzymuje się z góry na kilka miesięcy i dni wolne są jasno określone. W jednym tygodniu to będzie wtorek, w innym czwartek, a w innym na przykład sobota itd. Do wymienionych dni dochodzi oczywiście niedziela. Mam nadzieję, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Hau hau hau

Siema czy są aktualnie godziny pracy w Hermes w Haldensleben czy warto wogole tam jechać?

odradzam,, nie polecam Peine cały grudzień siedzieliśmy na zakwaterowaniu oddalonym od cywilizacji, sklepu czegokolwiek, siedzieliśmy bo nie było pracy do Polski nie pozwalali bo kary i trzeba siedzieć i czekać bo może jutro może w tym tygodniu będziesz na liście żeby móc pracować, a kiedy już jedziesz to 4 dodziny i do domu i znów wolne. Kontakt z koordynatorem 2 razy w tygodniu po dwie godziny i kiedy pójdziesz to ma spotkanie Porażka nieporozumienie

Oskar - Breuninger

Mój drugi projekt z HR i nadal jestem zadowolony. Wszystkie sprawy przez telefon jak i "przy stole" zawsze załatwione sprawnie bez lania wody. Tym razem Breuninger w Sachsenheim. Na starcie zostaliśmy przyjęci na zakwaterowanie przez koordynatora Pana Pawła, który załatwił z nami wszystkie formalności, odpowiedział na pytania i spełnił nasze (które się dało) prośby w pierwszy dzień. Praca jak każda inna na magazynie... Nic skomplikowanego. Mam nadzieję że współpraca z koordynatorami jak i samą agencją nie ulegnie zmianie do końca współpracy dla dobra wspólnego.

@Oskar - Breuninger

Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywną opinię :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Justa
@Oskar - Breuninger

Slyszalam, ze Pan Pawel jest naprawde w porzadku. Szacun

Arbuz

Dzień dobry, jakie macie doświadczenia z pracą na magazynie prawdopodobnie Kaufland w miejscowości Lubbenau? Wie ktoś jak wyglądają lokacje agencyjne?

Pracujący
@Arbuz

Polecam tylko projekty z bezpłatnym zakwaterowaniem, płacenie za łóżko jest bez sensu, bo generalnie darmowe kwatery, to forma standard w dobrych niemieckich agencjach i niektórych (mało ich jest) polskich. Jak ktoś chce oddawać kilkaset euro co miesiąc za wyro, droga wolna.

@Pracujący

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Staramy się aby zakwaterowania spełniały podstawowe standardy. Jeśli są zgłaszane jakiekolwiek braki, to reagujemy natychmiastowo. Posiadamy własne wynajęte mieszkania tudzież bardzo dobre pensjonaty. Zakwaterowania są opcją dla pracownika, z której nie każdy musi korzystać. Można jak najbardziej na własną rękę wynająć sobie mieszkanie. Jesli masz jeszcze dodatkowe kwestie do wyjaśnienia zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Melon
@Pracujący

Hej, a dałbyś namiary jakie inne agencje proponują zakwaterowanie za darmo?

Janek

Wybiera sie ktos do Zarrentin?

Nowy xd
@Janek

Od kiedy masz zacząć na tym projekcie?

Pracownik Jysk
@Janek

Hej, ja pracuje od kilku miesiecy w Zarrentin ( Jysk) Bardzo fajna praca i ekipa oraz inne sprawy. Mieszkania tez bardzo spoko. Jest ok

Kopytka

Jedzie ktos do Poing? Ja jestem z Jeleniej Gory:)

Kinga
@Kopytka

Ja ze znajomymi się wybieram :)

Kondzik

Ja z dziewczyna również na projekt 27 do poing

Bronisław
@Kinga

Jako pracownik magazynowy? W ogłoszeniu jest stawka 13,5 E / godz, bonus do 400 E i podany koszt zakwaterowania 190 E / m-c. Możesz podzielić się tym, jak przeprowadzona była rekrutacja i o co pytają na spotkaniu?

@Kopytka

To dalej przyjmują do pracy ?

Kasiula

Wybiera sie ktos do Poing w najblizszym czasie? Ja zjechalam a bylam w Arvato. Podobalo mi sie musze przyznac.

@Kasiula

Podobało ci się w Poing czy w Arvato?

Kasiula
@Kandydat

Mi się podobało w Arvato ale teraz będę jechać do Poing na projekt.

Kinga
@Kasiula

Ja ze znajomymi się wybieram i jestem ciekawa jak to będzie... ;)

Helo, ja tam bylam i bede zadowolona z tej agencji. Moja kuzynka jedzie teraz na drugi projekt juz. :)

@Karolina

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz oraz ciesze się, że jesteś zadowolona ze współpracy z nami. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Karolina

A na jakim projekcie juz bylas?:) Bo ja tylko raz wyjechalam do Gochsheim ale to juz dawno temu. Pamietam, ze dawali rade. Fajny koordynator byl.

Tomasso
@Karolina

Ja tez byłem zadowolony, mogę polecić projekt w Haldensleben. Nikt mnie tam nigdy nie (usunięte przez administratora) a i robota była lekka i w cieple

Helga

Po 7 ponad tygodniach - domagałam sie infoemacji w kwestii rozliczenia zwolnienia pracodawca informuje mnie , że Kasa Chorych podważa moją chorobę.... Nie było kwestii podważania , dopiero jak się upomniałam o pieniądze. (naprawde bylam chora ,zapraszam lekarzy ) Pokażcie dokumenty.

@Helga

Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Kontaktowałaś się już ze mną osobiście w celu wyjaśnienia sprawy? Zapraszam do napisania maila, a na pewno postaram sie pomóc. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Nowy xd

Witam . Czy agencja ma jakieś aktualne oferty na których jest miejsce dla pary. Albo czy ktoś z was kto jest teraz na jakimś projekcie wie że potrzebują ludzi ?

Karol

Hejka, ja byłem w Berbersdorf oraz w Gochsheim. Zawsze lubiłem projekty Edeki i jak coś to polecam tylko przez tą agencję wyjechać. Pozdrówka!

@Karol

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Bardzo mnie cieszy, że podobały się Tobie projekty Edeki. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pawel
@Karol

Hej, ja tez bylem w Berbersdorf i polecam tak jak Ty.

@Pawel

Hej możesz więcej napisać na czym pracowałaś jak wygląda mieszkanie i ogólnie praca czy ok jest?

@Karol

Hej też myśle tam jechać jak robota wygląda ciężka w opanowaniu i jak ludzie i mieszkanie pary mają swoje mieszkania?

Pawel
@Michał

Mieszkania normalnie w blokach lub pensjonatach. Praca na komisjonowaniu lub Leergut :) Wszystko fajnie.

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Witam Myślę o wyjeździe z tą agencją. Jestem ciekawa czy można wyjeżdżać np. na dwa miesiące robić sobie dwa trzy tygodnie przerwy i wracać.

@Ewa

Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Wyjazd na dłużej do Polski zawsze jest poprzedzony złożeniem wniosku urlopowego oraz jego akceptacji. Nie ma możliwości robienia sobie przerwy i wracania do pracy po dwóch czy też trzech tygodniach. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Czyli rozumiem że można wyjechać na dany projekt a po jego zakończeniu pobyć jakiś czas w Polsce a potem wyjechać na następny? To dla mnie bardzo ważne bo chciałabym wyjechać a podejrzewam że mąż będzie przeciwny i potrzebuje argumentów żeby go przekonać ????

@Ewa

Dzień dobry, tak, oczywiście. Możesz zostać u nas 9 miesięcy, zjechać do Polski, a następnie zdecydować sie na inny projekt. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Pawel

Co to lergut na czym się pracuje przy tym są jakieś normy na komisjonowaniu?

@Pawel

Jak mieszkanie pary mają swoje czy z inną parą?

@Michał

Jak dobrze pójdzie to trafisz na mieszkanie w 10 osób, nie licz na nic lepszego :D

Natalia
@Pola

Jak dobrze pójdzie? To przepraszam jak byłby neutralny scenariusz? Oni wprost nie powiedzą, że takiego tłoku można się tu spodziewać?

@Natalia

Nie powiedzą, przed wyjazdem jeszcze ze dwa razy zmienią Ci mieszkane zakwaterowania w końcu trafisz na "pensjonat" jak to ładnie opisują gdzie mieszka tyle osób ile się da. Czasem z pokoju jednoosobowego robia dwu byle jak najwięcej upchać. Rekord, to mieszkałam na domku w 17 osób, na tyle osób były dwie kuchnie slabo wyposażone i dwie łazienki...dramat! Nigdy więcej!

Tez Berbersdorf
@Michał

Hej, tez pracowałem w Berber, mieszkania są maks na 5 osób, dwa dwuosobowe pokoje i dodatkowa jedynka, na taka ekipę jest jedna kuchnia i łazienka. Dla mnie było ok, bo czasem pracowaliśmy na jedna zmianę a czasem oni trochę później zaczynali niż ja z dziewczyna, wiec się mijaliśmy. Ale tez no pod koniec umowy byliśmy na mieszkaniu we trójkę tylko. Co do wyposażenia to było podstawowe, to co potrzeba, raz widziałem jak ziomek z pokoju, pakował sobie do torby przed wyjazdem talerze.

@Pola

Dzień dobry, dziękują za Twoją opinię. Nie ma możliwości, że mieszkanie jest na 10 osób. Może był to hotel pracowniczy, a tam sytuacja wygląda inaczej, bo kuchnia jest wspólna ale o wiele większa. Wszystko jest dla pracowników zapewnione. Na mieszkaniach w naszej firmie mamy maksymalnie 5 osób. Takie zakwaterowania posiadają swoje łazienki oraz kuchnię. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Pola

Dzień dobry, zgłoś się proszę do mnie na maila, bo wiem, ze takiego zakwaterowania nie posiadamy. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by udało się wyjaśnić Twoją sytuację. Proszę też o chwilę cierpliwości, abym mógł dokładnie przyjrzeć się tej sprawie. Zawsze oferujemy zakwaterowania, które spełniają wszelkie standardy, dlatego chciałbym wyjaśnić Twój wpis jak najszybciej. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Sara 1234
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Witam mam pytanie ponieważ bardzo chce wyjechać z wami do pracy w Weimar .poniewaz taka pan Michał mi zaproponował chodzi o komisjonowanie. W związku z tym czy już wiadomo czy będzie zakwalifikowanie zapewnione i ile osób w mieszkaniu. Ja bardzo bym chciała mieć osobny pokój do wynajęcia.

Sara 1234
@Pola

Jeju szok ja wiele lat temu też mieszkałam z wieloma osobami .i to był koszmar .Mam nadzieję że jak będzie ta praca od 26 stycznia to może uda się znaleźć lepsze zakwaterowanie lub osobny pokój do wynajęcia. Może któraś z pan co już pracowała rok temu w Weimar może coś napisać na ten temat.

Xyz
@Pola

Potwierdzam. Nie ma co liczyć na mieszkanie tylko dwójką, a jak już to mieszkanie oddalone parenaście km od pracy do tego warunki niezaciekawe, pomieszkasz miesiąc i itak Cię przeniosą żebyś mieszkał w grupie z obcymi.

@Sara 1234

No niestety z hr nie ma co liczyć na lepsze warunki, dlatego już dałam sobie spokój z tą agencja. W pracy mieliśmy osoby pracujące pod innymi agencjami to mieszkali w max 4 osoby ale i tak głównie pary miały kawalerki, jak mówiliśmy że mieszkamy w 17 osób to każdy za głowę się łapał....chore! Nigdy wiecej!

GK
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Od września do końca grudnia byłam na projekcie w Ulm. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy ani do agencji. Od połowy stycznia lub początek lutego chciałam jechać ponownie na projekt z tej agencji i nawet wysyłałam już w połowie grudnia aplikację Niestety ciągle dostaję odpowiedź że nie ma ofert. A wiem że z końcem stycznia zaczynają się projekty bo ludzie wyjeżdżają. Więc o co tu chodzi?

władek
@Pola

a przez jaką agencje są możliwe kawalerki? pytam, ponieważ chce wyjechać z żoną na projekt

Kuba

Podaj meila to pogadamy.

Kluseczka

Nikt przepisów nie łamie. W umowie jest jasno napisane że czas mają do 15 dnia ROBOCZEGO. W tym miesiącu wychodzi że mieszczą się nadal w czasie Druga sprawa- para na projektach ma zawsze oddzielny pokój. Jeśli trafiło się komuś inaczej to można to pewnie wyjaśnić a nie dramę robić od razu...

Marysia

U nas dokładnie ta sama sytuacja … brak wypłaty.

Kamil
@Kluseczka

Wiem lepiej co mam napisane w umówie i w jaki sposób ma mi być wręczana wypłata - zaufaj mi i nie komentuj jeśli czegoś nie wiesz.

@GK

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Napisz do mnie proszę bezpośrednio na maila. Może akurat wszystkie terminy były w tym momencie już zapełnione. Postaram się na pewno pomóc. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Marysia
@Pawel

Mi sie zwesze super na leergucie pracowalo

@Sara 1234

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Nie posiadamy projektu, o którym wspominasz. Może masz na myśli jakiś inny aktualny nabór? W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Pola

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Napisz do mnie proszę bezpośrednio, bo nie przypominam sobie o zakwaterowaniu liczącym aż tyle osób. My jako firma spełniamy wszystkie standardy, dlatego nie wynajmujemy takich zakwaterowań. Dla nas komfort pracownika jest na pierwszym miejscu. Proszę odezwij się do mnie osobiście. Chcialbym ten temat wyjaśnić z osobami odpowiedzialnymi za dany projekt. Z góry dziękuję za kontakt z Twojej strony. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Michał

mieszkania mają swoje i są w dobrym stanie i praca również jest okej.

Jacek

A tam jest komisjonerka?

@Michał

Lergut to nic innego jak stanowisko przy załadunku rozładunku tiorw ze skrzynek i wysyłanie ich na takich widnach. Ogólnie jest kilka stanowisk lergut awcuk itp Jest to praca w Ulm na magazynie Norda . Lepiej komisjonowac można więcej zarobić gdy wyrobisz normę.

Kamil98

Ma ktoś jakieś opinie o pracy przez tą agencję na projekcie w ohrdruf na hermesie? Lub wybiera się tam w najbliższym czasie

Basia
@Kamil98

Moj maz byl na Ohrdruf i byl bardzo zadowolony. Normalne godziny pracy i wtedy fajny koordynator.

@Basia

Mozna więcej informacji odnośnie tej pracy na Ohrdruf ? Jacy koordynatorzy jakie zakwaterowanie było itp czy nie było problemow żadnych ? Bo pisałam z kilkoma osobami ale żadna akurat tam nie pracowała a mój partner niedługo tam jedzie i z chęcią dowiem się czegos więcej :)

Baska
@Ania

Koordynatorzy sa spoko i mieszkanka rowniez.

Majka

Ja bylam w Breuninger i Hermesie i nigdy problemow nie mialam. Dobrego wieczorku dla Was.

ona
@Majka

U mnie to samo, zawsze pozytywy.

Jg

Witam, proszę o pilny kontakt, sytuacja bardzo podbramkowa! Kontakt z koordynatorka projektu utrudniony przez sama panią koordynator, ponieważ nie odbiera telefonu albo odrzuca połączenia jakie do niej wykonuje, a mianowicie, z ostatniej wypłaty została nałożona na mnie kara w wysokości 550 e, chęć wyjaśnienia sprawy z panią koordynator skończyła się na tym, ze zostałam przez szanowną Panią, tylko i wyłącznie okrzyczana, policzenie zostało zerwane, proszę o numer do osoby, która będzie miała chęć mnie wysłuchać, ponieważ wina kary leży po stronie agencji i braku komunikacji między ludźmi!

@Jg

Niestety potwierdzam ..odliczona duża kwota z wypłaty, niezgodna z umową i nie wiadomo za co, gdyż mieszkanie zostało zostawione w lepszym stanie i wyposażeniu niż było ( zostawiliśmy rzeczy podstawowego użytku które nie były zapewnione przez agencję i musieliśmy je sami kupić..). Jestem osobą odpowiedzialną i szanuję miejsce gdzie przebywam, także na pewno nie było się do czego przyczepić i zabierać dużą kwotę z ciężko zarobionych pieniędzy! Kontakt zerowy , nie mam odpowiedzi na maile z zapytaniem o co chodzi, telefon nie odpowiada..tak się nie robi z porządnymi pracownikami, pozostal duży żal

@Jg

Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Zgłoś się do mnie proszę bezpośrednio na maila lub do swojego managera operacyjnego. Nie nakładamy żadnych kar bezpodstawnie, także może zaszło tu jakieś nieporozumienie. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Jeśli już napisałeś/łaś maila, to poczekaj proszę na odpowiedź. Niekiedy proces ten trwa nieco dłużej, gdyż dane zagadnienie musi być wyjaśnione z wieloma odpowiedzialnymi osobami, stąd bardzo Ciebie proszę o cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Agencja jak na agencje całkiem w porządku, co trzeba było, to się załatwiło. Nie było nigdy problemu z pomocą ze strony koordynatorów, jacy by nie byli to zawsze pomagali, praca była w porządku, nie ciężka i całkiem w porządku płatna. Wiadomo, że praca pod agencją zawsze wiąże się z większą ilością pracy, i mniejszą wypłatą niż bezpośrednio u Niemca, ale dramatu nie ma. Problem pojawia się dopiero jak chodzi o zakwaterowanie, jest to chyba największy minus tej agencji. Nie chodzi wcale o warunki mieszkalne, bo wiadomo, że raz będą lepsze, raz gorsze, ale kwestie potrąceń mieszkaniowych to tragedia. W przypadku jakiejś szkody, nieporządku, nawet zjawisk niezależnych od nas takich jak pleśń czy problem z ogrzewaniem, właściciele mieszkania automatycznie wyolbrzymiają problemy i wystawiają faktury na holendarne kwoty, które potem bez żadnej uprzedniej konsultacji z pracownikami, bez żadnych form wyjaśniania nawet zdarzeń czy cokolwiek są potrącane od wypłat zgodnie z upodobaniem agencji. Jak możecie się domyślać, jakiekolwiek odwołania nic nie dają, niezależnie czy potrącili 50, czy 100, czy 300 euro. Agencja się opiera na tym że taka faktura została wystawiona i koniec tematu. Szkoda tylko, że jak jakaś szkoda nawet powstała przez kogoś, to nikt wcześniej nie podejmuje żadnej próby rozwiązania sprawy po koszcie pracownika np własnej naprawy, bo po co ma ktoś naprawić za 50 euro, jak można mu potrącić 300 :) Tym miłym akcentem pozostawiam tą opinię i pozdrawiam.

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Bardzo mi przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Najlepiej jak odezwiesz sie do mnie bezpośrednio na maila w celu wyjaśnienia. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie, które można od razu rozwiązać. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Hau hau hau

Czy jest ktoś na projekcie Hermes i może powiedzieć jak wygląda praca? warunki mieszkaniowe? Czy język jest potrzebny czy szkoła w Języku Polskim? Jak wyglądają zarobki?

@Hau hau hau

Ja jestem na tym projekcie Warunki mieszkaniowe takie sobie, pokój ok ,kuchnia no średnia bym powiedziała,ale da się przeżyć. Słyszałam , że nie którzy mają fajne mieszkania, zależy gdzie trafisz. Język nie jest potrzebny jest tutaj dużo Polaków i to oni ci bd tłumaczyć co masz robić. Ogólnie praca nie za ciężka ,jest fajna. Chodzisz skanujesz i tak to wygląda.Zarobki to ciężko powiedzieć bo jeszcze nie dostałam wypłaty za cały miesiąc,ale słyszałam że nie za wysokie. Dam znać jak już dostanę wypłatę.:)

@Bośka

Nie wiem czy się opłaca tutaj przyjeżdżać w tym momencie bo mało pracy. Robisz po 3 lub 4 dni czasami. Niektórzy 5 Dowiedz się czy napewno jest praca i wyrobisz 150 godz minimum

Rafal
@Hau hau hau

Hej, hej, nie, jezyk nie jest potrzebny, chyba ze chcesz byc docelowo koordynatorem. Praca jest lekka, czasem jestes przypisywany do ciezszych zadan ale wszystko jest do wyrobienia no i ludzie sa naprawde w porzadku.

@Hau hau hau

Tak,ludzie są naprawdę ok. Tylko denerwujące jest to ,że nie zawsze rb 5 dni w tygodniu

Kasik

Opisze Wam wspolprace z HR. Od rekrutacji po zakonczenie projektu bylam zawsze w dobrych rekach. Czasem praca byla trudna ale opieka samej agencji wspaniala. Koordynator Pani Ania byla przecudowna osoba. Oby wiecej takich pracownikow. Ja bym na dzien dzisiejszy innej agnecji juz nie wybrala. Czytalam ponizej, ze niby maja wyplaty za pozno ale to jest totalna bzdura. Nie umiecie moi drodzy czytac swoich umow. Firma ma czas zazwyczaj do 20 kazdego miesiaca, takze o czym tu w ogole mowa? Ja bede sie wybierac znowu za pare miesiecy na jeden z projektow, tym razem z chlopakiem. Polecam z calego serducha.

@Kasik

Ja tez zawsze wszystko u nich mialem zalatwione od reki. Super agencja.

Karol
@Kasik

Tak, sama prawda

Pracując w firmie Breuninger w Sahsencheim mogę zawsze liczyć na pomoc koordynatora projektu Pana Pawła Reszczyńskiego. Podchodzi do swojej pracy na poważnie oraz rzetelnie wykonuje co do niego należy dzięki temu reprezentuje firmę z jak najlepszej strony. Inni mogą brać z niego przykład .

Jas

ja mam dwoch kolegow tam na miejscu i bede do nich jechal :)

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1427.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.