HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Szukaczka pracy

Witam czy pracuje ktoś może jako pracownik magazynu z artykułami odzieżowymi w miejscowości Poing (Bawiaria- okolice Monachium)? Czy może ktoś dać jakąś opinie, opisać pracę i zakwaterowanie?

Anita
@Szukaczka pracy

Cześć,dostałam propozycję wyjazdu do Poing na 13 .02 zastanawiam się

Pracka
@Szukaczka pracy

Praca nie jest ciężka oraz trudna. Jest spoko a zakwetorowanie , pokoje są słabo wygłuszone, praktycznie kazde słowo slychac. To jedyny mimus. Ogolnie jest w porządku pokój z małym aneksem i łazienką. Są normy ale do wyrobienia. Chociaz może być to czasami trudne gdy są małe ordery.

mateusz
@Anita

do czego do jakiej pracy

mateusz
@Pracka

czy pracowałas w miejscowosci POING na magazynie z ta odzierza jak tam jest mam propozycje wyjazdu jak z kasa czy jest na czas i jak mieszkania bede wdzieczny za odp

Mateusz
@Pracka

Jak z wypłatami w tej firmie z odzieżą w Poing są na czas jak ludzie i koordynatorzy czy można wyrobić więcej godz prusz gwarantu

Hej może ktoś coś powiedzieć o pracy takiej jak: Pracownik sprzątający pomieszczenia biurowe w Lübbenau ? Chciałabym się tam wybrać ale nie wiem czy dam radę i wgl? Czy w miarę spoko praca

larissa
@Ania

tez chciałyśmy tam jechać to przez telefon nam powiedzieli, że na ten projekt są potrzebne uprawnienia na wózki widłowe

Aneta

Hej Wszystkim szukam pracy końcem lutego dla Siebie i chłopaka w miarę z dobrą stawką i żeby praca była spoko dajcie znać jeśli to nie problem ?

Aros

Czesc Wam, a jak tam jest ogolnie teraz w Erstings? HRka ma fajne takie projekty i zastanawiam sie czy jechac teraz czy moze troche odczekac. Jak tam koordynatorzy?

Arekk
@Aros

Alez oczywiscie, ze jechac. Jest super grupa ludzi. Pracujemy i spotykamy sie czasem na piwo :) Mysle, ze agencja na pewno jest na plus. Jest bardzo za pracownikiem, a to sie liczy w tych czasach bardziej, niz zarobione pieniadze.

@Aros

Jestem kilka dni w coesfeld, jest okej, koordynatorzy super, praca lekka, trochę monotonna, mieszkania też ok, luksusów nie ma ale podstawowe rzeczy są.

Darek

Dzien dobry, dostalem dokumenty i wygladaja dosc dobrze. Mysle, ze bede sie staral o jak najszybszy wyjazd do Ludwigsfelde. Mam, nadzieje, ze Wam sie tam podoba. Slyszalem o HR same dobre opinie. Tzn od ludzi, ktorzy dobrze pracowali. Zdarzalo sie kilka dziwnych komentarzy ale nie trzymaly sie one k.py :) POZDRAWIAM Z DOLNEGO SLASKA :)

Kamila

Czy ktoś jedzie do pracy w 39340 Haldensleben mam ofertę od 14 lutego .Może ktoś tam był lub jest i może coś powiedzieć o pracy .

@Kamila

Część ja jadę ze znajomymi zaczynamy pracę od 30.01., a co do opinii słyszałem, że praca jest ok. Pozdrawiam ????

@Hau hau hau

Jak będziesz na miejscu daj znać jak lokacja wygląda i praca .pozdrawiam

@Kamila

Jasne dam znać, chociaż już dostaliśmy namiary na lokacje i wygląda to jak hotel robotniczy, lecz jest ogródek i nie wygląda to tragicznie , ale napiszę jak będziemy na miejscu pozdrawiam.

Przemo
@Hau hau hau

Ja bylem w Haldensleben latem i chce pojechać jeszcze raz w tym roku, właśnie mi wpadł w oko Twój komentarz i chyba tam mieszkałem gdzie mówisz, ale tam dają tylko jak nie masz swojego auta bo to blisko żeby piszo chodzić. Na pierwszy rzut oka wrażenie robi słabe ale pokój na górze gdzie mieszkałem był w porządku, wiadomo Hilton to nie jest ale jakaś nora tez nie. Kumpel co mieszkał pokój obok gadał z koordynatorem ze by chciał zmienić kwaterę bo się kłócił ze wspolokatorem i tez nie było problemu, tylko auto musiał swoje z polski przyprowadzić bo tam mogl pisze chodzić a na innej kwaterze już nie.

@Kamila

Jestem na miejscu lokacja taka sobie, ale tragedii nie ma natomiast praca to zależy gdzie Cię dadzą ja akurat jestem na takim sortowaniu tak można to ująć trzeba troszkę ogarnąć, ale jak ogarniesz pracę to będzie dobrze nie jest ciężko tylko trzeba stać cały czas.

@Przemo

Tak myślę, że piszemy o tym samym miejscu nie ma tragedii choć jak jesteś sam to musisz się liczyć z tym , że dadzą Ci obcą osobę do pokoju co jest dla mnie najcięższe z braku przyzwyczajenia do takich sytuacji, ale trzeba przeżyć zwłaszcza, że traktuje to tylko jako epizod i rozglądam się za czymś innym...

@Hau hau hau

Mam pracować w Hermes na zabawkach i odzieży .lokalizacji jeszcze nie znam .jestem bez auta i mówiła mi pani z agencji że praca będzie blisko kwatery jakieś 1,5km. Ale jeszcze nie wiem czy praca 1zmianowa czy 3zmiany .bo niby tam są dwa magazyny

@Hau hau hau

Nie znam jeszcze lokacji .mam pracować w Hermes na odzieży i zabawkach .mam mieć lokacje blisko pracy ok 1,5km bo nie mam auta to z buta mogę się przejść ????

@Kamila

Najprawdopodobniej będziesz pracować na małym hermesie i możliwe, że będziesz mieszkać tu gdzie my ponieważ stąd jest blisko na małego Hermesa i na małym jest z tego co wiem dużo lepsza praca niż na dużym.

@Hau hau hau

A możesz mi podać adres lokacji w której jesteś zobaczę w necie .Jakby było tak jak piszesz to fajnie .

@Kamila

Hej jestem tu i pracuję praca jest fajna i mieszkania również no i mamy super koordynatora

@10js

Hej dużo jest osób na jednej lokacji .mam nadzieję że też trafię na fajne mieszkanie .jeszcze dokładnie nie wiem gdzie bede bo nie dostałam wiadomości o lokacji .czy ktoś dzwonił do ciebie przed wyjazdem żeby się umówić dokładnie kiedy być na mieszkaniu .pozdrawiam

@10js

Napewno pracujesz na małym hermesie na dużym nie ma koordynatora

@Hau hau hau

Dzięki za informacje .czy chcieli od ciebie zaświadczenie o niekaralności,pracowałam w wczesniej przez inną agencję to niby chcieli a na miejscu nawet nie pytali się czy mam.

Tak wołają ale masz na to 4 tygodnie lub możesz na miejscu w rathaus poprosić

@Kamila

Podobno wymagają, ale ja już wcześniej przez nich pracowalem i miałem wcześniej więc nie dawałem, ale lepiej sobie weź.

Zastanawiam się

Witam. Może jakaś opinia na temat pracy w Ludwigsfelde na magazynie nonfood ? Zastanawiam się nad wyjazdem. Jak z dojazdami i mieszkaniem? I czy jest pełna godzinówka czy więcej wolnego niż pracy?

Anonim2930
@Zastanawiam się

Byłam rok temu tam w tym okresie, 3 dni pracy po6h bylo dobre, umowa na 130h tam obowiązuje, pracy malo

Mala

Hej. Czy ktoś jedzie do Coesfeld ? Wybieram się w następnym tygodniu i jestem ciekawa czy ktoś tam już pracował czy może tez jedzie.

Mala

To mam nadzieję że będzie dobrze

@Mala

Hej, wyjechałaś już?

Potwierdzam. Moja znajoma tam pracowała.

A kiedy jedziecie?

kandydator
@Mala

i jak tam ta praca? polecasz?

Kamil

Cześć mogę prosić o opinie o projekcie w Coesfeld? Jak praca,jakie warunki mieszkaniowe? Ile mniej więcej można zarobić przez miesiąc? Z góry dzięki za odpowiedzi

Jacek
@Kamil

Hej, projekt jest spoko, praca bardzo fajna i mieszkania tez pozytywnie.

kandydator
@Jacek

Siemka, możesz powiedzieć jak kontakt z koordynatorami? Po ile osób się mieszka w tych mieszkaniach? No i czy załatwiają meldunek?

Jula

Dzien doberek, ja juz spakowana i jutro jade na projekt z HR. Zastanawiam sie jak bedzie. O pracy slyszalam raczej same dobre rzeczy. Mam nadzieje, ze ludziska sie fajne trafia :-)

@Jula

A na jaki projekt jedziesz,

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Zazwyczaj proponujemy naszym pracownikom pokoje dwuosobowe. Zdarza się, że posiadamy jedynki ale są to raczej sytuacje wyjątkowe. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Jahu

Bylem, widzialem i sie nie zawiodlem. Praca najpierw na komisjonerce potem na pakowaniu. Mi sie bardzo podobalo zarowno na projekcie w Berbersdorf a potem bylem jeszcze w Haldensleben. Agencja jest chyba jedna z lepszych bo jest normalna, ma normalnych koordynatorow i nie (usunięte przez administratora) nikogo. Polecam.

Pracownik z Coesfeld

Witam polecam wam projekt w Coesfeld jest spoko, Koordynatorzy bardzo wporzadku lekka praca, każdy daje rade bez problemu Pozdrawiam

Jahu
@Pracownik z Coesfeld

To prawda. Osoby zarzadzajace na miejscu tez sa super.

Misiek

Hejka, ja tam polecam jak tylko moge. Jak i projekt w Striegistal tak i w Berbersdorf. Mamy tu fajna ekipie, spotykamy sie na weekendy, czasem jezdzimy razem do Polski. o HR XPERIENCE nie mozemy ani jednego slowa powiedziec.

Kagu
@Misiek

Tak, tam jest spoko komisjonerka.

Witam czy to prawda że jak się urlopu z 2022 r nie wykorzysta do 31 marca to przepada ?

Ola

Witam ,do kiedy należy wykorzystać stary urlop z 2022 roku ,do końca marca 2023?

Justyna

Hej, czy jest ktoś na projekcie w Sachsenheim breuninger i mógłby coś powiedzieć. Jak z godzinami pracy aktualnie, warto tam jechać?

@Justyna

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Zdecydowanie warto jest wybrać projekt w Sachsenheim. Pracownicy wyrabiają 40 godzin tygodniowo plus soboty są proponowane dla chętnych. Zapraszamy. Numer telefonu: +48 91 852 17 41, Mail: praca@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Urszula
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Soboty są proponowane czyli nie są obowiązkowe tak? A jeżeli by jednak się chciało pracować w sobote to można w kazda czy są one odgórnie ustalane?

@Urszula

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Soboty na projekcie w Breuninger są pracujące w zależności od ilości zleceń na magazynie klienta. Na większości działów jest możliwość pracy w każdą sobotę, na niektórych w co drugą. Jest to tendencja zmienna. Mam nadzieję, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Justyna
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

A czy aktualnie jest tam zapotrzebowanie na nowych pracowników np. Od marca?

@Justyna

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Sytuacja na projektach zmienia sie dość szybko, dlatego bardzo Ciebie proszę o skontaktowanie się z naszą rekrutacją. Jeśli będą otwarte stanowiska akurat na początku marca, to na pewno Ci się uda. Jeśli nie, to na pewno trzeba będzie skontaktować się z nami np, za dwa tygodnie i dopytać się o wolne wakaty. Numer telefonu: +48 91 852 17 41, Mail: praca@hr-xp.com Mam nadzieję, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Mój partner miał zacząć pracę od 25.01 i tydzień przed dostał informacje że nagle nie ma zapotrzebowania na pracę na danym projekcie a już miał podpisana umowę ta wstępna na wyjazd ????‍♀️????‍♀️ Pani pytała o to czy jest zainteresowany inna oferta pewnie że był ale okazało się że za dwa dni rusza projekt i następnego dnia musiałby wyjechać a nie ma samochodu itp ????‍♀️ więc trochę lipa wyszła. Mógł jechać już wcześniej z inną agencja ale postawił na ta , praca była i nagle brak ????‍♀️ trochę się zawiedliśmy .

@Ania

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz oraz jednocześnie jest mi przykro, ze Twój partner miał takie doświadczenie z naszą firmą. Zdarzają się sytuacje, w których to klient spontanicznie odmawia zaplanowanych kandydatów i wtedy my jako firma musimy przesuwać terminy tudzież je odmawiać. Staramy się wtedy proponować równie atrakcyjne projekty. Wiadomym jest to, ze nowe terminy nie zawsze będą kandydatom odpowiadać. Na szczęście takie sytuacje nie występują zbyt często. Napisz do mnie proszę bezpośrednio, a na pewno znajdziemy rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Melani

Witam czy rekrutacja na projekt Poing jest nadal otwarta ?

@Melani

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Tak, rekrutacja na projekt Poing jest otwarta. Obecnie mamy kilka miejsc do obsadzenia. Skontaktuj się proszę z naszą rekrutacją w celu ustalenia terminu wyjazdu. Numer telefonu: +48 91 852 17 41, Mail: praca@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Anita
@Melani

Dzis dzwonilam,powiedzieli że nie ma wolnych miejsc

Pek

Dzień dobry , chciałem zapytać czy mógłby mi ktoś polecić jakiś projekt dla par i opowiedzieć coś więcej na temat pracy ?

@Pek

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Na wielu naszych projektach zatrudniliśmy już pary. Są to przykładowo projekty w Sachsenheim w Haldensleben lub Ludwigsfelde oraz wiele innych. Skontaktuj się proszę z naszą rekrutacją w celu ustalenia daty wyjazdu oraz wyboru odpowiedniego dla Ciebie projektu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1427.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.